mededelingen gemeentebestuur 30 dec. t/m 3 jan. '86 UOF NOOIT! TANDY ZET HET NIEUWE JAAR IN MET MUZIEK... 10950, 10950, 12950, 6950, kamsteeg IB Een greep uit de 202 occasions ZEG MAAR @)ïEGEN 'N KAMSTEEG OCCASION KIES OOK VOOR KAMSTEEG ZEKERHEID! Altijd keus uit 200 stuks Een ijzersterke garantie - 9 000 filialen wereldwijd Diversen Uitsluitend bestemd voor kunstenaars van Leiden en omgeving Voor de decoratieve aankleding van het Stadhuis en de vergaderzaal van het Gulden Vlies heeft de gemeente Leiden een bedrag ter beschikking van 70.000,-. Het ligt in de bedoeling dit bedrag te verde len over een tweetal opdrachten, n.l.: 1. Kunstopdracht Stadhuis te Leiden 35.000,- Gedacht wordt aan het verbeteren van het sombere trappenhuis van het Stadhuis door middel van een lichtobjekt of het op beelden de wijze toepassen van licht. 2. Kunstopdracht Gulden Vlies 35.000,- Voor de decoratieve aankleding van de ver gaderzaal van het Gulden Vlies gelden de volgende uitgangspunten: - het werk dient betrekking te hebben op de bestuurlijke processen die in de zaal van het Gulden Vlies plaatsvinden. Naast in spraakavonden gaat het hier voornamelijk om raadscommissievergaderingen; - in principe wordt ervan uitgegaan dat al leen tweedimensionale technieken (schil derijen, grafiek, muurschilderingen) toe pasbaar zijn. De kunstenaar heeft even wel de vrijheid om de gehele ruimte bij de opdracht te betrekken en als zodanig leef baarder te maken. Belangstellende kunstenaars kunnen tot 15 januari 1986 gerichte documentatie inzen den van reeds gerealiseerd of ontworpen werk. Duidelijk dient te worden vermeld voor welke kunstopdracht(en) belangstelling be staat. Het is niet toegestaan om schetsen of plan nen in te zenden die gericht zijn op boven staande opdrachten. De inzending wordt dan zonder meer terzijde gelegd. De selectie zal plaatsvinden in de openbare vergadering van de Commissie Percentage regeling/Kunstopdrachten op een nog nader te bepalen datum. Deze datum zal afgekon digd worden in de gemeentelijke advertentie en zal aan de kunstenaars die hebben inge zonden schriftelijk worden medegedeeld. Secretariaat Commissie Percentageregeling/Kunstopdrachten Postbus 9100 2300 PC Leiden Geen bediening bruggen i.v.m. feestdagen Tijdens nieuwjaarsdag zal er in Leiden geen bediening zijn van de beweegbare bruggen. Deze situatie gaat in op de avond eraan voorafgaand: - met ingang van dinsdagavond 31 decem ber 18.00 uur. Gemeentelijke bereikbaarheid voor de jaarwisseling Op maandag 30 en dinsdag 31 december zullen veel gemeentelijke afdelingen slechts een minimale bezetting kennen. Het publiek dient er rekening mee te houden dat dit van invloed kan zijn op de dienstverle ning en bereikbaarheid van die afdelingen en diensten. Met ingang van 2 januari zal alles weer normaal zijn. Centrum Warenmarkt (woensdag) De Warenmarkt van woensdag 1 januari, nieuwjaarsdag, wordt gehouden op dinsdag 31 december en sluit om 16.00 uur. Doe mee aan de kerstboom-inzamelactie en win één van de 150 mooie prijzen. Na de geslaagde actie van vorig jaar organi seert de Gemeente Leiden ook dit jaar weer een kerstboom-inzamelactie. Voor iedere in geleverde kerstboom wordt een lot gegeven waarmee één van de mooie prijzen te win nen valt, o.a. een jongens- en meisjesfiets, schaatsbonnen, walkman's, computerspel letjes, en vele andere. Hé kom je ook. Op vrijdag 3 januari worden alle ingeza melde kerstbomen om 19.00 uur ver brand op het Schuttersveld. Om ca. 19.30 uur wordt een aantal winnen de lotnummers getrokken door de commis saris van politie, de heer Van Voorden. Start inzamelactie. De inzamelactie gaat van start op maandag 30 december. Op die dag en dinsdag 31 de cember kunnen de kerstbomen ingeleverd worden, van 8.30 uur tot 16.00 uur op het terrein van de Reinigingsdienst, Admiraal Banckertweg 15, ook bereikbaar via de Evertsenstraat. Donderdag 2 januari kunnen de bomen inge leverd worden bij de Reinigingsdienst, de onderkomens van de Directie Groen en en kele buurthuizen, van 8.30 tot 16.00 uur. Bouwplannen De inzameladresssen zijn: Sportpark Room burg (v. Vollenhovenkade), St. Jacobsgracht (Centrum Zuid), Hoflaan-Kiljanpad (Zuid west), Bizetpad (Zuidwest). Lage Morsweg 102, 2e Binnenvestgracht (naast Molen de Valk), Leidse Hout (atletiekbaan), Pieter Bothstraat (Sportpark Roodenburg), Kinder boerderij Merenwijk, Buurthuis Matillo (Zaanstraat), Buurthuis Stevenshonk (Petr. Moensweg), Speeltuin Westerkwartier (Ten Katestraat), Buurthuis Groenoord (Pasteur straat), Zoeterwoudse Singel (t/o brug Kraai- erstraat). Op vrijdag 3 januari kunnen vanaf 12.00 uur de bomen ingeleverd worden op het Schut tersveld. Burgemeester en Wethouders zijn van plan de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Woningwet: Over de Nieuwe Rijn, vernieuwen Kraaier- brug Azaleaduin 3, plaatsen dakkapel achter dakschild Breestraat 10, verbouwen bovenwoning Paul Krügerstraat 1-1a, bouwen berging en plaatsen erfafscheidingen Stevenshof (Vlek 15), plaatsen 3 betonnen hoogspanningsstations Stevenshof (Vlek 11 en 13), plaatsen 2 betonnen hoogspanningsstations Heidezegge 18, bouwen duivenhok achtererf Kopervlinder 2, bouwen bergruimte en plaatsen erfafscheiding Kievitshoek 2, bouwen dierenverblijf achtererf Breestraat 51-53, verbouwen en verhelen panden (begane grond) tot restaurant. Verder hebben Burgemeester en Wethou ders het voornemen de volgende bouwver gunningen volgens de normale procedure te verlenen: Terrein E.B.R. aan de Maresingel, maken van een overkapping voor twee gasstra- ten Hoefstraat 62, plaatsen dakkapel Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 30 december 1985 gedurende veer tien dagen (bij voorkeur tussen 10.00 uur en 12.00 uur) ter inzage in het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. In die periode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Als Burgemeester en Wethouders ondanks de ingediende bezwaarschriften en de even tuele toelichting in de commissie ruimtelijke ordening, uiteindelijk toch een bouwvergun ning verlenen, krijgen de indieners van be zwaarschriften hiervan bericht. Daarbij krij gen ze ook informatie over nog openstaande beroepsmogelijkheden. Milieu Hinderwet Verleende vergunning Op 27 december 1985 is vergunning ver leend voor de volgende inrichting: Lammen- schansweg 128, herstelinrichting voor mo torvoertuigen (Auto Heemskerk b.v.) a. kamer 012 van het Stadsbouwhuis, Lan gegracht 72, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 16.30 b. het Informatiecentrum van de Directie Voorlichting in de hal van het Stadhuis elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur. Tegen het verlenen van deze vergunning kan tot 27 jan. 1986 beroep bij de Kroon worden ingesteld door: - de aanvra(a)g(st)er van de vergunning - de betrokken adviseurs - iedereen die schriftelijk of mondeling be zwaren heeft ingediend tegen het verzoek en/of ontwerp-vergunning - iedereen die aantoont dat hij/zij redelijker wijs niet in staat is geweest schriftelijk of mondeling bezwaren in te dienen tei het verzoek en/of ontwerp-vergunning De vergunning wordt na afloop van de be roepstermijn van kracht tenzij voor deze da tum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad State een verzoek wordt gedaan tot schor sing van de beschikking dan wel tot het tref fen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden ge zonden aan de Raad van State, Afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aa Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De ver gunning wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de Directie Milieu, Stadsbouwhuis, ka mer 012, tel. 254437. Dankzij een enorme verkooptoename van nieuwe Volkswagens en Audi's hebben wij op het moment een te grote voorraad, op kwaliteit gekeurde occasions, in ons bedrijf in Voorschoten. Wij willen van deze voorraad 48 auto's versneld verkopen vóór eind december 1985. Wat betekent dit voor u? 1. Een uiterst scherp geprijsde occasion. 2. Voor elke auto ongeacht de leeftijd een zeer hoge inruiiprijs 3. Drie worpen met twee dobbelstenen, waarbij ieder punt f 15,-1 extra voordeel betekent (max. f 540,-). 4. Garantiemogelijkheden t/m januari 1987*. 5. Keus uit een enorm assortiment van 202 occasions van bijna alle merken. 6. Vijftien dagen omruilgarantie. 7. Financiering en verzekering ter plaatse geregeld. tegen een kleine vergoeding. Wacht niet op de verplichte autokeuring in 1986, maar spoedt U naar onze showroom in Voorschoten. Neemt U gerust uw kinderen mee, want ook aan hen hebben wij gedacht. In onze gezellige speelhoek draaien wij de hele dag door kinderfilms en hebben wij allerhande speelgoed liggen. Natuurlijk ontbreekt ook het glaasje frisdrank niet en als extra presentje krijgen zij een mooie, op schaal gebouwde Formule 1 auto mee naar huis. Haast U naar Voorschoten en profiteer van deze unieke kans. Opel Kadett 1.3 S 57000 km 1982 VWGolfC 41000 km 1982 Renault 5 C 8000 km 1985 Uw kinderen zijn van harte welkom in onze video kinderspeelhoek. VOORSCHOTEN Dagelijks geopend van 09.00 tot 18.00 uur - Vrijdag koopavond - Zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Kamsteeg Zuid B.V. Hofweg 39 Voorschoten (t.o. Zilverlabriek) Tel. 071-769307 Realistic Modulaire-400

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 24