Zijn moment,
ons verhaal!
Achthonderd deelnemers
aan kersttoernooi Dekker
Wij houden u
op de hoogte
LEIDSCH DAGBLAD
Liboton klopt
Stamsnijder
in de sprint
PAGINA 2(1
SCOREBORD
MAANDAG 23 DECEMBER 19öd
BETAALD VOETBAL
EREDIVISIE: Roda JC-GA Eagles 5-0, Hc-
racles-Feyenoord 2-5, FC VVV-FC Utrecht
1-0. FC Groningen-llaarlcm 3-0, PSV-FC
Den Bosch 2-1, AZ'67-Fortuna S. 1-1. MVV-
Ajax 1-4, Excclsior-FC Twente 2-2, Spar
ta NEC 3-2.
PSV 19 17 1 1 35 62 11
Ajax 18 14 0 4 28 70-19
Feycnoord 19 13 2 4 28 46-26
Roda JC 19 10 3 6 23 46-30
Den Bosch 19 8 6 5 22 32-19
Fortuna 19 8 6 5 22 30-25
Utrecht 18 9 3 6 21 25-20
Groningen 19 9 3 7 21 26-25
Sparta 18 5 7 6 17 22-34
Eagles 19 7 3 9 17 25-37
VVV 19 7 2 10 16 21-33
Twente 19 5 6 8 16 18-38
Haarlem 18 6 3 9 15 25-30
AZ'67 18 5 5 8 15 20-35
MW 18 3 5 10 11 20-37
Excelsior 19 4 3 12 11 19-34
NEC 19 4 3 12 11 19-40
Heracles 19 2 3 14 7 17-50
EERSTE DIVISIE: NAC-SVV 5-2. PEC
Zw.-Emmen 4-1, Cambuur-RBC 0-3, Wil
lem ll-DS'79 1-0, Helmond Sport-Vitesse
2-0, Eindhoven-Telstar 0-1, Veendam-
RKC 0-0, Volendam-Heerenveen 6-2, W'a-
geningen-De Graafschap 3-2.
Den Haag 17 13 4 0 30 42-16
PEC Zw. 18 11 4 3 26 36-13
Willem II 18 II 3 4 25 40-26
RKC 18 9 5 4 23 34-23
Telstar 18 8 6 4 22 26-22
Vecndam 17 7 5 5 19 24-17
NAC 17 6 6 5 18 30-28
Volcndam 17 7 4 6 18 28-28
Graafsch. 18 6 6 6 18 32-29
Helm.Sp. 18 7 3 8 17 31-28
SW 18 5 7 6 17 31-35
Wagen. 17 6 4 7 16 26-29
Eindh. 18 6 3 9 15 20-35
RBC 18 4 6 8 14 25-30
Emmen 18 4 6 8 14 15-24
Vitesse 17 3 5 9 11 19-34
Cambuur 18 1 9 8 11 14-28
Heerenv. 17 2 6 9 10 17-29
DS'79 15 2 4 9 8 15-31
TOPSCORERS: 1. v. Basten (Ajax) 28; 2.
Eriksen (Feyenoord) 15; 3. Linford (Fortu
na) 14; 4/5. Houtman (Groningen) en McDo
nald (PSV) 13; 6/7. v. Loon (Utrecht) en
Thoresen (PSV) 12; 8/9. v.d. Gijp en Gullit
(beiden PSV) 11.
SPORTTOTO: Excelsior-Twentc 3, MW-
Ajax 2, AZ'67-Fortuna 3, PSV-Deri Bosch
1, Groningen-Haarlem 1, VW-Utrecht 1,
Heracles-Fcyenoord 2, Roda-Eagles 1,
Sparta-NEC 1, NAC-SW 1, Veendam-
RKC 3, Wageningen-Graafschap 1.
TOTO GELIJK: 12-13-19-20-22. Toege-
CIJFERSPEL: 45 46 62.
BELGISCHE LOTTO 1-9-12-20-38-42.
Reservegetal: 22.
W-5 SPEL: 8-7-3-6-6.
IHci
11-12
-LENS 1-1, Quick H.-SJC 1-0, Vcr-
burch-Lugdunum 2-0, RKAVV-IIMSII 0-1.
HMSH 11-1!) Roodenb. 11-11
Quick 13-17 Den Hoorn 12-11
Alph.B. 13-16 RKAVV 10- 7
West
Woerden-Zwervers 2-1. Martinit-DIIS 1-1,
SMV-PFC afg.
Woerden 14-23 DHS 13-12
•Zwervers 13-18 PFC 12- 9
WSE 13-17 DHZ 13- 9
VFC 13-17 VDL 13- 8
NSV'46 13-16 Martinit 13- 6
SMV 13-16 Hekel. 13- 5
VIERDE KLASSE A: Docos-Unitas L. 1-1,
LDWS-Van Nispen gestaakt bij 1-0, VVSB-
ASC 2-1, SJZ-Alphcn 0-3, Teylingcn-VTL
4-2, ROAC'79-Forcholte 3-3.
ROAC 13-18 Docos 13-12
Unitas 12-17 ASC 13-12
VTL 13-16 Alphen 12-11
Forch. 13-15 V.Nisp. 12-10
Teyl. 13-14 LDWS 10- 6
VVSB 13-13 SJZ 13- 6
VIERDE KLASSE B: RAVA-Randstad
Sport 7-0, Duindorp-BMT 3-1, DWO-Quick
Steps 6-1, SVLV-Wassenaar 4-0, Voorburg-
Texas/DHB 4-1, Vredenburch-Cromvliet
1-1.
Voorb. 13-22 Duind. 12-12
DWO 11-18 Wassen. 13-11
RA VA 12-18 BMT 12- 9
Cromvl. 12-14 Q.Steps 12- 8
Vrdenb. 12-14 R'st.Sp. 13- 5
ZONDAG
INTERREGIONAAL: Celeritas-Haa-
strecht 3-0, Texas-Groeneweg 2-0, Alk-
13-14 Texas
Abbenes 10-11 Unitas
KNVB-AMATEURS
ZATERDAG
EERSTE KLASSE A: Zwart Wit'28-Roda
B. 3-0, PPSC-RVVH 3-2, Spykenisse-Oost-
kapclle 5-1, Heeijansdam-Nw.Lekkerland
2-0, NSW-DSVP 4-0, Kozakken Boys-Ba-
rendrecht 0-1, Exccls.M.-ASWH 3-1.
EERSTE KLASSE B: Nunspeet-Rijnsb-
.Boys 0-0, Marken-IJsselmeervogels 0-1,
DOVO-RCL 4-1, Scherpenzeel-Valleivo-
gels 0-3, Quick Boys-GVW 3-0, Spaken
burg-Huizen 2-3, WOG-Noordwljk afg.
IJsselmv. 14 8 5 1 21 23- 8
Valleiv. 14 8 3 3 19 23-19
Quick B. 14 7 4 3 18 30-15
Noordw. 12 7 3 2 17 21-11
Marken 14 7 2 5 16 26-22
Spakenb. 13 3 7 3 13 22-20
GVW 13 6 1 6 13 19-19
Rijnsb.B. 14 4 5 5 13 21-20
Nunspeet 14 5 3 6 13 16-20
WOG 13 3 6 4 12 19-19
DOVO 14 5 2 7 12 19-22
Huizen 13 2 4 7 8 15-26
Sch'zeel 13 1 5 7 7 12-31
RCL 13 2 2 9 6 17-31
EERSTE KLASSE C: Angelslo-E.Vooruit
1-1. Or.Nassau-IJW 0-2, Bennekom-ESA
4-0, Genemuiden-Elim 1-1. AVW'66-Fle\to
B. 0-3. Bl.Wit'34-DOS K. 0-0, DETO-ACV
KNVB-RESERVES
ARC 12-20 SHO 12-12
Vitesse 12-16 's-Gr.SV 13-10
Exc.P. 12-15 Sportl. 12- 9
Lisse 13-14 DUNO 12- 8
Rozenb. 11-13 Spirit 11- 7
Xerxes 12-13 Be Fair 12- 7
DERDE KLASSE A WEST I: ZCFC-Pur-
mersteyn 0-3, RCH-ZOB 0-2, VEW-NFC 2-
0, SMS-BI.Wit W. 0-2, Reiger B.-Jong Hol
land 2-0, ODIN'59-SIZO 5-1.
Purmerst. 13-21 SMS 13-13
ZOB 14-18 ZCFC 13-13
VEW 14-16 ODIN'59 12-10
RCH 13-15 Jong H- 13-10
DERDE KLASSE A: 's-Gravenzande-Kat-
wijk 1-2, Lyra-SVPTT 1-1, JAC-Die Haghe
4-1, Rijsoord-Loosduinen 1-0, HVO-
DVO'32 0-0, Ter Leede Monster 0-1.
Monster 13-21 Katw. 11-11
HVO 11-17 Loosd. 13-10
Lyra 12-16 Ter Leede 12- 9
Rijsoord 12-13 Die Haghe 12- 9
Quick B.2 13-16 Rozenb.2
Noordw.2 12-15 RWH 2
ASWH 2 11-11 D.Zwerv.2
Zw.Wit 2 11-10 SHO 2
RES. TWEEDE KLASSE B: Gr. Lindt 2-
Rozenb.3 01. NSW 2-Quick B 4 1-0. SSS
2-TOGR 2 0-0, Altena 2-Spyk.3 1-2. RWH
3-H.jansd.2 1 -2, Ameide 2-Katw.3 2-1.
RES. DERDE KLASSE B: DSVP 3-RCL 2
1-4, Oegstg. 2-Quick B.5 2-2, Sportl.3-Vit.
Delft 4-4. ARC 3-T. Leede 2 2-2, Zwaluw.3-
Noordw.3 2-2, Vlaard.2-Zevenh.2 1-0.
VIERDE KLASSE B: Bcrkel-Koudekerk
1-1, Sleutels-Voorschoten 5-1, Floreant-
CVC R. 1-0, WDS-Hazerswoudse B. 1-1, Jo-
dan B.-Valken'68 5-2, Vlaardingen-Zeven-
hovcn 1-0.
Berkel 12-17 Hazw.B. 13-13
Sleutels 13-16 Koudek. 12-10
Zevenh. 12-15 Valken 13-10
Vlaard. 12-14 WDS 11- 8
Jodan B. 12-14 Voorsch. 11- 8
Floreant 12-13 CVC R. 11-6
ZONDAG
HOOFDKLASSE A: DWV-Unitas 3-0,
AFC-AFC'34 0-2, RVC-Stormvogels 1-0,
AFC 14-18 Stormv. 13-14
AFC'34 14-17 DHC 13-14
Elinkw. 13-16 RVC 13-12
Unitas 13-16 Spartaan 13-12
EDO 14-16 Wilh. 14-10
RCH 13-15 CVV 13- 8
DWV 13-14 Sparl.'20 13- 4
Sliedrccht-Sparta 2-2, Nieuwenhoom-
DFC 7-2, Oud Beycrland-Papcndrccht 0-0.
N'hoorn 12-16 HOV 10-11
Sparta 12-15 BI.Zwart 13-11
Papcndr. 12-14 ADO 12-10
UVS 11-13 Sliedr. 11- 8
DFC 11-13 VUC 11- 8
12-13 O.Bcyerl. 12- 6
Texas
GDA
Celeritas
KFC
Alkmania
SJZ
UDO0^
Sleutels
Rands.Sp.
11-19 Haastrecht
10-16 Bloemhof
12-16 RKDEO
12-9 Iduna
9-15 Foreholte
11-15 SVLV
10-14 Alkm. 2
10-12 FC Lisse
11-11
RAYON WEST
EERSTE KLASSE
Leiderdorp Hurricanes 39-55, DAS - De-
vel Devils 100-45, BOB - AMVJ 65-72,
Dunckers - Voorburg 36-45, Spakenburg -
DAS 2 80-48. Silvertown Lions - Juventus
62-35, New Stars - Cangeroes 2 37-34.
Green Eag. 14-26 Charlois 13-12
Gymnova 13-24 Argus 13-10
Silvertown 14-22 DAS-2 14-10
BVO Alphen 13-18 Voorne 13- 8
Cang.-2 14-16 New Stars 14-8
Juventus 13-12 LUSV 13- 6
Argon 13-12 BS Leiden 12- 4
Radius 2 9-22 Donar 9-13
Zovoc 9-21 Agon 9-12
Jupiter 9-20 NOVO 2 9-10
Punch 9-17 DOS 2 9-9
Leython 2 9-15 Skania 2 9-8
13- 3
VIERDE KLASSE E: Bodegraven-VEP 1-
2, DONK-Floreant 1-1, Groeneweg-ESTO
0-2, Haastrecht-Soccer B. 2-0, Schoonho
ven-Nieuwkoop 2-3, Nieuwerkerk-Unio 0-
0.
Socc.B. 13-18 Unio. 13-13
Bodegr. 13-16 Groenew. 13-11
VEP 13-15 DONK 12- 9
Haastr. 13-15 Floreant 12- 9
ESTO 13-15 Schoonh. 13- 9
Nieuwk. 13-15 Nieuwerk. 13- 9
AFDELING LEIDEN
den-Oegstgeest 2-2.
KRV 10-15 MVKV 9-10
LSW 10-15 TAW 10-10
Oegstg. 11-14 GWS 9- 8
Kagia 10-12 SVLV 8- 1
Alphia 10-12 ZLC 10- 0
Leiden 10-11
TWEEDE KLASSE: SVOW-SJZ 0-1, Abbe-
nes-LFC 2-3, Unitas-Kickers afg.
Woubr. 9-16 HVZ 9-9
LFC 9-15 Kickers 10-8
Mecrb. 11-14 SJZ 11-8
SVOW 10-11 VVSB 10-6
0-2
burg 4-1, VTL-LFC 0-11, Bernardus-UVS
3 5-0.
DERDE KLASSE: SJC 2-Altlor 3 1-1,
Sleutels 2-Teylingen 2 2-1, FC Lisse 2-Fo-
reholte 2 1-3, Kickers'69 2-OranJe Groen
LANDELIJKE JEUGD
A: Volendam-Elinkwijk 4-1, AJax-AFC'34
6-1, UVV-DCO 2-0, Haarlem-AZ'67 2-2, Tel-
star-Roodenburg 1-3, FC Utrecht-DWV 8-
2, Vitesse'22-DWS 1-2.
Ajax 14-27 Roodenb. 16-15
Utrecht 16-27 DWV 15-11
AZ'67 15-22 Elinkw. 10-11
Haarlem 15-21 AFC'34 13- 7
Volendam 13-15 Telstar 13- 7
DCO 15-15 Vit.'22 14- 6
DWS 10-15 UVV 14 5
B: UVS-Quick Boys 0-1, RBC-Vlissingen 1-
0. Unitas-SVV afg, Sparta-Excelsior 3-2,
FC Den Haag-DS'79 2-1, Feyenoord-RVC 2-
1, RKAVV-Kloetinge 2-1.
Feyen. 16-30 Unitas 12-13
Sparta 15-25 RBC 15-10
Den Haag 15-22 DS'79 13- 8
RKAVV 10-22 UVS 10- 8
Excels. 16-19 RVC 15- 7
Quick B. 16-18 Vliss. 15- 6
SVV 14-14 Kloet. 14- 4
REGIONALE JEUGD
A: Katwijk-ADO 0-3, Sportlust'46-Alphen-
se Boys 1-4, overige wedstrijden uitge
steld.
Quick
10-11
12-10
13-10
Leidse Boys 4-0.
Stompw. 12-18 Alkmania 11-9
Meerb. 11-16 Kickers 11-9
MMO 11-16 Bernardus 11—8
ZLC 12-16 Leidse B. 11-8
11-14 VNA
AFDELING GOUDA
EERSTE KLASSE
Rboda Sportief 3-2, Oudewater - Moerka-
pelle 0-2, Gouda - Aarlanderveen 1-1,
Bergambacht - Zwammerdam 0-1,
Schoonhoven Rijnstreek 0-1.
Rhoda 12-22 Aarl'veen 11-11
Sportief 12-17 Rijnstreek 13-10
Schoonh. 12-14 Soccer B. 11- 9
Zwammerd. 13-14 Siveo 11-9
Oudewater 12-13 Gouda 13- 8
Moerkap. 12-12 B'ambacht 12- 5
ZONDAG
EERSTE KLASSE
Bergambacht - Stolwijk 3-0, Ammerstol -
RVC 2-1, Nicola:
2, Moerkapelle
Oudewatcr 1-0.
Wad.veen 11-18 RVC 11-11
Ammerstol 11-17 Stolwijk 10- 7
B'ambacht 12-17 Gouderak 11- 7
Nic. Boys 12-17 M'kapelle 12- 3
Moordr. 11-16 Oudewater 12- 1
Lugdunum 12-14 Katw.
VIOS 11-13 DHC 10- 8
Rijsw. 11-13 VUC 12- 8
ADO 14-12 Alph.B. 11- 5
B I: Spijkenisse-DHC afg, Barendrecht-
DSO 1-1, Feyenoord-Sparta 3-0, ADO-
RKAW 2-2, Excelsior-UVS 1-1.
ADOS'
Spijk.
14-26 DHC
13-21 RKAW
14-21 DSO
14-20 UVS
14-16 Barendr.
13-11 Xerxes
RES. EERSTE KLASSE: Zw. Wit 2-SHO 2
2-1, Rozenb. 2-D. Zwerver 2 2-2, Quick B.
2-Rynsb. B.2 1-2, Lisse 2-Spyk. 2 2-1,
ASWH 2-Barendr. 2 0-1, Noordw. 2-RVVH
Sliedr. 2-Lcns 2 0-0, RKAVV 2-Verburch 2
3-1
Papcndr.2 13-17 DFC 2 14-13
Sliedr.2 14-16 RKAVV 2 12-12
Mussch.2 13-15 Lens 2 13-12
UVS 2 12-14 DHC 2 10-11
Unitas 2 14-14 Nieuwenh.2 11-11
Nept.2 13-13 Verburch 2 13-4
RES TWEEDE KLASSE A: 01ymp.2-Velo
TOGB 2 4-1, Wilhelm. 2-Wcstl. 2 2-2.
RES. DERDE KLASSE A: SJC 2-DSO 2
3-2, Schev. 2-DWO 2 0-0, Lugdun.2-Bl.
Zwart 3 0-0. UVS 3-Lisse 2 1-1, Westl. 3-
DOSR 2 2-1. RKAVV 3-VCS 2 1-3.
RES. DERDE KLASSE B: ALph. B. 2-
RES. VIERDE KLASSE A: Lugdun. 3-
UVS 4 1-1. Docos 2-VVSB 2 2-2, Wassen.2-
ROAC 2 1-1. SVLV 2-Altior 2 0-1, Laakkw.
2-GDA 2 1-3. Alphen 2-LFC 2 2-2.
ADO 3 1-1, HMSH 2-D. Hoorn 2 2-2, Vrc-
denb. 2-Wilhclm. 3 1-3
RES.KLASSE IA: TAW 2-Sleutcls 2 1-3.
Zondag
RES.KLASSE IA: MMO 2-Roodenb.4 6-1.
VROUWENVOETBAL
gen afgelast.
Rijsoord 11-20 Ter Lccdc 11-12
Zwart Wit 11-18 Lyra 12-7
Gr.Lindt 9-16 DSVP 12-6
Rijnmond 12-13 Hcukclum 10-6
HOV 9-12 LM O 12-4
Stedoco 10-12 Berkel 9-2
11-14 Lugdunum 11- 6
Toneg. 11-14 VIÖS 12- 6
Verburch 12-14 SJC 11- 3
LENS 12-12
DERDE KLASSE A: LFC-VCS I I. ODB-
Celeritas 1-1, DOSK-HKS 0 1. UDO HVV 1-
.0, Altior-FC Lisse 0-0, Delfia-VELO 1-0.
Lisse 13-20 HW 13-11
VCS 12-18 DOSR 13-11
Altior 13-18 VELO 13-10
Del Ha 12-16 ODB 13-10
HBS 13-13 LFC 13- 'J
Ce Ier. 13 II UDO 13- 7
Fenerbahce 4-0, Sarlyer-Genclerbirligi 1-
0, Altay-Malatyaspor 2-0, Zonguldakspor-
Sakaryaspor 2-1, Kocaelispor-Orduspor 3-
1, Denizlispor-Kayserispor 0-0, Bursas-
por-Rizespor 1-1.
Galatas. 15-23 Fenerb. 16-21
Besiktas 16-23 Genclerb. 16-20
Samsuns. 16-21 Trabz. 16-19
Mannen
EREDIVISIE
Orca's - Den Bosch 83-93, BC Markt -
Haaksbergen 91-121, Canadians - Weert
73-107, Greyhounds - BS Leiden 86-89,
Werkendam - Den Helder 80-92
Den Bosch 18-30 Den Helder 18-20
Weert 18-26 Greyhounds 18-12
BS Leiden 18-24 Werkendam 18-10
Canadians 18-24 BC Markt 18- 6
Haaksbcr. 18-22 Orca's 18- 6
RAYON WEST
EERSTE KLASSE
Leiderdorp - BOB 93-67, AMVJ - OSG 105-
Lcidcrdorp 11-16 Dunckers 11- 4
MSV 11-14 Voorne 11- 4
Trotters 11-14 OSG
Lokomoticf 11-12
TWEEDE KLASSE: Sporticf-SVLV 2-1,
SVOW- Katwijk 0-2, Bcmardus-Katwijk
2 2-6, LSW'70-Kagla afgelast.
Vrouwen
EERSTE DIVISIE A
Akrides - Grasshoppers 46-83
Grasshopp. 12-20 Cangeroes 12-12
Blues 12-16 Dragons 12-12
PSV 12-14 Blac k E. 12-8
Flash 12-12 Akrides 12- 2
Jongens junioren
BOB 105-57, Green Eagles - Jumpers 103-
72, Grasshoppers - BVO Alphen 59-64.
Cangeroes 12-22 Voorburg 11-12
Leiderdorp 12-20 Grasshopp. 11-10
Rotterdam 11-16 Rowic 11- 6
Green Eagl. 12-16 BOB 10- 4
BVO Alphen 11-14 Jumpers 12- 2
BS Leiden 11-12 MSV 10- 0
109-54, Springers - Blltz 81-71, Binnenland
Meisjes junioren
BOB - Green Eagles 62-31, MSV - Leider-
dorp 82-46.
ZAALKORFBAL
BED Fides Pacta 12-9, PKC-Samos 16-12
PKC 5-9 LDO
DKOD 5-8 Samos
DOS'46 5-5 BEP
Fides P. 5-5 Deetos
OVERGANGSKLASSE B
Pams-OEC 13-13, Rapiditas-Onder Ons 19-
13. 't Overschotje-Blauw Wit'51 14-15, De-
to-Pernix 12-10
Rapiditas 5-8 Pams 5-5
OEC 6-7 Deto 5-5
Bl.Wit'51 5-7 Pernix 5-3
Overschotje 5-5 Onder Ons 5-0
11-10
14- 9 Ready 7-7, De Bermen-Zuiderkwartier 12-
12- 8 12
}2- 6 Danaïden 4-8 Eibernest 4-3
14- o Zuiderkw. 5-7 De Bermen 5-3
11- Sperwers 5-7 OSCR
BUITENLANDS VOETBAL
BELGIË: AA Gent-Lierse 3-0, Charleroi-
Beerschot 0-1, Beveren-Lokeren 2-2, Me-
chelen-Standard 0-6, Cercle Br.-Waregem
7-0, RWDM-Waterschei 0-0, Club Luik-An-
derlecht 0-0, Kortrijk-Club Brugge 0-1,
Antwerp-Seraing 3-1.
Cl.Brugge 19-31 Beveren 19-24
Anderl. 19-28 Beerschot 19-23
Gent 19-24 Club Luik 19-22
WEST-DU1TSLAND: Beker: Ulm-Kaisers-
lautern 3-4 nv, Stuttgart-Schalke 6-2,
Sandhausen-Bor.Dortmund 1-3.
ENGELAND: Birmingham-Chelsea 1-2,
Coventry-Everton 1-3, Liverpool-New-
W.Br.Albion-Watford 3-1.
Manch.U. 22—49 Chelsea 22-44
Liverpool 22-45 Sheffield 22-41
West Ham 22-45 Everton 22-40
FRANKRIJK: Toulon-Toulouse 1-1, AS
Monaco-Bastia 2-1, Brest-Le Havre 1-1,
Paris SG-Auxerre 4-0, Lens-Nice 2-0, Ren-
0-2, Sochaux-Laval 1-0.
Paris SG 24-11 Lens 25-30
Nantes 25-35 Monaco 25-28
Bordeaux 25-34 Auxerre 25-27
H.Verona-AC Torino 1-0.
Juventus 14-24 AS Roma 15-18
Napoli 15-20 Fiorent. 15-17
drid-Real Sociedad 1-0, Valladolid-Betis
S. 4-2, Cadiz-Valencia 2-3, Barcelona-Es-
panol 0-0, Hercules Alic.-Santander 1-0,
Sevllla-Zaragoza 0-0, Atl.Bilbao-Atl.Ma-
drid 1-1, Osasuna P.-Las Palmas 1-0.
Real M. 17-27 Sp.Gijon 17-22
Barcelona 17-23 Bilbao 17-21
Atl.Madr. 17-23 Vallad. 17-18
PORTUGAL: Portimonense-Chaves 1-0,
Braga-Aves 1-1, Academica-Penafiel 1-0,
Belenenses-Salguieros 2-1, Sporting L.-
Benfica 0-0, Boavista-Covilha 2-1, FC Por-
to-Setubal 5-0, Maritimo-Guimaraes 0-3.
Benfica 14-22 Guimaraes 14-20
Sporting 14-22 Boavista 14-17
Porto 14-22 Portimon. 14-16
GRIEKENLAND: Olympiakos-Kalamaria
4-2, AEK-Panseraikos 3-0, Apollon-Iraklis
0-0, Aris-Ioannina 2-2, Doxa Drama-OFI
Kreta 0-2, Ethnikos-Panachaiki 0-0, Pa-
nionios-Panathinalkos 1-1, PAOK-Larissa
Panath. 14-21 Panion. 14-18
Aris 14-20 OFI Kr. 14-16
AEK 14-19 Larissa 14-16
Skania
9-14 Gem/K 1
Fortuna 12-15, Blauw Wit-KVS 13-9, Die
Haghe-Rohda 13-13
Die Haghe 5-9 O. Arnhem
Rohda 5-9 Blauw Wit
Fortuna 5-8 W. Kwiek
SCO 5-4 KVS
Eerste klas: RVV - SKC 3-0, Orion 2 -
Rdderv. 1 1-3, LUSV 1 - Orion 1 3-0, Aarlv.
1 - DAC 2 1-3, Leython 3 - VCS 1 2-2,
Gem/K 3-WVC 13-1.
DAC 2 9-15 Ridderv. 1 9- 9
Gem/K 3 9-14 Leython 3 9-8
RVV 1 9-13 Aarlv. 1 9- 7
LUSV 1 9-12 Orion 1 9- 5
WVC 1 9-10 SKC 1 9- 4
VCS 1 9-10 Orion 2 9- 1
Gem/K 4 2-2, LUSV 2 - Donar 2 1-3, NO
VO 3 - LISC 1 6-3.
Klas 2B: VCS 2 - Liusna 1 3-0, DVO 2 -
Blok 1 1-3, Gem/K 5 - KPJ 1 1-3, Setumup
- DAC 3 1-3, SKC 2 - WW 1 1-3. Donar 3 -
InUpGo 1 1-3.
Klas 3A: VCS 4 - Liusna 3 3-0, Scarabee 1
- NOVO 5 3-0, Fadjar 2 - Blok 3 3-1WW 2
- Aarlv. 2 2-2, Ridderv. 3 - Gem/K 6 2-2,
DAC 7 - WVC 3 1-3.
Klas 3B: Meerb 1 - GGV 1 2-2, LPSV 1 -
NOVO 6 1-3, Orion 3 - Ridderv. 2 0-3, S '70
2 - DAC 6 1-3, Leython 5 - VCS 3 3-1, DAC
8 - Valken 1 6-3.
Klas 3C: VCO 1 - NOVO 4 6-3, Blok 2 -
LUSV 3 3-0, Valken 2 - Orion 4 2-2, WVC 2
- VCS 5 3-0, WW 3 S '70 1 0-3, DAC 5 -
Klas 4C: Aspasia 2 - VCO 2 2-2, WW 5 -
Donar 4 0-3, S '70 3 - Orion 6 3-1.
Tonegido 9-21 Molenwiek 9-13
KDS 9-20 VCS 9-12
DFC 9-15 Gem/K 1 9-11
Compaen 9-15 Zevenhuizen 8-10
Jupiter 16-23 WW 9-14
Gem/K 2 9-21 DOS 2 8-10
Velo 9-19 Ridderv. 9- 9
DVC 9-18 Zovoc 9- 7
Tornado 9-17 Skania 9- 6
Leython 2 9-16 JB 9-2
Eerste klas: Leython 4 - Leython 3 2-2,
Leython 4 - RW 1 3-1, RW 1 - NOVO 3
2-2. Blok - LUSV 1-3, Liusna 1 - Orion 1
2-2, NOVO 2 - S '70 1 2-2, Gem/K 3 - Ley
thon 3 2-2, NOVO 3 - DAC 2 3-0.
Orion 1 9-14 Liusna 9- 9
LUSV 1 9-14 Gem/K 3 9-8
S'70 1 9-11 Leython 3 10-8
NOVO 2 8-9 DAC 2
Klas 2A: VCS 1 - Liusna 2 3-0, DVO 1 -
Blok 2 3-0, Orion 2 - WW 2 n.o., SKC 2 -
VCO 1 2-2, LISC 1 - Gem/K 3-1, NOVO 4 -
Leython 5 0-3.
Klas 2B: Salvo 1 - SKC 1 2-2, Leython 6 -
InUpGo 1 0-3, LUSV 2 - Orion 3 3-0. Rid
derv. 2 - DAC 3 0-3, Valken 1 - KPJ 1 3-0,
NOVO 5 - GGV 1 2-2.
Klas 3A: Blok 3 - LUSV 3 3-1, Setumup 1 -
VCS 2 1-3, Ridderv. 4 - NOVO 6 2-2, Orion
4 - InUpGo 2 0-3, Liusna 3 - Meerb. 2 3-1,
DAC 4 - Leython 7 3-1.
Klas 3B: GGV 2 - Blok 4 3-0, Donar 2 -
WW 3 6-3, Donar 2 - NOVO 8 3-0, RW 2 -
5 '70 2 3-1, Scarabee 1 - VCO 2 0-3, Fadjar
1 - DAC 5 2-2, NOVO 8 - Leython 8 0-3.
Klas 3C: InUpGo 3 - Gcm/K 6 3-0, Blok 5 -
MVKV 6-3, SKC 3 - NOVO 7 3-0. DAC 6 -
DVO 2 1-3, Donar 1 - Ridderv. 3 1-3.
Klas 4A: MVKV 2 - SKC 4 3-0. InUpGo 4 -
VCO 3-0
Klas 4B: KPJ 2 - DAC 7 2-2, VCS 3 -
LUSV 5 3-0, DVO 3 - Scarabee 2 3-1.
Klas 4C: VCS 4 - LUSV 4 1-3, Setumup 2 -
Aspasia 1 1-3, Valken 2 - RW 3 1-3.
5_4 3e Div. G: DAC - Leython 1-3, Ekspalvo -
Kwiek(Hg) 3-4 Ready 4-1
Het Zuiden 5-4
ZUID WEST IB
Albatros-Swift(M) 9-15, TOP-Vrienden-
schaartH) 19-13, Kinderdijk-Animo 8-7,
Snel-De Meervogels 8-8
TOP 5-9 Albatros 5-4
Swift(M) 5-9 Meerv'ls 5-4
Kinderdijk 5-6 Snel 5-3
Vr'sch.(H) 5-5 Animo 5-0
ZUID WEST IIC
IJsselvogels-Ons Eiland 13-9, Oranje Na-
ssau-Fluks 8-13, Oranje Wit-ODO(M) 5-4,
KOAG-GKV(G) 10-7
Or. Wit 5-9 Or. Nassau 5-4
IJsselv'ls 5-7 Fluks 5-4
ODO(M) 5-6 KOAG 5-1
O. Eiland 5-6 GKV(G) 5-0
ZUID WEST IID
DES-Fiks 8-12, Excelsior-Tjoba 10-8, Velo-
citas-NlO 11-8, Merwede-Bolnes 10-9
Fiks 5-10 DES 4-3
Excelsior 5- 9 Merwede 4-4
10, Vriendenschaar(B)-Seolto 5-8, Valto-
Weidevogels 5-8
Tempo 5-10 All Ready 5-5
Weidev'ls 5- 7 Vr'sch.(B) 5-4
Olympia 5- 6 Seolto 5-3
SEV 5- 5 Valto 5-0
Amsterdam - Kalinko 3-0.
Sliedrecht 9-21 DAC 9-i6
Radius 9-20 Intermezzo 9-11
Be Fair 9-19 Amsterdam 9- 9
AV '40 9-18 Kalinko 9- 6
Ekspalvo 9-18 Krimpen 9- 4
Leython 9-17 Blokkeer 9- 3
3e Div. H: NOVO - Simokos 3-1, Volen
dam - Argus 2-3, Zaan '69 2 - Tromp 2 3-0,
Odin - VCA 3-0, Purvo - Polisport 3-1.
Allides 9-24 VCA 9-11
Zaan '69 9-21 Purvo 9-10
Argus 9-19 Volendam 9- 9
NOVO 9-17 OVRA 2 9-8
Tromp 9-17 Odin 9- 8
Polisport 9-12 Simokos 9- 6
Promotieklas: Velo - Skania 3-1, WW -
Zovoc 3-2, Ridderv. - Gem/K 2 1-3, Ley
thon 2 - DOS 2 uitgesteld, JB - Jup 1-3,
DVC - Tornado 3-1.
NK driebanden:
Arnouts 56-33-1,515-7.
de Kleine 29-33-0,878-7.
Schumann 46-71-0,647-6.
Eindstand:
1. Arnouts 1,073-9; 2. De Kleine 0,818-10;
3. Gieskens 0,859-8; 4. Schumann 0,868-10;
5. v.d. Smissen 1,081-6; 6. v.d. Looy 0,976-
7; 7. Broeders 0,883-7; 8. De Jong 0,853-7;
9. v. Bracht 1,000-9; 10. Velthuis 0,973-6.
strlcum 0-20, AAC-NFC 3-7.
RCH 13-22 NFC 13-12
Castr. 12-20 REL 11- 7
HRC 14-20 DSRC 11- 6
DIOK 12-16 Bassets 14- 5
AAC 13-15 Dukes 13- 2
EERSTE DIVISIE A: Vido-Sloterv. 8-10,
E&O-Attila 18-11, UVG-Esca 17-12, Borha-
ve-Nlloc 2 11-10, ODIN-Bornebroek 18-13,
DSVD-Foreholte 11-16.
WARMOND - Het kersttennistoernooi van Dekker in Warmond,
dat de komende dagen in de categorieën C, D en veteranen wordt
afgewerkt, heeft bij 800 aanmeldingen de inschrijving moeten
sluiten. In Warmond wordt tevens gestreden om de districts in-
doortitel, waar Hans Tönjann in de B-groep de plaatsingslijst aan
voert. De Leiderdorper wordt gevolgd door Jan Siemerink, Tho
mas Koemans en Jan Pieter Noordermeer. Verder komen in actie
Marco Visser, Erik Snellenberg; Michael van der Berg en Martijn
Krans. Bij de vrouwen is Heieen van der Berg als eerste geplaatst,
vóór Margot van den Oudenrijn, Madelein Damen en Joke van
Mastrigt-Bosch.
ADVERTENTIE
Zwijndrecht-KNS 7-10, Stormvogels-Ons
Huis 15-10
Stormv'ls 5-7 WION 5-5
KNS 5-7 ELKV 5-4
Zwyndrecht 5-6 DKC 5-4
Phoenix 5-5 Ons Huis 5-1
Het Zuiden 2 10-8; C: Fortuna 3-PKC 3 10-6
ZUID WEST RES. II
A: TOP 2-Pams 4 16-7, Excelsior 2-
HKC(Ha) 3 5-9, Kinderdijk 2-Snel 2 8-9,
KOAG 2-Pernlx 2 7-8; B: Het Zuiden 3-
Achilles 2 10-14, TOP 3-De Overkanters 2
5-11, Vlaardingen 2-Zuiderkwartier 2 10-
ZUID WEST RES. Ill
A; DES 2-Fiks 2 7-10, Oranje Wit 2-Animo
2 7-7, VEO 3-GKV(G) 2 15-7; B: Oranje Na
ssau 2-Sperwers 3 13-11, Ten Donck 2-De
Algemene 2 12-15; D: Fortuna 5-Vlaardin-
gen 3 8-8, Ons Eibernest 5-De Danaïden 3
13-19
ZUID WEST JUN.
A: Deetos-Fortuna 4-5, Snel-Die Haghe 12-
11; B: Albatros 9-5, Kinderdijk-PKC 7-15
Zaterdag
EREKLASSE:Ravyn-Zyl 13-12, DZV-VZC
6-15, AZPC-Zlan V. 11-6, AZC Alph.-HZC
Rob. 14-9.
AZC 14-23 Ravyn 14-10
VZC 14-22 AZPC 14-8
HZC Robben 14-20 Zian Vit.14-8
Zyl LGB 14-18 DZV 14-3
Merwede
RDam 14-23 ZPB 14-16
P.Bears 14-21 LZ 14-7
Merwede 14-18 BZPC 14-6
Rapido 14-17 Esca 14-5
Mannen
2e Div.: Radius - Leython 2-3, VCS - Mo
lenwiek 1-3, Compaen - Phoenix 2-3, Star-
Molenwiek 2 9-24 Allides
Radius 9-18 Starlilt 2 9-11
Phoenix 9-16 Leython 9- 8
OVRA 9-14 Brother 3 9-6
Tornado 9-13 VCS 9- 3
3e Div.: Gem/K 1 - Spirit 3-1Ekspalvo 2 -
Zevenhuizen 2 1-3. Delta - Inter Amico-
3-2. V Santen - SVC 3-0. Vlaardingen 2 -
NOVO 1-3, Amsterdam - Tonegido 3-1.
V. Santen 9-23 Ekspalvo 9-14
NOVO 9-21 SVC 9-13
Zevenhuizen 2 9-20 Delta 9- 6
Tonegido 9-19 Inter Amicos 9- 5
Amsterdam 9-15 Vlaardingen 2 9-4
Gcm/K 9-14 Spint 9- 1
Promotieklas: Punch - Skania 3-1. Zovoc
- DOS 2 3-1, Skania 2 - Donar 3-1, Gcm/K
2 - Agon 0-3, Radius 2 - Leython 2 3-0, Jup
-NOVO 2 3-1
Hèt moment waar iedere sporter voor vecht.
De overwinning, via een prima samenspel in het team, het
uitschakelen van de tegenstander of het overtreffen van jezelf.
Zijn moment, ons verhaal.
Onze journalisten zijn erbij.
Alert op een goed verslag van de wedstrijd, alert op de
ontwiKkelingen in de sport, alert op de achtergronden die zo
bepalend zijn voor een topprestatie.
Als u niets wilt missen neem dan 'n abonnement.
Gewoon even de bon invullen en opsturen naar het
Leidsch Dagblad, Antwoordnummer 10050, 2300 VB Leiden
of bel 071-144941.
Ja, Ik wil uw krant.
7 weken op proef voor ƒ25,-
Kwartaalabonnement 65,70. Ik krijg hem eerst twee
weken gratis.
Naam
Adres
Postcode
(B7)
GEWICHTHEFFEN
De Spartaan-BGV Breda 1377-1335. (Trek
ken en stoten).
Wu (57,5 kg): trekken 65-stoten 90-totaal:
155.
v.Looy (72,5 kg) 85-116-totaal: 195.
vd.Putten (79,1 kg) 97.5-127.5-totaal: 225.
Degenaars (81,5 kg) 136-166-totaal: 290.
Zwaan (85,4 kg) 90-120-totaal: 210.
Pasay (68,7 kg) 90-125-totaaI: 215.
KOERSEN
HILVERSUM (ANP) - De uitslagen van de
zondag op de drafbaan van Hilversum ge
houden koersen zijn: Eerste koers, 2000 m:
1. Zapatero du Bois (P. Zandt) 2.46.2 -1.23.1
- 2. Zondag N. - 3. Zosma Corosa. Toto:
winnend: f. 46.50 - plaats: f. 11.80 - f. 3.50 - f.
2.40 - koppel: f. 145.60 - trio: f. 4.021.60.
Tweede koers, 2440 m: 1. Zip van de Lente
(C. Hetteling) 3.22.5 - 1.23.0 - 2. Zephyr Bos-
iioeve - 3. Zudelle Beroona. Toto: winnend:
f. 4.90 - plaats: f. 1.60 - f. 1.40 - f. 2.30 - kop
pel: f. 10.50 - trio: f. 127.70.
Derde koers, 2000 m: 1. Yeoman (Mw J.
Dragt) 2.42.7 -1.21.4 - 2. Ymirames - 3. Ylon-
ka Pluto. Toto: winnend: f. 3.10 - plaats: f.
1.30 - f. 1.60 - f. 2.10 - koppel: f. 9.50 - trio: f.
65.20.
Vierde koers, 2000 m: 1. Wish of Thyssen
(R. Pools) 2.39.8 - 1.19.9 - 2. Voila Cartouche'
- 3. Zonnestraaltje. Toto: winnend: f. 16.70 -
plaats: f. 2.90 - f. 2.90 - f. 2.90 - koppel: f.
467.20 - trio: f. 6949,00.
Vijfde koers, W5 1,2000 m: 1. Yja Grootlust
(L. Dooper) 2.40.0 -1.20.0 - 2. Yankee Power
- 3. Yurriaan L. Toto: winnend: f. 1.90 -
plaats: f. 1.30 - f. 1.80 - f. 1.80 - koppel: f. 4.30
- trio: f. 27.90. Niet gestart: Yackie Brogan.
Zesde koers, W5 II, 2000 m: 1. Zanzibar
Jacky (P.Zandt) 2.40.9 - 1.20.5 - 2. Wodjek -
3. Yes Corosa. toto: winnend: f. 5.30 -
plaats: f. 2.60 - f. 2.20 - f. 2.30 - koppel: f.
33.10 - trio: f. 617.50.
Zevende koers, W5 III, 2000 m: 1. Zorro
Hollyrood (A. v.d. Blonk) 2.37.9 - 1.19.0 - 2.
Wilma Notice - 3. Woman G. Toto: win
nend: f. 1,70 - plaats: f. 1.20 - f. 1.30 - f. 2.00 -
koppel: f. 3.00 - trio: f. 32.40.
Achtste koers, W5 IV, 2000 m: 1. Yoki For
tuna (A. Suykerbuyk) 2.41.2 - 1.20.6 - 2.
Woodsong - 3. Yko Gold. toto: winnend: f.
3.10 - plaats: f. 1.20 - f. 1.10 - f. 1.90 - koppel:
f. 2.10 - trio: f. 44.00.
Negende koers, W5 V, 1609 m: 1. Way to
Fortuna (R. Pools) 2.06.0 - 1.18.3 - 2. Wal
kover - 3. Winston Jac. Toto: winnend: f.
3.20 - plaats: f. 1.30 - f. 1.90 - f. 2.00 - koppel:
f. 11.30 - trio: f. 70.20. Niet gestart: Wood
stock Rodney.
Tiende koers, 2000 m: 1. Vriend (H. Lange-
weg) 2.40.6 - 1.19.3 - 2. Titana P. - 3. Sir van
Hanegem. Toto: winnend: f. 2.10 - plaats: f.
1.30 - f. 1.90 - f. 2.00.
Elfde koers, 2000 m: 1. Year of King (A. de
Wrede) 2.39.3 - 1.19.7 - 2. Vivatio Hil. - 3.
Ydeltuit B. Toto: winnend: f. 5.20 - plaats: f.
1.40 - f. 1.10 - f. 1.20 - koppel: f. 2.70 - trio: f.
39.20. Niet gestart: Tristan.
Totalisatoromzet: f. 360.367,00. Omzet W5-
spel: f. 52.-608,50. Uitbetaling voor winnen-
de W5-combinatie: 8 - 7 - 3 - 6 - 6 is: f. 126.70.
SCHAKEN
HILVERSUM (ANP) - Het zettenverloop in
de zesde partij tussen Jan Timman en Gar-
ri Kasparov is:
Wit: Kasparov
Zwart: Timman
Nimzo-indisch
1. d2-d4 Pg8-f6, 2. c2-c4 e7-e6, 3. Pgl-f3 b7-
b6, 4. Pbl-c3 Lf8-b4, 5. Lcl-g5 Lc8-b7, 6.
e2-e3 h7-h6, 7. Lg5-h4 g7-g5, 8. Lh4-g3 Pf6-
e4, 9. Ddl-c2 Lb4xc3+, 10. b2xc3 d7-d6, 11.
Lfl-d3 f7-f5, 12. d4-d5 Pe4-c5, 13. h2-h4 g5-
g4. 14. Pf3-d4 Dd8-f6, 15. 0-0 Pc5xd3, 16.
Dc2xd3 e6-e5,17. Pd4xf5 Lb7-c8,18..Pf5-d4
e5xd4, 19. c3xd4 Df6-f5, 20. e3-e4 Df5-g6,
21. Dd3-c3 0-0
22. Tfl-el Pb8-d7, 23. e4-e5 Lc8-b7, 24. Tel- I
e3 b6-b5, 25. Dc3-a5 Pd7-b6, 26. Da5xb5
Dg6-e2, 27. e5xd6 c7xd6, 28. Te3-e7 TfB-f7,
29. Te7xf7 Kg8xf7, 30. c4-c5 Dc2-c4, 31.
Db5-bl Dc4xd5 32. Dbl-h7+ Kf7-f6, 33.
Dh7xh6+ Kf6-(7, 34. Dh6-f4+ Kf7-g8, 35.
Df4xg4+ Kg8-h7, 36. Lg3-f4 Lb7-c8, 37.
Dg4-g3 d6xc5, 38. Tal-el Dd5-f7,39. Dg3-g5
Pb6-d5, 40 Dg5-h6+ Kh7-g8, 41. Tel-e5
zwart geeft het op.
EK Jeugd
vijfde ronde: Khalifman - Blatny 1-0, Mar
cel Piket - Fernandez 1-0, Zysk - Grivas 1/2-
1/2, Arlandi - Nikolic 1/2-1/2, Schlosser -
Winsnes 1-0, Calinescu - Howell 0-1, Kuc-
zynski - Olafsson 1-0, Horn - Miralles 0-1,
David - Jeroen Piket 0-1, Hansen - Burgess i
1/2-1/2, Bruin - O'Neill 1-0, Kekki - Dimi-
trov 0-1, Lev - Wets 1-0, Djurhuus - Erdogan
0-1, Ribeiro - Hines 0-1.
De stand na vijf ronden is:
1. Khalifman 5 pnt, 2. Marcel Piket 4 pnt, 3.
Arlandi, Zysk, Howell, Grivas en Schlosser
3 1/2 pnt, 8. Kuczynski, Fernandez, Miral-
les, Jeroen Piket, Nikolic en Blatny 3 pnt. j
OVERIJSSE (ANP) - In de vierde
veldrit voor de Super Prestige-tro-
fee, gisteren in het Belgische Over-
ijsse, werd Hennie Stamsnijder in
de sprint verslagen door de Belg
Roland Liboton. De beide oud-we- j
reldkampioenen reden van de start j
voor alle overige profs en amateurs
uit. Neo-prof Frank van Bakel ein
digde als derde.
De uitslag van de internationale veldrit in I
Overijsse is: 1. Roland Liboton (Bel), 2. I
Hennie Stamsnijder (Ned) z.t., 3. Frank van j
Bakel (Ned) op 20 sec., 4. Yvan Messelis
(Bel), 5. Bert Vermeiren (Bel),
Stand Super Prestige na vier wedstrijden:
1. Liboton 54 punten, 2. Stamsnijder 47, 3.
Groenendaal 46, 4. Van Bakel 41, 5. De
Brouwer (Bel) 39.
Schaatssucces
van Veldhoven
LEIDEN - Leden van de Indoor
Hardrij Club Leiden (IHCL) heb
ben dit weekeinde successen ge
boekt. Charles Veldhoven uit
Oegstgeest bracht in Groningen de j
laatste rit van de onderlinge com- j
petitie op zijn naam. Door dit resul-
taat is de Oegstgeestenaar ook win
naar van het eindklassement.
Op de Groninger baan versloeg
hij in de finalerit zijn ploeggenoot
Peter van de Velde uit Zoeterwou-
de. Richard Suyten (Stompwijk)
werd vierde. In de b-finale ging de
zege naar Jeroen Otter uit Amster
dam. Marc Velzeboer en Walter
Koeken werden derde en vierde.
Bij de dames ging de overwin-
ning naar Monique Velzeboer. Zij
klopte haar zus Simone en Esme-
ralde en Manuela Ossendrijver. De
junioren reden de derde rit van de
jeugdcompetitie op de baan in
Leeuwarden. De zege ging naar de
Fries Klaas Terpstra. Hij versloeg
Erik Duyvelshbf en Barry Rotmen
sen (beiden IHCL).
De b-finale was voor Edwin van
Goozen uit Zoeterwoude. Hij ver
sloeg zijn clubgenoten Jan Frans- 1
bergen en René de Jong. De over-
wionnimng bij de meisjes was voor
Priscilla Ernst van DKIJV uit
Delft. Wendy van de Poel werd
vijfde en Ellen v.d. Geest zevende.
Carola Vink legde beslag oip een
negende plaats.