Leiderdorpers bang voor te dure 'Does' Containerbedïijf wil zelf ook verhuizen 'Zilverfabriek veroorzaakt stank, lawaai en trillingen' Hoorzitting plannen zwembad/sporthal Agressieve honden geweerd uit Leiderdorpse 'Bloemerd' Lezers Schrijven Drassig Kerkehout-pad straks wel begaanbaar? Voorschoten strijdt om nieuw verzorgingstehuis Dictatoriaal Hoorzitting verkeersplan PAGINA 2 REGIO LEIDEN DONDERDAG 13 FEBRUARI 1986 Vliko en gemeente Leiderdorp zoeken naar nieuwe lokatie LEIDERDORP - Zowel Vliko zélf als de gemeente Leiderdorp willen graag dat het containerbedrijf van de Hoogmadeseweg verdwijnt. Toch stonden beide partijen giste ren voor de AROB-commissie van het provinciebestuur. Want de ge meente wil dat er nu wel degelijk 'politiedwang' wordt gebruikt om het containerbedrijf, voor wat al thans het opslaan en sorteren van puin betreft, weg te krijgen. Bij Koninklijk Besluit was vorig jaar al bepaald dat er geen hinder wetvergunning meer zou worden afgegeven. Toen toen stak een nieuwe wet een spaak in het wiel. Tot 1 mei 1985 viel Vliko met zijn aanvraag voor een hinderwetver gunning onder de 'oude' hinderwet van de gemeente. In die hoedanig heid weigerde Leiderdorp het be drijf in maart vorig jaar een hinder wetvergunning te geven. Daarop kwam een bevel tot sluiting, waar tegen Vliko-eigenaar Koen in be roep ging. Op 1 juli kwam het ko ninklijk besluit dat de sluiting te recht was bevolen. In de tussentijd echter is het bedrijf vanwege een nieuwe (afvalstoffen)wet onder de hoede van de provincie Zuid-Hol land gekomen, waardoor dat ko ninklijk besluit niet meer kan wor den uitgevoerd. Vandaar het be zwaarschrift van de gemeente Lei derdorp. Burgemeester Bruggeman stak tijdens de behandeling gisteren niet onder stoelen of banken dat hij op zich niets tegen Vliko heeft. "Het bedrijf is ons best dierbaar. Het vervult een nuttige functie en biedt een aantal arbeidsplaatsen. We zijn van harte bereid naar een goede oplossing te zoeken, maar niet op de Hoogmadeseweg. Dus of het koninklijk besluit moet wor den uitgevoerd, of de politie moet optreden omdat het bedrijf zonder vergunning draait. Immers, het rechtsgevoel van de belangheb benden, met name de omwonen den, is nu niet bevredigd". Nieuwe plek Er zijn inmiddels gesprekken gaande tussen de provincie, ge meente en Vliko en het zoeken naar een alternatieve locatie is bij na afgerond. De gisteren aanwezi ge provinciaal woordvoerder ver klaarde dat deze locatie "een enor me stap voorwaarts is, qua milieu hygiënische aspecten". Ook Vliko-eigenaar Koen ver klaarde graag naar de nieuwe loca tie toe te willen ("Ik beschouw dit als mijn laatste kans"). Deson danks 'smeekte' de burgemeester de AROB-commissie bijna om te adviseren politiedwang toe te pas sen. Omdat, zo betoogde hij, "soms die dwang noodzakelijk is om tot overleg te komen. Het tijdsbestek waarin een mogelijke verplaatsing kan worden gerealiseerd hangt af van het duwtje dat uw commissie geeft". De AROB-commissie zal over zo'n twee maanden advies uitbren gen aan Gedeputeerde Staten. LEIDERDORP - Is twee en een half miljoen voor een paar 'toeters en bellen' rondom het Leiderdorpse zwembad De Does niet wat veel? En: als het beoogde bezoekersaantal van 200.000 niet wordt gehaald, betekent dit dan een forse prijsstijging van het toegangskaar tje? LEIDERDORP - Agressieve honden zullen in de toekomst uit het Leiderdorpse sport- en recreatiepark 'De Bloemerd' worden ge weerd. Dat wil zeggen: honden, wier bazen er een sport van maken hen te laten bijten, happen en wat dies meer zij. Volgens wethou der Gehner veroorzaken dergelijke honden-trainingsclubs heel wat overlast aan andere wandelaars/hondenuitlaters in 'De Bloe merd'. Gehner: "En dan heb ik het niet over die zogeheten gehoorzaam heidscursussen. Dat zijn juist bróve honden. Nee, degenen die agressief worden gemaakt door de poppen en mouwen te happen. Als ze dan ook naar een argeloze voorbijganger happen en je daar wat van zegt kun je nog een grote mond krijgen ook. Wij vinden dat dit soort activiteiten verboden moeten worden. Het is gevaar lijk. Dus hebben w de politie gevraagd in te grijpen. De angst van enig hondenbezitter dat de viervoerter straks hele maal niet meer los mag rondlopen in 'De Bloemerd' is volgens haar ongegrond. "Er gaan wel stemmen op om mensen te ver plichten hun hond daar aan de lijn te houden, maar ik heb daar moeite mee. Ik vind: ergens moet je je hond vrij kunnen laten rondlopen. Per slot van rekening is De Bloemerd in Leiderdorp de enige plaats waar dat mag". Dat waren gisteravond de centrale De bewoners die gisteravond in vragen van Leiderdorpers, die op de Muzenhof aanwezig waren vroe- uitnodiging van D66 in de Muzen- gen zich af of het niet beter is een hof mochten reageren op de plan- goed zwembad als basisvoorzie- nen om het zwembad De Does uit ning te hebben, in plaats van een te breiden met luxe voorzieningen klein zwembad met een hoop 'toe- zoals een sauna, een recreatiebad ters en bellen'. Zoals met rages over te is om de sporthal naast het zwem bad te bouwen. Dit geldt ook voor de overige ruimte die in het plan is opgenomen. Ruimte die bedoeld is om de activiteiten van het aan de Hoofdstraat gelegen Dorpshuis i dergelijke, alsmede sporthal naast te lijk een vernieuwd Dorpshuis~te creëren. meestal het geval is zijn ze over een zetten en moge- paar jaar weer voorbij, meende men. "Het kan dus ook best dat de luxe voorzieningen zoals ze nu zijn Volgens verschil- D66-fractievoorzitter R. Stam gepland over een aantal jaren gaan verklaarde op voorhand dat het vervelen", aldus een bewoner. De standpunt van zijn partij leiding van deze hoorzitting lende bewoners is het zonde om het Dorpshuis af te breken. Het Oude Dorp heeft toch al zo weinig voorzieningen. Gepleit werd LEIDERDORP - De bouw van 71 woningen naast het Leiderdorpse winkelcentrum 'Winkelhof vordert snel. Een aantal is er al 'onder de kap'. Net zo snel groeit de belangstelling van adspirant-huurders. Eigenaar een versterking van de activiteiten Nationale Nederlanden en beheerder Kok zijn nog niet gestart met de verhuur, maar nu al melden zich spontaan van de Hollandsche Tuyn en een belangstellenden voor de eengezinswoningen. Kok kan echter nog geen zinnig woord zeggen over de toekomstige verbetering van het Dorpshuis. huurprijzen of over de opleveringsdatum. De 'extern deskundige' moet op Overigens betekent de komst van de huurhuizen niet per se dat 'Winkelhof nooit meer groter zal worden. worden bepaald. Nu is het plan dergelijke voorzieningen. Een be- al deze vragen een antwoord ge- Nationale Nederlanden, ook eigenaar vanhet winkelcentrum, zegt dat er nog wat ruimte over is voor het geval ven. Wat D66 zelf betreft: de partij ddt. Of het zo ver komt kan hij nu echter nog niet zeggen. bepaalt vanavond in een openbare Er wordt al over mogelijke uitbreiding gepraat sinds het winkelcentrum de deuren opende, nu ruim vijf jaar ■I - - \lkomen r hem nog zo vaag is dat hij 'nee' tegen zegt. Overigens zal de gemeenteraad pas in de vergade ring van 24 maart een definitieve beslissing over deze kwestie ne men. Aanvankelijk zou dat volgen de week maandag al gebeuren, maar burgemeester en wethouders hebben aangekondigd de beslis sing nog een maand uit te stellen. Dit is gedaan om een 'externe des kundige' de kans te geven de plan nen op financiële en bouwtechni sche aspecten nog eens nader te onderzoeken. De gemeenteraad gaat om de precieze inkomsten uitgaven. Het zwembadbestuur zegt wel dat een tekort van maxi maal vijf ton per jaar heilig is, maar volgens een aantal Leiderdorpers is het best mogelijk dat deze grens wordt overschreden. Prijskaartje De hoogte van het toekomstige prijskaartje vormde gisteravond moet nu op 24 maart definitief ja of ook een belangrijk punt van kri- zeggen tegen deze plannen, tiek. Verschillende bewoners ga- hoefle-onderzoek zou een goede zaakzijn. Het plan is nogal vaag als het ledenvergadering haar definitieve geleden. "Volgens het bestemmingsplan kan er nog altijd worden uitgebreid. Maar het is allemaal nog voïi standpunt over deze kwestie. duister", aldus een woordvoerder van Nationale Nederlanden. (foto Wim Dijkman) DONDERDAG Leiden SSR - Hogewoerd 108, lezing over kunst en agressie van Antje van Graevenitz, 20 Laktheater - Orkater met 'De kleine Zeemeermin','20.30 uur. Schouwburg - Paul van Vliet, 20.15 uur. Kapelzaal K&O lezing met dia's over het kinderportret, 20.15 uur. Fraktiekamer PvdA - Gulden Vlies. Breestraat 125, inloopspreekuur, 19-21 't Breehuys - Breestraat, spreekuur WDM, 19-22 uur. Filmhuis LVC - Breestraat, film 'Lili Marleen', 20 en 22.15 uur. Centrale Voorzieningengebouw van de Universiteit - Cleveringaplaats, lezing prof.dr. F.P. van Oostrom over 'De oude orde in verval?', 20 uur. Instituut Burgerraadslieden - Bree straat. spreekuur van 18.30-20 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Langegracht 65, soos, 21-1 uur. Troef - Stationsweg 32, voorlichting en begeleiding dienstweigeren, 20-21.30 uur, inl. 149324/216180. Leiderdorp Muzenhof - Gordijnsingel, film 'The Shining' voor leden filmkring, 20.30 VRIJDAG Leiden parterre V&D - toekomst voorspellen door Chander Kant. Zoeterwoude De Miening - schaatswedstrijden voor de jeugd van voetbalvereniging SJZ, 13.30 uur. Buurthuis De Weipoort - schaatstocht door de polders over 6 km, start 9.30- 11.45 uur. Leiderdorp Sjelter - Heemraadlaan, rommelmarkt voor kinderen en tieners, 10-12 uur. Muzenhof - Gordynsingel, kindermid- dag, 14 uur. Van Eisen bij PPR bovenaan OEGSTGEEST - PPR-raadslid Guus van Eisen (31) is door de le denvergadering aanvaard als lijst trekker van de Oegstgeester radi calen. Op de twaalf namen lange kieslijst bezetten achtereenvolgens Truus Mulder en haar echtgenoot Dick Sanders de tweede en derde stek. De PPR bezet momenteel één raadszetel. Truus Mulder maakt al een tijdje deel uit van het PPR-bestuur. Ook is ze verbonden aan het bestuur het vormingscentrum Oud-Poel geest. Mulder is redactrice van het jeugdblad Ezelsoor. Haar echtgenoot Dick Sanders is een oude bekende. Hij bezette voor Van Eisen de PPR-raadszetel. Wel zal ze volgende week maandag een principe-uitspraak plannen doen. Schaatstocht ZOETERWOUDE - De Zoeter- woudse buurtvereniging 'De Wei- poort' organiseert morgenochtend een schaatstocht over 6 kilometer door de polders. Start en finish zijn bij het buurthuis in de Weipoort. Men kan met schaatsen beginnen tussen half tien en kwart voor twaalf. Voor iedere deelnemer is een vaantje beschikbaar. gisteravond te kennen dat de wanneer het prijskaartje in de toe komst flink gaat stijgen zij veel lie ver naar het vlakbijgelegen zwem bad De Zijl gaan. Het zwembadbestuur bekijkt het allemaal wat zonniger. Van Wijn gaarden van het zwembadbestuur: "Als bestuur geloven we er heilig in dat we met nieuwe voorzienin gen een halt kunnen toeroepen aan de bezoekersterugloop. We zijn dan ook niet blij met het uitstel van de definitieve beslissing". Na het onderdeel zwembad kwam de bouw van een sporthal aan de orde. Voornaamste twijfel van de bewoners is of het wel slim Onfrisse ruzies De afgelopen raadsperiode zal de geschiedenis ingaan als een met vele vervelende meningsverschil len, onfrisse meningsverschillen. Bijna vier jaar lang hebben War- monders middels de krant en ook vanaf de publieke tribune de vaak daan naar het aantal kopers dat op onfrisse ruzies tussen verschillen- de fiets komt om boodschappen te de fractiegenoten kunnen volgen. Deze ruzies hebben er uiteindelijk toe geleid dat bij de komende meentebestuur, met aan het hoofd onze burgemeester. Er zijn in onze straat (volgens deskundigen?) te weinig parkeerplaatsen voor au- desondanks vinden heel de De Kempenaer- heel gezellige winkel- veel straat straat. Is vel t onderzoek ge- halen, of zijn dat minderwaardige klanten? Het lijkt wel op discrimi- J natie van de fietsers. Er is destijds raadsverkiezingen de nummering aan de firma Proper een bouwver- van de lijsten verandert. De heer gunning verstrekt voor de bouw Vreeken heeft blijkbaar nog één maal zijn gram willen halen op zyn eigen CDA-fractiegenoten. Hij is vestigen, ondanks de beperkte daarbij geholpen door zijn VVD- ruimte voor autoparkeerders. vrienden. Als het gemeentebestuur daar zo Al met al een onvolwassen gedoe over inzit, weet ik meerdere oplos- nog treurig ook. Vooral als je be- singen. Enkele jaren terug zijn op de hoek Terweeweg en Leidse Straatweg enkele huizen afgebro ken. Dit terrein is eigendom van de Beukenhof, Daar kan dit restau- mooie parkeerplaats ma de eigen bezoekers en dat kan het openbare parkeerterrein vrede aan Warmonds vergadertafel worden ontlast. Als dat niet genoeg Omwonende contra bedrijf aan Rouwkooplaan Het gewraakte pad achter Kerkehout dering door beide partijen, G met Vreeken en de VVD, nog ge sproken is over zaken naar aanlei ding van de Tweede Wereldoorlog rant en de daarna ontstane vrede. Voor ken hen is het echter nog niet mogelijk te verkrijgen Het is droevig, temeer als je be denkt dat al de tijd die hier nu weer aan is op gegaan gewoon besteed had kunnen worden aan het bestu ren van de gemeente Warmond. Daar was u immers voor gekozen, in 1982. Het is te hopen dat de komende den en zwembaden raadsperiode een frisser indruk zal veel geld bijmoet. Maar achterlaten. ruimte geeft, dan kunnen aan in de De Kempenaerstraat nog wel 4 of 5 parkeerplaatsen bijko men. Maar dan moeten die smerige palen die men daar heeft neergezet worden weggehaald. Die zijn nog erfenis WASSENAAR - De gemeente Was senaar wil het pad achter Kerke hout opknappen. De drassigheids- graad gaat omlaag en er komen eindelijk bankjes. Mevrouw E.A.J.M. Komen van buurtvereni ging Kerkehout en omgeving is daar heel blij om, maar "moet het eerst nog eens zien". Toen het pad enkele jaren gele den werd aangelegd, beloofde de gemeente ook dat het goed zou worden en de tekening "zag DEN HAAG/VOORSCHOTEN - Stank, lawaai, trillingen die schade veroorzaken aan zijn woning en ge vaar voor brand en explosie. Dat zijn de ervaringen van F. de Stop pelaar met de (nieuwe) Zilverfa briek die sinds ruim een jaar is ge vestigd aan de Voorschotense Rouwkooplaan. Het bedrijfspand moet volgens De Stoppelaar maar worden geslo ten of er moeten op korte termijn zodanige maatregelen worden ge nomen dat hij geen last meer heeft van de fabriekswerkzaamheden. Dat eiste hij deze week voor de Raad van State die zich nu in deze kwestie moet uitspreken. Burgemeester en wethouders van Voorschoten hebben een zoge naamde hinderwetvergunning ge geven aan de Zilverbedrijf. Daarin staat precies vfat het bedrijf wel en niet mag doen. Maar volgens De Stoppelaar. wiens grond grenst aan het fabrieksterrein, voldoet het bedrijf lang niet op alle punten aan de voorwaarden zoals die in, de ook nog eens onvolledige vergun ning zijn gesteld. Vandaar zijn ver zoek aan de Raad van State in te grijpen. Sinds november 1984 is de Zil verfabriek, voortgekomen uit een deel van de failliete boedel van het Dijkman) gelijknamige bedrijf aan de Leid- seweg, in een hal aan de Rouwkooplaan ondergebracht. Volgens De Stoppelaar, die aan de vlakbij gelegen Essenlaan woont en daar een praktijk als zenuwarts heeft, gaat het om zware industrie die ter plekke niet is toegestaan. Hoewel het om produktie van on der meer sieraden gaat, worden ten behoeve daarvan zware machines pletterijen inge- geen üid om de*??minutpi^fangp hinderlyke trillingen veroorzaken', geen tyd om de 15 mmuten lange Dje 21Jnver de oorz6aak van, aldus de scheuren in de schreeuw van personeel en op het 'terrein is het een drukte van be lang van voertuigen die materialen af en aan slepen. Die overlast be perkt zich niet tot doordeweekse dagen. Als het druk is wordt er ook in de avonduren en op zaterdag ge werkt. "Er worden chemicaliën ge bruikt die een bedwelmend karak ter hebben en olie wordt op weinig deskundige wijze overgepompt. Er bestaat risico voor milieuverontrei niging en vergiftiging. Het com plex is bovendien te klein. Daar door spelen teveel activiteiten zich af op een te geringe oppervlakte en dat verhoogt weer de risico's", meent De Stoppelaar. Het verbaast hem dat de gemeente in de hinder wetvergunning geen regeling heeft opgenomen in geval van calamitei ten. De gemeente Voorschoten tilt niet zo zwaar aan de kritiek van De Stoppelaar. Het bedrijf draait vol gens een woordvoerder nog niet helemaal volgens de voorschriften, "maar we zijn op de goede weg". Binnenkort wordt op de afzuigin stallatie een demper geplaatst. De gebruikte hoeveelheid chemica liën is volgens diezelfde woord voerder zo gering dat geen ram penplan nodig is: "Trillingen heb- bën wjj niet waargenomen. Die zijn bovendien moeilijk te bepalen van wege het drukke verkeer op de Veurseweg". De gemeente zal er op toezien dat buiten de in de ver gunning vastgelegde tijdstippen van 7.00 tot 19.00 uur niet wordt ge produceerd. Op zaterdagen mag de fabriek gewoon draaien. De Raad van State doet binnen twee weken uitspraak. geschreven aan de gemeente en ae als >waiserijen burgemeester heeft uitgenodigd zetd7eonhuni voor een wandeling. Helaas had hii 5le n? wandeling te maken, beginnend "au"arta dat° Kii rlo mmvlannHne ZenUWariS, <381 I bij de Albertinestraat, over laantjes 111U1C1I V<1 van boerderijen en polderpaadjes gekome^ en langs de volkstuintjes naar het g verlengde van de Kerkehout. muren van zijn praktijkruimte zijn veel lawaai. De af- SgrSs =sSB.r.£Ss oud-wethouder dig uit, vol leuke bruggetjes". Voor Thorn, een expert in dure sportvel- jaarlijks in oplos- ising voor echte vraagstukken, daar Bram Schavemaker was geen geld voor. Warmundastraat Als men kijkt naar het onder- Warmond houd van straten en lanen, dan lo pen de tranen je in de ogen. Om het kort samen te vatten zou ik het gemeentebestuur willen vra- 1 gen: doe eens wat positiefs en spaar ons die achterbakse besloten Als inwoner van de gemeente vergaderingen, waar af en toe die worden bedolven onder de klach- Oegstgeest en hiervan bijna 30 jaar waanzinnige plannen worden ge- ten tijdens de tocht rond de sport- de 40.000 gulden werden echter slechts provisorische maatregelen getroffen, als houtsnippers en plankjes over paden vol bagger en sloten. Het is een smal, nat en ruw pad geworden, vol stronken, scher pe stenen, hobbels, bobbels en overhangende bomen, vindt de Kerkehoutse. Loslopende kinderen en kinder wagens laten ze thuis ("de baby x eruit hobbelen"). En passanten buurtschap Kerkehout sportvelden, die toen nog vrij toe- gankelijk waren. De sportvereni ging was echter ongelukkig met die vrije toegankelijkheid. Steeds vaker werden daken, hekwerken en speelterreinen beschadigd. I Vandaar de route met bankjes, die ZOETERWOUDE - Op 25 februari vooral de oudere mensen in de krijgen bewoners van de Zoeter- wijk i geven. r bewegingsvrijheid moet woudse Rijndijk en de Weipoort in De Eendenkooi de gelegenheid Volgens de woordvoerder van de hun zegje te doen over het buurtvereniging is dat dus duide lijk niet gelukt. "Je ziet daar nooit ouderen. Een keer heb ik oude gezien. De man kon de keersveiligheidsplan, dat de ge meente onlangs het licht heeft la- Mensen die voor die tijd precies de De Kempenaerstraat voel ik mij gedrongen om na lang beraad mijn mening te zeggen over het dictatoriale beleid van ons ge maakt. B. Lubach De Kempenaerstraat 2 Oegstgeest velden, langs het terrein volkstuinvereniging. Vooral de wijkvereniging wordt aangevallen, terwijl die regelmatig brieven heeft vrouw slechts met grote moeite willen weten welke verkeersmaat- over de scherpe stenen helpen", al- regelen hen te wachten staat kun- dus de secretaris. Ze vindt dat jam mer omdat in Kerkehout veel be jaarden wonen en Wittenburg voor velen van hen te ver is. elke werkdag tussen negen twaalf uur op het gemeentehuis aan de Noordbuurtseweg terecht. Daar liggen de plannen ter inzage. DEN HAAG/V OORSCHOTEN - „Er komt in de nabije toekomst een grote grijze golf van bejaarden op ons af waarvoor wij nu al voor voorzieningen willen zorgen". Al dus de Voorschotense wethouder voor bejaardenbeleid Marselis de ze week bij de Raad van State in een toelichting op het Kroonbe- roep dat de gemeente heeft aange spannen tegen de provinciale af wijzing voor de bouw van een nieuw bejaardentehuis. De ge meente wil in nieuwbouwwijk Starrenburg, waarvan van de bouw in 1990 begint, een nieuw verzor gingstehuis bouwen om aan de vraag van de verwachte 3.100 be jaarden in het jaar 1990 in Voor schoten te kunnen voldoen. Wethouder Marselis wees er op dat Voorschoten weliswaar vier verzorgingstehuizen kent, maar dat die niet allemaal voor Voor schotense bejaarden beschikbaar zijn. Zo is Bijdorp alleen voor be jaarde nonnen bedoeld, Hofland mede voor ouderen uit andere ge meenten in de regio en mikt Huize Forescate op welgestelde bejaar den vanuit het gehele land. De grootte van het gewenste nieuwe verzorgingstehuis in Starrenburg is door de gemeente met opzet nog niet vastgelegd om daarover vrije lijk met de provincie te kunnen on derhandelen. Staatsraad mr. Hagen van de Raad van State hekelde de provin ciale afwijzing in het bijzonder voor wat betreft de verwijzing naar het advies van de provinciale ad viescommissie voor het ouderen beleid. Die echter blijkt in het ge heel geen advies te hebben uitge bracht. Wel had die commissie over de Voorschotense aanvraag vergaderd, maar van een duidelijk positief of negatief advies was hem uit de stukken niets gebleken. Mr. Hagen kreeg de indruk dat de pro vincie de Voorschotense aanvraag om financiële redenen had afgewe zen en had dat dat dan ook in de stukken vermeld willen zien. De provinciale woordvoerder bracht naar voren dat het college van GS ook nu nog geen mogelijk heden ziet voor een nieuw verzor gingstehuis in Voorschoten gezien de beperkte financiële middelen. Geldgebrek maakt het zelfs nood zakelijk dat nieuwbouw op de ene plaats een sluiten van de poorten van een bestaand tehuis elders noodzakelijk maakt. Van uitbrei ding van de verzorgingscapaciteit op provinciaal niveau kan geen sprake zijn, aldus de woordvoer der, die de rijksoverheid hiervoor verantwoordelijk stelde. LEIDSCH -£k DAGBLAD GEEN KRANT ONTVANGEN? Bel van maandag t/m vrijdag lussen 18.00 19.30 uur, telefoon 071-123143, en de krant wordt na 19,30 uur alsnog bij u bezorgd. 's Zaterdags kunt u bellen van 16.30 -18.00 uur, telefoon 071 -123143, en de krant wordt na 18.00 uur alsnog bij u bezorgd. Kantoor Lelden: 071-144941, maandag t/m vrijdag van Ofl.00- 18.00 uur.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 2