9 belangstelling voor horeca resultaat ?c Boekhouder uitzendbureau de koning ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN (Aanstaande) SCHOOLVERLATERS gevraagd voor de opleiding tot OPERATIE-ASSISTENT(E). TM# ®TYPIST(E) Dechesne Groep adspirant brandwachten m/v iieiideri ^3,0 bergh-stichting E gediplomeerd Z-verpleegkundigen VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKi 071-144941 I VAKATURES De operatie-assistent(e) heeft o.a. de volgende taken: - omlopen tijdens de operaties. Hieron der wordt verstaan het aangeven van de steriele benodigdheden aan de instrumenterende operatie-assistent, het aansluiten van de benodigde apparatuur, het meten van het bloed verlies en het verzorgen van de wond van de patiënt; - instrumenteren bij operaties, hieron der wordt verstaan het overhandigen van de instrumenten aan de chirurg; - de zorg voor en het in tact houden van instrumenten en andere beno digdheden voor de operatie, alsmede het reinigen en steriliseren van de instrumenten; - assisteren van de anaesthesist o.a. door aangeven, (mede) bedienen van apparatuur en zorgdragen voor een goede ligging van de patiënt; - opruimen, reinigen en voor gebruik gereed maken van de operatiekamer. Aan de operatie-assistent(e) worden hoge eisen gesteld. Contactuele eigen schappen zijn dan ook belangrijke eigenschappen, die een operatie-assi- stent(e) nodig heeft. Aan de opleiding zijn-geen kosten ver bonden; studieboeken moet men wel zelf aanschaffen. Gedurende de oplei dingsperiode ontvangt men een salaris na met goed gevolg een tien-weekse introductieperiode te hebben afgeslo ten. Toelatingseis: - minimaal diploma HAVO met natuur kunde, scheikunde en biologie in het vakkenpakket; - vóór het begin van de opleiding, die op 16 september 1986 van start gaat, moet men de leeftijd van 17 jaar heb ben bereikt. Begin april 1986 zal een informatiemid dag worden georganiseerd voor dege nen, die (tijdig) schriftelijk hebben Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. S. Defilet, cursusleidster opleiding operatie-assi stenten (071 -263227) of de heer H.L.P. Mauer, personeelsconsulent (071 - 262544). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Postbus 9600, 2300 PC Leiden. Academisch ziekenhuis leiden In de Organisatie voor Toegepast Natuurwetenschap pelijk Onderzoek is bij een van de instituten het nederlands instituut voor praeventieve gezond heidszorg te Leiden, plaats voor een (m/v) voor de Financiële Administratie. De afdeling bestaat uit 5 medewerkers en verzorgt de financiële administratie van 3 instituten van de hoofdgroep Gezondheidsonderzoek in de regio Leiden. Taken: - coderen en controleren van boekingsstukken; - voorbereiden en verzorgen van de overzichten voor de financiële en projeclkoslenadminislralie; - assisteren bij het opstellen van financiële voorcalculaties t.b.v. de projectkostenadministratie; - assisteren bij hel opstellen van begrotingen en begrotings bewaking. Functie-eisen: - diploma mba of gelijkwaardig niveau (eventueel studerend voor spd 1); - ervaring in een soortgelijke functie; - leeftijd 25 jaar. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer G. T. den Dekker, hoofd van de administratie, tel. 071-170441. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van nummer ld -1606-165 binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Personeelsdienst tno- Plaspoelpolder/Leiden, Postbus 945, 2300 AX leiden. TNO Research voor de praktijk Onze cliënt is een middelgrote brouwerij met een sterke positie op de Nederland- se markt. In de Horecasector is zij succesvol doordat zij een breed pakket producten en diensten kan leveren waarmee de horeca ondernemer'uit de voeten kan'Om dit succes te continueren zoekt zij voor het gebied Noord-Holland onder het Noordzee-kanaal exclusief Amsterdam mensen met die adviezen op gebieden als onroerend goed, financieringen, omzet, marketing, marge, bier, fris, gedestilleerd willen vertalen in De functie: - Na een inwerkperiode waarin U vertrouwd wordt gemaakt met de producten en de technische, financiële, juridische en econo mische aspecten van de horeca zult U zelfstandig en planmatig in Uw gebied gaan opereren. - U bouwt daartoe in de loop der jaren een netwerk van relaties op, niet alleen in de horeca maar ook met financiële en juridische adviseurs, makelaars en gemeentelijke instellingen. - U beoordeelt constant de mogelijkheden in de markt om nieuwe afzetpunten voor Uw producten te verkrijgen en hebt een goed oog voor de kwali teit van ideeën en de ondernemer achter die ideeën. - U bent steeds betrokken en actief om bestaande en toekomstige relaties te advise ren en steunt hen waar commer cieel mogelijk en verantwoord waarbij U een beroep kunt doen op een zeer breed pakket aan faciliteiten, adviezen en diensten waarover de brouwerij kan beschikken. Wij vragen: - Leeftijd vanaf 27 jaar. - Commerciële belangstelling en de wil om resultaten te behalen. - Probleemoplossend vermogen. - Opleiding MBO/HBO. - Bekendheid met de regio is een pré. Wij bieden: - Een boeiende baan in een zeer dynamische markt. - Een behoorlijk salaris auto. - Mogelijkheden tot doorgroei. Heeft U belangstelling voor een baan waarin Ueenuniekemixvan verkoop van producten en diensten vindt en steeds alert moet blijven, schrijf dan Uw solli citatiebrief metc.v. onder ver meldingvan ref.nr. 92.2165 naar Mercuri Urval Holland B. V. Westblaak 136, 3012 KM Rotterdam. vraagt (m/v): Medisch Sekretaresse Voor een relatie te Leiden zoeken wij per direkt een me disch sekretaresse met een goede kennis van de medi sche terminologie voor de duur van 3 weken. Bekend heid met een tekstverwerker Océ is een pre. Boekhouder Voor een relatie te Leiden zoeken wij per direkt een boekhouder op M.B.A. of P.D. niveau. De uitzendduur is voor 2 maanden. Bedrijfskok Voor een relatie te Leiden zoeken wij per direkt een erva ren kok, die zelfstandig kan werken in een bedrijfskanti ne. De uitzendduur is voor langere tijd. Binnen- en buitendienstmedewerkers Voor een relatie te Leiden, een assurantiekantoor, zoe ken wij meerdere medewerkers in de binnen- en buiten dienst, die bekendheid hebben met het assurantiewe zen. De kandidaten moeten een commerciële instelling hebben, een havo-opleiding, representatief zijn en een leeftijd hebben van 30 iaar. Gespecialiseerd in administratieve funkties. DECHESNE, VAN DEN BOOM EN CO MAATSCHAP VAN REGISTERACCOUNTANTS De Dechesne Groep is een samenwerkingsverband tussen de maatschappen Dechesne, van den Boom en Co (registeraccountants), VerlindenWezeman (organisatie-adviseurs) en Zeven Timmers (belastingadviseurs) met 18 kantoren in Nederland. Internationaal werkt men nauw samen met de Spicer and Oppenheim-organisatie, die op dezelfde gebieden opereert Binnen de groep zijn ruim 500 medewerkers werkzaam. Momenteel hebben wij vacant de functie van: Er wordt gewerkt met tekstverwerkende apparatuur. Kandidaten met enige ervaring genieten de voorkeur. De geschikte kandidaat is gewend aan werken in teamverband en flexibel genoeg deze functie met wisselend takenpakket en vele contacten binnen de organisatie accuraat en doeltreffend te vervullen. Opleiding: HAVO Leeftijd: vanaf 20 jaar. U kunt uw schriftelijke sollicitatie, binnen 10 dagen na verschijning van dit blad, richten aan de Dechesne Groep, Koninginnegracht 84-86, 2514 AJ Den Haag, t.a.v. de heer Drs J.H. Bolhoeve R.A. brandweer leiden vraagt Voor deze functie wordt vereist: - een (middelbaar) technisch diploma (in een vakrichting die bij de Brand weer toepassing kan vinden) of een gelijkwaardige opleiding; - het bezit van rijbewijs BE en eventueel groot rijbewijs; een sportieve aanleg en goed kunnen zwemmen; woonachtig in Leiden. De opleiding tot brandwacht en tot brandwachtduiker wordt in eigen korps gegeven. Het salaris bij indiensttreding bedraagt, afhankelijk van leeftijd, minimaal f 2.085,— en maximaal f 2.487,— bruto per maand. Bij gebleken geschiktheid en na het behalen van de vereiste diploma's is een salaris Van f 3.271,— bruto per maand bereikbaar. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegen woordigd zijn genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te sollici teren. Schriftelijke sollicitaties richten aan de directie Personeel en Organisatie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van vacature nummer 86.009, binnen twee weken na ver schijnen van dit blad. <D E Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (01719) 19320. Binnen onze instelling, waar ca 1000 bewoners worden verzorgd en begeleid, hebben we een aantal vacatures voor de functie van (80%-100%) Met name in paviljoenen, waarbij de verzorging centraal staat is veel behoefte aan gediplomeerd personeel. Naast Z-gediplomeerden kunnen ook A-verpleegkundigen, MBO-V en HBO-V gediplomeerden met ervaring in de zwakzinnigenzorg solliciteren. Het salaris is afhankelijk van ervaring en bedraagt max. I 2.940,- bruto per maand (excl. onregelmatigheids toeslag). De c.ao. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Als je nadere inlichtingen wenst kun je contact opnemen met Hans Koster, Personeelsconsulent, toestel 424. kHEEREN LOO Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hootd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 22