VOETBALKENNERS:
1 HALEN,2 UITBETALEN.
Zijn moment,
ons verhaal!
Wij houden u
op de hoogte
LEIDSCH DAGBLAD
NIEUWE TQTQ-JACKPOT
PAGINA 14
DO/ST
SCOREBORD
MAANDAG 27 JANUARI 1986
sporttoto-formulicr 4 zijn
DS 79 - Den Haag 2. Emtracht Frankfurt
Fortuna D'dorf 1, Leverkusen - Hamburger
SV 1, Bayern Munchen - Schalke 04 1. Bo-
chum - Mannheim 3, VfB Stuttgart - Uer-
dingen 2, Pisa Atalanta 3, Como - Bari 3,
Avellino - AC Milan 3, AS Roma - Napoli 1.
Sampdoria - Torino 3, Juventus - Verona 1
Een juist ingevulde kolom ziet er als volgt
2- 1 - 1
-3 2-
3-3.-
De uitslag van toto-gelijk 4 is:
1-2-4-17-26. Toegevoegde wedstrijd: 10
Cijferspel 4
Het winnende getal in het cijferspel is:
138936.
W5-spel
Het vierde W5-spel werd zondag gespeeld
in Hilversum. De winnaars van de W5-
koersen zijn: eerste koers: nr 6. Amy David
(H. Langeweg), tweede koers: nr 5. Unez
Kandia (R. Hom), derde koers. nr7 Ylius O
(H. Obermeyer). vierde koers, nr 10. Tuh
pier du Bois (W Swart), vijfde koers: nr 6.
Yazoo (G. Gommans).
De winnende serie is: 6 5 - 7 -10- 6. Omzet:
f. f. 405.779.00. uitbetaling f. 987.30
BUITENLANDS VOETBAL
izionale - Udinese 2-1, Juv<
De stand is
Juventus
AS Roma
AC Milan
de Bilbao 3-1, Cadiz - Osasuna 2-0, Vallado-
Stand:
1 Real Madrid
2. Barcelona
3. Atlctico Madrid
4. Athletic de Bilbac
Valencia
17. Osasuna
18. Celta 22-11
Bremen - Saarbrücken 1-0, Borussia Mon-
chen-Gladbach - Hannover 4-3, Bayer Le
verkusen - Hamburger SV 3-2, Borussi
stand na de wedstrijden v
Griekenland
Panseraikos- 2 Iraklis- 3, Panionios- 4 Doxa
- 0, Ioannina- 3 Olympiakos- 1, J^a-
Panachai'
K- 1, Aris-C
1. Panathinaikos- 2 Ethnikos- 0.
Turkije
Sariyerspor - Rizespor 1-0, Samsunspor
Galatasaray 1-1, Bcsiktas - Zonguldakspor
1-0, Denizlispor - Gencler 2-0, Altay Izmir
Orduspor 3-0, Kocaclispor - Eskisehirspor
3-1, Ankaragucu - Sakaryaspor 3-1, Bursas-
por - Trabzonspor 0-0
HOOFDKLASSE: RCH-RVC 1-1, Storm
vogels-AFC 3-1, AFC '34-DU V 3-0.
LANDELIJKE JEUGD
A; Vitesse-FC Utrecht 2-7, DWV-Telstar 3
3, AZ-UVV 3-1, AFC '34-Volendam 1-1
DWS-Elinkwijk 0-1
B: RKAVV-Unitas 3-2, Quick Boys-FC De-
Mannen
EREDIVISIE
BS Leiden - Orca's 109-60. Den Helder -
Weert 76-61Werkendam - Haaksbergen 74
"7. Greyhounds - Den Bosch 112-119. Cana-
BS Leiden 25-34 Greyhounds 25-22
Haaksber 25-30 Werkendam 25-14
Den Helder 25-30 Orca's 25-12
Canadians 25-30 BC Markt 25- 6
EERSTE DIVISIE B
Green Eagles - Argus 98-79, Hoofddorp -
Rotterdam Zuid 72-83. Amsterdam - Spa
kenburg 86-75, Rowic - Blitz 81-71.
Green E. 18-30 Rowic 18-16
Spakenb 18-24 Rotterdam 18-14
Amsterdam 18-20 Argus 18-12
Blitz 18-16 Hoofddorp 18-12
Rayon West
EERSTE KLASSE
Grasshoppers - Voorne 69-66. BVO Alphen
BVO Alphen 14-24 OSG
Leiderdorp 14-20 Grasshopp. 13- 6
MSV 13-16 Dunckers 13- 4
Lokomotief 13-14 Voorne 14- 4
ïrotters14-14
Snel 2 12-11.TOP 2-KOAG 2 10-7, Excelsic
2-Pernix 2 9-13; B Achilles 2-TOP 3 9-7.
Het Zuiden 3-Zuiderkwartier 2 12-7
Nederlandse lotto 4
De winnende getallen in de Nederlandse-
lotto zijn: 7 -9-30-36-37-41 reservegetal:
a zaterdag zijn: 20 - 24 - 27 - 31 - 45 -
reservegetal: 46.
De uitslag van 'spel 77' is: 1 2 8 8 1 9 3.
Belgische lotto
De winnende getallen in de Belgische lotto
i zaterdag zijn: 16 - 25 - 26 - 28 - 29 - 42
Charlois - Binnenland 63-105, Dragons
LUSV 74-94, Midland - ASV 74-85
dians - Rotterdam 77-52, Hoofddorp - Voor
burg 64-43, Amstelveen - Den Helder 67-57.
US - Den Bosch 70-54.
AMVJ 45-51, MSV - Lisse 61-52, Sporty
Cheetah 61-72.
Cheetah 15-26 Lisse 16-14
Midland 15-24 Green E. 16-14
MSV 16-20 Olympia 16-10
EERSTE DIVISIE A
Grasshoppers - Flash 80-42, Blues - Dra
gons 49-66, PSV - Black Eagles 65-57, Akri-
des - Cangeroes 45-60.
Grasshopp. 16-28 Flash 16-16
PSV 16-22 Cangeroes 16-16
Dragons 16-18 Black E 16- 8
Blues 16-18 Akrides 16- 2
_e 3-1, Waregem - FC Antwerp 3-0, Beer
schot - Club Luik afgelast.Charleroi - KV
Kortrijk afgelast.
RWDM 22-15, 18. Lierse SK 22-14.
Vierde ronde:
Arsenal - Rotherham United 5-1, Aston Vil
la - Millwall 1-1, Everton - Blackburg
Rovers 3-1, Hull City - Brighton 2-3, Luton
Town - Bristol Rovers 4-0, Manchester City
Watford 1-1, Notts County - Tottenham
Hotspur 1-1, Peterborough - Carlisle Uni
ted 1-0, Reading - Bury 1-1, Sheffield Uni
ted - Derby County 0-i, Sheffield Wednes
day - Orient 5-0, Southampton - Wigan Ath
letic 3-0, Sunderland - Manchester United
0-0, West Ham United - Ipswich Town 0-0.
York City - Altrincham 2-0.
Oxford United - Coventry City 0-1.
Frankrijk
Beker
Sochaux - Mctz 2-1, Le Havre - Monaco 2-1,
Bordeaux - Toulouse 2-0, Strasbourg - Nan
cy 2-1, Limoges - Nantes 2-2 (Limoges wint
door strafschoppen), Pans SG - Dijon 3-0.
Evry - Toulon 1-0
Italie
Pisa - Atalanta 1-1, Como Bari 1-1, Lecce -
Fiorentina 2-1, Avellino - AC Milan 1-1. Ro
ma - Napoli 2-0, Sampdoria - Torino 0-0, In
ZAALKORFBAL
HOOFDKLASSE A
DOS'46-Samos 13-14, BEP-PKC 11-13, Fi
des Pacta-LDO 8-18, DKOD-Dcetos 15-17
PKC 9-14 .Deetos 9-8
DKOD 9-13 Samos 9-7
LDO 9-11 Fides P 9-6
DOS'46 9-10 BEP 9-3
HOOFDKLASSE B
Wordt Kwiek-Rohda 14-19, Blauw Wit-Die
Haghe 13-11, KVS-SCO 15-16, Fortuna-
Oost Arnhem 10-9
Rohda 9-15 O. Arnhem 9-9
Fortuna 9-14 Blauw Wit 9-9
12-13. Blauw Wit'51-OEC 19-19. Onder Ons
Pams 9-17
Rapid. 9-14 Pams" 9-10
Deto 9-11 B1 Wit'51 9-10
OEC 9-11 Oversch 9- 5
Pernix 9-11 Onder Ons 9- 0
ZUID WEST IA
OSCR-Het Zuiden 5-10 (di), Het Zuiden-
Kwiek(Hg)8-8. Zuidcrkwartier-Ready 9-12.
OSCR-Sperwers 5-7. De Bermen-Ons Ei
bernest 14-13
Kwiek(Hg) 10-15 Zuiderkw 9-9
Sperwers 10-12 Ready 10-9
Eibernest 10-11 De Bermen 9-6
Het Zuiden 10-11 OSCR 9-4
ftflö'tëesT llr' 9
Vriendenschaar(H)-Kindcrdijk 8-7.
Swift(M)-Animo 16-12, Albatros-Snel 12-11.
TOP-De Meervogels 19-5
TOP 9-15 Albatros 9-7
Swift(M) 8-13 Snel 9-6
Kinderdijk 8-10 Mecrv'ls
Vr'sch.(H) 9-10 Animo
9-3
KNVB-AMATEURS
IJsselmv
Valleivog 15 8 4 3 20 23-19
Quick Boys 14 7 4 3 18 30-15
Noordwijk 12 7 3 2 17 21-11
Marken 15 7 2 6 16 26-24
Spakenburg 13 3 7 3 13 22-20
GWV 13 6 1 6 13 19-19
Rijnsb B 14 1 5 5 13 21-20
Nunspect 14 5 3 6 13 16-20
Dovo 15 5 3 7 13 19-22
Vvog 13 3 6 4 12 19-19
Huizen 13 2 4 7 8 15-26
RCL 14 3 2 9 8 19-31
Scherpenz 13 1 5 7 7 12-31
GKV(Hg) 3-11
ONDO(sGr) 9-17 ODS
Dijkv'ls 9-17 Hoekse
GKV(Hg) 9-11 Madjoe
2-Het Zuiden 2 8-9, PKC 4-HKV 2 1
Ons Eibernest 2-Dcetos 4 15-8: C: For
3-Fides Pacta 3 20 14. Sperwers 2-Die
he 2 7-7, PKC 3-Dc Danaïden 2 14-14
9-9. DES 2-VEO 3 8-13. KVS 4-GKV(G) 2
7-9: B: Ons Eibernest 3-Ten Donck 2 914,
Sperwers 3-De Algemene 2 9-13. Oranje
ZUID WEST JUN.
A Fides Pacta-Fortuna 6-7. Ons Eibernest
Snel 3-12; B: TOP-Kinderdijk 4 5.
Leython-OVRA 1-3; Brother 3-Phoenix 3-0;
Tornado-Allides 2-3.
Molenwiek 12-30 Tornado 12-17
US 12-28 OVRA 12-17
Radius 12-26 Compaen 12-12
Phoenix 12-21 Brother 3 12-12
Allides 12-19 Leython 12-10
Starlift 12-19 VSC 12- 5
3e div. G: Gem/K-Amsterdam 3-0: Ekspal-
3-1; Jnter AMicos-Novo 0-3.
v Santen 12-30 Amsterdam 12-19
Zevenhuizen 2 12- SVC 12-19
27 Vlaardingen 12-13
Tonegido 12-25 Delta 12-12
Novo 12-24 Inter Amicos 12-5
Gem/K 12-19 Spirit 12- 1
Ekspalvo
12-19
West
terdam Zuid 38-78, Devel Devils - Spaken
burg 57-69. Leiderdorp - Dunckers 57-44.
DAS - BOB 40-44
TWEEDE KLASSE
Charlois - New Stars 57-52, Silvertown
Lions - Gymnova 57-43, Argus - Green
Eagles 42-66, BVO - Cangeroes 38-33
Jongens junioren
EERSTE KLASSE
MSV - Voorburg 40-125, BOB - Green
Eagles 80-74, Rowic - Grasshoppers 81-63,
Leiderdorp - BS Leiden 78-93.
TWEEDE KLASSE
OSG - Binnenland 73-40, Devel Devils
Springers 101-67, DAS - Sparta 59-56.
Meisjes junioren
Green Eagles - Voorburg 62-50, Devel De
vils - MSV 81-69, Dragons - Leiderdorp 65-
ZUID WEST IIA
KVR-De Regenboog 8-8. Eureka-De Over
kanters 10-9, Rozenburg-Crescendo 6-6.
Olympiaan-ODO(D) 10-6
Olympiaan 9-16 Rozenburg 9-8
Regenboog 9-12 Crescendo 9-8
KVR 8- 9 ODO(D) 9-7
Overk. 8- 8 Eureka 9-2
ZUID WEST 1IB
Achilles-Ten Donck 12-10. ALO-Dc Alge
mene 9-14, Hoogvliet-DKV 8-6, Quick-De
Zwervers 11-11
Ten Donck 9-16 Zwervers 9-10
Achilles 9-13 DKV 9-7
Hoogvliet 9-13 ALO 9- 2
Algemene 9-10 Quick 9- 1
ZUID WEST IIC
Fluks-Oranjc Wit 8-11, Ons Eiland-ODO(M)
7-9, IJsselvogels-KOAG 10-11, Oranje Na-
ssau-GKV(G) 14-7
Or. Wit 9-17 Or.Nassau 9-9
ODO(M) 9-12 Fluks 9-6
KOAG 9-11 Ons Eiland 9-6
IJsselv'ls 9-10 GKV(G) 9-1
Merwede 9-11, Excelsior-Bolnes 11-10
Fiks 9-18 DES 9-C
Excelsior 9—15 Velocitas 9-5
Merwede 9-11 NIO 9-4
Tjoba 9-10 Bolnes 9-3
ZUID WEST IIIB
SEV-Vriendensehaar(B) 8-7, Al! Ready
Seolto 11-12, Tempo-Valto 7-6. Olympia
Weidevogels 15-8
Tempo 9-14 Vr'sch.tB) 9-ü
Seolto 9-11 SEV 9-7
Weidev'ls 9-11 All Ready 9-6
ELKV-Stormvogels 8-10. WION-Ons Hui^
11-7
Zwijndrecht 9-13 DKC 9-8
Stormv'ls 9-13 KNS 9-8
Phoenix 9-11 ELKV 9-5
WION 9-10 Ons Huis 9-4
RIJNDELFLAND I
De Dijkvogels-Dc Raven 11-5, Hoekse-ON
DO(sGr) 7-14, Hou Stand-ODS 6-4. Madjoe
Promotieklas: Agon-DOS 2 1-3; Punch-
Jup 1 1-3; Leython 2-Skania 2 1-3; Skania
1-Zovoc 1 3-1; Radius 2-Gem/K 2 3-1.
Radious 2 12-28 Punch 12-17
Jupiter 1 12-28 Skania 2 12-15
Zovoc 12-24 Agon 1 12-13
Skania 1 12-23 Novo 2 10-12
Donar 1 11-19 DOS 2 12-12
Leython 2 12-18 Gem/K 2" 12- 2
Eerste klas: Orion 1-DAC 2 1-3: WVC 1
LUSV 1 sch.n.o.; SKC 1-Levthon 3 1-3:
Ridderv. 1-yCS l 2-2; Gem/K 3-Orion 2 3-0;
RVV 1-Aarlv. 1- 0-3.
Gem/K 3 12-20 Leython 3 12-12
DAC 2 12-20 Ridderv 1 12-12
WVC 1 11-14 Aarlv 1 12- 9
LUSV 1 11-14 SKC 1 12- 6
RW 1 12-14 Orion 1 12- 6
VCS 1 12-14 Orion 2 12- 1
Klas 3a: VCS 4-Ridderv 3 3-1: Fadjar 2-
Liusna 3 0-3; DAC 7-WVV 2 0-3; Aarlv 2-
Blok 3 3-1; WVC 3-Scarabee 1 3-0; NOVO
5-Gem/K 6 2-2.
Klas 3b: GGV 1-Levthon 5 2-2; Ridderv 2-
VCS 3 2-2; DAC 8-Orion 3 1-3; S'70 2-MEerb
1 1-3; Valken 1-LPSC 1 3-0; NOVO 6-DAC 6
3-1.
Klas 3c: MVKV 1-Valken 2 3-0; Blok 2-
VCO 1 3-0; DAC 5-WVV 3 3-0; Orion 4-NO-
VO 4 1-3; LUSC 3-WVC 2- 0-3; S'70 1-VCS 5
a 2 3-0; Orion G-VCO 2 1-3; S'70 3-WVV 5
VROUWEN: 2e div. D: Brother 2-RVC 1-3;'
VSC-Starlift 3 3-1; Molenw
0: Compaen-Zevenhuizen
KDS 3-1; DFC-Gem/K 1-3.
Tonegido 12-30 DFC 12-18
KDS 12-26 Compaen 12-17
RVC 11-20 Zevenhuizen 11-14
Molenwiek 11-19 Brother 2 12-13
Gem/K 1 12-19 v. Santen 2 11-8
VSC 12-18 Starlift 3 12-8
Leython-Intermezzo 3-0; Kalinko-Blok-
keer 3-0; AV'40-Radius 0-3.
Radius 12-29 DAC 12-19
Sliedrecht 12-28 Kalinko 12-13
Leython 12-26 Amsterdam 12-12
Ekspalvo 12-23 Intermezzo 12-11
AV'40 12-22 Blokkeer 12- 7
Be Fair 12-21 Krimpen 12^ 4
3e div. H: Novo-Purvo 1-3; Volendam-Odin
3-0; Argus-OVRA 2 3-0: Simokos-Zaan '69 2
3-2; Polisport-Allides 1-3; Tromp 2-VCA 3-
0.
Allides 12-33 Volendam 12-15
Argus 12-26 VCA 12-14
Zaan 12-25 Polisport 12-13
Tromp 2 12-23 OVRA 2 12-11
Purvo 12-18 Simokos 12-11
NOVO 12-17 Odin 12-10
Promotieklas: Velo-Ridderv 1 3-0; WVV 1-
JB 1 3-1; Zovoc-DVC 2-3; Tomado-Gem/K
2 3-1; Skania 1-Leython 2 2-3; Jup 1-DOS 2
3-0.
Velo 12-26 WVV 12-19
DVC 12-25 DOS 2 11-13
Gem/K 2 12-24 Zovoc 1 12-12
Tornado 12-22 Ridderv 12-11
Jup 12-21 Skania 12-10
Leython 2 12-19 JB 12- 5
Eerste klas: Blok 1-NOCO 3 2-2; Orion 1-
DAC 2 3-1; LUSV 1-Leython 4 3-1: S'70 1-
RVV 1 2-2; Leython 3-Liusna 1 2-2: Gem/K
3-NOVO 2 0-3.
LUSV1 1 12-19 Liusna 1 12-12
Onon 1 12-19 Gem/K 3 12-10
S'70 1 12-15 Leython 3 13-10
NOVO 3 12-15 Blok 1 12- 9
NOVO 2 11-13 Levthon 4 13- 6
RVV 1 11-12 DAC 2 12- 4
Klas 2a: VCO 1-GenvK 4 2-2; Leython 5-
SKC 2 3-0; VCS 1-LISC 1 1-3; Liusna 2-
DVO 1 0-3; WVV 2-Blok 2 2-2; NOVO 4-
Riddcrv 2 3-0; Orion 3-DAC 3 1-3; Valken
VCS 2 1-3; Inupgo onger. gespeeld!. DAC
4-Orion 4 3-1: Levthon 7-Liusna 3 3-1: Blok
3-Ridderv 4 0-3: LUSV 3-Setumup 1 1-
Levthon 8-WVV 3 0-3; NOVO 8-Scarabee 1
2-2.
Klas 3c: DVO 2-SKC 3 2-2; Blok 5-Inupgo 3
0-3; NOVO 7-Gem/K 6 2-2; Ridderv 3-
MEerb 1 3-1; DAC 6-Donar 1 3-0.
Klas 4a: MVKV 2-Setumup 2 3-0: LUSV
DVO 3 3-1; VCS 3-KPJ 2 3-0.
Twede Divisie C, Vrouwen; Velo-HVS, 11-
13. DWS-Nea, 11-7, GSC- Actief 15-7, West-
landia-Aalsmeer 11- 15, Verburch-Treffers
13- 5.
Derde Divisie G, Vrouwen; Ancora-Vires
10-7, Quintus 2-Hollandiaan 14-8, WIK-OA-
SE 12-6, HVK-HVV'70 9-7, Athene-Snel-
Halve finales NK
Mannen
Stand groep A:
1. Meijer 9 punten; 2. Van Leeuwen 8; 3.
Goud en Palmer 7; 5. G. Jansen, Harmsma,
Stokkel en Raven 6; 9. Luteyn 5; 10. G^jad-
advertentie
(Sov) 4.56.36, 2. Stanley (Eng) 5.00.19, 3.
Muis 5.03.00; 100 m rug: 1. Sirch (DDR)
1.03.91, 2. Jolanda de Rover (Ned) 1.04.67.
200 m rug: 1. Sirch 2.14.52, 2 De Rover
4.11.64 6. Jolande van der Meer (Ned)
50 m rug: 1. Sirch 30.412. Carosi (Ita) 30.70,
4. De Rover 30.93, 5. Van der Lans 31.06;
50 m vrij: 1. Verstappen 26.11, 2. Bri
school: 1. Gerasch 32.81, 2. Petra Hilenius
(Ned) 32.93; 4x50 m wissel: 1. DDR (Sirch,
Gressler, Gerasch, Stellmach) 1.57.14 (wed
strijdrecord), 2. Nederland (De Rover, Hile
nius, Anema, Verstappen) 1.57.52, 3. Ver
enigde Staten 2.00.56, 4. Nederland 2 (Van
der Lans, Mildred Muis, Baars, Brienesse)
lz'86
200 m school m'69 el: S.Turk 3.16.4; H.de
Wit 3.19.4; 100 rugj'69 el. D. Eygen 1.32.6;
Oudshoorn 7; 4. Geurtsen 6 uit 5; 5. Boom
6; 6. Van der Borst 5; 7. H. Jansen 4 uit 5; 8.
Van der Kooy 4; 9. Scholma 3 uit 2:10. Wes-
selink 3 uit 5.
Vrouwen
Groep 2; 1. J. Schouten 10; 2. N. Schouten 9
(beiden naar finale); 3. Clerc'6 Groep 3: 1.
DSZ 3-3, WVZ - RWV 4-8, Katwnk - Woer
den 10-4, WIK - DKD 10-4.
Groep 1:1. Poepjes en Wanders 6 pnt uit 4
3. Gerrie Vonk 5 (4).
Hoogovenstoernooi
Grootmeestergroep A (zevende ronde):
Ljubojevic (Joe) - Hubner (BRD) V2-V2;
Tsjernin (Sov) - Ree (Ned) xh-xfz\ Van der
Sterren (Ned) - Hellers (Zwe) 1-0; Van der
Wiel (Ned) - Short (GBR) xh-xh\ Nikolic
(Joe) - Hodgson (GBR) 1-0; Seirawan (VSt)
- Sosonko (Ned) Vz-Vz, Hort (Tsj) - De Fir-
V2, Hellers - Van der Wiel V2-V2, Short - Ni
kolic Vz-Vz, Hubner - De Firmian 1-0, Soson
ko - Hort l/zM, Hodgson - Seirawan 1-0, Ree
- Van der Sterren Vi-Vè.
Stand: 1. Short 6 punten, 2. Ljubojevic en
Van der Wiel 5. 4. Hübner, Nikolic en Van
der Sterren 4'/2, 7. Hort, Sosonko en Hodg
son 4,10. Tsjernin 3'/2,11. Seirawan, De Fir
mian en Ree 3, 14. Hellers 2.
Vijfde ronde grootmeestergroep B. Blees
(Ned) - Ivkov (Joe) 0-1; Douven (Ned) -
Cuijpers (Ned) 1-0; Braga (Ita) - Davies
(GBR) Va-'/:; J. Piket (Ned) - Hulak (Joe)
1-0; Kuijf (Ned) - M. Piket (Ned) 0-1; Polgai
1 Douven 3 pnt, 6.
ket 3'/2 pnt, 4. Ivkov t
Garcia Palermo 2Vz pnt, 7. Brc
Kuijf 2 pnt, 10. Cuijpers en Polgar IV2 pnt,
12. Davies 1 pnt.
De uitslagen van de zesde ronde in groot
meestergroep B, na de tweede zitting; Iv
kov - Garcia-Palermo Vz-Vz-, M. Piket - Pol
gar 1-0; Hulak - Kuijf 0-1; Davies - J. Piket
Vz-Vz; Cuijpers - Braga '/2-V2; Blees - Douven
kov 3Vz; 6. Garcia-Palermo en Kuijf 3; 8.
Braga 2l/z 9. Cuijpers en Blees 2; 11. Davie;
en Polgar V/z.
Internationale zwemwedstrijden in
Amersfoort
Mannen
100 meter vrij: 1. Dalbey (VSt) 51.52, 2.
Schadt (BRD) 51.72, 4. Patrick Dybiona
(Ned) 52.51; 400 m wissel; 1. Dean (VSt)
4.35.11, 2. Poulter (Eng) 4.36.98; 100 m rug:
1. Gavrilenko (Sov) 58.93, Wang (CHi) 59,69,
3. Vincent Bekhuis (Ned) en Franceschi
(Ita) 1.00.11, 5. Edsard Schlingemann (Ned)
1.00.19 (59.92)
100 m vlinder; 1. Zheng (Chi) 55.89. 2.
Frank Drost (Ned) 56.29; 200 m school: 1.
Koezmin (Sov) 2.23.02, 2. Podmarev (Sov)
2.23.71; 200 m vrij: 1. Hinneburg (DDR)
1.52.60, 2. Henkel (BRD) 1.53.43, 3. Drost 2.04;67 - 7.29,40.
1.53.71, 5. Schlingemann 1.54.81; 200
vissel: 1. Franceschi 2.05.94, 2. Lee (Eng)
2.09.68; 200 m rug: 1. Gavrilenko 2.05.48, 2.
Petro Stalman (Ned) 2.09.44; 200 m vlinder:
1. Drost 2.03.46, 2 Schaffgans (BRD)
2 04.39. 5. De Kort 2.06.60; 100 m school: 1.
Jin (Chi) 1.04.22, 2. Carbonari (Ita) 1.04.39,
4. Ron Dekker (Ned) 1.05.73; 50 m vlinder:
1. Ran 25.30 (wedstrijdrecord), 2. Zheng
(Chi) 25 62. 6. Drost 26.14, 7. Kees Vervoorn
(Ned) 26.20
50 m school: 1. Dekker 28.91 (wedstrijdre
cord), 2. Carbonari 29.35; 400 m vrij; 1. Hen
kel 3.58.99, 2. Hinneburg 4.00.81; 50 m rug:
1. Hans Kroes (Ned) 27.73, 2. Wang (Chi)
27.92, 4. Schlingemann 28.15; 50 m vrij: 1.
Ran 24.13, 2. Schadt 24.19, 3. Dybiona
24.20; 4x100 m wissel: 1. Nederland
(Schlingemann, Dekker, Drost, Ran)
1.45.15, 2. China 1.45.50, 4. Nederland 2
(Bekhuis, Vyver, De Kort, Dybiona)
200 m vrij: 1. Annemarie Verstappen (Ned)
2.01.29, 2. Strauss (DDR) 2.01.41200 m wis
sel: 1. Börnicke (DDR) 2.17.99, 2. Kopsjiko-
van Oosten 3.18.6; 100 vrij m'71 el: S.
Broekhuis 1.31.2, K. Bik 1.34.4.; 100 vlinder
m'69 ol: A. Knot 1.29.6, H. de Wit 1.20.6; 200
vrij vrouwen; M. Nieuwenburg 2.38.3, J.
Broug 2.32.1; 100 vrije slag mannen; W. van
Mil 1.01.9; 100 school m'71 el; K. Stastra
1.37.9, S. van Deelen 1.35.9; 100 school j'69
el: P. Ravensbergen 1.27.3, R. Thierry
LZ'86 - HZC/W 9-2, Nereus - Stadskanaai
TAFELTENNIS
Mannen
EERSTE DIVISIE
Avanti 2 Sjaardema 6-1
TWEEDE DIVISIE B
SM Zwolle - NOAD 9-1TT Aamsterdam 2 -
Quick'32 3-7, Sjaardema 2 - Veluwe 2 6-1.
Richard, (Zwit), 1:17; 11. 3. Hennie Stam-
snijder, (Ned), 1:17:48, 4. Rein Groenen-
daal, (Ned), 1:19:49,5. Marcel Gayant, (FYa),
Breu. (Zwit). 1:21:02, 8. Frank Van Bakel.
(Ned), 1:2149, 9. Patrice Thevenard, (Fra).
1:21:59, 10. Bert Vermeire, (Bel), 1:22:09,
16. Henk Baars, (Ned), 1:24:36. Uitslag lan
den: Zwitserland 11 punten, Nederland 15,
België 30. Frankrijk 33. Spanje 58, Italië 58.
Amateurs: 1. Vito di Tano (Ita) 1.08.30; 2.
Hèt moment waar iedere sporter voor vecht.
De overwinning, via een prima samenspel in het team, het
uitschakelen van de tegenstander of het overtreffen van jezelf.
Zijn moment, ons verhaal.
Onze journalisten zijn erbij.
Alert op een goed verslag van de wedstrijd, alert op de
ontwikkelingen in de sport, alert op de achtergronden die zo
bepalend zijn voor een topprestatie.
Als u niets wilt missen neem dan 'n abonnement.
Gewoon even de bon invullen en opsturen naar het
Leidsch Dagblad, Antwoordnummer 10050, 2300 VB Leiden
of bel 071-144941
Ja, Ik wil uw krant.
7 weken op proef voor 25,-
Kwartaalabonnement 67.45 Ik krijg hem eerst twee
weken gratis.
Naam
Adres
(B7)
(Bel) op 1.19; 3. Ludo de Rey
(Bel) op 1.36; 4. Hans-Rudi Buechi (Zwi) op
2.01; 5. Damiano Grego (Ita) op 2.12; 6.
Alain Daniel (Fra) op 2.26; 7. Dirk Pauwels
(Bel) op 2.26; 8. Petr Kloucek (Tsj) op 2.37;
9. Peter Hric (Tsj) op 2.38; 10. Huub Kools
(Ned) op 3.03
Zesda;
(profs)
(Ita)/Danny Clark (Aus) 179 punten, 2. Rene
Pijnen (Ned)/Eric Vanderaerden (Bel) 137
1. Jolanda Grimbergen (Rijnsburg) 186.766
46,28 - 2.23,62 - 1.29,02 - 4.48.62; 2. Herma
Meijer (Assen) 188.101 45.51 - 2.25.17 -
1 M R1) 4 ce ci
Jongens:
1. Jacques One (Den Haag) 171.848 40,78 -
4.27,82 - 2.03,95 - 7.31,16; 2. Ben van de
Burg (Den Hoorn) 173.197 42,56 - 4.24,85 -
Junioren C (15-16 jaar):
Meisjes:
1. Monique Velzeboer (Oude Ade) 186.350
46,10 - 1.33,77 - 1.30,89 - 2.23,76; 2. Janine
Koudenburg (Odoorn) 186.685 46,50
1.32,95 - 1.31,88 - 2.23,31: 3. Lia van Schie
(Stompwijk) 186.730 46,50 - 1.34,55 - 1.31,39
- 2.21,78.
2.09,78 - 1.21,79 - 4.31,81; 2. Corjan Smul-
VROUWEN: 1. Coby Borst (Krommenie);
2. Alida Pasveer (Groningen); 3. Elske van
der Meer (Jubbega); 4. Tilly Alderts (Hee
renveen): 5. Ingrid Paul (Zevenhuizen).
Junioren A (19-20 jaar);
Meisjes:
1. Mariska Hekkers (Schalkhaar) 184.829
45,25 - 2.19,01 - 1 28,50 - 4.53.96; 2 Henriëtte
van der Meer (Smilde) 185.121 45,89 -
2.18,30 - 1.30,13 - 4 48.40.
1. Gerard Kemkers (Eelde) 166.096 40,36 -
4.15,52 - 2.00,51 - 7 09,80; 2. Leo Visser (Haa
strecht) 166.646 40.89 - 4.16,23 - 1.59,61 -
7.11,81.
Junioren D (13-14 jaar):
Meisjes:
1. Wendy van de Poel (Roelofarendsveen)
94.705 47,69 - 1.34,03; 2. Linda Nat (Oost-
Graftdijk) 97.690 48,74 - 1.37,90.
Jongens:
1. Arjan Ottens (Peize) 90.410 44,81 - 2.16,80;
2. Pascal Vergeer (Warmond) 92.456 44,84 -
2.22,85; 3. Marcel Bliek (Lisse) 93.153 46,11 -
Cees Molenaar (Huizen).
op 1 ronde:
3. Henri Ruitenberg (Oldebroek); 4. Alex
Jansen (Leiden); 5. Richard van Kempen
(De Hoef); 6. Rein Jonker (Wijtgaard); 7.
tenge
den Boogert (Eindhoven); 10. Wim Vos
(Kockengen); 11. Jos Pronk (Oost-Graft-
dijk); 12. Jos Niesten (Heemskerk); 13. Jan
Kromkamp (Oldeholtpade); 14. Evert van
Benthem (St.Jansklooster); 15. Piet Man
den (Wapserveen).
ZAALVOETBAL
Lisse: THB Boys - BAX (19.30 uur). Asterlo
Rotterdam: Spartaan '20 - De Maas (20.30
uur). De Zuidpias Moordrecht: FC Datarex
- Ceverbo (20.45 uur), De Rozet Rozenburg:
De Rozet - Silva Boys (20.30 uur)
Woensdag
Terspecke Lisse: FC Lisse - FC Grovo
(20.40 uur), De Gaasbak Voorhout: Land-
wer - De Hanepoel (20.35 uur), Northgo Hal
Noordwyk: Noordwijk - UVS (21.00 uur).
De Tweesprong Alkemade: ROAC '79 -
Van Duuren (20.30 uur). Rijnstreekhal Al
phen: Bahlmann - Menken/Landbouw
(20.40 uur), Transvaal Den Haag: FV Snoe-
kie - Glasbergen (20.30 uur).
1. Hein Vergeer (Ned)
8. Andrë Hoffmann (DDR)
9. Geir Karlstad (Noo)
10. Joakim Karlberg (Zwe)
1-1. Frits Schalij (Ned)
16. Werner Jager (Oos)
166,582
167,032
167,317
167,497
167,774
168,307-
169,230
169,709
169,732
39,98 9) 7.13,57 4) 1.59,34 7)
39,69 7) 7.14,00 5) 1.59,00 5)
39,65 4) 7.17,53 (11) 1.58,10 2)
40,15 (12) 7.12,03 2) 2.00,05 (10)
14.52,87 4)
14.31,93 1)
14.44,01 2)
14.58,77 6)
14.52,66 3)
15.33,06 (16)
2.02,15 (21)
1.59,51 9)
2.02,01 (19)
7.17.28 9) 2.02,08 (20) 15.30,52 (14)
advertentie
Met de invoering van de nieuwe Toto-Jackpotregeling m.i.v.
:o nr. 5 (1 en 2 februari) wordt spelen in de Toto en Toto-Gelijk
nóg aantrekkelijker.
De loto was al: plezier van t spel en van de knikkers.
Elke week een thuiswedstrijd waarbij u zelf kunt scoren en aantrek
kelijke geldprijzen kunt winnen. Wanneer vanaf nu in een bepaalde
week in de Toto niemand 12 uitslagen goed voorspelt*, wordt de
volledige hoofdprijs van die week als Toto-Jackpot bij de hoofdprijs
van de eerstvolgende in aanmerking komende Toto gevoegd. Op die
manier maakt u kans met één inleg - voor f 2,40 speelt u al mee -
'n dubbele hoofdprijs te winnen.
De exacte omvang van de Jackpot wordt bekend gemaakt in
de dagbladen. Haal snel een Toto-formulier bij uw Lotto/Toto^
inleveradres. U vindt 'm in de Gouden Gids.
of 5 goed heeft bij Toto-Gelijk.