Foto-afdrukken altijd laaggeprijsd! Ir Vrijdag Zaterdag Voordeel Vrijdag Zaterdag Voordeel Vrijdag Zaterdag Voordeel Vrijdag Zaterdag Voordeel 25?5 31so 25.- 12?5 ITT 4 weken aanbieding VROOMS DREESM ANN Nieuw. De door-en-door verzinkte 10 0 en200van Audi. Verse rookworst. Ca. 20 minuten in warm water (niet koken). klaar! 2? 398 Perstuk 2S9 Per 2 stuks-5^0 Terrasso vinyl. Los legbare vloerbedek king. Bleu, grijs of beige, met prachtige ruitmotief. Breedte 200 cm, per mtr 2M5~ Bike shopper de luxe. Royale en elegante fiets/ boodschappentas van sterk, waterdicht materiaal. Met afgedekte haken. Grijs of beige-35r- m aWefcng levensmtddeten Wit lakenflanel per meter. Warme, 100% katoenen kwaliteit. Br. 240 cm 1&95~ Br. 200 cm 13^ Br. 150cmJft9S" 14.- 12.- 9.50 U I* Heren shetlandpullover. Met V-hals of ronde hals. Van 100% zuiver scheerwol in diverse uni modekleuren. Mt. 50 t/m 56 -28r- Prima damesparaplu. Van transparant kunststof. Met houten steel/greep plus draagkoord. Diverse fraaie uni kleuren 44£5- Stereo kleuren-TV met teletekst Met 66 cm beeldscherm, kabeltuner voor 99 kana len en 30 voorkeur programma's. Muziekvermogen 30 Wat! Incl. infrarood afstandbediening. Adviesprijs 2298- Onze prijs 1889r- Vraag bij de klantenservice naar onze zojuist verschenen jeugdf older: 'Go where the action is!' Tal van mogelijkheden in kleuren zwart/wit. O.m. vergrotingen van foto of dia en miniposters. Grootformaatkleurenafdruk 10x15 of 10x13 slechts 0.7510x10 slechts Nabestellingen, meerprijs per stuk 0.10 Film ontwikkelen, kleur of zwart wit 3.25 t\6S Standaardkleurenafdruk f\50 We 9x13 of 9x11,5 slechts 0.65 9x9 slechts U« 10x15 cm kleurerv vergroting van klein- beelddia. Per stuk MS" V&D bruist van leven. Al bijna 100 jaar! Ook geldig op de plaatselijke koopavond swus 23 t/m 29 september NATIONALE COLLECTE NIER STICHTING NEDERLAND Giro 388000 Nieuwe uitgaven - 'Negenentwintig gedichten' is een se lectie uit de gedichten, die de Leidse hoogleraar in de klinische neurofysiolo gie Hilbert Kamphuisen voor intimi schreef. De bundel is verschenen in een oplage van 300 genummerde en gesig neerde exemplaren. Titogra, prijs 19,50. - 'Een vrouw bezoeken', een nieuwe bundel gedichten van Neeltje Maria Min. Bert Bakker, prijs 14.90. - 'Het lege testament', een onderzoek onder jonge kerkverlaters. Door Piet van der Ploeg, die tot de conclusie komt dat de jeugd de kerken niet verlaat om dat zij wat anders wil, maar dat de kerk van binnenuit vermolmt. Dat van huis uit het geloof zijn invloed verbest. We- ver, prjjs ƒ25,-. - 'De vervloeking' werd door de Ste phen King geschreven onder het pseu doniem 'Richard Bachman' omdat hy bang was dat de zoveelste King wel eens te veel van het goede zou zijn. Maar het duurde niet lang of de werkelijke naam van de auteur was bekend. Bruna, prijs 24,90. - 'De zeevlam' verhalenbundel varr Hermine de Graaf, waarin het doodsmo tief en de onverzettelijke wil tot overle ven in een Uefdeloos geordende wereld centraal staan. Meulenhoff, prijs 29,50. - 'Een paar woorden per dag', roman debuut van Sonja Pos, die de lezer één dag meevoert in de gedachten van Lisa, werkster in een ziekenhuis, die machte loos moet toezien bij het lijden rondom haar heen. Contact, prijs 19,50. - 'Gedichten', keuze uit eigen werk van Elisabeth Eybers, F.Harmsen van Beek, Judith Herzberg, Hanny Michae- Us. Annie M.G.Schmidt en M.Vasabs. Jubileumuitgave Van Oorschot, prijs ƒ9,90. - 'Liefdes tredmolen', verhalenbundel door A.Koolhaas. Van Oorschot, prijs 19,90. - 'Het verleden van Columbus', ge dichten van Maurice Gilhams. Meulen hoff, prijs 24,50. - 'De gevarendriehoek (De tandeloze tijd 2)', roman van A.F.Th.van der Heij den. Querido, prijs 39,-. - 'Logboek van een terugkeer naar mijn geboorteland'. Een jonge zwarte heeft zijn opleiding aan een elite-hoge school in Parijs voltooid en keert aan de vooravond van de Tweede Wereldoor log terug naar de Franse Antillen. Zo ontstond Aimé Césaires logboek. In de Knipscheer, prijs 29,50. - 'Het circusmeisje' door de Brazi liaanse schrijfster Lygia Bojunga Nu- nes, die een taal hanteert die niet alleen kinderen van elf jaar en ouder zal beko ren. Westfriesland, prijs 16,90. - 'Dagen van angst', een aangrijpend jeugdboek door Barbara Claassen Smucker. Voor de jeugd vanaf 11 jaar. Kathe Recheis. Voor de jeugd vanaf 10 jaar. Westfriesland, prijs 18,-. - 'Bloed op het strand', nieuwe verha len van Koos van Zomeren, Wim Zaal, Jan Brokkèn, Marijke Höweler, Ger Verrips, Rudolf Geel, Ed Schilders. Maijan Berk, Bert Vuijsje, Conny Cou perus spers, i Paul Binnerts. De Arbeider- ïn de mierenhoop' door Heiderose en Andreas Fischer-Nagel en 'Het leven van de pad' door Elvig Hansen zijn twee nieuwe uitgaven in de inmiddels tot tien delen uitgegroeide reeks foto-dieren boeken van Meulenhoff Informatief. Prijs 19,50 per stuk. - 'De groote waereld in 't kleen ge- schildert' (Nederlandse kartografie tus sen de middeleeuwen en de industriële revolutie) is samengesteld door Kees Zandvliet, hoofd van de kaartenafdeling van het Algemeen Rijksarchief. Het boek is min of meer een uitvloeisel van de kartografietentoonstelbng, die in middels naar het buitenland is gezon den. Canaletto- Alphen aan den Rijn. - Annette leeft op' door Robert Schrei- ner. Hij vertelt in dit boek over zijn geestelijk en lichamelijk zeer zwaar ge handicapt kleinkind Annette, dat zich door zijn grote toewijding toch maxi maal kan ontplooien. Ploegsma, prijs 22.50. - 'Leven en liefdes van een duivelin' door Fay Weldon. 'De zwartste satire van deze schrijfster tot nu toe. De ge bruikelijke oorlog tussen man en vrouw wordt vanuit een zeer aparte invalshoek bekeken', zo staat er op de flap. Wie Fay Weldon kent weet wat er te verwachten is. Zü of hy wordt niet teleurgesteld. Bert Bakker, prys ƒ29.90. - 'Buitenlandse verhoudingen', ro man van Alison Lurie. Het verhaal: van twee Amerikanen in Londen. Zy een opoogiyk vrouwtje, hy pas gescheiden. Eindelijk doet pekel meer Audi heeft definitief afgerekend met roest. Voortaan wordt elke nieuwe Audi 100 en 200 volledig geconstrueerd uit dubbelzijdig verzinkt plaatstaal. En waar zink is, kan geen roest zijn. Nu niet. Over 2 jaar niet. Over 10 jaar niet. Eindelijk kunnen steenslag en pekel geen I spatje kwaad meer. Eindelijk is het afgelopen 1 met corrosie van binnenuit. a En zit er een kras op de lak? Bij een door- en-door verzinkte Audi krijgen de gevreesde bruine spikkeltjes geen kans meer om voort te woekeren. 'n Argument dat telt als u van plan bent J een Audi aan te schaffen. Om van de inruilt prijzen straks nog maar te zwijgen. Voorsprong door techniek

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 24