'Van dit bestuur kun je alles verwachten' Haarlem speelt al voor Sinterklaas Lerby viert geen feest Comedy Caper in spook-Kuip SINT NICOLAAS PRIJSVRAAG Defensief NEC een probleem voor Ajax „It Spakenburg zonder duel uit beker AZ verslaat Feyenoord Eagles lief voor PSV DONDERDAG 14 NOVEMBER 1985 SPORT PAGINA 13 AMSTERDAM (GPD) - De invloed gezien, ik hoop dat het Nederlands van bondscoach Leo Beenhakker elftal het volgende week iets slim- op het competitiegebeuren is niet mer aanpakt", zo groot dat hy NEC-trainer San- De vijf door Beenhakker in de dor Popovics kan vragen de defen- selectie opgeroepen Ajacieden sieve speelwijze van de Belgen te konden niet boven de 17 overige imiteren. Feit is dat de door drie acteurs uitgroeien. Voor Sonny Si- overwinmngen op rij enigszins om- l00y en Ronald Spelbos werd het hooggekropen Nijmeegse eredivi- duel tegen NEC geen serieuze test. sieclub de verwachte negatieve De Nymegenaren kwamen tot één speelstijl de Rode Duivels hoekschop in 90 minuten, e woensdagavond perfect imiteerde, tweede helft, toen Ajax'de druk Hoover je dan met een goede vergrootte, kreeg Stanley Menzo prima georgani- het eerste echte werk pas drie mi jten voor het einde. Maar heel serieus was het wel Frank Rijkaard, onnauwkeu- doelman seerde defensie kan komen, onder- nuten voor het einde, vond Ajax. Pas na acht hoekschop pingen en tien reddingen van de vH8HHII voortreffelijke Wilfried Brookhuis rig, spelend zonder overtuiging, capituleerde NEC in de 17e minuut Voor Ronald Koeman, zijn schoten van de tweede helft; die sprong werd in de allerlaatste HILVERSUM (GPD) - De wedstrijd Spakenburg-FC Den Haag in de tweede ronde van de KNVB-beker is achter de groene tafel beslist: Spakenburg is uitgeschakeld en Den Haag gaat zonder te spelen door naar de derde ronde. Het bestuur betaald voetbal van de KNVB besloot gisteren de knoop definitief door te hakken, nadat een gesprek met burge meester Groen van Bunschoten geen garanties had opgeleverd dat het bekerduel in Spakenburg of in de omgeving van het dorp gespeeld zou kunnen worden. Het is nog nooit eerder in de geschiedenis van de KNVB voorgekomen dat een wedstrijd op deze manier wordt beslist. uit tweede tweede lijn misten rich ting en voor hij aanlegde liep hij conde van de matige partij tot 2-0 steeds een step te veel. En ook uitgebreid. In zijn vijfde wedstrijd Rob de Wit. Ongewild zorgde hij als invaller maakte Johnny Bos- voor het meeste vermaak op de man zijn zeer nuttige tweede com- hoofdtribune. De voorzitter en petitietreffer en de eindstand werd waarschijnlijk het enige officieel op het bord geschoten door Van 't ingeschreven lid van de anti-fan- Schip, waarna het door de neder- ciub Rob de Wit riep bij iedere bal- laag van Feyenoord toch nog een feestelijke avond werd in De Meer. Beenhakker en Michels kunnen de komende dagen in het tactische voorspel op de interland tegen de zuiderburen de wedstrijd Ajax- NEC gebruiken om aan te geven Johan Cruijff gaf aan die wens gehoor halverweg de tweede helft. Edo Ophof verving Rob de Wit, in de rust had Johhny Bosman de Liam Brady legt namens Ierland Nielsen probeert hem de voet dwars te zetten. In het gesprek met Groen, dat na mens de KNVB werd bijgewoond door veiligheidsfunctionaris Rob de Bakker, weigerde de burge meester alsnog een speelvergun- ning af te geven voor woensdag middag 27 november. Na overleg met de plaatselijke politie was het Groen duidelijk geworden dat deze 1 of welke datum dan ook geen rede- De Deense Feyenoorder Ivan lyk alternatief vormde voor zater- hoe het niet moet. Te weinig bewe- plaats ingenomen van Oranje-kan- girig in de aanval, te weinig voetbal didaat Ronald Koeman. via de vleugels, zó rol je een mense lijke muur niet op. Noodgedwon gen moest teruggevallen worden op schoten uit de tweede lijn. Die knallen moeten woensdag komen van Frank Rijkaard en misschien, als het niet naar de wens van Been hakker verloopt, ook van Ronald Koeman. Hun schoten misten woensdagavond richting of de kracht om Wilfried Brookhuis te verontrusten. De twijfels die de aanwezige Ri- nus Michels aan het duel overge houden moet hebben, drukte NEC- trainer Popovics in woorden uit: "Ik heb twee seizoenen in België gewerkt, ik weet hoe defensief ze daar kunnen voetballen. En als ik dan zie hoeveel moeite Ajax heeft met onze goed georganiseerde ver dediging, dan heb ik mijn twijfels. Uitgespeelde kansen heb ik niet De laatste wissel pakte goed uit, want de naast Van Basten in de punt van de aanval geposteerde DUBLIN (Reuter/DPA) - Sören Lerby heeft niet onder wie de Feyenoorder Ivan Nielsen, MW'er Sö- werd Bosman Cruyff het enige lichtpuntje. "De derlandse Deen stapte gistermiddag bij een aanvaller verzilverde een voorzet het einde meegemaakt van het laatste duel van Dene- ren Busk, de oud-Ajacieden Jan Mölby, Jesper Olsen Johnny van 't Schip en daar- marken in kwalificatiegroep 6 voor het voetbaltoer- en de voor Morten Olsen ingevallen Frank Arnesen, Johan nooi om het wereldkampioenschap in Mexico. De Ne- toonden in Dublin aan, dat ze recht hadden op deelna- ne aan de eindronde. Voor twaalfduizend toeschouwers scoorde Frank Stapleton van de Engelse koploper Manchester United al in de zesde minuut. Preben Elk- jaer-Larsen zette Denemarken zestig seconden later evenwel op 1-1. De voor de Italiaanse landskampioen Verona uitkomende centrumspits, die in zijn eentje de Ierse defensie ontregelde, scoorde ook het laatste Deense doelpunt. Dat gebeurde in de 79ste minuut, toen Ierland zich al lang verslagen wist. Noord-Ierland bereikte als negentiende land de eindronde van het voetbaltoernooi om het wereld kampioenschap. Het speelde op Wembley 0-0 tegen rest was dramatisch slecht", cludeerde Cruyff zonder dat sprong van 3-1 op Ierland in het vliegtuig, dat hem naar Bochum bracht. Daar zou hij nog worden ingezet de 7000 verkleumd toekijken- bij de bekerwedstrijd van Bayern München tegen de de voetballiefhebbers de neiging plaatselijke VFL. Denemarken won met 4-1, werd voelden hem tegen te spreken. groepswinnaar en plaatste zich voor het eerst voor een De Ajax-trainer krijgt compli- eindronde. De uitgespeelde Sowjet-Unie, dat zich al menten aan het adres van Gerald gekwalificeerd had, werd tweede met een punt min- Vanenburg maar uiterst moeilijk der dan het Deense elftal, dat als achttiende ploeg Me- "lco bereikte. Door de zege was de ontmoeting tussen Zwitserland Noorwegen, later op de avond in Bern, niet meer belang. De Zwitsers hadden alleen nog een kans de lippen. Toch verdiende de kleine balgoochelaar voor zijn spel in de eerste helft een schou derklopje. De door Beenhakker uit de selectie geschrapte Utrechte- gehad, als het door de Westduitser Sepp Piontek ge- het al geplaatste Engeland. Voor de laatste wedstrijd bracht als centrale midden- trainde Denemarken een enorme nederlaag zouden velder zijn aanvallers enkele malen hebben geleden. Zelf hadden ze de Noren dan met prima in stelling. groot verschil moeten verslaan. Maar de Denen, met groep 3 hadden 70.500 toeschouwers belangstelling. In Bern speelden Zwitserland en Noorwegen 1-1 in hun laatste wedstrijd voor groep 6. Loen wordt verzorgd, doelman Baetsen kijkt belangstellend toe. HAARLEM (ANP) - Met de knal en de rook van twee rotjes was de en tourage van Haarlem-Excelsior (2- 3) enigzins gelijkend op die van een echte voetbalwedstrijd. Maar daar hield de vergelijking vrijwel op. Middenstander Haarlem voetbal de alsof de goedheiligman al in het land was. Al in de negende minuut veranderde Verkaik een afzwaai end schot van Jalink zodanig van richting, dat de bal achter de weer herstelde doelman Metgod ver dween. Tien minuten later was de gelijkmaker van Nijholt na een combinatie met de ver afgezwenk te Jansen nauwelijks een feit, of de opkomende Verschoor gaf een ver keerde pass. De centrale verdedi ger werd voorbijgelopen door van Goozen, die de ineens opduikende Jalink bediende: 1-2. Uitblinker Nico Jalink fungeer de dertien minuten na rust als band in een flipperkast. Hij schoot tweemaal, kreeg de bal terug en legde die bij de derde keer vrij voor Ridderhof neer, die inschoot: 1-3. Balm maakte nog wel 2-3, maar Oranje tegen Excelsior ROTTERDAM (ANP) - Het Ne derlands elftal oefent zaterdag op het KNVB-sportcentrum te gen Excelsior. Het duel vormt de laatste voorbereiding voor de interlandwedstrijd van vol gende week woensdag tegen België. Bondscoach Leo Been hakker maakte dat voornemen woensdag na het competitie- treffen Feyenoord - AZ '67 be kend. verder kwam de thuisclub niet. Een oppermachtig FC Utrecht, dat overigens pas in een laat sta dium duidelijk afstand van de te genstander nam, heeft MVV ge- deklasseerd (3-0). De sterk verde digende Limburgers was er kenne lijk alles aan gelegen de schade be perkt te houden. In het bijzonder Van Loen moest aan banden wor den gelegd. Dat lukte in zoverre dat de Utrechtse spits niet veel ver der kwam dan een schot op de paal in de slotfase van het duel. Nannin- ga was aan Van Loen gekoppeld. Mede door behulp van fysieke kracht zorgde de Limburgse verde diging ervoor dat de aspirant inter national weinig mogelijkheden kreeg. Van de Waart (2) en Jan Wouters scoorden. FC VW heeft Sportclub Hera cles vaster op de laatste plaats in de eredivisie gedrukt: 0-2. Via doelpunten van Frank Verbeek en Ger van Rosmalen zegevierde de Venlose formatie in het duel der debutanten met 0-2. De thuisclub, die weliswaar een geslaagde schuldsanering achter de rug heeft, lijkt zich na deze ne derlaag te kunnen gaan richten op de opbouw van een nieuw elftal, want afgaande op de verrichting van woensdagavond is de kans op klassebehoud minimaal. Ajax heeft tien dagen geleden wel heel resoluut de opmars van FC Den Bosch stopgezet. Sinds de 3-0 zege van de Ajacieden in De Vliert is het elftal van Rinus Israel de draad helemaal kwijt. FC Twen te onderstreepte dat zondagmid dag met een gemakkelijke zege en gisteravond werd in de grauwe voetbalkuip van Den Bosch duide lijk dat de vormcrisis bij de Bra banders nog grotere vormen heeft aangenomen. De eindstand van 0-0 in de bar slechte wedstrijd tegen Sparta zegt daarover niet eens vol doende. Het kleurloze duel kreeg met die score wel de juiste uitslag. De thuisclub verdiende niet meer. Trainer Israel had na afloop alleen niet te klagen over gebrek aan in zet bij zijn spelers. De werklust kon toch niet verbloemen dat Den Bosch momenteel behoorlijk met zichzelf overhoop ligt. Sparta be gon goed, maar zakte later diep weg. Roda JC heeft zich knap hersteld van de zware nederlaag (0-5) die de ploeg afgelopen zaterdag bij koplo per PSV leed. De Kerkraadse club haalde in de thuiswedstrijd tegen FC Groningen een verdiende over winning (2-0). De belangstelling in Kerkrade ging natuurlijk in de eer ste plaats uit naar de verrichtingen van Van Tiggelen en Houtman, die tegen België waarschijnlijk beiden in de basis van Oranje staan. In Kerkrade kon Houtman in de ge hele wedstrijd niet worden aange speeld in het centrum van de aan val. Op het middenveld won hij weliswaar enkele kopduels van zijn jonge tegenstander Grassi, maar gevaar leverde dat niet op. Roda JC scoorde via Van de Ven (15de minuut) en Grassie (35ste) verdiende treffers. De angst om te verliezen beheer ste het duel Fortuna Sittard - FC Twente (2-1). Het gevolg daarvan was dat het publiek een partij voet bal van bedenkelijk niveau kreeg geboden. Werkvoetbal wordt dat door de trainers genoemd, waarbij het resultaat voorop staat. Uitein delijk won de minst slechte ploeg dankzij doelpunten van Linford met 2-1. ROTTERDAM - De spelers van Feyenoord hebben gisteravond aange toond dat de concurrentie van FilmNet helemaal niet nodig is om de toeschouwers uit de Kuip te verdrijven. Eén dag nadat het bestuur van de Rotterdamse club de KNVB schriftelijk had meegedeeld eventuele finan ciële schade, voortvloeiend uit het contract met de abonnee tv-maat- schappij op de bond te zullen verhalen, deden de voetballers een geslaag de poging om de laatste getrouwen weg te jagen. Voor de ogen van 7815 fans ontrolde zich in de achtste thuiswedstrijd een even klassieke als abominabele comedy caper, die alleen voor tegenstander AZ '67 echt leuk was. De Alkmaarders wonnen verrassend met 4-3 in een wedstrijd die door de binnendrijvende mist een spookachtig karakter had. Pijnlijk genoeg voor Feyenoord trok de nevel in de slotfase op, zodat iedereen weer duidelijk kon zien wat er gaande was op het veld. Dat was om te huilen. Mario Been had het naderhand echt gedaan, in de weten schap dat hij en zijn collega's er een potje van hadden gemaakt. („Je mag rustig weten dat ik heb zitten janken"). Vooral in de eerste helft was het spel zó dramatisch geweest, dat het nauwelijks verwondering mocht wekken dat daarin al een 3-2 achterstand was opgelopen. Zonder Ivan Nielsen, die met Denemarken moest aantreden, ontbeerde de verdediging vooral in die fase de noodzakelijke rust. Het excuus voor de nederlaag lag dus voor de hand en trainer Ab Fafié maakte er gretig gebruik van. „De omzettingen hebben ons genekt", stelde hij laconiek („want dit moest er een keer van komen") vast. „De rust die Nielsen gewoonlijk uitstraalt ontbrak geheel". Dat kon hij wel stellen, nu vooral gelegenheids laatste man Henk Duut zo'n merkwaardige dubbelrol had gespeeld. De centrale verdediger hielp eerst zijn eigen ploeg en vervolgens de tegenstander aan de leiding in een tijdsbestek van een kwartier. Al in de derde minuut kopte Duut de bal na een afgemeten voorzet van Tahamata (de enige Feyenoorder met een constante vorm) binnen en na de gelijkmaker van Kees Kist stond de libero ook aan de basis van de 1-2. De manier waarop die treffer tot stand kwam was typerend voor de onrust in de Rotterdamse defensie, waarin vier man schutterden tegen twee spitsen. Duut hinkte zo lang op twee gedachten - terugspelen of wegwerken - dat hij tenslotte op de voet van opponent Lens mikte. Over de inmiddels uitgelopen doelman Hiele heen caramboleerde het leer ver volgens in het doel. Wat zich daarna op het veld afspeelde onttrok zich vrijwel geheel aan de waarneming, omdat de mist het zicht vertroebelde en dat was maar goed ook. Hoewel.. In het schimmenspel scheen Rep de fraaiste treffer van de wedstrijd te hebben gescoord (2-2) en benutte Loggie, voorstopper bij absentie van de geblesseerde Cees Guyt, namens AZ nog een penalty. Op zich een terechte strafschop omdat Pier Tol neer was gegaan bij Mario Been, maar er was wel een niet bestrafte overtreding van de Alkmaarder op Ben Wijnstekers aan voorafgegaan. Het was niet de enige misser van scheidsrechter Bakker; hij onthield Feyenoord later nog mininmaal één elfmetertrap. Tegen die achtergrond was de woede van Mario Been enigszins verklaarbaar. Hy kon het alle maal niet verkroppen en solliciteerde paar een gele kaart. Die kreeg hij dan ook. De donderspeech van Ab Fafié in de pauze leek te hebben geholpen. Feyenoord toonde in de tweede helft althans iets meer inzet en dat leek succes te hebben: Sörensen scoorde 3-3. „En dan denk je dat het nog goedkomt", aldus de oefenmeester, „maar dan zyn ze weer niet attent op een counter". Die werd (in buitenspelpositie?) benut door Lens, „waar door we opnieuw achter de feiten moesten gaan aanhollen", aldus Fafié. Dat ligt Feyenoord niet. Wel werd meer pressie uitgeoefend, „maar in elke tegenstoot van ons school gevaar", kon interim-trainer Frits Soete- kouw van AZ'67 opmerken. Zijn ploeg, die eerder in uitwedstrijden gena deloos om de oren was gemept by PSV (4-0), VW (4-0) en Roda JC (6-0), had inmiddels zoveel vertrouwen opgedaan, dat hij zich zelfs kon veroor loven twee amateurs in te zetten. Ook met Ton Pronk en Johan Baiters voor Loggie en Lens hield AZ het hoofd koel. Het was veel meer dan gezegd kon worden van Feyenoord. Spits John Eriksen wees nadrukkelijk naar zijn voorhoofd om aan te geven hoe hy dacht over zijn vervanging door Kenneth Monkou. De wissel was dan ook uiterst vreemd, nu de als altijd zwakke verdediger Brard gewoon mocht blijven, maar Fafié vond zelf van niet. „Want er moest oorlog komen voor het doel, en oorlog maak je niet met Eriksen, die geen duel wint. Monkou heeft in de laatste tien minuten meer kansen gecreëerd dan Eriksen in een uur. Aan dat gebaar heb ik dus maling". Heel vervelend voor Fafié was dat Monkou vlak voor tyd nog een kans voor open doel miste, maar gezien de verhoudingen van gisteravond was dat eigenlijk niet meer dan gerechtigheid. Soetekouw onderstreepte het cryptisch: „We moeten met AZ nu niet denken dat we er al zijn". De toeschouwers maakten het zeer duidelijk. Met een daverend fluitconcert begeleidden ze de afgang van Feyenoord, dat in plaats van de KNVB beter de eigen spelers aansprakelijk kan stellen voor de derving van re cette-inkomsten in de nabije toekomst. PAUL DE TOMBE dag 23 november, de dag waarop de wedstrijd oorspronkelijk plaats had moeten vinden. Groen vreest dat de Haagse supporters voor on geregeldheden in het dorp zullen zorgen. Om diezelfde reden bleek het spelen op zaterdag 23 novem ber, de marktdag in Spakenburg, voor hem onaanvaardbaar. De KNVB besloot daarop Spakenburg uit te sluiten van het bekertoernooi en FC Den Haag als geplaatst te be schouwen voor de volgende ronde. „Een onplezierige ontwikke ling", aldus secretaris/competitie leider Jan Huijbregts van de KNVB. „We wilden Spakenburg nog tot zaterdag de tijd geven een ander veld te vinden, maar dat aan bod sloeg men af. Alle mogelijkhe den daarvoor waren volgens de club afgetast, maar geen enkele vereniging in de omgeving wilde het bekerduel overnemen. Het be stuur van Spakenburg wilde nu ze kerheid hebben. Welnu, geen veld betekent geen wedstrijd. Het is ei genlijk erg simpel". De verslagenheid in het Spaken burg-kamp was gisteren groot. Men heeft begrip voor de beslis sing van burgemeester Groen, maar kan totaal geen waardering opbrengen voor het standpunt van de voetbalbond. De zaterdag-eer steklasser was namelijk al tot over eenstemming gekomen met FC Den Haag om de wedstrijd in de Residentie te laten spelen, maar met die oplossing had men bij de KNVB geen vrede. Secretaris Nel verwoordde de te leurstelling bij Spakenburg: „Om dat we helemaal rond waren met Den Haag komt de beslissing van de KNVB hard aan. Spakenburg had voldoende financiële garanties gekregen van Den Haag en de vei ligheid was eveneens gewaar borgd. We hadden dus kunnen spe len". Huijbregts: „Aan dergelijke re gelingen kunnen we nooit begin nen. Wanneer we erin hadden toe gestemd deze wedstrijd in het Haagse Zuiderpark te laten spelen, hadden we een precedent gescha pen. De loting is bepalend en niets anders". Burgemeester Groen van Bun schoten vindt het jammer voor Spakenburg, maar zegt ook geen andere keus te hebben gehad. - „Ook op woensdagmiddag zou de veiligheid van de burgers in Spa kenburg-Bunschoten niet gewaar borgd zijn. Zelfs het inzetten van extra politie zou geen garantie zijn geweest voor het in de hand hou den van de Haagse supporters. Het is niet leuk om een dergelijke be slissing te nemen, maar het kon echt niet anders". Het bestuur betaald voetbal heeft de Tuchtcommissie van de voetbalbond gevraagd te onderzoe ken of FC Den Haag-voorzitter Dé Stoop in staat van beschuldiging kan worden gesteld naar aanlei ding van zijn uitspraken over het bekerduel. Het sectiebestuur is van mening dat de uitlatingen van Stoop in de media een opruiende toon hadden. Zo zei Stoop voor de radio dat het een onmogelijke taak voor de Spakenburgse politie zou zijn om de duizenden aanhangers van zijn club in de hand te houden. Stoop maakt zich niet al te druk over de aanklacht. „Dit is een slecht sectiebestuur, dus kun je dit soort reacties verwachten". DEVENTER (ANP) - De PSV-in- ternationals hebben gisteravond in de Adelaarshorst Go Ahead Eagles als sparringpartner gebruikt voor de interland tegen België. Vooral voor Ruud Gullit, die zoveel vrij heid kreeg en ruimte dat hij onge stoord kon aanvallen, was het duel in Deventer van groot belang om zyn zelfvertrouwen voor de beslis sende kwalificatiewedstrijd op te vijzelen. Het werd 1-3. Gullit zette Go Ahead Eagles al in het eerste half uur op een achter stand van 0-2. Vier minuten voor rust ontnam Van Rooy de thuis club alle hoop op een goed resul taat, toen hij Go Ahead Eagles- doelman Van der Gouw kansloos liet: 0-3. De Deventer ploeg had de ze grote achterstand bij de rust he lemaal aan zichzelf te wijten. Go Ahead Eagles kon in de eerste helft geen vuist maken. Het was veel te lief voor de Eindhovenaren. PSV hoefde dan ook geen enkele in spanning te leveren om de tegen stander te bedwingen. Dat werd in de tweede helft an ders. Eagles-trainer Nico van Zog- hel had zijn ploeg in de rust op een kwade toon toegesproken en de zwakke schakels Voskamp en Brouwer in de kleedkamer achter gelaten. Nico van Zoghei zei na af loop: "Het is dat de reglementen voorschrijven, dat je er maar twee mag wisselen. Ik had het hele mid denveld willen vervangen". Met de wisselspelers Hofstede en Dekker probeerde Van Zoghei meer agressiviteit in het elftal te brengen. Dat lukte wonderwel, want al na drie minuten in de twee de helft verkleinde Michel Boere- bach de achterstand tot 1-3. Verder kwamen de Deventenaren niet. Cruijff mee met Van Thijn AMSTERDAM (GPD)-Johan Cruijff en Anton Geesink reizen op 25 november met burgemeester Van Thijn van Amsterdam naar New York om de kandidatuur van de hoofdstad voor de Olympi sche Spelen van 1992 te ondersteunen. Van Thijn krijgt de gele genheid om tijdens een internationale sportconferentie Amster dam als olympische stad aan te prijzen. Of Cruijfr en Geesink ook in staat worden gesteld tijdens dat congres het woord te voeren is nog niet bekend. Barcelona is als enige concurrent van Amsterdam voor '92 ook uitgenodigd naar New York te komen. ADVERTENTIE Het wordt nu echt heel kort dag. Nog maar 2 nachtjes slapen en Lelden barst weer uit haar voe gen... De aankomst van de Sint (mét zijn paard en knechten natuurlijk) is ge pland op a.s. zaterdag om 13.00 uur in de haven van Leiden. U komt toch ook, mét uw kind(eren)..?! Wij zijn er in ieder geval zéker bij. De Sint moet toch weten dat het Leidsch Dagblad en Alphens Dagblad ook dit jaar weer, in samenwerking met de winkeliers in de Leidse regio, de traditionele SINT NICOLAAS PRIJSVRAAG hebben georganiseerd; het fantastische advertentiespel waar u vanaf a.s. zaterdag drie keer aan mee kunt doen. En dus drie keer een 1e prijs kunt winnen: op onze kosten een week lang naar een bekend bungalowpark. U wordt al zenuwachtig? Hoeft niet. Volg gewoon de aanwijzingen en speel mee! A.s. zaterdag vindt u al le spelregels in deze krant. En doet u drie keer mee, dan wint u mis schien de enige, echte hoofdprijs. Morgen verklappen we waarom het gaat...

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 13