ELKE ZATERDAG ONROERENDGOEDONROERENDGOEDONROERENDGOED ONROERENDGOEDONROERENDGOEDONROERENDGOED 071*144941 te Bruin VJ GOED ONROERENDGOED ÖRKBCE DE GRUI JTER CO. 5 Ruime premie-C eengezinswoningen meti terras op het zuiden! ^MERKENDE VERHUIZERS BRANDT - LEIDEN EEN IDEALE MONTAGEHAL menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv >^de leeuw ::r s LEIBEN Sluit 2 dagen vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) I IIII Wilt u met 90 zeherheid weten dat uw huis binnen 2 maanden is verkochtLaat uw woning dan verkopen door het gróótste en het actiefste kantoor. Geversstraat 45. Zeer grote tot in de puntjes ver zorgde vrijstaande villa. Parter re: woonkamer 8x7,5 mtr. met serre 3,5x3,6 mtr. 6 kamers. Grote moderne keuken. Eetka mer 5.6x2.8 mtr. Prachtige badkamer, ie etage: overloop met bergkast. toilet en badka mer met ligbad en wastafel. 2e etage: overloop met 3 grote ka mers. 3e etage: overloop met bergkast en 3 ruime kamers. Bijz.: vrij grote tuin. VR.PR.: 590.000,- K.K. Hoge Rijndijk 121. Vrijstaand groot karakteristiek, gerestaureerd 19° eeuws woonhuis met terras 13,5- x7 mtr. a.d. Rijn en achtertuin op het zw. Semi-overkapte hal 13x3,2 mtr. voor o.a. garage. Nieuw gebouwde studio met ei gen ingang. Grote woonkamer 10,6x6,2/5 mtr. plafond v.z.v. balken. Flinke keuken plm. 5x2,6 mtr. Grote bijkeuken. 1 tuinkamer met openslaande deuren naar tuin a.d. Rijn. Ach ter het woonhuis een nieuw ge bouwde studio v.z.v. geïsoleer de spouwmuren 8x5 mtr. met veel licht. 1e etage: 4 royale slaapkamers. 2e badkamer met ligbad, aparte douche, dubbele wastafel en toilet. Do ka en wasruimte met toilet, wastafel en lavet. Bijz.: parterre grotendeels v.z.v. geisoleerde plavuizen vloeren. 1e etage: v.z.v. parketvloeren, dak c.q. zoldering geheel geïsoleerd. Kade-muur voor aanleggen boot (niet permanent). Nieuw pannen dak, alle ramen geiso- leerd. Inhoud 760m3, grond 370m2. Iemand met een enigs zins artistieke inslag zal door de rustige ligging en afwerking deze aanbieding een geweldig object vinden. VR.PR.:/ 445.000,- K.K. Bernhardstraat 24. Halfvrijstaand herenhuis (2 on der 1 kap) met voor- zij- en achtertuin v.z.v. cv-gas, garage met berging, sfeervol gelegen aan een singel, waardoor geen overburen. Grotendeels v.z.v. Thermopane-beglazing. Par terre: ruime entree, toilet met fontein en kelderkast. Zeer rui me woonkamer 9x4 mtr. v.z.v. een massieve Bruynzeel par ketvloer. Grote uitgebouwde woon- eetkeuken 6,3x2,5 mtr. met beige ALNO-keuken. 1e etage: overloop met 2e toilet en 3 slaapkamers. Badkamer met douche en wastafel. 2e etage: via vaste trap naar overloop met diepe prettige vrije tuin met nieuwe hardhouten pergola. Mooie woning v.z.v. spouw muurisolatie. VR.PR.: 225.000,- K.K. R0EL0FARENDSVEEN Langeweg 46, nabij Braassemermeer. Halfvrijstaand (2 onder 1 kap), rustig gelegen, beknopt, gemo derniseerd woonhuis met grote voortuin, zijpad en achtertuin, cv-gas. Totale grondgrootte 223m2. Indeling: ruime entree, luxe afgewerkte woonkamer v.z.v. een open haard, lamellen parketvloer en balken plafond. Achter de woonkamer een se- mi-open keuken, nieuwe keu ken v.z.v. kunststofaanrecht, ronde spoelbak, 3 kastjes, af zuigkap en badgeiser. Bijkeu ken c.q. schuur, toilet met fon tein. 1e etage: grote overloop met veel licht. 2 ruime slaapka mers. Klein zoldertje met 2 kas ten. Moderne badkamer met ligbad, aparte douche en was tafel. VR.PR.: 180.000,- K.K. Groot, in staat van nieuw ver kerend, ruim herenhuis met cv, diepe (15 mtr.) zonnige achter tuin, gelegen aan een der mooiste grachten van Leiden. Parterre: ruime hal. Luxe afge werkt toilet. Woonkamer 9.5x5/ 4 mtr. v.z.v. parketvloer en open haard. Mooie plafonds, luxe inbouwkeuken 3.5x2 mtr. v.z.v. electr. fornuis, vaatwas- machine, afzuigkap en koel kast. 1e etage: bijzonder mooi afgewerkte grote overloop. 2 slaapkamers. Grote badkamer v.z.v. ligbad, douche, wastafel en 2e toilet. 2e etage: overloop met parketvloer. 2 grote slaap kamers, waskamer en grote bergruimte met cv-ketel en badgeiser. Bijz keuken en schuur nieuw aangebouwd. VR.PR.: 209.000,- K.K. Ixiadal 4. In perfecte staat van onder houd verkerend herenhuis met cv, voor- en achtertuin (zo) en uitzicht over de Zijl en polder landschap. Indeling: entree, toilet met fontein e inka- ingeboui Woonk v.z.v. antieke boeren plavuizen en aluminium schuifpui naar tuin. Keukengedeelte: Bruyn zeel Pallas inbouw keuken v.z.v. RVS-aanrecht met dub bele spoelbakken. 1e etage: ruime overloop met 4 slaapka mers. Moderne badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet af gewerkt met wit sanitair. 2e etage: ruime overloop met aan sluiting wasmachine, cv-ketel en badgeiser. Grote zolderka mer 7.8x3 mtr. met dakkapel en wastafel. Bijz.: 10,5x5,3 mtr. Gehele huis v.z.v. Thermopane beglazing. Dak en buitenmuren Bachstraat 610. Bijzonder goed onderhouden grote 3 kmr. bejaarden service appartement in ••Statenhof gelegen op de 3e etage v.z.v. cv en lift. Berging in kelder. Ga rage 6x4 mtr. met automati- Lellestraat 90. I.st.v.nw. verkerend woonhuis (slechts aan 1 zijde buren) met voor- en achtertuin, grote ste nen schuur 5x2 mtr., gelegen in een zeer prettige woonom geving nl. nabij de Lammen- schansweg. Indeling: vestibule en gang, nieuw modern toilet en kelderkast. Grote woonka mer 9,5 mtr. lang v.z.v. granol en linnen behang. Wit afge werkte nieuwe keuken met RVS-aanrecht incl. geiser en afzuigkap. 1e etage: 3 slaapka mers, ruime badkamer met douche en wastafel alsmede aansl. wasmachine. Bijz.: kort geleden is dit perceel geheel Floresstraat 30/32. Bijzonder mooi in staat van nieuw verkerende woonhuizen met zonnige plaats en groot UNIEKE AANBIEDING Lelden, Rijn- en Schiekade 94b. Nabij Universiteitsgebouwen gelegen bijzonder goed onder houden 4 kmr. parterre woning met voor- en zonnige grote achtertuin (zw) 25x9 mtr., cv-gas. Indeling: kamer en-suite 13,5x4,5/3,5 mtr., 2 slaapkamers. Keuken 5x2,25 mtr. v.z.v. modern wit keukenblok met RVS-aanrecht en plavuizenvloer. Moderne douche met wastafel. Bijz.: nieuwe riolering, eigen waterleiding, div. nieuwe ramen en kozijnen w.o. met Thermo pane. nieuwe dakbedekking en schoorstenen. Oppervlakte der sche deuropener en vanuit het gebouw te bereiken. Indeling: grote hal. diepe berging, toilet met fontein. Royale woonka mer 8x3.9 mtr. Kleine keuken met RVS-aanrecht. Grote log gia. 2e gang met bergkast. 2 ruime slaapkamers v.z.v. een vaste kast. Royale badkamer met ligbad, 2 wastafels en 2e toilet. Bijz.: winkels in directe omgeving, goede verbindingen met openbaar ven/oer en gele gen nabij rijksweg A'dam-Den Haag. Bijzonder goed oproep systeem voor noodgevallen. VR.PR. 150.000,- K.K. GARAGE 15.000,- K.K. balkon. Indeling: keurige en tree, fijne, mooi afgewerkte woonkamer 8,7x4,1/3 mtr. Nieuwe grenen inbouw keu ken. 1e etage: 3 slaapkamers, luxe badkamer. Bijz.: nieuwe voorgevel met spouw. VR.PR. RESP.: 109.000,- K.K. 95.000,-K.K. Netto hyp.last 500,- p.mnd. Schubertlaan 136. Schitterend verbouwde moder ne 3 kmr. (voormalige 4 kmr.) flat met royale woonkamer. 2 balkons en cv-gas, op 2e eta- wand. Moderne speels bouwde hal, zeer royale L-vor- mige woonkamer 9x5,7/ 3,8 mtr. met vrij uitzicht en sfeervolle afwerking, deur naar zonnebalkon op z (7x2 mtr.). Nieuwe luxe semi-open keuken met balkon, betegeld aanrecht met dubbele spoelbak, afzuig kap en koel/vriescombinatie. werkte badkamer met douche, wastafel en aansluiting wasta fel. 2 ruime slaapkamers. Bijz.: perfekt onderhouden flat met royale fietsenberging en vrij uit zicht. Servicekosten 225,- p.m. incl. cv en onderhoudsre- servering. VR.PR.: 105.000,- K.K. Rosmolen 170. Zeer goed onderhouden, mo dern (1979) 2 kmr. terrasappar tement op de 4e etage met lift, cv en groot balkon (z) met wijds uitzicht over Merenwijk en park. Solarium, trimzaal, biblio theek, wasserette, overdekt winkel- en wijkcentrum in het gebouw. Aparte fiets- of brom fietsstalling. Goed beveiligd ge bouw. Indeling: ruime hal, woonkamer v.z.v. mooi Berber tapijt en aluminium schuifpui naar groot balkon (6x2 mtr.) op het zuiden v.z.v. veel planten bakken. 1 slaapkamer. Moder ne ruime luxe Bruynzeel keu ken. Grote badkamer met lig bad en wastafel. Bijz.: zeer goede isolatie. Aparte berging op dezelfde etage. Servicekos ten 180,- p.mnd. incl. cv. VR.PR.: 95.000,- K.K. Sumatrastraat 48a. Gerenoveerde royale solide gebouwde bovenwoning met vrij uitzicht en balkon op zw. In deling: overloop met gardero be, modern toilet en bergkast. Uitgebroken woonkamer 9,2- x3,4 mtr. met nieuwe schitte rende haardpartij met gas haard en openslaande deuren naar terras. Keuken: 2,7- x2,1 mtr. met RVS-aanrecht en badgeiser. Apart kabinetka- mertje van 2x2 mtr. 2e etage: overloop met toilet. Badkamer met ligbad, 2 royale slaapka mers met vaste kasten en een met wastafel. 1 kleine slaapka mer. Royale vliering. Bijz.: goed onderhouden woonhuis met 2 nieuwe hardhouten dak kapellen met hardhouten kan telramen. VR.PR.: 92.500,- K.K. 5 Melpleln 24/54. Bijzonder goed onderhouden en sfeervol gemoderniseerde 3/4 kamer appartementen met cv, berging in kelder en blijvend vrij uitzicht. Mooie woonkamer 9.25x3,5 mtr. VR.PR. V.A. 89.000,- K.K. De Genestetstraat 34. Perfekt onderhouden, luxe ver bouwd, royaal 3 kamer appar tement op de 1e etage met cv en berging. Indeling: entree met garderobe, aparte berg ruimte met vaste kasten. Zeer royale, lichte moderne, woon kamer 11x3,56 mtr. met open haard en openslaande deuren naar balkon. Muren groten deels afgewerkt met granol. Moderne semi-open keuken met Bruynzeel inbouwkeuken en RVS-aanrecht incl. kook plaat. Badkamer met ligbad, aparte douche, toilet en dubbe le wastafel, incl. spots en spie gelwand. 2 slaapkamers. Bijz.: aparte bergruimte boven bad kamer. Buitenzijde wordt nog geschilderd, oplevering kan snel. Pand is direkt te bewo nen. Netto maandlast hyp. 435.-. VR.PR.: 87.000,- K.K. Mahlerstraat 96. Zeer goed onderhouden 4-ka- merflat op de 4e verdieping met royaal balkon op zuiden en berging in kelder. Indeling: hall met entree, gang met toilet. Woonkamer 7,5x3,5 mtr. met een schoonmetselwerk wand, deur naar balkon. Nieuwe ma honie houten keuken met veel kastruimte. Badkamer met douche, wastafel en aanslui ting wasmachine. kosten slechts ƒ65,- p.mnd. royale kelderberging 4x3 mtr. VR.PR.: 82.500,- K.K. Hansenstraat 67. Ruime, rustig gelegen keurig onderhouden woonhuis met grote tuin, uitgebouwde bijkeu ken, grote schuur en achterom. Indeling: entree met hall, uitge broken woonkamer met serre groot 9x3 mtr. Keuken met doorgeefkast naar woonkamer. Bijkeuken met aardappelkel der. 1e etage: overloop met bergkast, 3 slaapkamers, dou che-kamer met douche en wastafel. Bijz.: huis is keurig onderhouden en heeft een nieuwe riolering en een nieuwe gasleiding. Grote schuur 6,5- x3 mtr VR.PR.: 77.500,- K.K. Pr. Hendrikstraat 1. Keurig gerenoveerd woonhuis met zeer zonnig, klein tuintje c.q. plaats op z. Kleine entree, toilet met fontein. Bijzonder mooie woonkamer met balken plafond 11,3x4/3.2 mtr. met open trap naar 1e etage en open keuken met groen keu kenblok met RVS-aanrecht. 1e etage: badkamer met ligbad en wastafel, 2 slaapkamers, groot zonneterras op z. 4x2,25 mtr. Bijz.: woonkamer heeft beton nen vloer en moderne schoor steen. zijmuur v.z.v. rabatdelen met isolatie, keuken nieuw uit gebouwd. Netto maandlast 385,- p.mnd VR.PR.: 77.500,- K.K. De Genestetstraat 64. Op de 1e etage gelegen 3/4 appartement met cv-gas en balkon. Indeling: entree met gang, berging. Woonkamer 10.27x3.58 mtr met zonnebal kon Badkamer met toilet en douche. Moderne keuken v.z.v. aanrecht met ronde spoelbak. 2 slaapkamers. Bijz.: cv-gas, elektra en gasleidingen ver- Voorlichting Hypotheek Afdeling 7,6 met gem. garantie. 12 jaar vast - laatste 2 jaar, vrije keuze voor event, ver lenging -25% per jaar extra boetevrij aflossen •Bij verkoop boetevrij aflossen Bachstraat 702/644. Bijzonder goed onderhouden 2/3 kmr. service-flats met cv, en lift en groot balkon. Indeling: entree, toilet met fontein, grote plezierige L-vormige woonka mer. Kitchenette 2x2 mtr. v.z.v. veel kastruimte. Slaapkamer 4,3x4 mtr. met grote gardero- bekast. Ruime moderne bad kamer met toilet, ligbad en wastafel. Bijz.: alarmsignaal aanwezig, ongewenst bezoek uitgesloten, recreatiemogelijk heden. De service-kosten incl. maaltijden bedragen Hogewaard 81. Keurig onderhouden 4 kmr. maisonnette op de Ie en 2e etage. Indeling Ie etage: gang, grote woonkamer en slaapka mer. 2e etage: 3 slaapkamers, douche en berging. VR.PR.: 83.000,- K.K. =Vrlje vestiging Dagell|ks geopend ven 09.00-18.00 uur Zaterdags van 11.00-16.00 uur Grote totohal Donderdags 's avonds van 7-9 uur ZOETERWOUDE: RUIME, LUXE EENGEZ. WONING In rustige wijk nabij winkels en scholen. Zonn. voor- en achtertuin resp6 en 9 m. diep), stenen berging, V. en a. zonwering, geheel geïs. Ind.: ha! m. toil., ruime woonk. (9x6/3,5 m.) m. sierpl. en schoonmetselw., open keuk, m. plav. Vloerbed. op trappen en overl. 1e verd.: 3 ruime slkrs en gr. badk.m. o.a. douchecab. In ouderslkr. ingeb. schuifk.wand. 2e verd.: woonzolder m. vaste tr. en 2 slkrs. Dubb. geïs. kap m. houten bet. C.v.-gas, bj. 1980. Goed onderh. Eig. grond. Prijs 189.500,- k.k. zolang geen mak. is ingesch. 1008 gemeente-garantie moge- Hik. Pancratiusstr. 8, 071-896867. VERHUZRS NV KONINKLIJKE t VERHUIZINGEN BINNEN- EN BUITENLAND VERPAKKINGEN OPSLAG LUCHTVRACHT dEUBELTRAfjSPORT NI IJ Onze 2000 m2 opslagruimte is electronlsch beveiligd, verwarmd en beschikt over vochtbewaking en brandbeveiliging UNIEK IN NEDERLAND Tel. 071-899313 Industrieweg 11-13 Zoeterwoude-Rijndijk Plan Stevenshof Plan Stevenshof is een van de nieuwste woongebieden aan de Wassenaarse kant van Leiden. Het is een mooi groen plan waar al een scholencomplex aanwezig is en binnenkort wordt gestart met de bouw van een modern winkelcentrum. Ruime eengezinswoningen met een riant terras Op de begane grond is een aantrekke lijk 2-kamerappartement gesitueerd, daarop worden deze volwaardige ruime eengezinswoningen gebouwd met als indeling o.a.; hal. toilet met ligbad, vaste trap naar ruime zolderver dieping. alsmede op de begane grond een berging. De koopsommem bedragen H42.250.- vrij op naam. Loon-Vast Hypotheek Een eigen huis klinkt interessant. Maar kunt u het blijven betalen? Dat kan! Met de Loon-Vast Hypotheek van het pensioenfonds PGGM. Een bijzondere hypotheekvorm waarvan de rente uit twee delen bestaat: a) Een voor de gehele leningsduur vaste basisrente en b) Een aanvullende rente overeenkor stig het door het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) vastge stelde percentage van de algemene loonontwikkeling (de loonindex) over het laatste jaar. Voor nieuwe leningen geldt een basis rente van 4,5%, die dus tijdens de leningsduur niet kan worden gewijzigd. De aanvullende rente over eenkomstig de loonindex van het CBS bedroeg in 1983 4.4% en in 1984 0.5%. Voor 1985 is de gehanteerde loonindex -0.4%. waardoor de totale rente voor nieuwe hypotheken uitkomt op 4,5%-0.4% =4i1%rente Uitgaande van een bruto inkomen van MO.000,- per jaar en een lening van /146.000.- is het netto woonbedrag in het eerste iaar 1660.- per maand. Dit is ongeveer 20% van het bruto jaar inkomen. Wilma Het netto woonbedrag blijlt gedurende de hele verdere looptijd van de lening op ongeveer ditzelfde percentage van het bruto jaarinkomen slaan, ongeacht het renteniveau in de toekomst. Deze koppeling tussen woonlasten en bruto jaarinkomen is de grote kracht van de Loon-Vast Hypotl 2e Kerstdag tussen 14.00 en 16.00 uur open huis in het Wilma Informatiecentrum. Het Wilma Informatiecentrum is gesitueerd op de bouwplaats. Dicht bij het restaurant 'De Haagsche Schouw'. Vanaf de rijksweg Wassenaar-Amsterdam (A44) neemt u vanuit Wassenaar de afslag Leiden- Zuid en vanuit Amsterdam de afslag Leiden/Utrecht (volg de Wilma routebordjes). Informatie tijdens de kantooruren bij onderstaand makelaarskantoor. Data Makelaardij b.v. Stationsweg 26-28, 2312 AV Leiden 071-121645 Leiden Rosmolen 50 Luxe 2 kamerflat in terrasvor-( mig flatgebouw, mooi groot I balkon en fantastisch uitzicht! over park, rustige ligging op» 1e etage (lift in flat aanwe-. zig). Ind.: hal, moderne apar te keuken, badkamer met lig-{ \bad, toilet, ruime woonkamer I met schuifpui naar terras slaapkamer, berging, c.v. In 'het flatgebouw zijn diverse faciliteiten zoals: wasserette, I sauna, solarium, bibliotheeki etc. Vraagprijs S 103.000,-k.k. Van Beukering Makelaardij w M Zonnebloem 72 3 Leiden mnvu 071-214521 I HMi> h*i van huis ultl Tel. 071-120389 01720-72368 Telex: 39341 TE HUUR in Nieuwkoop Opp. 250 m2 met daarbij behorende kantoren opp. 100 m2 gelegen in het In dustriepark te Nieuwkoop. Inlichtingen META BELEG NIEUWKOOP B.V. Industriepark 23 2421 LE Nieuwkoop Tel. 01725-9313. BEDRIJFSOBJECTEN 2600 M2 MODERNE BEDRIJFSRUIMTE LEIDERDORP Deze bedrijfsruimte kenmerkt zich o.a. door: - aanwezigheid van 2 transportingangen, ver- lichting en verwarming; - een vrije hoogte van 6 meter; - eigen identiteit; - zeer gunstig gelegen t.o.v. de autosnelweg Amsterdam-Rotterdam (bereikbaarheid van Schiphol per auto: 15 minuten). Zeer concurrerende huurprijs 145.000,- excl. BTW per jaar stationsweg 26,2312 av leiden telex 39303 masjb-nl tel. 071-125041 NIEUW IN VERKOOP!!! WESTLANDERWERF 17 - LEIDEN VRAAGPRIJS f 156.000.-- k.k. Op goede stand gelegen, goed onderhouden tussenwoning met zeer fraai aangelegde tuin op het zuid/oosten. Indeling: entree, keuken, toilet, woonkamer met fraaie parketvloer; Ie etage: 3 ruime slaapkamers, iuxe badkamer met ligbad, 2e toilet en aan sluiting wasmachine; vaste trap naar 2e etage: grote kamer met wastafel. Veel berging en gloednieuwe combi-ketel. Rijnsburg - Rijnsburger weg 100 - 01718-29301" Leiden Steenstraat 43 - 071 -14 2045" (ook zaterdags van 10.00 tot 13.00 uur) H. HEIJERMANSSTRAAT 11 f 167.500 - Op goede stand gelegen prima onderhouden woonhuis met voor- en achtertuin (W), stenen schuur met elektra en achterom. Indeling: entree, woonkamer met open haard, en half-open eiken keuken met ingeb. app., plavuizen- vloer, garderobe onder de trap, modern toilet. 1e et.; 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e et: overloop met aansl. wasapp., C.V. gasketel en badgei ser, berging, grote zolderkamer met dakkapel. Voorzien van dakisolatie, ged. dubbel glas en hardhouten opensl. ramen en deuren. BACHSTRAAT 24 f 45.000.- Op de 1e etage gelegen 1-kamerappartement met lift, ber ging, gemeenschappelijke fietsenberging, parkeerterrein en zonnedak. Bevat: L-vormige woon/slaapkamer, keu ken, hall, toilet, douche en flink zitbalkon (ZW). Ser viced f 290,- p/m incl. c.v. HAAGWEG 148 f128.000,- prachtig uitzicht over houtmo- Zeer vrij, op 4e etage, len, de Rijn en de duinen, nabij grote wegen en centrum, gelegen 4-kamerappartement met lift en berging onder het gebouw. Indeiing: 2 voorkamers, groot zitbalkon, slaapkamer, studeerkamer, badkamer met douche, keu ken, toilet. Voorzien van C.V. gas. MAURITSSTRAAT 25 f 127.000,- Geheel gerenoveerd woonhuis met flinke achtertuin (16 m) met vrijstaande stenen schuur met elek. en C.V. gasketel met boiler. Indeling: entree, toilet, grote woon kamer met convector, luxe open keuken. 1e et.: 2 kamers met ingeb. kasten, moderne badkamer met ligbad, ap. douche en luxe wastafel. MORSSINGEL 243 f 118.000,- Op 3e etage gelegen riant 3-kamerhoekappartement met fraai uitzicht, isolatie, lift, inp. berging en eigen C.V. gas- install. met warmwatervoorz. Indeling: gang met toilet, werkkast, C.V. kast, grote woonkamer met zitbalkon (ZW) en dubbele beglazing, open moderne keuken, stu deerkamer, slaapkamer, badkamer met douche. Centrale ligging en goede staat van onderhoud. Serv. kst.: f 120,— p/m. WITTE SINGEL 77/77A f 190.000.- Centraal gelegen hoekhuis met besloten zonnige achter tuin (met mog. voor garage), zonneterras, fietsenschuur en zij-ingang. Indeling benedenhuis: vestibule, gang met toilet en fonteintje, douchecel, keuken, bijkèuken met wastafel en aansl. wasapp., woonkamer, zijkamer met wastafel, tuinkamer. Bovenhuis: eigen opgang, hall, voor kamer over hele breedte, diepe kast, toilet, mog. douche cel, keuken, achterkamer, zijkamertje. 2e et.: zolder met 3 a 4 kamers. Dit bovenhuis is ook apart te koop voor f 95.000,-. KATWIJKERWEG 54 f 148.000- In tuinbouwgebied gelegen woonhuis met voor- en achter tuin, aangeb. stenen schuur en achterom, geen over- en achterburen. Indeling: entree, hal, kelderkast, L-vormige woonkamer met open haard en plavuizen, open keuken met app., ingemetselde spiltrap, halletje met toilet, hob bykamer metwasbakje. 1e et.: 3 kamers, dakterras, bad kamer met ligbad, 2e toilet, aansl. wasapp. 2e et.: doorlo pende stenen spiltrap, berging met gasboiler, 2e berging met C.V. gasketel, kamer met dakkapel en berging. Woonvergunning zal met voorrang worden verleend(aan ingezetenen of economisch gebondenen van de Gemeente Valkenburg/ZH. Lid van de Ned. Ver. van Makelaars in onroerende goedere Lid Makelaars Diensten Centrum. V*f, .1>,Vt t

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 32