MBA-er/ster c j.e.c. van arkel GEMEENTEPOLITIE LEIDEN a Cheffin voor de afdeling onderhoud Praktijkbegeleid(st)er St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp VAKATURES VAKATURES VAKATUBES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKi 071-144941 secretaresse m/v onderhoudsmonteur onderhoudsmonteur secretaresse m/v (senior) systeemanalisten/ programmeurs m/v leiden projekt verwerver m/v Binnenkort komt vacant de functie van van de korpschef en diens vervanger. Taak: o.m. het verzorgen van correspondentie het voorbereiden en notuleren van vergaderingen het bijhouden van de agenda het opvangen van bezoek, etc. Vereist: een vooropleiding van minimaal HAVO of M.E.A.O. een volledige opleiding voor directie-secretaresse goede contactuele eigenschappen zelfstandig kunnen werken kennis van of ervaring met geautomatiseerde informatie-verwerking strekt tot aanbe - veling Salaris: max. f 3.271,— (brutol per maand Informatie: Meer informatie over deze functie is verkrijgbaar bij de heren Graveland of Langen- doen, telefoon 071-14 99 61. Bij de selecbe van de kandidaten zal mogelijk gebruik zoek worden gemaakt. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten a Leiden, postbus 9101, 2300 PC Leiden. n een psychologisch onder- de Korpschef van Politie te Menken-Landbouw Holding RV. te Wassenaar omvat een aantal produktiebedrijven, waar een breed assortiment consumptie- melkprodukten, frisdranken en viuchtesappen wordt vervaardigd. Voor ons zuivelbedrijf Menken-Landbouw B.V. te Wassenaar (275 medewerk(st)ers) waar de produktie van dagverse melkprodukten (naast melk en karnemelk, diverse soorten yoghurt, vla en room) plaatsvindt, zoeken wij voor onze technische dienst een: mechanisch elektro De eerstgenoemde monteur houdt zich bezig met het opheffen en het zo mogelijk voor komen van mechanische storingen aan machi nes zoals pasteurs, vulapparatuur, kontainer- beladers en interne transportsystemen. Tevens wordt preventief onderhoud gepleegd. De elektrotechnische monteur verricht deze werkzaamheden op elektrotechnisch en M R gebied. Voor deze funkties gaan onze gedachten uit naar kandidaten met minimaal enige jaren ervaring met bovenvermelde werkzaamheden en een opleiding op MTS-nivo (resp. wtb en Elektro); ook kandidaten met een LTS- opleiding doch aangevuld met de nodige applikatiekursussen kunnen reflecteren. Wij denken hierbij aan pneumatiek, hydro- liek, autogeen- en argon-arc lassen v.w.b. de mechanische en meet en regelkursussen v.w.b. de elektrotechnische vakature. Wij kunnen u een goed salaris en sekundaire arbeidsvoorwaarden bieden. Indien u interesse heeft voor één van deze funkties kunt u kontakt opnemen met de heer F. Banen, Hoofd Technische Dienst. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer B. A. Sinnige, Hoofd Personeelszaken, Menken-Landbouw B.V., Rijksstraatweg 500, 2243 CH Wassenaar. (Tel.: 01751-19325) LANDBOUW MENKEN-LANDBOUW B.V. Door herschikking en uitbreiding van taken binnen het secretariaat van de exploitatie-afdeling hebben wij op korte termijn plaats voor een ervaren Samen met haar collega, zal zij zich o.m. bezighouden met de volgende taken: - in- en externe verslaggeving. - het volgen van begrotingen en resultaten. - voorbereiden en notuleren van vergaderingen. - verzorgen van directie-correspondentie en het directie-archief. - bijhouden van agenda's en regelen van afspraken. - zelfstandig afwerken van telefoongesprekken. - meewerken aan en afwerken van diverse marketingzaken. De nieuwe medewerkster dient een afgeronde HAVO/VWO opleiding en enige jaren ervaring te hebben in een soortgelijke functie. Ervaring in de uitgeversbranche en enig boekhoudkundig inzicht is een pre. Werktijden: 38 uur per week, van maandag t/m vrijdag, tussen 8.30 en 17.00 uur. Honorering volgens CAO administratief personeel in het dagbladbedrijf, functiegroep IV. Indien u belangstelling heeft voor deze job, schrijf dan een bondige brief, voorzien van uw Curriculum Vitae, en richt die aan de directie van: Uitgeversmaatschappij Leldsch Dagblad B.V. Witte Singel 1. 2311 BG Leiden telefoon 071-144941. Een werkmaatschappij van Damiate Holding B.V. Js Het Rekencentrum van de gemeente Leiden (ruim 30 personen) vervult de centrale automatiseringstaken voor de gemeentelijke organisatie (advise ring, ontwikkeling, produktie, ondersteuning). Het Rekencentrum maakt gebruik van een IBM 4381 onder VM met IDMS/R, COBOL, EASYTRIEVE. Binnen de afdeling Ontwikkeling van het Rekencentrum is plaats voor (maximaal 36 uur per week) De taken van deze automatiseringsmedewerkers bestaan uit: meewerken aan functioneel ontwerp van nieuwe systemen uitvoeren van technische ontwerpen en bouwen van systemen ondersteunen van gebruikers in het hanteren van diverse automatise ringshulpmiddelen o.a. personal computers onderhouden van in produktie zijnde systemen Kandidaten dienen te beschikken over: middelbaar niveau met wiskunde in het vakkenpakket ervaring met COBOL, EASYTRIEVE, IDMS programma's gestructureerde wijze van ontwerpen van programma's goede contactuele eigenschappen Het salaris voor de functie van systeemanalist/programmeur bedraagt maxi maal f 4.098,— bruto per maand (schaal 8) op basis van een 38-urige werk week. Bij gebleken geschiktheid is doorgroei mogelijk naar andere functies binnen het Rekencentrum. De rechtspositie van de gemeente Leiden is voor deze functie van toepas sing. Er zijn prima secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals flexibele werktij den, een goede ziektekostenverzekering, tegemoetkoming in studiekosten en een goede verhuiskostenregeling. Medewerkers van de afdeling zullen bij de selectie worden betrokken. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrou wen: Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegenwoordigd zijn genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solli citeren. Informatie over de functie kan worden inge wonnen bij het hoofd van de afdeling, de heer J. van Dissel, telefoon 071 - 254714 of 01714 - 5093 (privé). Schriftelijke sollicitaties richten aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden met vermelding van vacaturenum mer 86.015, binnen twee weken na verschij nen van dit blad. Voor hel schoonhouden van ons moderne kantoorgebouw te Leiderdorp beschikken wij over een eigen afdeling Onderhoud, bestaande uit ca. 15 dames met een dagelijkse werktijd van 2Vi uur. Wegens vertrek van de huidige cheffin van deze afdeling, zoeken wij thans een bekwame Deze deeltijdfunctie houdt o.a. in: een dagelijkse werktijd van 16.45 uur tot 19.45 uur het regelen en indelen van de dagelijkse werkzaamheden, met verantwoording aan de groepschef algemene en interne dienst de controle op doelmatige uitvoering van de schoonmaakwerkzaamheden en het regelen van de meest voorkomende personele aangelegenheden. Van kandidaten verwachten wij leidinggevende en coördinerende eigenschappen, waarbij inzicht en ervaring in soortgelijke werkzaamheden tot aanbeveling strekt. Uw schriftelijke sollicitatie, met omschrijving van opleiding en ervaring, kunt u richten aan onze afdeling Personeelszaken. instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Tel. 071—45 12 12 lid nederlondse organisatie van belastingconsulenten bedrijfs-economisch-adviesbureau adminis tratiekan toor belastingconsulenten j. e. c. van arkel - herengracht 10 - 2312 ld leiden telefoon 071-130845 westwaarts 46 - gebouw amerika b - 2711 ac zoetermeer telefoon 079-514841 Wij zijn een snel groeiend Administratie- en Advieskantoor, welk nauw samenwerkt met belastingadviseurs met vestigingen in Leiden en Zoetermeer. Deze snelle groei heeft bij ons de vacature doen onstaan van een: studerend of binnenkort studerend voor het SPD-diploma in de leeftijd van 23 26 jaar. Ervaring op een accountantskantoor is beslist noodzakelijk. De werkzaamheden, welke zowel in onze beide vestigingen als bij onze cliënten zullen plaatsvinden, bestaan uit het zelfstandig opzet ten van administratieve systemen, het opstellen van jaarrekeningen en het adviseren en begeleiden van onze cliënten bij hun specifieke vraagstukken. Naast een representatief voorkomen achten wij een goede uitdruk kingsvaardigheid in de Nederlandse taal, alsmede goede contactuele eigenschappen, van groot belang. Naast een uitstekende honorering bieden wij een jaarlijkse tantième, 8% vakantiegeld, reiskosten en autovergoeding, alsmede een studie^ kostenregeling. Voor een ambitieus medewerker/ster bieden wij uit stekende toekomstperspectieven. Indien u meent voor vorenomschreven vacature in aanmerking te komen, gelieve u uw schriftelijke sollicitatie aan ons kantoor te Leiden te zenden. Ook zij, die denken binnenkort het MBA-dipiomo te behalen, worden verzocht te reageren. Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen zie kenhuis met 389 bedden. De 100 leerling-verpleegkundi gen volgen de theorie-opleiding aan de Centrale School Nieuwer- oord to Leiden. De praktijkbegelcfiding wordt ver zorgd vanuit een stafafdeling binnen de verpleegkundige dienst. Voor de afdeling Longziekten/ K.N.O. en Algemene Chirurgie (part-time 80%) zoeken wij een praktijkbege- (eid(st)er die bereid is de 80% baan op beide afdelingen in over leg nader in te vullen. Vereisten: - het diploma A-verpleegkundi ge dan wel HBO-V; - ruime verpleegkundige erva ring; - cursus stage-begeleiding; - docenten-opleiding of de be reidheid deze part-time te vol gen. functie, werkend vanuit een klein team; een aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring van maximaal in de rang van Ie verpleegkundige; - toepassing van de CAO-zie- kenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door de heer H. Ro- mijn, opleidings-coördinator. Telefoon 071-899250 toestel 586. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder Wij bieden: een boeiende, zelfstandige vermelding van vac.nr. 14/86. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Thunnissen Heemstede B.V. is als dochter van Kuiper Beheer B.V. een middelgroot Bouw- en Aannemersbe drijf op het gebied van woning-, utili teitsbouw en stadvernieuwing. Voor onze afdeling acquisitie zoeken wij een enthousias te medewerk(st)er, die in staat is zelfstandig kontakten te leggen en te onderhouden met overheidsinstellingen, woningbouwverenigingen, institutionele beleggers en partikulieren. Gedacht wordt aan iemand met goede kontaktuele ei genschappen leeftijd 30-35 jaar. Opleiding minimaal H.B.O. nivo, bij voorkeur marketing gericht. Een psychologisch onderzoek kan tot de selektieproce- dure behoren. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewon nen bij de heer P. Ootes tel. 023-290750. Indien u deze funktie aanspreekt, verzoeken wij u uw sollicitatie vergezeld van een c.v. te richten aan: Thunnissen Heemstede BV La.v. de direktie Postbus 71 2100 AB HEEMSTEDE

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 18