FORD RIJNLAND BV Doordacht Dynamisch. Klinkerwegen worden 'asfaltbanen. Een proefrit wordt een ontdekkingsreis. Stel, uw voorkeur voor een nieuwe auto gaat uit naar de geliefde sedanlijn. Dan wacht u bij Ford de nieuwe Orion. Een auto die zelfs uw stoutste verwachtingen overtreft. Start z'n fluisterstille 1.3 of 1.6 liter CVH motor maar eens. Een lichte druk op het gas pedaal is voldoende om 'm tot voortvarend weggedrag te manen. Dat geldt óók voor de dieselversie. Elke ldinkerweg die u berijdt, ziet u plotseling voor 'n rimpelloze asfaltbaan aan, dank zij de onafhankelijke wielophanging en het superieure veercomfort. In de Ford Orion zie je alles anders. Adviesprijs inclusief BTW af importeur. Afleveringskosten f 435,- Prijswijzigingen voorbehouden. Vraag uw Ford Dealer naar de gunstige Garantie Extra: 2 jaar extra garantie op voordelige voorwaarden Hij kan u ook deskundig informeren over een vlotte financiering via Ford Credit en over de voordelen van Ford Leasing. Zo veranderen zelfs de langste afstanden in uw ogen - en die van uw riant gezeten mede reizigers - in korte plezierritjes. Wilt u veel bagage meenemen? Eén blik in de royale kofferruimte en zelfs 'n hutkoffer verandert in uw ogen in een handtasje. Naast genoemde zaken krijgt u óók een andere kijk op gemak. Zoals de handige, in twee delen neerklapbare achterbank. Een andere kijk op luxe. Zoals de afwer king van het interieur met wagenbreed tapijt. En een andere kijk op compleetheid. Waarbij inbegrepen een uitgebreid dashboard en vele extra's. Wat begon als een proefrit blijkt eerder een ontdekkingsreis te zijn. Uw Ford Dealer informeert u vervolgens over zaken als 6 jaar garantie tegen roest van binnenuit. En over het minimale onderhoud: slechts éénmaal per 20.000 kilometer 'n grote onderhoudsbeurt. Als u dat eenmaal weet, dan ziet u vanzelf dat de C 01 1QO keus niet moeilijk meer is. I Z I.I 7U,". v.d. Valk Bouwmanweg 71, Leiderdorp. Tel. 071-899301 Lammenschanspleln 6, Lelden. Tel. 071-769358. 5 Meilaan 7, Lelden. Tel. 071-310031.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 18