st«bernardus DE ZON schoonmakers/sters Hillegom VERKOPER VAKATURESI VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES leerling ziekenverzorgende diensten b.v. I.P.G. INDUSTRIAL PROJECTS B.V. ERVAREN SECRETARESSE (M/V) assistent accountant m/v leideni Elektro-monteur M.T.S. niveau. a-verpleegkundigen De\fereniging van Nederlandse Gemeenten algemeen medewerker (m/v) De Vereniging van Nederlandse Gemeenten TeekensaMatenkantoor Stl Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 In samenwerking met het psychiatrisch ziekenhuis "Sancta Maria" te Noordwijk vindt, voor ons 114 bedden tellende ver pleeghuis, de opleiding plaats voor die per 1 maart 1986 weer van start gaat. Voor deze opleiding kunnen wij nog een aantal jonge mensen, met een minimum leeftijd van 17 jaar plaatsen, die minstens een L.H.N.Q opleiding, waarvan 3 vakken op C-niveau en de rest op B-niveau, met goed gevolg hebben afgelegd. De opleiding duurt 2 jaar en 12 weken en wordt afge'rond met het examen voor het Staatsdiploma Ziekenverzorgende. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de CA.O.-Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen over deze opleiding kunnen worden ingewonnen bij het koördinerend hoofd opleiding mevrouw A.B. Wildoër-van der Werf. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto, te richten aan de heer P.H.J.M. ter Linde, koördinerend hoofd verplegingsdienst. Analiste Voor een laboratorium in Leiden zoeken wij m.i.v. zo spoedig mogelijk een analiste die ervaring heeft met het kweken van weefsel van bloed en beenmerg voor het diagnostiseren van leukemie. Daarnaast zullen de ze kweekjes verwerkt moeten worden. Opleiding: hbo-niveau Deze fullt-time baan zal ongeveer 2 maanden duren. A-verpleegkundige Voor een kraamafdeling van een ziekenhuis in Leiden zoeken wij een A-verpleegkundige, te beginnen met een dagdienst op 8 oktober a.s. De overige diensten zullen in overleg worden vastgesteld. Duur: 2-3 weken. Ziekenverzorgenden In verband met ziekte van een vast personeelslid van een verzorgingstehuis zoeken wij m.i.v. zo spoedig mogelijk een ziekenverzorgende. Het is nog onbekend hoe lang het gaat duren. De diensten zullen in overleg worden vastgesteld. Veldmedewerkers Voor een seismologisch (door trillingen worden onder grondse bodemlagen in kaart gebracht) onderzoek in Leiden, Katwijk en omgeving zoeken wij veldmedewer kers. Leeftijd: tussen de 18 en 30 jaar. Motivatie: moet sterk zijn. Duur: ongeveer 3 maanden. Opleiding: enige technische scholing (lts/mts) is een pre. Zoek je buitenwerk en ben je niet bang om in alle weersomstandigheden te werken, kom dan direct langs om je in te laten schrijven. Electromonteurs Voor diverse projecten in Leiden en omgeving zoeken wij met grote spoed ervaren eerste monteurs. Interes se in een baan die ongeveer 4 maanden gaat duren? Neem dan maandag a.s. contact op voor meer infor-, matie of kom langs om je in te laten schrijven. Produktie-medewerkers Industriële medewerkers gevraagd voor verschillende bedrijven in Leiden en omgeving. De werkzaamheden kunnen variëren van een week tot een paar maanden. Leeftijdsindicatie: 17-23 jaar. Leiden, KortRapenburg 6 kantoor-en gezondheidszorgpersoneet industrie-en technisch personeel Katwijk, Voorstraat 62 Alphen aid Rijn, Julianastraat 94 -\r randstad uitzendbureau 01718- 75041 01720- 91442 SCHOONMAAKORGANISATIE vraagt voor een object in Zoeterwoude-Rijndijk MET ERVARING Minimum leeftijd 18 jaar. Telefonische melding 070-907650 maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 19.00 uur. Op de afdeling Onderwijs en Welzijnszaken ontstaat op korte termijn een vacature voor de functie van MEDEWERK(ST)ER (sector onderwijs) Functie-informatie: De afdeling Onderwijs en Welzijnszaken is organisatorisch onderge bracht bij de dienst Welzijnszaken, onder deze dienst ressorteren voorts de afdeling Sociale Zaken en Huisvesting. Binnen de sector Onderwijs worden werkzaamheden verricht, enerzijds van algemene aard ten behoeve van het openbaar- en bijzonder basisonderwijs in de gemeente en anderzijds werkzaamheden die specifiek zijn gericht op het openbaar basisonderwijs, waarvan het gemeentebestuur het bevoegd gezag is. Een groot deel van de werkzaamheden betreft het voorbereiden en uitvoeren van een aantal regelingen, met name voortvloeiend uit: - de Wet op het Basisonderwijs (voorheen Lager- en Kleuteronder wijswetten); - de Leerplichtwet 1969; - overleg en advisering over zaken en aanvragen in het kader van bovengenoemde wetten; - voorts worden werkzaamheden verricht ten behoeve van de andere sectoren binnen de afdeling (welzijn, cultuur, sport recreatie). Functie-eisen: - een opleiding op middelbaar niveau, bij voorkeur Bestuursambtenaar; - ervaring met de toepassing en uitvoering van genoemde wetten is vereist; - kandidaten met een hogere opleiding in juridische en/of bestuurlijke richting worden eveneens uitgenodigd te solliciteren. - een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Salariëring: Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal t 4.098,- bruto per maand (salarisniveau 8, salarispeil 1 juni 1985). Informatie en sollicitaties: Desgewenst kunt u nadere informatie over deze vacature vragen bij de chef van de afdeling Onderwijs!, Welzijnszaken, de heer H. F. NijhoU tele foon 02520 - 77251. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad richten aan burgemeester en wethouders van Hlllegom, Hoofdstraat 115, 2181 EC Hlllegom. (■CIIICCIIIC Engineering Consultants werkzaam op het gebied van milieuzaken, gevestigd te Voorschoten, Beethovenlaan 69b, zoekt een full-time Vereisten - Schoevers of daarmee vergelijkbare opleiding - Adequate mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, zo wel in de Nederlandse als in de Duitse en Engelse taal De betrokkene, die in de gelegenheid wordt gesteld eigen initiatief te tonen en in bepaalde gevallen zelfstandig op zal treden, wordt een interessante werkkring geboden. De firma biedt u goede arbeidsvoorwaarden en een goed salaris, welk afhankelijk zal zijn van opleiding en ervaring. Geïnteresseerden wordt verzocht hun sollicitatie, vóór 15 oktober, voorzien van een curriculum vitae, te sturen aan: De Technisch Directeur, I.P.G. INDUSTRIAL PROJECTS B.V., Postbus 17 2250 AA Voorschoten. gemeentelijke accountantsdienst leiden De Gemeentelijke Accountantsdienst controleert de administratie en de 'jaarrekeningen van alle gemeentelijke instanties en van een aantal met de ge meente verbonden instellingen. Daarnaast adviseert de dienst het gemeentebestuur over bedrijfsecono mische en financiële zaken. Bij de dienst bestaat een vacature voor een (eventueel in deeltijd) Vereist wordt een opleidingsniveau HAVO/VWO, studerend voor NIVRA of diploma MBA en studerend voor SPD. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met enige ervaring. salaris bedraagt f 4.098,— bruto per maand (bij 38 uur per Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor wen. Vrouwen genieten voorrang in die functies woordigd zijn. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de directeur van de dienst, de heer W. Oudhof. Deze is overdag telefonisch bereikbaar onder nummer 071-133768. zij ondervertegen- Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 85.069, binnen twee weken na verschijning in dit blad. 'aandrijftechniek heeft plaats voor: Hij zal verantwoordelijk zijn voor de bouw van schakel- en bedieningspanelen, het teslen en kontroleren van diverse elektrische aandrijvingen en het adviseren bij de verkoop van schakelmateriaal, waarbij tevens kontakten met diverse toeleveranciers voor zijn rekening komen. Een afwisselende binnendienst-funktie mat goede toekomstmogelijkheden. Enige er varing met installatie werkzaamheden en/of paneelbouw achten wij noodzakelijk. Leeftijd tot 30 jaar. j Aandrijvingen, Loosterweg 7, Voorhout, tel.: 02522-19123. Sancta Maria te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met 635patiëntenplaatsen, verdeeld over drie aandachtsgebieden: psychiatrie, psycho-geriatrie en zwakzinnigenzorg. De behandeling en verpleging van patiënten vindt plaats in een aantal paviljoenen, niim gesitueerd op het ziekenhuisterrein. Voor de opleiding die aanvangt in maart 1986 kunnen wij plaatsen als 2e jaars leerling B-verpleegkundige. Gedurende de opleiding geschiedt salariëring volgens de NZR-schalen voor leerling-verpleegkundigen. Uw schriftelijke sollicitatie, met vermelding van opleiding en werkervaring, gelieve u te richten aan de heer J.A. Swaalf, hoofd dienst personeelszaken. psychiatrisch z sancta maria Tel. 02523-Ö244 m behartigt de individuele en collectieve belangen van alle gemeenten. Voor haar afdeling INTERNE ZAKEN (INZ) vraagt de VNG een vacaturenummer 2.68 De afdeling Interne Zaken bestaat uit een achttal zelfstandig opererende onderafdelingen: Beheer gebouwen en materieel, Receptie en telefooncentrale, Restaurant, Congresbureau, Post-en archief zaken, Centrale tekstverwerking. Reprografie en Expeditie. In totaal zijn er ruim 65 medewerk(st)ers actief. Gezamenlijk zet men zich in voor een zo goed mogelij ke afstemming van de dienstverlening op het gewenste voorzieningenpakket en serviceniveau. Daarbij staan uiteraard effectiviteit en efficiency voorop. Belangrijke aandachtspunten zijn op het ogenblik: kantoorautomatiseringsapparatuur, tekstverwerking, beoordeling efficiency in- en externe dien sten en een aantal incidentele en projectmatige activiteiten, zoals de vervanging van de telefooncentrale. De afdeling dient op korte termijn te worden versterkt met een medewerk(st)er, die in nauwe samen werking met het afdelingshoofd, op het gehele werkterrein van de afdeling actief zal zijn. Hij of zij adviseert en ondersteunt waar gewenst en wordt ingezet op diverse projecten. Bijzondere aandacht gaat daarbij uit naar het beheer en gebruik van geavanceerde kantoorhulpmiddelen. Verder vervangt onze nieuwe collega het hoofd van de onderafdeling Beheer gebouwen en materieel bij diens afwezigheid. Kandidaten voor deze nieuwe, veelomvattende functie, dienen aan de volgende eisen te voldoen: - een (jombinatie van opleiding en ervaring, op tenminste MBO-niveau; - ervaring op meerdere INZ-werkterreinen, m,n. wat betreft het beheer van gebouwen en materieel en kantoorautomatisering; - kennis, c.q. inzicht in technische, organisatorische en bij voorkeur ook bedrijfseconomische aspecten van het werkterrein; - contactuele vaardigheden en een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardighad. De VNG biedt een salaris, dat afhankelijk van opleiding en ervaring, voorshands kan oplopen tot f 3.646,- bruto per maand. Verdere doorloop is niet uitgesloten. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overhad (deelname ABP, ziekte kostenverzekering IZA e.d.). Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht (met vermelding van het vacaturenummer) aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Postbus 30435,2500 GK 'sGravenhage. Men gelieve een opsomming van personalia, opleiding en werkkringen bij te sluiten. De inzendtermijn sluit 14 dagen na verschijnen van de oproep in dit blad. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de afdeling Personeelszaken (toestel .560), Nassaulaan 12,2514 JS 'sGravenhage, telefoon 070 62.47.21. Wij vragen voor onze vestiging in de BREESTRAAT TE LEIDEN een representatieve, zelfstandige Leeftijd van 20 tot 30 jaar. Verkoopervaring in de mode-branche vereist. Sollicitaties uitsluitend na telefonische afspraak, 071-120905. HERENMODE Breestraat 152-154, Leiden Gevestigd te Leiderdorp, aan de Karolusgul- den 32-38, t.o. winkelcentrum Winkelhof, vraagt voor onmiddellijke indiensttreding een SECRETARESSE/ TYPISTE Full-time dienstbetrekking. Havo, steno en typediploma vereist. Leeftijd tussen 18 en 25 jaar. Sollicitaties binnen een week schriftelijk te richten aan: Mr. M. Teekens Jr., Postbus 118, 2350 AC Leiderdorp.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 6