Hinaiilt boos op tourbaas Lévitan 5ÜT Ludo Coeck overleden Schakers sturen aan op remise Sparta toch naar Kuip Breton twijfelt over deelname Happel: 'Raus'... Thijs noemt 10 man Italiaanse topper op tv, geld naar UEFA WOENSDAG 9 OKTOBER 1985 SPORT PAGINA 15 MOSKOU (AFP/Rtr) - Bij de der tiende partij van de schaaktwee kamp om de wereldtitel zijn kam pioen Anatali Karpov en uitdager Gary Kasparov gisteren na 24 zet ten te hebben gedaan onverrichter zake uit elkaar gegaan. De stand in de tweestrijd, die maximaal 24 par tijen duurt, is daardoor in even wicht gebleven: 6,5 - 6,5. Mocht het gelijk blijven dan prolongeert Kar pov zijn wereldtitel. Karpov, die met zwart speelde, kon tevreden zijn met de deling van het punt. Na vier dagen pauze - de wereldkampioen vroeg afgelo pen weekeinde voor de tweede keer uitstel - koos hij voor een Nimzo-Indische verdediging, hoe wel hem dat tot nu toe maar weinig geluk heeft gebracht. Karpov ver loor tweemaal (eerste en elfde) met deze opening en slaagde er alleen in de zevende tot remise te bren gen. Nu hield hij echter de stand zozeer in evenwicht, dat Kasparov na 24 zetten besloot het microsco pische voordeel qua pionnen- structuur niet verder uit te probe- De partij verliep ook uitermate traag. Toen werd overeengekomen het punt te delen, hadden beide grootmeesters niet meer dan een half uur bedenktijd over voor de resterende vijftien zetten. De span ning in de met ruim duizend en thousiaste toeschouwers gevulde speelzaal was niettemin te snijden. Het publiek reageerde soms zo luidruchtig - de dertiende zet van Kasparov (c5) werd met goedkeu rend applaus begroet - dat de scheidsrechters regelmatig om stil te moesten verzoeken. Na de negende zet van Karpov (f5) dacht de uitdager een half uur na voor hij besloot tot het pionoffer 10. Le3. Op zijn beurt overwoog Karpov liefst 47 minuten - een re cord tijdens deze tweekamp - lang of hij op het aanbod zou ingaan. De uiteindelijke beslissing dat te doen, bracht hem niet in verlegen heid. Kasparov maakte het verlies weer goed, maar hield een stelling over met lopers van ongelijke kleur waar hij geen verder heil in zag dan remise. pov; 1. d2-d4 Pg8-f6; 2. c2-c4 e7-e6; 3. Pbl- c3 Lf8-b4; 4. Pgl-f3 c7-c5; 5. g2-g3 Pb8-c6; 6. Lfl-g2 Pf6-e4; 7. Lcl-d2 Lb4xc3; 8. b2xc3 0-0; 9. 0-0 !7-f5; 10. Ld2-e3 Pe4xc3; 11. Ddl- d3 c5xd4; 12. Pf3xd4 Pc3-e4; 13. c4-c5 Pc6xd4; 14. Le3xd4 b7-b6; 15. Lg2xe4 f5- xe4; 16. Dd3xe4 Lc8-a6; 17. c5xb6 a7xb6; 18. De4-e5 Dd8-f6; 19. De5-e3 Df6-h6; 20. De3xh6 g7xh6; 21. Tfl-el La6-c4; 22. a2-a3 b6-b5; 23. Tal-dl Tf8-f5, 24. Ld4-b2 T15-d5; PARIJS (GPD) - Bijna stampvoetend van woede verliet Bernard Hinault gistermiddag spoorslags de Salle Pleyel in Parijs, waar kort tevoren het schema voor de Tour de France 1986 was ontvouwd. Tot in het diepst van zijn ziel gekrenkt door Félix Lévitan. De Tour-baas had in zijn inleiding de vloer aangeveegd met de apatische concurrenten van Bernard Hinault, die door niemand de voet dwars werd gezet in zijn streven de vijfde Tour-winst op zijn erelijst bij te schrijven. „Het is een schandaal. Ik vraag me zelfs af of ik nog wel zal deelnemen", briesde hij. (archieffoto AP) HAMBURG (SID) - De positie van trainer Ernst Happel is er dinsdag bij de inhaalwedstrijd van Ham burger SV tegen Leverkusen niet sterker op geworden. HSV verloor op eigen terrein na een chaotische wedstrijd met 1-3, waarna door de supporters, nog negenduizend in getal, het vertrek van Happel werd geëist. „Happel raus", heette de Duitse yell. Na de uitschakeling in de Westduitse en Europese beker strijd bezet HSV in de competitie na tien speelronden de achtste plaats, met zeven punten achter stand op ranglijstaanvoerder Wer- der Bremen. Bayern München klom op naar de derde plaats, op drie punten van Werder. Bayern won voor eigen publiek (13.000) het inhaalduel tegen Hannover'96 met ruim verschil: 6-0. Bayern speelde zonder Matthaeus, de geschorste Lerby en Rummenigge. Bij rust de stand 1-0. Karl Allgöwer is na een lange af wezigheid teruggekeerd in de Westduitse voetbalselectie. De middenvelder van VfB Stuttgart behoort tot de groep van negentien spelers, waaruit het elftal wordt ge vormd, dat op 16 oktober tégen Portugal speelt in de voorronden van het toernooi om het wereld kampioenschap. Allgöwer, de aanvoerder van de topscorerslijst in zijn land, behoor de op 17 februari 1982 voor het laatst tot „Die Mannschaft". Uit onvrede over het beleid van Jupp Derwall, de toenmalige bonds coach, bedankte hij voor de eer. De selectie ziet er als volgt uit: Schumacher (1. FC Köln), Stein (Hamburger SV), Augenthaler (Bayern München), Berthold (Eintracht Frank furt), Brehme (1. FC Kaiserslautern), Förster (VfB Stuttgart), Herget (Urdin- gen), Jakobs (Hamburger SV), Allgöwer (VfB Stuttgart), Briegel (Hellas Verona), Magath (Hamburger SV), Meier (Werder Bremen), Rahn (Borussia Mön- chengladbach), Thon (Schalke 04), Al- lofs (1. FC Kaiserslautern), Littbarski (1. FC Köln), Mill (Borussia Mönchenglad- bach), Voller (Werder Bremen) en Rum menigge (Inter). Geen spaan liet Lévitan heel van de zogenaamde concurrenten van Hinault, die al dan niet met onder linge regelingen de weg voor de Breton hadden geëffend en de Franse ronde van een spektakel stuk beroofden. „Ik weiger te gelo- BRUSSEL (GPD) - De beken de Belgische voetballer en 46- voudig international Ludo Coeck is vannacht op 29-jarige leeftijd overleden aan de gevol gen van een auto-ongeluk. Coeck raakte maandag betrok ken bij een aanrijding op de snelweg Antwerpen-Brussel en werd zwaargewond opgeno men in het Antwerpse acade misch ziekenhuis. Ludo Coeck stond onder con tract bij het Italiaanse Inter Mi lan, maar hij had daar wegens een enkelblessure al een jaar niet kunnen spelen. Zijn groot ste triomfen vierde hij echter bij Anderlecht, waarvoor hij elf jaar uitkwam, vele malen landskampioen werd en twee maal een Europa Cup won. Coeck begon zijn carrière bij Berchem Sport maar kwam op zijn zeventiende al bij Ander lecht. Nauwelijks twee jaar daarna deed hij zijn intrede in het Beglische nationale elftal, waarvoor hij 46 wedstrijden speelde, meestal op het mid denveld als spelverdeler, waar hij ook opviel door zijn harde afstandsschoten. In de Belgische voetbalselec tie, die zich voorbereidt op de interland van volgende week woensdag tegen Nederland, is het ongeval van Coeck als een harde slag aangekomen. Bondscoach Guy Thijs zei van morgen dat zijn spelers zwaar aangeslagen zijn. „Ik probeer ze normaal te laten trainen, maar elke drie minuten gaat het weer over Ludo", aldus een geëmotioneerde Thijs. ven dat een ploeg in staat is om een heel peloton aan banden te leggen, zoals ik ook weiger te'geloven dat er geen Walkowiak van onze tijd meer zou zijn", aldus Lévitan. Met het in herinnering roepen van die toevalswinnaar, deed de kleine Tour-baas een appèl op de vecht lust van de mindere goden, die hij dit jaar zo gemist heeft. Hinault vatte het op als een belediging. „Je wint voor de vijfde keer de Tour de France en dan krijg je een trap in je rug van de organisatoren. Alsof ik die 4000 kilmeter niet gefietst heb en de overwinning helemaal ca deau heb gekregen". De reactie van Lévitan was kort: „Hij heeft het niet begrepen. Mijn waardering voor hem is groot, ik heb alleentegen de rest gespro ken". De boosheid van Hinault werd schouwer te zijn bij een horror film, want de 73e Tour de France is de zwaarste van de laatste jaren. De gruwelijkste beklimmingen, waar in de rijke Tour-historié me nig heroisch wielerduel werd uit gevochten, zijn in ere hersteld. En ook Hinault zag in één oogop slag dat Lévitan wel erg opzichtig een winst van een Columbiaan wil forceren. Het schema, met een tijd rit minder en veel afschrikwek kend hooggebergte, zal in Bogota ongetwijfeld met gejuich zijn ont vangen. Die opvatting heerste vrij algemeen. Alleen de opvatting van Joop Zoetemelk week af. „Een paar jaar geleden zag het schema er ook zo uit en waren er ook Colum- bianen bij. Toen hebben ze ook niet gewonnen". Maar de Zuidartierikaanse klim- mertjes hebben in de loop i waarschijnlijk nog versterkt bij het jaren wel meer inhoud gekregen, al het routeschema dat op een gigantisch scherm werd geprojecteerd. Even moeten de af gevaardigden van het internationa le profpeloton hebben gedacht toe- ROTTERDAM (ANP) - Het be stuur van Sparta heeft, na overleg Frank(ie) Vercauteren met de gemeente en de Europese jaren uitgegroeid tot voetbalbond, alsnog besloten de eerste wedstrijd in de tweede BRUSSEL (GPD) Nog niet zo lang geleden gold Frank Vercauteren als een introverte jongen. Een in zichzelf ge keerde speler wiens woorden met moeite over zijn lippen kwamen. Anderlecht-supporters verweten hem dat hij een dikke nek had, omdat hij hen nauwelijks een blik waardig gunde. Vercauteren echter wist met zijn houding geen raad. Uit pure verlegenheid wendde hij zijn hoofd te pas en te onpas af. „Ik voelde mij beschaamd". Maar inmid dels is Vercauteren (eind oktober wordt hij 29) een model prof, die zowel in als buiten het veld weet wat er van hem verlangd wordt. de laatste ?n topper formaat. De effectvolle, ba- kromme voorzetten, die hij de van het toernooi om de UEFA- verstuurt, zijn het handelsmerk beker tegen Borussia Mön- van de Anderlecht-spits geworden, chengladbach in het -Feyenoord- stadion af te werken. De Rotter- ?ie specialiteit, gekoppeld aan de damse club verwacht voor het duel draadloze telefoonverbinding met op 23 oktober ook veel belangstel- topscorer Erwm Vandenbergh, ling uit de Bondsrepubliek Duits- vormt éen van de belangnjkse wa- land. De eigen accommodatie van P,ens, waarover zowel Anderlecht Sparta in de wijk Spangen voldoet als de nationale ploeg beschikt, niet geheel aan de door de UEFA "Die samenwerking met Erwin De gewenste aan- Vandenbergh passingen zouden een flink bedrag loop der jaren. Er is veel op ge- vragen, een investering die niet traind, maar hij is bovendien een verantwoord lijkt omdat de club erg intelligente spits, die precies over een aantal jaren toch zal moe- weet waar hij moet staan. Nee, bui ten verhuizen. Voor de wedstrijd ten het veld praten we niet veel. Er- tijd met een spierblessure, waar door hij onder meer lijdzaam moest toezien hoeveel onmacht België in aanvallend opzicht tegen Polen tentoon spreidde. Ook An derlecht, vorig seizoen met elf pun ten voorsprong kampioen van Bel gië geworden, voldoet (nog) niet aan de verwachtingen. "De belang rijkste oorzaak is, dat te veel spe lers ondermaats spelen. Je hebt ge luk als twee of drie spelers een mindere dag hebben, maar mo menteel komt heel de ploeg niet uit de verf, hoewel ik geloof dat we op de goede weg terug zijn". Ergernis tegen Hamburger SV week Sparta ook al uit naar De Kuip. Het toe schouwersaantal viel toen evenwel overigens op sportief vlak minder stille jongen". gaat het Vercauteren de wind. Hij sukkelt al enige BRUSSEL (ANP) - Bonds coach Guy Thijs heeft gisteren tien van de elf spelers ge noemd, die volgende week woensdag in Brussel bet Bel gisch voetbalelftal vormen voor het kwalificatieduel te gen Nederland. Slechts over de tweede aanvalsplaats naast vaste keus Erwin Vanden bergh heeft Thijs nog vraagte kens. Alex Czerniatynski en Nico Claesen, beiden van de Standard Luik, zijn in princi pe de twee laatst overgcleven kandidaten voor de elfde plaats. Het vaste tiental voor het eerste plaatsingsduel voor de eindronde van de wereldti telstrijd in Mexico is Pfaff, Ge- rets, Grun, Van der Eist, Rén- quin, Scifo, Vandereycken, Ceuleraans, Vercauteren en Vandenbergh. De aan een spier geblesseer de Jan Ceulemans keek bij de training aandachtig toe. In het oefenduel van woensdag in het Olympia-stadion te Brug ge wordt zi jn middenveïdposi- tie telkens één helft ingeno men door De Grijse en Leo van der Eist. In de aanval spelen Czerniatynski en Claesen ook beiden drie kwartier tegen het Belgisch liga-elftal, met Loza- no en Sljivo als voornaamste krachten. Mogelijk moet Thijs op het middenveld nog een aanpas sing doen. Enzo Scifo raakte dinsdag aan de enkel gebles seerd en beëindigde de trai ning voortijdig. Het „buiten landse" duo Voordeckers (Rennes) en Plessers (HSV) heeft voorlopig afgehaakt in de voorbereiding. De Belgische opstelling: Jean-Marie Pfaff (Bayern Mün- ehen); Eric Gérets (PSV), Georges Grun (Anderlecht), Frank van der Eist (Club Brugge) en Michel Renquin (Servette Genève); Enzo Scifo (An- derlecht), René Vandereycken (An derlecht), Jan Ceulemans (Club Brugge) en Frank Vercauteren (An derlecht); Erwin Vandenbergh (Anderlecht) eu Czerniatynski of Claesen (beiden Standard Ltiifc). Het Australisch voetbalelf tal heeft Israel gisteren een ge voelige nederlaag toegebracht in de kwalificatiegroep Ocea- nië voor de wereldtitelstrijd van 1986. In Tel Aviv wonnen de Australiërs met 2-1. Bij rust was de stand nog 0-0. John Kosmina, de aanvoerder van de „Aussies", besliste het duel in de eerste vijf minuten na rust door twee keer raak te schieten. Niettemin is er kritiek op de de fensieve speelwijze van de Belgi sche titelhouder. Anderlecht, waar de klasse van afdruipt, doet het Belgische publiek af en toe paars zien van ergernis. Vercauteren: „Er wordt in België al snel een etiket op een 'ploeg geplakt. Als wij met vijf verdedigers spelen hoeven wij niet per sé verdedigend te spelen. Als je met drie spitsen in het veld komt hoefje ook niet gelijk aanval lend te spelen. Soms ben je ge dwongen je aan te passen. Je kunt het spel niet altijd dicteren. Wat Cruijff doet in Nederland is fantas tisch voor het voetbal. Maar als je zo constant wilt spelen is het aarts gevaarlijk. Eén fout is catastrofaal. Een ploeg moet dan niet voor 95, maar voor 100 procent functione ren en dat kan niet altijd". In navolging van de nationale ploeg kiezen Belgische clubteams vaak op voorhand voor een behou dende speelwijze. Bondscoach Guy Thijs predikt die 'loopgraven- tactiek' al jaren. De statistieken wijzen echter uit, dat Nederland de afgelopen jaren regelmatig een passend antwoord vond op het Belgische concept. "Ikzelf bewaar geen al te beste herinneringen aan de wedstrijden tegen Nederland. Statistieken zeggen mij echter niets. Die zijn er om aangepast te worden. Beide landen ontlopen el kaar niet veel. Ik denk dat wij iets minder bescheiden zijn dan vroe ger en dat Nederland iets minder bluf heeft". "Het is voor ons een voordeel, dat we op eigen veld kunnen spe len. Wij kennen de sfeer hier goed. Het publiek zit dichter op het veld dan op de Heizei waar er vaak twintig of dertig meter afstand is. Frankie Vercauteren: 'Ik ben financieel onafhankelijk' Bovendien krijgen wij in deze om geving altijd tegenstanders, die tweehonderd procent gemotiveerd zijn. Bij Anderlecht zijn we ge woon aan die druk". Wat dat betreft heeft Vercaute ren zo zijn twijfels over Oranje. "Nederland is op de goede weg. Ze moeten de juiste balans tussen jong en oud nog vinden. Iemand van 22 jaar kan een nationaal elftal niet dragen of hij moet een vrese lijk sterke persoonlijkheid hebben. Als Rijkaard het zou kunnen, zou dat fantastisch zijn, maar ik weet niet of hij het wel kan. Toppresta ties eisen karakter en mentaliteit. Voor een speler als Wijnstekers is dat geen probleem, maar iemand als Vanenburg mist volgens mij toch iets". "Mexico is een must voor zowel Nederland als België, zegt Vercau teren ineens. "Beide ploegen moe ten het eigenlijk halen. Je kunt je niet permitteren een WK te mis sen". Hij beseft daarnaast ook dat een WK in Mexico hem na 23 jaar Anderlecht nog én keer in de etala ge zou plaatsen, hoewel fervente aanhangers van de Brusselse cLub gniffelen dat Vercauteren 'zijn' club hooit zal durven verlaten. "Dat is niet waar. Ik ben prof voetballer. Ik sta open voor alles, maar het moet interessant zijn. Ik moet me kunnen verbeteren. Bor deaux meldde zich vorig jaar, maar toen had ik nog een contract lopen. Dit jaar toonde Keulen belangstel ling, maar de aanbieding was niet interessant genoeg". Programmeur Toch is het duidelijk dat Vercau teren, die al een generatie over brugde bij Anderlecht, geen finan ciële zorgen kent. Ook als zaken man is hij geslaagd. Hij is eigenaar van twee sportzaken in Brussel, die hem een probleemloze toe komst garanderen. "Als ik niet was gaan voetballen, was ik zeker en vast computer-programmeur ge worden. Ik heb die oude liefde nu teruggevonden, want ik gebruik de computer onder andere voor mijn zaken". "Ik ben financieel onafhankelijk, maar ik wil toch graag in het voet bal blijven. Van de spelers, die bij Anderlecht zijn geweest komen de meesten terug in de voetballerij. Ik wil ook iets doen in het voetbal ook al weet ik niet wat. Je ziet steeds meer speciale functies in het voet bal. Cruijff kun je toch ook geen trainer noemen. Hij zorgt voor ver trouwen en discipline en hij zet de lijnen uit. In het huidige voetbal zie je steeds meer specialismen, omdat één man niet alles tegelijk kan doen". Patronen Niet voor niets heeft Frank Ver- cauteren thuis schriften volgekalkt met technische en taktische patro nen. Een houvast voor later. "Ik heb bepaalde ideeeën over voetbal. Ik kan er alle momenten van de dag mee bezig zijn. Misschien denk ik er wel te veel aan, maar het houdt me in ieder geval bezig. Ik schrijf thuis alles op over de trai ningen en de wedstrijden bij An derlecht. Misschien kun je daar la ter op terugvallen. Ik ben nu een maal een perfectionist. Ik ben hard voor mezelf en eis dat ook van an deren. Hoe goed ik ook gespeeld heb, ik bekijk altijd eerst de slech te punten. Perfectie bestaat niet in het voetbal. Dat weet ik. Daarom zit ik ook vol frustaties-". Vercauteren laat zijn spel daar door echter allang niet meer bein- vloeden. Hij heeft een pantser ge kweekt dat in het huidige topvoet bal noodzakelijk is. "Ik heb de rea liteit leren kennen en ik heb er mee leren leven". Hij is gelouterd ("ik heb alles meegemaakt") en gehard ("bij Anderlecht moet je altijd vechten"), maar nog allerminst verzadigd. "De Mundial in Spanje was tot nu toe een hoogtepunt. Die openingswedstrijd tegen Argenti nië zal ik nooit vergeten. Wij heb ben toen fantastisch gespeeld. Wat zou fraaier zijn dan een openings wedstrijd tegen Italië in Mexico". konden ze daar in de laatste afleve ring weinig profijt uit trekken. Die Tour was hun te licht. „Dat is zeker waar", stelde wereldkampioen Zoetemelk, die voor zijn vijftien Franse ronden een plaquette kreeg van Félix Lévitan. „Deze is stuk ken lastiger. Hier zou ik zeker geen twaalfde in kunnen worden. Daar om volg ik hem ook voor de buis". Mondialisering Wat hij van 4 tot en met 27 juli (een week later dan gebruikelijk in verband met de televisie-concur- rentie van het wereldkampioen schap voetbal in Mexico) te zien krijgt is een Tour met een lange vlakke aanloop. Met de proloog in de Parijse voorstad Boulogne-Bil- lancourt, een snelle ploegentijdrit (50 kilometer) op de tweede dag en vervolgens met een omweg naar het noorden een lange afdaling langs de atlantische kust naar Bor deaux, waarbij een tijdrit van 61 ki lometer in Nantes een tussensta tion vormt. Een tocht zonder de vertrouwde kasseienrit, want op weg naar Lievin hobbelt het pelo ton slechts over een klein strookje kinderkoppen. Alweer een tege moetkoming aan de Columbiaanse lichtgewichten, die van Lévitan kennelijk moeten winnen in het kader van zijn bijna neurotische drang naar mondialisering van de profwielersport. De elf dagen vol vlakke ritten zijn verder een invitatie voor veel amateur- en profploegen (de Tour directie wil er 20 tot 22 van elk ne gen renners). Daar heeft ook Ben van Erp van de Nederlandse Skala- ploeg zijn hoop op gevestigd. De mededeling van onderdirecteur van de Tour, Richard Marilier, heeft bij hem de overtuiging geves tigd dat het toegangsbewijs klaar ligt, zei hij gisteren in Parijs. Of hij nog renners heeft om daar na in de Pyreneeën en de Alpen een rol van betekenis te spelen valt te bewijfelen. Daar wordt de Tour namelijk pas serieus. Met een voor zichtige start tussen Bayonne en Pau - met twee beklimmingen van de eerste categorie - volgt het grimmige Pyreneeëngevecht naar Superbagnères, met de Tourmalet, de Aspin, Peyresourde en de 19 ki lometer lange klim naar Superbag nères. Het is de eerste van vier aan komsten bergop. In de Alpen vol gen nog de Col du Granon, die wordt aangedaan nadat de Tour-di rectie de deelnemers ook al over de Col de Vars en de Izoard heeft ge jaagd, Alpe d'Huez (via de Galibier en Croix de Fer) en de Puy de Do- me. Bergritten van een kaliber die de laatste Tour niet kende. De dag voor die laatste aankomst bergop is er ook nog eens een indi viduele tijdrit in Saint-Etienne. Een loodzware week aan het eind van de Tour. Een schema dat de klimmers plezier deed. Zo straalde de ploegleider van de nieuwe Ne derlandse PDM-formatie bij het zien van zoveel hooggebergte. Hij kocht voor vier ton de Spanjaard Pedro Delgado, die de sleutel moet zijn op het slot van de deur die Lé vitan voor elke nieuwkomer eerst gesloten houdt. „Maar met hem ko men we er wel in", beweerde Schuiten. „En het is meteen goede Tour v ZURICH (SID/SIZ/Rtr) - De wedstrijd uit de tweede ronde van het Euro pa-Cuptoernooi voor landskampioenen, tussen bekerhouder Juventus en de Italiaanse kampioen Verona, wortft met toestemming van de Europese voetbalunie (UEFA) toch op de televisie uitgezonden. De opbrengst van die reportage op de Italiaanse tv moet worden gestort in het UEFA-fonds voor de nabestaanden van de 39 slachtoffers van drama in het Heizel- stadion. Het UEFA-bestuur kwam door de uitzonderlijke omstandigheden van de wedstrijd, een onderling Italiaans duel, terug op de straf, die het eer der naar aanleiding van de Heizel-doden tegen Juventus, één van de Eu ropa-Cupfinalisten van Brussel, had uitgesproken. De wedstrijd in Tu rijn, op 6 november, mocht niet door publiek worden bezocht en ook de tv was niet welkom. Het eerste deel van de straf-blijft bestaan; het tweede niet. Afgelast De Engelse eerste divisieclub Tottenham Hotspur heeft een wedstrijd die vandaag gespeeld zou worden om de Milk Cup afgelast. Volgens een hften van de club is na rijp beraad besloten de wedstrijd niet door te weekmid^ rellen in de Londense wyk Tottenham van afgelopen

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 15