Seniorenconvent wordt nieuwe leven ingeblazen Koken voor vrienden, want de mensa beviel niet meer Na kritiek op functioneren gemeenteraad actief in vrije tijd TV-opnamen Ikon in Marekerk Lezers Schrijven PAGINA 4 LEIDEN DINSDAG 10 SEPTEMBER 1985 LEIDEN - Het seniorencon vent, dat wil zeggen een re gelmatig overleg van frac tievoorzitters onder voorzit terschap van de burgemees ter en de wethouder van or ganisatie, wordt nieuw le ven ingeblazen. Dat is het belangrijkste resultaat van de discussie die gisteravond in de raadscommissie voor algemene en bestuurlijke aangelegenheden, maar daarbuiten al veel langer, is gevoerd over het functioneren van de Leidse gemeenteraad. De be doeling van het nieuwe overleg is de werkzaamheden van de raad en de raadscommissies beter te rege len. Daarbij zal het gaan om zaken die met de procedurele, materiële en informatieve gang van zaken te maken hebben. Het instellen van het nieuwe overlegorgaan vloeit voort uit de kritiek die oppositiepartijen in de Leidse raad (met name CDA, PSP en PPR) de laatste tijd regelmatig hebben uitgeoefend op het college van B en W en op de collegepartij en (PvdA en WD). De oppositie partijen verwijten het college en de collegepartijen onder meer de de mocratische besluitvorming van de gemeenteraad en de positie van de raadsminderheid onvoldoende tot zijn recht te laten komen. Verbetering een aantal voorstellen gedaan die gisteravond in de raadscommissie voor bestuurlijke aangelegenhe den werden besproken. De fractie voorzitter van het CDA, Walen kamp, betoogde nog eens dat het hem er in de eerste plaats om gaat dat raadsleden hun taak naar beho ren kunnen vervullen. Volgens Wa lenkamp is het overleg van fractie voorzitters (in vroeger jaren senio renconvent geheten) voor de niet- collegepartijen "van belang om niet overvallen te worden door raadsvoorstellen en besluitvor ming waarvan de behandeling niet tijdig tevoren is aangekondigd". Walenkamp vroeg het college ook om in het vervolg meer helder heid te verschaffen over beleidsal ternatieven, om een instructie aan ambtenaren over het verschaffen aan informatie aan individuele raadsleden en over het creëren van een soort bestuursmedewerker voor niet-collegepartijen. Ook wil het CDA de instelling van een re gelmatig vragenuurtje in de raad. Van Lint (PSP/PPR) betoogde idat de huidige gang van zaken vooral vraagt om een mentaliteits verandering bij het college en de collegepartijen. "Wethouders zijn niet geïnteresseerd in de mening van een raadsmeerderheid", ver weten de linkse fracties het college vorige week nog in een brief. Van Lint deed verder een aantal prakti sche voorstellen ter verbetering van de toegankelijkheid van de leeskamer en verbetering van de beschikbaarheid van raads- en commissiestukken voor leden van Strandloop Atletiekvereniging Holland luidt woensdagavond het loop seizoen 1985/1986 in met een strandloop aan de Wassenaarse Slag over afstanden van twee, vier en acht kilometer. Deelne mers kunnen zich om half zeven laten inschrijven bij het parkeer wachtershuisje, vlak voor de af gang naar het strand. Tevens zijn er trimloopboekjes voor het komend seizoen verkrijgbaar. De eerste bosloop dit seizoen is op zondag 22 september in de Leidse Hout. Ouders op Herhaling Het cursusjaar bij Ouders op Herhaling begint deze maand. Alle lessen worden gegeven in het gebouw aan de Herensingel 3, naast de Jozefkerk. Voor invalide mensen bestaat de mogelijkheid thuis les te krijgen. Ook is het mo gelijk voor mensen alleen les te krijgen, bijvoorbeeld als ze niet kunnen lezen en schrijven of al zolang van school zijn dat ze lie ver niet meteen in een groep wil len. Ook buitenlanders die het Nederlands niet meester zijn, kunnen alleen les krijgen. Ouders op Herhaling heeft de volgende lessen op het programma staan: Nederlands, rekenen (om de lage- re-schoolkennis weer op te halen), Engels, typen met administratief Nederlands, een schakélcursus voor mensen die bijvoorbeeld naar de Open School willen of naar een dagmavo voor volwas senen, Nederlands voor buiten landers en korte cursussen in spreekvaardigheid of notuleren Zondagsschool De hervormde zondagsschool De Graankorrel houdt woensdag een open middag. Om twee uur zijn jongens en meisjes van 4 tot en met 12 jaar en ook ouders of andere belangstellenden welkom een kijkje te komen nemen. Voor de kinderen worden enkele ver halen met dia's verteld, er zijn spelletjes, ze kunnen tekenen, kleuren en pofferjes bakken. Zon dagsschool De Graankorrel is werkzaam in de wijken Kooi, Pniël en Zeeheldenbuurt. Het we kelijkse zondagsschooluur begint 15 september. Dat is van kwart over elf tot kwart over twaalf in het wijkgebouw Irene aan de Driftstraat 49. Inlichtingen: tel. 414103. Skigymnastiek De ANWB houdt in Leiden een cursus skigymnastiek, die be staat uit achttien wekelijkse les sen van één uur. Zij worden gege ven op dinsdag- en woensdag avond, van half acht tot half ne gen en van half negen tot half tien. Te beginnen op 16 septem ber. Voor informatie: ANWB, tel. 070-264427, tst. 2517. Homoseksualiteit De Leidse Werkgroep Homosek sualiteit en de Lesbiese Vrouwen Leiden houden vanavond weer een introductiebijeenkomst voor nieuwe bezoekers. Dat gebeurt in het nieuwe pand van de LWH en de LVL aan de Langegracht 65. Er wordt onder meer een video vertoond van gesprekken met mo-zijn. Aanvang: acht uur. In formatie: tel. 071-761013. steunfracties van de linkse partij en. Hij pleitte ook voor het gratis drukken, door de stadhuisdrukke rij, van nota's en beleidsinitiatie ven die door fracties ten behoeve van het gemeenteraadswerk wor den uitgebracht. Gewoonte De fractievoorzitter van de PvdA, mevrouw Van der Molen, 'omhelsde' de meeste voorstellen van het CDA en de kleine linkse partijen. Van der Molen is voor het instellen van een seniorenconvent en ook de voorstellen ten behoeve van de steunfractieleden hebben in grote lijnen haar instemming. De fractievoorzitter zei te hebben aan genomen dat verschaffen van in formatie en beschikbaarstellen van stukken door ambtenaren al een gewoonte was. Ook het vragenuurtje mag van' de PvdA-fractie, al voegde Van der Molen er aan toe dit voor de poor ten van de hel te hebben wegge sleept. Het openbaar maken van notulen van de B en W-vergaderin gen wees zij van de hand. In het aanstellen van een bestuursmede werker ten behoeve van de opposi tiepartijen ziet zowel PvdA als PSP/PPR niets. De andere collegepartij, de WD, ging ook met de meeste verbeterin gen ten behoeve van het functione ren van de raad akkoord. De frac tievoorzitters van WD en PvdA wreven het CDA nog wel onder de neus dat de schuld voor een en an der niet alleen het college en de collegepartijen verweten kan wor den maar ook alles te maken heeft met de kwaliteit van individuele raadsleden. Van der Molen vond overigens dat Walenkamp 'knorrig' reageer de op haar 'positieve grondhou ding'. Het was het enige 'onverto gen', woord dat viel tussen college- en niet-collegepartijen. De discus sie beperkte zich verder tot prakti sche zaken. De scherpe verwijten die in het verleden wel over en weer klonken (over de relatie tus sen college en fracties, de toegan kelijkheid tot informatie en archie ven en de bevoordeling van colle gepartijen daarin) bleven gister avond uit. Burgemeester Goekoop zegde toe, namens het college, in een vol gende vergadering van de commis sie met concrete voorstellen te zul len komen. In afwachting daarvan zal het overleg tussen fractievoor zitters reeds beginnen. Hengelsport DGV hield een viswedstrijd in Badhoevedorp. Uitslag: 1 W. Kluivers 15 stuks-337 cm, 2 K. van Hek 12-255, 3 W. Blom 8-118, 4 W. van Es 4-109,5 B. Arens 2-55, 6 J. Kluivers sr. 1-27. De overige deelnemers konden staren naar hun dobber wat ze wilden; zij vingen niets. LEIDEN - De Ikon heeft gister avond in de Marekerk televisie-op- namen gemaakt. De invloed van het calvinisme op kerkmuziek. Dat is het them van een programma dat deze omroep van de kerken op vrij dag 20 december op de buis zal brengen, onder de titel 'Een boekje open over kerkmuziek'. Leden van 'Capella' uit Amsterdam hadden zich gisteravond in authentieke kleding gestoken en luisterden naar de aanwijzingen van de re- gissseur (zie foto). Wim Neijman en Wim Kloppenburg zijn de makers van het programma. Mieke Vulto, de eerste vrouwelijke technisch bewoners adviseur in Leiden. Vrouwelijke adviseur bewoners LEIDEN - Mieke Vulto (34) is tech nisch bewoners adviseur (tba) van de Stichting Welzijn Leiden gewor den. Zij is de derde technisch be woners adviseur van de stichting en de eerste vrouw die deze functie in Leiden uitoefent. Vulto studeerde in 1978 af als bouwkundig ingenieur aan de Technische Hogeschool in Eindho ven. Daarna werkte ze gedurende twee jaar als inspraakcoördinator in de nieuwbouwwijk Beverwaard in Rotterdam. Vanaf 1981 werkte ze als technisch bewonersadviseur in de Rotterdamse wijk Crooswijk. LEIDEN - "U hoeft er geen ro man van te maken hoor! Niet dat ik dat niet waardeer, maar we hebben niet zoveel tijd", zei de rechter tegen de verdachte die zijn verhaal doorspekte met de tails, en bijvoegelijke naamwoor den. Hij Was helaas geen groot verteller, maar een mateloze kletskous. Zijn roman was slaap verwekkend. Op talloze manieren probeerde de verdachte te verbloemen dat hij een witte streep had over schreden, zoals dat zo plechtig heet. Was het verbeelding, of be gon het werkelijk te misten in de rechtszaal? Waarom de verdachte een irri tante indruk maakte, laat zich ra den: als tien mensen hebben vastgesteld dat een deur zwart is, zal hij toch met een andere me ning op de proppen komen: wit. Dat mensen zich verdedigen is prachtig - val die rechter maar aan - maar op deze manier! Ja kijk, in zijn werk, iets in het sportwezen, had hij vaak te ma ken met mensen en regels en daarom weidde hij nu zo uit, want als hij het idee had - ge voelsmatig, qua gevoel dus! - dat- ...blablabla. De aanwezigen wisten zich niet meer in te houden toen hij plechtig vertelde dat hij de Na tionale Ombudsman nog had in geschakeld om opheldering te verkrijgen en ook het ministerie van justitie was er aan te pas ge komen. Men grinnikte. Tachtig gulden boete kreeg hjj. "En als ik niet betaal, dan sta ik hier over een tijdje zeker weer", vroeg de verdachte zich af. Het antwoord kan kort zijn: Nee! Restaurant De voordeur aan de Hooi gracht in Leiden had op een kier gestaan en zodoende kon de poli tie, ingeschakeld door een nabu rige horeca-exploitant, het lokaal betreden. Via een halletje waren ze in het restaurant terechtgeko men. Jazeker, het was wel dege lijk een restaurant. De politie trof aan: een tapkast, een koelkast, rauw vlees, groente, drank; bo vendien stonden er gedekte ta feltjes in de ruimte en hingen er menukaarten aan de muur. Een vergunning bleken de eigenaars niet te hebben. En terwijl wij binnenwaren, zo rapporteerde de politie, kwamen er net een paar nieuwe klanten in het restaurant; ze werden wegge stuurd. Volgens de politie was echter duidelijk wat ze kwamen doen: eten. Dat dat zo was ontkenden de twee broers c^ie het restaurant runden gisterochtend ook niet. Ze kwamen inderdaad eten, "maar wij hadden geen restau rant, wij kookten tegen kostprijs voor vrienden en kennissen. Het was dus een besloten gelegen heid". Ze hadden het pand aan de Hooigracht dat uitkomt op de Pancrassteeg indertijd gekocht met de bedoeling om een winkel en sportschool plüs kantine te beginnen. Daarvoor hadden de broers echter geen toestemming gekregen. "En toen zijn we dus voor onze vrienden begonnen. Het eten in de mensa beviel ons niet meer en wij dachten: zo zal onze kennissenkring daar ook wel over denken". Tuurlijk, die kennissenkring was wel gegroeid op den duur, de kantonrechter wist toch ook wel hoe dat ging? Die neemt een vriendje mee, die een vriendin netje...maar: "het idee bleef het zelfde: koken voor vrienden te gen kostprijs. Wij voelen ons dan ook niet schuldig". "Maar al die gedekte tafeltjes dan...", begon de kantonrechter, "het valt zo moeilijk te geloven wat u vertelt". En toch was hun verhaal waar. "Onze eetgelegen heid had helemaal niet het aan zien van een openbare gelegen heid. In het halletjes stonden bij voorbeeld allemaal zakken zan- d...en daar stonden nog wel meer spullen ook". Inmiddels hadden ze overigens een vergunning om door Wim Brand Volgens de officier van justitie waren ze wel degelijk schuldig. "En ik ben in die mening ge sterkt omdat u een vergunning heeft aangevraagd". Hij zag het zo: indertijd hadden de broers al vast een voorschotje genomen. De in beslag genomen goederen moesten ze overigens terugkrij gen, vond de officier die schuldig zonder straf eiste. Wat kon de advocaat die de broers juridisch bijstond nu nog zeggen? Dat zijn cliënten geen restaurant hadden gehad natuur lijk. En hij vond ook dat de offi cier van justitie overdreef als hij zei dat er een gigantische voor raad levensmiddelen en drank was aangetroffen. Het antwoord hierop kwam van de rechter: "De officier is een matig mens". De rechter achtte het tweetal niet schuldig. "Het kan niet be wezen worden". Hij wees er ook nog op dat de politie had ver-- zuimd om getuigen te horen. "En op het moment dat ze binnenwa ren zat er niemand te eten". Vrij spraak dus. Dierenasiel (7) Na de vele conflicten tussen het bestuur van het Leids dierenasiel en de Dierenbescherming wil ik hier op reageren. Is het niet tragisch dat de dieren de dupe zijn van het gekrakeel van het asielbestuur, dat liever uit winstoogmerk handelt dan dat het aan dieren denkt, die verlangen naar liefde en tederheid van een nieuwe baas of bazin, om hun laat ste jaren nog gelukkig door te brengen. De heer Schouten van de Dieren bescherming heeft tenminste nog een hart. Hij bekommert zich om dieren, evenals de beheerder van het asiel, de heer Tiele. Ik denk dat het hart van het asielbestuur op de verkeerde plaats zit. Het is niet be langrijk wie er nu wel of niet gelijk heeft, maar denk in het belang van de dieren en maak er geen presti gekwestie van. De heer Schouten zet zich in voor ieder dier en dreigt nu zelf de dupe te worden van zijn liefde voor de dieren, evenals de heer Tiele. De heer Tiele moet blijven, laat het be stuur maar vertrekken. Ook zou de rechter niet bepaald diervriendelijk zijn door de heer Schouten een verbod op te leggen zich niet binnen een straal van 500 meter bij het asiel te bevinden, met een dwangsom van duizend gul den. Hoe kan men dan nog voor de dieren opkomen? Dat zou dieren mishandeling zijn; belachelijk ge woon. De rechter en het asielbe stuur zouden er echt een beesten boel van maken. De Dierenbescherming heet niet voor niets zo. Ze beschermen de dieren en doen goed werk. Doordat ik deze mensen leerde kennen, ben ik van dieren gaan houden en daar om heb ik mij opgegeven als lid. Doet u ook mee? Het is in het be lang van de dieren. Heer Schouten en heer Tiele, ik wens u beiden sterkte toe. mevr. J.M. v.d. Zeeuw Levendaal 127 Leiden Dierenasiel (8) Hierbij willen wij onze sympathie betuigen aan de familie Tiele. Will en Mieke hebben we zo'n negen jaar geleden leren kennen toen zij de functie aanvaardden als asielbe heerders. Het zijn ontzettend hard werkende mensen, want er wordt niet aan gedacht dat ze soms uren maken van acht uur 's morgens tot tien uur 's avonds. En voordat ze naar bed gaan worden de dieren en de hokken nog gecontroleerd! Als er zieke dieren zijn wordt er zelfs 's nachts nog gecontroleerd. Of als er problemen zijn, zijn ze niet te beroerd om uit bed te ko men en er een oplossing voor te zoeken. Eri daar wordt natuurlijk niet over gepraat. Will is een man van weinig woor den, maar hij staat altijd voor de dieren klaar. En dat blijkt ook uit de moeilijke tijden, dat hij in de eerste plaats vóór de dieren koos En waarom zou een beest de dupe moeten worden van menselij ke fouten!!!. Mijn dochter en ik en het andere personeel hebben het éénmaal van ze overgenomen, zodat zij zelf ein delijk een weekje met z'n drietjes echt op vakantie konden. Will en Mieke zijn ook maar ge wone mensen en het is heel natuur lijk en menselijk dat er een keer iets scheef gaat. Vooral in de ogen van een buitenstaander, maar als je de achtergrond weet En weet hoe deze mensen leven én knok ken voor hun bestaan! Dan kunt u zich voorstellen dat je je ellendig voelt als je iets doet uit pure liefde. En er wordt gebakkeleid over geld en op een gegeven moment oude koeien uit de sloot worden ge haald!!. Kom mensen, veroordeel nie mand als de de achtergrond niet weet!!. ik hoop dat u het begrijpt en er begrip voor heeft. Laat deze men sen niet in de steek. Misschien heb ben ze ook uw hond of kat gered! Familie Meijers, Utrechtse Veer 21 Leiden Vandalisme Op het grasveldje gelegen aan de Ijsbaan (Stevenshof) te Leiden, staan houten speelwerktuigen. De ze staan twee meter van de par keerplaatsen. Tevens staan er vlak bij dit grasveldje bomen die be hoorlijk harde appeltjes dragen. De kinderen uit de hele buurt ko men naar dit grasveldje zodra zij vrij hebben. Met alle gevolgen. Er gebeuren dingen zoals rukken aan de bomen en lekker gaan gooi en met appeltjes naar de gepar keerde auto's. Bovendien ligt er al lerhande troep tussen de struikjes, zoals stenen, elektriciteitspijpen en ijzeren voorwerpen. In de hele wijk zie je mensen van de plantsoe nendienst staan te schoffelen, maar de rotzooi laten ze liggen. Met al die troep wordt lekker ge gooid, met als gevolg krassen en deuken in de auto's en meestal is de dader onbekend (maar het kost je wel handenvol geld). Ik heb hierover gebeld en ge schreven met de gemeente, maar een antwoord krijgen, ho maar. Er zijn er veel in onze straat die het met ons eens ,zijn dat deze bomen verwijderd moeten worden (even tueel andere er voor in de plaats) en dat de speeltuigen moeten wor den verplaatst naar het grote gras veldje achter het GEB-gebouw aan de Helena Verburgstraat. Kinderen mogen van ons gerust spelen, maar dat spelen moet niet overgaan in vandalisme. Want de gemeente zal de eventueel opgelo pen schade echt niet vergoeden. Misschien worden ze bij de ge meente nu wakker en gaan ze stap pen ondernemen, want er is echt niemand die het leuk vindt dat zijn auto of tuin wordt vernield. Elly Kroon, Ijsbaan 35, Leiden KenG Op de vraag van socialistisch raadslid Anneke Boot, waarom K en G alleen jongens toelaat, wil ik graag even reageren. Ik hoop dat KenG nog heel lang met dit beleid doorgaat. Ik hoop ook dat de gemeente nog heel lang met de subsidie doorgaat. Dat dit alles een goede zaak is, bewijst wel het succes dat ze elke keer weer hebben in hun nu bijna 57-jarig be staan. Hoeveel verenigingen zijn niet ter ziele gegaan doordat 'Pietje met Rietje ging', het daarna 'uit ging', waardoor de vereniging dan gelijk twee leden kwijt was. Hoe vaak is het niet gebeurd dat 'Pietje' dan wel weer een ander clubje op richtte en een heel stel van de oor spronkelijke vereniging meekreeg. Ik spreek met kennis van zaken want ik ben al 45 jaar op verschil lende manieren bij deze vereniging betrokken. De gemeente Leiden mag trots zijn op zo'n korps als K en G, welke als ambassadeur in binnen- en buitenland de naam van de stad Leiden hoog houdt. Ik hoop dan ook dat K en G zo doorgaat en zich niets aantrekt van zulke belachelijke vragen. J.C.W. Kuijl-Roman, Spechtstraat 5 Leiderdorp Alarm Men heeft weer een nieuwe hobby bedacht en dat is voor de bejaar den een alarmsysteem. Men laat ons graag geloven dat dit het enige is dat aan ons geluk ontbreekt, dus plaatsen maar. Dat er hier in ons hofje maar twee bewoners zijn bo ven de 65 die het willen, doet er niets toe. We hebben namelijk maar drie bewoners boven de 65. Geeft niks, al ben je 30: alarm zól je hebben. Er staat in de nieuwe be- jaardengids: hofjes zijn niet ge schikt voor oude mensen. Doet er ook niet toe. Nu er voor renovatie geen geld meer is en men bijna is uitgeknoeid op de hofjes, komt men tot deze conclusie. Men heeft zich vertild aan het waanidee datje van een woonruimte ter grootte van een hamsterhokje een vol waardige woning kunt maken met allerlei voorzieningen; Dat heeft miljoenen gekost en men gaat maar door. En het regent klachten over tocht, vocht en roetstank van de oude schoorstenen. Sinds 1 maart, dus al meer dan een half jaar, ben ik gedwongen beneden te slapen omdat je boven weg waait. Er wordt veel te veel isolatiemate riaal op zo'n dak gelegd en het niet- machientje wordt helaas meer ge bruikt dan de boel fatsoenlijk af timmeren en dan is dit het gevolg. Al twee jaar woon ik in een hel. Eerst moet je je stekkie yerlaten en als je denkt dat het over is en je terugkomt, begint er nieuwe ellen de. Met mij hebben honderden be jaarden dit mee gemaakt. Het kost je je gezondheid en je laatste spaar centjes en geen hond die er wat aan doet. En dan denk ik: alarm? Wat alarm? Voor wat, voor wie? Wat heb je aan hulp als je eenmaal op de grond ligt. Als je bij het knopje kan, willen ze dan in actie komen? En word je dan geholpen door de zelfde mensen die je nu kapotma ken? Het spijt me, maar ik ben al geweest, ik haal mijn schouders maar op over zoveel gehuichel. Als iemand een plekje voor mij weet waar ik ongestoord mijn laatste ja ren met mijn beesten kan leven, hoor ik dat graag. Met genoegen zal ik lezen dat we zo arm zijn gewor den, dat alle subsidiebronnen op zijn voor binnen- en buitenland. Deze vorm van welzijn en weldoen hangt me mijlen de keel uit. Sin terklaas strooit maar en er loopt geen Zwarte Piet achter die contro leert waar de centjes aan worden besteed. Dat kan niet door blijven gaan. Hiervoor zeg ik wel: alarm, alarm!!. L. Spruit-Hilhorst Van Brouckhovenhof 7 Leiden LEIDEN - Geboren: Patty d.v. D. Lyca en L. van der Plas. Rick z.v. D. Luca en L. van der Plas. Frederik Lucas z.v. M. Snijder en A.M.W. van der Haagen, Pe trus Hendrikus z.v. B.J.H.T.O. Kersten en M.J.G. Snijders. Daniël Robin z.v. H. Vooijs en M.A. Kuijt. Roeland Cornelis z.v. A. Vi'eeken en M.J. Buis. Martijn z.v. E.T.J. van Leeuwen en J.M. Rodel. Le- nard Dirk z.v. D. Hoek en M.J. van Duij- venbode. Dirk Hendrik z.v. D. Ketting en Hi Hallink. Peter Antonius z.v. P. Barnhoorn en A.J.E. van der Hoeven. Lara Eveline Maria d.v. J.H. Keijzer en I.E.V. den Bremer. Joyce Bornadette d.v. J.M. van Rijn en L. van den Oever. Britt Louise Christina d.v. D.N.J. Zwa german en T.M. Schouw. Cornelis z.v. J. Bij de Vaate en J.L. Kooman. Serana d.v. R. Moenen en S.L. Tdlohreg. Moha- med Charif z.v. M. El.Keiraouani en F. Bouhaja. Achraf z.v. M. El-Keiraouani en F. Bouhaj. Anouk d.v. R. Zoutendijk en J.M. de Jong. Carla Carola d.v. R.J.P. van der Heijden en W. Keij/er. Cees z.v. J.G.A. Zuidhoek en D. van Nieuwkoop. Daisy d.v. M.J.G. Millebrand. Sandy Stéphanie d.v. D.B.J. van de Water eii G.J. Brinks. Derek Theodoor z.v. M.G.N, van Overbeek en K.A. Dijkstra. Cornelis z.v. C. Messemakcr en G. den Hollander. Maarten Johannes z.v. H.J. van Wijk en M.M.L. van Lennep. Evelij- ne Marije d.v. R.C.M. Lips en A. Wol- ring. Willem Franciscus Salomon z.v. W. Onderwateren C.J.M. van Beek. Charon Astrid Jozina d.v. H.J.M. van der Poll en A.J. Krijger. Marloes Maria Wilhelmina d.v. P.A. Everout en E.B.M. van Schie. Joeri Victor z.v. R. Gonlag en M.T. Pe ters. Ruben Johannes Marius z.v. J. Wcnsink en A J.M. Benschop. Carmen Sharida d.v. K. Sardjoe. Daniel Antho- nie z.v. J. van de Peppel en E.D. van Raamt. LEIDEN - Overleden: P. Nieuwboer. geb. 29-7-1960. man: A A. den Holander, geb 7-12-1907. vit. geh. gew. met H. van der Vlist; J.W.H. de Groot, geb 4-6-1897, vit, geh. gew. met J.G.H. Doorman:

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 4