conten [F® I westeinde ziekenhuis lOHkNI receptioniste Iftö) VAKATURESIVAKATURESIVAKATURESIVAKATURESIVAKATURES VWO-ers .„HEAO-ers (v/m) adjunct-accountant 1e klasse SU uitzendbureau content nederlandse hervormde kerk Raad vanState administratieve medewerkers v/m VAKATURES sociotherapeut m/v stichting centrum stbavo noordwijkerhout VERZEKERINGS ADVISEUR (M/V) DIRIGENT(E) ALL ROUND TIMMERLIEDEN DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.bv: De Rijksbelastingdienst commies van 's rijks belastingen w kunnen zich nu opgeven voor de opleiding tot bij de rijksaccountantsdienst studeren met een salaris Het Ministerie van Financiën biedt de mogelijkheid om opgeleid te worden tot adjunct-accountant 1e klasse bij de rijksaccountantsdienst. Deze dienst vormt een onderdeel van de rijksbelastingdienst. De rijksaccountant heeft de taak zelfstandig of in teamverband boeken-onderzoeken in te stellen bij middelgrote en grote ondernemers om te komen tot een oordeel over de kwaliteit van de boekhouding en over de aanvaardbaarheid van de belastingaangiften die de ondernemer aan de hand van die boekhouding heeft gedaan. Gedurende hun studie (ongeveer 3 jaar) ontvangen de studenten het minimum (jeugd)loon. Bij de benoeming in ambtelijke dienst aan het einde van het derde studiejaar wordt dit salaris aanzienlijk verhoogd: voor HEAO-ers-accountancy eerder. Het normale carrièreverloop leidt vervolgens via de rang van adjunct-accountant tot adjunct-accountant 1e klasse met een salaris tussen f 4182,- en f 6024,- per maand. Na voltooiing van de gehele NIvRA-studie (naast het werk als rijksaccountant) kan benoeming tot accoun tant volgen, met een salaris tussen f 5708,- en f 7448,- per maand: verdere promotie is mogelijk. Om voor de opleiding in aanmerking te komen, dient u in het bezit te zijn - of in 1986 te komen - van het eind diploma VWO of HEAO (met enkele eisen voor het vakkenpakket). Voorts bent u op 1 september 1986 niet ouder dan 26 jaar. Over de opleiding en de functie van adjunct accountant is een brochure verschenen. In de brochure is een formulier opgenomen dat bij aanmel ding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure uitsluitend schriftelijk aanvragen bij het Ministerie van Financiën, directie Personeel van de Belastingdienst. Postbus 20201, 2500 EE 's-Gravenhage, onder vermelding van vacaturenummer 5-2723/1158 De aanvraag moet voor 28 oktober 1985 op het Ministerie zijn ingekomen. Latere aanvragen zullen niet meer in behandeling worden genomen. Het zich in de brochure bevindende aanmeldingsformulier moet uiterlijk op 8 november 1985 door het Ministerie van Financiën zijn ontvangen in verband met het in december te houden schriftelijke gedeelte van het toelatings onderzoek. administratief (para)medisch techniek Direkl werk voor: 5 A-VERPLEEGKUNDIGEN B-VERPLEEGKUNDIGEN voor een instelling in Noordwijkerhout. Banen voor langere tijd alle diensten. SECRETARESSE verkoopkantoor in Leiden. Baan is voor langere tijd. Goede beheersing veh de Engelse taal is belangrijk. De baan is voor langere tijd hele da gen. Een vast dienstverband is niet uitgesloten. TYPISTE TEKSTVERWERKING met ervaring op een OCE tekstverwerker. De baan is bij een instelling in Leiden, hele dagen ongeveer 2 maanden. LTS-er ELEKTR0 voor een bedrijf in Zoeterwoude. De baan is voor langere tijd, hele dagen. Minimaal een jaar ervaring is vereist. MTS-er WTB voor een bedrijf in de omgeving van Leiden. Eni ge teken en calculatie-ervaring is gewenst. De baan is voor een half jaar. PRODUKTIE MEDEWERKERS diverse bedrijven in en om Leiden zijn op zoek naar produktiemedewerkers. Wil je direkt voor een aantal weken aan de slag kom snel langs. Voor typisten met een snelheid van ca. 180 aan slagen is er een mogelijkheid om gratis opgeleid te worden op tekstverwerkende apparatuur. Meer informatie over bovenstaande banen en over de opleiding tekstverwerking kunt u krijgen op onderstaand adres. Voor ons kantoor te Leidschendam zoeken wij vanwege de herbezetting tengevolge van de arbeidstijdverkorting een administratief assistent/ typiste (m/v) voor 4 dagen per week Wij denken hierbij aan iemand van ongeveer 20 jaar met als opleiding tenminste MAVO en typediploma De taken zullen in hoofdzaak bestaan uit: - typewerkzaamheden - eenvoudige administratieve werkzaamheden - vervanging telefoniste/receptioniste. Het salaris bedraagt overeenkomstig de salaris- regeling voor de kerkelijke medewerkers f 1.508.78 bruto per maand (bij4dagenper week en een leeftijd van 20 jaar). Sollicitaties kunt u binnen 1 week richten aan de Raad voor de Kerkelijke Medewerkers, Overgoo 11 2266 JZ Leidschendam. Voor telefonische inlichtingen kunt u vragen naar de heerdrs PD. Eenshuistra, tel. 070-131260. De Raad van State is een Hoog College van Staat. Hij is in de eerste plaats adviseur in hoogste en laatste ressort van de Kroon inzake de wetgeving. Het College heeft een Afdeling voor de geschillen van bestuur voorde behandeling van de zgn. Kroonberoepen. De Raad kent voorts een Afdeling rechtspraak die in hoogste instantie uitspraak doet inzake overheids beschikkingen (AROB-beroepen Bij de Raad van State zijn momenteel circa 650 personeelsleden werkzaam, verdeeld over een aantal juridische, administratieve, documentatie- en huishoudelijke c De Raad van State vraagt voor zijn Secretarieën geschillen en rechtspraak enige voor de termijn van 1 jaar Taak: binnen deze afdeling heeft zij/hij onder meer de volgende taken: - het verrichten van administratieve werkzaamheden samenhangend met de behandeling van zaken ten behoeve van de diverse Kamers; - het typen van nota's en verslagen; - het verstrekken en vragen van telefonische inlichtingen. Vereisten: diploma MAVO/HAVO, zo mogelijk aangevuld met een MEAO-diploma (bestuurlijke richting); type-vaardigheid. Salaris: het salaris bedraagt - afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring - maximaal f 3.271,(schaal 6 van het BBRA 1984), bruto per maand? exclusief 7Vè% vakantie-toelage. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na verschijning van dit blad worden gericht aan het hoofd Personeelszaken en Organisatie-ontwikkeling van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. KOEKOEKSDUIN is een gesloten vervolgaj'deling in de sektor Akute Psychiatrie. De afdeling biedt plaats aan een groep van 18 mannen en vrouwen tussen 18 en 55 jaar, met een verblijfsduur van maximaal 2 jaar Er wordt een gestruklureerde behandeling aangeboden, zowel op indivi duele als op groepsbasis. Het ligt in de bedoeling ons te ontwikkelen tot een gedragstherapeutische afdeling. Wegens uitbreiding van het aantal vaste medewerkers vragen wij een Gezien de samenstelling s team gaat onze voorkeur uit naar een Wij vragen kandidaten die: het spanningsveld tussen het stel en van vrijheidsbe perkende maatregelen en de eigen verantwoordelijkheid van khenten kunnen (leren) hanteren die een visie hebben op onaangepast gedrag en hoever dat mag gaan die kunnen samenwerken in een multidisciplinair team. Opleiding: HBO/MBO-IW, B-verpleegkundige of gelijkwaardige opleiding. Salarisgrenzen: f 2.244,— - f 2.940,- bruto per maand, exklusief onregelmatig heidstoeslag. De funktie wordt per 1 januari 1986 ingedeeld volgens de F.W.G.- methodiek. Nadere informatie wordt verstrekt door Dorine Nieuwenhuysen (afdelingskoör- dinator), toestel 2251 of Piet Weijers (wnd. afdelingskoördinator), toestel 2086. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 85.106.18. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg27- tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout r Middelgroot assurantiebedrijf vraagt in het versprei dingsgebied van deze krant geïnteresseerden voor de functie van Part-time - free lance Gevraagd: representativiteit goede algemene ontwikkeling verkoopervaring, pioniersgeest Geboden: opleiding, begeleiding verzorgd goede verdienste mogelijk bij gebleken geschiktheid uitgroei tot vaste baan. Schriftelijke sollicitatie aan: M.B.O. Assurantiën, Postbus 1071, 3433 AG Nieuwegeln. Het Chr. Gem. "Molenwijkkoor" te Lelden zoekt een met: - aantoonbare muziekkennis - vaardigheid op de piano - goede contactuele eigenschappen. Het betreft een gemengd koor met 20-25 leden. Repe titieavond: vrijdag van 20-22 uur. Sollicitaties te richten aan de secretaris Mevr. H. J. Web ber, Lage Morsweg 45, 2332 XA Leiden. Het Westeinde Ziekenhuis met 600 bedden is een modern centrumziekenhuis in Den Haag, waar nagenoeg alle specialismen worden radiotherapie Op het sekretariaat van de afdeling Radio therapie hebben wij een vakature voor een ervaren MEDISCH SEKRETARESSE De werkzaamheden worden verricht in samenwerking met een kollega en bestaan onder meer uit het verzorgen van de korrespondentie en het uittypen van medische verslagen met behulp van een diktafoon. Funktie-eisen: middelbare schoolopleiding, aangevuld met een medisch sekretaresse-opleiding ervaring in een vergelijkbare funktie. Nadere informaties kunI u telefonisch hij de afdeling Personeelszaken, lel. 070-889393 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken Postbus 432. 2501 CK Den Haag. Lijnbaan 32, Den Haag. INTERVAM-NOORDWEST Gevraagd Voor de bouw von het winkelcentrum "Overbos' te Hoofddorp. Sollicitaties na telefonische afspraak: 02503- 14346, de heer M. Klootwijk. Bureau van de Universiteit, Dienst Personele en Welzijnszaken administratief medewerker (v/m) vacaturenummer: 5-389/1158 Taak: - administratieve voorbereiding en uitvoering van zaken liggend op het terrein van de personeelsadmi nistratie; - verstrekken van informatie; - ad hoe uitvoeren van specifieke opdrachten. Vereist: - HAVO of gelijkwaardige opleiding; - ervaring met eerdergenoemde werkzaamheden bij de overheid. Salaris maximaal 3271,bruto per maand. De aanstelling geschiedt voorlopig in tijdelijke dienst. Uitzicht op een vast dienstverband is niet uitgesloten. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Stichting Schouwenhove Schouwenhove 27, 2332 DP Leiden zoekt een voor haar verzorgingsflat voor 20 uur per week. Opleiding: Havo/Mavo en type-diploma. Leeftijd: 18 jaar. Contactuele eigenschappen. Aanstelling voor één jaar, verlenging voor onbe paalde tijd is niet uitgesloten. Schriftelijke sollicitaties binnen 7 dagen aan bovenstaand adres. biedt de mogelijkheid om te worden opgeleid tot vaanr. 54981/1153 in de provincies Gelderland, Noord-Holland, Zuid-Holland, Utrecht, Noord-Brabant en Zeeland. De voorkeur gaat uit naar sollicitanten die woonachtig zijn in de provincie waar plaatsingsmogelijkheden zijn. De taak van de commies bestaat uit het vaststellen van de belastingschuld (de aanslagregeling) en uit het controleren van administraties van ondernemers en het invorderen van belastinggelden. Gedurende de opleiding, die op 1 september 1986 aanvangt en 22 maanden in beslag neemt, wordt als salaris het minimum (jeugd)loon toegekend. Na het met gunstig gevolg voltooien van de studie volgt benoeming tot commies. Het salaris bedraagt dan f 2643,- per maand voor 21-jarigen en ouderen; voor jongeren geldt een aftrek van f 200,- per maand voor ieder jaar dat zij jonger zijn. Het normale carrièrepatroon leidt tot de rang van hoofdcommies (salaris tussen f 3351,- en f 4705,-). Onder de voorwaarde dat men een aantal jaren in de functie van commies heeft gewerkt, staan verdere promotiemogelijkheden open. De salarissen zijn exclusief 7,5% vakantie-uitkering. Om voor de opleiding in aanmerking te komen, dient u in het bezit te zijn van tenminste het diploma MEAO, HAVO of een hiermee vergelijkbare of hogere opleiding (handelswetenschappen, c.q. bedrijfs administratie of economie in het pakket zeer gewenst). Indien u in 1986 in het bezit hoopt te komen van één van de bedoelde diploma's kunt u zich thans ook aan melden. Om tot de opleiding te worden toegelaten dient u op 1 januari 1987 niet ouder te zijn dan 30 jaar. Over de opleiding voor de functie v brochure verschenen. In de brochure is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure uitsluitend schriftelijk aanvragen bij het Ministerie van Financiën, directie Personeel van de Belastingdienst, Postbus 20201,2500 EE 's-Gravenhage, onder vermelding van het vacaturenummer. De aanvraag moet voor 21 oklober 1985 op het Ministerie zijn ingekomen. Latere aanvragen zullen niet meer in behandeling worden genomen. Het aanmeldingsformulier dient uiterlijk op 1 november 1985 door het Ministerie van Financiën te zijn ontvangen in verband met het in de maand december te houden eerste gedeelte van het toelatings onderzoek. Een psychologisch onderzoek maakt hiervan deel uit.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 18