assistent(e) v.d. chef vleeswaren /kaas bloemen verkoper (m/v) kassière/ winkel verzorgster ciooo Wij leiden u op tot medewerker (m/v) in onze buitendienst. zAMEV/ groepsleiders LEIDSTER leraar/lerares Heineken: VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKi ELKE ZATERDAG 071-144941 VAKATURES VOORDEELMARKT LOGISTIEK MEDEWERKER M/V voor ons hoofdkantoor in Leidschendam zoeken wij een administratief medewerk(st)er Sluit 2 dagen vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) Aan de Rembrandt Scholengemeenschap voor Atheneum, H.A.V.O. en M.A.V.O., Noachstraat 2 te Leiden, wordt met ingang van heden gevraagd ter vervanging wegens ziekte voor de volgende vakken: - wiskunde 4 uur; - wiskunde I 4 uur; - wiskunde II 3 uur; - wiskunde b 4 uur;. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer J.B.L. Geerts, tel. 071 - 76 82 02 (school). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwen genieten voor rang in die functies, waarin zij duidelijk onderverte genwoordigd zijn. Vrouwen wordt daarom nadruk kelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 859 om gaand te zenden aan de directie Onderwijs van de gemeente Leiden, postbus 9100, 2300 PC .-ij Leiden - Onze drukbezochte C 1000 Voordeel markt heeft op korte termijn een vacature voor een Op de levendige afdeling vleeswaren en kaas krijgt de assistent(e) een verant woordelijke taak. Daartoe behoort onder meer het bestellen van de artikelen, het bewaken van de versheid en de controle van de prijzen. Vakkennis, ervaring en een vriendelijk karakter worden zeer .op prijs gesteld. De klant is namelijk Koning bij C 1000, zodat een maximale inzet wordt verlangd. Die is óók nodig ten op zichte van de chef en de overige colle ga's, die in 'n plezierige verstandhouding met elkaar werken. Leeftijd: 17-30 jaar. Zaterdag vrij. Verder is er een leuke baan voor een voor 4 dagen per week. Werkdagen in overleg vast te stellen. Ervaring is ver eist, evenals het vermogen om te kunnen hoofdrekenen. Leeftijd: 17-20 jaar. U kunt uw interesse in deze functie ken baar maken, door een afspraak te maken met de Hr. juffermans. Voor deze zeer verantwoordelijke taak zoeken wij een meisje met minimaal la gere detailhandelsschool, die accurates se koppelt aan inzet. Zij is het visitekaar tje van de zaak en helpt onze klanten als laatste af op een voor haar vanzelfspre kende correcte en vriendelijke manier. Om in het team te passen is zij niet ouder dan 19 jaar. Diamantplein 55-56 2332 HT Leiden 071-76.47.14 AMLV omvat een groep van ondernemingen op het gebied van verzekeringen en andere financiële diensten, in binnen- en buitenland. In de verkooporganisatie levensverzekering en schadeverzekering bestaat gelegenheid te worden opgeleid tot adjuncl-verzekeringscon- sulent in de regio Leiden. De toekomstige werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig beheren van een verzekeringsporte feuille namens AMEV. Dit omvat het verkopen van verzekeringen, het onderhouden van de relatie met cliënten en het uitbreiden van de cliëntenkring. De functie-eisen zijn: - minimaal MAVO-diploma - goede contactuele eigenschappen en vaardig heden - commerciële gerichtheid - leeftijd: tussen 23 en 30jaar - woonachtig in nevenstaande regio. Kennis van en/of ervaring met verzekerings zaken strekt tot aanbeveling, maar is niet nood zakelijk. Wij zorgen namelijk voor een gedegen, praktische opleiding onder meer in ons oplei dingscentrum te Wageningen. Ook na de op leiding blijft er begeleiding door een manager c.q. inspecteur. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Wie meent aan onze eisen te voldoen, kan een uitvoerige sollicitatiebrief zenden aan onze manager, de heer H. van Dijk, Zoutmanlaan 26,1901 WC Castricum, tel. (02518) 57588. OLYMPUS Gebr. Paes is importeur van hoogwaardige optische-medische instrumenten en laboratorium apparatuur, zoals de Olympus endoscopen en microsco pen. Voor de afdeling inkoop/orderadministratie zoeken wij een: Hij/zij zal verantwoordelijk zijn voor: De inkoop van handelsartikelen Coördinatie van de goederenstroom Kontakten met afnemers en leveranciers Bewaking van orderbestand Voor het goed vervullen van deze funktie stellen wij de volgende eisen: Opleiding MEAO of een andere middelbare administratieve opleiding Ervaring in soortgelijke funktie - Ervaring met geautomatiseerde administratiesystemen strekt tot aanbeve ling Zeer accurate en nauwkeurige werkwijze is voor deze funktie een eerste vereiste Wij bieden u een zelfstandige funktie met goede secundaire arbeids voorwaarden, zoals een 13e maand, premievrij pensioen, reiskosten vergoeding etc. Uw sollicitatie voor deze funktie kunt u richten aan: Gebr. Paes B.V. Industrieweg 12, Postadres: Postbus 18, 2380 AA Zoe- terwoude-RD. Bij onze lechnische dienst is, in verband met de ophanden zijnde S yl#1 uitbreiding van het woningbestand tot een totaal van 2600 woningen, epn vakatnre ontstaan voor pon ervaren technisch onderhoudsopzichter m/v Funktle-lnformatie: - Deelname aan en verantwoordelijkheid dragen voor de afwikkeling van onder houdsklachten Het houden van mutatie-inspektie's en zorgdragen voor de afhandeling van het muta tie-onderhoud. - Verlening van assistentie bij de voorbereiding en uitvoering van groot-onderhoud. - Gegevens aandragen voor de onderhouds- en meerjarenbegroting. - Het zelfstandig uitvoeren van jaarlijkse technische opnamen voor de aktualisering van de meerjarenbegroting. - Het onderhouden van kontakten met bewoners, aannemers en nutsbedrijven, voor zover voortvloeiend uit de funktie. - Deelname aan de reguliere wachtdienst buiten werktijd, eens per 4 weken. Funktie-elsen: - M.T.S. bouwkunde. - Ruime praktische ervaring op bovengenoemd gebied, bij voorkeur opgedaan in een vergelijkbare funktie. - Goede kontaktuele- en organisatorische kwaliteiten. - Kennis van de taak en de plaats van een woningcorporatie ten opzichte van haar bewoners. Leeftijdsvoorkeur 30-40 jaar. Geboden wordt: - Een funktie waarin ruimte is voor het ontplooien van initiatieven. - Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties, terwijl het salaris op basis van deze CAO in overleg zal worden vastgesteld. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie vóór 26 november a.s. te richten aan het bestuur van de S.S.W.L. - Postbus 115 - 2260 AC Leidschendam, met op de enveloppe de vermelding "Sollicitatie". Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Inlichtingen over deze vakature worden verstrekt door het hoofd van de Technische dienst, de heer J. de Rijke, op werkdagen tussen 09.00 en 10.00 uur. Telefoon 070-20 93 62. toestel 13. STICHTING SAMENWERKENDE WONINGCORPORATIES LEIDSCHENDAM De Tol 32a Nederlands grootste bierbrouwerij. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Voor de afdeling Verpakken van onze brouwerij te Zoeterwoude zoeken wij Een interessante kaderfunctie voor mensen met een technische of technologische opleiding (werktuigbouw, chemie of vergelijk baar). Onze gedachten gaan uit naar MBO-ers met een ruime ervaring en naar recent afgestu deerde HBO-ers. Leiding geven aan ±20 bedieningsvak mensen, handhaving van de constante kwaliteit van ons produkt en de zorg voor het moderne machinepark zijn belangrijke functie-aspecten. De werkzaamheden worden in ploegen dienst verricht. Heineken biedt haar werknemers een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. Solliciteren: Belangstellenden kunnen hun sollicitatie brief, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, sturen aan de heer A.T.M. van der Vlugt, Personeelsdienst Heineken Nederlands Beheer B.V., Burgemeester Smeets- - weg 1,2382 PH Zoeterwoude. Mij. Van Berkei's Patent N.V. is de houdstermaat schappij van de aandelen in een 30-tal werkmaat schappijen in binnen- en buitenland met een totale omzet van ca. f 600 min. De aktiviteiten van de Berkel Groep omvatten o.m. ontwikke ling, produktie en verkoop van elektro nische weegapparatuur. vleessnijmachines, retail- en industriële weegsystemen en koelapparatuur. Deze lunctie omval een aantal interes sante taken met eigen verantwoordelijk heden Tot de werkzaamheden behoren onder meer het invoeren en verwerken van administratieve gegevens via een IBM-34 computer, alsmede het produceren van computeroverzichten en het verzorgen van de distributie daarvan. Daarnaast wordt een aantal lichte administratieve werkzaamheden verricht. Voor deze lunctie zoeken wi| een medewerk(st)er met HAVO-opleiding (wiskundepakket). die ervaring met automatisering heeft opgedaan, over goede contactuele eigenschappen beschikt, gevoel heeft voor ci|lers en de nodige accuratesse. Leefti|d 20-30 jaar Gezien hel internationale karakter van de onderneming is goede kennis van de Engelse taal vereist Ons kantoor ligt op loopafstand van het NS-station Leidschendam-Voorburg. Diegene die aan bovengenoemde eisen voldoet en geïnteresseerd is in deze interessante functie in een klem team, nodigen wij graag uit schriftelijk te solliciteren. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 30 november richten aan Maatschappij Van Berkei's Patent N V t.a.v. mevrouw A.J.S. lagerweij, postbus 20.2260 AA Leidschendam. Stichting Gezinsverzorging Leiden Rembrandtstraat 17-21 2311 VV Leiden vraagt voor de afdeling langdurige hulpverlening een voor 28 uur per week Funktie-eisen - onderzoeken en beoordelen van hulpaanvragers - planning en organisatie van de hulpverlening - onderhouden van kontakten met kliénten begeleiden van helpsters en verzorgsters individueel en in groepsverband - administratieve werkzaamheden Wij vragen kandidaten: - met diploma MBO s.d - in de leeftijd van 25 jaar Salaris overeenkomstig CAO-welzijnswerk Informatie over de tunktie kunt u telefonisch inwinnen bij dhr Marcellis. hoofdleider, lel. 071-149441 Sollicitaties schriftelijk te richten aan de direkleur dhr. A A Claassen

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 24