Z Balben I PROPER BRANDT - LEIDEN I b.v. makelaardij o.g. I menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv BREITNERLAAN 11 f239.000- In rustige landelijke omgeving gele gen modern woonhuis met voor- en zonnige achtertuin. Indeling: hall, toilet, L-vormige living met open haard, schuifdeuren en thermopane, open keuken, grote bijkeuken met aansl. wasapp., eigen voordeur en deur naar,tuin. 1e et.: 5slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, balkon voor, aparte C.V. ruimte met boiler, vliering. CHOPINLAAN 46 f 169.000- Mooi en zonnig, aan hofje gelegen hoekhuis met tuin aan 3 zijden en stenen schuur. Indeling: hall, toilet, diagonaal woonkamer/eetkeuken met beuken parket. 1e et.: 3 slaapka mers, badkamer met ligbad en 2e toi let. 2e et: zolderruimte met aansl. wasapp., bergingen en mog. 4e ka mer. C.V. gas met warmwatervoor ziening. H. GORTERSTRAAT 3 f 82.000,- Riant gelegen 4-kamerappartement op 2e woonlaag met berging onder het gebouw nabij winkels en open baar vervoer. Indeling: hall, woonka mer met balkon (2), 3 slaapkamers, toilet, vernwde keuken met werkbal- kon, douche met aansl. wasapp. Gro tendeels voorzien van thermopane. Serv.kst.: f 200,- p/m inkl. C.V. Pri ma bereikbaar vanuit de grote ste- KOUDEKERK A/D RIJN EUROPASINGEL 15 f 125.000- Fraai gelegen woonhuis met voor-en zonnige achtertuin (zuid), schuur en achterom. Indeling: gang, toilet, woonkamer met doorloop naar keu ken met kelderkast. Ie et.: overloop, kast, 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet. 2e et.: overloop met berging, flinke zolderkamer met dakkapel en bergingen. Incl. 4 gas kachels. BACHSTRAAT 712 "Statenhof" Vraagprijs: f 80.000,— Op 1e etage in de laagbouw gelegen 3-kamerservice-appartement met hall, keuken, toilet, badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet en bal kon voor. Servicekosten: f 3.150,- p/kw. f 570,- p/p voor de maaltij den. DOMELA NIEUWENHUISLAAN 19 f 398.000- Schitterend gelegen hoekhuis met eigen ligplaats grenzend aan zonnige tuin (z). Voorzien van C.V.-gas, vol ledige isolatie en inpandige garage. Indeling: gang, toilet, woonkamer met mooie open haard en schuifpui, open keuken met ontbijtbar, inkl. app. Ie et: 4 slaapkamers, badkamer met bad en badkamer met douche. 2e et: grote zolderkamer met groot zonnig terras. Kast met c.v.-kevel en aansl. wasapp. Uitstekend onderhou den. E. KNAPPERTHOF 13 f 89.000,- Prima onderhouden 2-kamerapparte- ment, gelegen op de 2e etage, met lift, en berging in het sousterrain. In deling: entree, gang, toilet, woonka mer met open keuken en balkon aan Herengracht-kant, slaapkamer, bad kamer met douche, wastafel en aansl. wasapp. Servicekosten: f 165,— p/m inkl. verwarming. Vrije vestiging mo gelijk. HAAGPLEIN 2 f 85.000- Op 1e woonlaag gelegen 2-kamerap- partement met mooi vrij uitzicht richting Witte Singel, gemeenschap pelijke tuin a/h water en gemeen schappelijk parkeerterrein en eigen berging onder het gebouw. Indeling: entree, hal, woonkamer, balkon, slaapkamer, keuken, badkamer met douche, toilet. C.V. blok. Serv. kst.: f 165,-inkl. C.V. HAAGWEG 148 f 128.000- Zeer vrij, op 4e etage, met prachtig uitzicht over houtmolen, de Rijn en de duinen nabij grote wegen en cen trum, gelegen 4-kamerappartement met lift en berging onder het ge bouw. Indeling: 2 voorkamers, groot zitbalkon, slaapkamer, studeerkamer, badkamer met douche, keuken, toi let. Voorzien van C.V. gas. HOGE RIJNDIJK 46 f 154.000,- Ruim sfeervol gerenoveerd hoekhe- renhuis met vrij uitzicht, voor- en 25 m diepe vrije achtertuin met schu ren en achteringang. Indeling: vesti bule, marmeren gang, toilet, wijnkel der, kamer en suite met open haard en serre, keuken met boiler. 1e et.: voorkamer met schouw, ruime ach terkamer, toilet, keukentje of hobby- kamer. 2e et.: voor- en achterkamer, natte cel. Voorzien van C.V. gas. Onder monumentenzorg staand woonhuis, eenvoudig in 2-en te be wonen. Beneden: 2 kamers, doka, keuken, binnenplaats, achterhuis met moderne badkamer. Bovenhuis: bordestrap, 3 kamers, keuken. 2e et.: douchecel met 3e toi let, 3 kamers, vliering. Verwarming d.m.v. gaskachels. Vrije vestiging mo gelijk. JOHAN DE WITTSTRAAT 42 f 175.000- Groot hoekhuis met tuin en nwe schuur met elek., gelegen in groene wijk nabij alle voorzieningen. Inde ling: gang met trapkast en toilet, keuken, voorkamer ,'voorm. winkel), achterkamer. 1e et.: 2 kamers, bad kamer met douche en aansl. wasapp., gangkast. 2e et.: vaste trap, 2 kamers met dakkapel, berging, verwarming d.m.v. gashaarden, dak en spouwmu ren geïsoleerd. (.Ook geschikt voor ge- zamel. bewoning e.d.). Vrije vesti ging. KRAAIERSTRAAT 38 f 88.500.- Centraal en verkeersarm gelegen an tiek hoekhuis. Indeling: gang, voor kamer, doorloop (met kast) naar ach terkamer, keuken met douchekabine, toilet en zij-ingang via 4e Binnenvest gracht. Ie et.: living, keuken met douchecel en toilet. 2e et.: vaste trap, slaap/werkruimte, zonneterras, laddertrap naar 2 vlieringen. Inkl. 5 gaskachels. MARESINGEL 45 f62.500,- Prima onderhouden benedenwoning met fraaie ligging aan de singel en ruime plaats. Indeling: gang met kast, toilet, voor- en achterkamer, vernieuwde keuken (inkl. koelkast, kookplaat, afzuigkap en geiser), ver nieuwde douche. Elek. install., gaslei dingen e.d. vernieuwd. Inkl. 3 gas kachels. Centrale ligging.' Vrije vesti ging mogelijk. MAREDIJKHOFJE 4 f 45.000,- Beknopte hofjeswoning in gezellige wijk, bestaande uit: keuken met gei ser, toilet, woonkamer met gas kachel. Ie et.: 2 slaapkamers (met vernwde hardhouten ramen), mog. voor zolderberging. Gezellige leef ruimte die geheel gerenoveerd dient te worden. Vrije vestiging mogelijk. MARISLAAN 43 f 205.000,- Vlakbij station en centrum, aan doodlopende straat met brede stoep, gelegen woonhuis met voor- en diepe achtertuin, stenen schuur en achter om. Indeling: vestibule, gang met kelderkast en toilet, kamer en suite met erker, open haard, schuifdeuren met glas-in-lood en opensl. deuren met convectorput, keuken. 1e et.: 2e toilet, 3 slaapkamers, balkon, badka mer met ligbad'en ap. douche. 2e et. ruime overloop met C.V. gasketel, aansl. wasapp. en badgeiser, 2 kamers met dakkapel en wastafel, luik naar flinke vliering. Veel kastruimte. MERELSTRAAT 42 f 135.000- Groot woonhuis met voor- en zonni ge achtertuin (W) en schuur. Inde ling: vestibule, gang. kelderkast, w.c., keuken, woonkamer en suite met deuren naar tuin. 1e et.: 4 slaapka mers. 2e et.: grote zolderruimte met dakkapel (mog. voor 1 of 2 kamers). Het pand verkeerd nog in ooispron- kelijke.staat. NASSAUSTRAAT 15 f 87.000,- Goed onderhouden, centraal gelegen middenhuis met zonnig achtertuintje (Z). Indeling: gang, L-vorm. woonka mer met kelderkast, aangeb. keuken (modern) met toilet en aparte douche. 1e etage: grote kamer over gehele breedte, doorloop naar volle dige 2e keuken met terras, slaapka mer met wast. Luik naar zolder. Voorzien van gashaarden; riolering en keukendak zijn vernieuwd. Par keergelegenheid nabij. PARELSTRAAT 20 f 139.000,- Modern woonhuis met voor- en vrije zonnige achtertuin (ZW, 12 m), ste nen schuur en achterom. Indeling: gang met toilet, woonkamer met mog. open haard, nwe keukeninrich ting. 1e et.: 3 slaapkamers, douche met nwe betegeling. 2e et.: vlizotrap, zolderruimte, geschikt voor 4e ka- PLANTIJNSTRAAT 15 f 50.000- Op Ie woonlaag gelegen 2-kamerser- viceappartement met berging onder het gebouw en royaal terras aan de voorzijde, op de zon. Voorzien van C.V. blok, hall, kitchinette, toilet, badkamer met ligbad en wastafel. Serv.kst.: f 1.015,- p/m voor 1 pers. inkl. maaltijden, inkl. parket, mar kies, gordijnen. met achtertuin en aangeb. berging. Indeling: gang, toilet, diepe L-vorm. woonkamer met stookgel. en royale berging, uitgeb. moderne keuken. 1e et.: 2 kamers, badkamer met douche en 2e toilet, diepe trapkast. 2e et.: 2 kamers met dakraam en dakkapel. Voorzien van dakisolatie en 3 gas haarden. t*WEEKEND ItaflÉ TELEFOONDIENST Wij zijn in het weekend be reikbaar via onze speciale weekend-antwoord-service. ROODENBURGERSTRAAT 4 f 189.000,- Verkeersarm gelegen flink, gereno veerd woonhuis met flinke, vrije ach tertuin en nwe stenen schuur. Inde ling: vestibule, gang met kelderkast en toilet, moderne keuken, bijkeu ken met aansl. wasapp., woonkamer met mog. open haard en serre met al. schuifpui. Parterre geheel geïsoleerd. 1e et: 2 slaapkamers, balkon, badka mer met ligbad, 2e toilet, 2e keuken. 2e et.: 4 kamers, doka. 4 extra was tafels, C.V. gas, 2 geisers, plavuizen in vestibule, gang en keuken. Vrije vestiging, oplevering perdirekt. SCHUBERTLAAN 19 f 110.000,- Modern 4-kamerappartement op 2e woonlaag met lift en berging onder het gebouw. Indeling: hall, woonka mer, studeerkamer, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet, ruime keuken. Flink balkon (W) en prach tig uitzicht over kanaal en weiland. Verwarming d.m.v. C.V. blok. SOPHIASTRAAT 74 f 115.000,- Geheel gemoderniseerd woonhuis LEIDERDORP FLORIJN 47 f 119.000- In nieuwstaat verkerende 2-kamerflat op de 2e etage met berging., (bouwjr. 1983). Gelegen t.o. winkelcentrum "De Winkelhof". Indeling: gang, ber ging, toilet, woonkamer met groot balkon, open keuken, slaapkamer, badkamer met douche en aansl. v. wasapp. Voorzien van eigen c.v.-gas- ketel met warmwater voorz. Service- kst. f 93,-. Overdraagbare premie f 4.500,—. Oplevering per direct. HUBRECHTSTRAAT 26 f 139.000- Rustig, aan verkeersarm plantsoentje gelegen woonhuis met voor- en ach tertuin (ZW), stenen schuur en ach terom. Indeling: gang met kelderkast ert toilet, gemoderniseerde keuken,, woonkamer. 1e et.: 3 slaapkamers, ruime badkamer met douche en aansl; wasapp. 2e et.: flinke slaapka mer met dakkapel voor en achter, bergingen. Voorzien van C.V.-gas, ^ermopane parterre en 1e et. voor. SOEVEREIN 21 f92.000,- Op de 1e woonlaag gelegen 2-kamer flat in gebouw met lift, parkeergara ge, winkelcentrum en sportaccomo- datie, e.d. Indeling: hal, w.c., flinke woonkamer met open keuken, slaap kamer, badkamer met bad, terras met bergkast. Servicekst. f 226,-. SPANJAARDSLAAN 5 f 149.000,- Flink woonhuis met voor- en achter tuin, schuur en achterom. Indeling: gang met kelderkast en toilet, keu ken, doorzonkamer met open haard. 1e et.: 3 slaapkamers, 2e toilet, bad kamer met ligbad en ap. douche. 2e et.vaste trap, zolderkamer met dak kapel, bergruimten, aparte ruimte met wastafel en 3e toilet. C.V. gas, gasboiler. WILHELMINASTRAAT 14 f 178.000- Aan plantsoen gelegen woonhuis met voor- en achtertuin (zuid), schuur en achterom. Ind.: vestibule, gang, toi let, grote woonkamer (uitgebouwd), grote moderne open keuken. 1e et.: 3 slaapkmrs., badkamer met bad en toilet. 2e et: overloop met c.v.-gas- ketel, gasboiler, berging, zolderka mer met dakkapel en wastafel. Uit stekend onderhouden en gunstig ge legen. KAMPHUIZERLAAN 19 f 175.000 - Goed onderhouden, in rustige straat gelegen woonhuis met voor- en grote achtertuin (Z), achterom, stenen schuur; geen achterburen. Indeling: entree, gang, toilet, woonkamer met mog. open haard en opensl. deuren, keuken met kelderkast en C.V. gas ketel, eetkeuken. 1e et: 3 slaapka mers, badkamer met douche en aan sl. wasapp., balkon. 2e et.: zolderka mer met dakkapel (al. schuiframen), veel berging, ge is. dak. REGENTESSELAAN 24 f 225.000,- Vooroorlogs woonhuis met voor- en zonnige achtertuin (W), schuur en achterom. Ind.: gang, kelderkast, toi let, zeer grote woonkamer (12,5 mtr.), open haard, openslaande deu ren, keuken. 1e et.: overloop, toilet, moderne badkamer met bad en douche, 3 slaapkamers, balkon a/d achterzijde. 2e et.: grote hoge zolder met c.v.-gasketel en geiser, 2 kamers met dakkapellen. Goed onderhou den, alle" voorzieningen op loopaf stand. REMBR. VAN RIJNLAAN 21 f 230.000- Centraal gelegen woonhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en ach terom. Indeling: vestibute, gang met kelderkast en toilet, flinke woonké- mer met open haard en deur naar tuin, keuken 1e et.: 3 slaapkamers, voorbalkon, badkamer met ligbad. 2e et.: overloop met C.V. gasketel en geiser, zolderkamer met dakkapel. Ligging aan fraai plantsoen met wa terpartij en wijds uitzicht over Ha- zenboslapn. WARMOND JULIANASTRAAT 6 f 145.000,- Goed onderhouden woonhuis met voor- pn achtertuin, vrijst. stenen schuur en achterom. Indeling: en tree, gang, toilet, kelderkast, woon kamer met schoorsteenmantel, ingeb. kast en deur naar tuin, keuken. Par terre thermopane beglaasd. 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met douche. 2e et.: vaste trap, zolderka mer met dakkapellen voor en achter, berging, gasboiler. Lid van de Ned. Ver. van Makelaars in onroerende goederen. Lid Makelaars Diensten Centrum. In Professorenwijk gelegen gemoderniseerde tussenwoning met tuin op het zuiden en achterom. Indeling: entree, woonkamer met open haard, keuken, bijkeuken, berging; 1e etage: 2 ruime slaapkamers, dakterras boven de keuken, badkamer met douche; vaste trap naar 2e etage: grote zolder kamer met dakkapel. ZEKER EEN BEZICHTIGING WAARD! ^DE LEEUW Rijnsburg-Rijnsburgerweg 100 - 01718-29301' Leiden-Steenstraat 43-071-142045' (ook zaterdags van 10.00 tot 13.00 uur) VALKENBURG HOOFDSTRAAT 52 Knusse EENGEZINSWONING, gelegen in het gezellige dorp Valkenburg, goed onderhouden en redelijk geprijsd! Beg. grond: entree, woonkamer, keuken en toilet. 1e Verd.: 3 slaapkamers en een douchekamer. 2e Verd.: zolderberging. Lage stookkosten door de voorzetramen en dakisolatie. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: 105.000,- k.k. Tel.nr. 01718-16545 LEIDEN Plantsoen 39/39a, aan park gelegen groot hoek pand, bestaande uit een benedenwoning met boven- j woning en aparte opgangen. Ind.: sousterrain, royale voorslaapk., berging, toilet, gr. keuken met provisie- j kast, bijkeuken met douchegelegenheid, opensl. deuren naar overdekte binnenplaats, achterom, par terre: gang, toilet, werkkamer, gr. woonkamer, be staande uit voor- en achterkamer, gescheiden door I schuifdeuren, parketvloer, c.v. moederhaard, kasten. Bovenwoning: trap, gr. voorkamer met parketvl., c.v. moederhaard, balkon, kast, royale achterkamer, keu ken met werkbalkon, toilet. 2e Et.: gr. bergkast, bad kamer met ligbad, 2 achterslaapkamers, gr. voor slaapkamer met berging. Deze woning is zeker de moeite van bezichtigen waard Vr.pr.: 287.000,- k.k. Nassaustraat 19, woonhuis in 1981 verbouwd met plaats (Z), schuur. Ind.: entree, doorzonkamer, keu ken, toilet, bijkeuken. 1e EL: 3 slaapkamers, badka mer met douche en toilet, vlizotrap naar vliering. Kap geïsoleerd, goten en riolering vernieuwd. Vr.pr.: 109.000,- k.k. Van 't Hoffstraat 25a, bijz. gr. bovenwoning, op goe de stand, met balkon. Ind.: gang, beteg. toilet, gr. woonkamer 8.6x4.5 ged. 3.25 m, gemod. keuken. 2e Et.: 2 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, slaap- studeerkamer, royale bergzolder. Vr.pr.: 97.500,- k.k. Moddermanstraat 16,3-4-kamerapp., met c.v., bal- j kon en berging. Ind.: gr. hal, royale woonkamer (voorh. 2 kamers), keuken, 2 slaapkamers, douche gelegenheid. Lage servicekosten. Vr.pr.: 87.000,- k.k. Van Vollenhovenpleln 74, 3-kamerappartement met balkon (ZW), lift. Thermopane beglazing. Ind.: entree, nieuwe keuken, eetbar, royale slaapkamer, douchegelegenheid, toilet, ruime woonkamer met balkon. Vr.pr.: 82.500,- k.k. Rijndijkstraat 11, knus woonhuis met balkon. Ind.: gang, woonkamer, keuken, douche en toiletgelegen-, heid. 1e Et.: gr. slaapkamer, balkon, berging. 2e Et.: ludieke slaapzolder Vr.pr.: ƒ79.000,- k.k. Hansenstraat 19, tussenwoning met schuur en tuin. Ind.: hal, voor- en achterkamer, keuken, toilet. 1e Et.: 2 slaapkamers Vr.pr.: ƒ69.000,- k.k. LEIDERDORP Karolusgulden 1, halfvrijstaand herenhuis met tuin op Z, c.v., berging, gunstig gesitueerd nabij winkel centra en scholen. Ind.: entree, beteg. toilet, moder ne hoekkeuken, div. app., gr. living 43 m2, open haard en al. schuifpui naar tuin. 1e Et.: overloop met vide. slaapkamer, beteg. 2e toilet, badkamer met lig bad, gr. ouderslaapkamer. 2e Et.: overloop, 2 slaap kamers, terras op Z, beteg. douchegelegenheid Vr.pr.: f 274.000,- k.k. Rosenburg 13, eengezinswoning met tuin (ZW), ste nen schuur en goede ligging. Ind.: entree, toilet, bre de doorzonkamer (7,5x4 mtr.), keuken. 1e Et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, toilet, 2e Et.: zolder met slaapkamer en berging. Vr.pr.: 155.000,- k.k. ZOETERWOUDE Hoge Rijndijk 133, knus woonhuis met plaats en achterom. Ind.: entree, gang, toilet, L-vormige woon kamer, badk. met ligbad, mod. keuken. 1e Et.: 2 slaapkamers en berging Vr.pr.: 93.000,- k.k. VRAAG VRIJBLIJVEND OM ONZE WONINGLIJST Zoeterwoudsesingel 7, Leiden a Tel.: 071-149147 b.g.g. 123163/124691 HiliWA'jHilll'l'lii'HiHHiimSjf itgarage.ï puilgeb. woonkamer n serre (totale opp. 63 m2), open - hal, ruim toilet met fontein, woonkamer met open trap, plavuizenvloeren, open haard, L opensl. deuren, uitgeb. nieuwe keuken. 1e Et.: 3 sl.kamers, badkamer met douche, wastafel, terras, naar zolder met mog. M^P«ooo,k.k. h met 2e toilet, 3 slaapkamers, balkon over de gehele breedte, j zeer luxe badkamer met ligbad, douche en wastafel. Uitstekend! onderhouden, zeer goed geïsoleerd, thermopane beglazing, 2 zijden tuin en een j vraagprijs:/ 265.000,-K.k. I I J i i i I II I I I I Mosroos 10 Herenhuis met voor- en achtertuin op westen. Ind.: hal, toilet, garderobe, mooie woonkamer met verlaagd zitgedeelte, open haard, eetgedeelte en ruime open .keuken met div. inb.app. Aangebouwde stenen schuur. 1e Etage: overloop, j slaapkamer met balkon, grote J ouderslaapkamer met balkon, slaapkamer met v.w. en dakterras, badkamer met ligbad en douche, 2e toilet. 2e -I Etage: 2 zolderkamers met dakkapel, aparte berging. -Dubbel glas. extra dakkapel Vraagprijs: 240.000,- k.k. Rijndijkstraat 85 Goed onderhouden middenwoning met achtertuin n stenen schuur, 2 slaapkamers, badkamer met - ligbad. Vraagprijs: 118.000,- k.k. T" T P Maresingel 42 Fraai gelegen woning met nieuwe achtergevel met hardhouten kozijnen. Woonkamer met plavuizen en open haard, 4 sl.kamers. Vraagprijs: 129.000,-k.k. I I I I I I Rijndijkstraat 52 Perfect onderhouden tussenwoning met tuin op ZO stenen schuur. Ind.: hal, >oie woonkamer met plavuizen (wjt) 9x4 m met open trap, keuken met div. inb.app., toilet. 1e Et.: 2 slaapkamers, waarvan 1 met dakterras 4.75x4 m, badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en wastafel, geïsoleerde zolder (berging). Veel hardhout, in uitstekende staat. Vraagprijs: 120.000,- k.k. Illll -Trompstraat 60 Goed onderhouden -I tussenwoning met zonnige achtertuin (ca. 11 m), -achterom, houten schuur. Ind.: 3 Oktoberstraat 35 Gezellige benedenwoning met tuin en achterom. Ind.: gang, kamer en suite met serre 12x4 m, met deur naar tuin, toilet, douche en keuken, slaapkamer op beg. gr. in achterhuis en slaapkamer (voorheen 2), op 1e et.: achterhuis. Nieuw elektra, riool, Vraagprijs: j I I I I I i woonkamer, open keuken (nieuw), badkamer met ligbad. 1e Etage: ruime overloop met kastenwand, 2 royale slaapkamers. Het pand heeft vrij uitzicht en voorzien van c.v.-gas. Vraagprijs:/98.000,-k.k. I I I Van Vollenhovenpleln 69 Mooi gelegen 3/4-kamerflat met c.v.-gas. Berging inpandig. Vraagprijs:/98.000,-k.k. -i i i Woonhuis met tuin en schuur (10 m). Ind.: woonkamer met open trap, keuken met r douche, toilet. 1e Etage: t grote ruimte met aan beid kamers), c.v.-gas. Binnen buiten uitstekend onderhouden. Vraagprijs:/87.000,-k.k. Rustig gelegen woning met voor- en achtertuin (ZW) met houten schuur. Ind.: gang, douche en toilet, keuken. Woonkamer en suite en slaapkamer in uitbouw. Goed -U- onderhouden benedenwoning. Gaskachels. Nieuwe bedradint 85.000,-k.k. I" I i Rembrandtstraat 24 1 Leuke "ondiepe" stadswoning met gebruik van grote tuin. Ind. beg. gr.: woonkeuken, douche i en toilet. 1e Etage: woonkamer. 2e Etage: slaapzolder. Het pand is goed 1 onderhouden. Elektra etc. I vernieuwd. Vraagprijs: 85.000,- k.k. De Genestetstraat 12 Schitterend verbouwde bovenwoning met groot terras. - badkamer met douche, toilet, grote eetkeuken met f tegelvloer, 2 slaapkamers met I balkon. Gas, licht en water f~ nieuw. Vraagprijs:/ 79.000,- k.k. f I I I I i I Morsweg 159 Heel huisje met kleine achtertuin. Ind.: gang, kamer j~ en suite met openslaande i deuren, keuken met rvs aanrecht, toilet, kast. 1e Etage: I grote kamer over de gehele breedte, tussenkamer, i keukentje, kamer achterzijde. I Gaskachels. -L Vraagprijs:/ 79.000,-k.k. ,r Hansenstraat 43/43a Boven- en benedenwoning op eigen grond. Beg. gr.: gang, toilet en douche, voorkamer 5.5x3, achterkamer 4.5x4, keuken, tuin met schuur. 1e Etage: voor- en achterkamer, keuken, toilet en douche, tussenkamer. 2e Etage: grote -U Beg. grond verhuurd v Vraagprijs:/75.000,-k.k. Poelgeeststraat 8/8a Groot geheel boven- en benedenhuis. Elektra en riool zijn vernieuwd. Vraagprijs:/ 73.000,- k.k. I I I i Noordrundersteeg 2 I onderhouden I slaapkamers, -j- t:/72.000,-k.k. -L Genestetstraat 72 Op 3e etage gelegen top groot, 4-kamerapp. met ruim zonneterras. Vraagprijs:/ 47.500,- k.k. M M M Doezastraat 1B, Leiden Tel. 071-140745/121580 VBHKERS van huls uit! Tel. 071-120389 01720-72368 Telex: 39341 MAKELAARS IN ONROERENDE GOEDEREN st, In de Passage. Winkelunit (hoek Kempenaer- Terweeweg). Moderne winkelruimte in overdekte Pas sage. Nuttig vloeropp. 50m2, voorzien van kitchenette, toilet en centrale vloerverwarming. Huurprijs op aanvraag Oegstgeest, Passage 12 Tel. 071-170741* Zaterdags geopend v •KANTOREN KANTOORGEBOUW/ MET HALFVRIJSTAANDE WONING RIJNSBURG - OEGSTGEESTERWEG 199 1.100 M2 KANTOORRUIMTE/SHOWROOM Het moderne kantoor/bedrijfsgebouw, met een door situering en faciliteiten sterk regionaal karakter, is gebouwd in 1973 op eigen grond. Een groot, fraai aangelgd eigen parkeerterrein en de architectonische toepassingen dragen bij tot een ge heel eigen identiteit van het gebouw. De woning, welke aan de Vliet is gesitueerd, valt eventueel van deze aanbieding los te koppelen. Vraagprijs 1.500.000,-. breestraat 106 2311 cw leiden telex 39302 majsb-nl tel.071-125041 T.o.v. notaris A. D. H. Heenk te Hazerswoude op dinsdag 8 oktober 1985 om 11.00 uur in Hotel "Groenendijk", Rijndijk 96 te Hazerswoude-Rd van: het woonhuis met schuur, tuin en erf te Hazerswoude-Rd, H. Swarthplantsoen 3, kad. bek. gem. Hazerswoude sectie B nr. 2160 groot 1.31 Ingezet op 87.000,-. Aanvaarding bij bet. koopsom binnen 6 weken na gunning. Een bankgarantie voor koopsom en kosten dient desgewenst te worden verleend. Nadere tril. bij genoemde notaris Héenk (tel. 01714-4600).

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 25