PAGINA 18
SCOREBORD
MAANDAG 3 FEBRUARI 1986
BETAALD VOETBAL
0. Haarlem-FC VW 6-3. FC Utrecht-Hera
cles 0-2, Feyenoord-Roda JC 1-6. NEC-GA
Eagles 0-3. Twente-MW en Fortuna S.-
PSV af*.
PSV 19 17 1 1 35 62-11
Ajax 19 15 0 4 30 78-21
Feyenoord 20 14 2 4 30 47-26
Den Bosch 20 9 6 5 24 33-19
Roda JC 20 10 3 7 23 46-31
Fortuna 19 8 6 5 22 30-25
Utrecht 19 9 3 7 21 25-22
Groningen 20 9 3 8 21 26-26
Sparta 19 6 7 6 19 25-35
Eagles 20 8 3 9 19 28-37
Haarlem 19 7 3 9 17 31-33
Twente 19 5 6 8 16 18-38
VW 20 7 2 11 16 24-39
AZ'67 19 5 5 9 15 22-43
MW 18 3 5 10 11 20-37
Excels. 20 4 3 13 11 20-37
NEC 20 4 3 13 11 19-43
Heracles 20 3 3 14 9 19-50
EERSTE DIVISIE: Willem ll-Vitesse 1-1.
Helmond Sp.-Telstar 0-0, FC Den Haag
Emmen 1-0. Eindhoven-RKC 0-1. Volen-
dam-De Graafschap 3-3, Wageningen-SW
1-2, PEC Zw.-RBC afg, Cambuur-DS'79
afg, Veendam-Heerenveen afg.
Den Haag 18 14 4 0 32 43-16
PEC Zw 18 11 4 3 26 36-13
Willem II 19 11 4 4 26 41-27
RKC 19 10 5 4 25 35-23
Telstar 19 8 7 4 23 26-22
Veendam 17 7 5 5 19 24-17
Volendam 18 7 5 6 19 31-31
Graafsch. 19 6 7 6 19 35-32
SW 19 6 7 6 19 33-36
NAC 17 6 6 5 18 30-28
Helm.Sp. 19 7 4 8 18 31-28
Wagen. 18 6 4 8 16 27-31
Eindh. 19 6 3 10 15 20-36
RBC 18 4 6 8 14 25-30
Emmen 19 4 6 9 14 15-25
Vitesse 18 3 6 9 12 20-35
Cambuur 18 19 8 11 14-28
Hccrenv. 17 2 6 9 10 17-29
DS'79 15 2 4 9 8 15-31
TOPSCORERS
1.v.Basten (Ajax) 30; 2.Eriksen (Feyenoord)
15; 3.Linford (Fortuna) 14; 4/5.Houtman
(Groningen) en McDonald (PSV) 13; 6/
lem-VW 1, Den Bosch-Groningen 1, For-
RVC-DWV 1-1, EDO-Unl tas 0-2, Ellnkwljk-
AFC'34 0-2, Spartaan'20-Stormvogels 1-1,
Wilhelmus-RCH 1-2, CW-DHC 2-2.
AFC'34 16-21 DHC 14-15
AFC 16-19 DWV 15-15
Unitas 14-18 RVC 15-14
RCH 15-18 Spartaan 14-13
Stormv. 15-17 Wilh. 15-10
Elinkw. 14-16 CVV 14- 9
EDO 15-16 Spart'20 14- 5-
EERSTE KLASSE B: Blauw Zwart-Slle-
drecht 1-1, HOV-UVS 1-2, Hermes DVS-
DFC 1-1, Nleuwenhoorn-Sparta 0-0, Oud
Beyerland-VUC 0-1, Papendrecht-Xerxes
N'hoorn 13-17 BI. Zwart 14-12
Papendr. 13-16 HOV 11-11
Sparta 13-16 VUC 12-10
UVS 12-15 ADO 12-10
DFC 12-14 Sliedr. 12- 9
Hermes 12-13 O.Beyerl. 13- 6
Xerxes
13-13
TOTO GELIJK: 2-3-5-6-11. Toegevoegd:
LOTTO: 3-5-11-22-33-37. Reservegetal: ASC
31.
CIJFERSPEL: 97 64 65.
BELGISCHE LOTTO: 6-9-21-23-32-38.
Reservegetal: 37.
TWEEDE KLASSE A: Lugdunum-SJC 2-1.
RKAW-LENS 1-1, Verburch-Den Hoorn
3-1. Quick H.-Westlandia 0-0, Roodenburg-
Tonegldo 2-3, VIOS-HMSH 0-4.
HMSH 12-21 Roodenb. 12-11
Quick 14-18 Den Hoorn 13-11
Toneg. 12-16 RKAW 11- 8
Alph.B. 13-16 Lugdunum 12- 6
Verburch 13-16 VIOS 13- 6
WesU. 12-15 SJC 12- 3
LENS 13-13
ODB 1-1, Altior-DOSR 4-0, VELO-UDO 4-0.
Lisse 14-21 VELO 14-12
VCS 13-20 ODB 14-11
Altior 14-20 Celer. 14-11
Delfia 13-18 DOSR 14-11
HVV 14-13 LFC 14- 9
HBS 14-13 UDO 14- 7
DERDE KLASSE C: DHZ-Zwervers 0-0,
Hekelingen-Martinit 3-5, VDl^Woerden 2-
^pPFC-WSE en SMV-NSV46 afg. DHS-
Woerdcn 15-25 DHS 14-13
Zwervers 14-19 DHZ 14-10
VFC 14-18 PFC 12- 9
WSE 13-17 Martinit 14- 8
NSV'46 13-16 VDL 14- 8
SMV 13-16 Hekel. 14- 5
VIERDE KLASSE A: ASC-Alphen 0-0,
Van Nispen-Teylingen 4-1, Unitas L.-SJZ
1-1, Foreholte-WSB 1-0, ROAC79-LDWS
0-0, VTL-Docos 0-0.
ROAC 14-19 Docos 14-13
Unitas 13-18 VVSB 14-13
Foreh. 14-17 V.Nisp. 13-12
w 4 2-1. Sleutels 2-KRV 2 3 1. TAW 2-
Quick B.6 afg., Lisse 4-Noordw.4 2-7,
MVKV 2-GWS 2 2-0
Zondag
RES EERSTE KLASSE: Kickers 2-MMO 2
0-1, Roodenb.4-UDO 2 3-0, Teyl.2-SJZ 2 1-3,
VTL 2-Alph.B.3 4-0
KNVB-RESERVES
k.2 afg., D.Zwerver 2-ASWH 2 0-4, SHO 2-
Lisse 2 0-3, RWH 2-Quick B.2 1-0, Noord-
w.2-Rozenb.2 2-0, Barendr.2-Zw.Wit 2 2-0.
Rynsb.2 12-20 Zw.Wit 2 12-10
Barendr.2 12-20 RWH 2 11-10
Noordw.2 13-17 Spyk.2 11-9
Quick B.2 13-16 Rozenb.2 13-9
ASWH 2 12-13 D.Zwerver 2 12-7
Lisse 2 12-12 SHO 2 11-6
RES.KLASSE 2a:S-Gravenz.2-DSVP 2 2-0,
Quick B.3-Exclslor 2 2-1, Katw.2-HVO 2 2-
1, Zwaluw.2-Lyra 2 5-3, ARC 2-B.Fair 2 3-
0. D.Haghe 2-Vit.Delft 2 2-0.
RES.KLASSE 2b:TOGR 2-Spyk.3 0-1,
Quick B.4-RWH 3 8-1. Rozenb.3-Altena 2
2-1, Katw.3-SSS 2 2-5, Ameld.2-NSW 2 0-
0, H.Jansd.2-Gr.Lindt 2 2-1.
RES.KLASSE 3b:Zwaluw.3-Qulck B.5
afg., Vit.Delft 3-T.Leede 2 0-5, RCL 2-ARC
3 0-3, Zevenh.2-Sportl.3 3-1, Noordw.3-
DSVP 3 3-0.
RES.KLASSE 4b:Zw.wit 4-Floreant 2 0-0,
Voorsch.2-Capelle 3 1-1, Koudek.2-Jodan-
h.2 1-1, Rynsb.B.3-DVO 3 2-0.
Lugdunum 10-18 KRV 12-8
RAS 10-14 Valken 6-6
KMD 9-13 Zevenhoven 6-6
Maasdijk 11-13 Oegstgeest 8-5
Alphen 10-9 Siveo 6-2
Woubrugge 11-8 Monster 9-1
TWEEDE KLASSE: Katwijk-SVOW 2-1,
ZONDAG
INTERREGIONAAL: Oliveo-Iduna 4-0,
Groenewcg-KFC'71 0-7. Haastrecht-SJZ
3-1, RKDEO-Alkmania 2-1, Bloemhor-Te-
xas 1-6. GDA-Celeritas 1-3.
Texas 15-26 SJZ 13-9
GDA 16-22 Groenewcg 13-8
Celeritas 12-21 Haastrecht 10-7
KFC 11-18 RKDEO 13-7
Alkmania 13-16 Bloemhof 10-5
Oliveo 13-10 Iduna 15-5
EERSTE KLASSE: UDO-FC Lisse 3-0,
Sleutels-Alkmanla 2 0-2, Foreholte-SJC
1-0, Randstad Sport-Kickers'69 0-1, Al-
tior-SVLV 3-0.
Kickers 12-19 Foreholte 12-10
UDO 10-17 Teylingen 10-9
Sleutels 12-15 Alkm. 2 11-6
Rands.Sp. 11-14 SVLV 12-6
Altior 11-14 FC Lisse 11-3
SJC 12-11
TWEEDE KLASSE: ROAC79-UVS 3 4-1,
Docos-Roodenburg 5-1, Stompwijkse
DERDE KLASSE: Alkmania 3-Rooden-
burg 2 8-0, Sleutels 2-Foreholte 2 2-0. FC
Lisse 2-Altior 3 8-0, Oranje Groen-Docos 2
BUITENLANDS VOETBAL
PKC 10-16 Deetos 10-10
DKOD 10-15 Samos 10- 7
LDO 10-13 Fides P. 10- 6
DOS'46 10-10 BEP 10- 3
HOOFDKLASSE B
Fortuna-KVS 18-9 KVS degradeert, SCO-
Blauw Wit 15-14, Die Haghe-Wordt Kwiek
8-11, Rohda-Oost Arnhem 14-13
Rohda 10-17 O. Arnhem 10-9
Fortuna 10-16 Blauw Wit 10-9
SCO 10-12 W. Kwiek 10-6
Die Haghe 10-11 KVS 10-0
OVERGANGSKLASSE B
Pcrnix 10-13 Bl.Wit'51 10-10
Deto 10-11 Overschotje 10-7
OEC 10-11 Onder Ons 10- 2
Zuiderkwartier 5-11, Ready-Het Zuiden 7-
Kwiek(Hg) 10-15 Ready 11-11
Sperwers 11-12 Het Zuiden 11-11
Danaïden 10-11 De Bermen 10- 6
Eibernest 10-11 OSCR 9- 4
8tid9I#£STliP-11
Vriendenschaar! H(-SwifUM) 12-15, Ani-
mo-Albatros 14-9, Snel-TOP 4-5 (gestaakt
25e minuut), De Meervogels-Kinderdijk
10-10
9-15 Albatrso 10-7
Stand:
1. Geurtsen 9 uit 7 geplaatst voor finale, 2.
Bies en Oudshoorn 8-7, 4. Van de Borst.
Jansen. Boom en Greveraars 7-7,8. Wesse-
link 6-7.9. Van der Kooy 5-8.
Europees kampioenschap driebanden
De eindstand van het Europees kampioen
schap driebanden in Mondorf-les-Bains is:
(achtereenvolgens hoogste serie en alge
meen moyenne):
1 Torbjórn Blomdahl (Zwe) 10 1.219,2. Ri
co (Spa) 8 1.027, 3. Theriaga (Por) 8 1.084,4.
Zanetti (Ita) 10 1.197, 5. Kuhl (BrD) 6 0.937,
6. Arnouts (Ncd) 8 0.931. 7 Scherz (Oos) 8
0.880,8. Lennart Blomdahl (Zwe) 8 0.912,9.
Stroobants (Bel) 7 0.921, 10. F. Grethen
(Lux) 6 0.898, 11. Tachnakian (Fra) 6 0.834,
12. Carlsen (Den) 6 0.820, 13. Kovac (Tsy) 5
0.741, 14. Niederlai
Virtanen (Fin) 4 0.(
then (Lux) 4 0.429.
VTL 14-17 Alphen 13-12
Teyl. 14-14 LDWS 11- 7
14-13 SJZ 14-7
1. Nieuwenh.2-Sliedr.2 0-0, D.Mussch.2-
UVS 2 1-2, RKAW 2-DHC 2 2-1, Uns 2-
Papendr.2 0-1.
Papendr.2 14-19 Unitas 2 15-14
Slicdr.2 15-17 DFC 2 1413
UVS 2 13-16 Nieuwenh.2 12-12
Nept 2 14-15 Uns 2 14-12
Mussch.2 14-15 DHC 2 11-11
RKAW 2 13-14 Verburch 2 13-4
RES.KLASSE 2a:VIOS 2-RVC 2 1-3, Roo-
denb.2-Delfia 2 3-0, Velo 2-Rysw.2 0-3,
Westl.2-VUC 2 3-3, Wllhelm.2-BI.ZW.2 afg.,
TOGB 2-01vmp.2 0-1.
RES.KLASSE 3a:BI.Zw.3-Lisse 2 4-2,
DWO 2-Westl.3 0-0, VCS 2-Lugd.2 0-2,
RKAW 3-Scheven.2 2-2, DOSR 2-SJC 2 1-
3.
RES.KLASSE 3b:DHC 3-ADO 2 1-1,
RKDEO 2-QUICK 2 0-5, Zwerv.2-VEP 2
afg.. Cromvl.2-ONA 2 1-1, DHL 2-Alph.B.2
RES.KLASSE 4a:ROAC 2-Altior 2 1-0,
WSB 2-Laakkw.2 2-2, UVS 4-SVLV 2 0-0,
LFC 2-Wassen.2 3-1, Alphen 2-Docos 2 afg.,
JOKERNUMMER: 44 28 29.
DUITSE LOTTO: 3-8-33-37-42-43. Reser
vegetal:
Sport-SVLV 1-4, Cromvliet-DWO 2-4, Vre- 2- D.Hoorn 2-RAVA 2 2-2.
KNVB-AMATEURS
denburch-Duindorp 3-1, Texas/DHB-RA-
VA 1-5.
Voorb. 14-24 Duind. 13-12
DWO 12-20 Wassen. 14-12
RAVA 13-20 BMT 13- 9
Vredenb. 13-16 Q.Steps 13- 9
SVLV 14-16 R st.Sp. 14- 5
Cromvl. 13-14 Texas
14- 3
ZATERDAG
EERSTE KLASSE A: Spi)kenisse-Zw.Wi-
t'28 8-2, Heeijansdam-Roda B. 2-0, NSW-
RWH 2-0, Kozakken B.-Oostkapelle 2-4,
Excels.M.-Nw.Ukkerland 2-2, Baren-
drecht-DSVP 1-0.
EERSTE KLASSE B: Marken-Noord wijk
1-0, DOVO-Nunspeet 3-1, Quick Boys-IJs-
selmeervogels 4-1, Hulzen-GVW 2-0.
IJsselmv. 15 8 5 2 21 24-12
Quick B. 15 8 4 3 20 34-16
Valleiv. 15 8 4 3 20 25-19
Marken 16 8 2 6 18 27-24
Noordw. 13 7 3 3 17 21-12
DOVO IC 6 3 7 15 22-23
Spakenb. 13 3 7 3 13 22-20
RÜnsb. 14 4 5 5 13 21-20
GVW 14 6 1 7 13 19-21
Nunspeet 15 5 3 7 13 17-23
WOG 13 3 6 4 12 19-19
Huizen 14 3 4 7 10 17-26
RCL 14 3 2 9 8 19-31
Sch'zeel 13 1 5 7 7 12-31
0, DETO-Elim 0-2.
Excelsior P.-Xerxes 3-1, ARC-SHO 1-3,
DUNO-Rozenburg 4-1, Be Fair-Vitesse D.
ARC 13-20 Xerxes 13-13
Vitesse 13-17 's-Gr.SV 14-12
Exc.P. 13-17 DUNO 13-10
Lisse 14-16 Sportl. 13- 9
SHO 13-14 Be Fair 13- 8
Rozenb. 12-13 Spirit 12- 7
DERDE KLASSE A WEST I: NFC-BI.Wit
W. 1-1, ZOB-Reiger B. 1-0, Purmersteyn-
SMS afg. SIZO-VEW 0-1. ODIN'59-RCH 3-
2. Jong Holland-ZCFC 1-0.
Purmerst. 13-21 SMS 13-13
ZOB 15-20 ZCFC 14-13
VEW 15-18 ODIN'59 13-12
RCH 14-15 Jong H. 14-12
Bodegraven 2-0, Nieuwerkerk-DONK, ES-
TO-Soccer Boys en Unio-Groeneweg afg.
Socc.B. 13-18 Unio 13-13
VEP 14-17 Floreant 13-11
Nieuwk. 14-17 Groenew. 13-11
Bodegr. 14-16 DONK 12- 9
AFDELING LEIDEN
MVKV 1-1, SVLV-TAW 0-0, KRV-Oegst-
geest 2-2, Kagia-Uiden 1-1.
KRV 11-16 MVKV 11-12
LSW 10-15 TAW 11-11
Oegstg. 12-15 GWS 10- 8
Alphia 11-14 ZLC 11- 3
Kagia 11-13 SVLV 9- 2
Uiden 11-12
ge 0-2, LFC-SVOW 2-2, SJZ-HVZ 1-1.
Woubf. 10-18 HVZ 10-10
LFC 10-16 SJZ 12- 9
Meerb. 12-16 Kickers 11- 8
Abbenes 11-13 WSB 11- 6
SVOW 11-12 Unitas 10- 0
Meerb. 12-18 Kickers 12- 9
MMO 12-18 Alkmania 12- 9
ZLC 13-16 Bernardus 12- 8
VNL 12-15 VNA 12- 7
Warmunda 11-14 Or.Groen 12- 4
AFDELING GOUDA
DERDE KLASSE A: Die Haghe-Loosdui-
nen 1-0, SVPTT-HVO 5-1, Katwijk-Rijs-
oord 1-3, Monster-JAC 0-0, Ter Uede-Lyra
1-1, DVO'32-'s-Gravenzande 1-1.
Monster 14-22 Katw. 12-11
HVO 12-17 Die Haghe 13-11
Lyra 13-17 Ter Leede 13-10
Rusoord 13-15 Loosd. 14-10
SVPTT 13-14 DVO'32 14- 9
JAC 11-13 •s-Gravenz. 14- 8
1. Koudekerk-WDS 2-0, Zevenhoven-Flo-
reant 1-4, Vlaardingen-Sleutels 0-1, Valke-
n'68-Bcrkel 3-2.
Sleutels 14-18 Hazw.B. 13-13
Berkel 13-17 Koudek. 13-12
Zevenh. 13-15 Valken 14-12
Floreant 13-15 Voorsch. 12-10
Vlaard. 13-14 WDS 12- 8
Jodan B. 13-14 CVC R. 11-6
ZATERDAG
EERSTE KLASSE
Aarlanderveen - Zwammerdam 0-1, Moer-
kapelle - Schoonhoven 2-0, Soccer Boys -
Oudewater 1-1, Rijnstreek - Rhoda 3-1. VUC
Rhoda 13-22 Rijnstreek 14-12
Sportief 12-17 Aarlanderveen 12-11
LANDELIJKE JEUGD
A: Ajax-DWS 4-3, UW-Volendam 2-2,
Elinkwijk-Haarlem afg, Telstar-AFC'34 2-
1. Utrecht-DCO 4-2, Vitesse*22-AZ*67 0-4,
DWV-Roodenburg 2-2.
Utrecht 18-31 DWS 17-15
Ajax 15-29 Elinkw. 17-13
AZ'67 17-26 DWV 17-13
Haarlem 15-21 Telstar 15-10
Volendam 15-17 AFC'34 15- 8
Roodenb. 17-16 Vit.'22 16- 6
DCO 16-15 UW 16- 6
B: UVS-Sparta 0-3, RBC-Excelsior 1-2,
Unitas-Quick Boys afg, Den Haag-Kloe-
tinge 4-2, Feyenoord-DS'79 2-0, RKAW-
Vlissingen 5-0, SW-RVC 1-0.
Feyen. 17-32 Unitas 14-15
Sparta 16-27 RBC 16-10
RKAW 17-26 DS'79 14- 8
Den Haag 17-24 UVS 16- 8
Excels. 17-21 RVC 16- 7
Quick B. 17-20 Vliss. 16-6
SW 16-16 Kloet. 15- 4
REGIONALE JEUGD
A: Alphense Boys-ADO 3-3, Quick-Kat-
wijk 3-2, Lisse-Sportlust 1-2, DHC-Rijs-
wijk 1-1, VIOS-VUC 1-1, Lugdunum-ARC
afg.
Quick 12-18 Sportl. 13-12
Lisse 12-18 ARC 10-11
VIOS 12-14 Katw. 14-10
Lugd. 12-14 DHC 11- 9
Rijsw. 12-14 VUC 13- 9
ADO 15-13 Alph.B. 12- 6
B I: Xerxes-Excelsior 1-2, ADO-Quick
Boys 0-1, UVS-Barendrecht 4-0, Sparta-
DHC 3-0, DSO-Spijkenisse 2-3. RKAW-
Feyenoord 0-3.
Feyen. 15-28 DHC 12-10
Sparta 14-23 RKAW 15- 9
Quick B. 15-23 DSO 13- 8
Excels. 15-22 UVS 13- 8
ADO 15-16 Barendr. 15- 6
Spijkcn 14-13 Xerxes 12- 2
B II: Alblasserdam-Roodenburg 0-0, RVC-
Zwijndrecht 3-1, Overmaas-Nieuwerkerk
0-5, VCS-Lisse 1-1, WSB-ARC 6-2. VUC-
Sliedrecht 3-1.
RVC 14-23 Sliedr. 12-12
WSB 14-22 Roodenb. 13-10
Nieuwerk. 12-18 Alblass. 13- 9
Lisse 13-18 ARC 12- 6
VCS 14-18 Zwjjndr. 12- 3
BUITENL.VOETBAL
BELGIE: Standard-Waregem 1-1, Meche-
len-Anderlecht 1-3, Cercle Br.-Lierse 4-1,
RWDM-Beerscbot 1-1. Cl.Luik-Charleroi
3-1, Kortrijk-AA Gent 4-0, Antwerp-Wa-
terschei 2-0, Beveren-Cl.Brugge 1-1, Loke-
ren-Seraing 1-1.
Cl.Brugge 24-38 Standard 23-27
Anderl. 23-35 Beerschot 23-27
AA Gent 23-28 Waregem 24-27
WEST DUITSLAND: Köln-Uverkusen 2-
3, Hannover-Bayern M. 0-5, Hamburger
SV-Werder Br. 0-1, Nürnberg-Dortmund 0-
0, Düsseldorf-Kaiserslautern 0-0, Mann
heim-Frankfurt 0-0. Uerdingen-Bochum 3-
2. Saarbrücken-M'gladbach 1-3.
Werder 21-33 Uverk. 21-26
Bayern M. 21-29 Hamb.SV 21-25
M'gladb. 21-29 Uerdingen 21-23
ENGELAND: Arsenal-Luton 2-1, Aston V.-
Southampton 0-0, Chelsea-Uicester 2-2,
Everton-Tottenham 1-0, Ipswich-Liver
pool 2-1, Manchester City-W.Br.Albion 2-
1, Newcastle-Coventry 3-2, Nottingham
F.-QPR 4-0, Oxford-Birmingham 0-1, Wat
ford-Sheffield 2-1, West Ham-Manchester
Utd. 2-1.
Everton 28-56 Liverpool 28-53
FRANKRIJK: Le Havre-Nantes 1-0, Au-
xerre-Bastia 2-0, Nice-Monaco 1-0, Brest-
Uns 2-0, Toulouse-Strasbourg 3-0, Lille-
Paris SG 1-0.
Paris SG 28-14 Auxerre 28-31
Nantes 28-38 Monaco 28-30
Bordeaux 28-37 R.Uns 28-30
Sevilla-Barcelona 0-0, Atl.Bilbao-Cadiz 2-
BUbao 23-29 Sociedad 26-26
PORTUGAL: Portimonense-Covilha 4-0,
Vit.Setubal-Benfica 0-1, Guimaraes-Sal-
gueiros 0-0, Maritlmo-Penafiel 1-0, Porto-
Aves 2-0, Boavista-Chaves 1-0, Sp.Lissa-
bon-Braga 4-0, Belenenses-Acad.Coimbra
19-29 Portimon. 19-20
GRIEKENLAND: Olympiakos-Panionios
4-3. AEK-Doxa Dr. 1-1. Apollon-PAOK 1-0.
Kalamaria-Ioannina 2-1, Ethnikos-Aris 1-
1, Iraklis-Panathinaikos 3-1, OKI Kr.-La-
rissa 2-0, Panseraikos-Panachaiki 2-1.
Panath. 18-27 Panionios 18-22
Iraklis 16-24 OFI Kr. 18-22
Aris 18-24 AEK 18-21
TURKIJE: Eskisehirspor - Sariyerspor 1-
1, Trabzonspor - Ankaragücü 1-0, Fener-
bahce - Malatyaspor 0-0, Zonguldakspor
- Altay 5-1, Orduspor - Denizlispor 2-1,
Genclerbirligi - Kayserispor 2-1.
Galatas. 20-30 Samsunsp. 20-24
cendo-Olympiaan 6-8
Olympiaan 10-18 Rozenburg 10-8
Regenboog 9-12 Crescendo 10-8
Overkanters 9-10 ODCXD) 9-7
KVR 8- 9 Eureka 9-2
ZUID WEST IIB
De Algemene-Hoogvliet 9-10, DKV-Quick
7-6
ZUID WEST IIC
Fluks-Ons Eiland 6-6, ODO(M»-IJsselvo
gels 6-10, KOAG-Oranje Nassau 8-7,
GKV(G)-Oranje Wit 3-11
Or. Wit 10-19 Or. Nassau 16-9
KOAG 16-13 Fluks 10-7
IJsselv'ls 10-12 O. Eiland 10-7
ODCXM) 10-12 GKV(G) 10-1
de-Excelsior 10-10, Bolnes-Velocitas 13-11
Fiks 10-19 DES 10-6
Excelsior 10-16 NIO 10-6
Merwede 10-12 Bolnes 10-5
Tjoba 10-11 Velocitas 10-5
Valto-Olympia 4-7, Weidevogels-Vrien-
denschaar(B) 11-11
Tempo 10-16 Vr'sch.(B) 10-10
Olympia 16-12 All Ready 10- 8
ZUID WEST IIIC
Phoenix-DKC 13-11. KNS-ELKV 13-13,
Stormvogels-WION 7-4, Ons Huis-Zwijn-
10-9
StormvTs 10-15 DKC 10-8
Phoenix 10-13 ELKV 10-6
WION 10-10 Ons Huis 10-4
RIJNDELFLAND I
Madjoe-Hou Stand 9-3, ODS-Hoekse 6-6,
ONDO(sGr)-De Dijkvogels 6-8, De Raven-
GKV(Hg) 5-11
Dükv'ls 10-19 ODS 10-7
ONDO(sGr) 10-17 Madjoe 10-7
GKV(Hg) 10-13 Hoekse 10-7
Hou Stand 10-10 De raven 10-0
ZUID WEST RES. I
B Fortuna 2-Fides Pacta 2 10-10, Het
Zuiden 2-PKC 4 9-8, Deetos 4-Trekvogels 2
den 2 6-13
ZUID WEST RES. II
A: HKC(Ha) 3-Pams 4 14-11, Snel 2-TOP 2
8-10 TOP 2 kampioen, KOAG 2-Excelsior 2
ZAALHANDBAL
Standen: Tweede Divisie C, Vrouwen:
DWS 13-19, Aalsmeer 13-19, GSC 15-18,
Velo 15-14, Nea 15-14, Actief 15-13, Ver
burch 15-11, HVS 15-12, Westlandia 13-10,
Treffers 13-0.
Derde divisie G. Vrouwen: Oase 12-20, Vi
res 12-19, Quintus 2 11-18, WIK 12-13, An-
cora 12-13, Snelwiek 12-12, HW'70 12-8,
HVK 11-7, Hollandiaan 12-7, Athene 12-5.
Derde Divisie G. Mannen: EDH 15-22,
Treffers 15-21, DES'72 13-19. Saturnus 13-
15. Saturnus '72 13-12, UVG 15-12, EHC
13-11, DWS 13-6, Ancora 13-6, Westlandia
13-6.
Mannen 2e div: Allides-Brother 3 3-1,
Pboenix-Leython 2-3, OVRA-Molenwiek
1-3, Compaen-VSC 3-0, Starlift 2-Radius
3-2, Tornado-US 0-3.
Molenwiek 2 13-33 OVRA 13-17
US 13-31 Tornado 13-17
Radius 13-27 Compaen 13-15
Phoenix 13-22 Leython 13-12
Allides 13-22 Brother 3 13-12
Starlift 2 13-21 VSC 13- 5
3e div: NOVO-Tonegido 3-0, SVC-Spirit
3-0, Delta-Zevenhuizen 2 1-3, v. Santen-
Ekspalvo 2 3-1, Vlaardingen 2-Gem/K 1-3,
Inter Amicos-Amsterdam 3-2.
Amsterdam 3- 2 Amsterdam 13-20
v. Santen 13-33 Ekspalvo 13-19
Zevenhuizen 2 13- Vlaardingen 13-13
32 Delta 13-12
Tonegido 13-25 Inter Am. 13- 7
NOVO 13-24 Spirit 13- 1
SVC 13-22
Prómotieklas: i&voc 1-Punch 1 3-1, Ska-
nia 2-Skania 1 0-3, DOS 2-Leython 2 3-0,
Donar 1-Gem/K 2 3-0, NOVO 2-Agon 11-3.
Radius 2 12-28 Punch 1 13-17
Jupiter 12-28 Agon 13-16
Zovoc 1 13-27 Skania 2 13-15
Skania 1 13-26 DOS 2 13-15
Donar 1 12-22 NOVO 2 11-12
Leython 2 13-18 Gem/K 2 13- 2
Eerste klas: Leython 3-RW 1 1-3, VCS 1-
WVC 1 2-2, Orion 1-Orion 2 3-1, DAC 2-
Ridderv. 1 3-1, LUSV 1-SKC 1 3-1, Aarlv.
1-Gem/K 3 0-3.
Gem/K 3 13-22 Ridderv. 1 13-12
DAC 2 13-22 Leython 3 13-12
LUSV 1 12-16 Aarlv 1 13- 9
RVV 1 13-16 Orion 1 13- 8
WVC 1 12-15 SKC 1 13- 6
VCS 1 13-15 Orion 2 13- 1
Liusna 2 3-0. Gem/K 4-LISC 1 1-3, RW 2-
DVO 1 3-1.
Klas 2b: DVO 2-VCS 2 1-3, Blok 1-KPJ 1
3-0, WW 1-Donar 3 2-2, Setumup 1-Gem/
K 5 uitgest., DAC 3-Inupgo 1 3-1, SKC 2-
2-2. NOVO 4-S'70 1 3-1
Klas 4a: RW 4-Leython 6 2-2, Aspasia 1-
Setumup 2 3-0, WW 4-Gem/K 7 0-3, Val-
M v Kampen 6.08.3; G. Roeberding 5.43.0;
A. Verkade 5.23.4; lOOrs m'75 C. Hunder-
marek 1.41.6; M. Regensburg 1.44.9; S. v.
Varick 1.30.5; D. Dubbeldeman 1.31.6; B.
Ligtvoet 1.35.6.
LZ-1886: lOOvs m'76 M. Barmentloo 1.39.5:
A. Hoenselaar 1.30.2; B. Hoeks 1.26.2; lOOvs
j'75 J. de Haas 1.20.6; lOOss m'74 N. Raap
horst 1.40.9; E. v. Oosten 1.31.9; S.v. Deelen
1.35.8; N. Kijk i/d Vegtc 1.27.9; lOOrs j'76
Deelen 1.57.1; J. de Ruysscher 1.49.9;
j'74 R.v.d.Kamp 12.19.3; C. Ravensbergen
11.51.7; 100vld m'76 M. Barmentloo 2.12 8;
B. Hoeks 1.49.1. A. Hoenselaar 1.49.2;
100vld j'75 J. de Haas 1.46.3; M. Schouten
1.26.1; 400vs m'74 S.v. Deelen 5.44.0; E.v
Oosten 6.00.8; N. Raaphorst 6.05.4; lOOrs
m'75 K. Stastra 1.27.9; S. Broekhuis 1.41.0;
S. Arkenau 1.55.3; N. Hameetman 1.43.5.
Kring-C: lOOrs dames J. Broug 1.22.5;
0.6; lOOss m/o 10 M. Barmentloo 1 54.0;
j.'o 10 O. v. Deelen 1.58.2; P. Springer 2.04.3:
200 ws m/o 14 S. Turk 2.59.7; F. Hameet
man 3.17.7 j/o 14 D. Kortekaas 3.02.9; P. Ra
vensbergen 2.59.1.
Limietwedstrijden: 100 vs W v. Deelen
1.04.9; lOOss H.v. Hees 1.11.3; 200rs P. Sta-
stra 2.35.4; A. Willemsen 2.26.2; 200ss H.v.
Hees 2.42.3; S. de Kier 3.03.6; 200ws P. Sta
stra 2.42.3.
X1ZJ2Z ml o^tT LUSV
dingen 2-Het Zuiden 3 6-6, Zuiderkwartier
2-TOP 3 8-9
ZUID WEST RES. Ill
A: VES 3-Fiks 2 10-6, Animo 2-DES 2 15-2.
VEO 3-KVS 4 11-9. GKV(G) 2-Oranje Wit 2
7-14; B; De Algemene 2-Oranje Nassau 2
18-13 Overm.
11-
Zwammerdam 14- 16 Soccer Boys 12-10
Schoonhoven 13-14 Siveo 11-9
Oudewater 13-14 Gouda 13- 8
Mocrkapelle 13-14 Bergambacht 13- 3
VROUWENVOETBAL.
Mannen
EREDIVISIE
Orca's - Den Helder 85-87, Werkendam -
BS Leiden 80-77, Greyhounds - Weert 88-
100, Canadians - Haaksbergen 77-105, BC
27-30
BS Leiden 27-36 Greyhounds 27-22
Haaksber. 27-34 Werkendam 27-16
Weert 27-34 Orca's 27-14
L'en Helder 27-32 BC Markt 27- 6
DERDE KLASSE C: DKD-WVZ 6-9, GZC-
ZONDAG
EERSTE KLASSE
Oudewater - Gouderak 4-2, RVC - Cabauw
3-1, Waddinxveen - Ammerstol 2-2, Moer-
jb
Boys 1-5.
Waddinxveen 12-19 Cabauw 12-12
Bergambacht 13-19 Stolwijk 11-7
Nic. Boys 13-19 Gouderak 12- 7
Ammerstol 13-18 Moerkapelle 13- 3
Moordrecht 11-16 Bergambacht 13- 3
ZATERDAG
INTERREGIONAAL: Zwart Wit'28-Heu-
kelum 4-0, Rijnmond-Rijsoord 1-4, Stedo-
co-Lyra 9-0, HOV-Ter Leede 0-0, LMO-
Berkel 2-2, Groote Lindt-DSVP niet door
gegaan.
RÜsoord 12-22 Rijnmond 13-13
Zwart Wit 12-20 Lyra 13-7
Gr.Lindt 9-16 Heukelum 11-6
Stedoco 11-14 DSVP 12-6
HOV 10-13 LMO 13-5
Ter Leede 12-13 Berkel 10-3
EERSTE KLASSE: RAS-Siveo'60 2-0,
Valken'68-Lugdunum 0-5. KRV-KMD 0-1,
Maasdijk-Hazerswoudse Girls 1-2, Mon-
ster-Woubrugge 1-1.
Hoofddorp 86-91, Rotterdam Zuid - Rowic
77-74, Blitz - Spakenburg 83-75.
Green E. 19-32 Rowic 19-16
Spakenburg 19-24 Rotterdam 19-16
Amsterdam 19-20 Hoofddorp 19-14
Blitz 19-18 Argus 19-12
NAT. BEKER
Kwartfinales: AMVJ Rotterdam - Marmag
""-55 en 82-47, BVO - Zodiac 107-54 (ge-
EERSTE KLASSE: ZCE-Nereus 9-5,
LZ'86-Esca 6-5, DSZ-DJK/ZAR 12-7, HZC
Weusthag-Brandenburg 6-12, Pluvius-
Amer 5-6, Stadskanaal-Ravijn 0-9.
delb.Z. 6-4.
TWEEDE DIVISIE: Veluwe 2-SM Zwolle
5-5, NOAD-IT A'dam 2 4-6, Quick'32-Sjaar-
Top twaalf-toernooi te Sódertalje:
2 3-1, NOVO 7-RVV 3 0-3.
Vrouwen: 2e div: Gem/K 1-Tonegido 1-3,
KDS-Compaen 3-1, Zevenhuizen-Molen
wiek 1-3, v. Santen 2-VSC 2-3, Starlift 3-
Brother 2 3-1, DFC-RVC 1-3.
Tonegido 13-33 DFC 13-18
KDS 13-29 Compaen 13-17
RVC 12-23 Zevenhuizen 12-14
Molenwiek 12-22 Brother 2 13-13
VSC 13-20 Starlift 3 13-11
Gem/K 1 13-19 v. Santen 2 12- 9
3e div. G: Radius-Kalinko 3-1, Blokkeer-
Leython 1-3, Intermezzo-Sliedrecht 0-3,
Be Fair-Ekspalvo 2-3, Krimpen-DAC 0-3,
AV'40-Amsterdam 2-3.
Radius 13-32 DAC 12-21
Sliedrecht 13-31 Amsterdam 12-13
Leython 13-29 Kalinko 13-13
Purvo 3-0.
Allides 13-36 Volendam 13-18
Argus 13-29 Polisport 13-16
Tromp 13-26 VCA 13-14
Zaan 2 13-25 OVRA 2 13-11
NOVO 13-20 Simokos 13-11
Promótieklas: fe^tW
nado 1-JB 3-0, Uython 2-Velo 1-3, DOS
2-Zovoc 2-3, Gem/K 2-Juplter 2-3, DVC 1-
Skania 1 3-0.
Velo 1 13-29 Leython 2 13-19
DVC 1 13-28 DOS 2 12-14
Gem/K 2 13-25 Zovoc 1 13-14
Tornado 1 13-25 Ridderv. 1 3-12
Jupiter 14-23 Skania 1 13-10
Het blok van de heren tijdens de nationale titelstrijd ziet er als volgt uit (achtereenvolgens puntentotaal, 500,5.000,1.500 en 10.000 meter): Rayon West
WW 1 13-22 JB 1
13- 5
1 Hein Vergeer (Haastrecht)
2 Gerard Kemkers(Eelde)
3. Frits Schalij (Weesp)
1 Ria Visser (Almere-Haven)
2 Marieke Stam (Egmond aan Zee)
3. Petra Moolhuizen (Weesp)
4. Grietje Mulder (Ureterp)
5 lna Steenbruggen (Utrecht)
6. Boukje Keulen (Irnsum)
3. Lindh 8-3; 4. Carlsson 7-4; 5. Kucharski
&-5; 6. Persson 6-5; 7. Mazunov 5-6; 8.
Grubba 4-7; 9. Klampar 4-7; 10. Pansky 2-
174.383 40.74 (13) 7.19,74 (4) 2 08.53 (10) 15.36,53 (2)
169.356 43,58 1) 4 47,01 7) 2.18,58 2)
3.617 45,50 (15) 4.53,43 (11) 2.24,25 (14)
HILVERSUM (ANP) - De uitslagen van de
zondagmiddag te Hilversum gehouden
draverijen zijn:
EERSTE KOERS, 2000 meter: 1. Zeres
Buitenzorg (C. Hetteling) 2.47,1 - 1.23,6; 2.
Anton Woldberg; 3. Arrive. Toto: winnend
f. 4.10; plaats f. 1,40 f. 1,40 f. 1,30; koppel f.
8.40; trio f. 45.70.
TWEEDE KOERS, 2000 meter: 1. Zombro
Shadow (A. J. Mollema) 2.45.6 - 1.22.8. 2.
Zucy van Echten; 3. Zanny Orai\je. Niet ge-
1.23,2; 2. Zico Ricardo; 3. Asc Wolfrath. To
to: winnend f. 1,70; plaats f. 1,20 f. 1,40 f.
1,20; koppel f. 7.00: trio f. 33.90.
VIERDE KOERS. 2440 meter: 1. Zeres
Westfrisia (A. v.d. Blonk) 3.19.2 - 1.21.6; 2.
Ygrande; 3. Yris Vrijenesse. Toto: winnend
f, 5.70; plaats f. 1,30 f. 1,60 f. 1,40; koppel f.
VIJFDE KOERS, 2900 meter: 1. Zeltbe-
wust (A. de Wrede) 4 02,0 - 1.23,9; 2. Wolido-
mes; 3. Yongka Corosa. Toto: winnend f.
1,60; plaats f. 1.30 f. 5,40 f. 2,40; koppel f.
ACHTSTE KOERS, 2000 meter: 1 Way to
Fortuna (R. Pools) 2.39,0 - 1.19,5; 2. YeUo-
wa; 3. Wicardo Peter. Toto: winnend f. 9,20;
plaats f. 1.80 f. 1,60 f. 1.40; koppel f. 21,50;
NEGENDE KOERS. 2000 meter: 1. Zozo
Nevele (J van Exter) 2.43,6 - 1.21,8; 2. Yon-
kers; 3. Yljah Hanover. Toto: winnend f.
1,70; plaats f. 1,50 f. 2,40 f. 3,30; koppel f.
16,60; trio f. 381.00.
ZESDE KOERS. 1609 meter: 1 Wendy
dAster (T. Smeding) 2.08,3 - 1-19.7; 2. Ypie
Maple Leaf; 3. Yikkemein Norton. Toto:
Vrouwen
EREDIVISIE
Den Bosch - Jolly Jumpers 71-56, Rotter
dam Zuid Sea Devils 82-55, Voorburg -
Canadians 64-60, Den Helder - Hoofddorp
56-66, US - Amstelveen 61-66.
Canadians 16-26 Voorburg 16-14
Hoofddorp 16-26 US 16-14
Den Bosch 16-18 Sea Devils 16- 0
Olympia 53-57, AMVJ Amsterdam - MSV
59-64, Lisse - Cheetah 64-83.
Cheetah 16-28 Lisse 17-16
Midland 16-26 Green E. 17-14
MSV 17-22 Olympia 17-12
AMVJ A'dam 17-16 Sporty 17- 2
EERSTE DIVISIE A
Grasshoppers - Akrides 77-35, Flash -
Blues 65-52, Dragons - PSV 64-70, Black
Eagles - Cangeroes 53-54.
Grasshopp. 17-30 Flash 17-18
PSV 17-24 Cangeroes 17-18
Blues 17-18 Black E. 17- 8
Dragons 17-18 Akrides 17- 2
Rayon West
TWEEDE KLASSE
Charlois - BS Leiden 63-66, BVO - Gymno-
va 65-55, Juventus - New Stars 46-59, Green
Eagles - Voorne 85-58, Cangeroes - DAS 52-
47.
1. Short 9punt; 2. Ljubojevic, Nikolic e
Hort 6W, 11. Van der Sterren, Ree e
Iers 4l£; 14. De Firmian 3.
Eindstand grootmeestergroep B:
1. Hulak 8 punten; 2. J. Piket 7; 3.Braga,
Kuijf en M. Piket 6'/i; 6. Ivkov en Douven
6; 8. Garcia-Palermo en Polgar 4Vi; 10. Cuij-
pers 4; 11. Davies 3V*; 12. Blees 3.
Halve finales damtitelstrijd
ELFDE KOERS, 1609 meter: 1. Yke Baker
ZAALKORFBAL
i de achtste ronde i
Stokkel-Luteyn 2-0, Jansen-Raven 1-1,
Meijer-Palmer 1-1, Goudt-Van Leeuwen 1-
1, G^jadhar-Harmsma 1-1.
Stand:
1. Meüer 11 pnt, 2. Goudt en Palmer 10, 4.
Jansen, Van Leeuwen en Stokkel 9, 7.
Harmsma en Raven 8, 9. Luteyn 5, 10. Ga-
jadhar1
Bo"m.\
plaats f. 1,40 f. 3,60 f. 1,70; koppel f. 41,00;
ix de totalisator: f363.664.00. PKC-DOS'4615-11, Samos-Deetos 11-12
m-Wesselink 1-1, Van der Kooy-Jansen
1-1, Bies-Oudshoorn 1-1, Van de Borst-
Geurtsen 1-1.
Eerste klas: Leython 4-Blok 1 2-2, Orion
1-NOVO 2 3-0, NOVO 3-Gem/K 3 2-2, Lius
na 1-LUSV 1 0-3, DAC 2-S'70 1 2-2, RVV
1-Leython 3 3-1.
LUSV 1 13-21 Liusna 1 13-12
Orion 1 13-21 Gem/K 3 13-11
S'70 1 13-16 Blok 1 13-10
NOVO 3 13-16 Leython 3 14-10
RVV 1 12-14 Leython 4 14- 7
ÏKÏ?a?VCO ML ?3A0C &SC l-N&é
4 2-2, DVO 1-VCS 1 3-0, Blok 2-Leython 5
0-3, Orion 2-WVV 2 1-3, SKC 2-Liusna 2
2-SKC 1 2-2.
Klas 2c: Meerb. 1-DVO 2 0-3.
Klas 3a: Meerb. 2-Orion 4 2-2, Inupgo 2-
0-3, Ridderv. 4-DAC 4 0-3.1
Klas 3b: Donar 2-Scarabee 1 0-3, GGV 2-
RVV 2 0-3, Blok 4-Leython 8 1-3, DAC 5-
VCO 2 0-3, WW 3-S'70 2 3-0, NOVO 8-Fad-
jar 1 0-3.
Klas 3c: Inupgo 3-DAC 6 2-2. SKC 3-
MVKV 2 3-1, NOVO 7-Donar 1 0-3, Gem/K
6-Ridderv. 3 0-3.
Klas 4a: VCO 3-VCO 4 3-0, Inupgo 4-
MVKV 2 0-3, SKC 4-Setumup 3 3-0.
Klas 4b: DVO 3-VCS 3 2-2, Scarabee 2-
Leython 10 3-0, SKC 6-LUSV 5 0-3.
Klas 4c: RVV 3-Setumup 2 3-0, SKC S-
LUSV 4 0-3, Ridderv. 5-Aspasia 11-3, Val
ken 2-VCS 4 3-1.
De Zijl: lOOvs m'76; D. Juffermans 1.42.3;
lOOvs j'75 G. Reyneveld 1.21.9; S. Spijker
1.18 6; lOOss m'74 M. v. Kampen 1.40.2; D.
Smid 1.38.7; G. Roeberding 1.40.0; M.Par-
rel 1.35.2; lOOrs j'76 R.v.d. Hoeven 1.43.6;
200ws m'75 B. Ligtvoet; lOOvIs J'75 G. Rey
neveld 1.54.6; S. Spijker 1.45.7; 500vs m'74
ZAALVOETBAL
Boys (20.00 uur)
De Sniep Waddinxveen: FC Grovo-Glas-
bergen (20.00 uur)
De Zuidpias Moordrecht: FC Datarex-
Zwarte Wolf Sport (20.45)
De Rozet Rozenburg: De Rozet-FV Snoe-
kie (20.30 uur)
Woensdag
Oraryeplein Den Haag: Silva Boys-Cever-
(20.40 uur)
Groenoordhal Leiden: Lugdunum-De
Maas (20.00 uur); UVS-Bahlmann (20.00
uur); Van Duuren-Noordwijk (21.00 uur).
De Gaasbak Voorhout: Landwer-ROAC '79
(19.40 uur)
Northgo Hal Noordwijk: Menken/Land-
bouw-Noordwijk (21.00 uur)
De Tweesprong Alkemade: De Hanepoel-
Van der Plas (20.30 uur)
Zwemjeugd stelt
records scherper
LEIDEN - Het afgelopen weekein
de stond voor de zwemmers in het
teken van de Speedo-wedstrijden,
waarbij de beste 16 van Nederland
zich plaatsten voor de finales die
worden verzwommen in de mid
dagsessies van de Nederlandse zo-
merkampioenschappen. Deze
voorrondewedstrijd werd gehou
den in zwembad "De Kuil" in Bo
degraven. Geen geschikt bad voor
zulke belangrijke wedstrijden.
De Leidse zwemmers/sters heb
ben het uitstekend gedaan, waarbij
vooral in de jongste catagorie Fleur
Bakker opviel. De leerling van me
vrouw Barnhoorn van LZ wist zich
tegen de één jaar oudere concur
rentie uitstekend staande te hou
den door tweemaal een ereplaats
weg te kapen met tijden die moge
lijkheden bieden voor een finale
plaats. Op de 100 m. vrij werd zij
derde in een goede 1.22.8 en op de
vlinderslag, die zij voor het eerst
op de 100 meter zwom, werd zij
zelfs tweede in een tijd van 1.42.5.
Haar clubgenootje Bianca Singe-
ling wist zich op de 100 m. vrij uit
stekend naar een eerste plaats te
zwemmen in 1.21.6, terwijl zij op de
100 m. vlinder pal achter Bakker
naar een derde plaats reikte in
I.43.0. Ereplaatsen waren er ook
voor de gebroeders Schouten, die
toch de echte snelheid wat misten.
Dennis Schouten wist op de vrije
slag een tweede plaats te veroveren
in 1.14.3, gevolgd door broerk
Mark in 1.14.8. Amarentia Verkade
wist zich op de 100 m. school m'74
naar een ereplaats te zwemmen, zij
werd derde in een tijd van 1.27.0.
Een utistekende eerste plaats
was er ook weggelegd voor Karin
Stastra die met ruime voorsprong
uit wist te komen op een tijd van
2.55.2. Deze tijd zal zeker goed zijn
voor een landelijke toppositie.
Danny Dubbeldeman wist zich
met 3.02.3 naar een keurige derde
plaats te zwemmen. Op de 800 m.
vrij j'74 was het Mike v. Beukering
van De Zijl, die met een tijd van
II.44.9 beslag wist te leggen op een
derde plaats. Helaas gaf de 40 m.
vrij een klein vertekend beeld
doordat een zieke Maaike Parrel
aan de start verscheen. Zij is nor
maal goed voor een toptijd op deze
afstand maar kon dit nu niet op
brengen en werd derde in 5.23.3.
Nancy Kijk in de Vegte werd twee
de in een zeer goede tijd van 5.17.2,
waarmee zij haar persoonlijk re
cord ruim bijstelde. In het slot
nummer van de dag, de 100 m. rug
m'75, wist Angelique Hogeboom
zich naar een eerste plaats te
zwemmen in 1.23.0. Ook zij zal met
deze tijd behoren tot de landelijke
top, waarvan de definitieve posi
ties pas over twee wekend bekend
zijn.
Tijdens limietwedstrijden in
heemstede wist Paulien Stastra
een ruime limiet te zwemmen op
de 200 m. rug. Zij scoorde een tijd
van 2.35.4, waarmee zij maar liefst
2.6 sec onder de gestelde eis dook.
Zie voor verdere uitslagen score
bord.
Ajax boycot
FilmNet
AMSTERDAM (GPD) Het con
tract tussen de KNVB en FilmNet
staat op springen nu ook Ajax
heeft besloten het abonneetelevi
siebedrijf voorlopig de toegang tot
het stadion te zullen weigeren. Het
bestuur van de landskampioen is
er achter gekomen dat FilmNet
beelden van Nederlandse competi
tiewedstrijden doorverkoopt aan
de Engelse commerciële zender
Screensport. Volgens Ajax, dat
zich gesteund weet door de KNVB,
is dit in strijd met het tweejarige
contract dat FilmNet aan het begin
van dit seizoen met de voetbal
bond sloot.
Nu ook Ajax FilmNet boycot
wordt het steeds moeilijker voor
het bedrijf om opnamen te maken
in Nederlandse stadions. Aan het
begin van dit seizoen weigerden
namelijk al negen clubs hun mede
werking uit angst voor het teruglo
pen van de bezoekersaantallen.