Commissie van 'wijze mannen' voor de VARA Concert Sting: slechts bij vlagen briljant MAANDAG 23 DECEMBER 1985 RADIO-TV TELEAC 18.25 Bonjour tout le monde. Les 1 TROS 18.55 De Fabeltjeskrant 19.00 Jan, Jans en de kinderen, tekenfilmserie, afl. 13 19.05 De TROS Showbizzquiz. Vanavond de laat ste show van Ron Brandsteder die geheel in het teken van het circus zal staan NOS 20.00 Journaal TROS 20.28 De TROS Showbizzquiz, vervolg 21.25 De TROS TV-Show, Ivo Niehe in een recht streekse uitzending met gasten uit binnen- en buitenland 22.20 TROS Aktua 22.50 TROS Tele-thriller: Vanavond een afleve ring van Onze Ouwe: het lijk in het park. Phi- lipp hoort een schot in het park en vindt daar het fijk van een vrouw. Anoniem waarschuwt hij de politie NOS 23.55 Journaal DINSDAG t NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden NCRV 14.30 De Carsons, Australische serie 15.15 Goed nieuws, religieus programma 16.00 Kerstmis in de bergen en de poesta's. Over Oostenrijkse en Hongaarse kerstgebruiken 16.30 NCRV Jeugdmatinee met om:16.30 De jaloer se vogel, en om 16.45 Snelbinder, jeugdmaga- zine NOS 17.30 Journaal NCRV 17.46 Een bijzondere kerstboom. Canadese tv-film. Drie kinderen mogen een kerstboom uit het bos halen, de mooiste staat naast het huis van iemand die ze kennen! NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Paspoort voor Joegoslaven 18.30 Sesamstraat 18.45 Jeugdjournaal 19.00 Journaal HUM.VERBOND 19.12 Kwartslag. Vandaag: Even weg. Afl.2 NCRV 19.27 De kleine Lord (Little Lord Fauntleroy), Amerikaanse speelfilm uit 1980. Regie: Jack Gold. Wanneer grootvader Cedric bij zich wil hebben op zijn kasteel in Engeland belandt de kleine jongen in een wereld vol luxe 21.35 Rondom Tien, praatprogramma. Afl.: Mij zie je niet meer terug. Over jongeren die weglo pen van huis NOS 22.30 Journaal FEDUCO 22.45 Voorlichtingsprogramma TEMA NOS DINSDAG NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden RVU 17.00 Alleenstaan, beeld en werkelijkheid. Docu mentaire-serie over alleenstaanden. Afl. 1 17.30 Einde FEDUCO 17.40 Open Universiteit. Voorlichtingsprogram ma: Hoger onderwijs op afstand: ook dichter bij voor vrouwen 18.10 Einde 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma, (herh.) 18.05 Plons, kinderprogramma. Alf.: kinderen. Afl.: De Polycarpiaanse w\jze. Met: Lea Couzin, Mieke Bou- ve, Jan Reusens e.a 18.35 Meester, hij begint weer! De beste fragmenten uit 'Toets' en 'PVBA Elektron'. Presentatie: Frank Dingenen 19.05 Jaar van het openbaar vervoer (1). Belangrijke manifestaties in het kader van het jaar van het open baar vervoer. Met: Getuigenissen en historische hoogtepunten sinds 1935 19.40 Belgische Paardekoersen, me dedelingen en programma-over zicht 19.45 Journaal 20.10 In Geheime Dienst (The Secret Servant), Britse tv-serie van Alis- tair Reid. Afl. 2. Met o.a. Charles Dance, Jill Neager en Dan O'Herli- hy. De Tsjechische overloper be gint met een jacht op 'mollen' in de geheime dienst. De KGB is geïnte resseerd in de ontbrekende brief 21.05 Sjo-Bis-Time, showprogramma met vooral aandacht voor de Vlaamse showbiz. Presentatie: Luc Appermont 21.55 Horizon, wetenschappelijk ma gazine. Presentatie: Mieke Schelde- 22.40 Journaal en paardekoersen. Aansl.: Coda: Kerst 1968 van Johan Daisne DINSDAG 15.00 Doornroosje ontwaakt (Jak se budi Princesni), Tsjechische sprookjesfilm van Vaclav Vorlicek. (herh.) 16.55 Dikkie's clippies. Afl.: Alles is van mq 17.00 De wonderdoos (Box of de lights), sprookjesserie van Ronny Rye naar het gelijknamige boek van John Masefield. Afl.l: De wol ven zijn weer in het land. Engeland, in het midden van de jaren '30. Kay Harker, een 13-jarig jongetje, ont moet op weg naar huis de oude Co le. Deze ontmoeting is het begin van een reeks wonderbaarlijke avonturen 17.55 Journaal 19.00 Zonen en dochters (Sons and daughters), Australische tv-serie. Met: Rowena Wallace, Alexandra Fowler, Peter Phelps e.a. Patricia's verzoek om hulp plaatst Fiona voor een dilemma. Charlie brengt Patri cia ertoe een verhouding met David te beginnen 19.25 Tijdrover. Lieve plantjes. Van daag: Onze relatie tot de kamer plant. Presentatie: André Onghena 19.42 Mededelingen en programma- overzicht 19.45 Journaal en Programma-over zicht 20.10 Videomatch. Videospelletjes met Marleen Gordts 20.20 Extra Time 21.35 Opus Utlimum (3). Motetten op psalm 118 van Schütz ter herden king van zijn geboorte 400 jaar gele den (8/10/1585). Uitgevoerd door het Jongenskoor uit Hannover, het Hilliard Ensemble, het London Ba roque o.l.v. Heinz Hennig. (In het kader van het festival van Vlaande ren) 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.27 Quick et Flupke, tekenfilm 19.30 Journaal 20.00 Ecran-témoin: Tarzan, l'homme singe (Tarzan the ape man), speel film van John Derek met o.a. Bo Derek, Richard Harris, Miles O'Keefe e.a. Moderne versie van de Tarzanfilms waarin Johnny Weiss- muller de hoofdrol vervulde 23.10 Journaal DINSDAG 11.30 Teletekst magazine 15.30 Ecran de vacances, gevarieerd kinderprogramma 17.20 Nouba Nouba, gevarieerd kin derprogramma. 17.50 Carrefours, gevarieerd kinder programma. (Met: 17.53 Dancin- 'days, tv-serie. 18.22 Film- en video rubriek. 18.30 Nieuwsoverzicht. 18.34 Micro-défi, spelprogramma. 18.51 Invités. 18.00 Hier und Heute 18.25 Benny Hill, comedy-show 19.00 Das Ratsel der Sandbank, tv-se rie naar een roman van Erskine Childers.) 19.58 Heute im Ersten 20.00 Tagesschau. (ondertiteld voor doven en slechthorenden) 20.15 Marktplatz der Sensationen, se rie. Met Josef Laufer, Ute Christen- sen, Wolfrid Lier e.a. Regie: Martin Holly. Afl.4: Het spookt in Villa Be- tramka. Het lukt Kisch de moord op de eigenaar van een etablisse ment op te lossen, aangezien hij met de zus van één van de mede plichtigen een verhouding heeft 21.15 Oh! Africa. Dertig minuten cen traal station in de Ghanese hoofd stad Accra: één en al bedrijvigheid en handel 21.45 Alles bella, volkstoneel. Schnipsi en Herbert, een typisch Duits stel op vakantie en Angelo, zitten toevallig bij elkaar in een treincoupé 22.30 Tagesthemen 23.00 Das Nacht Studio: Nostalghia, Italiaanse speelfilm uit 1983. Met Oleg Jankovskij, Domiziana Gior dano, Erland Josephson e.a. Regie: Andrej Tarkowskij. Een Russische intellectueel reist in het levens spoor van een ongelukkige lands man en raakt in een identiteitscri sis. Op zijn reis ontmoet hij ie mand, die als gek beschouwd wordt maar in wie hij een geestver want vindt 01.00 Tagesschau 01.05 Nachtgedanken, overweging door Hans Joachim Kulenkampff DINSDAG 10.00 Tagesschau 10.03 Programma-overzicht voor de Kerstdagen 10.15 Alle Jahre wieder, amusement en informatie aan de voormorgen van de Heilige Avond 13.10 Tagesschau 13.15 Klange, die zum Himmel stei- gen, orgels in de Passauer Dom 13.45 Zuerst war es nur ein Gedanke- ...De club van de Schlitzohren, re portage over een club van mensen die goede doelen steunen en finan- ciëren 14.30 Wir warten aufs Christkind, kinderprogramma 16.30 Mein Freund Salty (Salty), Amerikaanse speelfilm uit 1973. Twee weesbroers krijgen een zee leeuw. Wanneer zij een nieuw thuis hebben gevonden bij Mrs. Penni- ger zorgt het dier al gauw voor op schudding 17.57 Tagesschau 18.15 Nieuwsoverzicht 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Die Orgel, tv-spel. Met: Hans- Christian Blech, Katharina Roth, Jane tilden e.a. Regie: Gero Er- hardt. Een eenzame man zal ter ge legenheid van zijn 65e verjaardag door zijn dorp gehuldigd worden. Hij voelt daar niets voor en vlucht naar Tirol waar hij een lief 8-jarig meisje ontmoet 20.45 Manege frei, reportage over de voorbereiding van circusartiesten en -dieren op het winterseizoen 21.15 WISO, sociaal-economisch ma gazine 21.45 Heute-journal 22.05 Es war ein bisschen laut... Pro gramma ter herdenking van de sterfdag van de schrijver Kurt Tu- cholsky 50 jaar geleden. Met: Hanns Dieter Hünsch, Ernst Stan- kovski, Louise Martini e.a 23.20 Eine Geschichte von Liebe und Ehre, Tsjechische speelfilm uit 1977. Met: Bozidara Furzonovova, Jiri Bartoska, Jiri Pleskot. Regie: Otakar Vavra. De bekende journa list en dichter Zunge is verliefd op de vrouw van prof. Muzak. Vanwe ge de regels van die tijd (1861) is het onmogelijk voor hun liefde uit te komen en buigt Karolina voor de toen heersende normen door de verbinding te verbreken 01.00 Heute GEZAMENLIJKE PROGRAMMA'S 20.00 Tagesschau 20.15 Lindenstrasse. serie. Met: Silke Wülfing, Marie-Luise Maijan, Joa chim Luger, e.a. Afl.3: Die Absage 20.45 Ach, ich fühl's, portret van de Kleine Lord Al eerder werd Little Lord Fauntleroy, het klassieke kinder boek van Frances Eliza Hodgson Burnett, verfilmd, maar de versie van Jack Gold uit 1980 - van avond te zien bij de NCRV - steekt er met kop en schouders boven uit. Wie het verhaal van 'De kleine Lord' kent, weet dat sentiment niet te vermijden is, maar in de film wordt dit ruimschoots goed gemaakt door het uitmuntende spel Van-Alec Guinness en de toen 10-jarige ~Rï?Ry ^Schroder, het innemende wondeijongëfjer-s dat eerder was opgevallen in 'The Champ'De dialogen zijn prachtig, er is uitstekend ge filmd, zelfs de bijrollen zijn per fect en zogauw het verhaal al te sentimenteel wordt of de moraal al te nadrukkelijk, is er de hu mor, die alles weer recht trekt. Guinness speelt de verzuurde Earl of Dorincourt, die zijn klein zoon Ceddie Errol, de erfgenaam van de titel, moet omtoveren in een Brits aristocraat. De vader van het jongetje is overleden. Het huwelijk van zijn 2oon, die beneden zijn stand trouwde, kon in de ogen van de Earl geen genade vinden en hij wilde het paar niet meer zien. Om Ceddie en zijn verfoeide moeder (Connie Booth) heeft grootvader zich dan ook nooit bekommerd, zodat die in een ar moedige wijk van New York zich zelf maar moesten zien te red den. Als evenwel het eind van de Earl nadert, besluit hij toch om de volkse jongen en zijn moeder naar Engeland te laten komen, hebben. Grootvader laat Ceddie dus ophalen, maar de moeder moet wegens het standsverschil buiten het kasteel wonen. De confrontatie met het onbevan gen en spontane jochie doet het hart van opa al snel smelten. Er zijn nog wat verwikkelingen, maar uiteindelijk komt er na- tuurlijk ook een verzoening tus- >T5ea-adellijke grootvader en diens Ichoon^ochter en zal alles op het kasteel5""anders worden. Eind goed al goed "das--en zo hoort dat in zo'n verhaal. (Neder land 2,19.27 uur) Weglopers Het NCRV-programma 'Rondom tien' is vanavond gewijd aan kin deren die, om welke reden dan ook, van huis weglopen. Het weglopen van huis neemt de laatste jaren steeds meer toe. Hoewel niemand exacte cijfers weet, schatten insiders het aantal gevallen op 25.000 tot 40.000 per jaar. In 'Rondom Tien' ontvangt sa mensteller-presentator Hans Sleeuwenhoek niet alleen een aantal weggelopen kinderen, maar ook ouders van weggelo pen kinderen. Voorts een ge sprek met een opvanggezin dat weglopers die geen verblijfplaats hebben een paar dagen of weken onderdak geeft en een hulpverle ner, die zich met weggelopen kinderen bezighoudt. In de stu dio is bovendien drs. Balthazar Beke aanwezig, die een uitge breid onderzoek heeft verricht naar weggelopen kinderen. (Ne derland 2, 21.35 uur). Sir Alec Guinness in Ricky Schroder in 'De kleine lord'. (foto KIPPA) HILVERSUM (GPD) - De Raad van Toezicht van de VARA heeft een adviescommissie van wijze mannen ingesteld, die rapport moet uitbrengen over de juridi sche, financieel-economische en bedrijfsorganisatorische proble men waarmee deze omroep te kampen heeft. Verwacht wordt dat de commissie half februari haar taak zal hebben beëindigd. De commissie bestaat uit de oud- voorzitter van de directie van Ra dio Nederland Wereldomroep, J. W. Acda; mr. L. de Vries, oud- hoofd van de stafafdeling Wetge ving Privaatrecht van het ministe rie van justitie en H. Peschar, de oud-president van de Algemene Rekenkamer. Op basis van het rapport van de adviescommissie zal de vereni gingsraad van de VARA zich uit spreken over de verantwoordelijk heid van het VARA-bestuur voor de financiële positie. Naar ver wachting zal de verenigingsraad niet eerder dan eind februari bij eenkomen. De televisiedienst van de VARA heeft vorig jaar 1,8 mil joen gulden te veel uitgegeven. bariton Josef Metternich 21.45 Puzzle, spelprogramma gepre senteerd door Peter Langer 22.30 Glen Gould - Ekstase und Intel- lekt, portret van deze Canadese pia nist (1932-1982). Deel 2: Gould en de audio-visuele media 23.25 Literatur im Kreienhoop. Por tret van de schrijfster Evelyn Schlag 23.55 Laatste nieuws DINSDAG 09.45 Programma-overzicht voor de kerstdagen 10.00 Heute 10.05 (S) Kerst-Oratorium BWV 248 van Bach. Cantaten 1-3. Contentus Musicus Wien o.l.v. Nikolaus Har- noncourt en het Tölzer Jongens koor 11.25 Spuk im Spielzeugparadies, een kerstverhaal. Bij een oude speelgoedmaker komen plotseling poppen en dieren in beweging als de man visite krijgt van twee arme kinderijes die voor Kerst geen ca- deau's zullen krijgen, (herh.) 12.25 Vorbeugen ist besser als lö- schen. Tips voor kerst en oud en 12.40 Heute 12.45 Winter in den Marschen. Na tuurfilm over het Noord-Oosten van Engeland 13.20 Sneeuwwitje en de zeven dwer gen, Duitse sprookjesfilm uit 1955. 14.35 Der seltsame Fall des St. Niko laus. TV-film naar een idee van Ro bin Crichton. Met: James Coco, Jon Pertwee 15.25 Heute 15.30 Der rote Strumpf. Naar het ge lijknamige boek van Elfie Donelly. Frau Panacek, een wonderlijk oud vrouwtje ontmoet in het park de 9- jarige Mari en er ontstaat een hech te vriendschap. Wanneer het oude dametje niet meer naar huis terug durft omdat ze denkt dat haar schoonzoon haar wil vermoorden neemt Mari haar mee naar huis. 17.00 (S) Fröhliche Weihnachten. 17.45 Altes Holzspielzeug unter dem Weihnachtsbaum, kerstfilm van Ivan Steiger 18.00 Sesamstraat 18.30 Gute Laune mit Musik. Beken de kerstliederen 19.00 Die Abendschau Bliek ins Land im Dritten 19.25 Journaal 19.30 Bonanza, Amerikaanse wes ternserie. Afl.: Cassandra, genaamd Cassie. Met: Lome Greene, Dan Blocker, Michael Landon e.a 20.15 Vom Auf und Ab durch Dick und Dünn. Programma over ge wichtsproblemen 21.00 Die Otto-Show, met Otto Waal- kes 21.45 Menschen unter uns: Herr Zen- gerle gibt nicht auf. Een liefdesver haal, film van Beat Wieser 22.40 Jazz am Montagabend. Das Mo dem Jazz Quartett. (1) 23.10 Laatste nieuws DINSDAG 16.00 Es müssen sich freuen und fröhlich sein..., kerstliederen door Madrigaalkoor Klaus Fischbach Saarbrücken 16.30 Alle Jahre wieder, amusement en overdenking aan de vooravond van Heilige Avond 18.00 John Craven's Newsround, Eenmalig concert van Sting in de Rijnhal in Arnhem. Bezetting: Sting (zang, gitaar, synthesizer), Branford Marsalis (sopraan-, alt- en tenorsax en percussie), Darryl Jones (basgi taar), Kenny Kirckland (toetsen), Omar Hakim (drums), Janice Pen- darvis en Dolette McDonald (koor zang) ARNHEM (GPD) - Het wachten is op Russians, het vredeslied op een thema van Sergej Prokovjev waarmee Sting commentaar gaf op de onderhandelingen tussen Reagan en Gorbatsjov in Genè- ve. Drie uur lang heeft een volle Arnhemse Rijnhal om dat num mer gesmeekt en gesoebat. Drie uur lang zijn er meisjes met de regelmaat van de klok onmach tig geraakt; 180 minuten lang heeft men soms oubollig lange instrumentale soli aangehoord. Als de eerste tonen van Russians eindelijk klinken, duurt het even voordat men beseft dat ze op ta pe staan. Tot de kortste dag van het jaar is de komst van Sting verbreid. Ruim een jaar geleden besluiten Stewart Copeland, Andy Sum mers en hij dat hun trio The Poli ce aan een adempauze toe was. Summers duikt vervolgens ón der in de studio, Copeland schrijft filmmuziek voor Francis Ford Coppola (Rumblefish) en maakt opnamen in Zaire (The Rhythmatist), maar Gordon Sumner alias Sting zoekt tussen zijn filmactiviteiten (onder meer in Envy) door naar een nieuw project. Tezamen met de beste jonge, zwarte jazzmusici van het mo ment vormt hij een nieuwe band volgens een uniek concept. Met veel gevoel combineert hij op het album The Dream of the Blue Turtles songs met een popstruc tuur met de fijnzinnige textuur van jazzharmonieën en dito ak koordprogressies. Het resultaat is op het eerste gehoor gedurfd en valt in geen enkel bestaand genre onder te brengen. De songs hebben weliswaar tekstu eel alle een duidelijk geformu leerd thema (vrede, de bezitterig heid in een relatie, de gevaren van heroine, etcetera), maar ze zijn subliem uitgewerkt. De breaks, de changes en vooral de juichende sopraansax van Bran ford Marsalis verlenen aan de muziek een ongehoorde schwung. Op de plaat valt het resultaat door een wat veilig gehouden eindmix nog wat tegen en lijkt het alsof Sting eerder voor veilig heid dan voor avontuur heeft ge kozen. Maar feitelijk draagt hij unieke mogelijkheden aan en vormt dit tijdelijke project met superbe muzikanten afkomstig uit Weather Report, de Miles Da- vis Band en het Wynton Marsalis Quintet de bevestiging van 's mans meesterschap. Er kan nu geen onduidelijkheid meer be staan over de vraag wie de ziel van The Police was. Sting in actie tijdens het optre den in de Rijnhal in Arnhem, (foto ANP) Het is jammer dat we zo lang in Nederland - waar ruim 200.000 exemplaren van The Dream of the Blue Turtles over de toon bank zijn gegaan - hebben moe ten wachten op de wijze waarop Sting dit project live zou voor stellen. In vergelijking met de Parijse concerten waarmee Sting deze zomer zijn wereldtournee van start heeft laten gaan, heeft hij namelijk al veel water in de wijn gedaan. Zo worden de meeste songs opgerekt tot forse lengte, waardoor ze op 12-inch versies van het origineel lijken. Dat is niet het enige dat in strijd is met de puntigheid van het oor spronkelijke concept. Op de plaat worden de soli van Branford Marsalis subtiel en contrapuntisch tegenwicht gebo den, zoals in Love is the Seventh Wave. Maar dergelijke essentiële finesses zijn tijdens het ver moeiende touren opgeofferd voor een grovere aanpak. Dat fijkt ook onvermijdelijk in het sporthallen-circuit waarin Sting nu moet werken. Daar krijg je meer applaus voor een calypso dansje met de achtergrondzange ressen dan voor een knap arran gement. Toch valt in de Rijnhal de kritische houding van het pu bliek zo nu en dan op. Zo klinkt er gefluit op als Sting gehinderd door stemmoeilijkheden het mooie Children's Crusade een halve toon, en Bring on the Night een volle toon te laag zingt. Bij vlagen schittert de combi natie echter op briljante wijze. Consider Me Gone heeft een unieke shuffle-beat. De imitatie van de Bach-cantate in Moon over Bourbon Street klinkt on berispelijk. Branford Marsalis heeft bovendien zo'n gedreven heid als solist dat ik vermoed dat veel popliefhebbers ook wel eens een van zijn jazzopnamen zullen willen beluisteren. Als musicus van smaak en stijl toont Sting zich direct na het concert van zijn banaalste kant door Russians op tape af té draai en. Wie zich eerst aan zijn pu bliek aanpast en het vervolgens zó minacht, heeft een probleem. JOHN OOMKES jeugdjournaal 18.05 Blue Peter, kinderserie 18.35 Rolf Harris Cartoon time 19.00 Journaal en weerbericht 20.00 Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan 20.35 The Golden Oldie Christmas Show 21.00 The 1973 Morecambe and wise Christmas Special 22.00 Journaal en weerbericht 22.25 The Fog, Amerikaanse speel film uit 1980 van John Carpenter met in de hoofdrollen Adrienne Barbeau, Jamie Lee Curtis, Hal Holbrook e.a. De bemanning van een 100 jaar geleden gezonken schip vervloekt een Californisch kustplaatsje 23.55 A tribute to dame Vera Lyn- n 00.35 Taxi, Amerikaanse serie 01.00 Weerbericht DINSDAG 07.50 Breakfast time 10.20 The littlest hobo, kinderserie 10.45 The hunter 10.50 Play chess 11.00 Charlie Brown 11.25 Magic roundabout 11.30 Play school 11.50 Tom and Jerry 12.05 Charles in charge 12.30 See hear Christmas special, ma gazine voor doven en slechthoren den 13.20 Junior kick start 13.50 Journaal 14.00 Pebble Mill at one 14.45 Mr. Benn, kinderserie 15.00 The slipper and the rose, Engel se musical van Bryan Forbes met in de hoofdrollen Richard Cham berlain, Gemma Craven, Annette Crosbie e.a. Dansen en zingen is wat iedereen doet in deze muzikale versie van Doornroosje 17.20 Keith ana Orville's Christmas Circus 19.35 Gotta dance, gotta sing 20.25 The fall and rise of Reginald Perrin 21.00 Tess, Frans-Engelse speelfilm uit 1979 van Roman Polanski met Nastassia Kinski, Peter Firth, Leigh Lawson e.a. Arm boeren meisje hoort van haar adelijke af komst en gaat de familie opzoeken die haar naam gekocht hebben. Zoon van deze familie verleidt haar, wat later tot gevolg heeft dat de domineeszoon waar zij verliefd op is haar verlaat 23.45 Sport '85 01.10 Weerbericht 14.40 What's up, Chuck? 15.10 Sport '85 16.00 Peter no tail, film 17.20 Rex Harrison stars: Dr. Doolitt- 18.30 The Brady Bunch. Fright Night 19.00 The Flying Nun 19.30 Green Acres. What's in a Name 20.00 The Quest. Incident at Druc- ker's Tavern 20.55 Police Woman. Blast 21.50 The Untouchables. Mexican Stakeout 22.40 NHL Ice Hockey 23.45 World Disco Dance Cham pionship from London 00.50 Closedown DINSDAG 08.45 Dennis. Dennis and the Pee Wee League 09.15 Sky Trax. Popmuziek 14.15 Skyways. Loving Friends 15.10 Family Hours. A Special Gift 16.00 Sky Trax. Popmuziek 21.00 Mike Yarwood's Christmas 23.00 News at Eleven, followed by Anglia Late News and Weather 23.20 Film: Nine to Five. (Film uit DINSDAG 10.25 Fraggle Rock, (herh.) 10.50 Thomas the Tank Engine and Friends (herh.) 11.00 Walt Disney Presents: The Night Before Christmas 11.10 The Battle of Monster Trucks 11.50 Film: Never Never Land 13.30 God Bless us Everyone! 14.00 News at Two 14.20 Anglia News and Weather 14.30 Film: Close Encounters of a Third Kind. (Film uit 1977) 16.55 Wind in the Willows 17.20 Splash into Christmas 17.20 Splash mto Ch 17.50 Knight Rider Anglia TV 18.45 News at 6.45 19.00 About Anglia 19.35 Crossroads 20.00 Nature Watch 20.30 Coronation Street 19.00 Les Victoires de la musique. Amusementsprogramma. 21.00 La petit théêtre. 21.30 Les carnets de l'aventure. 22.00 Nieuws 22.30 - 2.00 Musicbox Radio 1 na 18 uur NOS: Ieder heel uur nieuws. VOO: 19.02 Veronica Sport. 20.02 Club Veronica Trend. KRO: 21.02 KRO's Jazz Connection. 22.02 Goal. 22.50 Momenten om te vieren. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. AVRO: 0.02 Easy listening. 2.02 AVRO's Service Station. 6.02 AVRO a Radio 2 na 18 uur NOS: Ieder heel uur nieuws. EO: 18.03 Tijdsein. 18.25 Hallo Neder land. 18.30 Kom er es uit. 19.00 Zie radio I Radio 3 na 18 uur NOS:Ieder heel uur nieuws. 18.04 De Avondspits. AVRO: 19.02 De zwevende hemel. 20.03 Nationale L.P. Top 50. 22.02 Candlelight Radio 4 na 18 uur VARA: 18.00 Nws. 18.02 Blazers ma gazine: Black Dyke Mills Band en Huddersfield Koor. 18.30 Lucio Sil- la, opera v. Mozart. Omroep Kamer koor en Klein Omroepkoor en Ra dio Kamerork. (20.00 Nws.) 22.00 Jazz-op-vier. 23.00 Het zout in de Radio 5 na 18 uur VARA: 18.10 Kawita en Robert. P.P.: 18.20 Uitzending van het Gere formeerd Politiek Verbond. NOS: 18.30 Dichter bij de dichter. KZG: 18.40 Uitzending van de Zevende Dags Adventisten. NOS: 19.00 Nieuws voor buitenlanders. (19.00 Turks. 19.20 Marokkaans/Arabisch. 19.50 Spaans. 20.00 Chinees.) TE LEAC: 20.30 Follow through. Les 9. (herh.) 21.00 Nederlandse literatuur na 1830. Les 2. 21.30 Biotechnologie over DNA en genetische manipula tie. Introductieles D. 22.00 EIBO, Engels in het basisonderwijs. Dis- cussieprogr. 7.03 Echo. 7.15 Het levende woord. 7.25 Echo. 9.05 Postbus 900. 9.15 Even bijkomen...l0.05 M/V Magazi ne. 11.02 KRO's Schone Kunsten. 11.05 Met de KRO, met Anne. 12.05 KRO's Schone Kunsten. 12.56 Me dedelingen voor land- en tuinbouw. 13.08 Echo. VOO: Veronica Nieuws radio Radio 2 voor 18 uur NOS: Ieder heel uur nieuws. AVRO: 7.03 AVRO's Radiojournaal. 7.11 Auto in? AVRO aan. 8.03 AVRO's Radiojournaal. 8.15 Uit Studio en Theater. EO: 9.03 Muzikale Fruit mand. 10.03 Vrouw zijn. 11.30 Ik zou wel eens willen weten. 11.58 EO- Metterdaad Hulpverlening. 12.03 Lunchtime magazine. 13.03 Tijd sein. VPRO: 13.30 Het Gebouw: (13.30 Afdeling Binnenland. 14.03 Ondervragingen. 15.03 De Bovenka mer. 16.03 Een uur Ischa. 16.54 Vrije Geluiden. 17.03 Het Vraaggesprek. 18.03 Buiten Beeld.) Radio 3 voor 18 uur NOS:Ieder heel uur nieuws. VARA: Van 7.00-18.00 aktualiteiten via Din gen van de Dag. 7.03 Gesodemeur- ders. 9.03 Angelique. 10.03 Twee meter de lucht in. 12.03 De Steen Beenshow. 14.03 Hollands Hand werk. 16.03 De verrukkelijke vijf tien Radio 4 voor 18 uur TROS: 8.00 Nws. 8.02 Een goede morgen met Elly Ameling. 10.00 Continu klassiek. 11.00 TROS Con certzaal. Alfred Brendel, piano. 12.30 Nieuwe klassieke platen. 13.00 Nws. 13.02 De klassieke top tien. 13.30 Belcantorium: The Messiah, oratorium v. Handel. NCRV: 16.00 Literama. 16.50 Platennws. 17.27 Populaire soloconcerten Radio 5 voor 18 uur NOS: 9.00 Nieuws. 9.02 NOS-Spor- tief. 9.25 Waterst. RVU: 9.30 Alle- mans Veren. TELEAC: 10.00 Follow through. Les 9a. NCRV: 10.30 Steen in de vijver. (Met om 10.30 NCRV- Leerhuis. 10.45 Rondom het woord. 11.15 Met hart en mond en handen.) 11.30 In beweging. NOS: 12.00 Nieuws. 12.05 Kijk op kunst NCRV: 13.00 Nieuws. 13.10 Neder land en zijn buren. 13.30 Anders vliegje eruit. 13.50 Kijk op het weer. 14.04 Schoolradio. 14.20 Oog voor postzegels. 14.35 Van binnenuit. 14.50 Woord in de middag. 15.00 De wereld zingt God's lof. NOS: 16.00 Op de rand van het recht. 16.30 NOS-Ombudsman. 17.25 Anders dan anderen. OVERHEIDSVOOR LICHTING: 17.46 uitzending voor de landbouw. 17.56 Mededelingen en Nieuws

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 10