MUWI BOUWT NOG 3 ISOPLUS- PI LA N N E N INi ALPHEN A.D. RIJN 4>REMIEA-WONIN& s 2°nder1kap WONING MUWI rotterdam Waar worden de Isoplus woningen gebouwd? De Isoplus woningen in Ridderveld II te Alphen a/d Rijn zijn geprojekteerd in een gezellig gevarieerd woonplan aan de Ei kenhorst, Langenhorst en de Braamhorst. De omliggende bebouwing is inmiddels gerealiseerd, zodat u een prima indruk krijgt van de woonomgeving. Alle wonin gen zijn op ruime kavels eigen grond ge legen, waarbij het parkeren op eigen erf tot de mogelijkheden behoort. Een Isoplus woning met garantiecertifikaat geeft extra zekerheden! Bij aankoop van een Isoplus woning krijgt u namelijk het Garantie-certifikaat van het Garantie Instituut Woningbouw. Dit certi- fikaat geeft u de nodige zekerheden inza ke de afbouw en kwaliteitkontrole. Kopen van garantiehuis De laatste jaren is zuinig wonen niet alleen een kwestie van koop- of huursom. Met name de energierekening gaat een steeds grotere rol spelen in het woonlastenpakket. Een maandelijks terugkerende post, die er niet om liegt. Muys en De Winter heeft vanuit deze basisgedachte enige jaren geleden een energiezuinige woning ontwikkeld: de ISOPLUS woning. Door het overweldigend succes van het Muwi Isoplus konsept, stond dit konsept eveneens aan de basis bij de ontwikkeling van drie nieuwe gevariëerde bouwplannen aan de Eikenhorst, Langenhorst en Braamhorst in Alphen a/d Rijn. U bespaart 50% op de stookkosten! Natuurlijk is het stookgedrag van een ie der verschillend. Zo heeft de één het al warm bij 20 graden, terwijl de ander zich pas bij 23 graden behaaglijk voelt, in vergelijking tot een traditioneel ge bouwde woning zal de Isoplus woning u een besparing van circa 50% op de stookkosten opleveren. Wij kunnen dus gerust spreken van een revolutionaire be sparing. Als we dan ook nog het gestaag stijgen van de energieprijzen in ogenschouw ne men, dan zal de komende jaren het ver schil met een „gewone" woning alleen maar groter worden. Wat is het Isoplus konsept? Binnen dit woningkonsept zijn alle hui dige isolatievoorschriften en normen diepgaand geperfektioneerd. Niet alleen is gelet op de isolatiewaarden van de ge bruikte materialen, maar ook op een opti male kierafdichting, om tocht tegen te gaan. Men heeft speciale konstrukties toege past om zogenaamde „koudebruggen" te voorkomen. Hierdoor zijn de energiela- sten tot een minimum teruggebracht. Doordat de Isopluswoning zo goed is geïsoleerd, werd een luchtverwarmings- systeem de meest ideale manier van ver warmen. Voordelen te over, want behalve een betere luchtverversing in de kamers en stoffiltering, heeft u ook geen last meer van stofnesten achter lelijke radiatoren die bij een konventionele c v. gebruikt worden. U heeft ook geen gedoe meer met behangplakken of radiatoren schil deren, ontluchten, enzovoorts.... Een stuk komfort, dat u altijd heeft moeten missen. Bovendien is de luchtverwar- mingsinstallatie eenvoudig uit te bouwen tot een volwaardige airconditioning, het geen menigeen zal aanspreken. 29 Goed gebouwde en vooral ruime Isoplus woningen. Want met een diepte van 9,50 meter en een breedte van 5,40 meter is op de afmetingen niet bezuinigd. U vindt in deze Isoplus woning onder andere: hal met toilet, garderobe, ruime keuken, woonkamer (ty pe tuinkamer), 3 slaapkamers, badkamer met douche en wasmachineaansluiting (lig bad en tweede toilet zijn mogelijk), en... een grote zolderetage. Vier van deze woningen beschikken bovendien over een garage. Al die voordelen en toch premie Ondanks het Isoplus konsept en de ruime opzet van de woning is Muwi er in ge slaagd om de woningen in de populaire premie-A-klasse te houden. Koopsommen: fl. 149.500,v.o.n. met garage fl. 159.500,v.o.n. Wanneer wij dan nog rekening houden met de tot fl. 50.000,-- oplopende rijksbij drage, dan is de konklusie gerechtvaar digd dat de Isoplus Premie-A-Woning door zijn betaalbare maandlast zeker zal aanslaan. investeert, worden de woonlasten nog in teressanter. Uiteraard zal onze hypo theekadviseur u precies voorrekenen hoe de maandlasten er voor u uit gaan zien. Wie komen er in aanmerking voor een Isoplus Premie-A-Woning? Voor een Premie-A-Woning mag het ge zamenlijk befasfbaarinkomen in 1984 niet meer bedragen dan fl. 50.000, Er zijn dan vier inkomensgroepen vastge steld met voor elke groep een subsidiebe drag. Betaalbare maandlasten, dat is zeker! Uw netto maandlasten bedragen, afhan kelijk van de hoogte van de premie fl. 585,— tot fl. 725,— en dat bij een 100% hypotheek. Wanneer u dus zelf geld Beschikt u daarnaast over een huurwo ning in de gemeente Alphen a/d Rijn en/of bent u daar werkzaam, dan maakt u de beste kans de trotse bezitter van zo'n Iso plus Premie-A-Woning te worden. Heeft u interesse in één van deze drie Isoplus-plannen, dan nodigen wij u uit dinsdag 10 september 1985 de informatieavond bij te wonen. Een huis kopen is een hele stap. wij willen dan ook alles (financiering, gemeentegarantie, subsidie, benodigd inkomen) goed met u bepraten. Tijdens de informatieavond wordt u metal een presentatie van een hypotheekadvi- deze aspekten gekonfronteerd. Zo krijgt u onder andere alle technische informatie van de aannemer, waarbij zelfs details van de woning al gebouwd zijn te zien. Het Isopluskonsept wordt mede met behulp van een videopresentatie toegelicht. Speciaal voor de premie-A-kopers is er seur, waarbij de vaak ingewikkelde pre mie-regelingen worden toegelicht. Kort om, een informatieavond die u eigenlijk niet mag missen. Vanaf 20.00 uur bent u de hele avond van harte welkom. Voor het eerst in lange tijd wordt er met deze Isoplus 2 onder 1 kap woning een grote woning voor een betaalbare prijs gerealiseerd. Want met een frontbreedte van 8 meter 40 en een diepte van bijna 11 meter behoort deze Isoplus 2 onder 1 kap tot de grotere huizen in Alphen a/d Rijn. Wat denkt u van een woonkamer van ca. 45 m2, een keuken van 12 m2, een ouder wets grote hal, ruim aantal slaapkamers, badkamer met ligbad en tweede toilet en nog veel meer? U kunt zich voor fl. 203.000,v.o.n. al de trotse eigenaar van een 2 onder 1 kapwo- ning noemen. De duurste woning met ga rage zal fl. 239.500,v.o.n. gaan kosten. Belastbaar inkomen: tot fl. 42.500,-- Subsidie: fl. 36.000,— Belastbaar inkomen: tot fl. 50.000,— Subsidie: fl. 30.000,— Dankzij de prima ligging aan de Langenhorst, met de Vaarsloot voor de deur, koopt u met deze dijkwoning een groot huis met maar liefst vier woonlagen. Dus aan ruimte geen gebrek. Vooral de tuinkamer (ruim 25 m2 groot), biedt tal van extra gebruiksmoge lijkheden. In totaal worden er 30 gebouwd, waarvan Koopsommen: fl. 175.000,v.o.n. 4 met garage. met garage fl. 185.000,v.o.n. In totaal worden er 26 Isoplus 2 onder 1 kapwoningen gebouwd, waarvan er 2 be schikken over een garage, terwijl de ove rige woningen een car-drive hebben. De koopsommen zijn interessant geble- Tenslotte kunt u een keuze maken uit een ruime meerwerklijst, zodat u de 2 onder 1 kapwoning aan uw persoonlijke wensen kunt aanpassen. Belastbaar inkomen: tot fl. 32.500,— Subsidie: fl. 50.000,— Belastbaar inkomen: tot fl. 37.500,— Subsidie: fl. 42.000,— DRIEMAN MAKELAARDIJ O.G. Aarptein 2 2406 BZ Alphen a/d Rijn Telefoon 01720-73351* Daarnaast kunt u de eerste twee jaar re kenen op totaal fl. 10.000,premie; en dat is natuurlijk mooi meegenomen! Ook bij deze woningen is Muwi er in ge slaagd de koopsommen op een interes sant nivo te houden:

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 32