gevorderde assistenten accountant m/v Pcgapft VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES secretaresses RUDOLF VELDHOVEN IMPORTMEDEWERKER/STER DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: kMMkm ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt Raad van State De Raad van Stare is een Hoog College van Staat. Hij is in de eerste plaats adviseur in hoogste en laatste ressort van de Kroon inzake de wetgeving. Het College heeft een Afdeling voor de geschillen van bestuur voor de behandeling van de zgnKroonberoepen De Raad kent voorts een Afdeling rechtspraak die in hoogste instantie uitspraak doet inzake overheids beschikkingen A ROB-beroepen Bij de Raad van State zijn momenteel circa 650 personeelsleden werkzaam, verdeeld over een aantal juridische, administratieve, documentatie- en huishoudelijke afdelingen. De Raad van State vraagt ten behoeve van het Kabinet van de Vice-President enige: Taak: - het uitwerken van stenografisch of met dictafoon opgenomen brieven, nota's en verslagen veelal met behulp van tekstverwerkende apparatuur; - het registreren en documenteren van gegevens; - het ontvangen van bezoekers; - het beantwoorden van de telefoon; - het bijhouden van de agenda en het maken van afspraken; - het archiveren van stukken. Vereist: - bij voorkeur V.W.O.-diploma, aangevuld met een secretaresse-opleiding - ervaring in een soortgelijke functie bij de overheid. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximum f 3.271(schaal 6 van het BBRA 1984) bruto per maand, exclusief 716% vakantietoelage. Tot 14 dagen na het verschijnen van dit blad kunt u uw schriftelijke sollicitaties sturen aan het hoofd Personeelszaken en Organisatie-ontwikkeling van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. de Tombe/Melse co is een maatschap van register accountants met 24 ves tigingen in Nederland. Naast een eigen vestiging in België bestaat een intensieve samenwerking met een groot aantal accountantskantoren in de wereld. In kantoorverband wordt samengewerkt met Melse co, belastingadvi seurs, Additief, administra tieve dienstverlening en TM consult, adviseurs voor organisatie en automatis- sering. Er bestaat behoefte aan voor onze vestiging Leiden. Hij/zij zal worden inge schakeld bij de uitvoering van gevarieerde en interes sante kontrolewerkzaam- heden voor onze kliënten. Ruime ontplooiingsmoge lijkheden zijn aanwezig voor aktieve jonge mensen, leeftijd 23 - 35 jaar, met een basisopleiding op VWO-ofHEAO-niveau. Vereist is verder een ge vorderde NIvRA- of SPD- studie, alsmede enige jaren praktijkervaring. Onzerzijds wordt deze studie ondersteund door een kontinu kursus- programma binnen onze organisatie. Geboden wordt een goed salaris, uitstekende sekun- daire arbeidsvoorwaarden en een studiekosten vergoeding. Wij zien uw schriftelijke soUicitatie gaame tege moet op ons kantooradres: Zoeterwoudsesingel 62, Postbus 402, 2300 AK Leiden, t.a.v. de heer A.de Jong RA. Tel. 071 - 1444 51. deTombe/Meise co accountants 24 vestigingen in Nederland in internationaal velband werkzaam onder de naam Grant Thornton Nederland Wij zoeken met spoed een ASSISTENT-BOEKHOUDER (STER) De hoofdtaak zal beslaan uit het vrijwel zelfstandig werken aan de debiteu renbewaking. Daarnaast nog diverse andere werkzaamheden naar kundig heid en ervaring samen Ie bepalen. Een verantwoordelijke, belangrijke plaats in een levendig handelsbedrijf met goede teamgeest. Enige bedrijfservaring wordt op prijs gesteld. Wij zien uw brief met levensloop graag tegemoet. S v p. richten aan de heer H. Jansen. J! - Nieuwe Wetering. Postadres: Postbus 99, 2370 AB Roelofarendsveen. Proserpina is hel verdeelcenlrum voor verse produkten afkomstig uil biolo- gisch-dynamische landbouw. Onze snelgroeiende dynamische organisatie (wij zijn het bedrijf achter de boetiekmodemerken "Sandwich", "Ea sy Pieces" en "Undercover") zoekt op korte termijn: Hij/zij is verantwoordelijk voor de inkomende goederen stroom en verzorgt derhalve: 1Contacten met leveranciers c.q. dochteronderneming in het verre Oosten over uitleveringen lopende orders (in het.Engels) 2. Contacten met expediteurs over documentaire en ef fectieve afhandeling van zendingen 3. Inkoopadministratie (inclusief het bancair circuit L/C's etc.) 4. Invoerdocumenten (vergunningen etc.) Hiernaast zijn aan deze functie een aantal andere speci fieke verantwoordelijkheden toegevoegd. Voor deze uitstekend gehonoreerde functie zoeken wij bij voorkeur iemand met ervaring in importafhandeling in de leeftijd van 25 tot 30 jaar met goede kennis van de Engelse taal en ten minste HAVO/VWO vooropleiding. Schriftelijke sollicitaties t.a.v. de directie. Laboratorium voor Pathologie van de Faculteit der Geneeskunde obductie-assistent (v/m) vacaturenummer: 6-023/1158 Taak: - Het verlenen van assistentie bij obducties; - het uitvoeren van preparatieve werkzaamheden: - het uitvoeren van werkzaamheden zoals het verzor gen van macro- en micro archieven, het aanmaken van benodigde fixatieven voor de afdeling, het ver zorgen van het opbaren van overledene enz. - het vervaardigen van preparaten voor histologisch onderzoek. Vereist: - MAVO of MBO-opleiding; - ervaring opgedaan met histologische technieken strekt tot aanbeveling; - goede contactuele eigenschappen. Salaris maximaal 2960,- bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Prof. dr. Ph. J. Hoedemaker, tel. 071- 148333 tst. 2509. Bureau Boerhaave Commissie voor Postacade misch Onderwijs in de Geneeskunde Vanwege toenemende uitbreiding van het te verzorgen cursuspakket en de toekomstige congresactiviteiten is bij het Bureau van de Boerhaave Commissie m.i.v. 1 april 1986 plaats voor een: cursusassistent (v/m) (38 uurp/w) vacaturenummer: 6-071/1158 Taken: - Voorbereiding, uitvoering en afwerking van het adm.organisatorische gedeelte van diverse typen cursussen en een aantal congressen; - beleggen van vergaderingen; - onderhouden van contacten met commissies, do centen en deelnemers; - drukklaar maken van programma's en cursusboe ken; - regelen van reizen t.b.v. buitenlandse gasten; - adm. en organisatorische begeleiding tijdens cur sussen en congressen. Voor diverse adm. werkzaamheden wordt gebruik ge maakt van een tekstverwerker en een geautomatiseerd cursisten-administratiesysteem. Vereisten: - Tenminste HAVO-diploma met talenpakket Ned., Engels, Duits, Frans; - representatief voorkomen; - typediploma; - goede contactuele eigenschappen; - hoge mate van accuratesse; - administratief en organisatorisch inzicht gekoppeld aan ervaring in deze sector; - stressbestendigheid en in staat om goed in teamver band te werken; - ervaring in geautomatiseerde administratie; - minimumleeftijd 25 jaar. Salaris maximaal 3271,- bruto per maand. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, voorlopig tot 1-1-1987 met mogelijke verlenging. Inlichtingen bij: Mw. M. IJ. Oosterhuis, bureaucoördi nator. tel. 071-148333 tst. 3680. De Rijksuniversiteit te Leiden wil meer vrouwen in dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Laboratorium voor Pathologie Op het laboratorium voor Histotechniek wordt op korte termijn gevraagd een analist m/v (full-time) vac.nr. 3776.V.09.09.LD Taak: het bewerken van patiëntenma teriaal voor histo-pathologisch onder zoek, alsmede het assisteren bij en het geven van ondersteuning aan weten schappelijk onderzoek. Vereist: - HBO-A of MBO-opleiding richting histocytopathologie; - ervaring met het toepassen van histo logische technieken. Salaris: max. f 3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden verstrekt door het dagelijks hoofd, de heer P. Neeskens (071 -14 83 33, toestel 2516) of bij mevr. H.S.M. Guldemond- Naeyé, personeelsconsulente (071 - 262544). Operatiekamers Oogheelkunde Op korte termijn kan worden geplaatst een operatie-assistent m/v (full-time) vac.nr. 6700.M.81.09.LD De werkzaamheden op de Operatieka mers Oogheelkunde worden op 2 O.K.'s verricht in een klein gespecialiseerd team. Verlangd wordt: - diploma operatie-assistent differen tiatie chirurgie (N.Z.R.); - bereidheid tot het verrichten van beschikbaarheidsdiensten. Salaris: afhankelijk van ervaring tot max. f 3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. Th.M.M. de Best, coördinerend verpleegkundig hoofd (071-262867) of door de heer H.L.P. Mauer, personeelsconsulent (071-262544). Keel-, Neus- en Oorheelkunde Op deze afdeling ontstaat bij het Audio- logisch Centrum per 15 maart 1986 een vacature van audiologie- assistent m/v (voorshands ±24 uur per week) vac.nr. 5884.L.15.p.09.LD De werkzaamheden, welke in team verband verricht worden, omvatten hoofdzakelijk: - verrichten van gehooronderzoek bij kinderen en volwassenen; - medewerking aan gehoorrevalidatie; - assistentie bij vestibulair onderzoek. Tevens behoort inschakeling bij het elektro-audiometrisch onderzoek tot de mogelijkheden. Gevraagd wordt: - diploma audiologie-assistent(e) (S.A.O.); - accuratesse; - goede contactuele eigenschappen in de omgang met slechthorende kinde ren en volwassenen en binnen team verband. Aanstelling geschiedt voorshands in tij delijke dienst tot 1 juni 1986 i.v.m. zwangerschap van de huidige functio naris, doch het is niet uitgesloten dat het dienstverband daarna voortgezet zal worden. De werktijden kunnen in overleg worden vastgesteld. Salaris: op full-time basis max. f 2960 bruto per maand, bij een volledige func tie-uitoefening. Informatie: nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij Ir. J.A.P.M. de Laat (071 - 262426) of de heer H.L.P. Mauer, per soneelsconsulent (071 -262544). Cardiologie Deze afdeling vraagt een systeem technicus/ elektronicus m/v vac.nr. 3300.V.134.09.LD Taak: - onderhouden en ontwikkelen als mede aanpassen van technisch ge avanceerde bewakingssystemen; - wijzigen en optimaliseren van bestaande programmatuur daarvan; - opstellen van bedieningsinstructies en het geven van voorlichting aan het bedienend personeel; - onderhouden en controleren van elektra medische apparatuur; - ontwikkelingswerkzaamheden t.b.v. de computerafdeling van de afdeling Cardiologie. Vereist: - HTS/MTS, aangevuld met vakge richte cursussen en/of praktijkerva ring; - aantoonbare belangstelling biome dische dataverwerking; - bereidheid tot het verrichten van beschikbaarheidsdiensten. Salaris: max. f 4098 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Informatie: nadere inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer J. Koops (071 -262281) of de heer J.C. de Hooge (071-262090), of mevr. H.S.M. Guldemond-Naeyé, perso neelsconsulente (071 -262544). Hoofdafdeling Algemene Inwendige Geneeskunde/ Centrale ECG-Dienst Bij de ingebruikname van de nieuw bouw van het AZL heeft tevens de start plaatsgevonden van de Centrale ECG- Dienst. Voor de verdere uitbouw van deze Dienst roepen wij kandidaten op voor de bezetting van de volgende vacatures secretaresse/ codeerster (full-time) vac.nr. 3084.V.101.09.LD secretaresse/ ecg-laborant m/v (part-time 0,5) vac.nr. 3084,V.101.p.09.LD 2 ecg-laboranten m/v (part-time 0,5) vac.nr. 3084.V.39.p.09.LD De taken waarmee betrokkenen wor den belast bestaan uit respectieve lijk: - verzorgen van de correspondentie; - onderhouden van telefonische con tacten; - invoeren van beoordelingen van elek trocardiogrammen in het computer bestand. Ervaring in het werken met computer terminals en kennis van biologie strekt tot aanbeveling. Het volgen van een cur sus elektrocardiografie binnen de Dienst is mogelijk. Salaris: is afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring nader vast te stellen. Informatie: nadere inlichtingen worden verstrekt door Dr. F.H. Bonjer ('s morgens 071-263724) of de heer S.J. Beurze (071-262266), of mevr. H.S.M. Guldemond-Naeyé, perso neelsconsulente (071-262544). Pathologie Op het secretariaat Diagnostiek van de afdeling Pathologie kunnen geplaatst worden 2 administratieve medewerkers m/v (part-time 0,5) vac.nr. 8475.V.04.p.09.LD Taak: - invoeren van op band gedicteerde verslaglegging van histologische onderzoeken in het geautomati seerde bestand met behulp van termi- nal-apparatuur; - verzorgen van de archieven; - versturen en/of opruimen van coupes of uitslagen. Vereist: - MAVO-opleiding; - kennis van de medische terminologie; - bekend met het werken met beeld schermapparatuur; - werktijden zijn (in principe) van 8.00-12.00 uur 13.00-17.00 uur. Salaris: max. f 2567 bruto per maand bij een volledige aanstelling. Informatie: nadere inlichtingen bij het dagelijks hoofd mevr. P. Spandaw (071 - 263938), of bij mevr. H.S.M. Gulde mond-Naeyé, personeelsconsulente (071-262544). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen- tonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Graag op de briel het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 22