SINT-NICOLAAS ADVERTENT! PRIJSVRAAG E RONDE DIT ZIJN DE PRIJSWINNAARS VAN DE TWEED Vandaag starten wij met de derde ronde van onze PRIJSVRAAG FORMULIER 3" ronde !>3 Dé prijsvraag voor het hele gezin. Een geweldig prijzenpakket. Doe mee en win! PRIJZENPAKKET Op 5 december worden alle inzendingen bij elkaar gedaan. Dan wordt hieruit de winnaar van de hoofdprijs getrokken. Als u dus alle drie de ronden meespeelt, dan heeft u 3 kansen op de HOOFDPRIJS Een volledig verzorgde, 5 daagse luxe-reis naar Parijs voor 2 personen. Verder zijn er natuurlijk elke week de RONDE PRIJZEN 1 e prijs; voor het hele gezin een week lang de beschikking over zo'n fantastische bungalow in een van de Vendorama bungalowparken 2e prijs: voor het hele gezin een lang weekend de beschikking over zo'n fantastische bungalow in een van de Vendorama bungalowparken 3e prijs: een diner-cheque t.w.v. 150,- 4e prijs: een kado-cheque t.w.v. 100,- 5e prijs: een kado-cheque t.w.v. 50,- ENVERDER: Honderden andere leuke prijzen die door de winkeliers beschikbaar zijn gesteld. U vindt elke week een overzicht op de pagina hiernaast. Hoe lost u de prijsvraag op? De antwoorden kunt u eenvoudig vinden in dit gezellige lees- en zoekspel dat wij u presenteren in samenwerking met onze adverteerders. ZOEK DE 30 ZINNETJES die u rechts op deze pagina vindt, uit de advertenties die in deze krant staan en vermeld op het invulformulier achter elk regeltje de naam van de adverteerder in wiens advertentie u het zinnetje hebt gevonden. En u weet het: u hoeft niet te zoeken in de rubrieksadvertenties Sleuteltjes, de familieberichten en personeelsadvertenties. Veel succes en let u onder het puzzelen vooral ook op de vele aantrekkelijke aanbiedingen die u in de advertenties tegenkomt. INZENDEN OPLOSSINGEN Wij verwachten weer een enorm aantal inzendingen van onze lezers en lezeressen. Om die stroom van oplossingen tijdig te kunnen verwerken moeten wij als uiterste inzendtermijn stellen WOENSDAG 4 DECEMBER A.S. Dat wil zeggen in de brievenbus bij het Leidsch Dagblad, Witte Singel 1 Leiden; Vuurbaakplein 11, Katwijk, of Alphens Dagblad, Julianastraat 19, Alphen a d Rijn. Alle inzendingen die daarna nog binnenkomen moeten wij helaas terzijde leggen en dingen dus niet mee naar de prijzen. UITSLAG PRIJSVRAAG Prijswinnaars worden wekelijks bekendgemaakt. De uitslag van deze 2" ronde vindt u iin het Leidsch/Alphens Dagblad van donderdag 5 december. 3 .Alle prijswinnaars krijgen bovendien persoonlijk bericht van ons. OVERIGE VOORWAARDEN - per gezin mag maar één oplossing worden ingezonden - duidelijk naam. adres. etc. op het prijsvraagformulier vermelden - als u het prijsvraagformulier persoonlijn bezorgt, dan s.v.p. geen enveloppe gebrui ken - bij toezending per post linksboven op de enveloppe vermelden "Sint 1985 Denk er om voldoende frankering en juiste adressering: Leidsch Dagblad, Postbus 54, 2300 AB Leiden - bij meer goede oplossingen beslist het lot - sluit bij uw oplossing geen advertenties of correspondentie in - personeel van ons bedrijf, alsmede hun gezinsleden zijn van deelname aan deze prijsvraag uitgesloten - over de uitslag en de prijstoekenning kan geen correspondentie worden gevoerd. als de laatste kruimeltjes alle denkbare toepassingen ir handige sinterklazen ar liefst 5 jaar fabrieksgrantie i. 30% tot 60% KORTING i. weegschalen-putemmers MEDISCHE INSTRUMENTEN I model Delta i. Brooks runningpak i. Bovendien kunt u er 5 december rijmpje SENNHEISER-PHILIPS I. geeft één broek werk schept voldoening i. verschillende materialen voor 80,- 'Metallofoons 'Metronooms n alle voorkomende I. Wekkers, striptangen voordelig ingelijst I. Veel, heel veel Ibinnen rollen bij ir de smaak en keus I. zit u bij ons goed succes niet te vermijden i. tot zéér oud i. N.Rijn 14 Leiden kan dankzij onze I. Zeilmakerstraat 2 I. voor KANTOORINRICHTING B.V I. monteren en complete ...m/v leeftijd jr. Adres Posfcode/Plaats Dit formulier inleveren uiterlijk woensdag 4 december bij i Leidsch Dagblad kantoor, Witte Singel 1 te Leiden of Vuur baakplein 11 te Katwijk. Alphens Dagblad kantoor, Juliana straat 19 te Alphen. Of bij toezending per post adresseren: Kantoor Leidsch Dagblad, Postbus 54. 2300 AB Leiden Duidelijk linksboven op de envelop vermelden "Sint 1985" s.v.p. Deze week gingen we op bezoek bij de winnaar van de tweede prijs, Patricia Schrijvers uit de Burg. Kempenaerstraat in Voorschoten. Patricia is 17 jaar oud en zit in de eindexamenklas van de Havo. Ze vertelde ons dat ze nooit eerder een prijs had gewonnen. Het hele gezin Schrijvers was trouwens onder de indruk, want de smakelijk uitziende stamppot werd tijdens ons bezoek plotseling vergeten. Wij wensen Patricia en haar familie een prettig verblijf in het bungalowpark toe. FOTO: Patrica neemt vrolijk lachend haar prijs in ontvangst. 1e prijs: voor het hele gezin een week lang de beschikking over zo'n fantastische bungalow in een van de Vendorama bungalowparken. J.D. van Delft, Spinozalaan 402 te Rijnsburg. 2e prijs: voor het hele gezin een lang weekend de beschikking over zo'n fantastische bungalow in een van de Vendorama bungalowparken. P. Schrijvers, Burg. de Kempenaerstraat 32 te Voorschoten. 3e prijs: een diner-cheque t.w.v. 150,-. L. Oudshoorn, Ruisdaelstraat 12 te Alphen a/d Rijn. 4e prijs: een kado-cheque t.w.v. f 100,-. W.M. Koreman, J. van Goyenkade 20a te Leiden. 5e prijs: een kado-cheque t.w.v. 50,-. Mevr. v.d. Kooy, Javastraat 21 ie Leiden. S. Neuteboom Cabralstraat 3 te Leiden een basisboek Airbrush t.w.v. 39,95 van Towi, Morsstraat 22-25 te Leiden. K.H. Helder Hooftstraat 90 te Alphen a/d Rijn een luxe Nova elektrische waterketel van Ponsioen Service Petrelli, Julianastraat 35 te Alphen a/d Rijn. J. Koelewijn-de Jong Molenstraat 23 te Ter Aar een lucifer standaard t.w.v. 25,- van Rookla, Pr. Hendrikstraat 58 te Alphen a/d Rijn. Mevr. W. van Deventer Zijllaan 3 te Leiderdorp artikelen op postzegelgebied t.w.v. 25,- van de Leiderdorpse Postzegelhandel. Hoofdstraat 6 te Leiderdorp. Van Ginkel Mozartstraat 55 te Leiden een blindklinktang t.w.v. 19,95 van W.P. Hartwijk, Nieuwe Beestenmarkt 7 te Leiden. A. Dubbeldeman Lorentzkade 82 te Leiden een heerlijke banketletter van Banketbakkerij Rood, Haarlemmerstraat 244 te Leiden. S.W. Robbers Coornhertstraat 25 te Leiden een kilo karbonade van de Fa. Borsjes, Haarlemmerstraat 209 te Leiden. C A. van Es Smaragdlaan 20 te Leiden een stockboek t.w.v. 25,- van de Leidse Postzegelbeurs, Jan van Houtkade te Leiden. J.M. v.d. Bent V.d. Woudestraat 21 te Warmond een maxima-minima thermometer van Roosen Optiek, K Galgewater 1 te Leiden. W. Stikkelorum Zwaluwweg 107 te Voorschoten een revolvertang van Janse Leiden B. V.. Haarlemmerstraat 123 te Leiden. L. de Boer Kanaalweg 122 te Leiden een sierkussen t.w.v. 30,- van het Karpettenhuis, Herensingel 10 te Leiden. M. Doeven-v. Kapel Kievit 66 te Zoeterwoude een koperen kaarsblaker t.w.v. 28,- van Bloem Watersport, Hogewoerd 102-104 te Leiden. J.D. Voets Beuklaan 8 te Hazerswoude-Dorp een prachtige zaklantaarn van Van der Klauw, Nieuwe Rijn 31 te Leiden. J. v. Leeuwen Mimosaduin 4 te Leiden een gezichtsbehandeling t.w.v. 40,- van Salon Gonnie, Botermarkt 14 te Leiden. C. v.d. Marei Annastraat 8 te Katwijk een metalen 5-delige gereedschapskist van Autoshop Torro, Zeilmakersstraat 1 te Katwijk. M.J. van Woerden-van Es Prof.Dr. W. Glasbergenlaan 16 te Valkenburg een kamer behang tot een waarde van 200,- van Henny Blikman, Kruisweg 11 te Valkenburg. Niels Verhoog Muzenlaan 5 te Leiderdorp een draagbaar radiootje van Pas HiFi, Pelikaanstraat 25 te Leiden. M. Rhijnsburger Burg Lotsystraat 2 te Valkenburg een mooie loupe van Van der Burgh Optiek, Haarlemmerstr. 73a te Leiden. F.J. Geertsma Aerl van Neslaan 543 te Oegstgeest 25,- korting op een accu van Groenen, Nieuwe Rijn 106 te Leiden. G. Vos-Linting H. de Boerstraat 24 te Woubrugge 50,- aan Winkelhof-waardebonnen van Winkelcentrum Winkelhof te Leiderdorp. Vos-Geurtsen Pr. Bernhardstraat 3 te Voorhout een badtextiel-set van Promix. Zeilmakerstraat 2 te Katwijk Mevr. v.d. Gugten Boslaan 125 te Rijnsburg een pakaf tas van Frans Luyten, Achterweg 22 te Katwijk Claudia Hoogkamer Heemskerkstraat 92 te Leiden 3 Denon cassettes t.w.v. 25,- van The HiFi Studio Number One, Gangetje 14 te Leiden. G. Zintel Westzijdeweg 37 te Hazerswoude-Dorp een delicatessenschaal t.w.v. 30.- van Fade Geus Zn.. Doezastraat 8 te Leiden J.F. Viertelhauzen Hoogmadeseweg 30 te Leiderdorp een aansteker van Rokerspaleis Marcella, Korevaarstraat 3 te Leiden Jeroen van Kins Griegstraat 34 te Leiden een doos diskettes 10 stuks) van Vlasveld Computers. Morsweg 21 te Leiden. C. Koot-v.d. Tuin Geestburg 6 te Sassenheim een fotolijst 20x28 cm. naar keus van Foto Discounts Zeilmakerstraat 1 te Katwijk. F. Holt-Boertje Welterdreef 39 te Voorschoten een kado t.w.v. 25.- van Open Haarden Centrum, Hooigracht 106 te Leiden. M. Jasperse Witte Rozenstraat 10 te Leiden een doos luxe post naar keuze t.w.v. 25,- van Wolfslag. Breestraat 45 te Leiden. Mevr. van Vleit Cabralstraat 19 te Leiden een fotoalbum t.w.v. 25,- van Nico van der Horst, Doezastraat 22 te Leiden. R. Krosschell Zwaan 24 te Zoeterwoude 20,- te besteden bij Jan de Nie Zn., Kort Rapenburg 5-7-9 te Leiden. G. van der Tang-Schoone Narcissenstraat 25 te Lisserbroek bij bezoek aan Meijvogel Tegels. Ambachtsweg 5 te Katwijk, 25,- ter vrije besteding. D. Rovers Castor 53 te Katwijk 10,- ter vrije besteding in de zaak van Woonvisie, Voorstraat 43 te Katwijk. S E. Waasdorp De Genestetstraat 51 a te Leiden 40.- te besteden bij Henny's Rits, Janvossensteeg 60 te Leiden R H. Wijnants Atjehstraat 49a te Leiden 25,- te besteden bij Tom Brinks. Haarlemmerstraat 13 te Leiden Nicole Verhelst p'a A.W. Boodt M. Kam. Onneslaan 19 te Oegstgeest 15,- te besteden bij Gejo Kousenhuis B.V., Haarlemmerstraat 8 te Leiden. Mevr. R. Los v.d. Linden Huigsloterdijk 320 te Abbenes 50,- ter vrije besteding bij Plug's Woninginrichting, Princestraat 5 te Katwijk. A.J. Klinkenberg-v.d. Bent Leeweg 19 te Noordwijkerhout 10.- ter vrije besteding bij Bosplein Elektronice, Boslaan 279 te Katwijk. Jimmy v.d. Post Acacialaan 52 te Leiderdorp 10,- te besteden bij Dier Hobby, Winkelhof 51 te Leiderdorp. P. v.d. Endt v. Poelgeestlaan 43 te Hoogmade een waardebon t.w.v. 25,- van Ambagtsheer, Gouwsluiseweg 40 te Alphen a/d Rijn. Rene de Looff Timorslraat 37 te Leiden 25,- te besteden bij Demmenie. Haarlemmerstraat 167 te Leiden. Mevr de Haan Tulpenstraat 30 te Sassenheim 50,- ter vrije besteding bij v.d Zwart B.V., Zeilmakerstraat 1 te Katwijk. A. de Ridder Rozenburg 15 te Noordwijk een mini-poster (30x40 cm) van Foto Kruyt, Voorstr. 9 te Katwijk J v.d. Fits H. Mulischstraat 8 te Leiderdorp een aquarium verwarming van Vivarium-Stol, Nieuwe Rijn 14.te Leiden. E.G. v. Bennekom Rhijnenburcherlaan 72 te Hazerswoude een insteekboek t.w.v. 15,- van de Leidse Postzegelhandel, Vrouwensteeg 3 te Leiden. Anita Azier Jac. Urlusplantsoen 225 te Leiden stripboeken t.w.v. 25,- van Stripwinkel "Dumpie", Nieuwe Rijn 18 te Leiden. Chieneke Verdoes Secr. Varkevisserstraat 89 te Katwijk aan Zee een zakrekenmachine t.w.v. 50,- van Van den Burgh, Breestraat 11 te Leiden. Mevr. Driessen Nellie Bodenheimpad 5 te Leiden een paar sokpantoffels naar keuze van Schoenwinkel Brabant. Noordeinde 42 te Leiden A. de Mooy van Voorthui|zen Dahliastraat 21 Ie Rijnsburg een borduurpakket t.w.v. 45,50 van Stukja, 1 e Groenesteeg 14 te Leiden. M A. Rietveld Dekkersgaard 8 te Warmond Quaro t.w.v. 33,95 van Paddenburg, Nieuwe Rijn 11 te Valkenburg. C. Rodewijk Elzenstraat 23 te Roelolarendsveen een David boormaat t.w.v. 14,95 van Ijzerhandel Zwager B.V., Hogewoerd 111 te Leiden. Y.M. Broekstra-Neijman Cornelis Spronghplantsoen 8 te Hoogmade een Vossenhanddoek van Drogisterij Schouten, Winkelhof 43 te Leiderdorp. Mevr. A G. Pieneman Burggravenlaan 120 te Leiden een Aura blokfluit t.w.v. 33,- van Muziek W. Barning, Stationsweg 11 -17 te Leiden. Mevr. J.E. van Niekerk Eikenhorst 68 te Alphen a/d Rijn een bloemstuk t.w.v. 25.- van Lekx Bloemen, Hoogewaard 141 te Koudekerk a/d Rijn. C.H. Groen-Kaptein Rijndijk 31 e te Hazerswoude een verrassing van O.B.M., Pijperhof 34 te Alphen a'd Rijn. N. van Duyn Jan van Brakelstraat 11 te Katwijk aan Zee vijftig gulden van de Nutsspaarbank, Doezastraat 35 te Leiden.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 6