'Schaken kan ook héél leuk zijn' SDT Oranje fortuinlijk Ruime winst Noordwijl SCOREBORD Clerc besluit tot zeer snelle remise De Staatsloterij jubileert. Ikheb 6 miljoen extra aan prijzen versierd. Conflict sponsoring pingpong duurt voort Landwer geen partij in zaalvoetbalduel: 6-1 AZC moét naar kwartfinale Lendl alsnog in Davis Cup Grote zege Den Helder Cadeautjes in damtweekamp Marcker erin Marcker eruit DONDERDAG 3 OKTOBER 1985 SPORT PAGINA 15 VALKENSWAARD (ANP) - De Stichting Tafeltennispromotion Nederland (STN), die met de nationale tafeltennisbond (NTTB) een driejarig contract afsloot heeft het bestuur van de NTTB in een telegram bericht, dat de vijf overige sponsors in de ereklasse niet tijdig (voor vrijdag 27 september) iets hebben laten horen over mogelijke deelneming in de stichting. De STN concludeert daar uit, dat de vijf geen interesse hebben in de sponsoring van de NTTB en deelt de bond mede, dat zij inmiddels in onderhandeling zijn met andere bedrijven voor de co-sponsoring. Job van Hardenveld, manager van Dextro, de geldschieter van Bettine Vriesekoop, was verrast door het besluit van de STN. „On ze woordvoerder, Louis van de Waarsenburg, heeft afgelopen vrij dag om een week uitstel gevraagd en dat verkregen. Wij vergade ren aanstaande vrijdagmiddag over de kwestie en zullen daarna contact opnemen met de STN. Exact volgens de afspraak. Het telegram aan de NTTB lijkt mij wat voorbarig". LEIDEN - Bax heeft zich gister avond ten koste van Cleijn Duin hersteld van de slechte competi tiestart in de zaalvoetbal hoofd klasse. De Voorhouters wonnen in de 'Gaasbak' met 6-0. Noord- wijk maakte in een aantrekkelij ke partij korte metten met het hogergeplaatste Landwer Johan (6-1), terwijl Menken weinig pro blemen kende met ROAC'79: 2-7. Het Alphense Bahlmann wist zich maar net staande te houden tegen Hazepoel: 4-3. In de inter regionale competitie won lands kampioen Snoekie met 9-4 van Rozet. Bax/Zweefdruk - Cleijn Duin 6-0 De Katwijksë voetballers hiel den zich tot enkele minuten na de rust staande, maar daarna gin gen de sluizen wijd open voor de in een verhoogd tempo spelende Voorhoutse formatie. Cleijn Duin kon het niet meer bijbenen en zag Bax in een tijdsbestek van acht minuten maar liefst zes maal scoren. Frits van Dam brak de '0-0' stand open, waarna Hans van Leeuwen (2x), Theo van Kampen, Kees van der Lans en andermaal international Hans van Leeuwen de eindstand op 6- 0 bepaalden. Noordwijk - Landwer 6-1 Landwer verzette zich in het treffen in de Noordwjjkse North- gohal hevig, maar kon niet ver hinderen dat de duidelijk sterke re thuisploeg met de punten wegliep. Het werd niettemin een sportief en aantrekkelijk duel, waarin Noordwijk bij rust al met 3-0 leidde. Noordwijk zette zijn overwicht ook na de hervatting in treffers om, terwijl Zoet voor de enige tegentreffer van Land wer tekende: 6-1. Doelpunten makers bij Noordwijk: Jos. Smits (4), René van Hesbergen (2). ROAC'79 - Menken 2-7 Voordat de ploeg uit Roelofa- rendsveen goed en wel wist wat er gebeurd was, had de Menken- brigade met twee treffers in twee minuten al een ruime voor sprong genomen. ROAC'79 moest toen nadrukkelijk de aan val gaan zoeken wilde het in sporthal 'De Tweesprong' niet met lege handen blijven staan. Dat was koren op de molen van Menken, dat de voorsprong nog voor rust uitbouwde tot 1-4. John Bakker zorgde voor de tegentref fer. Na de pauze bleef ROAC'79 aandringen, maar Menken gaf geen krimp. Het. werd uiteinde lijk 2-7, met een doelpunt van Hans Witteman voor ROAC'79 en Smit, Geerlings (2), Muile kens, Kasper en Kesbergen (2) als scorers voor Menken. Bahlman - Hazepoel 4-3 Het enerverende duel werd pas in de laatste minuten beslist ih het voordeel van de Alphenaren, die extra dank verschuldigd wa ren aan tegenstander Walter Koek. De onfortuinlijke Haz4- poel-speler bezorgde Bahlman middels een treffer in eigen doel aan de gelijkmaker en miste ba- vendien bij een 4-3 stand vlak voor tijd een strafschop. Haze poel had voor rust de leiding ge nomen door goals van Leonder Rietbroek (2) en John van Klinki Frans Bouwman, die eveneens een penalty onbenut liet, gaf d£ Alphenaren nog voor de pauzê hoop: 1-3. Na de hervatting zorg' de Wim Latumanuwy voor dè aansluiting, Koek voor de gelijkj maker en Jan Verwoerd voor dë winnende treffer. ALPHEN AAN DEN RIJN - AZC gaat opnieuw de uitdaging van de Europa Cup aan. Maar ondanks een achtjarige, onafgebroken ervaring vormt de in het verleden opge bouwde faam (in '83 nog finalist in Genua) niet langer een garantie meer voor een langdu rig verblijf op het Europese toneel. De Alphense waterpoloërs hebben plaats genomen tussen de coulissen, in de hoop dat zij zich in de komende jaren weer in de kijker kunnen spelen. NEW YORK (AFP) - Ivan Lendl zal zich alsnog voegen bij de Tsjecho- slowaakse tennisploeg, die eind deze week in de halve firikles van het toernooi om de Davisbeker uit komt tegen West-Duitsland. Lendl, die een ontsteking heeft aan de rechterarm, zal indien de stand dat nodig maakt, alleen uitkomen in het dubbelspel met Smid. DUBLIN/WERKENDAM (AFP/ ANP) - Alleen de landskampioen bij de vrouwen, Doppeldouche Den Helder, is erin geslaagd om de eerste wedstrijd uit de Europese ti telstrijd in winst om te zitten. De Nederlandse vertegenwoordigers bij de mannen, Werkendam en Haaksbergen weten zich na de eer ste ontmoeting reeds kansloos. Supercracks Werkendam heeft de eerste ontmoeting voor het Eu ropa Cup 3-toernooi in eigen hal verloren. Caja de Alava was gister avond met 88-73 duidelijk de bete re ploeg. In de eerste helft regeerde de wanorde. Werkendam barstte van de zenuwen en de Spaanse te genstrevers wekten niet de indruk erg serieus met de wedstrijd bezig te zijn. Na enige tijd kreeg Werkendam, dat eerder in de week coach Roel Tuinstra buitenspel had gezet en nu met manager Ton van Velzen en Theo Kropman ver der gaat, iets meer controle op het spelverloop. Vooral in de rebound was er een merkbaar overwicht. Met Meivin Polk op de 3-puntlijn in vorm, ging de thuisclub via 16- 14 (10e minuut) met 41-34 de kleed kamers in. In de tweede helft verloor Werkendam al snel het rebound- overwicht. Door een snel opgelo pen vierde fout voor Kropman moest er ook op de spelverdelers- plaats worden ingeleverd. Na vijf minuten was de voorsprong dan ook nog slechts één punt: 49-48. De Spanjaarden lieten zich ech ter niet opnieuw verrassen. Halver wege de tweede helft stond het 59- 67 en Werkendam zat diep in de problemen. Vooral onder de bor den ging het mis. Aanvallend liep alles vast en verdedigend kreeg de Amerikaan Simmons te veel ruim te. Met 73-88 was de thuisnederlaag van Werkendam een feit en mag men volgende week alleen nog ho pen op een wonder. Haaksbergen Permalens Haaksbergen heeft dinsdagavond in de eerste wed strijd voor de eerste ronde van het basketbaltoernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars een zware nederlaag geleden tegen Manchester United. In Manchester bleef de thuisploeg heer en mees ter met 95-58. Bij de rust stonden de Nederlanders, die het afgelopen weekeinde al een gevoelige tik kre gen van BS Leiden, met 56-20 ach ter. Den Helder Den Helder heeft gisteren in Du blin de eerste wedstrijd voor de eerste ronde van het basketbaltoer nooi om de Europese beker voor landskampioenen tegen Naonh Nhuire Dublin met grote cijfers ge wonnen: 134-65. Bij de rust stond de Noordhollandse ploeg van coach Meindert van Veen al ruim voor met 63-29. Topscorers waren: Jolande Ravensburg (38), Jolanda Hoolboom (22) en Marion Velzen- boer (30). Gerenommeerde spelers als Jan Evert Veer, Ton Buunk en Ed van Es hebben AZC de laatste twee jaar de rug toegekeerd. Met een nieuwe, jonge ploeg in opbouw ffaat AZC zich het komende week einde op de eerste plaats testen. Een meevaller is dat de waterpolo- commissie van de LEN (Europese organisatie) de ploeg op basis van eerdere resultaten 'geplaatst' heeft voor de eerste ronde in Dubrovnik. Dat betekent dat van hogerhand verwacht wordt dat de regerende landskampioen zich zal kunnen plaatsen voor de kwartfinales. AZC en de plaatselijke favoriet Jug hebben die voorkeursbehandeling van de waterpolo-autoriteiten ge kregen ten koste van de zwakker geachte medestrijders SKK Stock holm uit Zweden en Atse Graz uit Oostenrijk. Istvan Goór, de Hongaarse trai ner in Alphense dienst, kan zich wel vinden in het standpunt van de Europese waterpolocommissie. Ook hij gaat er vanuit dat zijn ploeg de mogelijkheden heeft om de eerste ronde te overleven. Bru taal zegt hij: "Komen we niet ver-' der, dan moeten we maar een ande re sport kiezen. Schaken of postze gels verzamelen kan ook heel leuk zyn". Maar snel beseft hij dat zijn jonge ploeg beslist geen favorie- tenrol (meer) zal vervullen. Op pa pier misschien wel, maar in de praktijk zal dat moeten blijken. "We moeten slim zijn", zegt hij dan. "De Zweden ken ik niet. Ik weet dat ze geen klassespelers heb ben. Ze schijnen wel zeer hard te spelen. Graz zegt me ook niets, maar dat kan geen probleem zijn. Of het zou moeten zijn dat we die ploeg in de eerste wedstrijd krij gen. We zullen in ieder geval voor onderschatting moeten waken". Wat dat betreft kreeg AZC zater dag in de competitie nog een be hoorlijke waarschuwing van Het Ravijn, dat in Alphen een voor de thuisploeg beschamende 0-3 voor- Programma in Dubrovnik: vrijdag: 18.00 uur Graz - AZC, 19.00 i Stockholm Jug. r Stockholm Graz, 19.00 sprong nam en maar nipt verloor: 11-8. Tekenend in die wedstrijd was dat de persoonlijk verdediging bij AZC niet werkte en slechts een ruimte-verdediging uitkomst bood. AZC beweegt zich momen teel tussen uitersten. Goór: "Tegen Het Ravijn zaten we in een diep dal. Hoewel je probeert duidelijk te maken dat ook dat een lastige wed strijd kan zijn, nemen de spelers het toch onbewust als een 'makkie' op. Dan krijg je dat. Terwijl ze voor de competitie toch tegen ploegen als Vasas Boedapest en VZC erg goed konden knokken. Dat waren fysiek sterke ploegen en toen dacht ik dat het vanaf dat moment wel eens goed zou kunnen gaan". Inmiddels is Goór er ook achter gekomen dat zijn spelers in het wa ter 'nog veel te braaf zijn. Dat mag tegen de felle Zweden beslist niet het geval zijn, anders zou AZC nog wel eens kopje onder kunnen gaan. En als dan een verliespartij tegen de veruit sterkste ploeg van het ge zelschap, Jug ("Maar het zou niet fraai zijn om die wedstrijd met vyf of zes doelpunten te verliezen"), wordt ingecalculeerd, dan is duide lijk dat AZC het meeste gevaar van Zweedse zijde te duchten heeft. Zoals bekend gaan twee van de vier ploegen over naar de volgende ronde. Goór is nog niet zover dat hij zijn team in Joegoslavië de door hem gepropageerde nieuwe spelstyl dwingend zal opleggen. Hij fcit met een erfenis van de vorige generatie, die gewend was om 'schaakpolo' te spelen. Nu de Hongaar door het ontbreken van een daarvoor nood zakelijke sterke midvoor het tem po drastisch wil verhogen, vraagt hij om geduld. "Van een nieuwe stijl kan ik nu nog niet spreken. We hebben het drie keer geprobeerd. Dat is weinig, je hebt er maanden Uitslagen toto 39 A: Ajax-FC Porto Barcelona - Spartak Praag Celtic Glasgow - Atlet. Madrid Dinamo Kiev - FC Utrecht Hamburger SV - Sparta Panathinaikos - Torino Sportin PSV-A De juist ingevulde kolom dient er als volgt uit te zien: 3-2-2-1-1-2-1-3-3-1-2-1. wakije (15.00), Sovjetunie - Bulgarije 19*00), Italië - Polen (21.00). Zaterdag 5 oktober: Tsjechoslowakije - Bulgarije (15.00), Polen - Sowjet-Unie (17.00), Frankrijk - Italië (19.00). Zondag 6 oktober: Bulgarije - Polen (12.00), Italië - Tsjechoslowakije (14.00), Sowjet- Unie - Frankrijk (16.00). Vrouwen A-finales, Arnhem Donderdag 3 oktober: Italië - DDR (15:00), BRD - Tsjechoslowakije (19.00), Nederlpnd - Sowjet-Unie (21.00). Vrijdag 4 oktober: DDR - BRD (15 00), Sowjet-Unie - Italië (19.00), Tsjechoslowa kije - Nederland (21.00). Zaterdag 5 oktober: Italië - BRD (15*00), Sowjet-Unie - Tsjechoslowakije (17.00), Ne derland - DDR (19.00). Zondag 6 oktober: Tsjechoslowakije - Italië (12.00), BRD - Nederland (14.00), DDR - Sowjet-Unie (16.00). menië (15.00), Nederland - Spanje (19.00), Joegoslavië - Zweden (21.00). Vrijdag 4 oktober: Spanje - Griekenland De uitslag van Spi.1'77 is: 2-7-7-T-3-1- gjffi, *™d Zaterdag 5 oktober: Joegoslavië - Spanje (15.00), Nederland - Griekenland (17:00), Zweden - Roemenië (21.00). Zondag 6 oktober: Griekenland - Joegosla vië (12.00), Spanje - Zweden (14.00), Roe menië - Nederland (16.00). Vrouwen B-finales, Sittard Donderdag 3 oktober: Griekenland - Polen (15.00), Bulgarije - Hongarije (19.00), Roe- Programma Europees kampioenschap Mannen A-finales, Amsterdam Donderdag 3 oktober: Tsjechoslowakije - Sowjet-Unie (15.00 uur), Polen - Frankrijk AZC-coach Istvan Goór: "Komen een andere sport kiezen". voor nodig om de spelers in dat sa menspel te betrekken. Vergeet niet dat ze de laatste zes jaar het spel altijd maar langzaam opgebouwd hebben. Ik verlang nu van ze dat ze voor iedere aanval gaan sprinten. Dat vergt een goede conditie en ik weet niet of ze die al hebben. De jongens begrijpen ook nog niet hoe belangrijk een goede tactiek voor hen kan zijn". De AZC-coach eist wel een volle dige inzet en concentratie, hoewel dat vanzelfsprekend zou moeten nadruk op. "De club heeft financië le problemen gehad. Desondanks kunnen we nu toch Europa Cup spelen. Alle spelers hebben dan ook een morele verplichting om zo goed mogelijk te presteren. Ten slotte is het een heel belangrijk toernooi. In Nederland zelf leer je nauwelijks meer bij. En komen we bij de laatste acht, nou, dan zien we wel verder". WIM VAN WANROOY (15.00), Frankrijk - Bulgarije (19.00), Polen - Roemenië (21.00). Zaterdag 5 oktober: Hongarije - Frankrijk (15.00), Griekenland - Roemenië .(17.00), Bulgarije - Polen (19.00). - Hongarije (16.00). Koersen van Duindigt: Hockeyers Nieuw Zeeland laten kansen onbenut ROTTERDAM (ANP) - In de kortste partij tot nu toe zijn wereldkam pioen Anatoli Gantwarg en uitdager Rob Clerc in de achtste partij van de match om de wereldtitel dammen remise overeengekomen. De Nederlan der kwam na één uur en zeventien minuten spelen op de negentiende zet met het voorstel de punten te delen. Na acht partijen is de stand in even wicht: 8-8. De opening werd door Gantwarg in hoog tempo gespeeld, terwijl Clerc voor zijn achtste zet bijna een kwartier bedenktijd uittrok. Vermoedelijk heeft de Nederlander op dat moment de gevolgen berekend van het lo gisch te verwachten verloop. Drie zetten later zette hij een grote vereen voudiging in, waarbij wederzijds niet minder dan zes schijven van het bord verdwenen. Wereldkampioen Gantwarg zag dat alles met veel ge noegen aan, omdat hij niets liever wilde dan een vlotte remise. Niet om de jarige hoofdarbiter Thon Nobbe een plezier te doen, maar vanwege een soort bijgeloof. „Veel grootmeesters hebben op hun verjaardag een be langrijke partij verloren. En omdat de organisatie had besloten mijn ver jaardag ook min of meer ook te vieren, voelde ik niets voor een langduri ge partij", aldus de Witrus, die op de voor vandaag geplande rustdag 37 jaar wordt. Gretig ging hij dan ook in op het vredesvoorstel van de uitdager, die er in de noodzakelijke opbouwfase'óp de 19e zet geen brood meer in zag. „Tenslotte had ik al een uur gebruikt en hij iets meer dan een kwartier", lichtte Clerc zijn vroegtijdige aanbod toe. In ieder geval had de organisa tie alle tijd om na de partij zowel de arbiter als de wereldkampioen enkele cadeautjes aan te bieden. Voor de Sovjet-equipe was het mooiste cadeau dat zij gisteravond te gast waren in het Feyenoord-stadion voor het voet balduel tegen Sporting Lissabon. Het zettenverloop was: Gantwarg (wit) - Clerc. 1. 32-28 20-25, 2. 38-32 14-20,3. 43-38 10-14,4.49-43 5-10,5.31-26 20-24,6. 36-31 15-20, 7. 41-36 18-23, 8. 46-41 10-15, 9. 31-27 12-18, 10. 36-31 7-12, 11. 41-36 24-29, 12. 33x24 20x29, 13. 28-22 17x28, 14. 27-21 16x27, 15. 31x24 19x30, 16. 35x24 23-28, 17. 32x23 18x20, 18. 39-33 14-19, 19. 44-39 13-18. Remise op voorstel van Clerc. Jongejan, zagen zich in Nederland nu echter voor de tweede keer ge dwarsboomd. Dinsdag bleek landskampioen Kampong in Utrecht veel te sterk (4-1). In het Wagenerstadion bood Nieuw-Zee- land eigenlijk alleen in de tweede helft goede tegenstand. In het Nederlands elftal was hoe genaamd niets te merken van de beroering, die onlangs ontstond door het bedankje van Tom van 't Hek. De bekritiseerde Ties Kruize speelde als laatste man niet slecht, maar ook niet vlekkeloos. Hij stond echter weinig onder druk. In zijn totaliteit speelde de verdedi ging, met in het doel Tilburger Lei stra en op links debutant Van Kersbergen (hij werd diep in de tweede helft vervangen door een andere debutant, Bovelander) ver trouwenwekkend. Goede combinaties waren gister- de wereldcup. Om wat avond echter zeldzaam. Pas in de de Europese omstan- slotfase kwamen de te lang uitge- AMSTELVEEN (ANP) - Het Ne derlandse herenhockeyteam mocht zich gisteravond in Amstel veen gelukkig prijzen, dat Nieuw- Zeeland acht strafcorners onbenut liet. Anders zou het er zeker som ber voor Oranje hebben uitgezien. Nu zegevierde de nationale ploeg met 3-1 na een ruststand van 1-0 door een doelpunt van aanvoerder Ties Kruize, die na een kwartier liet zien hoe een korte hoekslag moet worden genomen. Deze gra tis les van de Hagenaar was aan de Nieuwzeelanders echter niet be steed. Beide teams bereiden zich voor op grote toernooien. Nederland speelt van 16 tot 24 november in Perth mee in de zevende editie van de strijd om de Champions Trop hy, de Kiwi's treden later deze maand in Barcelona aan in het toernooi om de Intercontinentale i beker, het voorportaal van de vol gend jaar in Londen te houden strijd i eerder digheden te wennen streken de Nieuwzeelanders vorige week al in de Bondsrepubliek neer om het af gelopen weekeinde meteen een vierlandentoernooi te winnen door alle tegenstanders (Japan, Argenti nië, maar ook de sterke Westduitse ploeg) te verslaan. HILVERSUM (ANP) - In het Ne derlands rugby-vijftiental dat za terdag in Stockholm tegen Zwe den zijn eerste wedstrijd zal spelen in de b-poule van de FIRA-landen- competitie is een wijziging geko men. Full-back André Marcker kan de openingswedstrijd van de win naar van de Nordik-cup wegens werkzaamheden niet meemaken. Hij wordt op zijn plaats vervangen door Rien Kroeze van Ascrum ter wijl de plaats op de bank wordt in genomen door de derde telg uit de rugbyfamilie uit Castricum, Matts Marcker. bleven impulsen van rechtsbuiten Van Grimbergen, waarvan in de laatste minuut de overigens onop vallende Schaeffers profiteerde. Parlevliet, met Delissen en Bove lander overgekomen van Jong Oranje, maakte het mooiste doel punt. Zes minuten na rust was hij net iets eerder bij de bal dan doel man Melhuish en onbedaarlijk hard trof de Tilburger (er stonden drie spelers van de in de competi tie goed draaiende club in de basis) doel. Vier minuten voor tijd redde Daji voor de bezoekers de eer. Boksen - Alex Blanchard neemt op de uitdagerlij st van de WBC (World Boxing Council) over de maand september in de zevende plaats in. De Europese kampioen half-zwaar- gewicht is geklasseerd achter vier Amerikanen Johnson, Mustafa Muhammed, Davis en Williamson), de Ghanees Mohammed en Ste wart uit Trinidad. Titelhouder in deze categorie is de Amerikaan Mi chael Spinks. EERSTE KOERS, 2040 meter: 1. Yamie Pluto (J. Dijs) 2.48,0 - 1.22,4; 2. Zudella Be- roona; 3. Zingaro Melodie. Toto: winnend f. 11,10, plaats f. 2,90, f. 1,50, f. 1,30, koppel f. 28,50, trio f. 158,90. TWEEDE KOERS, 2040 meter: 1. Young Yver Weber (H.W. Langeweg) 2.48,6 f. 3,60, plaats f. 1,60, f. 1,60, koppel f. 3,20, trio f. 93,80. DERDE KOERS, 2040 meter: 1. Zebrano du Bois (N. Knoll) 2.45,2 - 1.21,0; 2. Zignal Frisia; 3. Zingaro Evento. Niet gestart: Wal- dolala. Toto: winnend f. 1,50, plaats f. 1,00, f. 1,50, koppel f. 3,90, trio f. 8,40. VIERDE KOERS, 2000 meter: 1. Flintstone (H.J. van de Kraats) 2.12,4; 2. Hollow Dan ce; 3. Sparkling Anne. Toto: winnend f. 5,80, plaats f. 1,20, f. 1,20, koppel f. 4,80, trio f. 49,50. VIJFDE KOERS, 1609 meter: 1. Yvan S (J. van Dooyeweerd) 2.08,3 - 1.19,7; 2. Ynette Baker; 3. Yvo. Niet gestart: Yoland Prince en Werrol Hanover. Toto: winnend f. 4,70, plaats f. 3,10, f. 2,70, f. 2,20, koppel f. 29,50, trio f. 346,30. ZESDE KOERS, 2040 meter: 1. Wilton Star (P. Solleveld) 2.43,9 - 1.20,3; 2. Winnie Queen; 3. Vina O. Niet gestart: Uncle Glim. Toto: winnend f. 11,20, plaats f. 2,80, f. 2,60, f. 1,60, koppel f. 59,00, trio f. 285,20. ZEVENDE KOERS, 1800 meter: 1. Variety Girl (J.H. Smith) 1.59,2; Lyptosol Velvet; 3. Mebi. Toto: winnend f. 2,60, plaats f. 1,30, f. 1,90, koppel f. 8,40, trio f. 40,50. ACHTSTE KOERS, 2040 meter: 1. Wood- f. 1,40, f. 3,40, f. 2,80, koppel f. 23,8( Omzet van de totalisator: f. 235.988,00. ADVERTENTIE Dat wordt me een feest zeg, de 750ste Staatsloterij! Liefst 6 miljoen extra aan prijzen. Met totaal 60 miljoen in de prijzenpot Waaronder twee keer 'thalf miljoen Schoon! Die kans mag u niet laten liggen Koop daarom nu een Jubileumlot De verkoopadressen staan in de Gouden Gids. En er komt een feestelijke Jubileum uitzending op TV. Dinsdag 29 oktober, NOS, Ned. 11 Dat wordt me een prijzenfeest dit keer! Deze teer nog meer kans in de Staatsloterij.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 15