Actie-dierenpark in de startblokken Kritiek vanuit Leiderdorp op plan gezondheidsdienst 'Blijf van Kruisgebouw af Markt in Zoeterwoude blijft van mini-afmeting Voorwaarden: een redelijke Louwman en versterking van het management Koopavond op donderdag mag Leiderdorp tien jaar 'illegaal' verhuurder Lezers Schrijven Apotheken DONDERDAG 14 NOVEMBER 1985 LEIDERDORP - Dc invoering van een regionale dienst gezondheids zorg gaat niet van een leien dakje in Leiderdorp. De leden van de raadscommissie welzijn kwamen gisteravond met een (linke portie kritiek op het voorstel om een ba sisgezondheidsdienst voor de regio Leiden (Leiden. Zoeterwoude, Voorschoten, Oegstgeest en Lei derdorp) in het leven te roepen. Daarnaast moet een nieuwe wet de gemeenten meer instrumenten in handen geven om een wakend oog te laten gaan over de gezondheids zorg. Zo krijgt een gemeente bin nenkort de bevoegdheid over het vestigingsbeleid van huisartsen. Een taak die nu nog is weggelegd voor de plaatselijke huisartsenver enigingen. Hun dilemma: die dienst en bij behorende wet dienen op 1 januari al in werking treden. De gemeen ten overleggen er al een paar jaar over. Waarom dan nu pas het voor stel naar de commissie gebracht, zo vroegen de raadsleden Van Jaarsveld (CDA) en Stam (D'66) zich in opperste verbazing af. Ook WD-fractievoorzitter Huigen fronste haar wenkbrauwen. De commissie weet nog van niets - men wordt voor een voldongen feit gesteld, zo luidde haar kritiek. En: ze is bang dat zo'n gezondheids dienst een te log orgaan wordt, be heerd door de overheid in plaats van door particulieren. Een orgaan dat geldverslindend zal zijn omdat er 200.000 streekgenoten bij moe ten worden aangesloten om het kostendekkend te maken. Dat ter wijl de gemeenten in totaal maar 170.000 inwoners kunnen 'leveren'. Omdat er per inwoner een bepaald bedrag tegenover staat 3.40) zal het tekort dus zo'n 102.000 gulden bedragen. De gemeenten moeten het ontbrekende geld zelf op tafel leggen. Wethouder Gehner was het vol strekt oneens met alle kritiek. Toch moest ze zich ten slotte neer leggen bij de wens van de commis sie om zich over twee wekerf nog eens over de plannen te buigen. I ïiformatiemarkt in Leiderdorp LEIDERDORP - 'Nieuwe' en 'oude' Leiderdorpers kunnen volgende week donderdag tij dens de zogeheten informatie markt kennismaken met tal van verenigingen en instellin gen, met de gemeente, politie en brandweer. Deze tweejaar lijkse markt wordt tussen ze ven en elf gehouden in sport zaal 'Op Dreef. Behalve informatie halen valt er ook wat te kijken: er zijn de monstraties van ballet, volks dansen en square-dance. Vanwege de informatiemarkt is het gemeentelijk informatie centrum volgende week don derdag vanaf 12 uur gesloten. Ook de afdeling voorlichting is vanaf dat tijdstip niet meer te bereiken. ZOETERWOUDE - De ge meente Zoeterwoude is niet van plan om het aantal stand plaatsen op de wekelijkse mi ni-markt te laten uitbreiden door 'buitenstaanders'. Er moet geen "moordende con currentie ontstaan", zoals dat heet. De gemeente wil de plaat selijke middenstand in be scherming nemen. Gemeentesecretaris Kruithof be seft dat de omvang van de huidige markt op het Watertje zeer mini maal is. Toch zit een uitbreiding, iets waar het plaatselijke CDA op hamert, er niet in. Men heeft nu eenmaal afgesproken dat er geen branches op de markt mogen ko men die al in Zoeterwoude aanwe zig zijn. Uitbreiding met plaatselijke ne ringdoenden zit er evenmin in. Een van de plaatselijke ondernemers die een standplaats had op de mini- markt heeft dit jaar geen vergun ning meer aangevraagd. De andere plaatselijke middenstander heeft dat wel gedaan - maar alleen uit vrees dat een concurrent zijn plaats gaat innemen. Bovendien, zo stellen burge meester en wethouders, moet bij uitbreiding van het aantal stand plaatsen overleg worden gevoerd met de Centrale Vereniging voor de Ambulante Handel. En die ver eniging zal nooit toestaan dat al leen plaatselijke ondernemers aan bod komen. WASSENAAR - Voor de redders van het bankroete Die renpark Wassenaar is morgen een grote dag. De Raad van Commissarissen van het park komt dan voor een spoedbij- eenkomst bijeen. Wanneer grondeigenaar Louwman zich redelijk opstelt en het management wordt versterkt, star ten redders een stichting en begint de reddingsactie pas echt. geen moment bang te zijn dat hun geld naar "pakweg Jantje Beton gaat of de bedreigde Waddenzee". In de huidige situatie is dat anders: "Met 20 procent van de aandelen heeft Louwman alles te vertellen. Zolang hij op alles nee zegt. is het een verloren zaak", merkt hij op. Dat veel Nederlanders begaan zijn met het lot van het Wassenaar- se park, is hem inmiddels goed duidelijk geworden. Zijn telefoon staat de hele dag roodgloeiend, evenals die van compaan Van der Zwaan. Mensen danken de twee en willen stickers, posters en vliegende Hollanders maken. An deren hebben al concrete acties op gezet of slaan geëmotioneerde taal uit als: "Ze blijven van die beesten af, anders beuk ik hun kop in". Ook prominenten bellen, met tips als: "U moet proberen de grond naar u toe te trekken voor 25 jaar". Hartverwarmend, aldus Mickling- hoff. Mevrouw Van der Zwaan is flink opgepept door de bellers. "Ik ben v-°n overtuigd dat het lukt", zegt Een gironummer wordt geopend en de AVRO zou wel eens kunnen instemmen met een tv-show. 2,5 tot 3 miljoen is dan zo bij elkaar, hebben deskundigen de stichting in oprichting voorgespiegeld. De provincie past de rest (2,5 tot 3 mil joen) dan bij, is de indruk van de Wassenaarse woordvoerder Mick- linghoff. Een voorlichter van de provincie bestrijdt dat. Gedeputeerde Borg man zou niet meer hebben gezegd dan dat wanneer de actie de helft van de vóór de renovatie benodig de gelden zou opleveren "een hele andere situatie ontstaat. De provin cie bekijkt dan de mogelijkheden of zij wat kan bijpassen". Voor waarde zou dan wel zijn dat het management wordt versterkt. Ook de AVRO reageert minder enthousiast als Micklinghoff sug gereert. Heeft hij het over een tv- show in december met grote buis persoonlijkheden als Willem Duys. die in de neus worden geprikt door Dierenpark-vogels, dan wel in de boezem gekeken door aapjes uit deze tuin. Een AVRO-woordvoer- der zegt dat zijn omroep "niet zo maar begint". Ze wil informatie en wellicht hapt ze dan toe. Om aan informatie te komen, heeft voorzit ter Wallis de Vries contact gezocht met Borgman, die morgen de tv- show wil aankaarten in een ge sprek met Evert Louwman. Waddenzee Van Micklinghoff hoeft dat niet zo. Als morgen aan de genoemde voorwaarden wordt voldaan, zit al les snor. De mensen hoeven dan Het Rode Kruisgebouw, Leidseweg 33. met enige gebruikers. De Wereldwinkel zo zij vanuit Rotterdam. "Als morgen lokalen naast de deur betrekken. De instelling kan dan een etalage inrichten. alles bekend is, beginnen we zater dag met een actie. Zondag komen we weer naar het Dierenpark en maandag gaan we zó het journaal In tegenstelling tot Micklinghoff houdt zij zich niet zo bezig met de juridische kant van de zaak: "Dat kan ik niet aan en dat heb ik zon dag ook gezegd toen ik in het wilde weg zat te praten over mijn actie". Het doet er niet toe, zegt ze gemoe delijk. "We moeten nu geld inza melen. Als dat geld er is zeggen we: zo en zo moeten we het doen". Gebruikers willen er cultureel centrum van maken Filmavond voorstelling vindt plaats in het Adelbert College aan de Deijler- weg. De regie is in handen van Hans van Langerak. Toegangs kaarten zijn aan de zaal verkrijg baar voor de voorstelling. 'Wie zingt daar zo' is de titel van een film, die vanavond in het Voorschotense jongerencentrum de Lindehoeve wordt vertoond om half negen. Na afloop, om on- geveer half elf, volgt een tweede Jènse'loiïgèrêncent'rüm dellnde- Bluesfestival Bluesliefhebbers komen aan staande zaterdag in het Voorscho- fïlm: 'Bye bye Brasil'. Carnaval hoeve (Van der Haarplein) aan hun trekken. Er is een bluesfesti val georganiseerd, dat wordt op- Het carnaval barst dit weekein- geluisterd door Barrelhouse, de de ook in Leiderdorp weer los. Om Caboodle Band en de Leidse for- precies te zijn komende zaterdag matie Blues Affair, die het festi- in de 'residentie', het Zijlkwartier val rond half negen 's avonds zal aan de Van der Marckstraat. De openen. De zaal is om half acht Leiderdorpse carnavalsvereni- open. Kaarten zijn i ging 'De Rijnschuimers' is daar koop verkrijgbaar bij Plato aa present met een boerenblaaska- de Leidse Breestraat en Eureka in pel en een orkestje. Het heersende de Schoolstraat van Voorschoten. Wereldwinkel prinsenpaar neemt afscheid; VOORSCHOTEN - Het oude Rode Kruisgebouw aan de Voorschotense Leidseweg 33 moet een vereni gingsgebouw annex cultureel centrum worden. De ge bruikers, als het Jongerenpastoraat, Op blote voeten. Het gereformeerd en hervormd jeugdwerk en De Kringgang, willen erin blijven zitten. De stichting Weerwerk, de Wereldwinkel en het Jongeren Overleg Voorschoten hopen snel een plekje te krijgen in het gebouw. Het ligt mooi in het centrum, heeft een 'goede loop' en er is een goede samenwerking mogelijk tussen de verschillende gebruikers. Dit vinden de organisaties, die tijdens een crisisvergadering besloten een brief te schrijven aan B en W en de gemeenteraad. Het pand moet behouden blijven en zo goed mogelijk worden gebruikt, zo luidt de inhoud. Graag willen de clubs hierover praten met de eigenaar, de Stichting Katho liek Onderwijs Voorschoten. Deze verhuurt het pand aan de gemeente voor 4000 gulden per jaar. Door aanspraak te maken op de terugploegregeling en uitkeringen voor aankomende metselaars zou veel kunnen worden bespaard. Zelfwerkzaamheid behoort eveneens tot de mogelijkheden, al zal een gemeentelij ke subsidie onmisbaar zijn. Paul van der Burg, na mens Weerwerk bij de onderhandelingen betrokken, is niet pessimistisch over een mogelijke subsidie. "Als de gemeente welwillend is en af wil van de accommo- datieproblematiek, is dit een prima oplossing", zegt hij.' de opvolgers van prins Abraham en prinses Caroline worden zal 's avonds om elf over elf worden be kendgemaakt. Volgens de geruch ten gaat het om t Rommelmarkt De katholieke basisschool jonge Leiderdorper. Kaarten zaterdag zijn verkrijgbaar aan ae zaal of telefonisch te bestellen (tel. 410208). Komische thriller bekende, •Zuiderhorsr in Voorschoten ganiseert zondag 17 november een rommelmarkt annex fancy-fair. Jong en oud zal zich die dag tus sen elf en vier kunnen vermaken met een poppenkast, rad van avontuur, touwtje trekken enzo voorts. Het adres: Beetslaan 1 in De Wereldwinkel moet de keet op het Sir Winston Churchillplein voor 1 januari verlaten, maar heeft nog geen alternatief. De instantie voelt weinig voor het aanbod van de gemeente om een rijdende winkel aan te schaffen, die op momenten dat hij niet wordt ge bruikt, gestald kan worden op het MOC-terrein. Za ken etaleren zou zo moeilijk zijn, vergaderen even- De tijdsdruk van de drie christelijke Leidseweg 33- gebruikers en de Kringgang is even sterk. Na 31 de cember stopt de gemeente met huren (en onderverhu ren) van het pand, wat er daarna gebeurt is de gemeen te onduidelijk. De Stichting Katholiek Onderwijs is niet voor commentaar bereikbaar. Vorige maand heb ben de twee partijen een gesprek gehad, de tweede ronde is aanstaande. De stichting Weerwerk, voor baanzoekenden, heeft te maken met een andersoortige druk. Paul van der Burg: "In Voorschoten is op cultureel gebied niets te beleven voor mensen boven de 25 jaar. Je kunt niet even ergens gezellig naar blues luisteren of met wat groeperingen ergens discussiëren, iets drinken en in contact treden". Gelegenheden als het 'Wapen van Voorschoten' zouden voor velen een drempel hebben. Concurrentievervalsend is de 'Weerwerk-sociëteit, die zeven dagen per week open moet zijn, niet. "We richten ons op een volledig andere doelgroep zegt Van der Burg, die heeft ontdekt dat veel Voorschotenaren een emotionele band hebben met het pand. Ze zijn daar naar school gegaan of hebben er andere activitei ten ontplooid, verduidelijkt hij. De jeu-de-boulesver- eniging zou daar mooi op kunnen inspelen, door het schoolplein achter het gebouw in gebruik te nemen. Slechte staat Tijdens een accommodatiereisje in januari 1984 ver telden ambtenaren raadsleden dat het gebouw in bij zonder slechte staat verkeert. Het dak en de betimme ring zijn de grootste zorgenkinderen. "Eigelijk heb ben we 200.000 gulden nodig om het op te knappen", aldus ambtenaar De Mol. "Voor het wegwerken van de kleinste dingen zijn we alleen al 43.000 gulden kwijt". Zijn collega Bergman was even somber: "Op-, knappen is erg deprimerend. Je kunt steeds opnieuw' aan de slag. Dan is er weer een goot afgebroken en dan is er weer iets anders mis". In 1985 stond geen cent op de begroting voor onder houd, de jaren daarvoor was die post 8.000 gulden groot. De gemeente werkte hiermee de meest nijpen de problemen weg, zoals lekkages en kapotte ruiten. Meer niet. Het huurcontract zou immers binnen af zienbare tijd worden opgezegd. Even leek het er zelfs op dat het tegen de vlakte zou gaan, ten behoeve van de uitbreiding van het gemeentehuis. Dit laatste plan ligt nu in de afvalemmer. De jubilerende toneelgroep Voorschoten. De opbrengst Voorschoten brengt morgen Leiderdorpse Muzenhof de komi sche thriller 'Oooh Co!' onder re gie van Hans Schipaanboord. De toneelgroep wil een ouderwets ge zellige avond brengen waarin zo wel spanning als plezier aan bod komen. Aanvang half negen op het adres Cor Gordijnsingel 4 in Leiderdorp. het festijn komt ten goede viteiten voor de kinderen 1 school. ak- Blijspel De Wassenaarse Toneelcombi natie 'Dialoog' geeft komende za terdag een uitvoering van het blijspel 'In de holte van je arm' van Dimitri Frenkel Frank. De Kindertoneel Een meisje dat van huis weg loopt staat komende zondag cen traal bij een toneelvoorstelling voor kinderen van 7 tot en met 14 jaar, te spelen in het Zoeterwoud- se 'Ons Huis' aan het Kosterspad. Theatergroep Klef brengt de voorstelling, getiteld 'Ik ben even weg'. Aanvang half drie. De voor stelling duurt een uur. LEIDERDORP Het mcubelcen Irum. dat volgend voorjaar de deu ren aan de Persant Snoepweg in Leiderdorp opent, mag op donder dagavond koopavond gaan hou den. Het overlegplatform van be dryfsleven en middenstand in Lei derdorp heeft gisteravond gezegd daar geen problemen mee te heb ben, mits de vrijdag als koopavond voor 'de rest' van het dorp blijft ge handhaafd. Als alles goed gaat krijgt Leider dorp dus in de nabije toekomst twee koopavonden. Burgemeester en wethouders, die eerst het advies van het platform wilden, zullen hoogstwaarschijnlijk een dergelijk voorstel aan de gemeenteraad gaan doen. Daarna moet de Kamer van Koophandel nog 'ja' zeggen. LEIDERDORP - De gemeente Leiderdorp blijkt ruim tien jaar lang ten onrechte huurpennin gen te hebben geïnd. Grote schrik toen ijverige ambtena ren onlangs ontdekten dat twee stukjes groen, die al sinds jaar en dag worden verhuurd aan twee bewoners van de Langen- dijkdreef, niet van de gemeente zijn maar van de Algemene Wo ningbouwvereniging Leider dorp. De vergissing werd pas nu bemerkt omdat het tienjarig huurcontract binnenkort af loopt. De gemeente zal de be trokken huurders nu een ex cuusbriefje schrijven, verge zeld van een terugstorting van de huurpenningen. Welgeteld zo'n honderd gulden- De woningbouwvereniging is geenszins van plan dat bedrag terug te vorderen "Dat kost meer aan administratie dan dat het oplevert", zegt hij met ge voel voor realiteitszin. DONDERDAG Leiden Laktheater - De Toneelmaker door Glo be. 20.30 uur. Schouwburg - De Geliefden van Jozef van den Berg, 20.15 uur Gulden Vlies - Breestraat, factiekamer PvdA, spreekuur, 19-21 uur. .Instituut Burgerraadslieden - Bree straat 92. spreekuur van 18.30-20 uur. LVC - Breestraat 66, swingavond, 21 Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Langegracht 65, soos, 21-1 uur. Troef - Stationsweg 32, voorlichting en begeleiding dienstweigeren, 20-21.30 uur. inl. 149324/216180. Filmhuis LVC - Breestraat, film 'Pant serkruiser Potemkin', 20 uur; 'Passion* om 22.15 uur. Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat, film Les Enfants', 20 en 22.15 uur. Zoeterwoude Gemeentehuis - Noordbuurtseweg, ver enigingsavond, 20 uur. Leiderdorp De Sjelter - Heemraadlaan 67, avond over scholenkeuze, 20.15 uur. Muzenhof - Gordijnsingel, film 'Mis sing', 20.30 uur. i jam i De Stoof - live muziek Wassenaarse Jazz Club, 20 Oegstgeest Hendrik Kraemer Instituut - Leidse Straatweg 11, informatie-avond Boycot Outspan Aktie over toestand in Zuid- Afrika, 20 uur. Gemeentecentrum Lijtweg, lezing K&O over parapsychologie, 20.15 uur. Voorschoten Lindehoeve - Van der Haarplein, films om 20.30 en 22.30 uur. VRIJDAG nie Duycklaan 1, Philatelica houdt post zegelveiling, bezichtigen van 12-14 uur, veiling om 15 uur. WARMOND - Geboren: 26 okt. Michiel z/v A.J.A. van Leuveren en J.A. Salman. Geboren te Leiden: 1 okt. Joery z/v M.J.J. van der Post en C.M. van der Horst; 23 okt. Jos z/v M.M. Pont en J.W. van Mil. Aanvulling september, geboren te 's Gravenhage: 21 sep. Imro N. z/v L.T. Vlasveld en C. Develing. Gehuwd: 2 okt. J.H. de Swart en J.C.J.M. van Klaveren; M.G.L. van Dru- ten en J.M.C.C. Does; 14 okt. B. van Winkel en I.W.M. van Stijn. Overleden: 12 okt. Jacoba M. Corba, 1 dec. 1895. Overleden te Leiden: 5 okt. Hendrik- Roest. 22 mrt 1901. Op donderdag 3 oktober j.l. werd mij gevraagd door een bejaarde dorpsgenote medicijnen te halen voor haar echtgenoot, die de voor gaande nacht onwel was gewor den. Tot mijn niet geringe verbazing bleken beide Leiderdorpse apothe ken gesloten te zijn vanwege Lei- dens Ontzet en werd ik verwezen naar een Leidse apotheek op het 5 Mei-plein. Dus feest in Leiden, geen voor zieningen in Leiderdorp, maar wel in het feestende Leiden, conform een onderlinge regeling met de apothekers in de Leidse regio. Bij verdere navraag bleek ook 's avonds en in de weekenden de bei de apotheken in Leiderdorp geslo ten. Daar ik het daar helemaal niet mee eens ben, heb ik contact opge nomen met de voorzitter van de apothekers in deze regio. Deze ver telde dat 's avonds na half elf een beroep kan worden gedaan op de Eltax, die het recept ophaalt en de medicijnen thuis bezorgt, mits op dringend doktersadvies, voor reke ning van de apotheek. Voor de rest raadde hij mij aan eventueel een beroep te doen op buren of kennis- Ik wil echter niet afhankelijk zijn van buren en/of kennissen, zodat ik mij in verbinding stelde met de inspecteur van W.V.C., die mij ver telde dat dit een onderlinge rege ling is. Alhoewel een apotheek 24 uur per dag bereikbaar moet zijn, wordt toegestaan dat regionaal toerbeurtregelingen worden ge troffen zolang er geen klachten ontstaan. De inspecteur beloofde mij contact op te nemen met me vrouw Huizer van apotheek Boeh- mer, die dan weer met mij contact zou opnemen. Spoedig hierna werd ik door haar gebeld. Zij was het ermee eens dat ik hierop was ingesprongen, maar zij moest de kwestie eerst met het bestuur op- Daarna belde zij mij dat ik volko men in mijn recht stond en daar ook publiciteit aan kon geven, dat indien binnen de gemeente beide apotheken gesloten zijn het hele et maal een beroep kan worden ge daan op de Eltax voor het ophalen van het recept en de bezorging daarna van de benodigde medicij nen bij de patiënt. Uiteraard op ad vies van de arts, die dat uit het re cept dient te laten blijken. Riet Dekkers Van Poelgeestlaan 17 Leiderdorp. LEIDSCH DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN POSTADRES Postbus 54, 2300 AB LEIDEN ADVERTENTIES (behalve Sleuteltjes) ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071)144941 Voor inlichtingen over advertenties (uitge zonderd Sleuteltjes) na kantoortijden: C. Juffermans-Duyverman, tel. 071-893256; A. Kluppel, tel. 071-763088, F. Terwijn, tel. 02522-14192, D. Vink. tel. 079-412440. SLEUTELTJES ma.-vrij. van 8.00-19.30 uur (071) 143545 ABONNEESERVICE 65,70 89,30 131,40 ƒ250,90 345.20 ■1.00 lingen n (071)144941 NABEZORGING ma.-vrij. van 18.00-19.30 uur (071) 123143 (Nabezorging na 19.30 uur) zaterdag van 16.30-18.00 uur (071)123143 (Nabezorging na 18.00 uur) REDACTIE (071) 144941 ABONNEMENTEN permaand, aan huis bezorgd 22,10 permaand, per post 30,00 (maandabonnement alleen mogelijk met automatische betaling), per kwartaal, aan huis bezorgd per post (binnenland) per half jaar, aan huis bezorgd per jaar, aan huis bezorgd per post (binnenland) losse nummers Abonnementsgelden dienen bij vooruitbe taling te worden voldaan. Restitutie is niet mogelijk. Abonnementen kunnen op elke gewenste dag ingaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen wordt het abonnement automatisch verlengd. Betaling van abonnementen op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. HOOFDKANTOOR Witte Singel 1Leiden (071144941 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad pleeg het telefoonboek. REGIOKANTOREN Julianastraat 19. 2405 CG Alphen aan den Rijn (01720)93961 Vuurbaakplein 11. 2221 JB Katwijk (01718) 12383 Hoofdredacteur: drs. J.W.E. Metselaar Adj. hoofdredacteur: R.D. Paauw Alg. redactiechef: A. van Leeuwen Plv. alg. redactiechef: J.M.J. Post Stad: J. Kroon Duin- en bollenstreek: HIJ. Veldhuizen Bin./Buitenl./Econ.: W.F.J. Wirtz Sport: P.J. de Tombe Feature: W.C.H. Schrama Regio Leiden: W. Hoenson-de Graaff Kunst, radio, tv: P.C. Rosier Geestelijk leven: S.J. de Groot W. Dijkman (fotograaf) Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst, met ei gen correspondenten in Bonn, Brussel, Jo hannesburg, Tokio. Londen. Parijs, Was hington, Rome, Madrid. Mexico-City, Tel Aviv en Beiroet,

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 2