SUIZEBOLLEN Karpov ontsnapt op miraculeuze manier Mandlikova zorgt voor verrassing 'Dit is voor mij een uitdaging' I) A M C U.V.S. - ADO LUGDUNUM VERBURCH ZATERDAG 7 SEPTEMBER 1985 SPORT PAGINA 15 Redactie Jaap Visser en Rob Onderwater -df. I&1 Rommelen De voetbalclub Vlissingen moest het zondag in de eerste wedstrijd stellen zonder de inbreng van drie gevestigde krachten. De af wezigheid van de spelers had evenwel niets te maken met li chamelijke ongesteldheid. Uit de Provinciale Zeeuwse Courant van maandag: "Met een door emoties getekend gezicht verzuchtte trainer Kees Vermunt van Vlissingen gister middag na de wedstrijd tegen Alliance in Roosendaal: 'Ik ben afgelopen week door een hel ge gaan. Alles wat we in anderhal ve maand hadden opgebouwd, leek ineens weer afgebroken'. Na tuurlijk doelde Vermunt hierbij op het plotseling wegvallen van drie spelers: Eric Aarden, die in voorlopig hechtenis zit na een bankoverval en de gebroeders Jaap en Huïb Meerman, die in staking zijn gegaan, omdat ze meer geld willen". Hoezo roerig begin van de voetbalcompetitie. Daar zijn de roerselen van de Afdeling Lei den een peuleschulletje bij. De houding van de gebroeders Meerman werd door eersteklas ser Vlissingen nu niet bepaald gewaardeerd: "Kees Vermunt ervoer het op treden van Jaap en Huïb Meer man bijna als verraad: 'Onder geen omstandigheden laat ik ie mand uit de selctiegroep vallen. Dat weten zij ook. Daarom vind ik het onbegrijpelijk dat ze het probleem niet eerst met mij heb ben gesproken voor ze zo maar wegbleven". Weerwoord van de Meerman- "Er zijn geen duidelijke af spraken gemaakt. Voorzitter Piet de Jong wilde vrijdagavond niet meer met ons praten. We hebben niet eens de gelegenheid gehad om een bedrag te noemen". Voorzitter De Jong daarop: "Aan het begin van het seizoen zijn er duidelijke afspraken ge maakt over onkostenvergoedin gen. Ook met Jaap en Huib Meer man. We zijn niet van plan om plotseling van deze afspraak af te wijken". Bankovervaller Eric Aarden blijft overigens welkom in Vlis singen. "Ook Kees Vermunt zei: 'Als hij spijt en berouw heeft getoond, moeten we hem zeker weer een kans geven". Zeker met een aangepaste on- kostennota, om een volgende misstap te voorkomen. Blijft de spelersgroep tenminste op 'ni- Premies Rommelen gebeurt niet alleen in Zeeland. Dichter bij huis wordt bij de amateurs ook flink met de flappen gezwaaid. De een betaalt onder, de ander boven de tafel uit. Uit het Haarlems Dagblad: "Hoofdklasser Stormvogels gaat dit jaar de spelers van de A-selectie via een aan prestaties gekoppeld systeem betalen. Een gelijkspel levert iedere speler vijftig gulden op, een overwin ning twee maal dat bedrag". De primeur werd de verslagge ver niet ingefluisterd door een 'bron', die onbekend wenste te blijven: "Dit was het meest opmerkelij ke nieuws dat uit de monden van voorzitter Ben Broek en secreta ris Dieter van Laar kon worden opgetekend, tijdens een heuse persconferentie. Een en ander moet gezien worden in het kader van de ambitieuze plannen die Stormvogels voor de komende ja ren in petto heeft. Kort samenge vat komen de plannen waarvan de komst van 'kanjers' als Derk Grot, John Weijers en Eric Geluk niet losstaat neer op: meedraaien in de top van de hoofdklasse en de concurrentie aangaan met be taalde buurman Telstar". De ambitieuze plannen wer den op de bijeenkomst niet door iedereen gewaardeerd: "Kennelijk' geschrokken dóór de reacties die volgden op de openlijke onthulling van het best bewaarde publieke geheim in het amateurvoetbal, kreeg het finan ciële honoreringssystéem, bij monde van Broek, een andere naam toebedeeld: 'onkostenver goeding'. Desalniettemin gaf Broek' toe dat 'er binnen de regle menten van de KNVB' een hele boel mogelijk is, wat betreft de betalingen van onkostenvergoe dingen aan spelers". Toch hulde voor de eerlijkheid van Stormvogels. De verklaring: "Betaling is niet eigen aan Stormvogels, maar de club wilde kennelijk niet achter blijven bij andere verenigingen. De reden voor de maandelijkse onkosten vergoeding is dat men zo de spe lers warm denkt te houden voor het hoofdklasseschap". Reactie van een speler: "Overigens wordt de vernieuw de 'onkostenuitkering' niet door elke speler gewaardeerd. Een van de spelers zei desgevraagd het geld niet nodig te hebben". Goddank, echte amateurs be-- staan nog. Us Abe Abe is niet meer. Groninger Jan Mulder was een fervent suppor ter van de ex-voetballer van Heerenveen. Abe Lenstra was voor de columnist magie. "De fenomenale voetballer Abe Lenstra was een sprookje", schrijft Mulder in de Volkskrant. "Het fijne van die tijd was, dat er geen televisie was. Je kreeg hem niet te zien". Drie keer kwam Mulder zijn idool lijfelijk tegen: "De derde keer was tijdens een benefietwedstrijd, enkele jaren geleden, nadat hij door een her senbloeding was getroffen. Ik speelde met de oud-internatio nals. Na afloop iets drinken in de bestuurskamer. Abe zat er ook. Abe Lenstra!... Oog in oog met Abe: ik kon het niet. Voor de deur heb ik me om gedraaid en ben naar de auto ge lopen. 'Abe Lenstra' was een ver langen in je dromen". Hommeles Voordat Joop de wereldtitel in Italië voor de neus van het ver baasde peloton wegritste, zat hij feitelijk al op rozen. De Ripper had immers een auto in de Swift- loterij gewonnen. Dat uitgerekend erelid Joop Zoetemelk de hoofdprijs mocht ophalen, was voor Ruud Dobbe laar aanleiding, overigens vaardi ger met de pen dan met de fiets, om een badinerend stukje te plaatsen in Solo, het clubblad van de wielervereniging. "Uit de kranten begreep ik in middels dat niemand minder dan Joop Zoetemelk, navranter kan natuurlijk niet, de hoofd prijs, zijnde de Opel Corsa van het Motorhuis, heeft gewonnen. Een dergelijk mazzeltje was mij helaas niet vergund, dat was mij daarmee wel meteen duidelijk. Maar ja, misschien was mij wel een van die andere fraaie prijzen vergund. Hoe zou mijn lotnum mer het ervan hebben afge bracht" "Gaan die andere prijzen soms als het interieur van het nieuwe clubhuis functioneren, of zijn zij soms al vergevenIn dat geval had ik toch graag even een uit slag in het clubblad en of pers vernomen, of had ik deze graag toegestuurd gekregen. Een video recorder is tenslotte nooit weg". Dobbelaar wist zich gesteund door de redacteur van Solo, Pie- ter Evelein. De houding van de fietsende schrijvers bracht nogal wat commotie teweeg in het be stuur van Swift, zoals bleek in de onlangs verschenen Solo. "Dobbelaar heeft de punten verpakt in spottende stijl, die het bestuur als tendentieus heeft op gevat. Met name bij de woorden over het winnen van de auto door Joop Zoetemelk kregen wij het idee alsof het min of meer doorge stoken kaart van ons én de beë digde notaris - die de trekking verrichtte - was: immers een Joop Zoetemelk die een hoofd prijs wint levert per definitie méér publiciteit op dan een ano nieme lot-koper uit pakweg de Mors". Dobbelaars ironie is dus niet begrepen. Secretaris Hoogstra ten vervolgt serieus: "Wij konden het echt niet hel pen, het was zeer toevallig, maar op de manier waarop Ruud Dob belaar dit verwoordde, kan men de indruk krijgen, dat wij wèl een vinger in de (uitslag) pap hadden. Niets was minder Dat de uitslag slechts tegen ge ringe advertentie-vergoeding* in de Zuid-Holland Post werd ge publiceerd, vond het bestuur achteraf verkeerd. De tegenval lende opbrengst van de loterij (9.897,39 gulden) lag daaraan ten grondslag. De penningmeester was niet van plan nog meer geld over de balk te gooien. Maar: "De prijzen staan dan ook niet meer in de kast bij Swift maar zijn inmiddels alle bij de recht matige winnaars terecht geko men. Kortom, een beetje redelijk betrokken lid. had zonder al te veel moeite zelf kunnen informe ren of te weten kunnen komen of hij in de prijzen zat". Dus eerst vijftig gulden voor een lot vragen, en dan zeggen: zorg maar datje achter de uitslag komt. Zo lusten wij er ook nog wel een. Au, m'n poot Grensrechters zyn al jaren een geliefd doelwit van getergde sup porters. Vloeken, flessen, stenen, wat de goede man niét naar z'n hoofd gekregen, als de vlag weer eens ten onrechte omhoog was gegaan. Zaterdag bij de wed strijd Heerenveen-Cambuur moest scheidsrechter Mulder uit Appelscha uitvallen. Geen kwa de supporter kwam daar even wel aan te pas. Uit VI: "Na 25 minuten wilde vlagge- nist Reinier Mulder uit Appel scha met een sierlijk sprongetje aangeven dat Heerenveen een hoekschop had verdiend. Hij kwam daarbij met z'n voet in een groot gat terecht, verzwikte zijn enkel, probeerde zich nog aan de hoekvlag vast te houden, maar viel tenslotte als een stervende zwaan neer". Gevolg: gescheurde enkelban den. Een 'punter' kon natuurlijk niet uitblijven: "Volgens grensrechter Reinier Mulder uit Appelscha is het ove rigens niet fijn langs de lijn". Draven Piet Weduwer, verslaggever van het clubblad van Randstad Sport, heeft zo zijn eigen mening over het voetbalspel. In de eerste editie van Suizebollen werd dat reeds duidelijk. In het afgelopen weekeinde stond 'PW' langs de lijn bij de reserves van de Voor- schotense vierdeklasser. Met 1-3 werd verloren van LDWS, maar volgens Weduwer hoeft het elftal niet te wanhopen. Uit De Treffer: "Jammer jongens, leer van die fouten. Train op sprintsnelheid (zonder bal) en de resultaten zul len zeker komen". Op de atletiekbaan? Sport en politiek Om het Komitee Kruisraketten Nee tegenwicht te bieden, verza melde het Interkerkelijk Comité Tweezijdige Ontwapening (IC- TOj ook enige beroemdheden om zich heen. Max Tailleur, Theo Doorman, Frits Philips, Joseph Luns en Bettine Vriesekoop wa ren de ondertekenaars van IC- TO-advertenties, die afgelopen zaterdag en dinsdag in de lande lijke ochtendbladen verschenen. De tekst luidde: 'Volkspetionne- ment, wij tekenen niet'. Het waarom van de actie: 'De vraag of Nederland kruisraketten plaatst, hangt af van het aantal SS-20 raketten dat door Rusland is opgesteld. Het volkspetionne- ment is dus gericht aan het ver keerde adres'. De Volkskrant vroeg de ICTO-aanhangers naar de reden van ondertekening. Frits Philips: "Ik heb de oproep gesteund uit vaderlandsliefde". Max Tailleur: "Ik ben absoluut tegen de atoombom. Maar het idee dat wij geen atoombom hebben en de Russen wel, vind ik griezelig". Bettine Vriesekoop: "Mijn mening staat in de ad vertentie. Verder laat ik er geen woord over los. Scheiding tussen sport en politiek? Wat heeft mijn ondertekening te maken met sport of politiek. Ik heb geen be hoefte te reageren". In finale tegen Navratilova (DPA/AFP/SID) - In de vrouwenfi nale van het tennistoernooi om de Amerikaanse titels op Flushing Meadow staat Martina Navratilova onverwacht tegenover haar vroe gere landgenote Hana Mandlikova. De Tsjechoslowaakse, van jongsaf in het internationale tenniscircuit begeleid door Betty Stöve, won gisteravond verrassend van de als eerste geplaatste Chris Evert- Lloyd. De Amerikaanse favoriete, vorig jaar ook al Analiste,, bracht nog wel de eerste set op haar naam, maar daar bleef het ook bij. Via 6-2 en 6-3 drong Mandlikova, als derde geplaatst, voor' de derde keer in haar loopbaan-door tot de eind strijd van het belangrijke toernooi in New York. Eerder deed zij dat in 1980 en 1982. De partij duurde twee uur. Navratilova had zich al eerder geplaatst voor de finale, die van daag wordt afgewerkt. De géboren Tjechóslowaakse had geen kind aan de Westduitse teener Steffi Graf: 6-2, 6-3. Martina Navratilova was tenmin ste één maatje te groot voor de klei ne Steffi Graf. Binnen 52 minuten stuurde de als nummer twee ge plaatste Amerikaanse haar zestien jarige opponente terug naar de Bondsrepubliek, In het Louis- Armstrongstadion mcfcht het West duitse tennisstalent zich troosten met een prijzengeld van 48.875 dol lar (ongeveer 160.000 gulden), geen onaardige zakcent voor een meisje van die leeftijd. Navratilova wilde kennelijk niet al te lang in de broeiende hitte van dertig graden Celsius staan en dwong haar tegenstandster talloze kleine foutjes af. Welgeteld 23 mi nuten had de 28-jarige nummer twee van de wereldranglijst nodig om de eerste set in 6-2 op te eisen. Graf veroverde in de tweede set een game meer. „Normaal heb ik tegen Martina geen1 schijn van kans", èrkende de jonge halve-fi- naliste. „En deze partij verliep heel normaal". Voor Graf was al het al prachtig dat zij, dankzij de surprise van de kwart-finale tegen Pam Shriver, zo ver was. gekomen. Het is de vierde keer dat Navratilova de eindstrijd van het miljoenentoernooi op Flus hing Meadow bereikt. In de jaren 1983 en 1984 veroverde de vroege- ren Tsjechoslowaakse op Queens de Amerikaanse titel. Alle voorspellingen ten spijt is bij het toernooi om de open Ameri kaanse tenniskampioenschappen op. Flushing Meadow bij de man nen alles bij het qtjde gebleven. De hummers één tot en met vier van de wereld- en plaatsingslijst be reikten de laatste vier. Het kwartet McEnroe, Lendl, Wilander en Con-* nors heeft de oude verhoudingen, verstoord in Wimbledon, weer her speld. Yannick Noah was de laat- ste, die bij het Grand-Slamtoernooi in New York capituleerde. De Fransman ging in zijn nieuwe 'va derland' kansloos ten onder tegen Ivan Lendl. Eerder verloor het eve nement al één van zijn grote attrac ties: Boris Becker. De Westduitse Wimbledon-winnaar ontnam het Een ronde voor de confrontatie met McEnroe was hij niet opge wassen tegen de spanningen en te gen de Zweed Joakim Nyström, die^ een ronde later werd afge droogd door McEnroe. De 34-jarige Connors haalde als laatste de halve finales door een van de verrassingen van het heren- toernooi; de Zwitser Heinz Gün- thardt, te verslaan. Het is de elfde keer, dat dé veteraan zover in hét toernooi komt. Om andermaal een plaats in de eindstrijd te bereiken, zal de Amerikaan het niet gemak kelijk hebben. De vijfvoudige win naar van de open Amerikaanse ti tel moet daarvoor Ivan Lendl ver slaan. De Tsjechoslowaak lijkt ech ter in de schaduw van het geweld van en publiciteit rond McEnroe eri Becker bezig aan een sterk toer nooi. Noah was zijn laatste slacht offer. De Fransman is helemaal hersteld van zijn bèenblessure en toont pok weer iets van het zelfver trouwen dat hem enige jaren gele den op Roland Garros de open Franse titel opleverde. Karpov (links) zorgde verrassing doot alsnog te remiseren met Kasparov. MOSKOU (Reuter) - Anatoli Kar- door de wijze waarop Kasparov de pov is gisteren op miraculeuze wij- afgebroken stelling met subtiele ze ontsnapt aan de tweede neder- zetten wist te verbeteren. Zeven laag in de hervatte tweekamp te- zetten voor het einde, dat bij de 65e gen Gari Kasparov met als inzet zijn wereldtitel schaken. In de af komen, leek de positie Karpov.hopeloos. De titelhouder gebroken stelling stond hij volgens weigerde hardnekkig het verlies kenners op verlies, maar de titél- onder ogen te zien. Hij hergroe- houder wist de tweedq partij als- peerde zijn uitgedunde stukken op nog om te zetten in remise, waar door de stand 1,5 tegen 0,5 punt in het voordeel van de uitdager werd. Bij de hervatting van de donder dag afgebroken partij zag het er aanvankelijk niet naar dit dat Kar pov nog een half punt redden. Toekijkende schaakgroot meesters raakten geimponeerd ADVERTENTIE Sportcomplex "Kikkerpolder" Zondag a.s. aanvang 14.00 i dat Kasparov fer niet kon voorkomen. Daardoor verspeelde hij zijn vrijpionnen en daarmee ook de overwinning. Karpov kon opgelucht adem ha len. Hij was na de nederlaag in de wetênte openingspartij opnieuw in zeer grote problemen gekomen. Indien hij met het voordeel van de witte stukken ook de tweede partij had verloren, was zijn positie hopeloos geworden. Ondanks dat de tweede partij in een voor hem teleurstel lende remise eindigde boekte uit dager Kasparov groot psycholo gisch voordeel op de titelhouder. COMPETITIEWEDSTRIJD EERSTE KLASSE Deze advertentie is aangeboden door Nieuwe Rijn 23, Leiden Vóór de-wedstrijd en tijdens de rust optreden van de DRUM BAND MATILLO Ni Nederlaag Belgisch elftal BRUSSEL (ANP) - Het Belgisch nationaal voetbalelftal heeft giste ren in het Heizelstadion te Brussel een oefenwedstrijd gespeeld tegen de militaire ploeg. De profs van bondscoach Guy Thijs verloren in een verkorte partij met 2-4. „Dit was wel geen officiële oefenwed strijd, omdat we maar twee keer 35 minuten hebben gespeeld, maar het was voor het aanstaande duel tegen Polen toch nuttig", meende Meeuws naar Mechelen De derde partij staat voor van daag op het programma. De ontmoeting was donderdag na de 41ste zet van wit (Karpov) af gebroken in de volgende stand: wit: Karpov: Kf2, Td7, Lel, Pd3, pionnen f5, g3, h3 zwart: Kasparov: Kg8, Ta3, Te8, pionnen a4, e2, f7, g7, h7 De afgegeven zet van zwart was Ta3 - b3 Vervolg zettenverloop afgebroken par tij: 41Ta3 -b3, 42. Pd3 - cl Tb3 - bl, 43. Pel - a2 Ta8 - a8, 44. Td7 - e7 Tbl - b2, 45. Te7 x e2 Tb2 x e2, 46. Kf2 x e2 Ta8 - e8 47. Ke2 - f2 h7 - b5, 48. Lel - c3 Ta8 - b8,49. Lc3 - b4 Tb8 - d8.50. Kf2 - e2 at - a3, 51. Lb4 - c3 f7 - f6, 52. Lc3 - bt Kg8 - H, 53. Pa2 - c3 Td8 - b8,54. Pc3 - a2 Tb8 - b5, 55. g3 - gt Tb5 - b8. 56. Ke> - d3 Tb8 - d8 57. Kd3 - c4 Td8 - dl. 58. Lb4 x a3 Tdl - al, 59. Kc4 - b3 Tal - hl, 60. g4 x h5 Thl x h3 61. Pa2 - c3 Th3 - f3, 62. La3 - cl Tf3 x f5, 63. h5 - h6 g7 - g6, 64. Pc3 - e4 Tf5 - h5, 65. Lel - b2 Re mise. Thijs na afloop. Mare Degrijse van Club Brugge en Enzo Scifo van Anderlecht van zijn selectie deden bjj de militairen mee. De Belgische bondscoach had niet de beschikking over topschut ter Erwin Vandenbergh en Frank Vercauteren (beiden Anderlecht). Vandenbergh had last van een lich te blessure en Vercauteren was we gens privé-omslandigheden niet van de partij. GIERLE/MECHELEN (GPD) Walter Meeuws krijgt op 14 sep tember te horen of hij tot juni 1987 kan voetballen bij KV Mechelen. Op die dag zal het uitvoerend co mité van de Belgische voetbalbond bekijken of de inmiddels 34-jarige speler in ere kan worden hersteld. Meeuws was destijds betrokken bij het omkoopschandaal Standard Luik/Waterschei en werd daardoor langdurig geschorst. Weliswaar mocht hij vanaf 2 ja nuari van dit jaar weer in actie ko men voor een buitenlandse vereni ging, maar in België geldt hij tot dit moment nog als persona non grata. Besluit het uitvoerend comité dat Meeuws nog niet in België kan te rugkeren dan zal hij gedwongen zijn om zijn contract uit te dienen bij Ajax, de club, die hem vorig jaar april in dienst nam. Meeuws gaat er zelf vanuit dat hij op 22 september zijn debuut kan maken voor KV Mechelen: „Ik hoop dat alles nu eindelijk verge ten en vergeven is door de bond en ik denk eerlijk gezegd ook wel dat dat zo is. Het zou trouwens jammer zijn als er toch nog iets mis ging. Ajax en Mechelen bereikten snel een akkoord. De papieren zijn van middag meteen weggestuurd, om- datje immers als speler, die uit het buitenland komt, altijd nog een wachttijd hebt van veertien dagen. Alles is heel vlot afgewikkeld en ie dereen rekent er eigenlijk op dat ik voor Mechelen kan spelen. Vooral ik". De contacten tussen Mechelen en Ajax werden pas enkele dagen geleden gelegd, nadat de Belgische club te horen had gekregen dat Meeuws het bij de Amsterdam mers niet langer naar zijn zin had. Bestuurslid Wezenbeek van Me chelen: „Wij hebben direct navraag gedaan en merkten al gauw dat we niet veel moeite zouden hebben om hem over te nemen. Ajax bleek inderdaad snel bereid om hem te laten gaan. Voor Mechelen is Meeuws een zeer goede aanwinst. Zijn ervaring hebben we hard no dig. Wij hebben een ploeg met een gemiddelde leeftijd van 24,5 jaar". „Omdat we ook nogal wat bles sures hebben gehad staan we er nu in de hoogste klasse niet zo best voor. maar met Meeuws er bij moet dat snel kunnen veranderen. Die blessures hebben we opgelopen tij dens de oefencampagne voor de competitie in Nederland. Wc heb ben toen gespeeld in Zwolle, Wage- ningen, Dordrecht en Breda en stuk voor stuk waren het harde wedstrijden". Toen hij eindelijk fit genoeg was en eindelijk verzekerd leek van een basisplaats bij Ajax werd hij door ex-trainer Aad de Mos aan de kant geschoven voor het duel op 5 mei tegen Haarlem. De in Gierle (bij Turnhout) wonende Vlaming was daar zo gebelgd over dat hij zich aansloot bij degenen, die één dag na de in Haarlem geleden neder laag aandrongen op het ontslag van De Mos. Op zijn beurt werd Meeuws zelf dit seizoen terzijde ge schoven door technisch-directeur Johan Cruijff, die van mening was dat de Belg niet in zijn systeem paste. Meeuws beschouwt de afgelopen maanden overigens bepaald niet als verloren tijd. „Daarvoor heb ik te veel opgestoken. Ik vond het al lemaal erg leerzaam wat Cruijff deed. Er is tot nu toe heel aanval lend gespeeld door Ajax. Heel an ders dan in België, waar ik als een echte verdediger ben opgevoed. Alles wat ik vanaf de bank heb ge zien kan ik straks na mijn voetbal carrière als trainer 'uitstekend ge bruiken. Mijn ambitie is echter nog te groot om zo lang op de bank te blijven zitten". „Toen Mechelen bij me aanklop te heb ik dan ook geen seconde ge twijfeld. Ik vind het een uitdaging om deze jonge ploeg (met onder anderen de Nederlanders Erwin Koeman, Graeme Rutjes en Piet de Boer) te helpen. Bij Ajax werd ik binnengehaald, omdat ik zoveel routine had, maar heb ik er weinig mee kunnen doen. Hopelijk kan Mechelen wel van mijn ervaring profiteren". TILBURG (ANP) - De Britse schaker Anthony Miles heeft vrij dag met de zwarte stukken de afge broken partij uit de zevende ronde van het internationale toernooi in Tilburg tegen de Joegoslaaf Ljubo- jevic gewonnen. Meer stond er niet op het programma. Door dit resultaat werd de stand: 1. Kortsjnoi en Romanisjin 4 pun ten; 3. Dzindzichasjvili, Hübner, Ljubojevic en Timman allen 3,5; 7 Miles 3 plus 1 uitgestelde partij; 8 Poloegajevski 2 plus 1 uitgestelde partij. Miles en Poloegajevski spe len hun uitgestelde partij zaterdag Zoor zondag staat de achtste ronde op het programma. ADVERTENTIE ZONDAG 14.30 UUR De Tegelhandel

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 15