IHet Motorhuis wolfslc=Dg uitzendbureau de koning t VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKi ELKE ZATERDAG 071-144941 VAKATURES met spoed gevraagd ONDERHOUDS MEDEWERKER MAGAZIJNBEDIENDEN zoekt jonge vrouw GEVRAAGD: KOMMERCIEEL ASSISTENTE maakt ruim baan voor dynamische mensen. STICHTING KW 2545 KJ s-Gravenhage afdelingshoofd m/v "LEYTHENRODE'' 1 r randstad uitzendbureau r randstad uitzendbureau receptionist(e) - telefonist(e) '&JiX I Sluit 2 dagen vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) A In verband met de sterke uitbreiding van ons bedrijf en de automatisering van onze admi nistratie, zoeken wij EEN ZELFSTANDIGE, ACCURATE MEDEWERKER- (STER) liefst met wat computer ervaring en kennis van onze branche, alsmede boekhoudkundig onderlegd. Leeftijd v.a. 20 jaar. Sollicitaties na telef. afspraak onder no. 13.17.15 (maandag gesloten): kantoormachines en -meubelen bv speciaalzaken In schrijfwaren Breestraat 145 - Leiden CHJ Trading Company Holland BV is een jong en snelgroeiend bedrijf, dat zich bezighoudt met import en verkoop van rokersbenodigdheden en geschenk artikelen. o.a. Dynasty, Pierre Cardin. Wij zoeken op korte termijn gegadigden voor de funktie Boekhouder/Administrateur m/v evt part-time mogelijk die geheel zelfstandig de admini stratie gaat bijhouden, kontakt onder houdt met douane en assuradeuren en leiding geeft aan het secretariaat Cl bent 35-45 jaar met praktische ervaring. Opleiding minimaal MBA, enige kennis van de Engelse taal (evt Frans en Duits), computerapparatuur (m.o.o. d^oe- komst) en loonadministratie. Wij bieden een prettige werkkring, een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: CHJ Trading Company Holland bv Produktieweg 56,2382 PD Zoeter- woude-Rijndijk, Telefoon 071-8958 BONAVENTURACOLLEGE Marlënpoelstraat 6 2334 CZ Leiden Tel. 071-173631 in tijdelijke dienst tot 1-8-1986 Wij denken aan een timmerman, maar omdat het onderhoudsprogramma veel straatwerk bevat, worden zij. die hiermee ervaring hebben, ook uit genodigd te solliciteren. Salaris: max. 2.336,- bruto per maand. Sollicitaties op bovenstaand adres, aan de rector die ook gaarne bereid is inlichtingen te geven. vraagt (m/v): Typiste Tekstverwerker Voor een relatie te Leiden zoeken wij voor z.s.m. een typiste tekstverwerker die in staat is te werken met een Océ-tekstverwerker. De duur van de uitzending zal on bepaald zijn. Typiste Tekstverwerker Voor een relatie te Sassenheim zoeken wij medio no vember een typiste tekstverwerker die in staat is te werken met een Olivetti ET 115. De duur van de uitzen ding zal 5 6 weken zijn. Gespecialiseerd in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311JT Leiden Telefoon 071-144143 DEKKER 0LIFANTA B.V. Importeur van "Elefanti" sportswear In verband met de snelle groei van ons bedrijf zoeken wij voor ons magazijn in het nieuwbouwpand te WAR- De taak zal vooral bestaan uit: - het sorteren van aangevoerde goederen - het gereedmaken en verzenden van bestellingen aan onze afnemers - eenvoudig administratief werk. Wij stellen de volgende eisen: - Mavo of gelijkwaardige opleiding - inzet en accuratesse - leeftijd niet ouder dan 21 jaar. DEKKER 0LIFANTA B.V. tot 23 jaar met ervaring in de breimode. Schriftelijke sollicitaties aan Van Dam, Botermarkt 10, 2311 EM Leiden. Hel Motorhuls Is loon- aangevend Opeldealer In de Randstad. Toon aangevend In vakman schap en In de service- gevoeligheid van haar medewerkers. Geen wonder dat Het Motor huls nog steeds gezond groeiende Is. Het Motorhuls Lelden wil op korte termijn haar team versterken met een 'Kommercleel Assistente' voorde afdeling Verkoop administratie. Een pittige jongedame die van aanpakken weet, akkuraat is en over kommerclële feeling beschikt. Houdt van regelen en mee denken en er niet voor terugschrikt haar kolle- VOOR DE AFDELING VERKOOPADMINISTRATIE ga's zonodig achter de broek te zitten. Want zij zorgt ervoor dat de zaken van de verkopers zonder problemen reilen en zeilen. Dat gemaakte afspraken worden nagekomen. Bovendien zorgt ze voor een vlekkeloos verloop van de bijbeho rende administratie. Bij een enerverende en afwisselende baan als deze, is een HAVO- diploma voorwaarde, evenals enige werker varing en een rijbewijs. Doortastende kandida ten richten hun schrif telijke sollicitatie, liefst voorzien van een pasfoto, aan: B.V. Het Motorhuls Postbus 44 2300 AA Lelden T.a.v. de direktle Brugman Keukens is een dynamisch snelgroeiend bedrijf. Door haar uitgekiende keukenprogramma, haar scherpe prijzen en door de inzet en het vakmanschap van haar medewerkers, veroverde Brugman Keukens aanzienlijk deel van de Nederlandse keukenmarkt. Op korte termijn kunnen wij voor onze nieuwe en bestaande vestigingen de volgende enthousiaste medewerkers m/v plaatsen. FILIAAL MANAGERS VERKOPERS Zij dienen te beschikken over aantoonbare, succesvolle verkoopervaring, 100% inzet en de wil om te slagen. Branche-kennis is een pré, maar geen vereiste. Voor een interne opleiding/training wordt gezorgd. Tegenover volledige inzet staat een prima salaris. Sollicitaties schriftelijk, voorzien van pasfoto, of telefonisch richten aan: Brugman Keukens, Hoofdweg 46, 2908 LC Capelle a/d IJssel, t.a.v. de Heer A. van den Tol, tel 010-585700 r De Katholieke stichting voor Verzorging en Verpleging in de regio 's-Gravenhage is een samenwerkingsverband tussen negen verpleeg- en verzorgingstehuizen. VREDE NB UR CH, Van Vredenburchplantsoen 1 te Rijswijk is een verzorgingstehuis voor 118 bejaarde bewoners met op het terrein 133 aanleunwoningen. De sector verzorging is verdeeld in een drietal afdelingsteams. Elk team is verantwoordelijk voor het welbevinden van een vaste groep van bewoners. Wij vragen voor een full-time dienstverband bejaarden- of ziekenverzorgende m/v vacaturenummer VB-20-BV Wij vragen, naast een diploma verzorgende, bij voorkeur een aantal jaren werkervaring in een verzorgingstehuis. Voorts verwachten wij van u een bijdrage tot een goede samenwerking en een actieve rol in de teambesprekingen om een prettig woon-werkkiimaat te behouden. Vrcdenburch is met het openbaar vervoer snel bereikbaar vanaf station Rijswijk. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw M.A. Backes-Kapteyn, directiehoofd, telefoon 070-995051 Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO'Bejaardenlehuizen. Belangstellenden verzoeken wij een schriftelijke sollicitatie Ie ricluen aan de afdeling Personeelszaken 'i de Stichting KW, onder vermelding van het bij de Junctie genoemde vacaturenummer. "Leythenrode" is een somatisch verpleeghuis en reactiveringscentrum. Het centrum heeft zowel een behandel- als een woonfunktie en biedt ruimte aan 160 lichamelijk zieke - overwegend dudere - mensen. Binnenkort ontstaat op één van de vijf verpleegafdelingen (32 bedden) een vacature voor een (volledig dienstverband) De funktie omvat o.a.: het leidinggeven van een 20-tal medewerkenden, waaronder leerling-zie kenverzorgenden het bewaken van de kwaliteit van de patiënten/bewonerszorg en het uit voeren van verpleegkundig technische werkzaamheden het begeleiden van de bewoners en het onderhouden van contacten met de familieleden het verzorgen van de noodzakelijke afdelingsadministratie Funktie-eisen: het bezit van het diploma verpleegkundige A in het bezit van een kaderopleiding, of de bereidheid deze te volgen het in teamverband willen samenwerken takt, begrip en inzicht bij het omgaan met de bewoners en medewerken den leidinggevende- en organisatorische kwaliteit Ervaring met het verpleeghuis strekt tot aanbeveling Geboden wordt: arbeidsvoorwaarden en salariëring overeenkomstig CAO-ziekenhuiswe- zen en inschaling volgens het F.W.G. Opname in het P.G.G.M. pensioenfonds Prettige werk- en woonomgeving Verdere informatie kan telefonisch worden verkregen bij de verpleegkundig adjunct direkteur de heer A. Paats, telefoon 071-899242 Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeelsza ken van Verpleeghuis en reactiveringscentrum Leythenrode Hoogmade- seweg 55, 2350 CB Leiderdorp. Interkerkelijk verpleeghuis en reaktiveringscentrum Hoogmadeseweg 55, postbus 4210 2350 CB Leiderdorp, telefoon 071 - 899242 Afdelingssecretaresse Bij een internationaal bedrijf in Hazerswoude kunnen wij een afdelingssecretaresse plaatsen. Goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift is een vereiste: ervaring op een tekstverwerker is een pré. Naast een Havo-diploma moet je ook een secretaresse-opleiding hebben gevolgd. Deze baan is fullt-ime en zal 4 tot 6 maanden duren. Typiste/telexiste moderne talen Voor een bedrijf in Noordwijk zoeken wij een zelfstandi ge typiste m.i.v. 18 november as. Het typwerk bestaat uit technische brieven en rapporten. Verder behoort het aannemen van telefoon en het verzenden van telexen tot haar werkzaamheden. Leeftijdsindicatie: vanaf 24 jaar. Werktijden: 08.15 -12.30 uur en 13.15-17.00 uur Duur: 3 weken Randstad Uitzendbureau leidt op voor tekstverwerking sinds 1983. Om uw kansen op een goed betaalde tijdelijke baan te vergroten. Voor meer informa tie kun je contact opnemen met Marion van Balen en Margot van Beusekom. Als afsluiting van ons 25-jarig jubileum krijgt elke sollicitant in de komende week een leuke verrassing. Voor alle functies kunnen zowel mannen als vrouwen reageren. Leiden, Kort Rapenburg 6 kantoor- en gezondheidszorgpersoneel 071-149541 industrie- en technisch personeel 071 -146546 Katwijk, Voorstraat 62 01718- 75041 Alphen a/d Rijn, Julianastraat94 01720- 91442 CHR. MAVO-SCHOOL Muzenlaan 155, 2353 KD Leiderdorp Tel. 071-891300 Het bestuur van de ver. voor Protestants Christelijk Voortgezet Onderwijs te Leiderdorp roept bevoegde sol licitanten op voor FRANS -12 lesuren m.i.v. 1 december 1985 WISKUNDE -15 lesuren m.i.v. 1 februari 1986 Een combinatie van beide betrekkingen behoort eventu eel t.z.t. tot de mogelijkheden. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij positief staan achter de Christelijke idealen van de school en mee wil len werken aan de realising ervan. Brieven worden verwacht tot uiterlijk 19 november a.s. op het adres van de school. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directeur, Dhr. Ph. van der Giessen op school of thuis (071- 895780), of bij de adjunct-directeur, Dhr. J. A. Schippers (071-890641). "V Ter vervanging van de huidige functionaris, werkzaam aan de balie/receptie zoeken wij op korte termijn een Het gaat om een part-time dienstverband in wissel- dienst: maandag t/m vrijdag van 08.00-13.30 uur of van 12.00-17.30 uur (5V2 uur per dag). De nieuwe functionaris moet bereid zijn in voorkomende gevallen een van de collega's van die afdeling te vervan gen; waardoor langere werktijden kunnen ontstaan. Voor deze functie is de A.T.V. niet van toepassing. Wij zoeken iemand met voortgezet onderwijs; uitsteken de kontaktuele eigenschappen; goede typevaardigheid en een uitstekende telefoonstem. Enige verbale kennis van Duits, Engels en eventueel Frans is een pré. Het gaat o.a. om de bediening van de telefooncentrale, ontvangst van relaties; te woord staan van abonnees en adverteerders; bediening van een beeldscherm en een voudige verkoopwerkzaamheden. Servicebewust en pa- niekbestendig. Op de arbeidsvoorwaarden is de C.A.O. voor admini stratief personeel in het dagbladbedrijf van toepassing. Indien u meent voor deze functie in aanmerking te ko men schrijf dan uw sollicitatie binnen 14 dagen aan de afdeling personeelszaken t.a.v. A. v.d. Spek Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B.V. Een werkmaatschappij v A ri Damiate Holding B.V

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 24