Vlotte winst voor Avanti Barcelona laat Schuster gaan Schuiten niet in Achterhoek Muziek helpt Thranstadt aan hoogspring revanche Landenstrijd bekort PAGINA 14 SPORT WOENSDAG 26 FEBRUARI 1986 Eindhoven kansloos: 6-1 HAZERSWOUDE-DORP - Enke le dagen voor de topper tegen Val- kenswaard heeft Dextro/Avanti een uitstekende indruk gemaakt. De mannenploeg van de Hazers- woudse tafeltennisclub versloeg gisteravond in Hazerswoude L+T uit Eindhoven met liefst 6-1. Het duel stond oorspronkelijk voor zaterdag j.l op de kalender. Avanti kon het afgelopen weekein de echter niet beschikken over de Bulgaar Mariano Lukov, die in So fia de belangrijke landenwedstrijd tegen Denemarken moest spelen. Lukov ging niet voor niets. Mede dankzij hem zegevierde Bulgarije met 5-2 en verdiende op die manier een plaats in de Superliga. Neder land moet zijn plaats in die hoogste divisie van de Europese competitie nog veilig zien te stellen. Zoals Lukov zich in Sofia niet tot het uiterste hoefde in te spannen, zo verging het hem ook tegen L+T. Het Eindhovense trio Eric Noor, Ron van Spanje en Han Gootzen kon hem niet uit z'n rustige cadans halen. Lukov bleef dan ook onge slagen. Alleen tegen Noor werd het in de tweede games even span nend: 23-21. Maar dat kwam meer omdat zijn opponent toen beter speelde dan in de eerste game, die in 21-12 eindigde. Gootzen liep zich tegen de Bulgaar eveneens te plet ter: 21-13 en 21-8. Voor een aangename verrassing zorgden Bettine Vriesekoop en Rob Turk. Vriesekoop speelde uit stekend en koos de hele avond fa natiek voor de aanval. Gootzen kwam daardoor in de problemen: 21-19 en 21-15. Ron van Spapje ook, maar die kon met veel pijn en moeite de oud-Europees kampioe ne nog tot overgave dwingen: 20-22 en 18-21. AMSTERDAM (GPD) - Roy Schuiten heeft het grootste deel van zijn ploeg teruggetrokken voor de Grote Prijs Wielerrevue in 's- Heerenberg, waarmee vandaag het Nederlandse profwielerseizoen wordt geopend. De belangrijkste renners uit de PDM-formatie van Schuiten zijn pas gisteren vertrok ken uit Spanje en gezien het grote temperatuursverschil (in Valencia was het 24 graden boven nul) acht hij het onverantwoord hen een lan ge wedstrijd in de bittere kou te la ten rijden. „Een unieke beslissing van een Nederlandse ploegleider", oordeel de Gerrie Knetemann. Knetemann is daardoor met Steven Rooks, Ge rard Veldscholten en de Spanjaard Pedro Delgado de belangrijkste af wezige in die openingswedstrijd. Wel zullen een zestal neo-profs uit de ploeg van Schuiten starten, die al enige tijd in Nederland verble- Voor de tweede maal ip de prille historie (vorig jaar werd de koers voor het eerst verreden) wordt die wedstrijd door pech geplaagd. In 1985 moest het parkoers drastisch worden gewijzigd omdat het van wege de dichte mist onverant woord was een wedstrijd-in-lijn te houden. Ditmaal treft men het on geluk dat de Elfstedentocht op de zelfde dag wordt gehouden. On danks de absentie van de formatie van Schuiten is er toch een sterk deelnemersveld. Zo meldde de Ier Sean Kelly zich onverwacht met een aantal ploegmaats. Reglementair mocht de Ier in Spaanse dienst niet in de Neder landse wedstrijd starten. Omdat de organisatoren pas twee jaar op de kalender staan mag hun evene ment alleen met nationale ploegen (inclusief de buitenlanders in hun dienst) gereden worden. Het zou echter niet bepaald hof felijk zijn de winnaar van de Super Prestige-trofee onverrichterzake weg te sturen. Na ruggespraak met Hein Verbruggen, de voorzitter van de profsectie van de Interna tionale Wielrenunie, werd Kelly c.s. aan het deelnemersveld toege voegd. In de equipe van Post ont breken enkele renners: Baars, An-- derson, Millar en mogelijk de grie perige Planckaert. Zeker aanwezig is wereldkampioen Joop Zoete melk. Jacobs Wielrenner Gert Jacobs uit Em- men mag vandaag niet meeschaat- sen in de Elfstedentocht. De Drent werd door zijn ploegleider Roger Swerts verplicht te starten in de profronde. Jacobs miste de Elfste dentocht van vorig jaar ook, omdat hij toen in trainingskamp in Zuid- Europa was. Jacobs verklaarde het verbod van zijn ploegleider te begrijpen. „Als wielrenner verdien ik tenslot te mijn brood. Het schaatsen is hobby. Maar ik vind het wel jam mer van de Elfstedentocht. Ik zou toch graag een keer willen mee doen. Misschien kan ik, als ik dit seizoen goed presteer, in mijn vol gende contract een clausule in mijn contract laten opnemen, waarin staat dat ik tot 1 maart vrij mag nemen voor de Elfsteden tocht". Rob Turk, die dit weldige sprong vooruit heeft ge maakt, kwam tot de meest opval lende prestatie. De Hazerswoude- naar, die volledig voor het tafelten nis heeft gekozen, bedwong in een zeer gave en uiterst spannende par tij Ron van Spanje. De eerste game ging met 23-21 naar. Turk. Van Spanje was daardoor behoorlijk uit zijn evenwicht geraakt. Toen hij tot twee keer toe op een verkeerde ser ve was betrapt, kreeg de scheids rechter een scheldwoord van hem toegevoegd. Daardoor kwam Van Spanje in het boekje van de leids man terecht. Ondertussen bleef Turk zichzelf. Ook de tweede game viel mede daardoor terecht in zijn handen: 21-19. Avanti was daarmee al een flink eind op de goede weg. Het duurde dan ook niet lang meer aleer de 4-1 voorsprong voor toch nog honderd toeschouwers was uitgebouwd tot de winstgevende 6-1. Turk ver sloeg namelijk Noor in drie games (17, -19, 9) en het dubbelspel van Lukov en Vriesekoop was ook te sterk voor L+T: 21-17, 21-15. LILLEHAMMER - Rok Petrovic (foto AP) heeft gisteren in Lillehammer zijn vierde overwinning 1 seizoen in een slalom tellend voor de strijd om de wereldbeker gewonnen. De 20-jarige Joegoslaaf zegevierde eerder in Sestrieres, Kransjka Gora en Wengen. Petrovic had al in de eerste van de twee manches de leiding genomen met een tijd van 43,66 seconden. In de tweede wedstrijd moest Petrovic alle risico nemen omdat voor hem Ingemar Stenmark een tijd van 40,34 seconden had gemaakt. Petrovic kwam uit op 40,33. Petrovic, die een totaaltijd van 1.23,99 maakte, had 0,13 seconden voorsprong op de Zweed Ingemar Stenma.rk. De Luxemburger Mare Girardelli bezette de derde plaats (1.24,71). Door zijn vierde zege is Petrovic nauwelijks meer te achterhalen in de strijd om de wereldbeker slalom. STOCKHOLM (DPA) - Drie da gen na zijn nederlaag bij de de strijd om de Europese indoor-ti- tel in Madrid, heeft de Westduit- se hoogspringer Carlo Thran- hardt revanche genomen op zijn landgenoot Dietmar Mögenburg. Bij een internationale wedstrijd in Stockholm, 'hoogspringen met muziek' geheten, won Thranhardt met 2.31 meter. De Belg Eddy Annys bedwong de zelfde hoogte. In de barrage kwam de Westduitser echter over de 2.28 meter, Annys niet. Drie pogingen van Thranhardt over 2.38 meter werden geen suc ces. De thuis-springende Patrick Sjöberg werd derde met 2.28. Hij kwam in de noodzakelijk na sprong hoger dan Europess kam pioen Mögenburg. Benoit De Olympisch kampioene op de marathon, Joan Samuelson- Benoit. is in Indianapolis uitge roepen tot de beste Amerikaanse sporter van het jaar 1985. De 28- jarige Benoit kreeg daarvoor de Sullivan Award uitgereikt. In de 56 jarige geschiedenis van de verkiezing is Joan Benoit de ze vende vrouw, die de trofee kreeg. Onder de tien sportlieden, die tot de kandidaten behoorden, waren ook de wereldrecordhou der hinkstapspringen Willie Banks, drievoudig Olympisch kampioene Valerie Brisco- Hooks en zwemmer Matt Biondi. BARCELONA (DPA) - Bernd Schuster zal FC Barcelona waar schijnlijk aan het einde van dit sei zoen verlaten. Hoewel de Westduit ser een contract tot medio 1988 heeft, staat niets meer een transfer van de middenvelder in de weg. Voorzitter Nunez van Barcelona maakte dat gisteren in de Catalaan se hoofdstad bekend. Schuster had dinsdag een onder houd met trainer Terry Venables. De Brit ontnam de Westduitser de aanvoerdersband, omdat Schuster de belangen van zijn medespelers naar inzichten van de trainer niet correct behartigde. Bovendien was Schuster twee eerdere afspraken voor een gesprek niet nagekomen. Dinsdag verscheen hij in het sta dion met zijn vrouw Gaby. Hij deelde mee woensdag niet te zul len spelen in het bekerduel tegen Atletico Madrid wegens letsel aan de rechterknie. De medische staf van Barcelona twijfelt aan de ernst van de blessure. Clubarts Bestit verklaarde dat Schuster veinst en niets mankeert. Bestit heeft al langer zijn beden kingen over de blessures van de sterspeler. Schuster miste de laat ste zeven competitiewedstrijden door blessures en ziekte (angina). Bestit meent dat Schuster pas weer bereid is mee te spelen indien hij zwart op wit krijgt dat hij aan het einde van dit seizoen mag ver trekken. Die zekerheid heeft voor zitter Nunez hem gegeven. Olym- pique Marseille, de club van Tapie en Hidalgo, heeft belangstelling voor de middenvelder. Barcelona heeft de opvolger van Schuster al aangetrokken. Het nam van Man chester United de international van Wales, Mark Hughes, over voor ruim zeven miljoen gulden. Bundesliga In de Bundeslinga werden gis teravond twee inhaalwedstrijden gespeeld. Waldhof Mannheim kwam voor het eerst sedert 1 fe bruari weer in het veld en speelde voor 5000 toeschouwers gelijk (0-0) tegen Borussia Dortmund. Pagels- dorf en Kutowski van Borussia lie pen tegen hun vierde gele kaart op en zijn dus automatisch geschorst voor de volgende wedstrijd. In Saarbrücken speelde de club van die naam eveneens gelijk (1-1) tegen V1B Stuttgart. Pasic maakte na twaalf minuten 0-1, Seel nam in de 32e minuut de gelijkmaker voor zijn rekening. PSV PSV en RKC hebben er tijdens j hun onderlinge vriendschappelij ke wedstrijd in Eindhoven lustig op los geschoten. Uiteindelijk bleek de eredivisionist net iets slagvaardiger: 6-5. Voor PSV scoorden Arnesen, Lokhoff (2), Gullit (2) en McDonald. Topscorer in het duel was Lammers die voor RKC drie keer Van Breukelen pas seerde. Van Velzen en Brands te kenden voor de andere treffers. FC Den Bosch deed het tegen de zater dag eerste klasser Roda Boys iets rustiger aan. Gillhaus (2), Van der Horst en Van Vielen scoorden voor de profs. Van Aalst (2) en Aipassa waren voor de amateurs succesvol. Ontslag voor trainer Ivic AVELLINO (GPD) - De uit Joego slavië afkomstige voetbaltrainer i Thomas Ivic is gisteren ontslagen door de Italiaanse eerste-divisie-| club Avellino. Zijn ontslag volgt nadat de club, die in degradatiege vaar verkeert, uit twee competitie duels één punt haalde. De 53-jarige Ivic, die eerder Ajax en Anderlecht trainde, is de vierde coach die dit seizoen door een Italiaanse club aan de dijk wordt gezet. Avellino zal tijdelijk worden geleid door En- zo Robotti, een voormalige interna tional. Een nieuw aeluid in wielerland. Reden t met de Dolly Dots tijdens de presentatie van de i als Gerrie Kneteman. Pedro Delgado en zelfs Steven Rooks om uit volle borst mee te zingen ploeg van Roy Schuiten. (foto ani AMERSFOORT (ANP) - De KNSB heeft besloten de landenwedstrijd, die voor het komend weekeinde op de agenda stond, te beperken tot zondag. In Groningen komt Nederland uit tegen vertegenwoordigingen uit Noor-, wegen en de Bondsrepubliek Duitsland. De wedstrijd heeft een experi-| menteel karakter; er staat onder meer een ploegachtervolging op het pro gramma. De KNSB en sponsor Aegon wilden de voorgenomen ontmoe ting per se laten doorgaan, aangezien er verplichtingen zijn aangegaan met Veronica. Vorige week liet de DDR het als sparringpartner afweten. Aanvankelijk zou ook Finland een afvaardiging zenden. Voor de Neder landse kernploeg is de wedstrijd van belang om de periode naar de re cordwedstrijden in Alma Ata te overbruggen. Bondscoach Henk Gemser keert daags na de Elfstedentocht met de deelnemers aan de mondiale titelstrijd sprint uit Japan in Nederland terug. 10-42; Spykerbak 3 10-37; Spons 3 10-33; d'r in-Bullshit 2 5-4, Vierkant l-Hib's 3-6. De Doofpot 11-32; Schotse Bar 13-24. Cleaners T-Set-Flower Power 5-4, Jet stream-Bulldogs 4-5, Jansen 2-BB Web ster 4-5. Nomads Darts-'t Reddertje 5-4. Stand Flower Power 13-78, Cleaners T-Set 13-74. BB Webster 13-71, Jetstream 13-70, Jansen 2 12-70, Sponsharingen 12-58, Puntje d'r In 13-56, Bulldogs 13-53, Hib's 13-52, BuUshit 2 13-50, 't Reddertje 13-43, Vierkant 1 12-39, Nomads Darts 13-33. Divisie la Napoleon 1-Downstairs 1 4-5, Vierkant 5- Estec 4-5, 't Reddertje 2-'t Buytcnbeentje 3-6, Terminus 2-Klaverdarts 6-3, Oude Ma- renpoort 1-Flyers 7-2, Klikspaan 1-Dobber MCN 1 6-3; 't Veen 1-Uilenest Giants 6-3; Smedery 4-Bullshit Shit 9-0. Stand Uilenest Giants 14-82; Bonte Koe 12-73. Smederij 1 13-69; Smederij 4 13-66; Spons 2 landers 9-31; Stamgasten 12-30; 14; High- Bullshit AMSTERDAM (GPD) - In de lerploeg van Peter Post was Steven Rooks een veredelde knecht, die er hard voor wilde knokken om een stuk vrijheid te verwerven. Een ho peloze strijd, want te midden van de vedetten was de speelruimte voor de gesloten Noordhollander uitermate gering. Dus verlegde hij zijn terrein naar een andere forma tie. De vrijheidsstrijder van toen heeft nu wél de mogelijkheden om uit te groeien tot een wielerheld. In de PDM-ploeg van Roy Schuiten is Steven Rooks een heuse kopman en die verantwoordelijkheid wil hij helemaal waar gaan maken. Het eerste succesje heeft hij al op zak. Hij won deze maand de kleine Spaanse etappewedstrijd Ruta del Sol. Geen koers van wereldfor maat, maar als kieteling van de sponsor wel een psychologische voltreffer. Voor Rooks zelf bete kende het trouwens ook een gou den slag, want al tijdens de voorbe reidingsperiode op het echte sei zoen won hij het vertrouwen van zijn ploeggenoten, die nu weten dat hij hun noeste knechtenwerk kan belonen met een zege. „Er is na die overwinning ge zegd, dat het mijn revanche op Post was, maar dat heeft niemand uit mijn mond kunnen noteren. Want zo iets zal ik nooit zeggen. Maar het is wel zo dat ik bij hem inderdaad niet de mogelijkheden kreeg die ik wilde hebben en daar om ben ik er weggegaan. Daarmee is de kous echter af. Bij Post moest ik me steeds bewijzen. Het eerste jaar wilde hij me niet meenemen naar de Tour de France en als ik vorig jaar niet als tweede was geëindigd in de Dauphiné Libéré, was ik toen ook nog buiten de ploeg voor de Ronde van Frankrijk gebleven", aldus Rooks. „Nu kan ik m'n hele seizoen zelf indelen en volledig afstemmen op die Tour, en met die mogelijkheden ben ik er zeker van dat ik daar goed voor de dag moet kunnen komen". Rooks lijkt herboren. „Hij is ver anderd", zegt ploegleider Schui ten, „en zijn overwinning in Spanje bewijst dat hij wat kan. Hij had nog nooit een tijdrit gewonnen...". Lo vende woorden voor de Noordhol lander tijdens de officiële voorstel ling van de equipe in Amsterdam. Een happening die de duur had van een monsterklassieker en on derdeel was van een commerciële carrousel, een flitsende draaimo len, waarin de bezoeker werd dol gedraaid met videopresentaties, discostampers en zelfs voetbal- grootheden uit heden en verleden. Want te midden van dat wielerge- weld draafden o.a. Ruud Krol. Fe- renc Puskas, Bobby Charlton, Wil- fried van Moer en Francisco 'Paco' Gento op, die een promotionele campagne van de videbandenpro- ducent zullen ondersteunen. En om het feest compleet te maken zongen de Dolly Dots samen met de wielerploeg een oorverdovende kraker. Dat Knetemann zou meezingen was niet zo onverwacht, maar dat ook het stuurse gezicht van Rooks uit de plooi zou gaan, was toch een kleine verrassing. Veranderd? „Het is", wist Roy Schuiten te ver tellen, „de invloed van Hans Lan- gerijs. Die twee kunnen geweldig met elkaar overweg". Langerijs be streed dat niet. „Wij komen uit de zelfde provincie en wij voelen el kaar feilloos aan. Hij heeft bij Post altijd een andere rol gehad. Vande- raerden en Anderson kwamen er op de eerste plaats. Je merkt aan Steven dat hii meer zelfvertrouwen krijgt. Sommigen noemen het kap sones, ik weet dat het niet mëer dan gewoon zelfvertrouwen is". Maar of Rooks nu wil of niet, tij dens de Ronde van Frankrijk zal hij toch even de tweede viool moe ten spelen. Daar wil namelijk Pe dro Delgado zijn slag slaan. Tour- de-France-directeur Félix Lévitan vertelde de aanwezigen gisteren vanaf een levensgroot scherm, dat hij de Spanjaard beschouwt als een grote favoriet voor zijn ronde. Del gado beantwoordde die vleierij met de opmerking, dat de zege in de Tour hem meer aanspreekt dan die in de Ronde van Spanje, die hij vorig jaar - dank zij een komplot van Spaanse formaties tegen de Schot Robert Millar - won. Downstairs 1 12-77, Klaverdarts 13-68, Buytenbeentje 12-68, Napoleon 1 12-66, Terminus 2 13-56, 't Reddertje 2 13-53, Spons 1 12-43, Estec 13-41, Flyers 13-37, Klikspaan 1 13-37, Dobber 3 13-28. Divisie lb WWC-Spijkerbak 1 1-8; Downstairs Eagles- Dynamic Arrows 6-3; Redschuur 1-Termi nus 3 3-6; Meneer Jansen 3-Vierkant 2 5-4; Malle Babbe 1-ZZD 7-2. Stand Vierkant 3 12-80; Downstairs Eagles 12-71; Spijkerbak 1 12-70; Malle Babbe 1 13-68; Vierkant 2 13-65; Dynamic Arrows 13-61; Terminus 3 13-50; Meneer Jansen 3 10-46; Redschuur 1 12-36; ZZD 13-32; WWC 11-13. Divisie 2a Malle Babbe 3-Spons 4 7-2; Zomerzorg 2- De Twee Wezen 1 2-7; Blue Arrows-Planta- ge 1 1-8; The Harbourlights 1-Tivoli Exter minators 3-6; Jansen l-'t Veen 5-4; Jolly Roger 1-Motorclub Noordwijk 2 4-5. Stand Tivoli Exterminators 14-07; Jolly Roger 1 14-86; De Twee Wezen 1 14-67; The Har bourlights 1 14-63; Jansen 1 14-58; Motor- club Noordwijk 2 12-57; Malle Babbe 3 12- Divisie 2b Schotse Bar-Red Arrows 1-8; Barracuda's- Malle Babbe 2 5-4; Harbourlights 2-Spons 3 7-2; WW 1-Spijkerbak 3 9-0. HILVERSUM - EERSTE KOERS. 2000 meter: 1. Ambasador London (J.P.C. Oort- huijsen) 2.47,0 - 1.23,5; 2. Atlanta; 3 Avinka V. Niet gestart; Anna Dakota. Toto: win nend f. 4,70, plaats f. 2,30 f. 2,10 fi 1,60, kop pel f. 26,70, trio f. 215,20. TWEEDE KOERS. 2000 meter: 1. Zombi Vitesse (F.L. Handelaar) 2.44,8 - 1.22,4; 2 Zapelonie Z; 3. Young Coryphee, Toto: winnend f. 2,00, plaats f. 1,50 f. 3,00 f. 2,40. AMSTERDAM (ANP) - Onge veer dertig leden van het comi té „Olympische Spelen Nee" hebben gistermorgen vóór het Amstelhotel in Amsterdam, waar drie inspecteurs van het Internationaal Olympisch Co mité (IOC) verblijven, een actie gevoerd tegen het houden van de Olympische Spelen in 1992 in de hoofdstad. Met spandoeken met de tekst „Olympics No" stelden de ac tievoerders zich op voor het ho tel en maakten daarbij muziek. Actie tegen OS Amsterdam „Dat deden we om de drie IOC- inspecteurs wakker te maken", aldus een woordvoerder van het comité. Personeelsleden van het Amstelhotel deden ver volgens de deuren op slot. De actievoerders bleven tot de po litie kwam met het verzoek zich te verwilderen. Vandaag zal een deputatie van het Comité „Olympische Spelen Nee" een gesprek heb ben met de drie IOC-inspec- teurs. De drie inspecteurs, de Zweed Gunnar Ericson, de Noor Jan Staubo en David Si- bandze (Swaziland), verblijven in totaal vijf dagen in Amster dam om zich op de hoogte te stellen van de mogelijkheden voor de Olympische Spelen in 1992. :rg (T Ydeltuit K; 3. Walda W. Toto; winnend f. 2,70, plaats f. 1,80 f. 7,60 f. 4,10, koppel f. 17,40, trio f. 578,70. VIERDE KOERS. 2Ó00 meter: 1 Yljah Ha I nover (T Smeding) 2.42.6 - 1.21,3; 2. Ynar A; 3. Zelcstc d'Almere. Toto: winnend f. 4.20, koppel f. 22,40, trio f. 248.40. VIJFDE KOERS. 2900 meter: 1. Zuncasin- dra (J. van Dooyeweerd) 3.58.1 - 1.22,1: 2. Will K; 3. Yanneke Sun. Toto: winnend f. 2,00, plaats f. 1.20 f. 1,60 f. 1,20, koppel f. 5.90, trio f. 43,20. ZESDE KOERS. 2000 meter: 1 Wellino Terraise (T. Smeding) 2.37,4 - 1.18,7; 2. Wil- 5 f. 10,70. ZEVENDE KOERS. 1609 meter: 1 Ypie Maple Leaf (A. de Wrede) 2.06.9 - 1.18,8; 2. Yf Uithuizen; 3. Yeoman, Niet gestart: 80,70. ACHTSTE KOERS. 2000 meter: 1. Taxcoh A (E. Brink) 2.37,7 - 1.18,9; 2. Vincent D; 3. Vandy Volann. Niet gestart: Warhorse B. j Toto: winnend f. 5,60, plaats f. 3,00 f. 1,70 f. 1.40, koppel f. 15.80, trio f. 134,40. NEGENDE KOERS, 2000 meter: 1. Uranis ter Lunc (A. de Wrede) 2.39,7 -1.19,9; 2. Ve locc; 3. Uwe. Toto: winnend f. 14,60, plaats f. 1,90 f. 1,70 f. 3.30, koppel f. 10,40, trio f 158.30. TIENDE KOERS. 1609 meter: I Year of King <A. dc Wrede) 2.07.5 - 1.19.2: 2. Wcndy Compacn; 3. Wimbcrt S. Niet gestart Viviana. Toto: winnend f. 4,80, plaats f. 2,00 f 4,30 f. 2,70, koppel f. 59,20, trio f. 605.40 WK - A groep DDR - Cuba 28-24 (15 11) Joegoslavië Suv j jetunie 26-22 (13-11) Groep B (Sankt Gal len): Zwitserland - Spanje 15-15 (4-8> 1 Bondsrepubliek - Polen 21-20 (8-8) Groep t' (Geneve): Zuid-Korea - IJsland 29-21 <12-9i Roemenie - Tsjcchoslowakije 23-18 (8-9) I Groep D (Zurich): Zweden - Algerije 24-16 (11-8) Hongarije - Denemarken 25-21 (15-9)

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 14