EN... PRETTIGE FEESTDAGEN! 12?* Etos. De drogist die je verwent met lage prijzen. Sassenheim verkoopt bijna twee hectare bedrijfsgrond 2» 4» Grand Prix Zandvoort geschrapt Plan voor woningen op 'weitje' 195 WOENSDAG 18 DECEMBER 1985 PAGINA 23 SASSENHEIM - Het be drijf Kopiersysternen Ne derland bv zal zich binnen kort vestigen in Sassen heim. Met de gemeente is overeenstemming bereikt over de aankoop van 17.830 vierkante meter grond op het industrieterrein Jagt- lustkade. Met aankoop van de grond en het neerzetten van het gebouwencomplex is een bedrag gemoeid van ongeveer 9,5 miljoen gul den. Het huidige onderkomen van Ko pieersystemen Nederland - beter bekend als KN - in Badhoevedorp zal worden gesloten. Bij het bedrijf dat voornamelijk computers en schrijfmachines verkoopt, werken momenteel 150 personeelsleden. Eenderde daarvan is in de hoofd- vestinging in Badhoevedorp werk zaam. Directeur D.J. Compaan sluit niet uit dat het aantal perso neelsleden na de bouw zal worden uitgebreid met 20 tot 25 man. De nieuwe bedrijfsruimte in Sas senheim zal bestaan uit een kan toor, een showroom, ruimten voor instructiebijeenkomsten, een tech nische afdeling en een magazijn. Voorlopig zal het gebouwencom plex een terrein van ruim 6000 vier kante meter beslaan. Met het oog op eventuele uitbrei dingen in de toekomst is een veel groter stuk grond aangekocht. Bin nen een tijdsbestek van acht jaar is het bedrijf door de opmerkelijke groei al drie keer verhuisd. "Al die verhuizingen zijn wij eerlijk ge zegd een beetje zat. Met de aan koop van dit stuk grond hebben wij de mogelijkheid in toekomst verder uit te breiden", aldus Com paan. KN begon in 1978 met de ver koop van Minolta kopieermachi nes. Het bedrijf telde destijds nog slechts drie werknemers. In 1982 werd het assortiment uitgebreid met een lijn elektronische schrijf machines (TEC) en micro-compu ZANDVOORT (GPD) - De Grand Prix op Zandvoort gaat volgend jaar niet door. De Internationale Automobiel Federatie (FISA) heeft de race op dit circuit van de lijst geschrapt. Dat gebeurde tijdens een vergadering in Parijs óp verzoek van Bernie Ecclestone, de voorzitter van de construc teursvereniging FOCA. Ecclestone en andere belangrijke stalbazen vinden de accommodatie van Zandvoort te veel verouderd. Dirk Buwalda, voorlichter van het cir cuit: „Ecclestone heeft volkomen gelijk. De hoofdtribune, de Rode- Kruispost en het politiegebouwtje zijn niet meer om aan te zien. Wij noemen die dingen zelf al kippehokken. Er moet wat gebeuren, maar ook volgend seizoen wordt er niets opgeknapt". Er bestaan plannen om de Nederlandse Grand Prix samen te voegen met de Belgische Grote Prijs tot Benelux Grand Prix. De definitieve racekalender wordt op 3 januari samengesteld. Circuit-directeur Jim Ver meulen heeft nog een kleine hoop, dat Zandvoort er dan alsnog op komt. ters (NCR). Onlangs is de verkoop van Secap-papiervernietigers daar aan toegevoegd. Voor Sassenheim is voorname lijk gekozen vanwege de gunstige ligging van het industrieterrein Jagtlustkade. "Wij zitten straks midden in de Randstad pal langs de rijksweg. Voor ons bedrijf met meer dan 150 auto's op de weg is dit bijzonder belangrijk", aldus Compaan. "Bovendien wilden wij ons niet al te ver van ons huidige bedrijf vestigen". Het Sassenheim- se bouwbedrijf Meyer zal het nieu we complex vermoedelijk bouwen. De onderhandelingen daarover zijn nog gaande. In de strook tussen de rijksweg en het bedrijf zal een vijver worden aangelegd. Daarmee wordt een tweeledig doel nagestreefd. Ener zijds krijgt het terrein een fraai aanzicht en anderzijds wordt ge volg gegeven aan de normen van het Hoogheemraadschap van Rijn land om voor de afwatering van het poldergebied zorg te dragen. Optimistisch Met de verkoop van het stuk grond aan KN is inmiddels vier van de in totaal zeven hectare grond in het industriegebied uitge geven. Volgens gemeentesecreta ris A.G. Hogenboom zijn gesprek ken gaande over de verkoop van nog eens een stuk grond van 10.000 vierkante meter aan de Jagtlustka de. Gezien de onderhandelingen wil de de gemeentesecretaris daarover nog geen mededelingen doen. "Wij zijn daarover in elk geval zeer opti mistisch gestemd. Bovendien zijn er nog wekelijks contacten met nieuwe belangstellenden", aldus Hogenboom. De gemeente Valkenburg wil woningbouw op 'Het weitje van Varkevisser' t aanpakken. i de Hoofdstraat zorgvuldig (foto Wim Dijkman» VALKENBURG - Eén van de schilderachtigste plekjes van Val kenburg dreigt te worden opgeof ferd aan woningbouw: het 'weitje van Varkevisser'. Het weitje met de boomgaard maakt deel uit van een groter complex aan de Hoofd straat waar burgemeester en wet houders woningen willen bouwen. Het plan verkeert in een zeer pril stadium. "Maar de eerste schetsen voor het gebied zijn gereed voor overleg met de gemeentelijke com missie", aldus burgmeester C. Sin- ke. Hij tekent er overigens bij aan dat de financiering van het bouw plan nog wel de nodige hoofdbre kens zal kosten. Een woordvoerder van de ge meente zegt dat woningbouw op of rond het weitje van Varkevisser geen aantasting hoeft te betekenen van het schilderachtige stukje Val kenburg. "Dat zal van de opzet van het woningbouwplan afhangen", aldus de woordvoerder van de ge meente. NOORDWIJKERHOUT - Een in sluiper in het bejaardenhuis Puyc- kendam aan de Pilarenlaan in Noordwijkerhoutis gisteravond op de vlucht geslagen nadat hij was gezien door drie inwoonsters van het huis. De man is vermoedelijk door de voordeur naar binnen gelopen. Drie dames zagen hem waarna hij zich opsloot in een wc. Terwijl de bewoonsters de politie belden ging de insluiper er vandoor. Er wordt niets vermist. Provincie weigert toestemming voor bouw van hotel aan rijksweg NIEUW-VENNEP - Gedeputeerde Staten van Noord-Holland, het da gelijks bestuur van de provincie, willen niet dat er bij Rick's Bru- grestaurant over rijksweg Amster dam-Rotterdam een hotel wordt gebouwd. Directeur G.J. Verveld van het restaurant maakte dit gis teravond aan de vooravond van de viering van het 5-jarig bestaan van het restaurant bekend. Volgens Verveld vindt het pro vinciebestuur dat de bouw van het ongeveer 200 kamers tellende hotel het landschap in de Haarlemmer- meerpolder nog verder zal aantas ten. De directeur zei gisteravond tegen de beslissing van Gedepu teerde Staten bezwaar te zullen aantekenen. Verveld: "Wij zullen ons niet uit het veld laten slaan. We hebben bij de bouw van het wegrestaurant ook veel tegenwerking gehad van allerlei instanties. Ook deze keer zullen we ons doel bereiken", al dus een optimistische Verveld. Hij zei te verwachten dat de eer ste paal voor het ongeveer 35 mil joen gulden kostende hotel in elk geval nog volgend jaar de grond zal ingaan. "Hij ligt al klaar". Gedeputeerde Staten hebben het besluit overigens met een kleine meerderheid van stemmen geno men. De WD-leden in het college van Gedeputeerde Staten willen de eigenaar van het wegrestaurant wel toestemming geven een hotel langs de rijksweg tussen Den Haag en Amsterdam te bouwen. Glitter Gel, In de kleuren rood, goud, blauw en disco. Geeft fonke lende, giitterende effekten aan uw haar, per pot 100 ml. Bffi-Lips Het magische geheim van prachtige lippen GOUD WORDT KORAAL ROOD BLAUW WORDT LILA GROEN WORDT ROSE-ROOD ZWART WORDT WIJN ROOD. Deze nieuwe en unieke lipsticks passen zich op natuurlijke wijze aan je huid aan en houden langer dan 12 uur, zelfs by eten en drinken. De kleureffek- ten zyn verrassend. nQ\ per stuk ^9 Gallery Sparklers, Glitternagellak van Gallery in 9 modieuze kleuren, per flakon a 14 ml. Blue Stratos Kadoset After Shave 50 ml. I Zeep li Ted Lapidus. Bi Eau de Tbilette 50 ml. I XV& I. Brut for Men, i After Shave, spray 40 ml. J&95 Brut 33, i After Shave 200 ml. Fenjal Bodylotion, 250 ml. Fenjal Badolie, 2 x 100 ml. 1530 Oil of Ulay Kadoset, Voor een zachte en soepele huid, 125 ml. met gratis pen Gotische Kaarsen, 14 stuks Gotische Kaars met Dennetak- motief, 3 stuks Gallery Country Bouquet kadoset. Bestaande uit: 2 x Zeep a 50 gr. 2 x Badzout a42gr.+lhlcl00gr. Limara Parfum Douche, 200 ml. Leuke Kollektie oorbellen, in modieuze kleuren, per paar vanaf Gallery Eye Creation, 4 kleuren oogschaduw in een doosje |Óf§ïpolyKur Schuimhaarmasker Gun uzelf die extra schoon heidsverzorging en verwen uw haar zo vaak u maar wilt met Poly Kur haarmasker Crisan Shampoo, Kuurshampoo van Wella voor een intensieve en doeltreffende werking,, 200 ml. 435 Elsève Shampoo, Een verzorgende shampoo die het haar vitaliteit en souplesse geeft 2 flakons a 250 ml. Margaret Astor, Eau de Tbilette (White Flowers) spray 25 ml. 1735 Etos Stylingschuim, Maakt het haar vol en glanzend. 2 bussen a 150 ml. Andrélon Kleurshampoo. Bevat geen ammonia en is zacht en verzorgend voor uw haar. In 10 kleuren, perpak 935 Akties geldig tot en met dinsdag 31 december 1985. Maar op is op. Prijswijzigingen voorbehouden. Leiden, Donkersteeg 11, Oegstgeest, Lange Voortplein 18-20, Zoetermeer, Dorpsstraat 88, Wassenaar, Langstraat 115-117.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 23