Resultaat staat bij RB voorop 'Al vaker te vroeg gejuicht' Noordwijk snelt naar revanche Groeneveld: wraak op de tennisbond Nunspeet met 5-0 verslagen Tennissers Van Houweling succesvol SIZO: wéér nederlaag Rijnsburgers laten publiek in de kou staan Quick Boys nuchter na royale zege Fransman Leconte in Toldo 'onverslaanbaar' MAANDAG 16 DECEMBER 1985 SPORT PAGINA 15- NOORDWIJK - De wedstrijd Noordwijk-Nunspeet duurde pre cies dertien minuten. Tussen de elfde en de vierentwintigste mi nuut moest Gertie Fidder, naast doelman van Nunspeet ook sluit post van het Nationale amateur team, vier keer de gang naar het net maken. Uiteraard was de zaak daarmee bekeken, Noordwijk had z'n revanche voor de eerder in het seizoen op de Veluwe opgelopen nederlaag (2-0). Via een goal van Siem van Beveren liep de score in de tweede helft nog op tot 5-0. Die helft had trouwens net zo goed overgeslagen kunnen worden. In het begin van het duel ging er nog wel enige dreiging van Nun speet uit. Op de gladde grasmat (Noordwijk-trainer Eelman: „Een regenbuitje en het veld staat tegen woordig blank") liep met name Dick Visscher tot drie keer toe langs directe tegenstander Sjaak Sluys alsof die er niet stond. Suc ces leverden zijn acties echter niet op. De eerste de beste keer dat de thuisclub, met Kees Nulkes op het middenveld voor de geblesseerde Timo Gerlof, gevaarlijk was, was het gelijk raak. Klaas Vink werd in het strafschop gebied door Ivan Hermans aangespeeld. Vink nam de bal aan, draaide en viel over de voet van directe tegenstander Evert Hofman. Penalty, besliste scheidsrechter Freke uit Katwijk. John Marijt was er als de kippen bij om dit buitenkansje te benut ten. „Ik vond het een terechte straf schop", oordeelde Eelman later. Een stelling waarmee veel Nunspe- ters het niet eens waren. Noord- wijk evenwel had de smaak te pak ken door deze goal. Nog geen vijf minuten later stond het al 2-0, om dat Geert-Jan Bakker in eendrach tige samenwerking met voorstop per André den Dolle de bal over de doellijn had gegleden. Een niet perfecte stop van doelman Fidder, die de bal maar half keerde, ging vooraf aan deze treffer. Als vervol gens Eric de Ruiter bij een Nun- speetse tegenstoot geheel vrij voor Dick Dortmundt gescoord had, hadden de Gelderlanders mogelijk nog een kans gehad. De Noord- wijkse goalie keerde de inzet met zyn voet en zag zijn ploeg kort hier na de voorsprong uitbreiden tot 3- 0. Dat gebeurde via een razend snelle counter, waar de volgelin gen van Eelman het patent op lij ken te hebben. Middels een verre trap stuurde Andries Wendt Klaas Vink de diepte in: Vanaf links volg de de voorzet op Bakker, die het karwei geroutineerd afmaakte. Na dat Fidder nog een kopbal van Hermans uit de kruising had ge tikt, kreeg hij drie minuten na het derde doelpunt nummer vier om zijn oren. Marijt bracht het leder uit een hoekschop voor het doel, waar na enig gerommel Hermans Klaas Vink instaat stelde ook een doelpuntje mee te pikken. Opval lend in de eerste helft was overi gens de vrijheid die Jos Smits op links genoot. De felle middenvel der maakte daar optimaal gebruik van en stond onderandere aan de basis van de tweede goal. Voor Noordwijk was het vervol gens lekker voetballen. De bal ging rond van voet tot voet, maar de scherpte ontbrak om de score nog op te voeren. Eelman:,, Ik heb ze in de rust nog op het hart gedrukt ge woon door te gaan. Het publiek heeft daar recht op. Maar onwille keurig doen ze het toch rustiger aan. Voetballers zijn nu eenmaal gauw tevreden. Dat is al zo in het betaald voetbal, dus waarom zou je verwachten dat het bij de amateurs anders is". Inderdaad had de twee de helft net zo goed achterwege kunnen blijven. Voor Noordwijk was er geen eer meer te behalen en voor Nunspeet, met inmiddels twee wisselspelers in de gelederen, zat er niet veel meer in dan de eer te redden. Het pleit wel voor Nun speet dat het bleef voetballen. Alleen invaller Rini Vedder ging een keer over de schreef ten op zichte van Wendt en werd prompt opgeschreven. Toen was de score al opgelopen tot 5-0, omdat voor- stopper Van Beveren de bal fraai had ingeknikt na een vrije trap van Bakker. Nunspeet verdiende voor de geleverde inspanningen zeker een tegengoal maar die kwam on danks de welwillende medewer king Dortmundt niet tot stand de doelman ging bij hoge voorzetten nog al eens in de fout, zonder dat de Nunspeters daarvan profiteer den. Aan de andere kant was Klaas Vink dichtbij de zesde treffer. De lat evenwel bracht uitkomst voor de mistastende Fidder. Ook Marijt en de voor Smits in het team geko men Albert Bosma hadden de gele genheid Noordwijk aan een nog rianter score te helpen. Beiden spaarden de doelman van het ama teurteam, die zo vlak voor de trip naar China al genoeg al genoeg te verduren had gehad. CHRIS HARTMAN Ongeplaatste pakt indoor-titel WARMOND - De tennissers van Cees Houweling wonnen gisteren in het Tennis College Circuit met 11-1 van de pupillen van Hugo Ek- ker en Paul van Geuns. Dekker - Tennis College kon tegen de disci pelen van Marian Laudin niet meer dan twee punten scoren. Die pun ten kwamen van Stephan Faas die de invaller bij Laudin, Jos Koe mans, in twee sets (6-4, 6-2) de baas bleef en van het mannendub- bel Rene van der Wilk en Erik Snellenberg dat het duo Ruud van der Planck en Robin Urban in een partij die op tijd moest worden ge speeld met 6-5,1-0 klopte. Natuurlijk trok gisteren vooral de wedstrijd tussen Stephan Faas en Jos Koemans het meeste be kijks. Stephan Faas wilde graag het service-volley spel spelen ^aar hij zich in zijn training en wedstrij den op dit moment in het bijzonder op toelegt. Op de langzame banen wilde dat echter niet zo best luk ken. Ook Jos Koemans ("Ik train op veel snellere banen") had moei te om tempo te maken. Stephan Faas wilde de pot echter hoe dan ook winnen. Hij was geduldiger en liet Koemans, die alle afstraffingen aan het net ten spijt, toch naar vo ren bleef komen, de fouten maken. En Koemans liet er gisteren aan merkelijk meer van zijn racket spatten dan hij doorgaans in drie wedstrijden samen doet. Was deze wedstrijd eigenlijk, speltechnisch, wat teleurstellend, er viel gisteren in Warmond buiten Faas - Koe mans best nog meer te genieten. Zo gaf voor Laudin bij de vrouwen de no. 1 van Europa bij de jeugd tot en met 14 jaar, Bettina Sonneveld, bewijs van haar kunnen. Brigitte van der Maarel bood haar een set geduchte tegenstand maar moest toen wijken voor het nog vasthou dender en nog nauwkeuriger ten nis van Bettina Sonneveld, 5-6, 0- 6. Voor een verrassing zorgde Lau- dins Coen van Santen tegen Freek Tanis. Het wa§ een wedstrijd waar in de beide spelers fraaie punten afwisselden met jammerlijke mis sers. Gelukkig voor de kijkers overheersten de winnende slagen. Coen van Santen won met 5-6,6-5, 5-2. In de ontmoeting tussen de ten nissers van Cees Houweling en die van Paul van Geuns en Hugo Bak ker kon alleen Jan van Nieuwkerk in het tweede mannenenkelspel voor de laatstgenoemde groep te- genscoren. Hij won van Reggie Waldeck, 6-4, 6-1. Uitslagen zie Scorebord. Op aangeven van Martin Toet scoort Martin de Louw op fraaie wijze het tweede Rijnsburgse doelpunt. (foto Van Boven) VALKENSWAARD (ANP) - De machtige heren van de tennisbond zullen zich na de titelstrijd op over dekte banen, afgelopen week in Valkenswaard, toch wel een paar keer achter hun oren krabben. Al thans, dat zou hen niet misstaan. Want de beide titels in het enkel spel in Valkenswaard, kwamen te recht bij ongeplaatste spelers. Bij de vrouwen was de 18-jarige Nicole Jagerman de gelukkige winnares van de eerste prijs ter waarde van 1000 gulden. Zij was in het door af zeggingen gedevalueerde toernooi in de eindstrijd net iets meer op dreef dan Carin Bakkum. Het ver loop bij de mannen echter moet de tennisbond nog meer aan het den ken zetten. Met Wim Groeneveld heeft de bond een kampioen gekre gen die geen plaats heeft op de na tionale ranglijsten. Dientengevolge was hij in de Brabantse gemeente ook niet geplaatst. De bekendmaking van de lijsten ontlokte bij de 24-jarige Groene veld zowel teleurstelling als woe de. Die uitte hij in de loop van het toernooi al duidelijk. Beter was dat hij die gevoelens omzette in een enorme vechtlust en wil om te win nen. Dat hielp hem in de halve fi nales al bij de verrassende zege op de als eerste geplaatste Freddie Sauer. Het was de tweede keer bin nen acht dagen dat de twee elkaar troffen. Vorige week won Sauer binnen 35 minuten met twee keer HILLEGOM - Het einde van de lij densweg in de zaterdag derdeklas- se (West I) lijkt voor de voetballers van SIZO nog niet in zicht. Op nieuw wisten de Hillegommers geen vuist te maken, waardoor de strijd tegen ZCFC al in de opfe- ningsfase verloren ging: 0-2. Het scenario heeft zich dit sei zoen al enkele malen herhaald. Nog voordat er goed en wel afge trapt is heeft de tegenstander bezit genomen van de bal en deze achter de onfortuinlijke SlZO-doelman gewerkt. Dit strijdplan werkte za terdagmiddag ook voor ZCFC dat al na twee minuten aan de leiding kwam. Tien minuten later had kee per De Ruiter andermaal het nakij ken, waarna de bezoekers het ver der wel geloofden. De Ruiter redde nog enkele keren bijzonder knap, waardoor een grotere nederlaag voorkomen werd. SIZO fcelf echter kwam er niet aan te pas en lijkt zich verzoend te hebben met de gradatie. RIJNSBURG - Het herstel van Rijnsburgse Boys is zaterdagmid dag op het matig bezette sportpark Middelmors doorgezet tegen het overgewaardeerde Marken, dat door de slimme thuisploeg met 2-0 werd afgetroefd. Het publiek heeft desondanks maar weinig kunnen genieten, want met uitzondering van de bliksemstart van RB en het slot van de eerste helft viel er wei nig hartverwarmend voetbal te zien op het kille veld. Marken kwam naar het bloemen- dorp met een indrukwekkende prestatielijst in de eersteklasse, want na de puntendeling op het voormalige Zuiderzee-eiland eer der dit seizoen tegen de Rijnsbur gers (2-2), was Marken opgeklom men naar de derde plaats. De ver wachtingen waren dan ook dat de brigade van Arie Lagendijk het moeilijk zou krijgen, maar de kof fiedikkijkers kregen ongelijk. Mar ken-trainer Dick Alberts had daar na afloop ook een verklaring voor: "We hebben vergeten te scoren na dat we zo snel op achterstand kwa den. Het is de eerste keer dit sei zoen dat we niet gescoord hebben, hetgeen ook de verdienste is van de verdediging van Rijnsburgse Boys. Die hield de zaakjes achterin goed dicht". Collega Lagendijk hoorde het betoog stoïcijns aan en bekende dat het scoreverloop inderdaad "erg gunstig" was geweest voor zijn ploeg. De wedstrijd was amper vijf minuten oud toen Johan de Kroon zich bij een vrije trap net buiten het strafschopgebied van SCHERPENZEEL - Frank van der Kley en Alex van Ginkel eisten zater dagmiddag in het eersteklasseduel tussen Valleivogels en Quick Boys (0-5) een hoofdrol voor zich op. Uitblinker Van der Kley maakte de toekij kende bondscoach Ron Groenewoud duidelijk dat hij de rossige Katwijk- se spits ten onrechte buiten de amateurselectie voor de China-trip heeft gelaten. Van Ginkel deed daarentegen in negetief opzicht van zich spre ken door zich een minuut of acht voor rust onder ogen van scheidsrechter De Ruijter aan Van der Kley te vergrijpen. De Haarlemse arbiter kende geen pardon voor van Ginkel, die prompt mocht inrukken en in de twee de helft lijdzaam toekeek terwijl zijn team alle hoeken van de Scherpen- zeelse vallei kreeg te zien. Tien minuten was de boeiende strijd tussen de twee aanvallend inge stelde ploegen oud toen Frank van der Kley de gasten via een Gelders been op voorsprong zette. Na die gelukkige openingstreffer moest Quick Boys het initiatief aan de thuisploeg laten, maar kreeg voldoende coun termogelijkheden om de score verder uit te bouwen. Kees van Rooyen, Arie van Duyn en vooral Martin van der Plas lieten de mogelijkheden op 0-2 evenwel liggen. Toch kreeg de thuisploeg nog voor de doelwisseling de genadeklap- toegediend. Dat gebeurde niet in de vorm van een tweede Katwijkse treffer, maar in de terechte uitsluiting van Alex van Ginkel, die het aan de stok kreeg met de bij vlagen ongrijpbare Van der Kley. Na een overtreding van de Haagse Katwijker op van Ginkel, nam de Gelderse middenvelder revanche door Van der Kley in het voorbijgaan onderuit te schoppen. Zonder Van Ginkel bleek de thuisploeg vervolgens niet meer bij machte om het Quick Boys moeilijk te maken en na de doelwisseling nam Van der Kley sportieve wraak op de bedremmeld toe kijkende Van Ginkel. Keer op keer was de spits zijn tegenstanders te snel af en in de vierde minuut na rust profiteerde Floor van Duyn als eerste van prima voorbe reidend werk van Van der Kley, die de bal scherp voor het doel van Adwoud Groeneveld trok. De Gelderse doelman kon de bal nog net ra ken, maar de 'terugkaatser* was voor Van Duyn die 0-2 liet aantekenen. Een kwartier later was het Martin van der Plas die op aangeven van Van der Kley voor 0-3 zorgde en nadat Kees van Rooyen nog een prima kans onbenut had gelaten, liet Quick Boys het initiatief aan Valleivogels dat de gasten zo'n tien minuten lang onder druk zette. Aart van Ginkel en spelbepaler Harrie Valkenburg, die op het middenveld de ruimte kreeg, maar door Freek Rienks goed werd opgevangen zodra hij in de buurt van het Katwijkse doel verscheen, onderscheidden zich in die korte periode met gevaarlijke schoten. Nadat Menno van Ginkel de mooiste kans voor de thuisploeg om zeep had geholopen, was het wederom Van der Kley die toesloeg. De afgewezen kandidaat-international soleerde tot twee keer toe in de richting van Adwoud Groeneveld en stelde uiteindelijk Arie van Duin in staat om voor 0-4 te zorgen. In de blessuretijd viel uiteindelijk de mooiste goal van de wedstrijd. De in de diepte gestuurde linker vleugelverdediger Hans van der Plas bereikte naamgenoot Martin die de bal in één keer op zijn schoen nam en m de kruising deponeerde (0-5). De vreugde om de wel zeer royale zege was uiteraard groot in het Kat wijkse kamp. Vooral bij de supporters die uitriepen dat hun favorieten in de afgelopen jaren nog nooit zo goed hadden gespeeld en hun kandida tuur voor de titel in 1B hadden gesteld. Elftalleider Jaap van Duyvenbode wenste echter nuchter te blijven in alle euforie: "Natuurlijk liep het fantastisch in die tweede helft, maar dat had heel veel te maken met het wegsturen van Van Ginkel. Dat is echt van doorslaggevende betekenis geweest". Al te veel waarde moet er volgens Van Duyvenbode dan ook niet aan de 0-5 worden gehecht. "Het is leuk, maar we moeten met beide benen op de grond blijven staan. We zijn gewoon een punt ingelopen op IJsselmeervo- gels. Meer niet. Er is bij Quick Boys al vaker te vroeg gejuicht". Marken achter de bal posteerde. De Kroon werkte de bal naar de vrij staande Wim Driebergen, die Martin de Louw in een nog betere positie vond: 1-0. De snelle ope ningstreffer stond lange tijd op zichzelf, want Marken verwerkte de tegenslag goed en wist met na me via Wim Tol (ex-Volendam 2) veel gevaar te stichten in de Rijns burgse gelederen. Hij kreeg aanvankelijk vrij veel ruimte van Wim Driebergen, die naarmate de wedstrijd vorderde de spits echter steeds verder terug drong. De Marken-spelers hadden toch al een voorkeur voor lange ha len en'hoge voorzetten, vooral van af de flanken. Doelrrtan Henk van Voorbergen vond het prima, met enkele fraaie acrobatische acties wist hij zijn doel vrijwel probleem loos schoon te houden. Gevaar was er toen Van Voorbergen voor tijd- rekken (al na twaalf minuten!) ge straft werd en Martin Boes keihard inschoot. Later waren diézelfde Boes, Tol en Jan Comelis Boes dicht bij een treffer. Dat was in de periode dat RB volgens Lagendijk ondanks een 2-0 voorsprong speelde alsof er nog niet gescoord was en daardoor on nodig risico nam. De tweede treffer viel in de twintigste minuut en was er één uit het boekje. Martin Toet, zaterdag weer bijzonder actief, nam de bal over de lengte van het veld met zich mee en plaatste het leer fraai op het hoofd van Martin de Louw: 2-0. Even leek het erop dat er nog meer in zou zitten, maar doelman John Koks was wel attent bij schoten van Hans Zwaan en Marcel van der Blom. Rijnsburgse Boys kreeg het daarop nog erg benauwd en ont snapte aan een tegentreffer dankzij 'assistentie' van de doelpaal, die de door Wim Tol ingekopte bal voor de voeten van Wim Driebergen bracht. Ook Martin Boes bleef druk uitoefenen en Lagendijk kon opgelucht adem halen toen het rustsignaal van arbiter Wolthuis kwam met de 2-0 voorsprong nog altijd in tact. Na de rust kwam Rijnsburgse Boys met een andere instelling in het veld. "We waren prestatief bezig", verklaarde La gendijk, "Het zat verdedigend goed in elkaar", vertaalde Alberts. Het resultaat was resultaat-voet- bal, waarin het hechte Rijnsburgse collectief steeds minder moeite had om de fantasieloze aanvallen van Marken te keren, terwijl de thuisploeg zelf nog kansen kreeg via Arroyo en Driebergen, die zich oog-in-oog met Koks echter ver slikten in de bal. Het duel ging daarna als een nachtkaars uit. Rijnsburgse Boys was tevreden met de twee belangrijke punten, terwijl Marken het hoofd in de schoot legde. En vergat te scoren: 2-0. HANS JACOBS 6-1. De vroegere Zuidafrikaan kreeg ook in Valkenswaard in de tweede set twee keer de kans de wedstrijd uit te maken maar faal de. Hoewel hij dat ontkende zal de druk die door het Zuidafrika-comi- te op hem werd gelegd, zeker heb ben meegewerkt. Groeneveld's tegenstander in de eindstrijd was Jan-Willem Lodder. De 18-jarige winnaar van het Win ter Satelliet-toernooi, had de laat ste twee bereikt door een overwin ning op Vermeeren. In de eind strijd bleek duidelijk het verschil tussen de twee. De technisch be gaafdere Groeneveld liet zijn te genstander rustig uitrazen om op de juiste momenten naar het net te komen. "Ik denk dat ik het slim ge speeld heb. Jan-Willem moet het hebben van hard slaan. Mijn spel is gebaseerd op gevoel voor de bal. Hoewel ik ook wel van hem verlo ren heb, dichtte ik mij hier de beste kansen toe". Groeneveld's zege was afgezien van de plaatsing, nog een smet op het blazoen van de KNLTB. De 24- jarige heeft in zijn elfjarige tennis- loopbaan slechts een keer of vijf les gehad. Ik hoop dat de bond mij nu alsnog een plaats geeft. Ik denk dat ik dat wel heb verdiend". De nationale indoor-kampioeii hoeft daar echter nog niet op te re kenen. Volgens de reglementen staan de lijsten voor een seizoen vast. Een uiterst vreemde zaak want ook de internationale lijsten veranderen met de week. Dat wordt sinds enige tijd ook bij de bond erkend. Daarom zijn er plan nen voor het maken van lijsten die gedurende een maand geldig zyn en daarna worden aangepast aan de hand van de resultaten. Tot die tijd moet Groeneveld nog afwach ten. Voor Nicole Jagerman ligt de si tuatie wat gunstiger. De 18-jarige Amstelveense wordt al geruime tijd getraind door de docent Rus sisch aan de universiteit van Lei den, Kaplan. Hij stopt menig vrij uur, zonder vergoeding, in de trair ning en begeleiding van Jagerman. Een investering die zijn vruchten begint af te werpen. Winst bij een 5000 dollar-toernooi in Italië werd gevolgd door twee eindzeges in Frankrijk. Die resultaten waren voor de bond aanleiding een finan ciële bijdrage te leveren. Met 24.000 gulden reisgeld en 11.500 gulden om aan trainingen te beste den, lijkt de KNLTB een goede zaak te hebben gedaan. Jagerman liet ten minste in Valkenswaard zien enig talent niet ontzegd te kunnen worden. Zij beschikt over een goede opslag en beweegt zich redelijk goed op de baan. Eigen schappen die haar ook internatio naal van nut kunnen zijn. Kaplan is daarvan ook overtuigd. "Ze kan veel. Als het meezit zie ik voor haar een goede toekomst". BASKETBAL. BERGEN (AFP) - Het Nederlands militair basketbal team heeft ook de laatste wedstrijd in het toernooi in Bergen (Bel) ver loren. Frankrijk was te sterk voor de soldaten van Orarye: 80-72. Het toernooi werd gewonnen door de Verenigde Staten, dat door een ze ge (106-85) op Italië ongeslagen bleef. België werd tweede dankzij een overwinning (101-64) op de Westduitsers. HONKBAL, HOUSTON (Rtr Op 51-jarige leeftijd is in een zie kenhuis in Houston de Amerikaan se honkballer Roger Maris overle den. Maris verbeterde in 1961 het 34 jaar oude record van de legenda rische Babe Ruth door in één sei zoen, dat toen overigens meer wed strijden telde, 61 homeruns te slaan. Maris kwam in zijn twaalfja rige loopbaan zeven keer uit in de World Series, vijf keer met de New York Yankees en twee keer met de St. Louis Cardinals. Hij stopte in 1968 als honkballer in de Msgor League. Maris was al geruime tijd ongeneeslijk ziek. (Rtr/AFP) - De verrichtingen van Henri Leconte in de finale van het tennistoernooi van Sydney om het kampioenschap van Nieuw Zuid- Wales tegen Kelly Evernden lever den hem niet alleen de hoofdprijs op van 65.000 gulden, maar ook een felbegeerde plaats in het uiterst lu cratieve Masterstoernooi dat over een maand in New York begint. Leconte kwam gisteren in de eind strijd langzaam op temperatuur, maar schakelde na een verloren eerste set snel door naar de hoog ste versnelling. Hij mocht zich bin nen twee uur de eerste Fransman noemen die het titeltoernooi in de honderdjarige geschiedenis op zijn naam bracht. 6-7 (6-8). 6-2. 6-3. De Nieuwzeelander Evernden (24), die sinds september vorig jaar tot de rijen der beroepsspelers be hoort, noemde zijn tegenstander in de huidige vorm onverslaanbaar. De 22-jarige Leconte, die na Nice zijn tweede Grand Prix-zege van dit jaar boekte, weet zyn matige start aan maagklachten. "Ik voelde me in de eerste set niet lekker", zei de nummer twintig van de wereld ranglijst. "Ik heb toen om een paar pillen gevraagd en die hielpen voortreffelijk. Ik speelde ineens formidabel. Zo goed was ik nog nooit". Manuela Maleeva heeft op de val reep in 1985 toch nog een Grand Prix-overwinning geboekt. Ze ver dedigde haar titel in Tokio met succes tegen de Amerikaanse Bon nie Gadusek, maar moest er wel al le energie in steken: 7-6, 3-6, 7-5. Beide speelsters verloren in de be slissende set, die bijna een uur duurde, drie keer hun opslag. By 5-5 strooide Maleeva ineens pas- seerslagen rond, die Gadusek dui delijk te veel Waren. De in het enkelspel als eerste ge plaatste Claudia Kohde maakte in het dubbelspel iets goed. Met haar Tsjechoslowaakse partner Helena Sukova, die in de single ook was getipt als finaliste. won de West duitse zonder veel moeite in de eindstrijd van Marcella Mesker en Elizabeth Smylie: 6-0, 6-4.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 15