Mannen Gemini binnen een uur langs Delta Rijsdorp bewijst Docos goede dienst Bulatova wéér te sterk Leiden snijdt Alecto pas naar promotie af Biljartprimeur voor Jan Arnouts Stunt reserves NOVO Doek gevallen voor Rijnsburgse dammers PAGINA 12 DO/ST SPORT MAANDAG 17 FEBRUARI 1986 LEIDEN - In de volleybalcompetitie hadden de mannen van Gemini aan Delta een wel heel gemakkelijke tegenstander. In amper één uur tijd werd het 0-3 voor de Voorschote naren. In de eerste klas werd het eerder op 0-2 afgesloten duel tussen de vrouwen van NOVO 2 en RW 1 uitgespeeld vanaf de stand 7-6 in de derde set. NOVO haalde een sterk staaltje uit door de resterende sets te winnen (2-2). In de nationale beker dolf NOVO (mannen) het onderspit tegen Riva met 2-3, terwijl Leython met dezelfde cijfers VCM baas bleef. Leython begon de bekerstrijd net tussen Delta (Dordrecht) en Gemi- gemotiveerd en dit resulteerde rommelige en slechte wed- dan i strijd. VCM, dat derde staat derde divisie, deed er alles het een klasse hoger spelende Ley thon moeilijk te maken laatstgenoemde niet n oefenpartijtje. De tegen een voorsprong op 12-13. Toch kon de niet ingespeelde RW-combina- tie (met jeugd en speelster sluit het weinig spectaculair tweede team!) dit niet vasthouden en Gemini benutte dit buitenkans je door met het oog op het duel za- aanvan- terdag tegen de koploper diverse vierde set verliep zo mogelijk nog dramatischer voor de RW-vrou- kelijk lukte dat voortreffelijk want combinaties uit te proberen. De i korte tijd werd Leython op een eerste twee sets speelde Gemini Leiderdorpers te na. Beter verdedi- finishte op 6-15. Ook in de volgen- gend en passend, maar vooral har- de set liep alles naar wens voor Ge- der werkend kwam Leython er be- mini en ook nu werd ter in en toen openbaarde zich het derde set leek Delta ies terug te klasse-verschil. De aanval van Ley- kunnen komen, maar Gemini zag thon won aan kracht voldoende om de sterke VCM dediging te overmeesteren, bijtijds het gevaar en maakte met 7-15 een eind aan alle illusies (0-3). Voor de eerste klasse leek NOVO Ad Kerkhof en John 2 aanvankelijk simpel via 7-6 naar [olenaar waren op de buitenplaat- winst in de derde set te gaan, maar i niet van scoren af te houden en op 11-6 stokte de produktie. Het Het liep in een ruk uit 4-i4 en was daarna niet meer voor uit te branden. Voor het NOVO-pu- bliek werd het een leuk stuk wed strijd want RW kwam niet minder ook nu werd het 6-15. De dan 15 maal op matchpoint maar faalde even zoveel keer. NOVO MILAAN (ANP) - De Nederlandse rugbyploeg heeft kreeg door het toegestroomde pu- weinig plezier beleefd aan een oefenwedstrijd zater dag in Milaan tegen de Italiaanse B-ploeg, LEIDEN - In de voorlaatste ron de van de landelijke damkompe- titie is in de tweede klasse het doek definitief gevallen voor de Rijnsburgse dammers. Met 9-11 werd van degradatie-kandidaat DIO uit Den Haag verloren. Of schoon de Katwijkse dammers remiseerden met 's-Gravenpol- der, zal in de laatste ronde het ge vecht met DIO uitkomst moeten brengen over de tweede degrada tie-plaats. Het spannende degradatie duel tussen RDC en DIO bood de Rijnsburgers aanvankelijk goede perspectieven. Binnen twee uur spelen had Cees van den Bosch beide punten op zak. Een onver antwoorde uitval van tegenstan der Veenstra werd door Van den Bosch bekwaam afgestraft. Het schijfverlies overdonderde de Hagenaar totaal, die na een twee de blunder direct kon opgeven. Jaap Zwaan en Gert Ceder hout hadden ondertussen voor delige standen opgebouwd. Een blunder van Cederhout bracht de Hagenaars weer op gelijke voet. Hetzelfde overkwam Jan Schijf tegen Fijen, terwijl kop man Rinus Kromhout simpel werd overspeeld door Koen Pop- pe. Deze grote achterstand kwa men de Rijnsburgers niet meer te boven. Weliswaar verkleinde Jaap Zwaan de achterstand nog, maar voordelige standen van Piet van Egmond en Arno Kool- oos leverden niet meer dan remir se op. Schijfverlies van Arie Schone- veld velde het vonnis over de Rijnsburgers, ofschoon een re mise nog bereikt werd. Daarmee was een 9-11 nederlaag en degra datie een feit. De Katwijkse dammers waren in de sterkst mogelijke opstel ling aangetreden om van de tweede degradatie-plaats verwij derd te blijven. Na een onver wacht verlies van kopman Ruud Kloosterman, leek 's-Gravenpol- der de strijd in een vroegtijdig stadium te beslissen. Invaller Van der Plasse wist Katwijker Arend van Beelen in een verlo ren positie te manoeuvreren. On begrijpelijk was het remise-aan bod van de Zeeuw, hetgeen het vuur bij de Katwijkers weer deed oplaaien. Fraaie zeges van Jan Fase en de weer sterk spelende Cees Var- kevisser brachten KDC in een riante positie. Ofschoon Peter Bronstring en Gijs van der Wiel te zwak bleken en op een neder laag werden getrakteerd, leek er geen vuiltje aan de lucht. Frans de Jonge en Theo Zwetsloot vochten zich bekwaam naar re mise, terwijl Jan Passchier en Cees Binnenkade beiden met schijfvoordeel het eindspel in gingen. Groot was echter de con sternatie bij de Katwijkers toen Cees Binnenkade op een ver keerd veld dam haalde, waar door de winst gemist werd. De eindstand werd daardoor op 10- 10 bepaald. Uitslagen 2e landelijke klasse: Den Haag-RDG 2 8-12; Heemste de-De Lier 8-12; KDC-'s-Gra- venpolder 10-10; Middelburg- Damlust 7-13; RDC-DIO 9-11. Tussenstand: 1. RDG 2 8-13; 2/3. De Lier en Den Haag 8-11; 4. Heemstede 8-10; 5. Damlust 8-9; 6. Middelburg 8-8; 7. 's-Graven- polder 8-6; 8/9. KDC en DIO 8-5; 10. RDC 8-2. FRANS DE JONGE vleugeltjes i vooral de rechtdoor geslagen bal- spel van NOVO werd rommelig en was Aspasia geen jïartij ongrijpbaar. VCM bood RW (dat erg gehandicapt bliek als het wist zelf niet hoe, maar maakte uit A-internationals stonden opgesteld. Niet alleen ging met 16-14 waarmee het onver- de wedstrijd met 21-3 na een ruststand van 13-0 verlo- wacht toch nog een punt uit het ren, maar tevens werden twee spelers, Joep Verbraak vuur sleepte. (sleutelbeenbreuk) en Leidenaar Kees Kloots (hersen- Voor de distriktsbeker tenslotte schudding) voor geruime tijd uitgeschakeld. pro- Nederland heeft in de eerste helft van deze drama- nog wel aardig tegenstand eertijds gestaakte duel bgon met gedecideerd won met 0-3. motieklasser v. Vliet/Jupiter dat tisch verlopen ontmoeting geen enkele maal kans ge was niet meer bij machte Leython slechts drie basisspeelster) pakte van driemaal setwinst op rij af te houden (12-15, 13-15 en nogmaals 13-15), genoeg voor 2-3 winst en een plaats in de volgende ronde. NOVO startte overdonderend te gen tweede divisionist RIVA/VCS in de bekerstrijd. Met uitstekend verdedigende en aanvallende ac ties werden de bezoekers onder zware druk gezet en kansloos naar een 15-6 nederlaag gespeeld. Toen zien op de Italiaanse helft te komen. De Italiaanse GER RENES voorwaartsen overheersten, waardoor de Nederlandse driekwartlijn niet gevaarlijk werd. In de tweede helft was het vooral de Nijmegenaar Sep van Kampen, die met individuele acties iets trachtte terug te doen, maar veel effect sorteerde dit niet. Alleen een strafkick van Chris Gale in de 65ste minuut deed de nul verdwijnen. In het vijflandentoernooi rugby heeft Schotland za terdag de leiding genomen. Schotland won in Edin burgh zeer ruim van Engeland met 33-6. Wales won in Dublin van Ierland met 19-12. Frankrijk was vrij. Hierdoor is de stand in het vijflandentoernooi: 1. Schotland 3 - 4, 2. Wales 3 - 4, 3. Frank rijk 2 - 2,4. Engeland 2 - 2,5. Ierland 2 0. LEIDEN Zo af en toe speelt er eens een team in de zich met hor- stoten voortslepende tafel- ^chouderble'ssurè aan de Scylla-reserves en Docos, die beiden in de derde divisie uit- echter daarna Lieuwe van der Meulen met moest uitvallen zakte NOVO weg. Na de tweede en derde set verloren te hebben (5-15 en 12-15), n c4„rJ™ ïïn kwam het herstel in de vierde set. kpmen en Sjaardema 2, dat één klasse hoger acteert. Voor het meest in het oog sprin- kwam het herstel in de vierde set. NOVO vocht goed terug in het over de hele linie genomen rommelige duel en verzekerde zich via 15-11 zorgde Docos. Niet UUCl CI1 VCIÓCAC1UC £1111 Yld 1J-11 j c j n p€rïw)nufke fouten en gMrnvissel- VO kon niet nogmaals de wedstrijd 7?^!.t^ePte"N7dnef la"ï naar eigen hand zetten en verloor ïjSKjïïïïfïLtarffïf Jïïï3™ daardoor kansloos met 6-15 en lag e ,1°?. u nit Hp hpkprstriid het echte topsportvuur en boven uit de bekerstryd. dien wag de Waddinxvener slim Competitie Voor de competitie Omdat Rijsdorp ooit echt ge- winst vrijwel zeker, dat Docos vol- traind heeft, en uit het slimmere gend seizoen, wanneer de poules hout gesneden is, kostte het hem uit acht teams zullen gaan bestaan, in de tweede divisie uit zal komen. Om in die klasse dan goed voor de dag te komen, zal er deze zomer enige tegenstand achter de tafel nog heel wat gezweet moeten wor- geen moeite drie keer te Prashad had een off-day en kwam in het eerste het beste duel dat stond niet verder dan één puntje. Ook Sjaar den Elzen ging twee den in de Docos-zaal. Want Sjaardema 2, dat was vorig jaar beetje ongelukkig. Het dub- dat gebeur- nog veel te sterk voor Docos, maar de tweede divisie is het Ronald Rijsdorp. (/oto wim Dijkman». bel leverde de thuisclub alsnog de kwaad kersen eten voor de Oegst- volle winst op. Trainer Ed Fallaux geestenaren. Zaterdag werd er met genoeg om te beseffen dat hij als verdediger internationaal geen s de strijd potten zou kunnen breken. Gevolg, een jaar wel spelen, dan toonde zich na afloop gematigd te- 7-3 verloren van Noad, en dat weer niet etc. Nu speelt hij dus vreden. Het meespelen van Rijs- danks de versterking met Mark puur voor de ontspanning bij Do- dorp is slechts een incidenteel ge- Sang Ajang, die uit het eerste over- cos mee op de training, en te be- beuren, wist Fallaux te melden, en kwam. Maar evenals Polak en roerd om een handje te helpen, als bovendien is hij er de trainer niet Janssen kon de Amsterdammer al leen Van Wijk de baas. Een 7-3 ver lies derhalve. Scylla 2 is een raar team. Gemid deld nog lang geen twintig jaar ont- de club-nood aan de man is, is Rijs- naar om prat te gaan op een zege, dorp niet, dus viel hij zaterdag in die gedeeltelijk te danken is aan tegen medekoploper Noad 2, om- leentje-buur spelen bij streekge- dat Walter Engelbert op schoolreis- noot Avanti. je was. Desalniettemin is het door deze breekt het de Scylla-nachwuchs aan alle mogelijke vormen van er varing. Technisch kan het hele trio met gemak hoger spelen dan de derde divisie, en een tegenstander als Shot (Soest) zou het trio Van Veen, Van Rhijn, Riethoven op de training moeiteloos de zaal uit spe len. Het werd zaterdag om 'het eg- gie' maaF net 6r4. Van Veen en Riethoven sloegen vier punten bij een, Scylla won het dubbel, en Martin van Rhijn moest met één zege weer eens ervaren, dat hij nog absoluut niet bij machte is, zijn rui me technische kunnen in 21 pun ten om te zetten. Van kritiek op de jeugdige reserves wilde Scylla-trai- ner Theo Bakker echter niet weten. Bakker hield ook na de 6-4 winst staande, dat zo'n uitslag eerder goed dan slecht te noemen is, en dat Scylla over enige jaren nog veel plezier zal beleven aan de 'heren'. Wereldtitel dammen weer voor Alts joel CANNES (ANP) - Wereldkampioe ne Jelena Altsjoel heeft haar titel in het elfde wereldkampioenschap dammen voor vrouwen geprolon geerd. De 21-jarige speelster uit Minsk werd gistermiddag in het Franse Cannes voor de vijfde keer in haar carrière als sterkste speel ster ter wereld gehuldigd. Nog dit jaar zal zij deze titel moeten verde digen in een tweekamp over twaalf partijen tegen de nummer twee van dit WK-toernÖoi, die via een herkamp moet worden aangewe zen. Sowjet-kampioene Sjiwile Ringelene zal op korte termijn in een zes partijen tellende match te gen haar landgenote Zoja Sadows- kaja uitmaken wie als uitdaagster gaat fungeren. De drie Sowjet- speelsters behaalden allen 21 pun ten, maar op grond van de regle mentsbepaling dat bij gelijke aan komst de titelhoudster haar titel behoudt, ontsnapte Altsjoel aan een anders noodzakelijke her kamp. De Nederlandse Karen van Lith was er verantwoordelijk voor dat de wereldkampioene haar leidende positie in de voorlaatse ronde kwij traakte. De Brabantse, die een voortreffelijk toernooi speelde en op slechts twee punten afstand van het sterkste Sovjet-trio als vijfde eindigde, dwong Altsjoel een vol komen gelijkwaardige remise af waardoor twee van de drie andere Sowjet-speelsters de titelhoudster inhaalden. Puyk Nederlands kampioen skilopen ISNY (ANP) - De 18-jarige Kees Puyk uit Blaricum is zaterdag in Isny Nederlands kampioen skilo pen op de 50 kilometer geworden. Dat lukte hem dank zij een plotse linge versnelling in de tweede helft van het parkoers. De winnaar van vorig jaar, de zes jaar oudere Joost van der Maarel uit Nijmegen, staakte ontmoedigd de strijd. De uitslag is: Mannen, 50 kilometer: 1. Puyk (Blari cum) 3 uur 04 min 59 sec, 2. Visser (Rijs wijk) 3.13,23,3. Lansbergen (Rotterdam) 3.22.21. Vrouwen, 20 kilometer: 1. Ria Uyten- waal (Utrecht) 1.26,38, 2. Ax\ja Wolthuis (Utrecht) 1.27,05. Dubbeltitel badmintonners in Antwerpen ANTWERPEN (ANP) - De Neder landse badmintonselectie heeft bij een internationaal toernooi in Ant werpen één eerste plaats behaald. In het vrouwen-dubbel wonnen Erica van Dijck en Eline Coene in de finale van het Westduitse duo Schmieder/Dieris-Wierechs in twee games. Ook in het mannen- dubbelspel kwamen de Nederland se combinaties ver. Uun Santosa en Rob Ridder verloren in de halve finale van de Britten Baddeley/Gil- liland. In dezelfde fase van het toernooi waren Von Barnau Sijhoff en Pelupessy niet opgewassen te gen het Chinese duo He/Tang. In het gemengddubbel bereikten Erica van Dijck en assistent bonds coach Rob Ridder eveneens de eindstrijd. Daarin waren zij niet opgewassen tegen de sterke Britse combinatie Perry/Gilliland. Vrouwen In het enkelspel sneuvelden de Nederlandse spelers al in een vroe ger stadium. Bij de vrouwen, waar de als eerste geplaatste Eline Coe ne niet in actie kwam, bereikte Astrid van der Knaap de derde ron de. Daarin verloor zij in drie games van de winnares van de open Ne derlandse titel, Xiao Jie. Monique Hoogland had een ronde eerder van de Chinese verloren. Bij de mannen kwam Santosa niet door de eerste ronde. Pierre Pelupessy versloeg de Deen Jen sen en de Chinees Xiangyang, waarna de Brit Baddeley te sterk bleek. Nationaal kampioen Lex Coene won eveneens twee keer, van Andreasson en Svenningen, al vorens hij werd uitgeschakeld door He Ding. Bettine Vriesekoop stuitte in West-Duitsland weer op de Russische verdedigster Bulatova, Vriesekoop niet verder dan halve finale KARLSRUHE (SID) - De winnaars van de top-12 hebben in het afgelopen weekeinde de Open Westduitse tafeltenniskampioenschappen in Karlsruhe beheerst. Bij de mannen zegevierde de Zweed Jan-Ove Waldner in de finale met 18-21, 21-15, 21-17, 21-15 over de Joegoslaaf Zoran Kalinic. De uit Samarkand afkomstige Flioera Bulotova eiste de titel bij de vrouwen voor zich op. In de hal ve finales versloeg de 21-jarige speelster uit de Sowjet-Unie Betti ne Vriesekoop met 18-21, 21-12, 21- 17, 21-14. Daarna won zy in de eindstrijd in vier games van de naar West-Duitsland uitgeweken Olga Nemes. Bettine Vriesekoop drong door tot de laatste vier dankzij overwin ningen op de Russische Jolanta Proessene (21-14,21-12 en 21-13) en de Japanse kampioene Mika Hos- hino (18-21, 21-18, 21-12, 21-11). Daarna was Bulatova te sterk, die daarmee in de onderlinge confron tatie met Vriesekoop een voor sprong van 6-5 nam. Ook in het vrouwendubbelspel vormden de halve finales het eind station voor Vriesekoop. Samen met Hrachova verloor zij met 23-25 in de derde game van het Japanse duo Hoshino/Kitsukawa. Vriese koop slaagde met de Pool Andrzej Grubba niet in de titel in het ge mengddubbel te veroveren. In de eindstrijd was de de Bulgaars-Joe- goslavische combinatie Guer- gueltsjeva/Kalinic verrassend in twee games te sterk. Het volledig Nederlandse duo Mirjam Kloppen burg/Henk van Spanje werd in de kwartfinales uitgeschakeld. In het enkelspel reikte Mirjam Kloppen burg niet verder dan de achtste fi nales, waarin zij stuitte op de Rus sische Jelena Kowtoen. LEIDEN - De zaalhockeyers van LMHC hebben gistermiddag met 10-10 gelijk gespeeld tegen Kievi ten, dat tweede eindigde achter het niet meer in te halen HIC. In de overgangsklasse-ontmoeting, waar alleen de eer op het spel stond, gaf LMHC aanvankelijk de toon aan in het felle en goede duel in de Kievi tenhal. In de eerste helft behield de Oegstgeester ploeg dan ook con stant de minimale voorsprong (één doelpunt) vast. De 5-6 pauzestand werd door de Wassenaarse hockeyers echter om gebogen in hun voerdeel naar 10-8. Met nog vijf minuten te spelen luk te het de ploeg-Baarschers nog op gelijke hoogte te komen. De zo goed als zeker volgend seizoen voor het Haagse HGC uitkomende Wouter Eikenhout had met zes treffers het leeuwedeel in de LMHC-produktie. Hans-Willem Croll (2), Peter van der Meer en Casper Klijn deelden in de score. Vrouwen In de tweede klasse A is hét Delftse Ring Pass gisteravond kampioen geworden. Op de laatste wedstrijdavond in de Northgohal kwamen drie regioploegen nog in aanmerking voor de tweede plaats en de daaraan gekoppelde promo tie naar de eerste klasse. Noord- wijk won met een sterke ploeg tweemaal en gaat ten koste van Alecto en Leiden een klasse hoger spelen. Eerst werd HDS gedeci deerd opzij gezet door de kust- ploeg met 5-1. Nicole Brouwer zorgde voor 2-0. Na de enige Haag se tegentreffer scoorden Alexand ra van Kan, Renate van der Bent en Catharinne Kingmans Noordwijk naar de zege. Daarna traden de Noordwyksen aan tegen Leiden dat genoeg had aan een gelijkspel om te promove ren. Het onder leiding van Gijsbert Tit staande Noordwijk kwam met 4-0 aan de leiding door Kingmans, Van Kan (2) en Brouwer voordat Jacobien Schneider voor Leiden tegenscoorde. Het lukte niet bij Leiden dat zich ook na de doelwis- seling overtroefd zag door het ver der weglopende Noordwijk via Ma rianne Gnerrip, Kingmans en nog twee treffers van Van Kan. Voor LMHC scoorde Kiki Tesselaar uit een strafbal de uiteindelijke 8-2. Leiden had eerder op de avond Alecto de pas afgesneden naar de begeerde promotie door met 3-2 te zegevieren over de Leiderdorpse ploeg. In een goede wedstrijd hiel den de opponenten elkaar zeer lang, ook in de score, in evenwicht. Leiden opende door Schneider, waarna Correlien van Buren ant woordde met 1-1. Alecto-spelver deelster Eugenie Westerduin nivel leerde de 2-1 voor Leiden naar 2-2. Maar met nog twintig seconden te spelen pushte Tesselaar LMHC uit een strafcorner naar 3-2. Dit ging ten koste van een mondverwon- ding van Westerduin die daardoor verstek moest laten gaan tegen Ring Pass dat met 7-1 won van de Leiderdorpse ploeg. Alecto-doel- vrouw Marcella Pommé hield door knap werk de schade nog beperkt. Marjet Kruidenier redde met haar treffer de Alecto-eer. In de derde klasse A won Fores- cate gisteravond knap van koplo per Te Werve (5-4). De Voorscho- tense hockeysters hadden in de verdediging en de strafcorner hun sterkste wapens. Forescate dat met nog een wedstrydavond voor de boeg op een tweede plaats mikt won ook van Roomburg (3-0). De Leidse ploeg won met 6-2 gemak kelijk van Alphen door Annet de Vries (2), Marja Sprey (2), Irene Kooter en Josita Jansen. Het twee de vrouwenteam van Roomburg werd zaterdagavond kampioen en promoveert naar de hoogste reser veklasse. GORSSEL (ANP) - Jan Arnouts, veroverde gisteren zoals verwacht de eerste Nederlandse titel in het triathlon, een driekamp over de spelsoor- ten bandstoten, kader 71/2 en driebanden. Door een onverwachte neder laag in de voorlaatste partij tegen Hans Vultink moest hij in de finale van Harry van der Ven winnen om te oogsten. „Ik merkte dat Harry erg gespannen was. Normaal gesproken zou hy slechts een kans hebben als hy het bandsto ten en het anker kader naar zich toe zou trekken. Daardoor speelde hy verkrampt en liet in het bandstoten tot twee keer toe een ideale situatie achter. Die heb ik rustig benut en vanaf dat moment ben ik niet meer in gevaar geweest". Het lijkt wat overdreven, omdat hy vervolgens in het anker kader nogal dik verloor, maar Arnouts wist zelf als de beste dat hij in het driebanden een onneembare hindernis vormde. Hij opende met series van vier, vier, twee en vijf, waarna Van der Ven nog steeds op nul stond. Hij kwam er in het vervolg niet aan te pas. De meningen over de kansen van de driekamp zyn verdeeld. Vultink, die duidelijk aan het afbouwen is en er na het volgend seizoen een punt achter gaat zetten, ziet het wel zitten. „Maar dan moet de bond de lengte van de partyen optrekken en zoiets niet gelijk met een wereldkampioen schap schaatsenrijden organiseren. Het weinige publiek had meer inte resse voor de rondjes van Vergeer dan voor het biljarten". Bongers en Steures hebben een pré voor de vijfkamp. „De bandspelers zijn in een driekamp te sterk bevoordeeld. In de vijfkamp komen de kadristen beter aan de bak", aldus het Nijmeegse duo. Jos'Bongers beschouwde deze titelstrijd als een opwarmer voor het Europees kampioenschap 47/2, dat volgende week in Baden by Wenen wordt gehouden. „Ik heb van de bond een wollen laken gekregen om me beter voor te bereiden. Daar hoop ik de vruchten van te plukken". Er bestaat enige hoop dat wellicht volgend jaar al over de gehele wereld op het veel snellere nylon zal worden gespeeld zoals in ons land al geruime tijd het geval is. Jan Arnouts was dus een klasse apart. Hij mag ons land vertegenwoor digen op het Europees kampioenschap triathlon eind april in Klarenbeek bij Apeldoorn. Met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid is Harry van der Ven daar onze tweede vertegenwoordiger. Eindstand: aantal partijen, punten, wedstrijdpunten, prop.gem. 1. Ja- n Arnouts 5 8 21 154.93 2. Harry van der Ven 5 7 18 93.42 3. Jos Bon gers 5 4 15 131.62 4. Raymond Burgman 5 4 14 70.13 5. Hans Vultink 5 4 12 93.88 6. Willy Steures 5 3 10 64.23 wordt vervolgd

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 12