Lederen 2+3zitscombinatie.Ookde prijs zit helemaal goed: samen van 3799"- voor2799- V&D bruist van leven. Al bijna 100 jaar! VROOMS DREESMANN 'RENAULT 25 V6TURBO Leiden; Elam B.V., Haarlemmerweg 2-4, Tel. 071-121210/213341. Katwijk; Auto Bierman Katwijk, Valkenburgseweg 2, Tel. 01718-71704. Rijnsburg; H.A.I. B.V., Floralaan 2, Tel. 01718-29224. te 11.00 i VERKOOP BIJ EXECUTIE Op vrijdag 13 september 1985 zullen ten laste I wonende te worden verkocht meubilair huishoudelijke goederen. De verkoop vindt plaats aan voor noemd adres. De verkoop wordt nadien voortgezet aan het adres Apothekersdijk 6 te Leiden alwaar enige kantoorin ventaris zal .worden verkocht. De verkoop geschiedt a con tant en zonder opgeld. De goe deren zijn half uur vóór de ver koop voor een ieder te bezich tigen. De deurwaarder belast met de executie- Rectificatie Betreffende een advertentie executoriale verkoop d.d. 10 september 1985 van een per sonenauto merk Vauxhall Vi va, kenteken 64-JX-28 ten las te van J.J. OOSTEN VAN FAAS, wonende te Leiden, Willem de Zwijgerlaan 4, is ten onrechte geplaatst. De deurwaarder: A. Niesing. VERKOOP BIJ EXECUTIE Op vrijdag 13 september 1985 te 11.00 uur zal ten laste van H. van Alphen, wonende te Leiden, Antillenstraat 10, wor den verkocht een personenau to merk Toyota, kenteken 89- RJ-47. De verkoop vindt plaats aan bovengenoemd adres en geschiedt a contant zonder op geld. De auto is een half uur vóór de verkoop voor een ieder te be zichtigen. De deurwaarder belast met de executie. C.A. Pont. VERKOOP BIJ EXECUTIE Op vrijdag 13 september 1985 te 11.00 uur zal ten laste van j—wonende te den verkocht 1 motorvoertuig merk Mitsubishi Galant bestel, bouwjaar 1979. De verkoop vindt plaats aan bovenge noemd adres en geschiedt a contant zonder opgeld. De auto is een half uur vóór de verkoop voor een ieder te be zichtigen. De deurwaarder belast met de executie. Een woonverrassing van Vroom Dreesmann. De zitgroep Module, perfekt afgewerkte fauteuils en banken, uitgevoerd in schitterend rundleer, door de tijdloze allure passend in elk interieur en verkrijg baar in drie aktuele kleuren: ivoor, grijs en zwart. Een staaltje meubelmakersvakman schap op niveau, voor een prijs om even bij te gaan zitten. Twee- plus driezitsbank, van 3799.- Nu voor Ook los leverbaar: Driezits, van 2199.- Nu voor Tweezits.van 1699.- Nu voor- Fauteuil, van 1299.- Nu voor .2799- 1599.- —1299.- 999.- Topkwaliteit Solide beukenhouten romp, voorzien van duurzame en vormvaste materialen. Naden, biezen en afwerking getuigen van eersteklas produktietechnieken en grote precisie. Met produkt-informatielabel. Echt leer Zorgvuldig geselekteerd, hoogwaardig rundleer, fraai verwerkt met dubbelstik- naden. Verkrijgbaar in de aktuele kleuren: grijs, ivoor of zwart. Garantie' Vroom Dreesmann staat vanzelf sprekend garant voor de kwaliteit en duur zaamheid van het leder, vormvastheid en de rompkonstruktie. Uit voorraad Twee- en driezitscombinatie uit voorraad leverbaar voor wie er snel bij is. Voor latere beslissers en ook voor losse onder delen geldt een levertijd. Gratis thuisbezorgd Waar u in Nederland ook woont, Vroom Dreesmann levertuw zitgroep gratis thuis af Betaalservice Bij aankoop van f 350,- of meer is gespreide betaling via Euro- (betaal-) Cheques of Girobetaalkaarten mogelijk. Ook kan be middeling bij een persoonlijke lening via de verzekeringsbalie verleend worden. Niet in alle uestigingen aanwezig, wèl te bestellen. Mk. Wanneer u naar de wat exclusievere autok]asse lonkt, denkt u aan twee dingen. Prijs en prestatie. Zakelijke verantwoording betekent dan meestal een ingetogen keuze. Buitensporigheid moet binnen de boekhoudkundige perken blijven. U treft het bijzonder met. deze advertentie. Hij handelt over de Renault 25 V6 Tlirbo. Zodra u zijn gaspedaal een tikkeltje beroert, ontaardt zijn distinctiedrang in bruut geweld. In alle stilte fluit hij in 7,7 seconden naar 100 km/h. Een mooi moment om even in de spiegel te kijken hoe klein diverse fameuze sportwagens dan worden. Kunt u zich eens een keer echt niet inhouden, is het opletten geblazen. Voor u het weet staat de snelheidsmeter op 230. En de kans bestaat dat gehelmde mannen in een fluorescerende rood-witte Thrga u daar attent op moeten maken. Want het comfort ligt op zo'n niveau dat het rijgenot de algemene normen verdringt. Comfort dat standaard is gecompleteerd met het zo langzamerhand alom geprezen antiblokkerende remsysteem (ABS). Kijken we vervolgens naar het interieur dan lijkt het alsof we te maken hebben met een wagen uit de zescijferige prijsklasse. Zijn boordcomputer, de signalering door een computer stem, elektrische zijruitbediening en centrale portierver grendeling met infrarood afstandsbediening, elektrisch ver- stelbare fauteuils en buitenspiegels (aan bestuurderszijde met verwarming) en niet te vergeten de, als extra leverbare, radio Renault, stereo installatie met 6 speakers en stuur- kolombediening. Bij ons hoeft u zich niet te beheersen. Vooral niet als u zich realiseert dat er nog veel meer Renaults 25 voor u zijn. Zoals de TS, de GTS, de GTX, de V6 Injection en na tuurlijk de dieselversies (m prijs variërend van f34.900,- tot f75.200,-, afleveringskosten vanaf f515,-). U least een Renault 25 vanaf 31,4 cent per kilometer of f 880- per maand, afhankelijk van kilometrage en contract- duur. 5 jaar plaatwerkgarantie. Wijzigingen voorbehouden.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 14