Om CARLO GAVAZZI ERVAREN ADMINISTRATEUR iMente administratief medewerkfstler I ONDERNEMENDE DIREKTIESEKRETARESSE (25-30) I Recovery verpleegkundige m/v St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp uto- VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKi zaterdag" 071-144941 VAKATURES J.J.. de Jong b.v. verpleegkundigen (m/v) Ursula Kliniek Wassenaar TOSHIBA Sluit 2 dagen vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) Normad heeft het druk. Normad Reklameburo B.V. is een snelgroeiend, fullservice reklame- ontwerp- en adviesburo, waar in hecht teamverband de reklamebelangen van ruim 50 grote en kleinere bedrijven behartigd worden. Onze klantenlijst wordt steeds langer. Daarom is het druk bij Normad en zoeken wij op korte termijn professionele versterking in de vorm van een die 2 van de direktieleden heel wat -afwisselend- werk uit handen gaat nemen. Met een grote mate van zelfstandigheid regelt ze afspraken, verzorgt korrespondentie, onderhoudt kontakten met klanten en leveranciers en verricht de voorkomende sekretariaatswerkzaamheden. Ze is heel goed in staat om prioriteiten te stellen en om -ook in panieksituaties- overzicht te houden en handelend op te treden. Kortom: een rots in de branding! Gezien het gewicht van deze uitdagende funktie, stellen wij een HAVO- en aanvullende direktiesekretaresse-opleiding als eis, aangevuld met enkele jaren praktijkervaring. Voor onze nieuwe direktiesekretaresse geldt, dat zij kan rekenen op een prima salaris en een dynamische funktie in een prettige werksfeer tussen 19 kollega's m/v. Als u belangstelling heeft voor deze zelfstandige, verantwoordelijke funktie, schrijft u dan in eerste instantie een uitgebreide brief. U kunt uw brief richten aan: Normad Reklameburo B.V., t.a.v. de direktie, Ondernemingsweg 20, 2404 HN Alphen aan den Rijn. Voor een eventuele toelichting op deze funktie kunt u telefonisch kontakt opnemen met mevrouw Ilonka Kramers, bij Normad 01720-31014. Normad is een erkend reklame- ontwerp- en adviesburo, sinds 1972gevestigd te Alphen aan den Rijn. Normad heeft een uitgebreid klantenpakket, waarvoor zij full-service alle reklame-aktiviteiten uitvoert. Deze aktiviteiten bestaan o.a. uit: Advieswerkzaamheden (marketing- en promotie-adviezen, opstellen van reklameplannen)» Creatieve werkzaamheden (teksten schrijven, ontwerpen, illustreren, fotografie, werktekenen van brochures, advertenties e.d.)%Drukwerkverzorging (inkoop en kwaliteitsbegeleiding van drukwerk in allerlei vormen.) •Mediabegeleiding (het adviseren in de keuze van de in te schakelen media en het plaatsen van advertenties, uitzenden van radio- en t.v. commercials, enz.). Technisch installatiebureau centrale verwarming - luchtbehandeling - airconditioning landell|k erkend: gas- en watertechnlsch Installateur Havenplein 1 2312 GZ - Leiden. Vraagt: Moet zelfstandig de boekhouding kunnen verzorgen. Beschikt over een goede typevaardigheid. Weet op een nette manier de telefoon te bedienen. Opleiding op Havo-niveau liefst met M.E.A.O. Leeftijd 25 jaar. Uitsluitend schriftelijk te solliciteren naar bovengenoemd adres. URSULA KLINIEK "CENTRUM VOOR PSYCHIATRIE" met een kapaciteit van 200 klinische behandelingsplaatsen voor Adolescenten, Volwassenen en Psycho-geriatrische observatie patiënten - met uitgebreide poliklinische behandelingsmogelijkheden - Op enkele afdelingen ontstaan binnenkort vakatures voor met name ten behoeve van onze afdelingen: A) Langdurige Resocialisatie Op deze afdeling verblijven 30 personen, verdeeld over twee leefgroepen, met een eigen begeleidingsprogramma. Nadere informatie over de funktie wordt u gaarne verstrekt door de heer R. Groenendaal, toestel 271. B) Opname Acute Psychiatrie (voor zowel 80 als 100% dienstverband) Op deze afdeling - plaatsbiedend aan maximaal 15 patiënten - wordt voornamelijk met individuele behandelprogramma's gewerkt, ondersteund met een sociotherapeutisch programma. Gelet op de samenstelling van het behandelteam gaat de voorkeur uit naar mannelijke medewerkers. Nadere informatie over de funktie wordt u gaarne verstrekt door de heer J.G.M. Buys, toestel 310. Funktie-elsen: e diploma Ziekenverpleging B, A/B, HBO-V of MBO-V. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de afdeling Personeelszaken (onder vermelding van vakature A of B). Eikenlaan 3-5, 2245 BD Wassenaar. Telefoon (01751) 7 94 41 I Leiden zoekt enthousiaste verkoper full-time (evt. part-time) Inlichtingen: Mac Maggie Breestraat 149 Leiden Carlo Gavazzi Toshiba is een jonge, snelgroeiende onderneming, gespeciali seerd in de automatisering van processen in de petrochemische-, farma ceutische- en voedingsmiddelenindustrie. De vestiging van Carlo Gavazzi Toshiba in Leiden draagt zorg voor de verkoop, training, assemblage en de engineering van de Toshiba meet- en regelsystemen in de Benelux. Ter ondersteuning van deze aktiviteiten zoeken wij kontakt met een enthousiaste SYSTEM ENGINEER (M/V) de funktie: e zowel hard- als software konfigureren van gedistribu eerde meet- en regelsystemen, e geven van trainings kursussen en presentaties e voeren van technische besprekingen met klanten gevraagd wordt: e HTS-E/I plus applikatiecursus meet- en regeltechniek goede beheersing van de engelse taal in woord en geschrift e leeftijd 25 a 30 jaar geboden wordt: passende salariëring afhanke lijk van leeftijd en ervaring vergoeding woon-werkverkeer e goede sekundaire arbeids voorwaarden e verdere doorgroeimogelijk heden binnen het bedrijf in de toekomst mogelijk Uw schriftelijke sollicitatie met pasfoto kunt u richten aan het hootd van de afdeling Personeelszaken, de heer P. de Jong. advies apparatuur training CARLO GAVAZZI - PRAXIS B V Willem Barentszstraat 1-5 2315 TZ Leiden TEL 071-21 70 14 Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen zie kenhuis met 389 bedden. Binnen het kleine team van de Recovery is plaats voor een erva ren verpleegkundige die zelfstan dig kan functioneren. Wij vragen: - Diploma A-verpleegkundige; - bij voorkeur CCU of Intensive Care aantekening. Wij bieden: - Aanstelling afhankelijk van op leiding en ervaring nader over een te komen; toepassing van de CAO-zie- kenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door mevrouw A.J.M. Vollebregt, adjunct di rectrice/hoofd verpleegkundige dienst, telefoon 071-899250 toe stel 7101. Uw schriftelijke sollici tatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeels zaken onder vermelding van vac.nr.: 05/86. Clmnn Dnr«k„. A OOR OOCrt OT» I Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp In een dynamische sfeer en in hecht teamverband werken thans 17 medewerkers m/v bij Normad. Ervaren vakmensen, die ieder hun eigen persoonlijke verantwoordelijkheid dragen voor hun takenpakket. De werksfeer is prima en iedereen zet zich voor de volle 100% in, waarbij niet op een uurtje meer wordt gelet. Naast het reklame- ontwerp- en adviesburo heeft Normad een eigen fotozetterij, JetZet Fotozetters bv, met 3 medewerkers m/v. Wij willen op korte termijn ons team graag versterken met een die rechtstreeks aan de direktie rapporteert. Als administrateur bij Normad krijgt u de verantwoordelijkheid voor: Het uitvoeren van en leiding geven aan de financiële administratie Het uitvoeren van en leiding geven aan de media- en produktie-administratie. Het initiëren en verzorgen van voldoende managementinformatie, op basis van maand- kwartaal- en jaarrapportage en de analyse daarvan. •Het adviseren van de direktie op financieel en bedrijfseconomisch terrein. Zowel de financiële- als de media- en produktie-administratie zijn volledig geautomatiseerd. In eerste instantie heeft u 1 assistente ter beschikking, met name voor het mediatrajekt. Gezien de expansieve groei bij Normad zal binnen afzienbare termijn de administratieve afdeling uitgebreid kunnen worden. Voor een optimale invulling van deze funktie vragen wij van u: De mentaliteit in teamverband mee te werken aan de opbouw van een dynamische onderneming. •Zelfstandig te kunnen werken en zelfinitiatieven te kunnen ontplooien. •Affiniteit met de werkzaamheden en de sfeer van een reklameburo. Kennis en ervaring met het zelfstandig voeren van een geautomatiseerde administratie. Opleiding op SPD-1 niveau. Gezien de leeftijdsopbouw van het team medewerkers m/v denken wij dat u niet ouder dient te zijn dan ca. 40 jaar. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed en in overeen stemming met het belang dat wij aan onze administratie toekennen. Als u belangstelling heeft voor deze zelfstandige, verantwoordelijke en dynamische funktie, schrijft u dan in eerste instantie een brief met een uitgebreide C.V. Uiteraard zal uw brief vertrouwelijk worden behandeld. U kunt uw brief richten aan: Normad Reklameburo BV. t.a.v. de heer W.J. Meuzelaar, Ondernemingsweg 20,2404 HN Alphen aan den Rijn. Voor een toelichting op deze funktie kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer W.J. Meuzelaar, bij Normad 01720-31014, privé 01714-3168. Normad is een erkend reklapie- ontwerp- en adviesburo, sinds 1972 gevestigd te Alphen aan den Rijn Normad heeft een uitgebreid klantenpakket, waarvoor zij full-service alle reklame-aktiviteiten uitvoert. Deze aktiviteiten bestaan o.a. uit: •Advieswerkzaamheden (marketing- en promotie-adviezen, opstellen van reklameplannen)» Creatieve werkzaamheden (teksten schrijven, ontwerpen, illustreren, fotografie, werktekenen van brochures, advertenties e.d.). •Drukwerkverzorging (inkoop en kwaliteitsbegeleiding van drukwerk in allerlei vormen). Mediabegeleiding (het adviseren in de keuze van de in te schakelen media en het plaatsen van advertenties, uitzenden van radio- en t.v. commercials, enz.).

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 19