Lenco's wakkeren vuurtje weer aan 'Ruim palen uit de weg' 'Uitblijven maatregelen bij station doorgestoken kaart' Bejaarden Leiderdorp gaan al 40 jaar uit Leiderdorps duo hoopt op 'come back' met het brandweerlied Bijna-echt koninklijk huis 'gewoon' te koop Oegstgeester bridgeclub verbant sigaretten PAGINA 2 REGIO LEIDEN ZATERDAG 1 MAART 1986 Voorschotense omwonenden woedend op wethouder VOORSCHOTEN - Me vrouw E.C. Jonker-van der Bijl, bewoonster van de Voorschotense Trompweg, noemt het uitblijven van maatregelen om de veilig heid van station De Vink te vergroten, "doorgestoken kaart". Sinds dat station is geopend, er gens in de zomer van 1985. pro beert een aantal ouders, met als spreekbuis mevrouw Jonker, de Nederlandse Spoorwegen en/of de gemeente te bewegen tot enigerlei afgrendeling van de toegang tot het station. Zo lang daarvan geen sprake is kunnen kleine kinderen vrijelijk de rails op en alleen dat beeld al maakt van de ouders ui terst bezorgde mensen. PvdA/PPR-wethouder Van Leeuwen voorkwam aanvankelijk dat die bezorgdheid in verontrus ting omsloeg door de ouders te be loven de zaak bij de NS aan te kaar ten. Terugkijkend op het bezoek van de wethouder aan het ge wraakte station, die daarbij uiter aard vergezeld ging van bezorgde ouders, wenst mevrouw Jonker vast te stellen dat Van Leeuwen "grootse" uitspraken heeft gedaan die hij geenszins heeft waarge maakt. Haar uitspraak dat de hele zaak veel weg heeft van een doorgesto ken kaart leidt ze af uit het feit dat zij de brief van de NS aan de ge meente, waarin staat dat van welke afgrendeling dan ook geen sprake kan zijn, pas op 18 februari 1986 doorgespeeld heeft gekregen. De gemeente heeft het NS-schrijven al sinds oktober 1985 in bezit. Nu er toch data worden genoemd: het NS-schrijven was sowieso al aan de late kant. De brief is 16 oktober 1985 verzonden terwijl de gemeen te namens de ouders al op 20 juni bij de NS aan de bel had getrok ken. "Behalve wij heeft niemand echt haast", stelt Jonker verbitterd vast. De NS willen geen hek of iets dergelijks vanwege de ongewenste barrièrewerking die ervan uitgaat. Bovendien zou er een precedent werking - eveneens ongewenst - kunnen optreden, "waarbij we in ons rayon vooral denken aan de stations langs de Zoetermeerlijn", schrijft J.W. Tiekink, NS-rayon- chef Den Haag. Woedend Woedend zijn Jonker en de ande ren over de volgende passage uit de brief: "Overigens zij opgemerkt wordt overlast ondervonden de wat oudere jeugd die vernielin gen aanricht, met stenen naar pas serende treinen gooit en de boel bekladt". ker^Dat^er^geei^ Weine^kinderen ten een afschrift van die brief naar haar te sturen. Dat was in novem ber. Ik vind dat echt betreurens waardig". En: "De inhoud van de NS-brief natuurlijk ook voor ons zeer te- kan niet voor een afdoende oplos- T" sing zorgen, dat is godsonmogelijk kinderen helaas- °ok ter hoogte van de fiet- senstalling niet, nee, die moet be reikbaar blijven". Op de vraag of de zaak voor hem nu is afgedaan, antwoordt de wethouder "Nee. al ben ik niet hoopvol gestemd. We worden opgemerkt door de machi nisten is geen verdienste NS. Wij houden onze daar weg". Wethouder Van Leeuwen be klemtoont dat er geen sprake is van boze opzet van wie dan ook. i "Het verbaast mij dat mevrouw blijven de zaak'nauwfettend vof- Jonker nu pas de NS-brief in haar gen opdat in de toekomst mis- bezit heeft gekregen, temeer daar schien toch een voorziening kan ik er zelf bii was toen B en W beslo- worden getrokken". LEIDERDORP - De Leiderdorp- se bejaarden maken dit jaar tij dens hun traditionele uitgaans dag niet alleen 'een reisje langs de Rijn', maar ook een reisje over de Rijn. Het is dit jaar de veertig ste keer dat het comité' Organisa tie Autotocht voor Bejaarden', een uitstapje voor de 'senioren' organiseert. De tocht gaat, van wege dit lustrum, per boot De dagreisjes die in de afgelo pen jaren door het comité op touw werden gezet, gingen alle windrichtingen uit. In 1967 was er bijvoorbeeld één via Alkmaar langs de kust naar Egmond. En in 1975 reden de bussen naar het midden des lands richting Hil- Echte problemen doen zich nooit voor. Of het moet dat ene benauwde ogenblik zijn geweest, toen een van de bejaarden tij dens het koppen tellen in Hilver sum bleek te ontbreken. De vrouw in kwestie was op eigen houtje gaan winkelen in de omroepstad. Al dwalend sprak ze een politie- man aan met de vraag: 'Waar moet ik naar toe?". Waarop de politie enig speurwerk verrichtte en de vrouw veilig terugbracht naar de rest van de inmiddels on gerust geworden groep, die in het Gooiland restaurant koffie zat te drinken. Dit jaar zullen de naar ver wachting 280 bejaarden worden opgehaald met zes bussen, waar na ze op een boot stappen om een stukje over de Rijn te varen on der het genot van een koffiemaal tijd. "Dit is om Leiderdorp ook eens vanaf het water te kunnen zien en van het veertigste uit stapje een extra feest te maken", aldus de secretaris. Vervolgens zal de reis zich voortzetten in bus sen naar Alphen aan den Rijn. Om het uitgebreide plan te rea liseren heeft het comité duizen den guldens nodig. De kosten van het reisje worden betaald door de bejaarden zelf en door de Leider- dorpse bevolking. Er wordt daar om in de week van 3 tot 9 maart een collecte gehouden. Het comité vertrouwt erop dat zeker dit jubi leumjaar de bevolking met gulle hand zal geven. Door de steeds groter wordende gemeente Leiderdorp, heeft het Comité nog wel enige versterking nodig van het aantal collectan ten. Iedereen die zich beschik baar wil stellen kan zich melden bij het secretariaat, telefoon 410150 of bij Streefland, telefoon 892587. De collectanten maken zelf een kansje met de tocht mee te mogen: het lot zal de gelukkigen aanwijzen. LEIDERDORP - Het Lei- derdorpse duo De Lenco's heeft er lang voor moeten drammen en zeuren, maar uiteindelijk ging Johnny Hoes, de platenmagnaat van het volkslied door de knieën. Resultaat: een brandweerlied dat blijft stij gen in de Nederlandstalige top 30 en dat volgens de zangers Nico de Jong en Ri- nus Wesselink de brand weer de erkenning geeft die ze verdient. Het duo is van avond te zien in het tv-pro- grammma 'Op volle toeren'. door Ellen Vloedbeld Een plaatje maken doe je natuur lijk niet alleen uit nobele overwe gingen. De Lenco's die jaren gele den groot succes hadden met de met goud bekroonde single 'Esme ralda', trachten opnieuw door te breken met 'Het grote Brandweer lied'. "Als je eenmaal op de ladder dat kinderen in de leeftijdscatego- hebt gestaan, dan wil je dat rie zoals door omwonenden be- doeld, door ons personeel nog niet Bewegwij zering fietspaden beter ZOETERWOUDE - De fietspaden in Zoeterwoude krijgen een betere bewegwijzering. De gemeente heeft in overleg met de ANWB een speciaal plan opgesteld om de pa den, die steeds meer 'ontdekt' wor den door recreatiefietsers uit de re gio, van borden te voorzien. Het is de bedoeling dat de borden naar omliggende plaatsen (Stompwijk, Leiden, Zoetermeer. Benthuizen) gaan verwijzen. Ze komen te staan bij de paden in de Zuidbuurt, de Gelderswoud- seweg, Noordpolderweg/B roek- weg, Lange KerkepadAVeipoort.se- weg, Uiterdijk, Ómmedijkseweg en Zuidbuurtseweg/Schenkelweg. De kosten van het plan bedragen ruim 8000 gulden. De gemeente Zoeterwoude wil er zelf 5000 gul den voor opzijleggen. De gemeen teraad ging deze week zonder slag of stoot met het voorstel akkoord. Ook de aansluiting Ommedijkse- weg-Industrieweg aan de Rijndijk krijgt een betere aanduiding rich ting omliggende plaatsen. Daar voor wordt ruim 900 gulden be- schikbaar gesteld. Platenbaas Johnny Hoes zag in eerste instantie het nummer niet zo zitten. De Jong: "Hij vond het lied niet smartlapperig genoeg. De tekst ging niet over een stervend kind en ook werd er niemand ge red. Het nummer kon volgens hem geen echte doorbraak betekenen". Vol vertrouwen in het vrolijke, e lijke produkt verdedigden daarop gedraaid vond het nummer bij de De Lenco's de brandweersingle brandweermannen een warm ont- met hand en tand. Zelfs de brand- haal en kregen de zangers volle weerstakingen in november kon- medewerking bij het bemachtigen den Hoes met doen zwichten. Maar van brandweerkleding. Het 'lij- De Lenco's wisten hun vertrouwen flied' van de brandweer werd spon- uiteindelijk na veel zeuren over te taan. soms wel met 70 tegelijk, bij brengen. Nederland kent immers de Lenco's besteld. In het vakblad zo'n veertigduizend brandweerlie- 'Brand en Brandweer' besteedden den die zich voor de single konden de rampen- en brandenbestrijders gaan interesseren. uitvoerig aandacht aan de single. Het is net echt. Rinus Wesselink (links) en Nico de Jong als brandweerlieden. Kenners zullen na een korte blik in de gaten hebben dat het om het bekende duo De Lenco's gaat. Een echte brandweerman met baard bestaat namelijk niet. De zangers hoeven dan ook geen masker op als ze de succesvolle single 'Het grote Brandweerlied' ten gehore brengen. (foto Jim Moor) van de platenmaatschappij. "Dat is tenslotte hun baan", zegt een rusti ge Wesselink. Moeilijk bij het pro moten van de plaat is volgens De Jong dat programmmamakers bang zijn op hun gezicht te vallen en het Nederlandstalige lied bij sommige omroepen nog steeds wordt ondergewaardeerd. De Lenco's hebben zich om een serieuze tekst te kunnen schrijven grondig in het brandweerwezen ïn- geleéfd. Hoewel ze zelf nooit offi cieel een brandje hebben geblust, weten ze precies hoe het moet. Dc zinnigheid te beluisteren. Zanger Wesselink: "Het is een technisch lied, waarin we zingen over de moed die de brandweerman moet hebben en dat hij vaak zijn eigen leven riskeert om iemand te red den". Toen de plaat eenmaal Jong: "geef mij een slang en ik rol hen in één keer keurig strak voor je uit". Ze bezochten brandweerka zernes en demonstraties om te we ten waar ze over wilden gaan zin gen. De Jong: "Je moet er zelf ach ter staan, anders wordt het niks". De Lenco's raakten bij hun studie diep onder de indruk van de vaar digheden van de moderne brand weer. "De groep is het waard om over te zingen", aldus De Jong. wiens spraakwater het vuur in zijn betoog niet blust, maar juist aan wakkert. De twee zangers die de volgende maand 13'/2 jaar samen zijn, staan bekend als hardwerkende jongens. Naast hun dagelijkse werk treden ze gemiddeld drie keer per week in het land op. Voornamelijk op fees ten en partijen. De Jong is de muzi kale clown van het stel en verstaat de kunst de feestvierders op zijn hand te krijgen. "Rinus is een ech te zanger", zegt De Jong, "ik zorg meer voor de show". Als er na 'Het grote Brandweer lied' nog een succesvolle plaat volgt, willen De Lenco's een eigen onderneming beginnen en be roepszangers worden. Volgens De Jong is het nu eigenlijk al een be drijf. "De meeste mensen spreken over een plaatje maken en een duootje, maar ze weten niet half hoeveel werk daar achter zit. Kijk maar naar de voorbereidingen die we voor 'Het grote Brandweerlied hebben moeten doen, dan spreek ik nog niet eens over alles dat gere geld moet worden, zoals optre dens, de administratie en nog veel meer. De aanpak van ons laatste lied is al heel professioneel. We hebben ook een eigen elektronica- monteur die alle klanken die we willen gebruiken kan maken". Het voigende lied, al weer de vijf tiende single van De Lenco's, kan worden verwacht als het weer wat warmer wordt. De Leiderdorpena ren brengen dan een romantisch zomernummer op de markt, waar van Johnny Hoes verwacht dat het een echte kraker wordt. Zou hun naam tegen die tijd met 'Het grote Brandweerlied' gevestigd zijn? Brand in clubhuis LEIDEN - Een uitslaande brand heeft gistermiddag de derde etage van het clubhuis In de Vroolijcke Arke aan de Leidse Pieterkerk- choorsteeg voor een groot deel in as gelegd. Over de oorzaak van de brand tast de politie nog in het duister. Het schadebedrag is even eens nog onbekend. ZATERDAG Concordia - Langegracht 58/60, bingo avond. 20 uur. Laktheater - Independance met 'Hes per', 20.30 uur. Imerpium - Hedda Gabler, 20.30 uur. Stadsgehoorzaal - Amsterdams Philhar- monisch Orkest, 20.15 uur. Schouwburg - Flairck, 20.15 uur. Laktheater - Dick de Graaf Quartet, 21 Lokhorstkerk - Pieterskerkstraat 1, Ka merkocr Lingua Musica, 20.15 uur. Vrouwenhuis - Hooigracht 79, café avond, 21-1 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit Langegracht 65, disco, 22-2 uur. NVSH trefcentrum - Rapenburg 48. te 149987, open soos, vanaf 22 uur. Zoeterwoude Muziekcentrum - Schenkelweg, halfva ten-vriendenbal St. Jans Fanfare m optredens vier orkesten, 20.30 uur. ZONDAG Leiden Museum De Lakenhal - Oude Sing rondleiding door het hele r Leidse Werkgroep Homoseksualteil Langegracht 65, Pink Puppies organii ren een filmavond. Clubhuis De Zijl/L.G.B. start Zijlloc inschrijven vanaf 10.15 uur, inl. 2123! 216107. Laktheater - Amsteltoneel rr 'Braaaaf15 uur. Menken Bowling - Boshuizerlaan, Ja on Sunday, 15 uur. Ijshal - Vondellaan, start Sleutelsta wandeltochten, 9-14 uur. Leiderdorp Hollandsche Tuyn - Hoofdstraat 2 jazzconcert Francme Blok Quintet, 5 Kantine RCL - sportpark De Bloemen rommelmarkt, 10-16 uur. Wassenaar Entreegebouw Dierenpark - Rijksstraa weg, antiekbeurs, 11-18 uur. Prijs voor architect uit Voorschoten DEN HAAG/V OORSCHOTEN - De Voorschotense architect Jar Donkersloot heeft de eerste priji gewonnen op de jaarlijkse ont werpcompetitie van het Haagsi Architecten Café in Den Haag. Me zijn ontwerp 'Monument voor miji meisje', beantwoordde hij met eer knipoog aan de opdracht, een mo nument voor een architect te ma j ken. In de stijlvolle galarie Nouvelle: 1 Images toonden Haagse architec 1 ten, waar onder bekende namei als Weber en Brouwer, wat ze di jaar van de geheel vrijblijvende op y dracht hebben gebrouwen. De éëi 1 gooide vakmanschap in het ont c werp, de ander maakte er iets vra lijks van. Donkersloot presenteer de een kristallen pyramide gesi j tueerd bij Babyion als 'Monumen 1 voor mijn meisje': zijn vrouw Mai - jolein, de architect van hun kinde De eerste prijs, een zeefdrul werd aan hem uitgereikt door v houder Adri Duivenstein, man de Haagse stadvernieuwing. Hc ontwerp werd niet getoond als c maquette, maar in de vorm van gekleurde afdrukken. STROOMSTORING - Als gevo van een stroomstoring is giste avond in een deel van de Haarler nierstraat en omgeving (nabij c Haven) de verlichting enige ti. uitgevallen. Volgens een woor voerder van de brandweer or stond de storing na een brandje een hoogspanningshuisje. Banaal Maar ook bij de brandweerman nen kwam het enthousiasme maar moeilijk op gang. Zij vreesden het zoveelste brandweernummer met de bekende voorspelbare plat- plaatjes uitgereikt vloersigheden in de trant van, ko7u met je spuit onder de dekens o brandje te blussen In 'Het grote Brandweerlied' van De Lenco's is geen enkele dubbel- Minder makkelijk was het om de plaat op de radio te krijgen. "We hebben nu eenmaal (nog) niet de naam die André Hazes en Koos Al berts hebben". Aan een aantal brandweercommandanten werden de regio onderhielden ze contacten met ra dio-piraten, die als eersten hun nummer in de ether brachten. Het lobbyen in Hilversum bij de offi ciële omroepen lieten de Lenco' Ziekte Harting dupeert Partij Wassenaar WASSENAAR - Partij Wassenaar voelt zich ernstig gedupeerd nu fractievoorzitter en lijsttrekker J W. Harting (72) begin deze week ernstig ziek is geworden. Met nog een krappe drie weken te gaan de komende gemeenteraads- Warmonds toekomstig raadslid: Dorpsstraat moet veiliger de vertegenwoordigers verkiezingen op 19 maart aanstaan de, heeft Harting een dermate zwa re bronchitus opgelopen dat de dokter hem heeft geadviseerd "tenminste twee weken geen teen buiten de deur te steken", aldus mr. F. J. J. Kroeze, nummer twee op de lijst van de partij. WARMOND - In de nota "De Dorpsstraat is van en voor ie dereen", tracht Bram Schave- maker, kandidaat-raadslid bij Progressief Warmond, de Dorpsstraat in Warmond veili ger en vriendelijker te maken. De nota die naar de gemeente Warmond is verstuurd, geeft een aantal suggesties om een einde te maken aan de te snel rijdende auto's en het onveilige gevoel dat voetgangers en mensen in invalidewagens hebben door de over het voet pad rijdende fietsers en op het troittoir geparkeerde auto's. Daarnaast veroorzaken de paaltjes in deze winkelstraat veel schade aan auto's. Volgens de nota kunnen er 38 paal tjes verdwijnen om eventueel plaats te maken voor smalle bloem- en plantenbakken. Tevens is het voor de verkeersveiligheid beter om een dertig-kilometerzone in te stellen. Er zou bovendien meer ruimte vrij blijven op het voetpad als er fietsklemmen wor den geplaats.'waar de fietsers hun rijwielen in kunnen zetten. De fiet sen staan nu nog kris kras door el kaar en blokkeren daardoor het troitoir. De bloem- en plantenbak ken, alsmede de paaltjes die moe ten blijven staan, moeten zo ge plaatst worden dat de stoep vrij- blijft van geparkeerde auto's. In de nota wordt verder aan dacht besteed aan het speeltrap- veldje voor en naast de Dekkers- gaard bij de Dorpsstraat. Kinderen kunnen vanuit dit veldje recht streeks via een zelfgemaakte door gang op de rijroute van de Dorps straat komen en staan daardoor soms aan gevaren bloot. Door drie parkeerplaatsen voor het stukje grasveld en een officiële toegang te maken, denkt Schavemaker dat de GEWOND - Een bromfietser uit Leiderdorp is gisteren licht ge wond geraakt bij een aanrijding in zijn woonplaats. De jongeman werd volgens de politie op de Beu kenschans geschept door een auto mobilist die uit een parkeervak reed. De bromfietser is overge bracht naar het Elisabeth-zieken- huis in Liederdorp. In oktober 1983 werd de opnch- ïngang van het veldje vanzelf ver- ter en toenmalige fractievoorzitter dwijnt. A. Lodder, getroffen door een be- De schrijver van de nota vindt roerte en sindsdien deed Harting al dat de plannen snel gerealiseerd het raadswerk van de tweemans- kunnen worden door ze te betalen fractie. Onlangs besloot Harting uit de saldi-reserve en het onder- om ook na de verkiezingen in de houdsfonds wegen. Tevens zou er raad te blijven, tenminste als de in overleg met de winkeliers beke- partij voldoende stemmen zou krij ken kunnen worden in hoeverre zij gen een financiële bijdrage over heb ben voor een gezelligere Dorps- Zoals gebruikelijk zijn ook in straat. Wassenaar inmiddels de verkie- Harting: door bronchitus geveld en dus niet in staat zich in de ver kiezingsstrijd te werpen... zingsbijeenkomsten, forums en an dere activiteiten in die sfeer losge barsten, waarbij het nu voor Partij Wassenaar de vraag is of Harting weer op tijd hersteld zal zijn. De komende zeven dagen staan er maar liefst vijf forums met de lijsttrekkers van alle (vijf) Wasse- naarse politieke partijen op het programma. Besloten is om mr. Kroeze voorlopig de plaats van Harting in te laten nemen tijdens de forums. WASSENAAR - De kopie van het Zweedse koninklijke buitenverbli "L'Hermitage". het landhuis "Geveke" op de hoek van de Rijksstraatw en de Rust en Vreuglaan in Wassenaar, staat te koop. De Wassenaar villa werd in 1912 gebouwd in opdracht van de Wassenaarder A.F.J, v Hattum die de grond had gekocht van de toenmalige eigenaars van h landgoed Backershagen. Van Hattum liet het huis bouwen als verrassi voor zijn Zweedse vrouw die, zo wil het verhaal, "een herinnering a haar vaderland, in de vorm van een koninklijk buiten, zeker op prijs z stellen". Huize "Ivicke" zoals het pand aanvankelijk door de Van Hattums we gedoopt, wijkt slechts op een paar detailpunten af van het Zweedse ori neel. Dat was versierd met een aantal beelden op het dak die niet op Wassenaarse villa zijn aangebracht. Het optrekje wordt nu als zijnde "e bescheiden majestueus woonhuis" via een Wassenaarse makelaar koop aangeboden. De parkachtige tuin van 35.000 vierkante meter pl zwembad die bij de prijs is inbegrepen, maakte vroeger deel uit van B. kershagen, hetgeen is te zien aan de waterpartijen die door de Rust Vreuglaan worden doorsneden. Het huis zelf bevat ondermeer een pantry, salon, doka, jachtkam wijnkelder en een groot aantal slaapkamers, allen voorzien van een eig badkamer, in het souterrain bevinden zich onder andere een "3-kam flat" en een garage voor 4 auto's. Onder het kopje 'diversen' woTdt tevc de aanwezigheid van een etensliftje en "diverse open haarden" gemr-. De prijs van het stulpje is, net als bij het befaamde automerk R> Royce, "op aanvraag" beschikbaar. Alleen "serieuze kandidaten" kunr. via een makelaar het pand bezichtigen, ongetwijfeld onder leiding een gids die goed de weg in het huis weet. i OEGSTGEEST - Oegstgeest krijgt vanaf 1 september dit jaar een niet-rokers bridgeclub. Het initiatief voor deze gezonde ver eniging is genomen door H.I.J. Schrandt en L. Vos. Op de proef- avond van de op te richten club kwamen veertig geïnteresseerde niet-rokende bridgers om in een frisse omgeving een kaartje te leggen. Initiatiefnemer Schrandt wil met de nieuwe club irritaties uit de weg gaan. "Door een smeu lende sigaret van ie buurman in de asbak naast je, krijg je soms een geprikkelde sfeer en dat is niet de bedoeling. Bridgen doe je voor de ontspanning en voor de gezelligheid", aldus de een paar jaar geleden met roken gestopte Schrandt. De nieuwe club moet volgens hem niet gezien worden als een aanval op de bestaande vereniging: ze wil gewoon de mogelijkheid geven om te brid gen in een frisse zaal. Tijdens bridgeavonden van de bestaande vereniging wordt ste vig gepaft. Schrandt: "Ik kan me best voor stellen dat bij zo'n spannend spel de rokers graag een sigaretje opsteken en dat vindt ik in principe ook niet erg, maar meestal zag de zaal blauw van de rook en daar hebben veel mensen last van. Bovendien is het volgens de medici slecht om in een rokerige ruimte te zitten". In Voorschoten is vijfjaar gele den een niet-rokersclub opge richt. Het aantal bridgers dat hier in een rookvrije omgeving een kaartje legt is gegroeid tot drie honderd. Schrandt heeft het vol ste vertrouwen dat ook in Oegst geest voldoende belangstelling voor een niet-rokersclub is, hij denkt aan 96 personen. Hoewel de vereniging die lid zal worden van de Nederlandse Bridge Bond pas in september officieel wordt opgericht, kun nen gezond ingestelde bridgers nu al elke maandagavond spelen in Het Witte huis aan het Wilhel- minapark 33 in Oegstgeest. Men sen uit de hoofklasse en de eerste en tweede klasse kunnen zich voor zo'n avond inschrijven tot 19.45 uur aan de zaal. De kosten bedragen drie gulden per paar LEIDSCH DAGBLi GEEN KRANT 0NTVANGE Bel van maandag t/m vrijdagI lussen 18.00 19.30 uur, telefoon 071-123143, en de krant wordt na 19.30 uur als. bij u bezorgd. 's Zaterdags kunt u bellen 16.30- 18.00 uur, teleloo- 071-123143, en de kranti na 18.00 uur alsnog bij u bezorgd. Kantoor Lelden071-144941I maandag t/m vrijdag van

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 2