PROPER [FC ELKE ZATERDAG ONROEREND GOED OHROEREND GOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROEREND 60ED GOED ONROERENDGOED A b.v. makelaardij o.g. Moderne hoekwoning menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv AFSLAG Sluit 2 dagen vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) 071*144941 dê Bruin imii mi Zoeterwoude, Bealrixstraat 3 Gezellig gelegen woonhuis voorzien van c.v.-gas. Voor tuin en gunstig (Z O.) geleg- ne achtertuin. Ind.: hal, prov isiekast, toilet, ruime woonka mer met open haard. Nieuwe luxe keuken met diverse in- bouwapparatuur. Ie Verd.: ouderslaapkamer met bal- )kon, twee slaapkamers, 2e* toilet, douche. 2e Verd.: zol-t der met twee slaapkamers. Vraagprijs 159.000,- k.k. Van Beukering Makelaardij g Zonnebloem 72 Leiden 071-214521 hui n M 72 o 1 IHI WW' Leiden, 1 Paramaribo straat 139 1 Hoekappertement met gezel- i Hge ligging langs de rivier de Zijl. Het appartement is uit- stekend onderhouden en is gelegen op de 2e verdieping \!nd. entree, ruime woonka mer, eetkeuken, badkamer met bad, wastafel en aanslui ting wasmachine. Ouders- Slaapkamer en 2 slaapka mers Balkon aan voor- en ^achterzijde. Lage servicekos ten 98,- per maand. Vraagprijs Van Beukering Makelaardij "72o mm Lalden. Ambro.ladal 6 Moderne tussenwoning met voor- en zonnige achtertuin \(W), stenen berging en c.v.- gas. Ind.: hal, toilet, ruime woonkamer en keuken. 1e iVerd.: 3 mooie slaapkamers, \badkamer met ligbad, dou- jche en 2e toilet. 2e Verd.: grote slaap-studeerkamer mol rlakh Iderberging. Vraagprijs 179.000,- k.k. Zonnebloem 72 Leiden 071-214521 *i»é> l op 168 me eigen grond {zlen van c.v.-gas, voor- en achtertuin en berging. Ind.: hal, toilet, mime woonkamer I met parketvloer, keuken. 1e I Verd.: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, wastafel jen 2e toilet. 2$ Verd.: grote .studeer/slaapkamer over de gehele lengte van het huis 1 met voor en achter een dak- I kapel, zolderberging. Goed I verzorgd huis en ged. voor dien van dubbele beglazing. Vraagprijs 1 169.000,-k.k. S i Van Beukering Makelaardij «Zonnebloem 72 /-i 3 Leiden tMNVM 071-214521 laiiiii éi III Pil III Lelden, Goejestraat 38 Gezellige tussenwoning met achtertuin en stenen berging. Ind.: entree, woonkamer, uit gebouwde keuken, toilet. 1e i Verd.: ouderslaapkamer met wastafel, douche. 2 slaapka mers en bergzolder. Vraagprijs g f 115.000,* k.k. Van Beukering Makelaardij M Zonnebloem 72 Leiden mnvu 071-214521 in sa sas r*-rn Modern tussenhuis met voor-' en zonnige achtertuin, ste nen berging en c.v.-gas.I Ged. isolerende beglazing a Ind.: hal. toilet, ruime woon kamer en keuken. 1e Verd,: 3' slaapkamers, mooie badka-< mer met ligbad, 2e toilet eni wastafel. 2e Verd.: grote stu-( deer/slaapkamer met 2 dak kapellen en zolderberging. Vraagprijs m 163.000,-k.k.. j? Van Beukering S Makelaardij «■■lm "72o Lelden, Kllpperwerf 16 Modern hoekhuis met aan drie zijden tuin, c.v.-gas en stenen berging. Ligging ach tertuin op het westen. Ind.: hal. toilet, keuken en ruime woonkamer met extra zij raam. Ie Verd.: 3 slaapka- mers, badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet. 2e[ Verd.: studeer/slaapkamer en zolderberging. Vraagprijs 158.000,-k.k. nj Van Beukering q Makelaardij -* M Zonnebloem 72 Leiden 071-214521 VERHUIZEN? Vraag vrijblijvend prijsopgaaf vo en buitenland of overzee Ook v notransport enz. verhuizingen binnen- jr inboedelopslag, pia- BLOM VERHUIZINGEN ERKENDE VERHUIZERS Lelden Tel. 071-414381 Alphen a/d Rijn Tel. 01720-31837 CENTRUM 240 m2 winkelruimte Hogewoerd 23-25 Lage huurprijs eventueel kleiner Inl. 071 -173996 Na 19.00 uur. Op 1e etage in de laagbouw gelegen 8-appartement met hall, keuken, toilet, badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet en bal den. ABR. KUYPERPLEIN 7 f 279.000 - Prachtig, aan de Nieuwe Rijn gelegen z.g. Townhouse met zonnige tuin (Z) met aanlegsteiger. Bevat: inpandige garage, berging, open, luxe keuken, woonkamer met niveau, versch. par ket, open haard en schuifpui, Ie et.: 3 slaapkamers, balkon (Z), 2 bad- kmrs, 2e et.: grote zolderruimte (slaap- of werkkmr.) met terras (Z) en c.v. ruimte. Uitstekend onderhou den en volledig geisoleerd. MAURITSSTRAAT 25 f 127.000,- Geheel gerenoveerd woonhuis met flinke achtertuin (16 m) met vrij staande stenen schuur met elek. en C.V. gasketel met boiler. Indeling: entree, toilet, grote woonkamer met convector, luxe open keuken. 1eet: 2 kamers met ingeb. kasten, moderne badkamer met ligbad, ap. douche en luxe wastafel MARISLAAN 43 f 195.000,- geboi Vlakbij station en centrum, aan doodlopende straat met brede stoep, gelegen woonhuis met voor- en diepe achtertuin, stenen schuur en achter om. Indeling: vestibule, gang metj kelderkast en toilet, kamer en suite met erker, open haard, schuifdeuren met glas-in-lood en opensl. deuren t gelegen huis met'diepe achtertuin (ca. 17 r en schuur. Ind.: hall, toilet, kelder kast, keuken, woonkamer en suite (ca. 9x4) met serre. Ie et:.badka mer, 3 slaapkamers, balkon. 2e et.: luik naar zolder, gesch. voor kamer. Het pand dient gerenoveerd te wor den. Geschakelde villa (townhouse) met voor- en achtertuin, inpandige garage en vrijstaande schuur. Indeling: en tree, betegelde binnenplaats, halletje met toilet, woonkamer met open haard en al. schuifpui, moderne keu ken met app. en veel kastruimte, doorloop naar garage met aansl. was- app. 1e et: 4 kamers, badkamer met ligbad, apart toilet, douchecel met kast, balkon met bergkast met C.V. gasketel en gasboiler. C.V. blok. Bevat: flinke woon- en slaapkamer met balkon (ZW), kitchinette, badka mer met ligbad en wastafel, toilet. Eersteklas onderhouden en geheel ge stoffeerd. Serv. kst.: f 1.015,- p/m voor 1 persoon inkl. warme maal tijden. t convectorput, keuken. Ie e toilet, 3 slaapkamers, balkon, badka mer met ligbad en ap. douche. 2e et.: ruime overloop met C.V. gasketel, aansl. wasapp. en badgeiser, 2 kamers met dakkapel en wastafel, luik naar flinke vliering. Veel kastruimte. MAREDIJKHOFJE 4 f 45.000, Beknopte hofjeswoning in gezellige wijk, bestaande uit: keuken met gei ser, toilet, woonkamer met gas kachel.-1e et.: 2 slaapkamers (met vernwde hardhouten ramen), mog. voor zolderberging. Gezellige leef ruimte die geheel gerenoveerd dient te worden. Vrije .vestiging mogelijk. LEVENDAAL 122 f 118.000,- Woon- en/of winkelhuis met plaats bestaande uit: Grote geheel betegel de ruimte (4 x 7 m) met moderne badkamer met douche, wastafel en toilet. Ie etage: overloop, keuken, voorkamer, trapkast. 2e etage: sfeer volle woonkamer over de gehele eta ge. 3 gashaarden, nieuw riool, goede lichtleiding. Vrije vestiging mogelijk. HUGO DE VRIESSTRAAT 14 f 175.000- Op de hoek van 2 straten gelegen woonhuis met voor-, zij- en achter tuin en vrijst. houten schuur. Inde ling: gang met kelderkast en modern toilet, doorzonkamer met open keu ken, open haard, parket en deuren naar de tuin. 1e et.: 2 diepe kasten, badkamer douche en 2e toilet. 2e e ge zolder met dakraam, C.V. gasketel en badgeiser en kamer. Buitenmuur geisoleerd. E. KNAPPERTHOF 13 f 89.000,- Prima onderhouden 2-kamerapparte- ment. gelegen op de 2e etage, met lift, en berging in het sousterrain. In deling: entree, gang, toilet, woonka mer met open keuken en balkon aan Herengracht-kant, slaapkamer, bad kamer met douche, wastafel en aansl. wasapp. Servicekosten: f 165,- p/m inkl. verwarming. Vrije vestiging mo gelijk. Schitterend gelegen hoekhuis met eigen ligplaats grenzend aan zonnige tuin (z). Voorzien van C.V.-gas, vol ledige isolatie en inpandige garage. Indel.: gang, toilet, woonkamer met mooie open haard en schuifpui, open keuken met ontbijtbar, inkl. app. 1e et: 4 slaapkamers, badkamer met bad en badkamer met douche. 2e et grote zolderkamer met groot zonnig BURGGRAVENLAAN f110.000,- Op 2e (top)etage 3 a 4 kamerappar tement met schuur achter het ge bouw. Indeling: entree, L-vormige f 139.000.- vrije PARELSTRAAT 20 Modern woonhuis m zonnige achtertuin (ZW, 12 m), nen schuur en achterom. Indeling: gang met toilet, woonkamer met mog. open haard, nwe keukeninrich ting. 1e et: 3 slaapkamers, douche met nwe betegeling. 2e et.: vlizotrap, zolderruimte, geschikt voor 4e ka mer. Vrije vestiging mogelijk. Centraal gelegen woonhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en ach terom. Indeling: vestibule, gang met kelderkast en toilet, flinke woonka mer met open haard en deur naar tuin, keuken. Ie et: 3 slaapkamers, voorbalkon, badkamer met ligbad. 2e et: overloop met C.V. gasketel en geiser, zolderkamer met dakkapel. Ligging aan fraai plantsoen met wa terpartij en wijds uitzicht over Ha- zenboslaan. PIET HEINLAAN 40 f 165.000,- Vlakbij modern winkelcentrum, in rustige straat gelegen woonhuis met voor- en achtertuin (Z), stenen schuur en achterom. Indeling: gang met kelderkast en toilet, keuken, woonkamer. 1e et.: 3 slaapkamers, 2e toilet, badkamer met ligbad. 2e et.: 2 slaapkamers met dakkapel, ber ging. Voorzien van C.V. gas. LEIDSESTRAATWEG 6 f 325.000- Charmante vrijstaande villa met rondom tuin, stenen schuur en mog. bijbouwen garage, met voor uitzicht over weiland en achter over bomen. Indeling: vestibule, gang met kelder tje, toilet, keuken, royale suite met serre, parket en open haard. 1e et.: bordestrap, 3 kamers, balkon voor en achter, 2e toilet, badkamer met lig bad. 2e et: vaste trap, 3 kamers, ber ging. C.V. gas. In i King gelegen »r- en achter- t aangeb. fiet- (WEEKEND émA telefoondienst Wij zijn in het weekend be reikbaar via onze speciale weekend-antwoord-service. NASSAUSTRAAT 15 f 87.000,- Goed onderhouden, centraal gelegen middenhuis met zonnig achtertuintje (Z). Indeling: gang, L-vorm. woonka mer met kelderkast, aangeb. keuken (modern) met toilet en aparte douche. Ie etage: grote kamer over gehele breedte, doorloop naar volle dige 2e keuken met terras, slaapka mer met wast. Luik naar zolder. Voorzien van gashaarden; riolering en keukendak zijn vernieuwd. Par keergelegenheid nabij. groot woonhuis met tuin, stenen schuur senschuur en achterom. Indeling: vestibule, géng met kelderkast en be tegeld toilet, woonkamer met mog. open haard, 2 ingeb. kasten en open sl. deuren, keuken. Ie et.: 2 kamers met ingeb. kasten, badkamer met nieuw ligbad en 2e toilet (duobloc), balkon. 2e et.: 2 kamers met dakka pel en. ingeb. kasten, berging, schuif- trap naar vliering. Verwarming d.m.v. gaskachels, voorzien van dak- en vloerisolatie, thermopane in voorge- VAN ASSENDELFTSTRAAT 4 f 125.000.- In gezellige straat gelegen woonhuis met voortuintje en plaats met schuur. Indeling: gang, kelderkast, keuken, grote woonkamer. 1e etage: 2 kamers over de geh. breedte met kasten, groot terras en badkamer, lig bad en wastafel. Voorz. v. c.v.-gas, uitstekend onderhouden. Kan snel worden opgeleverd. FLORIJN 47 f 119.000,- In nieuwstaat verkerende 2-kamerflat op de 2e etage met berging, (bouwjr. 1983). Gelegen t.o. winkelcentrum "De Winkelhof". Indel.: gang, ber ging, toilet, woonkamer met groot balkon, open keuken, slaapkamer, badkamer met douche en aansl. v. wasapp. Voorzien van eigen c.v.-gas- ketel met warmwater voorz. Service- kst. f 93,-. Overdraagbare premie f 4.500,-. Oplevering per direct. ADM. DE RUYTERLAAN 8 f 298.000- In uitstekende staat verkerende half- vrijstaande villa met vrijstaande ste nen garage, gelegen aan waterpartij. Indeling: ingang opzij, hal, toilet met fonteintje, kelderkast, bergkamer met C.V. gasketel, massief eiken keu ken, L-vormige woonkamer met open haard. 1eet.: 3 kamers, moder ne badkamer met ligbad, 2e toilet en balkon. 2e et.: 2 kamers, bergkamer met gasboiler, berging. JULIANASTRAAT 6 f 145.000,- Goed onderhouden woonhuis met voor- en achtertuin, vrijst. stenen schuur en achterom. Indeling: en tree, gang, toilet, kelderkast, woon kamer met schoorsteenmantel, ingeb. kast en deur naar tuin, keuken. Par terre thermopane beglaasd. Ie et.: 3 slaapkamers, badkamer met douche. 2e et.: vaste trap, zolderka mer met dakkapellen voor en achter, berging, gasboiler. ZOETERWOUDE- RIJNDIJK HOGE RIJNDIJK 161 f 215.000,- Halfvrijstaand woonhuis (2 onder 1 kap), aan drie zijden tuin, aangeb. schuur (verwarmd, aansl. v. wasapp.) Indeling: entree, gang met kelder kast, toilet, gemod. keuken, royale woonkamer (ca. 9 x 4,60/4,00) met parket. Ie etage: 3 flinke kamers, grote badkamer met ligbad en 2e toi let, balkon. 2e etage: vlizotrap naar geheel bevloerde zolder. Het huis is prima onderhouden en degelijk ge bouwd, voorz. v. c.v.-gas, gasboiler, hardhouten raamkozijnen. Lid van de Ned. Ver. van Makelaars in onroerende goederen. Lid Makelaars Diensten Centrum. MAKELAARS IN ONROERENDE GOEDEREN Oeg9tgeest, Floralaan 67. 4-Kamerappartement op de 2e woonlaag met balkon aan voorzijde (zuidkant). In directe omge ving van winkelcentrum, parkeerplein, zeer gunstig gelegen nabij uitvalswegen. Speciale voordelen van deze flat zijn lage service kosten 1100.- per jaar) en geen buren aan weerszijden. Inde ling: entree, woonkamer, 3 slaapkamers, onlangs gemoderni seerde badkamer met douche en wastafel, zomede gemoderni seerd apart toilet, keuken, berging onder het gebouw. Het appar tement wordt c.v.-gas verwarmd. Eventueel spoedig leeg ople- verbaar 104.500,- k.k. Oegstgeest, Wijttenbachweg 34. Middenwoning met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Indeling: entree, gang met toilet en kelderkast, uitgebouwde eetkeuken, woonkamer met parketvloer en open haard. 1e Etage: overloop, 3 slaapka mers, moderne badkamer met ligbad, wastafel en toilet. 2e Eta ge: vaste trap, overloop, 1 kleine en 1 grote slaapkamer, beide met dakkapel. Het huis is c.v.-gas verwarmd. Oplevering in over leg 184.000,- k.k. 27. Middenhuis met schuur en achteruitgang naar garage. Tuin op het zuiden. Het huis verkeert in een goede staat van onderhoud, c.v.-gas, praktisch geheel voorzien van dubbel glas. Lage energiekosten. Beg.grond: en tree, gang. toilet met fontein, trapkast, ruime woon-eetkeuken (incl. app.), woonkamer met open haard. 1e Etage: 4 slaapka mers. badkamer met ligbad, wastafel en toilet, overloop. 2e Eta ge: grote kamer met dakterras, douche-ruimte met douche, was tafel en aansl. wasmachine, bergkast, overloop. Aanvaarding in overleg. Koopprijs exclusief garage 240.000 k.k. Lelden, Ten Katestraat 2a. Gemoderniseerd hoekhuis met diepe achtertuin op het zuiden. Stenen schuur en achterom. In deling: entree, gang, toilet, voorkamer, achterkamer, uitgebouw de moderne keuken. 1e Etage: overloop. 3 slaapkamers, dou che-cel. vaste kasten, luik naar bevloerde zolder. De achterzijde van het huis is geheel voorzien van hardhouten kozijnen. C.v.- gas. Oplevering in overleg. 112.500,- k.k. Leiden. Oude Singel 18. Grachtenhuis in centrum van de stad Indeling: entree, gang, woonkamer, achterkamer, toilet, douche, uitgebouwde keuken met daarboven een kleine kamer. 1e Eta ge: keuken met douchegelegenheid, toilet, achterkamer met al koof. voorkamer. 2e etage: overloop met aanrechtblok, voorka mer, achterkamer. 3e Etage: 2 zolderkamers. Het huis is geheel c.v.-gas verwarmd. 148.000,- k.k. Lelden, Apothekersdijk 30. Groot grachtenhuis met plaats en zonnige tuin. Het huis bestaat uit een voor-, tussen- en achter huis. Indeling: hal, gang (marmer), woonkamer, toilet, eetkeu ken, badkamer met zitbad, kelder, grote tuinkamer met veranda, tuin. 1e Etage: overloop, grote voorkamer, voorzijkamer, opka mertje, 2 achterkamers, keuken. 2e Etage: grote zolderkamer met dakkapellen, kitchenette. Het huis is goed onderhouden en geheel c.v.-gas (H.R.ketel) verwarmd. Aanvaarding in overleg. 275.000,- k.k. Lelden. Doezastraat 29-29a en 31. Kantoor- winkelruimte, met 2 onderling verbonden bovenwoningen, tuin en berging. Beg .grond: winkelruimte, magazijnen, keukengelegenh.. toilet e.d. met een gezamenl. opp. van ca. 170 m2. 1e Verd.: 2 afz. doch onderl. verbonden bovenwon., 4 gr. kamers. 2 keukens, toiletten, gr. dakterras. 2e Verd.: De panden zijn g nop goede ordiv. doele doeleinden geschikt: winkel, kanto- Lelden, Alpenroos 1. Luxe woonhuis v het t 9 2 onder 1 t type 2 oi r-, zij- en achtertuin (Z) en w bouwde stenen garage. Indeling: entree, hal, toilet, grote L-vor mige woonkamer met open haard, moderne luxe open keuken inclusief alle apparatuur, bijkeuken. 1e Verd.: overloop, 3 slaap kamers. badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet, garderobe kamer, vaste trap naar 2e verd.: overloop, 1 grote kamer met dakterras (Z). Het huis wordt geheel c.v.-gas verwarmd en is goed onderhouden. Inclusief plavulzenvloer. Aanvaarding in overleg 335.000,- k.k. baar. Het pand wordt c.v.-gas verwarmd. Dubbel glas op de parterre De staat van onderhoud is goed. Bouwjaar 1960. Inde ling: entree, gang, woonkamer met open haard, open keuken (modern), toilet. 1e Etage: overloop, badkamer met douche en toilet (modern), 3 slaapkamers (vroeger 4), alle kamers met gre nen schroten plafonds. 2e Etage: vaste trap, overloop, 1 kamer met dakkapel. Aanvaarding in overleg. 285.000,- k.k. VERLAAGD IN PRIJS Voorhout, Kievitspark 48. Halfvrijstaande villa met voor-, zij- en achtertuin, gelegen aan vaarwater, aansluiting gevend op de Kagerplassen. Het huis is gelegen aan rustig park. Indeling: hal, toilet met fontein, L-vormige woonkamer met open haard en par ketvloer, keuken, slaap- of studeerkamer. 1e Etage: overloop, douche-cel met wastafel, 3 slaapkamers. 2e Etage: bevloerde vliering. Het huis is geheel c.v.-gas verwarmd. Door ligging en inhoud uitstekend geschikt voor kleiner gezin of ouder echtpaar. Oplevering in overleg. 265.000,- k.k. Oegstgeest, Passage 12 Tel. 071-170741 DO Zaterdags geopend van 10 00-16 00 uur [uhmvmJ TE KOOP Korenbloem 45, Leiden met tuin op Z.O. Begane grond: hal en toilet met plavuizen, woonkamer 40 m2 met parket, 3 jaar oude wit/blauwe keuken met inbouwapparatuur. 1e Verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en vaste wastafel. 2e Verd.: studeer/ slaapkamer met ingebouwde berging. Vraagprijs 171.000,- k.k. Inl.: 071-218827. WONEN EN WERKEN IN EEN PRACHTI6 HUIS GELEGEN OP EEN GOEDE STAND GR. PRINSTEBERWEG 57 - KATWIJK VRAAGPRIJS I 590.000,-- k.k. Het gaat hier om een schitterende villa waarin wonen en werken mogelijk zijn. Gelegen nabij strand en jachthaven. Voorzien van c.v.-gas, muurisot., thermop.. hardhouten koz. etc. Bouwjaar 1971. Ind.: praktijkruimte met 3 kamers, badkamer, keuken, toilet (tot. OOmZ) te etage: living van 45 m2 met een terras op het zuiden, woonkeuken, toilet, hal. 2e etage: 3 slaapkamers, balkon, complete luxe badkamer. 3e etage: een kantoor, kamer en berging. Vraagt de uitgebreide lolderl i*DE LEEUW BEDRIJFSOBJECTEN 2600 m2 MODERNE BEDRIJFSRUIMTE LEIDERDORP Deze bedrijfsruimte kenmerkt zich o.a. door: - aanwezigheid van 2 transportingangen, ver lichting en verwarming; - een vrije hoogte van 6 meter; - eigen identiteit; - zeer gunstig gelegen t.o.v. de autosnelweg Amsterdam - Rotterdam (bereikbaarheid van Schiphol per auto: 15 minuten). Zeer concurrerende huurprijs 145.000,- excl. BTW per jaar. breeslraat 106 2311 cw lelden lelei 39302 ma|sb-m 1.1071-12504^ t.o.v. notaris A. D. H. Heenk te Hazerswoude op dins dag 17 december 1985 om 11.00 uur in Hotel "Groe nendijk", Rijndijk 96 te Hazerswoude-Rd van: 1het woonhuis met erf en tuin te Koudekerk a.d. Rijn, Hoogewaard 142 (aan de Rijn), kad. bek. gem. Kou dekerk a.d. Rijn sectie B nr. 2596 groot 1.49 are. Ingezet op 122.000,-. In samenwerking met notaris Mr. J. Schijffelen te Leiden: 2. het woonhuis met schuur, tuin en erf te Hazerswoude Dp., Vincent van Goghstr. 12, kad. bek. gem. Haz. sectie E nr. 1196, groot 1.40 are. Ingezet op 88.000,-. Bezichtiging in overleg met notaris Heenk. Aanvaarding bij koopsom uiterlijk binnen 6 weken na gunning. Nadere inlichtingen bij genoemde notaris Heenk (tel. 01714-4600) en voor pand 2 ook bij genoemde notaris Schijffelen (tel. 071-120041). leiden Duivenbodenstraat 14. Als appartement gesplitste be nedenwoning met 3 kamers, toilet met douche, ca 40 m2 tuin op 't zuiden. Goed onderhouden Vraagprijs: 65.000,- k.k. Prins Hendrikstraat 8. Behoorlijk onderhouden woon huis met 2 slaapkamers, open keuken, badkamer met ligbad/douche Vraagprijs: 79.000,- k.k. Vijf Meiplein 76. Vierkamerappartement op de 2e woon laag met berging op de begane grond Vraagprijs: 87.500,- k.k. Hansenstraat 97, 97a. Benedenwoning met aparte bo venwoning. Behoorlijk onderhouden, oplevering in over leg Vraagprijs: 95.000,- k.k. Morsstraat 46. Winkel met bovenwoning voorzien van c.v.-gas Vraagprijs: 137.500,- k.k. Zuidsingel 30. Café met bovenwoning met vrij uitzicht. Bovenw.: woonkamer en 3 zolderkamers Vraagprijs: 165.000,- k.k. Apollolaan 686. Driekamerapp (oorspr. 4 k.) op de 1e w.l. in de laagbouw. Perfect onderhouden, met zonlig- ging op het zuiden Vraagprijs: 164.000,- k.k. Pieterskerkchoorsteeg 28-30. Winkel met 2 bovenwo ningen. Een bovenwoning is verhuurd voor 1980,- p. jr. Leeg op te leveren: winkel, 5 kamers, 2 toiletten, badka mer. Ideaal voor kamerverhuur Vraagprijs: 147.500,- k.k. Cobetstraat 11. Royaal woonhuis met 3 slaapkamers, badkamer en zolder Vraagprijs175.000,- k.k. Oude Vest 5. Beleggingsobject. Huuropbrengst ca. 42.000,- per jaar Vraagprijs: 225.000,- k.k. Jan van Goyenkade 29. Hoekherenhuis op zeer goede stand. Het pand is begin deze eeuw gebouwd en geheel gerenoveerd Vraagprijs: 250.000,- k.k. Boerhaavelaan 29. Royaal herenhuis met diepe zonni ge achtertuin, 6 kamers, 2 douches, 2 toiletten, 2 keu kens. Leeg op te leveren. De 2e etage: 3 kamers, keu ken, toilet en douche Vrwaagprljs: 298.000,- k.k. Zoeterwoudse Singel 54. Perfect onderhouden singel- pand. Royaal pand met zeer royale kamers. Kamer en suite, woon-eetkeuken, bijkeuken, serre, 3 slaapkamers, badkamer compleet. 2e etage: badkamer, 3 slaapka mers. Alle etages zijn voorzien van toilet en c.v.-gas Vraagprijs 525.000,- k.k. leiderdorp Fred. Hendrikplantsoen 25. Goed onderhouden woon huis met 3 slaapkamers, badkamer Vraagprijs 165.000,- k.k. hazerswoude Van Beethovenlaan 59. Goed onderhouden woonhuis met 5 slaapkamers, badkamer en aparte douche Vraagprijs 248.000,- k.k. koudekerk Weldedreef 17. Luxueuze villa met garage Vraagprijs: ƒ499.000,- k.k. MAKELAARDIJ O.G. VAN DER DRIFT OUDSHOORN B.V. TEL. 071.120513 b.g.g. 071-134663.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 28