Welkom in het team van America DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: k»Hkm Energiebedrijf Rijnland Filmmonteur/voorbereider Leerling zeefdrukker VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES HOOFD AFDELING FINANCIËLE ADMINISTRATIE IM/VI technicus (MTS'er-E) m/v America zoekt versterking voor het team. America is een zeefdrukkerij die al 10 jaar in Leiden is gevestigd. Wij werken voor kleine, middelgrote en grote opdrachtgevers, voor reklameburo's en direct voor bedrijven. Wij bedrukken van alles, stickers, T-shirts, sweatshirts, tassen, spandoeken, vlag gen, affiches, displays, aanstekers en panelen voor de stand- bouw. Alles haarscherp op formaten in centimeters tot meters. Je begrijpt dat dit alles alleen kan wanneer er sprake is van een goed ingespeeld team. Voor dit team zoeken wij 2 mensen. Liefst iemand met ervaring. Opgedaan bij b.v. een drukkerij of reklameburo, als werktekenaar of micro/macro montage. Leeftijd vinden we niet zo belangrijk maar ervaring in de doka met een repro-camera strekt tot aanbeveling. Wij denken aan een jongeman die de dienstplicht al heeft vervult of vrijstelling voor die plicht heeft verkregen. Oplei ding gebeurt in ons bedrijf met opname in het z.g. leerlingwezen. Waarbij één dag per week parttime onderwijs aan een grafische school wordt gevolgd. Ben je geïnteresseerd in één van beide leuke banen? Bel dan (071-126767 en vraag naar André of Anita America en een afspraak is dan zo gemaakt. Studio America Nieuwstraat 53a 2312 KA - Leiden. Tel. 071 -126767 analist (v/m) (19 uur p/w) vacaturenummer: 5-357/1158 Taak: het meewerken aan wetenschappelijk onderzoek naar de invloed van steroidhormonen op het botmetabolis- me, waarbij gebruik wordt gemaakt van o.a. weefsel kweek, histologische en biochemische technieken. Vereist: - HBO-diploma; - ervaring met celbiologische technieken strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 3271,bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: mw dr G. H. Okker-Reitsma, tel. 071-148333 tst. 2933 (ochtenduren). Het Europa Instituut en de Vakgroep Internationaal Publiekrechtelijke Vakken van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid secretaresse (v/m) voor Hoogleraar vacaturenummer: 5-396/1158 Taak: - secretariële ondersteuning van de hoogleraar en zijn staf; - verzorgen van correspondentie in Nederlands, Engels, Frans en Duits; - stenograferen en typen op tekstverwerkende apparatuur van brieven, rapporten en artikelen in de moderne talen; - organisatorische werkzaamheden i.v.m. vergaderin gen en onderwijsactiviteiten, alsmede i.v.m. buitenlandse contacten; - verstrekken van inlichtingen aan studenten en te woord staan van (buitenlandse) bezoekers. Vereist: - HAVO/VWO; - secretaresse- of gelijkwaardige opleiding; - uitstekende beheersing Nederlandse en Engelse taal en goede beheersing Franse en Duitse taal; - zelfstandig kunnen werken, ook in een drukke omgeving; - organisatorische vaardigheid; - goede contactuele eigenschappen. Salaris maximaal 2960,— bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdeijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: mw E. E. Grapperhuis, tel. 071 -149641 tst. 133, tussen 08.30 en 12.30 uur. Afdeling Burgerlijk Procesrecht van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid secretaresse (v/m) (20 uur p/w) vacaturenummer: 5-432/1158 Taak: - secretariële ondersteuning van het post-academisch onderwijs aan Indonesische juristen; - verzorgen van correspondentie in Nederlands en Engels; - stenograferen en typen op tekstverwerkende apparatuur van brieven, rapporten en artikelen in de moderne talen; - organisatorische werkzaamheden i.v.m. vergaderin gen en onderwijsactiviteiten, alsmede i.v.m. buitenlandse contacten; - verstrekken van inlichtingen aan Indonesische juristen en te woord staan van (buitenlandse) bezoekers. Vereist: - HAVO/VWO; - secretaresse- of gelijkwaardige opleiding; - uitstekende beheersing Nederlandse en Engelse taal en kennis van het Bahasa Indonesia strekt tot aanbeveling; - zelfstandig kunnen werken, ook in drukke omgeving; - organisatorische vaardigheid; - goede contactuele e Salaris maximaal 2960,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van maximaal 5 jaar. Inlichtingen bij: mr Th. L. B.1 071-148333 toestel 7259. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Miele Nederland b.v. De Limiet 2 Vianen (Z.-H.) Voor onze Technische Buitendienst zoeken wij een: SERVICE-MONTEUR Hij, die gei'nteresseerd is in de elek- tronika zal na een gedegen oplei ding geheel zelfstandig reparaties moeten kunnen lokaliseren en uit voeren aan onze Miele-produkten. vereiste voor deze funktie is: Gevoel voor service-verlening M.T.S. elektrotechnische opleiding Minimum leeftijd 23 jaar Rijbewijs B-E Wij denken aan iemand die woonachtig is te Leiden, Leiderdorp of direkte omgeving. Naast een goede salariëring, bieden wij een uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals winstuit kering, studiekostenvergoeding en een premievrij pensioen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Miele Nederland b.v., t.a.v. de heer J.M. van den Adel, Postbus 166, 4130 ED Vianen. 'Stichting Centrale Boekhouding™ van Woningbouwcorporaties (C.B.W.) te Leiden Onze stichting is belast met de verzorging van boekhoudingen, jaarverslagen, huurin casso, administraties van het onderhoud en salarissen, ten behoeve van een aantal te Leiden en omstreken gevestigde Woningbouwverenigingen en Stichtingen, met een woningbezit van in totaal ongeveer 20.000 woningen. Het werkapparaat (totaal 34 medewerkers/sters) bestaat uit een drietal afdelingen, t.w. het Bedrijfsburo, de Huur administratie en de Financiële Administratie. Deze laatste afdeling is belast met de verzorging van de boekhoudingen en jaarverslagen van de aangesloten instellingen en de verzorging van alle sub-administraties. Op de afdeling zijn in totaal 14 mede- werk(st)ers werkzaam, waaronder twee sous-chefs. Voor de leiding van deze afdeling roepen wij kandidaten op voor de funktie van: r het doelmatig funktioneren De funktie omvat: - leiding geven aan de uitvoering en zorg v afdeling; - leveren van een inbreng vanuit de financieel-ekonomische sektor ten behoeve van de beleidsvoorbereiding; - het deelnemen aan het stafoverleg en meedenken in de organisatie en financieel- administratieve vraagstukken; - het (mede) samenstellen van (meerjaren)begrotingen en jaarverslagen. Voor de funktie wordt gevraagd: - een opleiding op HBO-nivo (bijv. SPD of HEAO-BE); - leidinggevende en organisatorische kwaliteiten; - ervaring in een vergelijkbare funktie. waarbij kennis van de volkshuisvesting ge wenst is; - goede kontaktuele eigenschappen en redaktionele vaardigheden; - ervaring met een geautomatiseerde administratie; - leeftijd: bij voorkeur 30-40 jaar. Salariëring zal plaatsvinden overeenkomstig de C.A.O. voor woningbouwcorporaties. Aanstelling zal voorlopig voor de periode van 1 jaar geschieden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Bij de afdeling 50kV-transport en het schakelcentrum van het E.B.R. is op korte termijn plaats voor een Takenpakket: verrichten van controle op de 50/10kV-stations en de centrale E. alsmede de daaraan verbonden administratieve werkzaamheden; assisteren van de opzichter 50-kV bij zijn werkzaamheden; waarnemen van de bedieningsdeskundige in continudienst; verrichten van onderhouds-, revisie- en reparatiewerkzaamheden aan de 10kV-schakelinstal!aties in de centrale, zowel primair als secundair. Van de kandidaat wordt het volgende verwacht: diploma MTS-E (Energietechniek); rijbewijs B.E.; het volgen van een opleiding in continudienst tot bedienings deskundige; het volgen van aanvullende opleidingen in computerkunde en hoogspanningstechniek e.d.; leeftijd tussen 30 en 40 jaar Ervaring in hoogspanningstechniek inclusief de daaraan verbonden veiligheidsaspecten strekt tot aanbeveling. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tenminste f 2.085, - (schaal 4) en vooralsnog maximaal f 2.960, - (schaal 5). Dit is inclusief de bij de overheid geldende salarisinhoudingen. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV LEIDEN, onder vermelding van vacaturenummer ER/85040/01. 1 Het Energiebedrijf Ri/nland te Leiden verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten; dit gebied telt ca. 100.000 gecombineerde aansluitingen. Daarnaast is het bedrijf belast met de produktie van elektriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd ten behoeve van een stadsverwarmingsnet en een aantal grote afnemers. De produktie-eenheid in de elektriciteitscentrale 1|| I A wordt vernieuwd en zal eind 1986 in bedrijf komen.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 20