Want u wilt goede informatie. Overzichtelijk gebracht op het juiste moment- Uw eigen dagblad: een heldere wegwijzer in de informatie-chaos. LEIDSCH m. DAGBLAD Wenb'"°°^£, Sssss? Geen tijd, geen zin meer om alles te lezen? Er wordt een ongelofelijke hoeveelheid informatie over onze gepijnigde hoofden uitgestort. Talloze radio- en televisiezenders, een brievenbus vol briefjes, folders, blaadjes en krantjes schreeuwen in koor om onze aandacht. Wat betreft het nieuws uit wereld, stad en land is er al meer dan 125 jaar een perfekte manier om prettig en bondig geïnformeerd te worden: het lezen van uw eigen dagblad. Daar is nog steeds niets aan veranderd. Dat geldt natuurlijk voor nieuws over economie, sport, politiek. Voor alle belangrijke, interessante, leuke en vervelende zaken. Kortom: voor alles waar u belang in stelt. Dus het geldt ook voor informatie over alles wat er in onze regio te koop is. Voor de informatie die u in de advertenties vindt. Nu zijn er twee soorten adverteerders: De eerste groep heeft er weinig voor over om u goed te informeren. Voor hen geldt slechts dat er goedkopere manieren zijn om "reclame" te maken dan adverteren in een dagblad. Een foldertje is immers voor een paar centen gedrukt en er zijn legio advertentiekrantjes die voor weinig geld een advertentie plaatsen. De tweede groep adverteerders respecteert uw wens om goede informatie te krijgen die op een fijne en overzichtelijke wijze is gebundeld: In uw eigen dagblad. Daar hebben zij graag een paar centen extra voor over. Dat zij uw wensen belangrijk vinden merkt u ook in hun zaak. Het is er gezelliger winkelen, de service is goed. En, omdat zij nu eenmaal meer verkopen dan anderen zijn hun eersteklas waren een stuk scherper geprijsd. Logisch dan ook, dat de trouwe dagbladadverteerders de best lopende zaken hebben. Daarvan zijn talloze voorbeelden te geven. Neem bijvoorbeeld de supermarkten. Albert Heyn, Digros, Edah. Voortreffelijke zaken, waar u als klant merkbaar wordt gewaardeerd. Niet voor niets doet meer dan 80 van de mensen in onze regio de dagelijkse boodschappen in een van deze zaken- Wat voor deze supermarkten geldt, geldt natuurlijk ook voor alle andere branches. Niet voor niets zeggen wij: adverteer in uw eigen dagblad, dat zegt wat... Lezers en adverteerders vragen ons regelmatig om een betere, een nog overzichtelijker indeling van advertentierubrieken. Vorig jaar is er een proef genomen bij het Leidsch Dagblad en het Alphens Dagblad met een nieuwe advertentierubriek op een vaste dag: de watersportpagina. Daarop kon u, elke donderdag, alles vinden wat er op watersportgebied te koop is. Deze proef is glansrijk geslaagd. Daarom zullen wij dit jaar het aantal vaste advertentierubrieken verder uitbreiden. Op deze pagina vindt u een overzicht van alle advertentierubrieken. Zowel de rubrieken die al jaren bestaan als de nieuwe rubrieken. Sommige staan het hele jaar in de krant, sommige alleen gedurende de periode dat u daar behoefte aan hebt. Mist u er een? Neem dan eens kontakt op met onze advertentie-afdeling. U zult merken dat uw wens bij ons wordt gewaardeerd en gerespecteerd. Ons telefoonnummer is (071)144941. EMEMMMM6 S/uiiinasihiivrvv^.^... taterde, tuurt. 0verzicht "'/Ven bi laienkranlzO ian°icas'ons Vanaf donderdag 27 kostbare! aanntifUbr/e'c 'PParatuur anschafdoetc 9°ed kui

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 8