uitzendbureau de koning VS70C302HDSSB 2 Enige praktijkbegeleidenden (m/v) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp ELKE ZATERDAG 071-144941 VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKi VAKATURES ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN verpleegkundig teamleider m/v Academisch ziekbmhuis leiden logopedist m/v KOMMERCIEEL MEDEWERKER COMPUTERSUPPLIES m TECHNISCH/KOMMERCIEEL MEDEWERKER (M/V) DRUKKERIJ 6~*-s" DELTABACH fitcfola vertegenwoordiger (m/v) ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN verpleegkundige verpleegkundige operatie-assistent m/v operatie-assistent m/v jfj Sluit 2 dagen vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) BIS Thorax-Chirurgie Verpleegafdeling Ten behoeve van deze afdeling wordt gevraagd een (full-time, alle diensten) vac.nr. 223.L.58.50.LD Binnen deze afdeling vindt, na een aan vankelijk post-operatief verblijf op de Intensive Care-afdeling, de verpleging plaats van maximaal 28 patiënten, die aan hart of longen zijn geopereerd. Verlangd: - diploma A-verpleegkundige; - enige jaren ervaring op chirurgie afde lingen); - bij voorkeur de I.B.W.-management of Kaderopleiding. Salaris: max. f 3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. Th.M.M. Berlemon-de Best, coördinerend ver pleegkundig hoofd (071-262337) of door de heer H.L.P. Mauer, personeels consulent (071-262544). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Aan de school De Brug, openbare school voor speciaal onderwijs verbonden aan het Pedologisch Instituut, Bloemfonteinstraat 1, wordt met ingang van 1 januari 1986 gevraagd een voor 17 uur per week. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij affiniteit hebben met het werken met probleem kinderen; bereid zijn in interdisciplinair verband een bijdra ge te leveren aan het groepsgebeuren en verdere ontwikkeling van de school; bereid zijn zich in te zetten voor buitenschoolse activiteiten; zich zullen inzetten overeenkomstig de beginse len van het openbaar onderwijs. Vereist is het diploma logopedie/foniatrie. Salariëring volgens rijksregeling. vraagt (m/v): Typiste tekstverwerker Voor een relatie te Leiden zoeken wij z.s.m. een typiste tekstverwerker die in staat is te werken op IBM-systeem 6 machine. De uitzending zal enkele weken duren. Sekretaresse Voor een relatie te Leiden zoeken wij voor z.s.m. een sekretaresse van ongeveer 23 jaar, met een VWO opl. alsmede Schoevers opl. en enige jaren ervaring. De uit zending zal langere tijd gaan duren. Sekretaresse Voor een relatie te Leiden zoeken wij een sekretaresse die in staat is vergaderingen te notuleren, de notulen uit te werken en daarnaast de bereidheid heeft enige lichte administratieve werkzaamheden te verrichten. Gespecialiseerd in administratieve funkties. J. P. Vink Zonen B.V. behoort tot één der grootste bedrijven, die zich gespecialiseerd heeft op het gebied van intern transportmateriaal, magazijninrichting, bedrijfsuitrusting, kantoorinrichting en computersupplies. Het is een modern, dynamisch bedrijf met een internationaal karakter en het onderhoudt kontakten in vele EG-landen. De organisatie voert een vooruitstrevend beleid, dat op groei is gericht en brengt haar zeer uitgebreid assortiment onder de aandacht van de afnemers onder andere door middel van een omvangrijke katalogus, waarin circa 15.000 artikelen zijn opgenomen. Voor de produktgroepen kantoor inrichting en computersupplies zoeken wij een Kommercieel Medewerker. Aangezien computer supplies een nieuwe dimensie is voor de verkoop via katalogus, is een speciale aanpak respektievelijk begeleiding vereist en om deze redenen verwachten wij van deze medewerker veel inventiviteit naar de markt toe en affiniteit met bedoelde produkten. Ter versterking van onze verkoop binnendienst zoeken wij tevens een Technisch/Kommercieel Medewerker, die verantwoordelijk zal worden gesteld voor de produkt groepen intern transportmateriaal, magazijninrichting en bedrijfs uitrusting. De werkzaamheden zullen in een teamverband worden verricht en bestaan o.m. uit het verzorgen van de telefonische verkoop van onze katalogus- artikelen het onderhouden van kontakten, zowel telefonisch als schriftelijk, met onze afnemers het concipiëren en kalkuleren van de offertes en de follow-up hiervan. Gezien de aard van onze produkten is vakkennis en/of voldoende technische feeling vereist Wij denken hierbij aan dynamische krachten, die over uitstekende kontaktuele eigenschappen beschikken en in verkoopgesprekken hun mannetje staan. Bovendien wordt enig administratief/ organisatorisch inzicht verwacht alsmede een goede beheersing van de Duitse en Engelse taal. Opleiding minimaal MBO-niveau en enige jaren ervaring in telefonische verkoop. Leeftijd tot 30 jaar. Uw sollicitatiebrief vergezeld van een c.v. kunt u richten aan de Direktie vanj. P. Vink Zonen B.V., Postbus 28,2160 AA Lisse, onder vermelding van de code LD. linksboven op de envelop. u/U LULLS Heereweg 380, 2161 DE Lisse. Drukkerij Deltabach is een kleine maar goede drukkerij die geves tigd is op het industrieterrein "Grote Polder" bij de Heineken Brouwerij té Zoeterwoude. Met behulp van zo'n vijfentwintig medewerkers en een modern machinepark, wordt er in vlot tempo een gevarieerd pakket organisatie-, handels- en reklamedrukwerk vervaardigd. Door de sterke groei en onder invloed van de arbeidstijdverkor ting hebben wij op korte termijn behoefte aan de volgende nieuwe enthousiaste medewerkers: Assistent Produktieleider Een grafische M.T.S.'er die voldoende praktische kennis in huis heeft om onze produktieleider te assisteren en zonodig te vervan gen tijdens vakantie, ziekte of roostervrije dagen. Een grote mate van accuratesse en enige administratieve aanleg is voor deze job onontbeerlijk. Offsetdrukker Een gediplomeerde enthousiaste vakman voor wie de G.T.O. Z.P. geen geheimen heeft en die de volle verantwoording voor snel en toch goed werk aankan. Doorgroei naar de G.T.O. V.P. behoort tot de mogelijkheden. Wilt u meewerken aan de expansie van een bloeiend bedrijf? Reageer dan snel! Bel, schrijf of stap tijdens de werktijd bij ons binnen en vraag naar de heer De Jong. 2382 NB Zoeterwoude-Rijndijk Telefoon 071 -89 92 41 Indola Cosmetics Nederland B.V., een vooraan staande onderneming op het gebied van haar- cosmetica, professionele kappersinrichtingen, drogisterij-artikelen en parfumerieën, is een onder deel van een internationaal georiënteerd Amerikaans concern Alberto-Culver Co., dat een personeels bestand van 4.000 medewerkers en een jaaromzet van 300 miljoen US heeft. Onze snelgroeiende en dynamische divisie professionele haarcosmetica heeft in het rayon West-Nederland (met woonplaats in de driehoek Den Haag, Haarlem, Alphen a/d Rijn) plaats voor een Wij vragen: - bij voorkeur buitendienst ervaring in de kappers branche - mavo/havo opleiding - rijbewijs B/E - leeftijd vanaf 23 jaar. Wij bieden: - tijdens een ruime inwerkperiode de mogelijkheid door interne opleiding de vereiste produktkennis op te doen - een inkomen dat afhankelijk is van de behaalde resultaten - een bedrijfsauto. Uw schriftelijke reactie kunt u met bijsluiting van een pasfoto richten aan de heer R.A.P.W. Feenstra, Algemeen Verkoopleider van Indola Cosmetics Nederland B.V., Postbus 40,2280 AA Rijswijk. Het St. Elisabeth Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 389 bedden. De 100 leerling verpleegkundigen volgen de theorie-opleiding aan de Centrale School Nieuweroord te Leiden. De praktijkbegeleiding wordt ver zorgd vanuit een stafafdeling binnen de verpleegkundige dienst. In verband met vertrek van de huidige functionarissen, zijn er op de kinderafdeling en de afde lingen neurologie, neurochirur gie, algemene chirurgie en een afdeling met diverse specia lismen, praktijkbegeleidenden nodig. (zowel full-time als part-time) Voor de kinderafdeling is het een functie van 70%, voor de andere afdelingen bestaat de mogelijk heid van een 100% en/of 50% functie. Vereisten Kinderafdeling: - Het diploma A-verpleegkun dige, dan wel H.B.O.V. - Kinderaantekening - Docentenopleiding - Ruime ervaring op een kinder afdeling Overige afdelingen: - Het diploma A-verpleegkun dige, dan wel H.B.O.V. - Cursus stagebegeleiding - Bereidheid om part-time do centenopleiding te gaan volgen - Ruime ervaring op betreffende afdelingen Wij bieden: - Een boeiende, zelfstandige functie, werkend vanuit een klein team. - Een aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal in de rang van 1e verpleegkun dige. - Toepassing van de CAO-zie- kenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door de heer H. Ro- mijn, opleidings-coördinator. Te lefoon: 071-899250, toestel 586. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van vac.nr.: 69/85. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Heelkunde Vaatchirurgie/Oncologie Per 1 januari 1986 ontstaat op deze afdeling een vacature voor een (full-time, alle diensten) vac.nr. 214.L.53.50.LD De afdeling heeft de pré- en postopera tieve zorg voor maximaal 36 patiënten en is onderverdeeld in 2 teams. Voor deze functie is enige jaren ervaring, liefst op een chirurgische afdeling, als mede het bezit van het diploma A-ver pleegkundige of diploma HBO-V vereist. Salaris: max. f 3118 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. E.S.P. Pluy- ter-Wenting (071-262789) of door de heer H.L.P. Mauer, personeelsconsu lent (071-262544). Heelkunde A Verpleegafdeling Ten behoeve van deze afdeling wordt gevraagd een (full-time, alle diensten) vac.nr. 213.L.53.50.LD Op deze afdeling met 26 bedden wor den patiënten van verschillende heel kundige specialismen verpleegd, w.o. Algemene Heelkunde, Plastische Chi rurgie en Mondheelkunde. Verlangd: diploma A-verpleegkundige of HBO-V. Salaris: max. f 3118 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. Th.M.M. Berlemon-de Best, coördinerend ver pleegkundig hoofd (071-262337) of door de heer H.L.P. Mauer, personeels consulent (071-262544). Operatiekamers Oogheelkunde Op korte termijn kan worden geplaatst een (full-time) vac.nr. 672.M.81.50.LD en een (part-time 3 dagen per week) vac.nr. 672.M.811.50.LD De werkzaamheden op de Operatieka mers Oogheelkunde worden op 2 O.K.'s verricht in een klein gespecialiseerd team. Verlangd: - diploma operatie-assistent differen tiatie chirurgie (N.Z.R.); - bereidheid tot het verrichten van beschikbaarheidsdiensten (voor zowel de full-time als de part-time vacature). Salaris: afhankelijk van ervaring tot max. f 3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarn verstrekt door mevr. Th.M.M. Berlemon-de Best, coördinerend ver pleegkundig hoofd (071-262337) of door de heer H.L.P. Mauer, personeels consulent (071 -262544). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kun.t solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ZIEKENHUIS LEIDEN Inlichtingen kunnen worden ver1 kregen bij de directeur van de school, de heer C. Alberts, tel. 071-12 23 10. Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND-864 binnen 10 dagen in te zenden bij de directie Onderwijs, postbus 9100, 2300 PC Leiden.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 26