LM?*** De nieuwe Renault Express. )ni< lat vervoer een hele expeditie kan zijn. Alju33.Echteklasse blijft bescheiden. 'DE NIEUWE, COMFORTABELE RENAULT EXPRESS.' Leiden; Elam B.V., Haarlemmerweg 2-4, Tel. 071-121210/213341. Katwijk; Auto Bierman Katwijk, Valkenburgseweg 2, Tel. 01718-71704. Rijnsburg; H.A.I. B.V., Floralaan 2, Tel. 01718-29224. JA Eindelijk. U heeft er een tijdje op moeten wachten Cjl maar nu is-ie er. De Renault Express. Een verademing voor alle BE-truckers die in de tussentijd hun heil zochten in wat minder gevierde bestellers. Die u nu het beste bij ons kunt inruilen voor zo'n Renault Express. De Renault Express is werkelijk op vrijwel alles be dacht TV's, koelkasten, postpakketten, gereedschappen, taartjes, een waakhondenduo, bloemen, etc. De Renault Express is uitermate comfortabel, heeft een laadruimte waarin je kunt verdwalen, stuurt licht en is ook zwaarbe laden bijzonder wendbaar. Dit dank zij een ook al geheel nieuw ontwikkeld onderstel. De uitrusting binnenin is ge lijk aan die van een complete personenauto. Het is daarom eigenlijk een personenauto met de ca paciteiten van een besteller. Vandaar dat wij hem ook kunnen leveren met panorama-achterruiten en een neer- klapbare achterbank. De Express kunt u met een 1.0 liter motor (normaal), een 11 en 1.4 liter motor (super) en een 1.6 liter dieselmotor kopen. Er zijn ook te veel opties en mogelijkheden om die hier uit de doeken te doen. Komt u daarvoor eventjes bij ons langs. Dan merkt u dat uw expeditie u in vervoering brengt De Renault Express vanaf f 11.990,- (excL BTW). Afleveringskosten f 395,-. Prijswijzigingen voorbe houden. Je kunt het zo gek niet bedenken of |het kan per Express met Renault I De Renault dealer informeert u desgewenst over financiering of leasing. Postcode/Woonplaats: LD Telefoon:(i.v.m. controle bezorging) Wilt u op de hoogte blijven van het nieuws uit uw omgeving? Maar ook van landelijk en wereldnieuws? Van sport, muziek, cultuur, economie en alles wat de krant u te bieden heeft? Neem dan nu een proef op een krant van internationale, nationale en regionale allure en beslis later! Probeer 'm! Gewoon de bon invullen en opsturen naar Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad Antwoordnummer 10050, 2300 VB Leiden (een postzegel is niet nodig) Bellen kan ook (071-144941) 7 Weken op proef voor slechts 25,-. Naam: Deze rasechte Alfa Romeo is standaard uitgerust met een soepele boxer-motor, ver stelbaar stuur, 5-bak en halogeen koplampen. Zn top van ruim 165 km/h, z'n probleemloze wegligging en een benzineverbruik van 1:17.2 bij 90 km/h maken van deze komlortabeie 'Alfa 33 een aantrekkelijk alternatief voor een opmerkelijk lage prijs. Maak snel een proefrit en ontdek hoe echte klasse zichzelf bewijst. Vanaf LIAM BV Vondellaan 45, Leiden, 071-769303

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 14