conten I westeinde ziekenhuis industrie PC PA Rhijnwijck BEDRIJFSLEIDER Gemeente Zoeterwoude MEDEWERKER WEG EN WATERBOUW M/V CHR. M.A.V.O. Eü uitzendbureau content docente/begeleidster m/v full-time zieken- of bejaardenverzorgende VERPLEEGKUNDIGE m„ J BIBLIOTHECARIS m/v twee typistes/ telefonistes (m/v) gemeentelijke sociale dienst een beslisser m/v leiden ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) H Lithograaf/vlakdrukmonteur(m/v) Alles van denkwerk tof drukwerk onder twéé daken VRIJWILLIGERS/ UITKERINGSGERECHTIGDEN o^ONDRI Aanmelding voor lascursussen EERSTE WASSENAARSE HOUTHANDEL te WASSENAAR een filiaal van de BV Hillegomsche Houthan del zoekt voor op korte termijn voor deze functie waarin beheer van de voor raad en contact met onze afnemers twee van de belangrijkste taken zijn, denken wij aan een functionaris met leidinggevende en com merciële ervaring waarbij kennis van het houtvak noodzakelijk is. Sollicitaties, liefst schriftelijk te richten aan: Directie m BV HILLEGOMSCHE ISlI HOUTHANDEL HUI Postbus 59 2180 AB Hlllegom tel. 02520-15U4 Op de afdeling gemeentewerken, buro weg- en wate bouw, onderhoud en verkeerszaken is plaats voor eer Funktle-lnformatle De aan te stellen funktionaris zal zich hoofdzakelijk be zighouden met: - voorbereiding van wegbouwkundige kapitaalswerken - budgetbewaking (voor- en nacalculatie) - mede opzetten en uitvoeren onderhoudsplannen we gen en riolering - opstellen adviezen en afhandelen correspondentie - overige op het buro voorkomende werkzaamheden Funktie-elsen - M.T.S. weg- en waterbouw - gedegen ervaring op het gebied van wegbouwkundige onderhouds- en kapitaalswerken - gevoel voor administratie en een goede redaktionele vaardigheid - goede kontaktuele eigenschappen - belangstelling voor verkeersproblematiek Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring zal aanstelling plaatsvinden in nivo 6, maximaal bruto 3.271,-, terwijl bij gebleken geschiktheid bevordering naar nivo 7, maxi maal bruto 3.601,- tot de mogelijkheden "behoort. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de direk- teur gemeentewerken, de heer ing. Tj.J. van Wijk, tele foon 01715-9204. Sollicitaties binnen 2 weken na publikatie te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Zoe terwoude, Noordbuurtseweg 27, 2381 ET Zoeterwoude. Noordeinde 24, 2231 LK Rijnsburg. Gevraagd z.sp.m. tot einde cursus LERAAR FRANS (M/V) voor 7 uur per week. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij het Chr. onderwijs uit overtuiging willen dienen. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de directeur A. C. Berkheij, Uiterdijk 6,2223 TX Katwijk Z.H., tel. 01718-21712 (school) of 01718-28127 (pri vé). PRODUKTIEMEDEWERKERS M/V Voor diverse bedrijven in Leiden en directe omgeving. O.a. werk als winkelbediende, schoonma ker, kamermeisje, medewerker produktie- afdeling en magazijnmedewerker. Zo als je ziet voor elk wat wils. Wil je direkt aan de slag en schrik je er niet voor terug de han den flink uit de mouwen te steken dan ben je van harte welkom!!! Over het algemeen krijg je voor deze banen het minimum jeugdloon. Daarnaast is iedere CONTENT uitzend kracht volledig sociaal verzekerd en wordt er 22,17% vakantietoeslag voor hem/haar gereserveerd. ttoef vormingscentrum - Vormingscentrum Troef zoekt een wereldoriëntatie/maatschappijleer voor. 5 uur per week op dinsdag Taakomschrijving: het begeleiden van 2 groepen (1x wereldoriëntatie voor Open School/1 x maatschappijleer voor het 'oriëntatie- jaar) Wij vragen: ervaring in het werken met groepen - affiniteit met ervaringsleren - bij voorkeur onderwijsbevoegdheid of diploma S.A. Salariëring volgens rechtspositieregeling V.J.V. Inlichtingen: VORMINGSCENTRUM TROEF, Stationsweg 32, Leiden; tel. 071-130494, vragen naar: I. Dauwalder of S. Gresnigt. Stichting tot Oprichting en Instand houding van een Bejaardencentrum te Oegst- geest BEJAARDENCENTRUM "HOFWIJCK" Hazenboslaan 38, 2341 SC OEGSTGEEST In ons gerenoveerde bejaardenhuis met circa 100 bewo ners vragen wij een WIJ VRAGEN: In het bezit zijn van het diploma zieken- of bejaardenverzorgende Bereid zijn alle diensten mee te draaien Goed in teamverband kunnen functioneren Open oog en oor hebben voor de problemen van de ouder wordende mens. De Cao bejaardentehuizen is van toepassing. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Zuster M. Ohm. Telefoon: 071-153940 van 10.00 uur tot 16.00 uur. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicita tie richten aan de Dlrektle, Hazenboslaan 38, 2341 SC OEGSTGEEST. W IdsSfc 0 Het Westeinde Ziekenhuis met 600 bedden is een modern centrumziekenhuis in Den Haag. waar nagenoeg alle specialismen worden 0 J toegepast 0 kinderafdeling J 0 In ons ziekenhuis is op de kinderafdeling 0 plaats voor een 0 O Wij geven de voorkeur aaneen kandidaat, 0 die naast het A-diploma, MBO-V of HBO-V 0 diploma in het bezit is van het diploma van 0 de opleiding kinderaantekening. 0 Zij die deze aantekening niet hebben, maar 0 bereid zijn de opleiding te volgen, kunnen J eveneens solliciteren.J 0 Nadere informaties kunt u telefonisch inwinnen 0 a bij de afdeling Personeelszaken, tel. (T70-HH939.C 0 J Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdelihg Pers onee Is zaken Pnstlms 442. 2.501 CK Den Wrrrr.e Lijnbaan 32, Den Haag. Hazenboslaan 101 Postbus 1011 2340 BA Oegstgeest OEGSTGEEST tel. 071-171321 Onze huidige bibliothecaresse gaat per 1 oktober a.s. gebruik maken van de V.U.T.-regeling. Daarom vragen wij per die datum of zo spoedig mogelijk daarna een voor 20 klokuren per week. Salariëring volgens schaal 4, afhankelijk van leeftijd en ervaring (maximaal 2.725,- bij een volledige werk kring). Van sollicitanten verwachten wij dat zij passen binnen het klimaat van onze academie. Sollicitatiebrieven zo spoedig mogelijk te richten aan de directeur, J. Bosch. Stichting Samenwerkende Akademies voor Gezondheidszorg Bij de Stichting Samenwerkende Akademies voor Gezondheidszorg waar ondermeer de op leidingen HBO-Verpleegkunde en HBO-Fysio- therapie worden verzorgd, ontstaan op korte termijn vacatures voor De omvang van de aanstelling zal in nader over leg worden vastgesteld (full-time, part-time). Taken: - bezetten van receptie; - bedienen telefooncentrale; - verrichten van typewerk; - verrichten van administratieve werkzaamheden; - voor één van de vacatures- verrichten van een voudige boekhoudkundige werkzaamheden. Vereisten: - HAVO/MAVO-diploma of een gelijkwaardige opleiding; - gedegen type-ervaring; - goede contactuele eigenschappen. Ervaring met dit soort werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Salariëring zal plaatsvinden volgens schaal 2 van het B.B.R.A. afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding (maximaal f 2.336,-). Geïnteresseerden kunnen hun schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van personalia, opleiding, ervaring en gewenste taakomvang, vóór 14 september a.s. richten aan de heer A.J. Ouwerkerk, directeur Akademie voor Gezondheidszorg, Endegeesterwatering 2, 2333 CG LEIDEN. In de linkerbovenhoek van de envelop vermelden: vacature. De afdeling Beslissingen van de Gemeentelijke Sociale Dienst is met name belast met de toetsing en controle van rapporten van bijstandsmaatschappe- lijk werkers aan de bepalingen van de door de dienst uit te voeren wetten, alsmede aan het interne geformuleerde beleid. i de medewerkers wordt voor de In verband met vertrek van afdeling gevraagd: (maximaal 36 uur per week) Aan de functie van beslisser worden de volgende eisen gesteld: kennis van en inzicht in de ABW, Rijksgroepsregelingen, WBO, BKR, en de WWV; kennis van en inzicht in de zogenaamde 'voorliggende voorzieningen'; het vermogen om signalerend op te treden met betrekking tot de eenheid van het uitkeringsbeleid en het geven van aanzetten tot aanscherping en bijstelling van dat beleid; het vermogen om nieuwe regels, jurisprudentie en circulaires te interpre teren en zonodig in interne richtlijnen te vertalen; het vermogen om doelgerichte en specialistische informatie te verstrek ken aan bijstandsmaatschappelijk werkers en anderen die daarom vragen; inzicht in de organisatie van de GSD en de administratieve procedures die daarin gelden. Gegadigden dienen te voldoen aan de hiervoor vermelde functievereisten. Voorts dienen zij: te beschikken over goede contactuele eigenschappen en in staat te zijn in teamverband te werken; in staat te zijn zich zowel mondeling als schriftelijk helder uit te drukken; in staat te zijn om te gaan met - soms - tegengestelde belangen zoals deze kunnen voorkomen tussen de diverse organisatieonderdelen van de dienst; te beschikken over een grote mate van accuratesse en in staat te zijp on der druk te functioneren; een opleiding te hebben genoten op HBO-niveau. Een psychologische test kan onderdeel uitmaken van de sollicitatieprocedu re. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maxi maal f 4.705,— bruto per maand (schaal 9) voor 38 uur per week. De gemeente heeft een 38-urige werkweek. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrou wen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegenwoordigd zijn genie ten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom uitdrukkelijk verzocht te sollicite- Het selectieteam bestaat uit de chef van de af deling Beslissingen, twee medewerkers van de afdeling Beslissingen en een vertegenwoordiger van de directie Personeel en Organisatie. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Willem van der Poel, tel. 071-254831. Schriftelijke sollicitaties vóór 21 september a.s. richten aan de directie Personeel en Organisa tie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder ver melding van vacaturenummer 85.060. Christelijke scholengemeenschap v en ander voortgezet onderwijs Postbus 106, 2300 AC Leiden, tel. 071-769343 Uitgaande van de Vereniging voor Prot. Chr. Beroeps e.a. Voort gezet Onderwijs voor Leidpn en Omstreken vraagt zo spoedig mogelijk in het kader van de W.P.O.-regeling een: voor 20 uren Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij bereid zijn mee te werken aan de vormge ving van christelijk onderwijs aan deze school. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mw. H.A. Bos, adj.dir. personeels zaken. Schriftelijke sollicitaties binnen 8 dagen te richten aan de heer K. Zwitser, direc teur. et Grafisch Produktie Bureau in Leiderdorp, een jong en enthousiast bedrijf dat zich beweegt op het gehele gebied van (reclame-) denkwerk tot drukwerk, zoekt vanwege de kerngezonde groei een ft amen met zijn collega's gaat hij aan het werk ij in een technisch altijd actuele afdeling, waar in zwart/wit en in kleur wordt gewerkt. Waar dokawerk en daglichtlithografie elkaar afwisselen. En waar vandaag een regionale reclamecampagne het onderwerp is en morgen een landelijk verschijnend weekblad. Onze nieuwe collega kan bogen op een ruime ervaring, maar is nooit te beroerd om weer iets nieuws aan te pakken. En zijn werk is, net zoals zijn enthousiasme voor het vak, van een constant hoog niveau. rj e juiste man of vrouw kan rekenen op een U professionele werkkring, waar in een ontspannen sfeer met grote inzet wordt gewerkt. Waar hem of haar steeds de nieuwste technieken ten dienste staan. En waar een goed salaris en ruime mogelijkheden worden geboden. A Is u naar nieuwe mogelijkheden zoekt en xl deze advertentie u aanspreekt, bel of schrijf ons dan. Draai 071-412407 en vraag naar de heer G. Philipsen. Of schrijf aan het Grafisch Produktie Bureau, Hoofdstraat 172,2351 AR Leiderdorp, ook t.a.v. de heer G. Philipsen. Grafisch Produktie Bureau B.V. Hoofdstraat 172 Postbus 186 2350 AD Leiderdorp Telefoon 071-412407 Telex 39085 Telefax 071 -41318: B0NAVENTURAC0LLEGE Mariënpoelstraat 6 Burggravenlaan 2 Leiden met onderwijskundige bevoegdheid. De minister van onderwijs heeft toestemming verleend tot het verrichten van vrijwilligerswerk in het onderwijs door werkzoekenden met behoud van uitkering. Het gaat hierbij om onbetaalde arbeid buiten het eigenlij ke lesgeven, met als doel werkzoekenden de gelegen heid te geven het kontakt met het onderwijs te behou den. Deze regeling wordt op verschillende wijzen beoor deeld; wij zijn van mening, dat het oordeel van de werk zoekende doorslaggevend is. Wij zoeken kontakt met werkzoekenden, die van deze regeling gebruik zouden willen maken, om samen met reeds aanwezige vrijwilligers de naschoolse huiswerk begeleiding te verzorgen. Inlichtingen worden verstrekt door Mevr. Broodbakker, tel. school 071-173631, tel. privé 071-176818 (na 19.00 uur). Sollicitaties kunt u zenden aan de rector op het adres Mariënpoelstraat 6, 2334 CZ Leiden. Dondrin^N SCHOLENGEMEENSCHAP Vijf Meilaan 137, 2324 W Leiden tel. 071-760200 of 071-760201 De aanmelding staat open voor de cursussen: Booglassen - geïntegreerde cursus Autogeenlassen - geïntegreerde cursus (bij voldoende deelname) De cursusduur is acht maanden (1 okt. tot 31 mei). - 2 lesavonden per week - aan het eind v.d. cursus wordt door het N.I.L. een exa men afgenomen - opgave van cursisten voor 16 september a.s. Formulie ren zijn vanaf heden verkrijgbaar aan de school, waar u eveneens informatie kunt verkrijgen.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 22