D DATAPOINT }JW ELKE ZATERDAG VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKi 071-144941 VAKATURES Raad van State typisten tekstverwerking "Stegemanris l'Autorijscholen DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: medewerker bureau rechtspositie (v/m) directie-secretaris (v/m) X Mercedes-Benz ADMINISTRATEUR M/V LiLAaA^a SYSTEM ENGINEER M/V COMPUTERTECHNICUS M/V DAGMARKT in@ leraar/lerares Y^jx^ Sluit 2 dagen vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) De Raad van State is een Hoog College van Staat. Hij is in de eerste plaats adviseur in hoogste en laatste ressort van de Kroon inzake de wetgeving. Het College heeft een Afdeling voor de geschillen van bestuur voorde behandeling van de zgnKroonberoepen De Raad kent voorts een Afdeling rechtspraak die in hoogste itistantie uitspraak doet inzake overheids beschikkingen A RÓ B-beroepen). Bij de Raad van State zijn momenteel circa 650 personeelsleden werkzaam, verdeeld over een aantal juridische, administratieve, documentatie- en huishoudelijke af del ingen De Raad van State vraagt voor zijn Secretarie-afdeling rechtspraak enige: Taak: - het met behulp van moderne tekstverwerkende apparatuur typen van rapporten, verslagen, brieven, nota's, adviezen etc.; - het meewerken aan een systematisch beheer van de opgeslagen tekstbestanden; - het op grond van aanwijzingen van de auteur(s) reviseren van opgeslagen teksten en afdrukken daarvan. Vereist: opleiding op tenminste MAVO-niveau en een gedegen type-ervaring; bij voorkeur met tekstverwerkende apparatuur. Salaris: het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f 2.960,— (schaal 5 van het 6BRA1984), bruto per maand, met een uitloop op grond van diensttijd tot maximaal f3.118,— bruto per maand, exclusief 7,5% vakantietoelage. Tot 14 dagen na het verschijnen van dit blad kunt u uw schriftelijke sollicitaties sturen aan het hoofd Personeelszaken en Organisatie-ontwikkeling van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De uiterst moderne aanpak van de rij-opleiding op onze verkeersopleidingscentra heeft niet al leen het prettige gevolg voor onze leerlingen, dat men minder lessen nodig heeft en veel snel ler voor het rij-examen slaagt, maar ook is de t toeloop van nieuwe leerlingen naar onze auto- rijschool enorm gestegen. Een waardering waar wij bijzonder blij mee zijn. j Wij kunnen plaatsen: rij-instrukteur B (m/v) (met instruktie-bewijs) voor de examenkring Leiden. Ook samenwerking met c.q. overname van een bestaande autorijschool behoort tot de moge- lijkheden. Sollicitaties naar: Ev3 Stegemann Postbus 96, 8170AB Vaassen, Tel. 05788-4500. SCHOONDERBEEK ELEKTRONICA is producent van videotexterminals en databanken, computergestuurde zusteroproep- systemen en apparatuur voor de Kabelkrant. Op dit moment werken er totaal 19 mensen in, ondermeer, productie, service en ontwikkeling. Voor de productie zoeken wij op korte termijn een: PRODUCTIE MEDEWERKER M/V Zijn/haar voornaamste taak zal zijn het samenstellen en testen van bovengenoemde producten. Gewerkt wordt in een klein team met nog 5 andere medewerkers. Vereisten: - MTS niveau - Ervaring in productie van micro-elektronica - Leeftijd 20-30 jaar In verband met verhuizing van enkele afdelingen is per 1 januari 1986 plaats voor een: TELEFONIST M/V Zijn/haar taak is het afhandelen van in- en extern telefoonverkeer en het uitvoeren van licht administratief werk. Vereisten: - Minimaal HAVO-niveau - Type-diploma - Leeftijd ca. 18 jaar Enige ervaring in administratief werk strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties voorzien van de nodige persoonsgegevens, kunt u richten aan de heer H. J. Caarls van Schoonderbeek Elektro B.V., Postbus 216, 2180 AE Hille- gom. Dienst Personele en Welzijnszaken, Bureau Rechtspositie, van het Bureau van de Universiteit vacaturenummer: 5-350/1158 Taak: - het adviseren van de personeelsconsulenten e.a. bij hun werkzaamheden op rechtspositioneel gebied en het in samenwerking met personeelsconsulenten voorbereiden van besluiten in complexe zaken; - het bewaken van de toepassing van regelingen en richtlijnen en het geven van voorlichting daarover; - het interpreteren van regelingen en het mede opstellen van richtlijnen inzake de toepassing van wetten, besluiten, regels en voorschriften op het gebied van rechtspositie en arbeidsvoorwaarden, alsmede het verstrekken van informatie daaromtrent. Onze voorkeur gaat uit naar een jonge jurist of iemand met hogere administratieve opleiding en ruime ervaring op het gebied van rechtspositie en arbeidsvoorwaarden bij de Overheid. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Salaris maximaal 4705,— bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Dienst Sociaal Wetenschappelijk Onderzoek (DSWO) (32 uur p/w) vacaturenummer 5-384/1158 De Dienst Sociaal Wetenschappelijk Onderzoek verricht ondersteunende en beleidsvoorbereidende taken t.b.v. het onderzoek binnen de Faculteit Sociale Wetenschappen. De dienst onderhoudt nauwe banden met werkgroepen waarbinnen onderzoek t.b.v. opdrachtgevers wordt uitgevoerd. Binnen de D.S.W.O. werken 25 personen, verdeeld in directie, staf en afdelingsmedewerkers. De functie van directie-secretaris is nieuw. Taken: - Het assisteren van de directie, waaronder: signaleren van aandachtspunten; beleidsvoorbereiding; voorbereiden en afhandelen van bestuurs vergaderingen. - Het verzorgen van intern overleg en coördinatie waaronder: voorbereiden en afhandelen van staf- en afdelingsoverleg; uitvoering van besluiten; coördinatie tussen afdelingen. - Supervisie van het algemeen secretariaat. Vereist: - HBO-opleiding of gelijkwaardige opleiding; - bekend met univerisitaire organisatie; - ervaring in soortgelijke functie. Salaris maximaal 3601brutö per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: drs. P. C. Noordzij, adjunct-directeur, tel. 071-148333 tst. 2268. De Rijksuniversiteit te Leiden wil n dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. LIAM is een modern middelgroot automobielbedrijf met vestigingen in Leiden, Alphen aan den Rijn, Bodegraven, Haarlem, Sassenheim en Rijnsburg. Vooraanstaand dealer van Alfa Romeo, Nissan en Mercedes-Benz perso nen- en bedrijfswagens. Bij de hoofdvestiging te Leiden is op korte termijn plaats voor een Functie-informatie: leiding geven aan de afdeling financiële administratie en de computerafdeling (een team van 7 medewer kers), opstellen en bewaken van budgetten, zorgdragen voor instandhouding en verdere uitbouw van de administratieve organisatie en automatisering. opstellen van de jaarrekening, rapportering en advisering aan de directie. Wij vragen: een opleiding op SPD- of gelijkwaardig niveau, kennis van en belangstelling voor automatische gege vensverwerking, leeftijd 30-40 jaar, ervaring in een vergelijkbare functie. Wij bieden: een dynamische werkkring met een grote mate van zelfstandigheid, een salaris dat geheel in overeenstemming is met de verantwoordelijkheid van de functie, gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sfchriftelijke sollicitatie, met relevante informatie over uw loopbaan tot nu toe, kunt u richten aan de directie van b.v. LIAM, postbus 25, 2300 AA Leiden. Datapoint Nederland BV is een begrip op het gebied van computersystemen voor gedecentra liseerde gegevensverwerking, door middel van de in Nederland zeer goed ingevoerde Datapoint produktlijn, operationeel binnen o.a. gezondheidszorg, gemeentelijke overheden, bibliotheken, garage s e.d. Daarnaast staan wij met onze netwerksystemen in het middelpunt van de belang stelling in het kader van de kantoorautomatisering. Datapoint heeft haar Nederlandse hoofdkantoor in Gouda met districtskantoren in Amstelveen. Apeldoorn, Assen, Eindhoven en Schiphol-Oost. Datapoint Corporation is een bedrijf dat wereldwijd lokale computernetwerken, multifunctionele werkstations, gedistribueerde gegevensverwerking en kantoorautomatiserings- produkten ontwikkelt, verkoopt en onderhoudt. Datapoint Nederland heeft 185 personen in dienst en is een dochteronderneming van Datapoint Corporation, die een omzet van meer dan een half miljard dollar heeft gerealiseerd. Binnen onze afdeling customer service zijn alle activiteiten rondom service-verlening op het gebied van hardware en system software onderverdeeld. Op de customer service afdeling zijn 90 medewerkers werkzaam, verdeeld over de groepen technical - en field operations, national support en logistics. Voor de afdeling national support zoeken wij een: De national support groep heeft als taakstelling het adviseren, ondersteunen en assisteren van zowel produktgroepen als de relaties bij eventuele storingen en implemen taties op het gebied van system software Eveneens wordt door deze groep hardware en software trainingen gegeven U zult belast worden met onder meer: - het begeleiden van onze relaties bij het gebruikvan onderstaande produkten; - het assisteren bij implementaties en bij eventuele storingen; - het geven van training aan onze relaties. Bijzondere eisen: Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten die reeds ervaring hebben opgedaan met een van de volgende produkten: - operating systems, zoals: dos, rms; - programmeertalen, o.a.: cobol, rpg, databus, fortran, basic. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat die minimaal aan de volgende eisen voldoet: - opleiding op middelbaar niveau; - het vermogen zich flexibel te kunnen opstellen; - capaciteit om zelfstandig te kunnen werken; - goede kennis van de engelse taal in woord en geschrift; - representatief; - goede contactuele eigenschappen; - leeftijd circa 25 tot 35 jaar; - in het bezit van rijbewijs BE; - woonachtig in Gouda of omgeving (binnen een straal van 55 kilometer). Ter versterking van de afdeling field-engineering binnen onze customer service division, zoeken wij op korte termijn contact met een: Datapoint Nederland BV biedt naast een uitstekend salaris een uitgebreid pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u belangstelling heeft voor één van deze bovenstaande banen, waarbij flexi biliteit, doorzettingsvermogen en verant woordelijkheid een belangrijke rol spelen, kunt u uw sollicitatie met curriculum vitae richten aan de heer D. Ph. A. Rijpkema, hoofd personeelszaken. U zult werkzaam zijn in de buitendienst U bent verantwoordelijk voor de installatie van computerapparatuur bij onze gebruikers. Tevens draagt u zorg voor het preventief en correctief onderhoud van deze apparatuur, alsmede het onderhoud voor de system software. Voor deze afwisselende functie zoekenwijeenenthousiastemedewerkerdie: - minimaal in het bezit is van een opleiding MTS Electronica of gelijkwaardig, met ruime ervaring in digitale technieken en kennis heeft van computersystemen zoals mini's en micro's; - ervaring heeft in een technische buiten dienst functie; - goede leesvaardigheid heeft in de engelse taal; - woonachtig is in Gouda of omgeving (binnen een straal van 55 kilometer); - de militaire dienstplicht vervuld heeft; - tussen de 22 en 27 jaar is; - in het bezit is van een rijbewijs BE. Datapoint Nederland BV. Kampenringweg 47 2803 PE Gouda tel.01820-29455 In ons team van jonge medewerkers heerst een plezieri ge werksfeer. Wil jij ook in een supermarkt werken en ben je 17 of 18 jaar kom dan eens langs voor een gesprek met de bedrijfsleider de heer P. Quist, of bel op: 071-132895, Stationsweg 44, Leiden. Middelbaar Economisch A dministratief Onderwijs Lammenschanspark 4, 2321 JK Leiden, tel. 071-769203. Directeur C.E. van Oort. Herhaalde oproep Aan de Leidse School voor M.E.A.O. zal per 1 januari 1986 een vacature ontstaan voor een bedrijfsadministratie (6 uur) Gegadigden dienen een 1e of 2e graads be voegdheid te bezitten en kunnen hun sollici tatie richten aan het bestuur van de Leidse School voor M.E.A.O., Lammenschanspark 4; 2321 JK Leiden. LABORATORIUMSCHOOL RIJNLAND Leldsedreef 5 - 2352 BA Leiderdorp. Tele foon 071-899347. Instituut voor middelbare en hogere op leidingen voor medewerkers in chemi sche en medische laboratoria. Het bestuur roept sollicitanten op voor de functie van SCHOONMAKER (M/V) Datum van in dienst treden 1 februari 1986. Aanstelling geschiedt voor een volledi ge weektaak van 40 uur. De salariëring vindt plaats, vlgs schaal 1, inschaling afhankelijk van leeftijd. DIREKTIE ASSISTENT (M/V) Ca. 16 februari ontstaat wegens zwan gerschapsverlof een tijdelijke vacature die 3 maanden zal duren. Gedacht wordt aan iemand van middel baar of hoger niveau. Een typediploma strekt tot aanbeveling. De omvang van de betrekking is ten minste 32 uur per week. De salariëring vindt plaats afhankelijk van opleiding en leeftijd. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de administrateur. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het bestuur van de school.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 26