Koning Winter kan het warmpjes kriiaen 6: Plensbuisterke regenpakken. 't Is immers waterdicht. De naden zijn extra afgeplakt. Er zit'n reflek terende streep op de mouw. Inklusief mouwzak. In de kleuren marine, bordo en leger groen. Past altijd. 4 Maten 140 t/m 188 Warm gevoerd jack met capuchon. Opvallend gebiesd. In 4 winter- pastelkleuren uitgevoeri Extra doo: gestikt Maten 92 t/m 110 Bont voor dames Namaakbont, Uitgevoerd in 5 verschillende kleuren. Zo is 't. Want terwijl we allemaal nog verlangen naar een beetje zomer is Koning Winter al weer in aantocht. Brrr... In de winkels van Zeeman is er volop wintermode. Gelukkig. Warme flanellen lakens. Pantoffels. En truien bijvoorbeeld. Als u naar de prijzen kijkt, zult u meteen ontdekken, dat de temperatuur niet als enige gaat dalen: De prijzen van Zeeman dalen gewoon mee. Mooie warme wintertrui. Het echte stevige mannenwerk. In leuk puzzelmotief. Royale maten. Met ronde hals. Truien die lekker warm zitten. In de kleuren- kombinaties kobalt/zwart, rood/zwart, emerald/zwart, paars/zwart en gebroken wit/ lichtgrijs. In de maten S, M, L en XL. Behaaglijke trui. Valt heel erg mooi. Heeft een boothals die extra geaksentueerd wordt door de kleur. Leuk ijskristal motief. In de kleuren lichtgrijs/ gebroken wit, marine/gebroken wit, muisgrijs/gebroken wit en zwart/gebroken wit. M, L en XL. Op de foto ziet u 'n bijpassende uni-shawl uit het assortiment. 6.95 Wintertrui met strepen. Sportieve driekleuren-kombinatie. Wafelmotief gebreid. Valt extra ruim. Onder de ronde lage hals staat 'n overhemd met das extra mooi. 4n de maten M, L en XL. Warm flanel. Buttondown model, dus heel erg modem. 100% katoen. Ruiten in allerhande kleuren. M9 Maten 116 t/m 176, Ondermode voor mannen Boxershort met elastische taille, in vele dessins. S-M-L-XL. Bic-stunt. Pas onze textiel rustig bij u thuis. Ruilen binnen 14 dagen met uw kassabon. Iets niet goed? Geld terug, (met kassabon) BIJ U IN DE BUURT LEIDEN Hoogstraat 1, Merenwijk W.C. Kopermolen, 5 Meiplein 48. LEIDERDORP, Winkelhof 28. VOORSCHOTEN, Schoolstraat 222. KATWIJK, Voorstraat 7. ALPHEN A/D RIJN, W.C. De Aarhof

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 22