Opleiding tot A - Verpleegkundige. VAKATURES! VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURESVAKATURES I VAKATURES I VAKATURE Hoofd bureau gaarderboek Hoogheemraadschap van Rijnland S "\r randstad uitzendbureau ir randstad uitzendbureau Jonge mensen Ai st-bernardus verpleegkundige v/m DIABETES DUURT EEN LEVEN LANG. sous-chef m/v FASEL VERKOOPSTER T.S.C. MEDEWERKSTER(ER) CHEF MACHINALE HOUTBEWERKING Het Academisch Ziekenhuis te Leiden verzorgt een opleiding tot A-verpleeg kundige, welke jaarlijks op 1 maart en 1 september begint en 3Vè jaar duurt. Thans zijn er nog plaatsen beschikbaar voor de opleiding die 1 maart 1986 begint. De opleiding start met een introductie periode van 3 maanden, waarvan onge veer 11 weken theorie en 1 week stage op een verpleegafdeling. Hierna wordt de theorie in studieblokken gegeven. De praktische opleiding vindt plaats op een groot aantal afdelingen van het zie kenhuis, teneinde een ruime ervaring te verkrijgen. De theoretische opleiding wordt ver zorgd door de "Stichting Centrale School Nieuweroord". Binnen de Stich ting werken 4 regionale ziekenhuizen samen. Vooropleidingseisen: - MAVO-IV-diploma met alle vakken op D-niveau en met tenminste één van de volgende vakken in het eindexa menpakket: wis-, schei- of natuur kunde. Het diploma dient in 4 jaar behaald te zijn en de cijfers op de eindlijst moe ten gemiddeld tenminste een 7 zijn; - HAVO-diploma met tenminste één van de volgende vakken in het eindex amenpakket: wis-, schei- of natuur kunde; - bij een Gymnasium- of Atheneumop leiding wordt het overgangsbewijs van de 5e naar de 6e klas verlangd; - een aan één van bovengenoemde opleidingen gelijkwaardige opleiding zal individueel worden bekeken. Leeftijd: de minimum leeftijd is 17 jaar en 7 maanden bij het begin van de oplei ding. Salaris: de eerste drie maanden ont vangt de leerling-verpleegkundige geen salaris. Na beëindiging van de introduc tieperiode met een goed resultaat vindt aanstelling in ambtelijke dienst plaats met een salaris van f 1582 bruto per maand (23 jarigen en ouder ontvangen het minimum loon). Huisvesting: indien gewenst is huis vesting mogelijk in het wooncentrum. Informatie: nadere inlichtingen als mede een brochure zijn te verkrijgen bij mevr. A.A.H. Hoogwèrff Kroon, perso- neelsconsulente (071-262544). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. LEIDEN In een in de provincies Noord-Holland en Zuid- Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha. met ruim 1 miljoen inwoners heeft het te Leiden gevestigde hoogheemraadschap van Rijnland taken op het terrein van onder meer water kering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraad schap bestaat uit rond 500 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op de kantoren te Leiden en de overigen op ongeveer 50 installaties e.d„ verspreid over het gehele Ten behoeve van de financiering van boven genoemde taken wordt door het hoogheem raadschap een tweetal belastingen geheven. Tevens verzorgt het hoogheemraadschap soortgelijke werkzaamheden voor een aantal andere waterschappen. Jaarlijks worden ca 750.000 aanslagen opgelegd. De werkzaamheden, die met de Rijnlandse belastingoplegging verband houden zijn opgedragen aan het bureau Gaarderboek (bezetting ca. 40 medewerkers), onderdeel van de afdeling Financiële en Economische Zaken. Bij dit bureau ontstaat per 1 januari 1986 de vacature: Organisatorisch is het bureau opgebouwd uit een drietal secties, ieder onder leiding van een sectiechef. De werkzaamheden van het bureauhoofd hebben steunend op ervaring in de onderschei dende takengebieden, een sterk organisatorisch en coördinerend karakter. Functie-eisen: - academische of hogere beroepsopleiding in bedrijfseconomische of bedrijfskundige richting; - kennis van complexe geautomatiseerde systemen; - leidinggevende en redactionele kwaliteiten. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring kan aanstelling geschieden op een salaris van maximaal f 6.419,- bruto per maand. In verband met wijziging van taken dient de functiewaarde in het kader van Rijnlands functiewaarderingssysteem nog definitief te worden vastgesteld. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Financiële en Economische Zaken, de heer J. van Wijk, tel. 071-259334. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan h'et hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, Breestraat 59,2311 CJ Leiden, onder vermel ding van vacature-nummer 85-GBK-2/LD. Voor een salesmanager van een middelgroot bedrijf in Leiderdorp zoeken wij Commerciële secretaresse Naast het typen van correspondentie en offertes, zal ook tot haar werkzaamheden behoren: - afspraken regelen - contacten onderhouden met buitendienstmedewer kers - assisteren bij commerciële activiteiten. Voor een juiste invulling van deze functie zoeken wij iemand die: - havo en een secretaresse-opleiding heeft gevolgd; - ervaring heeft in dienstverlenende en commerciële sector; - in de leeftijdscategorie 30-32 jaar valt; - naast de 40-urige werkweek de flexibiliteit heeft af en toe over te werken; - beschikbaar is voor minimaal 2 maanden. Geïnteresseerden kunnen voor meer informatie con tact opnemen met Margot van Beusekom of Marion van Balen. Leiden. Kort Rapenburg 6 kantoor- en gezondheidszorgpersoneel industrie- en technisch personeel Katwijk, Voorstraat 62 Alphen a/dRijn, Julianastraat 94 071-149541 071-146546 01718- 75041 01720- 91442 voor de inservice-opleiding tot ziekenverzorgende Hoe zit de opleiding in elkaar? De opleiding start in maart 1986. De inservice-opleiding bestaat uit een theoretisch en een praktisch gedeelte. Er worden stages vervuld op diverse afdelingen van het ziekenhuis en in het verpleeg huis St. Bernardus. Je begint met een introduktie- periode van twaalf weken, waarin je voornamelijk theore tisch onderwijs krijgt. Na deze introduktieperiode krijg je een aanstelling als leerling- ziekenverzorgende en ga je ook salaris ontvangen. De hoogte van dit salarisbedraagt f 1232,-" bruto per maand voor het eerste leerjaar. Van toepassing is de CAO voor het ziekenhuiswezen. Voor zover het minimum (jeugd) loon niet hoger ligt. Huisvesting? Wat de huisvesting betreft: je kunt bij ons terecht in de per- soneelsflat op het terrein. Sancta Maria te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met ruim 600 patiëntenplaatsen. Het ziekenhuis heeft een personeelsbestand van circa aantal leerlingen n ziekenverpleging Wat vragen wij van je? Als vooropleiding is vereist: ten minste Mavo-3, LHNO of LBO met minimaal twee vakken op C-niveau en de rest op B- niveau, of een overgangsbewijs naar 4 Havo/VWO. Verder dienen de kandidaten minimaal 17 jaar oud te zijn. Hoe kun je reageren? Indien je vragen hebt kun je (m.i.v. 31-10-1985:02523- 79579). Je kunt natuurlijk ook meteen solliciteren. Vergeet dan niet je leeftijd en opleiding te vermelden. Je kunt je brief sturen naar: Psychiatrisch Ziekenhuis Sancta Maria, t.a.v. de heer J.A. Swaalf, hoofd personeels zaken, Postbus 5000, 2200 KA NOORDWIJK. B. De^°$ngtotnA in samenwerkinymet^ psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Langevelderlaan 1 2204 BA Noordwijk (Z.H Tel. 02523-6244 Sb Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 De direktie van bovengenoemd verpleeghuis en reaktiverings- centrum roep sollicitanten op voor de funktie van Het verpleeghuis is verdeeld in drie afdelingen met elk 38 bedden. Tot haar of zijn taak behoren: het verplegen van patiënten in samenwerking met ver pleegkundigen en ziekenverzorgenden; een belangrijke inbreng hebben bij het begeleiden van leerling-ziekenverzorgenden; het bevorderen van een goede sfeer op de afdeling, waarbij de begeleiding en de persoonlijke benadering van onze patiënten voorop staat. De C,A.O.-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij het koördinerend hoofd verplegingsdienst, de heer P.H.J.M. ter Linde, aan wie ook de schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht. Diabetes (suikerziekte) laatje nooit meer los. De weten schap is er nog steeds niet in geslaagd deze volksziekte uit te bannen. Iedereen kan het krijgen, vanjongtotoud. Steun dat wetenschap pelijk onderzoek, steun het Diabetes Fonds Nederland! POSTGIRO 5766 T.N.V.DFN, AMERSFOORT. NATIONALE DIABETESWEEK HT/M17 NOVEMBER 1985. De Gemeentelijke Sociale Dienst is belast met de uitvoering van de Algeme ne Bijstandswet, de Wet Werkloosheidsvoorziening, Beeldende Kunste naarsregeling en de Wet op de Bejaardenoorden. De dienst telt ca. 200 medewerkers, verdeeld over 5 afdelingen en 3 stafbu reaus. De dienst heeft en krijgt in de toekomst te maken met een aantal ontwikkelin gen zoals de herstructurering van de sociale wetgeving, de zich voortdurend wijzigende wetten en regelingen en een bezinning op de interne organisatie. Binnen de maatschappelijke sector van de dienst zijn onder meer 2 uitke ringsafdelingen ondergebracht, te weten de afdeling Werkloosheidsrege ling en de afdeling Bijstandsverlening. De afdeling Werkloosheidsregelingen telt 57 medewerkers, verdeeld over 4 werkeenheden en is belast met de uitvoering van de Wet Werkloosheids voorziening, de Rijksgroepsregelingen, de Beeldende Kunstenaars Regeling en incidenteel de Algemene Bijstandswet. De afdeling Bijstandsverlening telt 44 medewerkers, verdeeld over 6 werk eenheden en is belast met de uitvoering van de Algemene Bijstandswet en het bijdragebesluit inzake de Wet op de Bejaardenoorden. Bij elk van de genoemde afdelingen is ten behoeve van het leidingge vend team een functie vacant van voor minimaal 32 uur en maximaal 36 uur per week Tot het takenpakket van de sous-chefs behoort: leiding geven aan en begeleiden van een of meerdere werkeen heden binnen de afdeling en mede leiding geven aan de totale afdeling; actieve participatie in de beleidsontwikkeling op afdelings- en dienst- niveau; deelnemen aan interne en externe overlegsituaties. Uitgangspunt is dat de aan te trekken sous-chefs op basis van all-roundheid participeren in de leidinggevende teams. Functie-eisen: ervaring in een leidinggevende functie; organisatorische kwaliteiten; vermogen om in een complexe organisatie te werken; kennis en inzicht in het werkterrein of in staat zijn deze op korte termijn te verwerven; tenminste een afgeronde relevante HBO-opleiding; gevoel voor administratieve procedures en automatiseringsprocessen in een ambtelijke organisatie. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrou wen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegenwoordigd zijn genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solli citeren. Nadere informatie over de functies kan worden verkregen bij de heer W.M. v.d. Vlugt, chef van de afdeling Werkloosheidsregelingen, telefoon 071- 251150 en bij de heer C. Driessen, chef van de afdeling Bijstandsverlening, telefoon 071-251210. Voor beide functies zal een afzonderlijke selectieprocedure worden gevoerd. Een vertegenwoordiging van de medewerkers wordt bij de selectie betrok ken. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal f 5.550,— bruto per maand (schaal 10a, op basis van een 38-urige werkweek). Vacaturenummer sous-chef afdeling Bij standsverlening 85.070. Vacaturenummer sous-chef afdeling Werk loosheidsregelingen 85.071 Schriftelijke sollicitaties vóór 21 oktober 1985 richten aan de Directie Personeel en Organisa tie, postbus 9100, 2300 PC Leiden met vermel ding van eventuele gerichte belangstelling voor één van de vacante functies of voor bei de, met aanduiding van desbetreffend(e) vaca turenummers). vraagt Leeftijd tot 20 jaar. Tel. 071-124285. Haarlemmerstraat 77 uillHumiidiii.u Ambachtsweg 20o, Katwijk is een groothandel in luxe kadoortikelen. Voor ons magazijn zoeken wij een leeftijd tot 20 jaar Solliciteren no tel. ofsprook 01718-23334 en vragen naar de heer Koolhaas. »TmroTrrrrrjirirTrinrrrr»TrrrrTrrrrrinnrr Timmerfabriek Alhout B.V. is producent voor aannemers. Ons leveringsprogramma omvat produkten voor de ruwbouw, aftimmerhout, kozijnen, gevelelementen, dakkapellen, schuifpuien, bekistingen, erfafscheidingen, TIMMERFABRIEK ALHOUT B.V. NOORDWIJK ZH etc. Plckéstraat 62 2201 ET Noordwijk Telefoon 01719-17765 Postbus 77 2200 AB Noordwijk Taak: U bent verantwoordelijk voor de zagerij, houtstek en de machinale afdeling. Tot uw dagelijkse werkzaamheden behoren ondermeer het bijhouden van de voorraadadministratie, interne kwaliteitsbewaking en de produktie- en personeelsplanning. Vereist: Ruime kennis en ervaring met houtbewerkingsmachines in een timmerfabriek. Kennis van planning en kwaliteitsnor- Leiding geven en organisatie behoren tot uw sterkste kant. Uw schriftelijke, met de hand geschreven, sollicitatie met uitvoerige inlichtingen over opleiding en ervaring kunt u richten aan de Direktie van Alhout B. V., Postbus 77, 2200 AB Noordwijk.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 20