Bouw school stuit op bijna 300 bezwaren Anti-kraakwacht bezet Voorschotens monument Wassenaarse huizen 166 procent duurder Ijs levert kampioenen op D66 pleit voor komst ombudsman, recreatie en inspraak burgers Sandtlaan half jaar afgesloten Partij Wassenaar: door zonder Lodder Handgranaat gevonden in 'Ylietland' PAGINA 2 REGIO LEIDEN VRIJDAG 14 FEBRUARI 1986 Agenda WASSENAAR - Woningen in Was senaar zijn 166 procent duurder dan het ladelijk gemiddelde. De gemiddelde koopsom van een huis in Wassenaar bedraagt 372.783 gul den terwijl de gemiddelde prijs van een huis in Nederland 140.100 gulden is, zo blijkt uit een rapport over de woningmarkt in Wassenaar dat de Wassenaarse makelaar W. Wielinga heeft opgesteld ter gele genheid van het twintigjarig be staan van zijn kantoor. In de gemeente Wassenaar, waar op 1 januari 1985 in totaal 26.743 woonden, opereren maar liefst tien makelaarskantoren. Vo rig jaar werd er voor ruim tien mil joen gulden verkocht aan bestèan- de woningen. Alles bij elkaar wa ren er 279 aan- en verkopen van huizen op een totaal aantal wonin gen van 10.202. In het rapport van Wielinga, dat is gebaseerd op gegevens uit eigen makelaarsarchieven en van de Haagse makelaarsbeurs, is Wasse naar verdeeld in negen wijken. In de villa-wijken Rust en Vreugd. Paauwhof en De Kievit bedraagt de gemiddelde koopsom respectie velijk 720.000.- gulden, 713.000 gul den en 689.000.- gulden. Het aantal transacties steeg in 1985 met achttien procent tegen een landelijk gemiddelde van vijf tien procent. In sommige Wasse naarse wijken steeg het aantal ver kochte huizen relatief zeer sterk. Zo werden in de peperdure wijk De Kievit vorig jaar zeventien hui zen verkocht tegen acht in 1984, een toename van 113 procent. Wielinga hoopt met het rapport een aanzet te geven tot een meer objectieve visie op de huizenmarkt in Wassenaar. Daarover waren tot nu toe nog geen cijfers beschik baar, ook niet bij de gemeente. Het is de bedoeling om rapport jaar lijks met actuele gegevens aan te vullen, aldus Wielinga. Burgemeester drs. P.H. Schoute zal aanstaande dinsdag het eerste exemplaar van het rapport ontvan gen en vanaf die dag zal het in de vorm van een boekje in de Wasse naars e boekhandels te koop wor den aangeboden. Liever woningbouw aan Deijlerweg Wassenaar WASSENAAR - Ruim 280 Wassenaarders hebben hun steun betuigd aan het Comité PLan Ter Weer, Deijlerweg, Ammonslaantje en Omgeving om een krachtig om een krachtig protest bij de gemeente in te dienen tegen de mogelijke komst van de American School of The Hague naar Wassenaar. WARMOND - Lucielle Koppers en Peter Waterman mogen zich voor een jaar (ijs en weder dien- dende) Warmonds kampioen op de schaats noemen. Gisteravond werden ze, respectievelijk in de categorie dames senioren en he ren senioren, eerste bij de strijd om het Warmonds kampioen schap. Lucielle Koppers ontving uit handen van burgemeester Hen- drickx-Vlaar de nieuwe wissel- beker, genoemd naar Warmonds eerste burger. Op zijn beurt mag Peter Waterman de wethouder Van Schagen-wisselbeker voor een jaar bewaren. Bij de dames eindigden Pauli ne Zuiderduin en Monique Ver geer respectievelijk als tweede en derde. Vierde werd Astrid Vergeer. By de heren was de ver dere uitslag als volgt: 2. Chris Zuiderduin, 3. Alfons Heems kerk en 4. Hans Vergeer. Overigens werden er gister avond in Warmond uiterst snelle tijden genoteerd. Volgens woordvoerder Henk Vergeer wa ren er schaatsers bij die de 160 meter in 13 seconden aflegden. Volgens een voordvoerder van het Comité heeft "99 procent van de benaderde personen" zich tegen de bouw van een internationale school op een terrein aan de Deij lerweg ter hoogte van de Weijer- manstraat, opgesteld. Vooral de te verwachten extra verkeersdruk op de omgeving van de Deijlerweg en de aantasting van het groen is de buurt een doorn in het oog. Een paar weken geleden ver-, spreidde het Comité enkele hon derden brieven met bijbehorende equèteformulieren in de wijken Ter Weer, Deijleroord, de omge ving van het Ammonslaantje en de Deijlerweg tot aan het Rozenplein. Een groot aantal respondenten verklaarden zich tegen de bouw van een internationale school maar staan in principe positief tegen over envetuele woningsbouwplan nen in het gebied, zelfs al zou dat betekenen dat er daarvoor een me tershoge geluidswal langs de Rijksstraatweg zou moeten wor den aangelegd. OEGSTGEEST - Haaswijk mag geen aparte wijk worden maar moet een integraal onderdeel van Oegstgeest blijven. De sterke bin ding van de vele bewoners van de Leidse Raadslieden- en Vogel- buurt met Oegstgeest moeten door middel van Oegstgeester initiatie ven leiden tot een aansluiting van die buurten bij Oegstgeest. Onder het motto 'Voor één Oegstgeest' steekt D66 in zijn ver kiezingsprogramma bovenstaande en andere pleidooien af. Het pro gramma valt op door de vele con crete dingen die erin staan en de grote hoeveelheid voorgestane ver anderingen op vooral bestuurlijk gebied. Zo willen de democraten dat raadscommissies in het vervolg door raadsleden en niet meer door wethouders worden voorgezeten. De raadscommissies openbare werken en die van verkeer en ver voer wil D66 samenvoegen. De raadscommissie beroep en be zwaarschriften dient een onafhan kelijke voorzitter te krijgen, dat wil zeggen geen raadsleden of leden van die commissie. Momenteel is het scheidende D66-raadslid Wuis- man voorzitter van de commissie beroep- en bezwaarschriften. D66 pleit voor de instelling van een ombudsfunctie. De Oegstgees ter ombudsman zou onbillijk be handelde burgers moeten helpen. De functie kan worden vervuld door de voorzitter van de commis sie beroep- en bezwaarschriften, opperen de democraten. De inspraak in Oegstgeest be hoeft uitbreiding en verbetering volgens D66. Daartoe moeten er meer burgerleden in de raadscom missies zitting krijgen en dienen Oegstgeestenaren niet alleen spreekrecht tijdens commissiever gaderingen maar ook tijdens raads vergaderingen te krijgen. Om de volgens D66 zwakke bestuurlijke greep op Haaswijk te versterken kan een commissie Haaswijk uit schot brengen. Die commissie kan weer worden opgeheven als de nieuwbouwwijk klaar is, in 1990. In die commissie moeten Haaswij- kers een plaatsje krijgen. Des- hoods vindt selectie via verkiezin gen plaats. Oegstgeester Hout D66 wil een eigen Oegstgeester recreatiegelegenheid. Als tegen hanger van de Leidse Hout wordt gedacht aan de Oegstgeester Hout. Door aanplant in Haaswijk van (tij delijke) bossen, hetgeen volgens de partij met rijkssubsidie moge lijk is, kan het Oegstgeester groen worden uitgebreid. Ruimte in het D66-bos moet er ook komen voor zaken als een kinderboerderij. De Lange Voort dient wat de par tij betreft tot eerste winkelcentrum te worden gebombardeerd. Groot schalige voorzieningen moeten dan ook déér worden verwezen lijkt. De bereikbaarheid en de par keergelegenheid van de Lange Voort kunnen worden vergroot resp. uitgebreid. D66 is tegen bebouwing van de Morsebelpolder. Dat is opmerke lijk want in de Oegstgeester raad is juist een discussie aan de gang Het Comité is zeer te spreken over het resultaat van zijn actie. Aanvankelijk waren er veel meer brieven verspreid doch na rijp be raad besloot men om per adres slechts één enquêteformulier te ac cepteren om te voorkomen dat bij voorbeeld kinderen er eentje "voor de lol" zouden invullen. Vooral de vrijwel unanieme bij val in de nieuwbouwwijk Ter Weer wekte enige verbazing bij het Co mité. Slechts enkele bewoners van de meer dan honderd huizen in de ze buurt weigerden aan de actie mee te werken. De gemeente Wassenaar, aan wie de enquêteformulieren inmiddels zijn toegezonden, heeft nog niet ge reageerd, hoewel de actie medio ja nuari al min of meer was aange kondigd. Het Comité had namelijk een officieel bezwaarschrift tegen het bestemmingsplan Wetering- park, waarin de plannen voor de bouw van de internationale school zqn opgenomen, ingediend, waarin werd gesteld cdat het Comité "on- voldoende in staat is geweest" om VOORSCHOTEN - Na het vertrek met de bewoners van deze buurt te van de familie Hooymans is een an- overleggen voor het verstrijken ti-kraak en -vandalisme wacht Het pand Voorstraat 11 gaan passen. over bestemmingswijziging van die polder om er woningbouw mo gelijk te maken. De democraten vinden dat de Morsebelpolder een natuur- of recreatieve bestemming moet krijgen. Oegstgeest mag niet uit zijn voegen groeien, is de ach terliggende D66-gedachte. De partij pleit voorts behalve de toekomstige fiets-/voetgangers- brug over het Oegstgeester kanaal voor een verbinding met Haaswijk over de Haarlemmertrekvaart. De hondepoepbelasting kan gehal veerd maar daartegenover moet de verplichting voor hondebezitters staan dat zij met een schep uit werpselen verwijderen. De democraten hebben nu ook hun kieslijst rond. Lijsttrekker is - geheel volgens de verwachtingen - Matt Poelmans geworden. Poel mans is de voormalige voorzitter van de Vereniging Haaswijk. De plaatsen twee en drie worden inge nomen door achtereenvolgens Harry Vissers en Annelies Ko ningsveld-Den Ouden. Momenteel is D66 in Oegstgeest één (Wuis- )man sterk. Deze verlaat de raad. RIJNSBURG - De Sandtlaan in Rijnsburg wordt met ingang van half april een halfjaar lang afgeslo ten voor autoverkeer als wordt be gonnen met het vervangen van de riolering en het wegdek van het kruispunt Oranjelaan/Oegstgees- terweg/Sandtlaan. Burgemeester en wethouders willen voor dit kar wei, dat naar verwachting onge veer een half jaar zal duren, ruim 1,4 miljoen gulden uittrekken. Tijdens de opknapbeurt worden de wegen voor het verkeer (op fiet sen en bromfietsen na) afgesloten. Autoverkeer kan gebruik maken van de Brouwerstraat en de Noord- wijkerweg. Dat gebeurde volgens B en W ook in 1984 bij de vervan ging van het brugdek van de Sandtlaanbrug. Binnenkort zal overleg worden gevoerd met de buurgemeenten, provinciale waterstaat en de poli tie. Bewoners van de genoemde straten krijgen binnenkort voor lichting over de plannen. "Daar voor zal op korte termijn een in ventarisatie van knelpunten wor den gemaakt", aldus het college. Het kruispunt bij de Oranjelaan/ Oegstgeesterweg/Tramstraat wordt bij de reconstructie in zijn geheel meegenomen. "Dan behoeft dit kruispunt niet opnieuw te wor den aangepakt bij de realisering van de verbeteringswerken naar de andere zijde", schrijven B en W aan de commissie. Bij het werk moet volgens het college onder meer rekening wor den gehouden met een eventuele toekomstige wijziging in de Val- kenburgerweg. Op de Oegstgees- terweg/Sandtlaan wordt aan beide kanten een rijwielpad aangelegd van één meter breed. i de termijn waarin bezwaren te- gaan wonen gen het bestemmingsplan konden n. Het worden gemaakt. het pand Voorstraat Leidse ex-student, die overdag in ziekenhuizen prak tijk opdoet en 's avonds op het gro te huis past. strekken. "Waarom ook niet?", re deneert gemeentesecretaris De Graaff, "anders staat het leeg. Nu is er iemand die op het huis past". Of de gemeente vaker haar medewer- i .i| ie nuis past. ue persoon m kwestie ziet zich- öchaatsen gewild HÜ betaalt geen huur en ont- zelf totaal niet als anti-kraak en vanet eeen huurbescherminff. Zo- .vandalisms uranVtt "Wofieooumnn LEIDERDORP - Bij vangt geen huurbescherming. Zo- i inbraak dra de stichting Diogenes geld het clubgebouw van de schaats- heeft voor het opknappen van het ,.nnr_ „n middenstuk, waar twee vereniging in Leiderdorp zijn in de afgelopen nacht een aantal schaat- wooneenheden komen, moet de tij- sen en een paar dozen met gevulde delyke bewoner eruit. Dit zou wel koeken ontvreemd. De dieven heb- eens rond de bouwvakvakantie -vandalisme wacht. "Het is gewoon handig voor de gemeente dat hier gestookt en geleefd wordt", zegt de Leidenaar, die toegeeft dat het "in derdaad wel wat groter is dan een studentenhuis". ben enig klimwerk moeten richten om de buit te bemachtigen. Ze zijn het gebouw aan de Maurits- kunnen zijn. Officieel gaat het om eenkomst tussen Diogenes i Behangsels singel binnengekomen door de wacht. In werkelijkheid hebben B hendel van een hooggelegen uitze- en W hun goedkeuring verleend traam te forceren woonvergunning te ver- WASSENAAR - De oprichter en fractievoorzitter van de Partij Was senaar, A. Lodder, doet niet mee aan de verkiezingen in maart. De 70-jarige Wassenaarder moest al in oktober 1983 om gezondheidsrede het werk neerleggen bestuur, Belangrijke PW-punten bij de verhal, open. komende verkiezingen zullen zijn behoud van het dorpskarakter er de agrarische landen. De partij kijkt, anders dan anderen, alleen Het pand 'Het Koopmansweiva- ren' is minstens vier eeuwen oud: in 1583 werd het al bewoond door een timmerman. Het huis heeft dan de indeling van een zeventien de eeuwse Zuidhollandse boerde rij: een voorhuis met een onderkei- derde opkamer ernaast en een keu ken erachter, alle met kostbaar meubilair ingericht. Achter de keu ken 'bevindt zich de stal, mogelijk alleen voor vee ten eigen gerieve'. Rond 1770 ondergaat de voorge vel een drastische verbouwing en Schaatsen Noord Aa Op de Zoeterwoudse Noord Aa wordt morgenmiddag vanaf half twee een schaatsmarathon over 40 ronden gehouden voor junioren en senioren (zowel dames als he ren). Alleen leden van de Zoeter woudse ijsclub én ingezetenen van Zoeterwoude kunnen zich voor deze marathon inschrijven. Zondag volgt het langebaankam- pioenschap van Zoeterwoude (half één). Mocht het ijs niet al te best meer zijn, dan wordt het kampioenschap omgezet in een af- valwedstrijd. Ook hier geldt dat alle categorieën schaatsers kun nen meedoen. Jarratelles 'John the Gellers and the Jarra telles' zijn morgen te gast bij de Zoeterwoudse jongerenvereni ging Utopia. Het repertoire van John en consorten bestaat uit 'jat werk' van onder andere The Beat les, Billy Joël en The Stones. Om half negen gaat de zaal, het onder komen 'De Westender' bij de Kla- krijgt een wat moderner aanzien. Rond 1800 wordt het geschikt ge maakt voor herberg en slachterij. Vandaar waarschijnlijk de koets huizen, die bij een herenhuis ei genlijk niet passen. De tuin, die zich in dezer dagen nog ver uit strekt, wordt er namelijk lelijk door onderbroken. De neven Wal- therus van der Stelt en Petrus Schermer, koopman in granen, zorgen er vervolgens voor dat 'Het Koopmanswelvaren' zijn aanzien behield. En in de tijd dat laatstge noemde erin woont, wordt voor het eerst gesproken over een theekoe pel. Het ding staat op een bergje, achter in de tuin. Na 1870 krijgt het pand nog verschillende eigenaren, onder wie het echtpaar Biben-Spi- tholt van het 'Wapen van Voor schoten' en burgemeester Kempe- Hooymans In 1919 werd het pand door de familie Hooymans, die vanaf 1870 wisselend eigenaar en huurder is, aan de rooms katholieke kerk gele gateerd. In 1966 koopt de gemeen te het. Aanvankelijk wil deze het slopen. Maar wanneer het op de Monumentenlijst wordt geplaatst, moet ze daarvan afzien en gaan de gedachten in de richting van afsto ten van de gebouwen. Ze kan de bewoners echter geen vervangen de woonruimte bieden en zodoen de blijft zij met het pand zitten. Wanneer halverwege jaren tach tig duidelijk wordt dat de gemeen te circa 40.000 gulden moet betalen voor de restauratie van de stal, raakt de zaak in een stroomver snelling. De gemeente bedenkt dat ze dit bedrag nuttiger kan beste den en neemt contact op met de Leidse stichting Diogenes. Een Voorschotense tak wordt opge richt en de restauratie van de stal is inmiddels afgerond. Sinds vorige week wonen mensen in het huisje, dat bestaat uit een woonkamer, keuken, badkamer, toilet en drie Rommelmarkt De Leiderdorpse hockeyvereni- vanaf maar naar de plaatselijke 'situatie hoeft geen landelijke program- te passen. Ze onder dat moment doet de tweede W.F. Harting al het raadswerk. De ze 72-jarige is lijsttrekker en wil voorzitter worden van een fractie met twee tot drie leden. Of dat lukt, weet hij niet. De par tij Wassenaar was vroeger echt de zakenman Lodder, tieke richtingen. De vroegere* lei rommelmarkt in het onderkomen dat in sportpark 'De Bloemerd' is scheidt zich van de VVD op het gelegen. Om tien uur is iedereen punt van de woningbouw: Wasse- De op- noe niet vol heeft Harting 1 woraen aangescnau. ue op- g brengst van de markt is bestemd de pot voor het kunstgrasveld partij merkt hij op. Deze man had in vloed op het bedrijfsleven met zijn huis-aan-huis blad en (druk)facili- teiten. Harting daarentegen komt uit het onderwijs en heeft de partij regelmatig betoogd PW-mensen komen uit vele poli- nv eke richtingen. De vroegere lei- ie sPeKKen- der Lodder heeft voor de oprich ting van de Partij Wassenaar als vertegenwoordiger van de Boeren partij in de raad gezeten en was ac tief binnen Gemeentebelangen. gedemocratiseerd. Kort na het Harting, een PvdA-man, voelde iets voor de Boerenpartij, neemt Lodder niets kwalijk, betalende leden. En maandelijks "Je moet rekenen: hij deed als ke ieggen de drie hoogstgeplaatste rel erg veel goede dingen. Aan zijn PW'ers (Harting, F.J.J. Kroeze en loket klopten zelden i P.C.M. Kortekaas) verantwoording niets aan. Hij heeft erg betekend af aan vertegenwoordigers van het r het dorp". Poppentheater Komende zondag komt er een poppentheater naar gebouw Ta- berna aan de Oegstgeester Julia- nalaan. En wel dat van Hanneke Kuipers met het stuk 'Het dro- menkistje', geschikt voor kinde ren van 4 tot 12 jaar. Voor bespre king en inlichtingen: Taberna, Julianalaan 1, telefoon 154773. Kosten drie gulden; aanvang één uur. Wanneer het voor en middenge deelte kunnen worden aangepakt, hangt af van de subsidie. Rijk, pro vincie, gemeente en.particulieren moeten 550.000 gulden op tafel leg- gen. Het minsterie van welzijn, volksgezondheid en cultuur, dat de hoofdmoot moet inbrengen, beslist in maart. De gemeente kan pas uit betalen wanneer ze de goedkeu ring van de provincie binnen heeft. En dat duurt vaak enkele maan den. VOORSCHOTEN - Een van Voorschoten heeft gisteren een handgranaat bij het recreatie park Vlietland gevonden. De oude, roestige granaat was nog geheel in tact. De granaat die waarschijnlijk af komstig is uit de Tweede Wereld oorlog, is door de politie van Voor schoten met de nodige voorzichtig heid naar het plaatselijke bureau gebracht. Het gevaarlijke attribuut is later door de explosieven oprui mingsdienst opgehaald om nader te onderzoeken. VRIJDAG Leiden Filmhuis LVC - Breestraat, film 'Lilli Marleen', 21.15 uur. Schouwburg - 'Wings', 20.15 uur. Laktheater - 'Passage', 20.30 uur. Microtheater Imperium - 'Hedda Ga- bler', 20.30 uur. Stadsgehoorzaal - Residentie-Orkest, 19.30 uur. Emin Foundation - Cobetstraat, koffie- avond, 20 uur. Gereformeerde kerk - Steenschuur, le zing over de geschiedenis van Leiden, Lange- ZATERDAG Leiden Nieuwe Mare/hoek Oude Singel - an tiek- en curiosamarkt, 9.30-17 uur. Groenoordhallen - vlooienmarkt, 10- 16.30 uur. Leiderdorp Clubhuis Alecto - Bloemerd, rommel markt, 10-17 uur. ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12 tot 12.30 uur, (alleen voor spoedeisen medische hulp). Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Tan, Zwanenburg, Meijer, R. v. Leeuwen, Verhage, Groeneveld, De Ruiter, B. Janssen: za 8 uur tot zo 8 uur: H. Janssen, tel. 121641; spreekuur Rosmolen 2. zo 8 uur tot 24 uur: M. Zwijnenburg, Gallaslaan 24, Leiderdorp, tel. 412166; spreekuur Rosmolen 2. Groep 2 - Bergmeijer, Pieterse, v. Gent, Taytelbaum, v. Luyk, Klaassen, Rus, Kruis, De Lange: za 8 uur tot zo 8 uur: R. Taytelbaum, tel. 120266; spreekuur Hogewoerd 138. zo 8 uur tot 24 uur: J. Rus, Middelste gracht 129, tel. 132500. Groep 3 - Pleiter, J. van Leeuwen, Smit, W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Jur- gens, Fogelberg, Muijsenbergh: za 8 uur tot zo 8 uur: J. van Leeuwen, v.d. Brandelerkade 28, tel. 120412. zo 8 uur tot 24 uur: J. de Bruyne, Kern straat 11, tel. 141225. Groep 4 - v. Wingerden, Lahr, v. Rijn, Bénit, Nieuwenhuis, Roos, Boer, v.d. Waard, Arnou: za 8 uur tot zo 8 uur: A. Boer, v.d. Helm laan 5, tel. 310420; spreekuur Haagweg 60. zo 8 uur tot 24 uur B. Roos, Zocher- straat 1, tel. 766123. Groep 5 - Schaefer, Jasperse, Crul, Kooyman, de Jong, Prince, Reinders, D. Hammerstein, A. Hammerstein: za 8 uur tot zo 8 uur: H. Jasperse. Witte Singel 72, tel. 124961. zo 8 uur tot 24 uur: B.&J. Crul, Noord- eindsplein 8a, tel. 142888. Leiderdorp P. van 't Woud, Hoofdstraat 40, tel. 410070; za en zo spreekuur van 12.30-13 uur op hetzelfde adres. Oegstgeest van za 10 uur tot ma 7.30 uur: J.W. de Haan, Oranjelaan 26, tel. 170605. Voor de praktijk Haaswijk: J.J. Voor- zaat/G.A. van der Steenhoven, Querido- laan 2, tel. 176867; dag en nacht bereik baar ook in het weekend. Voorschoten za. W. van Dam, Palestinalaan 29, tel. 3960; zo, A. Tromp, Leidseweg 328, tel. 762159. Warmond A. de Gijzel, Dorpsstraat 35, tel. 01711- 10834. Wassenaar a, M.H. van Tolingen jr., tel. 15939; radres Van Polanenpark 92, Zoeterwoude via het antwoordapparaat van een van de Zoeterwoudse huisartsen, tel. 01715- 1219 of 1614; verneemt u eventueel wel ke huisarts de weekenddienst waar- APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vr 14 tot vr 21 februa ri door: Zuider Apotheek, Lammenschansweg 7, Leiden, tel. 123553. Apotheek Boehmer, Florijn 21, Leider dorp, tel. 894400. DIERENARTSEN Voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: A.W. Helder, Hermelijnvlmder 36, Lei den, tel. 220513. Voor de praktijk van Vestjens, v.d. Wouw en Voorschoten: R. Koster/G. Koster-Stoker, Narcis- straat 47, Voorschoten, tel. 01717-3836. Voor de praktijk van Duijn, Brandt: R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, Oegstgeest, tel. 173266; of D.J. Brandt, Homanstraat 1, Rijnsburg, tel. 173266. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leider dorp en Oegstgeest wordt waargeno men door: H.A.J.G. Breuer, Floxlaan 1, Oegst geest, tel. 155176; spreekuur za en zom tel. 01717-2477. WIJKVERPLEGING Leiden Kruisvereniging Leiden, Middelweg 38, tel. 121753 en 134604, na 17 uur en in het weekend te bereiken foon: 122222. Oegstgeest Kruisvereniging, Lijtwc spreekuur en uitleentiji gen van 13-14 uur, za vai ten kantoortijden e i dokterstele- g 7, tel. 177444. len op werkda- 112-13 uur, bui- i het weekend te dokterstelefoon: 071- LEIDSCH DAGBLAD GEEN KRANT ONTVANGEN? Bel van maandag t/m vrijdag tussen 18.00 19.30 uur, telefoon 071-123143, en de krant wordt na 19.30 uur alsnog bij u bezorgd. 's Zaterdags kunt u bellen van 16.30 -18.00 uur. telefoon 071-123143, en de krant wordt na 18.00 uur alsnog bij u bezorgd. Kantoor Lelden: 071-144941

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 2