Protest tegen Weteringpark Zoeterwoude: zenders erbij Leiderdorper solliciteerde niet, maar werd wel afgewezen Marathon als p.r. voor Alecto Opzet plan niet veranderd Paal moet auto's van speelplaats weren Voorschoten moet straat noemen naar mensenredder Bekladders ontmaskerd Doorrijder later aangehouden Sieraden en cheques weg Burgmeester opent 'De Binckhorst' PAGINA 2 REGIO LEIDEN DONDERDAG 19 SEPTEMBER 1985 LEIDERDORP - "Tegenwoo. dig hoefje niet eens meer te solli citeren om te worden afgewe zen". Een 23-jarige Leiderdorpse student in de organische chemie stond onlangs wel heel raar te kijken toen hij van het instituut voor toegepaste chemi van TNO een keurige brief kreeg waarin hem werd meegedeeld dat hij als kandidaat voor de functie van polymeer-chemicus was afgeval len. "Ik dacht: wat krijgen we nou? Ik heb nog nooit gesolliciteerd naar welke baan dan ook en dan krijg je zo'n afwijzing van TNO in de bus. Het adres klopte pre cies. Het is voor mij een raadsel hoe ze zo'n vergissing hebben kunnen maken". De student wil anoniem blijven omdat hij vreest dat hij bij daadwerkelijke sollici taties hinder zou kunnen onder vinden van een eerdere 'misluk te' sollicitatie. Naar aanleiding van het verba zingwekkende bericht van TNO heeft de Leiderdorper een brief teruggestuurd. Daarin wijst hij ing. M.A.J. Ankreutz op het "in ternationaal vermaak" dat de brief van TNO heeft opgeleverd. Tevens geeft hij Ankreutz te ver staan dat de brief voor de terug vindbaarheid in het archief on der het kopje 'Curiosa' zal wor den gerangschikt. De student be sluit met: "Ik wens u succes met uw personeelspolitiek waarin elementen van paragnostiek niet verheeld blijven". Een antwoord op zijn schrijven heeft de Leiderdorpse chemicus in spe nog niet gehad. "Ik ver wacht toch minstens een veront schuldiging", is zijn laatste woord. Te hopen is dat de prema ture afwijzing geen voorteken is voor de verdere loopbaan van de student die in december hoopt af te studeren. Een telefoontje naar de perso neelsdienst van TNO in Zeist maakt een hoop duidelijk over het misverstand. Ingenieur An kreutz: "Die meneer heeft zich destijds op een banenmarkt in Leiden aangemeld bij ons be drijf. Daar heeft hij zijncurricu- lum vitae gegeven, zodat hij in ons bestand is opgenomen. Voor de functie van polymeer chemi cus hebben we zijn papieren ook meegewogen. Het is heel gebrui kelijk dat we bij een breed scala van banen een groot aantal solli citanten bekijken. Waarschijn lijk heeft hij zich dat niet gereali seerd. Zijn brief naar aanleiding van onze afwijzing heb ik nog niet ge lezen. Het lijkt me niet nodig dat we onze verontschuldigingen aanbieden. Hij wist wat hij deed toen hij ons zijn gegevens gaf op de Leidse banenmarkt. Maar als mensen me in het ootje willen nemen, kan ik dat natuurlijk ook niet ruiken". LEIDERDORP - Ruud en Ria Lubbers komen, Toxopeus even eens - als hij maar niet hoeft te spelen, luidt de voorwaarde - en Patijn heeft ook 'ja' gezegd. De Leiderdorpse leraar Toon Spies is al maanden bezig met het 'ron selen' van bekende Nederlan ders. Zoveel mogelijk klinkende namen tracht hij te bewegen op 12 oktober naar Leiderdorp te komen om de openingsfestivitei ten van het kunstgrasveld van hockeyclub Alecto luister bij te zetten met een marathon, die 24 uur moet duren. De laatste stand van zaken: naast bovengenoemd minister presidentsechtpaar, de staats raad en de commissaris der ko ningin van Zuid-Holland is de komst definitief zeker van Ad Ploeg (hij speelt ook). Voor een forumdiscussie, die om tien uur in hotel Ibis moet beginnen, heb ben toegezegd: Elsemiek Hillen, een van de leden van het hockey team dat goud won bij de Olym pische Spelen '84, evenals de he ren Geldens en Reitsma van de stichting die het vierjaarlijks sportevenement naar Amster dam wil halen. Spies verwacht veel van die discussie. "Let maar op: daar wordt echt nieuws gemaakt. Ik heb niet voor niets de omroepen uitgenodigd". Jammer, maar minister Winse- mius heeft inmiddels afgehaakt. "Hij moest een marathon lopen", weet Toon Spies. En ook staats secretaris Van der Reijden is "helaas verhinderd". Op het verlanglijstje staan ver der nog minister Brinkman, André van der Louw en consul Rabbani. Zij moeten nog even worden 'bewerkt' door Toon Spies. "Minister Rudingh zou vandaag door een vriendje van me aan de arm worden getrok ken". Hoe krijgt hij die mensen zo gek? WASSENAAR - B en W van Wassenaar zien in de reacties die zyn binnengekomen op het voorontwerp-bestem mingsplan Weteringpark geen aanleiding de opzet van het plan te veranderen. Wel zijn op bepaalde punten wijzigin gen aangebracht. Het bestemmingsplan voorziet in de bouw van 350 woningen in het noordelijk deel van de ge meente met een eventuele uitbreidingsmogelijkheid tot 865 woningen. De meeste reacties, 143 in totaal, zijn afkomstig van mensen die in of nabij het Van Polanenpark wo nen. Het gaat hier om bezwaren te gen de woningbouwlocaties, hetzij omdat de noodzaak niet zou zijn aangetoond, dan wel dat de wo ningbouw "de openheid en de be leving van het polderlandschap" aantast. Met name de westlocatie, de plaats even ten noorden van het van Polanenpark waar 195 wonin gen zullen verrijzen, stuit op be zwaren. Het vrije uitzicht dat hier door verloren gaat is de bezwaar makers een doorn in het oog en zij stellen dan ook voor de westlocatie te verplaatsen naar de oostkant van de Zijlwatering. B en W geven toe dat dat uitzicht voor de betref fende buurtbewoners een bepaal de waarde heeft maar, zo voegen ze er fyiftjes aan toe, "dat kan echter niet gezegd worden van die brief schrijvers die midden in het Van Polanenpark of langs de Van Cra- nenburchlaan wonen". Wel zal er een randpark tussen de nieuwe en de bestaande buurten met fiets- en wandelpaden worden aangelegd, een "landelijk woon- en overgangs gebied dat ook voor deze brief schrijvers aantrekkelijke gebruiks mogelijkheden zal bieden". Een opvallende wijziging in de plannen wordt gevormd door een te bouwen brug die de beide nieu we woongebieden ter weerskanten van de Zijlwatering moet gaan ver binden. In het voorontwerp-be stemmingsplan wordt de noodzaak van een dergelijke brug, die ook voor auto's is bestemd, niet inge zien terwijl zoiets ook teveel geld zou gaan kosten. B en W hebben nu besloten het plan zodanig aan te passen dat er wel een brug voor au to's kan worden gebouwd maar de ze zal een "sobere en beperkte uit voering" krijgen. Wat het openbaar vervoer be treft: er wordt afgezien van het plan de bestaande buslijnen om te leggen in de. richting van de toe komstige woongebieden. Een keerlus voor bussen aan het einde van de Van Duivenvoordelaan wordt als een ongewenste oplos sing ervaren en is dan ook uit de plannen geschrapt. Bezwaar Een hoofdstuk apart vormen de reserve-locaties voor woningbouw in het gebied Weteringpark. Het gaat hier om drie gebieden met een totale ruimte voor zo'n 500 wonin gen. Twee daarvan grenzen aan beide bouwlocaties ter weerszijden van de Zijlwatering terwijl de der de reserve-locatie wordt begrensd door de Deijlerweg, Leliestraat, Rijksstraatweg en het Ammons- laantje. Deze drie gebieden zullen in eerste instantie onbebouwd blij ven maar ze blijven voor woning bouw geclaimd via een zogeheten "wijzigingsbevoegdheid". De Provinciale Planologische Commissie (PPC) heeft echter be zwaar tegen de omvang van de lo catie Deijlerweg/Rijksstraatweg. Wassenaar wil het hele gebied, tot aan het Ammonslaantje, voor wo ningbouw bestemmen, zo valt in het voorontwerp-bestemmings plan te lezen. De PPC daarentegen adviseert deze reserve-locatie te beperken tot de Weijermanstraat maar, aldus B en W, dat zou een "willekeurig gekozen grens" zijn. Als compromis stellen ze voor de grens te trekken bij het eind van de bebouwing van de wijk Ter Weer. Een andere aanpassing vindt plaats door in het genoemde ge bied ruimte te reserveren voor een eventuele nieuwbouw van de Ame rican School of the Hague die de gemeente hierom heeft gevraagd omdat de helft van de leerlingen uit Wassenaar afkomstig is. Er zal 4 a 5 ha voor de school worden gere serveerd,. die qua omvang verge lijkbaar zal moeten zijn met het na bijgelegen St. Adelbertcollege. De reacties op het voorontwerp bestemmingsplan Weteringpark worden a.s. maandag in een open bare vergadering van de commis sie ruimtelijke ordening en open bare werken besproken. New-wave De Leidse new-wave band 'Eu ropean Syndrome' treedt komen de zaterdag op bij de KPJ in de Westender, Klaverbal, Zoeter- woude. Het optreden begint rond elf uur. European Syndrome zegt te worden beïnvloed door muziek van de Stranglers, The Sound, The Smiths en Simple Minds. Het optreden bestaat geheel uit eigen repertoire, gebracht door Pieter Miog (drums), Bert v.d. Mark (bas), Hans Brussee (gitaar en zang), Ruud Brussee (synthesizer) en Liesbetb Esselink (zang). Maatje meer 'Maatje meer', een nieuwe zaak met jonge mode voor grote maten, geeft morgenavond een mode show in het Voorschotens Cultu reel Centrum. De nieuwe herfst- en wintercollectie wordt er vanaf half negen getoond. Kaarten zijn vanaf zeven uur aan de zaal ver krijgbaar, of via telefoonnummer 01717-4391. Kind en tv De tv-programmamaker Peter Levelt komt vanavond in Leider dorp praten over het effect dat 'het glazen oog' heeft op kinderen. Levelt, bekend van 'Sesamstraat', doet dat op uitnodiging van spel en opvoedhuis 'De Kringlop' in de Sjelter aan de Heemraadlaan 67. Na een inleiding over het thema kind en tv is er gelegenheid tot discussie. Er zullen vragen aan de orde komen als: wat laten we de kleintjes zien? Hoe Lang? Wat is pedagogisch en wat niet? Welke rol speelt de tv in het gezin? Aan vang kwart over acht. Kinderen moeten kunnen spelen aan de Tilly Koenenlaan, vond een buurtbewoner. Hij krijgt gelijk, (fotoHolvast) OEGSTGEEST - Bij het speelplaatsje aan de Tilly Koenenlaan in de Oegstgeester nieuwbouwwijk Haas- wijk zal een verwijderbare afsluitpaal worden aange bracht Dit is het gevolg van een klacht van een buurt bewoner die klaagde over het gebruik van de speel plaats als parkeerplaats voor auto's. Op de 'speelplaats' staan geen speeltjes, hoewel dat in het inrichtingsplan van dit deelgebied van Haas- wijk wel als zodanig is aangetekend. Omdat er wegens de afwezigheid van klimrekken auto's gaan parkeren, heeft eèn buurtbewoner de gemeente ingelicht: "Er is genoeg parkeerruimte in de buurt, maar automobilis ten zijn lui, ze willen altijd het liefst zo dicht mogelijk bij de plaats van bestemming parkeren". 'Normaal' staan er drie wagens op het als parkeer terrein in gebruik zijnde speelplaatsje, waaronder een busje. De situatie duurt al minstens drie jaar. Wellicht dat met de afsluitpaal ook wat speeltjes op het pleintje kunnen worden neergezet. "Nou, gewoon, ik schryf ze keurig aan. En als ik dan niet snel genoeg naar m'n zin wat te rughoor, dan ga ik bellen. Zoals bij Lubbers: toen kreeg ik z'n vrouw aan de lijn. Die zei dat het een misverstand moest zijn dat ik niks had gehoord en dat ze zé ker zouden komen. Dat wil zeg gen: als er op het laatste moment niets tussenkomt. Want dat weet je bij zo'n man natuurlijk nooit. Maar zowel Ruud als Ria zijn fer vente hockeyliefhebbers, dus als het even kan zijn ze er gewoon - als trekpaarden. En verder kén ik toevallig wat mensen". Wat beweegt een man als Spies om zoveel vrije uren te steken in het bewerken van bekende Ne derlanders? "Heel eenvoudig: met die ma rathon wil ik Alecto uit de nega tieve sfeer halen. De Leiderdorp se bevolking is momenteel een beetje anti-Alecto, vanwege de komst van dat kunstgrasveld. Dat moet veranderen". VOORSCHOTEN - In dit jaar van herdenking van het einde van de Tweede Wereldoorlog moet Voor schoten een straat noemen naar Raoel Wallenberg, een Zweed die 100.000 Hongaarse joden uit han den van de Nazi's wist te houden. Dit schrijft het in Voorschoten ge vestigde adviesbureau voor Toeris me en Horeca, Tideman in een brief aan de gemeenteraad. Volgens het bureau geldt Raoul als 'een der moedigste en meeste succesvolle strijders tegen men sonwaardig handelen. Hoogst waarschijnlijk zit hij nog steeds in een Sowjet-gevangenkamp'. B en W hebben zich nog niet over de aanvraag uitgesproken. Ge meentesecretaris De Graaff ziet echter weinig mogelijkheden op korte termijn. Het zou onwenselijk zijn om in bestaande wijken zo maar een (nieuwe) straat naar een verzetsheld te noemen. Meer mogelijkheden zouden er zijn in Sterrenburg, de wijk die de komende jaren moet verrijzen ten zuiden van Bijdorp, tussen Vliet en Veurseweg. De kwestie van de straatnamen is daar nog helemaal open, al ligt het voor de hand een beetje structuur in de zaak te bren gen. Bijvoorbeeld door een thema te kiezen. DONDERDAG f3 Leiden LVC - Breestraat. dondercafé, 21-11 Gulden Vlies - Breestraat, voor Onderwijs, Samenlevingsopbouw en Emancipatie, 20 uur. Instituut Burgerraadslieden - Bree straat 92, spreekuur, 18.30-20 uur. Gulden Vlies - Breestraat, fraktiekamer van de PvdA, spreekuur, 19-21 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Langegracht 65, soos, 21-1 uur. Troef - Stationsweg 32, voorlichting en begeleiding dienstweigeren, 20-21.30 uur, inl. 149324/216180. Filmhuis LVC - Breestraat, film 'Une di- manche a la campagne', 20 en 22.15 uur. Leiderdorp Sjelter - Heemraadlaan 67, thema-avond 'Kind en tv'. 20.15 uur. Oegstgeest Kantine Fiks - De Voscuyl, van Hou- dringenlaan, start avondvierdaagse voor Sierra Leone, tussen 18.30-19 uur. Gemeentehuis - gemeenteraadsverga dering, 20.30 uur. e zkaen, 20.30 u VRIJDAG laan 5, opening school om 17 uur. Zoeterwoude Ons Huis - Kosterspad, opening mis veiling, kijken vanaf 11 uur, veiling v af 20 uur. VOORSCHOTEN - Vier jongens van respectievelijk 10,12, 13 en 14 jaar zijn gisteren ontmaskerd als bekladders van de gebouwen van de Voorschotense Noorderhof- school. De politie kwam de jeugdi ge 'Bende van Vier' op het spoor door verklaringen van ooggetuigen die de tekenaars vorige week bezig zagen op de muren van de school. De politie neemt contact op met de ouders en zal ze ongetwijfeld laten beloven dat ze het nóóit meer zul len doen. Hoe snel een fiets weg is VOORSCHOTEN - Een vrouw uit de Margrietlaan in Voorschoten ondervond gistermorgen hoe snel een fiets gestolen kan zijn. Rond half tien kwam ze thuis met bood schappen aan het stuur van haar fiets. Ze zette de tweewieler even tegen het huis, pakte de bood schappentas en wilde terug naar haar fiets. Maar een rappe dief had zich toen al over het voertuig ont fermd. Ze zag de jongen wegren nen met de fiets, riep hem nog na, maar haar restte uiteindelijk niets anders dan aangifte van een bruta le fietsendiefstal te doen op het plaatselijke politiebureau. WARMOND - Het zeeverkennerscentrum op Boterhuiseiland in de Warmondse Zijl zal dit weekeinde als centraal punt fungeren voor het zevende lustrum, gevierd door de Stichting Zeeverkennerscentrum Kagerplas- sen. In de loop der jaren heeft dit eiland zich tot een volwaardig 'scoutingcentrum' ontwikkeld: achttien groepen maken er gebruik van, in totaal en kleine 600 jongens en meisjes uit plaatsen als Wassenaar, Leiden, Katwijk en Alphen aan den Rijn. De lustrumviering begint morgenavond. Zaterdag zal in en om het eiland een zogeheten posten-spel worden gehouden, gevolgd door een 'ouderwetse' avond waarin kampvuur, volksdansen en muziek een rol spelen. Zondag wordt op het water een vossenjacht gehouden. De deelnemende scoutinggroepen zullen ter gelegenheid van het 35-jarig bestaan geld inzamelen ten behoeve van de Stichting Watersport met Gehandicapten. De opbrengst van deze actie wordt ook komende zondag overgedragen. (eigen foto) belexploitant Casema in Zoeter- woude-Dorp om inlichtingen te ge ven over de uitbreiding van het ka belnet. Eventuele problemen met de aansluiting zouden door aanwe zige technici verholpen kunnen worden. Morgen staat de bus in Zoeterwoude-Rijndijk. OEGSTGEEST - Een 23-jarige in woner van Rotterdam is gisteren aangehouden wegens het doorrij den na het veroorzaken van een on geval op rijksweg 44. Dat ongeluk gebeurde eergistermiddag en had tot gevolg dat een 24-jarige vrouw uit Leiden met nek- en rugletsel naar het Leidse Diaconessenzie- kenhuis moest worden vervoerd. De Rotterdammer reed in de richting van Amsterdam toen hij na een inhaalmanoeuvre te snel weer naar rechts zwenkte en daar bij de wagen van de vrouw licht MUUR ONTZET - Een garagebox behorend bij de winkelpassage De Markthof aan de Terweeweg in Oegstgeest is zwaar beschadigd na dat vermoedelijk een vrachtwagen achteruit rijdend het bouwsel heeft geramd. De draagbalken van de ga rage zijn verschoven en een muur is ontzet. De schade bedraagt onge veer achtduizend gulden. De Oegstgeester rijkspolitie zoekt ge tuigen. Zij worden verzocht te bel len: 071-155440. raakte. De Leidse automobiliste verloor daardoor de macht over het stuur en klapte twee keer tegen de vangrail. De dader reed door, maar kon een dag later door verklarin gen van getuigen worden aange houden. Hij krijgt een proces-ver baal wegens doorrijden na een aan rijding. VOORSCHOTEN - In de Prof. Lo- rentzlaan in Voorschoten is gister avond tussen zeven en negen uur ingebroken. Sieraden en betaal cheques werden meegenomen. De woning werd volledig overhoop gehaald. De inbraak kwam tot stand door de kozijnen aan de ach terzijde van het huis te forceren. Volgens een woordvoerder van de politie zijn de plastic kozijnen "niet bepaald inbraakveilig". LEIDSCH m DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN ZOETERWOUDE - De Zoeter- woudse abonnees op het kabeltele visienet kunnen vanaf heden drie zenders meer ontvangen. Het gaat om BBC I en II en het gecombi neerde kanaal TV-5/Music Box. Kijkers moeten afstemmen op res pectievelijk UHF kanaal 42, UHF kanaal 38 en UHF kanaal 28. Het laatste kanaal biedt van acht uur 's morgens tot twee uur 's nachts Mu sic Box. Dit geweld van video-clips wordt tussen zeven en half elf on derbroken door de Franse culture le zender TV-5. Vandaag stond een bus van ka- VOORSCHOTEN - Burgemeester Cannegieter van Voorschoten heeft gistermiddag het - zoals hij het noemde - 'onherkenbaar ver nieuwde en uitgebreide' gebouw van De Binckhorst Auto Motor Import aan de Dobbeweg in zijn gemeente geopend. De drie oude, sombere en onoog lijke hallen, waarin voorheen de import en distributie van Skoda- en Polonez-automobielen werden afgehandeld, zijn ingrijpend ver bouwd en gemoderniseerd, er zijn kantoren ingericht en er is een showroom van 600 vierkante meter bijgebouwd. Ruimte genoeg deshalve met al leen voor het autobedrijf, maar ook voor De Binckhorst Handelsmaat schappij, die veeg-, zuig- en schrobmachines van Rolba, Way ne, Comae en Star aan de man pro beert te brengen. Vier jaar geleden nam het Haag se De Binckhorst-concern het be drijf in Voorschoten over van Englebert. Werden er dat jaar nog slechts 400 Skoda's verkocht, vorig jaar was het aantal opgelopen tot bijna 4.000. Het personeelsbestand is in die vier jaar gegroeid van 21 naar 35 personen. Burgemeester Cannegieter was erg gelukkig met deze groei van de 'nieuwe veelteelt rondom de heili ge koe' in zijn gemeente. 'Voor schoten is weer een beetje rijker geworden', meende hij. 'Goed voor de werkgelegenheid. En niets kan ons liever zijn dan dat de banden met beproefde landen als Tsjecho- Slowakije en Polen nauwer wor den aangehaald'. Hij had voor het bedrijf alvast twee (in dank aan vaarde) slagzinnen in voorraad: 'Nooit meer pech met een Tsjech' en 'Meer jool met een Pool'. Directeur A.Isenef vertelde dat de investering van drie miljoen niet alleen was gedaan om de me dewerkers beter te kunnen motive- ren, maar in het bijzonder met het oog op de toekomst. De opvolgers van de huidige Skoda-modellen worden door de Tsjechen voorbe reid. In 1987 hoopt hij met de ver koop van deze voorwielaandrijvers te kunnen beginnen. 'Ze worden echter niet alleen moderner, maar ook duurder. En dan zal er goed platform nodig zijn om de concur rentie aan te kunnen'. Datzelfde geldt eigenlijk voor de Polonez. De opvolgers staan op de tekentafel en de Polen zoeken con tact met andere merken om tot gro te ontplooiing te kunnen komen. Morgenmiddag wordt in het ver nieuwde bedrijf een 'open dag' ge houden. En vanaf nu zal De Binck horst Auto Motor Import ook op treden als dealer van Skoda en Po lonez in Voorschoten en Wasse- POSTADRES Postbus 64, 2300 AB LEIDEN ADVERTENTIES (behalve Sleuteltjes) ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071) 144941 Voor inlichtingen ovc zonderd Sleuteltjes) Anceaux, tel. 070-237254, C. Juffermans- Duyverman. tel. 071-893256, A. Kluppel, tel 071-763088. F. Terwijn, tel. 02522- 14192, D. Vink, tel. 079-412440. SLEUTELTJES ma.-vrij. van 8.00-19.30 uur (071) 143545 ABONNEESERVICE Nieuwe abonnementen, wijzigingen, beta lingen rr~ NABEZORGING ma.-vrij. van 18 00-19.30 uur (071) 123143 (Nabezorging na 19.30 uur) ABONNEMENTEN per maand, aan huis bezorgd 22,10 per maand, per post 30,00 (maandabonnement alleen mogelijk met automatische betaling), per kwartaal, aan huis bezorgd per post (binnenland) advertenties (uitge- per half jaar. aan huis bezorgd kantoortijden: C. per jaar. aan huis bezorgd 65.70 89,30 131,40 I 250,90 345,20 zaterdag v 16 30-18.00 uur (Nabezorging na REDACTIE per post (binnenland) losse nummers 1,00 Abonnementsgelden dienen bij vooruitbe taling te worden voldaan. Restitutie is niet mogelijk. Abonnementen kunnen op elke gewenste dag ingaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen wordt het abonnement automatisch verlengd. Betaling van abonnementen op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. HOOFDKANTOOR Witte Singel 1Leiden (071) 144941 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad pleeg het telefoonboek. REGIOKANTOREN Julianastraat 19. 2405 CG Alphen aan den Rijn (01720) 93961 2221 JB (01718)12383 Hoofdredacteur: drs. J W E. Metselaar Adj. hoofdredacteur: R.D. Paauw Alg. redactiechef: A. van Leeuwen Plv. alg. redactiechef: J.M.J. Post Commentaren: W.F.J. Wirtz. A A. van Brussel Stad: J. Kroon Duin- en bollenstreek: H.I.J. Veldhuizen Bin./Buitenl./Econ.: W.F.J. Wirtz Sport: P.J. de Tombe Feature: W.C.H. Schrama Regio Leiden: W. Hoenson-de Graaff Kunst, radio, tv: P.C. Rosier Geestelijk leven: S.J. de Groot W. Dijkman (fotograaf) Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst, met ei gen correspondenten in Bonn, Brussel. Jo- hington, Rome, Madrid, Mexico-C Tel

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 2