[F® 3T Opleiding tot A - Verpleegkundige. Administratief medewerker (m/v) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp VERKOOPSTER VAKATURESI VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES 1 VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES 1 VAKATURES I VAKATURES INSPEKTEUR (M/V) STAD ROTTERDAM VERZEKERINGEN micro/macro monteur (m/v) Js de rijksoverheid vraagt medeweker administratieve orgenisetie m/v leiden psychologisch assistent m/v stichting centrum stbavo noordwijkerhout Assurantieconcem Stad Rotterdam is dc oudste algemene verzekeraar van het Europese continent, die steeds voorop loopt met nieuwe verzekeringsvormen. Zowel in het schade- als in het levens verzekeringsbedrijf. Levensverzekering maatschappij Stad Rotter dam behoort samen met Koning Boeke en Woudsend Verzekeringen tot dit concern. Het marktbeleid van Stad Rotterdam is geheel afgestemd op de professionele assurantietussenpersoon. Mede door dit beleid maakt Stad Rotterdam de laatste jaren een sterke groei door. De jaaromzet bedraagt circa f 1200 miljoen. En daar mee is Stad Rotterdam de zesde verzekeringmaatschappij van ons land. Bij het concern zijn ongeveer 1100 mensen werkzaam. Wij zoeken op korte termijn kontakt met kandidaten voor de funktie van inspekteur. U zult werkzaam zijn in de buitendienst van de levensverzekeringmaatschappij Stad Rotterdam NV in Leiden e.o. U dient tenminste over een middelbare school opleiding te beschikken (minimaal Havo(wisk.) of MEAO) en in de leeftijd tot 35 jaar te zijn. Als kommerciële man pur sang bent u altijd op zoek naar nieuwe wegen, want u moet een vernieuwende rol kunnen spelen. Wat wij u bieden? Een goed salaris, uitgebreide aanvullende arbeidsvoorwaarden en een uitstekend toe komstperspectiefbij een snelgroeiend bedrijf. Solliciteren? Uw schriftelijke reactie richt u aan: Assurantieconcem Stad Rotterdam anno 1720 NV, t.a.v. de Afdeling Marketing, Postbus 100,3000 AC Rotterdam. Thunnissen Heemstede BV is een gezond middelgroot Bouw en Aannemersbedrijf met ruime ervaring op het gebied van wo ning - en utiliteitsbouw; stadsver nieuwing en renovatie. Door toename van onze aktiviteiten zoeken wij een: ZELFSTANDIG UITVOERDER Voor deze funktie geldt dat een ruime praktische ervaring beslist noodzakelijk is. Opleiding op M.T.S.-niveau. U dient te beschikken over goede kontaktuele ei genschappen, een goed organisatievermogen, alsmede leidinggevende capaciteiten. Goede honorering en arbeidsvoorwaarden zijn een vanzelfsprekendheid. Indien u deze funktie aanspreekt gelieve u dit ken baar te maken d.m.v. een sollicitatiebrief en deze te sturen aan de direktie van Thunissen Heemste de b.v., Lanckhorstlaan 42 (Postbus 71), 2100 AB HEEMSTEDE, tel. 023-290750. V Door vertrek van een onzer medewerkers, zoeken wij voor de afdeling voorbereiding en montage een vakbekwame Leeftijd 20-30 jaar; accuraat en zelfstandig kunnen werken; enige type-ervaring gewenst. Een voltooide opleiding voor grafisch vakman is vereist. Werktijden: gemiddeld 38 uur per week; éénmaal per 14 dagen zal volgens een rooster op zaterdagmorgen worden gewerkt. Interesse? Schrijf dan een bondige brief binnen 14 dagen aan de heer A. v.d. Spek. Drukkerij Leidsch Dagblad b.v. Postbus 54,2300 AB Leiden. Een werkmaatschappij van Damiate Holding B. V. Bij de dienst Personeelszaken ontstaat binnenkort een vacature voor een medewerk(st)er die in hoofdzaak zal worden belast met de administratie van ziek- en her stelmeldingen. Part-time Wij zoeken een collega met een opleiding op LEAO/MAVO-ni- veau. Goede typevaardigheid en administratieve ervaring is ge wenst. Werktijden maandag t/m vrijdag van 12.30-17.00 uur. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en zal maxi maal f 1353,94 bruto per maand bedragen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 48/85. c:cD«.èk... üoon oicn rp i „:_ii_ Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Het Academisch Ziekenhuis te Leiden verzorgt een opleiding tot A-verpleeg kundige, welke jaarlijks op 1 maart en 1 .september begint en 3'/2 jaar duurt. Thans zijn er nog plaatsen beschikbaar voor de opleiding die 1 maart 1986 .begint. De opleiding start met een introductie periode van 3 maanden, waarvan onge veer 11 weken theorie en 1 week stage op een verpleegafdeling. Hierna wordt de theorie in studieblokken gegeven. De praktische opleiding vindt plaats op een groot aantal afdelingen van het zie kenhuis, teneinde een ruime ervaring te verkrijgen. De theoretische opleiding wordt ver zorgd door de "Stichting Centrale School Nieuweroord". Binnen de Stich ting werken 4 regionale ziekenhuizen samen. Vooropleidingseisen: - MAVO-IV-diploma met alle vakken op D niveau en met tenminste wis-, schei- of natuurkunde in het eindexa menpakket. Het diploma dient in 4 jaar behaald te zijn en de cijférs op de eindlijst moe ten gemiddeld tenminste een 7 zijn; - HAVO-diploma met tenminste wis-, schei- of natuurkunde in het eindexa menpakket; - bij een Gymnasium- of Atheneumop leiding wordt het overgangsbewijs van de 5e naar de 6e klas verlangd; - een aan één van bovengenoemde opleidingen gelijkwaardige opleiding zal individueel worden bekeken. Leeftijd: de minimum leeftijd is 17 jaar en 7 maanden bij het begin van de oplei ding. Salaris: de eerste drie maanden ont vangt de leerling-verpleegkundige geen salaris. Na beëindiging van de introduc tieperiode met een goed resultaat vindt aanstelling in ambtelijke dienst plaats met een salaris van f 1582 bruto per maand (23 jarigen en ouder ontvangen het minimum loon). Huisvesting: indien gewenst is huis vesting mogelijk in het wooncentrum. Informatie: nadere inlichtingen als mede een brochure zijn te verkrijgen bij mevr. A.A.H. Hoogwerff Kroon, perso- neelsconsulente (071 -262544). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brtef te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Juwelier F.W. PLESSEN vraagt een vlotte jonge met als einddiploma HAVO-MEAO om ons team van jonge medewekers te versterken. Sollicitaties Juwelier F.W. Flessen Bevrlj- dlngspl. 12-13 Lelden. Tel. 071-766670. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. mts-ers elektronica (v/m) vac. nr. 5-2484/1158 Ministerie van Defensie Marine Elektronisch en Optisch Bedrijf, Prod uktie bed rijf Het Marine Elektronisch e een personeelsbezetting v medewerkers - is als een van de onderhoudsbedrijven van de Koninklijke Marine, belast met de innovatie, instandhouding en verbetering van het elektronisch, fijnmechanisch en optisch materieel van de Koninklijke Marine. Het Produktiebedrijf heeft als taak het herstel, onderhoud en de modernisering van apparatuur en delen daarvan, zoals radiocommunicatie-, sonar- en radarapparatuur. Tevens wordt incidenteel apparatuur aangemaakt. De taken van de MTS-er liggen in de produktiesfeer, waarbij zowel digitale als analoge technieken worden toegepast. Vereist: MTS elektronica. Standplaats: Oegstgeest. Salaris: max. f2960,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer C. Jansen, onder nr. (017111 92 10. tst. 241 Sollicitaties inzenden voor 2 oktober 1985. documentalist 0,8 werkweek vac. nr. 5-2440/1158 (v/m) Ministerie van Defensie directie Materieel. Materieelvoorzieningsafdeling 4 van de Koninklijke Landmacht Functie-informatie: opzetten van planningen voor het vervaardigen van documentatie m.b.t. de materieelvoorziening van zgn. klasse V goederen (munitie); aanvragen en beheren van voorschriften en documentatie; (doen) samenstellen van documentatiepakketten t.b.v. investerings- en exploitatieprogramma's; gevraagd, dan wel naar eigen inzicht, verstrekken van informatie binnen de Afdeling en aan andere daarvoor in aanmerking komende instanties. Vereist: diploma MTS (W); kennis van technisch' engels en duits; bereidheid tot het volgen van voor de functie relevante opleidingen. B.v.k. ervaring of aanvullende opleiding in het vakgebied. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f2960,- per maand (bij volledige werkweek), met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer W. Nagtegaal, onder nr. (070) 1667 99. Sollicitaties inzenden voor 28 september 1985. De werkweek is 38 uur. Jongeren tot 25 jaar kunnen bovenstaande functies tot max. 32 uur per week vervullen, tenzij zij reeds voor meer uren werkzaam zijn bij een overheidswerkgever. Bij het bereiken van de 25-jarige leeftijd of 5 jaar na indiensttreding, zal bezien worden of de mogelijkheid bestaat het aantal uren uit te breiden tot de dan geldende volle werktijd. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 772% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. gemeentelijke sociale dienst De Gemeentelijke Sociale Dienst is onder meer belast met financiële dienst verlening aan een groot aantal cliënten. Belangrijke hulpmiddelen hierbij zijn een omvangrijk geautomatiseerd infor matiesysteem en vele procedures en voorschriften. Ter optimalisering van de dienstverlening en door oorzaken van buitenaf is de administratieve organi satie continu in bewegihg. Het stafbureau Interne Controle en Statistiek is bij deze veranderingsproces sen, die veelal projectmatig worden aangepakt, nauw betrokken. Bij dit stafbureau is de functie vacant van (36 i r per week) Enkele ondersteunende taken zijn: analyseren van administratieve/automatiseringsprocessen in overleg met gebruikers ontwikkelen van procedures, instructies en for mulieren informeren en adviseren op het gebied van statistiek (beleid) secretariaatswerkzaamheden. Voor deze functie wordt gevraagd: een op bovengenoemde werkzaamheden afgestemde beroepsopleiding op HBO-niveau kennis van of belangstelling voor administratieve organisatie en automatisering gebruik van statistiekpakketten, zoals S.A.S. en S.P.S.S. sociale wetgeving goede redactionele vaardigheden goede contactuele eigenschappen. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring en bedraagt maxi maal f 4.705,— bruto per maand voor 38 uur per week (schaal 9). Sinds 1 mei 1985 kent de gemeente een 38-urige werkweek. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen wen. Vrouwen genieten voorrang in die functies waarin zij duidelijk ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt daarom uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Meer informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer J. Bruin, chef van het stafbureau, tel. 071-254758. Schriftelijke sollicitaties richten aan de directie Personeel en Organisatie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding van vacaturenum mer 85-066 binnen twee weken. <£j> <f! TICHTING ST. JEROEN Voor ons verzorgingstehuis mei 147 bewoners en 41 aanleunwoningen vragen wij vóór spoedige indiensttreding een verpleegkundige met diploma ziekenverpleging A en/of B De taak zal naast de verpleegkundige aspecten tevens de waarneming omvatten van de werkzaamheden van het hoofd verzorging bij diens afwezigheid. Gezien de personeelsopbouw gaat onze voorkeur uit naar een man. Vereisten: - betrokkenheid bij de problematiek van de ouder wordende mens. - leidinggevende- en organisatorische capaciteiten - bij voorkeur ervaring in vergelijkbare functie - goede contactuele eigenschappen t.o.v. bewoners en personeel - leeftijd vanaf 25 jaar - katholieke levensovertuiging Arbeidsvoorwaarden en salariëring conform de C.A.O. voor bejaarden tehuizen. Opname in P.G.G.M. pensioenfonds. Inlichtingen over deze functie kunt U verkrijgen bij de heer v.d. Toorn Vrijthotf, hoofd afdeling verzorging. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na publicatie van deze advertentie aan de directie van Stichting St. Jeroen, Jeroenspark 12201 KS Noordwijk. Tel. 01719-19212. Jeroenspark 1, 2201 KS Noordwijk, tel. 01719 -19212 De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout vraagt v psychologie van de sektor Akute Psychiatrie een parttime r de afdeling klinische (16 uur per week, met op termijn een uitbreiding tot 24 uur) De werkzaamheden omvatten onder meer: uitvoeren en uitwerken van psycholo gische onderzoeken bijhouden van dossiers en het verrichten van geautomatiseerde administratieve werkzaamheden leveren van een bijdrage aan lopend wetenschap pelijk onderzoek. Over de planning van de werkzaamheden wordt wekelijks overleg gevoerd. Vereisten: vooropleiding minimaal HAVO-niveau; het bezit van het NIP-diploma psychologisch assistent(e) strekt tot aanbeveling. Van kandidaten die genoemd diploma niet bezitten, wordt verwacht dat zij de NIP-opleiding psychologisch assis tente) zullen gaan volgen. Salaris voor gediplomeerden NIP: maximaal f 1.176,- bruto per maand. Salaris voor ongediplomeerden: maximaal f 1.082,- bruto per maand, bij een 16-urige werkweek. Nadere informatie wordt gegeven door r tente, toestel 2272. C. Wessendorp, psychologisch a Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten ai zaken, met vermelding van vakaturenummer 85.151.52. de afdeling Personeels- Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27- tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 16