F? 's* B TIMMERMAN VAKATURES WAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKi ELKE ZATERDAG 071-144941 VAKATURES Hoogheemraadschap van Rijnland S SNACKBAR DE MARNIX SNACKBAR HENDO enkele vlotte part-timers m/v SECRETARESSE/TYPISTE ambulanceverpleegkundige m/v Iieiden bergh-stichting E coördinator praktijkbegeleiding/ waarnemend hoofd opleiding Aannemersbedrijf J.P. Boon, ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt verpleegkundige verpleegkundige verpleegkundige verpleegkundige verpleegkundige verpleegkundige Academisch ziekenhuis leiden Sluit 2 dagen vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) In een in de provincies Noord-Holland en Zuid- Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha. met ruim 1 miljoen inwoners heeft het te Leiden gevestigde hoogheemraadschap van Rijnland taken op het terrein van onder meer water kering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraad schap bestaat uit rond 500 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op de kantoren te Leiden en de overigen op ongeveer 50 installaties e.d„ verspreid over het gehele gebied. Op de afdeling Personeel en Organisatie kan op korte termijn geplaatst worden een: Administratief medewerk(st)er (m/v) voor 18 uur per week Taak: - de nieuwe medewerk!st)er zal voornamelijk ondersteuning verlenen aan de personeels administratie in de vorm van type-werkzaam heden en licht administratief werk Vereisten: - een MAVO- en type-diploma. Salaris: - afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 2.960,- bruto per maand (op basis van een 38-urige werkweek). De functiewaarde dient in het kader van Rijn lands functiewaarderingssysteem nog definitief te worden vastgesteld. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, Breestraat 59,2311 CJ Leiden, onder vermel ding van vacature-nummer 86-P en 0-1/LD. Op de type-kamer van het Algemeen Secretariaat van de Technische Dienst kunnen op korte termijn geplaatst worden een tweetal: Typistes (m/v) S&Sr 36 uur per week (vac.nr. 86-AS-1/LD)- kKKM 18 uur per week in de middaguren (vac.nr. 86-AS-2/LD) Vereisten: - een MAVO- en type-diploma; - ervaring met tekstverwerkende apparatuur strekt tot aanbeveling. Salaris: - afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 2.960,-bruto per maand (op basis van een 38-urige werkweek). De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, Breestraat 59,2311 CJ Leiden, onder vermel ding van het betreffende vacature-nummer. en vragen v.a. 18 jaar, liefst met enige erva ring. Eventueel is vast dienstverband mo gelijk. Inlichtingen en sollicitaties bij Snackbar De Marnix, Mornixstroat 9, tel. 071-217190 en vraag naar de heer Zandbergen. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het ver vaardigen van akten, concepten, kontrakten en het ver zorgen van correspondentie en bijkomende administra tieve werkzaamheden. Voor deze funktie wordt verlangd: de nodige ervaring (zo mogelijk in de notariële praktijk), vermogen om met anderen samen te werken, bekend heid met moderne tekstverwerkende apparatuur en een opleiding op HAVO-niveau. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien op het kantooradres: Plantsoen 25 2311 KG Leiden. Bij de Ambulance Dienst van de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst is plaats voor een De Ambulance Dienst maakt deel uit van de afdeling Algemene Gezond heidszorg. Naast de primaire taak van het deskundig vervoeren van onge valsslachtoffers en acute patiënten, verricht de Ambulance Dienst taken op het gebied van de Maatschappelijke Gezondheidszorg en rampenbestrijding. Tot de functie van ambulance verpleegkundige behoren de volgende taken: het verlenen van eerste hujp het deskundig vervoeren van patiënten preventieve en curatieve werkzaamheden op het gebied van de Maat schappelijke Gezondheidszorg diverse werkzaamheden ter ondersteuning van het functioneren van de ambulancedienst. De functie wordt vervuld in 24-uursdienst. Voor deze functie is vereist: het diploma Verpleegkundige A en B CCU- of IC-aantekening of aantoonbare ervaring op dit gebied ervaring of affiniteit met Maatschappelijke Gezondheidszorg. Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal f3.271,— bruto per maand, vermeerderd met 10% wegens 24-uursdienst. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrou wen. Vrouwen genieten voorrang in die functies waarin zij ondervertegen woordigd zijn. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren Bij de Ambulancedienst zijn ook mogelijkheden voor part-time verpleegkun digen en ambulance-chauffeurs. Gegadigden voor ambulancechauffeur die nen te beschikken over een rijbewijs BE en een geldig EHBO-diploma. Het salaris per 24-uursdienst bedraagt voor verpleegkundige f 399,80 (bruto) en voor ambulancechauffeurs f 326,82 (bruto). Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer J. v.d. Grijp of de heer W. Klumper (telefoon 071 - 146341). Schriftelijke sollicitaties richten aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, ónder vermelding van vacature nummer 86.018, binnen twee weken na ver schijnen van dit blad. <D Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (01719) 19320. Onze instelling is een leefgemeenschap voor oa. 1.000 geestelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzorging van onze bewoners zijn bijna evenveel personeelsleden belast. De inservice-opleiding voor het diploma Z-verpleegkunde wordt gevolgd door ruim 200 leerlingen, de staf van de opleiding bestaat uit 22 personen. Thans is vacant de functie van De functie omvat in hoofdlijnen: ondersteunen van het management van de afdeling en direct leiding geven aan een team van 8 praktijkbegeleiders het onderhouden van werkcontaoten en het hoofd bij diens afwezigheid vervangen samen met het hoofd werken aan de ontwikkeling en invoering van nieuwe opleidingsvormen. De te stellen functie-eisen zijn: enkele jaren ervaring hebben in het leiding geven aan een (deel van een) opleiding in de gezondheidszorg in het bezit zijn van het diploma Z-verpleegkunde èn een afgeronde H.B.O.-opleiding. Overige informatie: De c.a.o voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Het te bereiken maximum salaris bedraagt t 3.910,- bruto per maand. In 1988 zal de functie opnieuw worden gewaardeerd. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de procedure. Gezien de levensbeschouwelijke uitgangspunten van onze instelling .is een christelijke levensovertuiging een voorwaarde. Nadere informatie kan worden verkregen bij het hoofd Opleiding, mevrouw IJ. van der Linden, toestel 510. LHEEREN LOO Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Gevraagd voor burgerwerk moet zelfstandig kunnen werken, in be zit van rijbewijs. tel. 071-765463 in Voorschoten. Tennisvereniging "De Rijnkanters" te Rijnsburg zoekt gegadigden voor uitvoeren werkzaamheden binnen het clubgebeu- ren, o.a. onderhoud gravelbanen en parkonderhoud. Voor inlichtingen: 01718-24693 Kindergeneeskunde-boven Op de afdeling Kindergeneeskunde- boven ontstaat per 1 -4-1986 een vaca ture voor een (full-time, alle diensten) vac.nr. 6193.M.124.09.LD De afdeling omvat 30 bedden verdeeld over 2 units: 1 baby-unit en 1 unit waar peuters, kleuters en grotere kinderen verpleegd worden. De verpleegkundige komt te werken op laatstgenoemde unit. Er wordt in teamverband gewerkt. Aan de begeleiding van ouders en kinderen wordt veel aandacht besteed. Onze gedachten gaan uit naar een ver pleegkundige, die bij voorkeur in het bezit is van de Kinderaantekening. Salaris: max. f 3118 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. A. van der Tang, verpleegkundig hoofd, Kinderkli- niek-boven (071-262826), of door mevr. M. Hooymans, personeeisconsu- lente (071-263143). Kindergeneeskunde-beneden/ Boxen-afdeling voor kinderen Op deze afdeling ontstaan vacatures voor (full-time, alle diensten) vac.nr. 6194.M.124.09.LD (part-time, 3 dagen per week, alle diensten) vac.nr. 6194.M.125.p.09.LD De afdeling omvat 13 boxen, waarin kin deren in de leeftijd van 0-14 jaar geïso leerd en omgekeerd geïsoleerd ver pleegd worden. De meeste kinderen worden acuut opgenomen met alge meen paediatrische ziektebeelden. Tevens worden er een aantal kinderen langdurig verpleegd i.v.m. haemato/ oncologische aandoeningen. Er wordt veel aandaoht besteed aan de begelei ding van de kinderen en hun ouders. Ouderparticipatie wordt in diverse vor men toegepast. Er wordt gewerkt vol gens het systeem van teamverpleging. Onze gedachten gaan uit naar een A-verpleegkundige, bij voorkeur in het bezit van de Kinderaantekening. Salaris: max. f 3118 bruto per maand. Kindergeneeskunde-beneden/ Afdeling Beenmergtransplantatie Op deze afdeling hebben wij plaatsings mogelijkheid voor een (full-time, alle diensten) vac.nr. 6195.M.124.09.LD Op deze afdeling worden kinderen ste riel verpleegd in isolatoren. De leeftijd varieert van 0-16 jaar. De kinderen wor den langdurig opgenomen en hebben veel aandacht en verzorging nodig. Hierdoor ontstaat ook met de ouders een intensief contact. Er wordt gewerkt volgens het systeem van teamverple ging met dagelijks multi-disciplinaire. patiëntbesprekingen. Onze gedachten gaan uit naar een A-verpleegkundige, bij voorkeur in het bezit van de Kinderaantekening. Salaris: max. 3118 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer R. Emous, coördinerend verpleegkundig hoofd (071 -263351), of door mevr. M. Hooy mans, personeelsconsulente (071- 263143). Heelkunde Kinderen Op de afdeling Heelkunde Kinderen is een vacature ontstaan van (full-time, alle diénsten) vac.nr. 2094.L.125.09.LD Op deze afdeling kunnen 20 kinderen in de leeftijd van 0-15 jaar verpleegd wor den voor één van de volgende specialis men: - algemene heelkunde; - orthopedie; - urologie; - plastische chirurgie; - mondheelkunde. De opnameduur varieert van 3 tot 8 dagen. Er wordt gewerkt in een klein team van verpleegkundigen, waarbij de begelei ding van de kinderen en contacten met de ouders een belangrijke plaats inne men. Verlangd wordt: - diploma A-verpleegkundige; - kinderaantekening. Van de kandidaat verwachten wij een positieve inzet t.a.v. teamverpleging, leerlingenbegeleiding en ouderpartici patie. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. A. de Graaf, verpleegkundig hoofd (071-263611) of door mevr. Th.M.M. de Best (071 - 262867) of door de heer H.L.P. Mauer, personeelsconsulent (071 -262544). Neurochirurgie Intensive Care Op deze afdeling, met een capaciteit van 8 bedden, is een vacature ontstaan van (full-time) vac.nr. 5197.M.125.09.LD Op de afdeling worden o.m. de vol gende patiënten verpleegd: - patiënten na een ongeval met sche del- of ruggemergletsel; - patiënten na een rugoperatie; - patiënten vóór een schedeloperatie, wanneer zij in een slechte conditie zijn; - patiënten na een schedeloperatie. Naast de intensieve basisverpleegkun- dige zorg, ligt de nadruk bij het verple gen op een nauwkeurige observatie van de patiënt. Op deze vacature willen wij graag een verpleegkundige aanstellen, die bij voorkeur 1 jaar ervaring heeft op een verpleegafdeling en bereid is (bij geble ken geschiktheid) de intensive-care opleiding te volgen in 1987. Salaris: max. f 3271 bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. M.B. van Rij, verpleegkundig hoofd (071 - 262002) of door mevr. M. Hooymans, personeelsconsulente (071 -263143). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. BI] Indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7.5%, U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken 'AZL. Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 20