Deze maand het laagst inprijs BATAVUS DUS0SWA mededelingen gemeentebestuur sail 12 t/m 16 aug. '85 n LENS CO 3695r 1 leiden GEVRAAGD KLASSE AANBIEDING FABRIKAAT Donderdag 15 en vrijdag 16 augustus Nederland bv binnendienstmedewerker Diversen Maatregelen afsluiting Haarlemmerstraat gaan op 15 augustus a.s. in Onlangs hebben B W besloten tot wijzi ging en aanvulling van de verkeersmaatre gelen die gelden voor de Haarlemmerstraat e.o. De bewoners on winkeliers van de Haarlemmerstraat e.o. en hun vertegen woordigende organisaties zijn hierover tevo ren uitvoerig geraadpleegd. De Raadskom- missie voor Ruimtelijke Ordening en Verkeer heeft na kennisname van de maatregelen ermee ingestemd. De maatregelen zullen met Ingang van donderdag 15 augustus a.s. Ingaan wan neer wethouder Peters, bij de opening van de Haarlemmerstraat-jaarmarkt, om 12.00 uur daarvoor het startsein zal ge ven. Korte samenvatting van de belang rijkste maatregelen 1. "Harde" afsluiting. De toegang tot de Haarlemmerstraat zal (met behulp van bloembakken en verzlnkbare palen) dagelijks tussen 11.00 en 18.00 uur en op donderdagavond tot 21.00 uur "hard" worden afgesloten; de parkeer politie is belast met de uitvoering van de afsluiting; alarmverkeer beschikt, uiter aard, over een sleutel; in noodgevallen moet men kontakt opnemen met de par keerpolitie. 2. Nieuwe periode voor aan- en afvoer/laden en lossen: maandag t/m zaterdag van 04.30-11.00 uur (was van 24.00-11.00); buiten deze uren (dus ook van 18.00- 04.30 uur is er geen gemotoriseerd ver keer toegestaan op de Haarlemmerstraat; nachtelijke kontrole politie); 3. Fietsverkeer. Fietsverkeer (d.w.z. uitdruk kelijk geen bromfietsers) toegestaan van 18.00 uur (op donderdagavond vanaf 21.00 uur) tot 11.00 uur en op zondag de gehele dag. Na verloop van enkele maanden zal een evaluatie plaatsvinden om te bekijken hoe de nieuwe situatie bevalt. El-Cid Informatiemarkt deel Rapenburg afgesloten In verband met de Leidse El-Cid week wordt op vrijdag 16 augustus a.s. een informatie markt georganiseerd op het Rapenburg, tus sen Doelenbrug en Douzastraat. Vanaf 7 uur 's-ochtends is genoemd deel van het Rapenburg tot ongeveer 13.00 uur afgesloten voor verkeer. Met borden en dranghekken zal de afsluiting gerealiseerd worden. Zaterdag 17 augustus wielerronde Douzastraat e.o. Op zaterdag 17 augustus a.s. wordt in Lei den weer een wielerronde gehouden voor profs en amateurs. Het wielerfestijn speelt zich af rond de Dou zastraat, Rapenburg, Keizerstraat en Boisot- kade. Genoemd parcours zal om ongeveer 13.00 uur geheel afgesloten zijn voor verkeer. Om 17.00 uur is het parcours weer voor ver keer te bereiken.. Stichting Maatschappelijk Werk Leiden Wijziging spreekuurtijden Vanaf 1. augustus a.s. zullen de spreekuren niet langer op elke werkdag van 2-3 uur zijn, maar van 9-10 uur 's-ochtends. Het donderdagavondspreekuur van 7-8 uur vervalt vanaf 1 augustus. Als u beslist niet tijdens het ochtendspreek uur kunt komen dan kunt u telefonisch een afspraak maken voor een andere tijd. Afscheids-receptie hoofd voorlichting Per 1 september a.s. is het hoofd van de direktie Voorlichting mr. J.C. Lelieveldt be noemd tot hoofd Voorlichting van de Provin cie Zeeland. Tevens is het 1 augustus 25 jaar geleden dat de heer Lelieveldt in overheidsdienst trad. In verband hiermee wordt er op vrijdag 16 augustus a.s. vanaf 16.30 uur een recep tie gehouden In de burgerzaal van het stadhuis. Belangstellenden zijn hierbij van harte welkom. Bouwplannen Burgemeester en Wethouders zijn van plan de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Woningwet: Tasmanstraat 102, verbouwen woning; Voorstraat 16, bouwen berging; Voorstraat 18, bouwen berging; Timorstraat 54, plaatsen dakkapel in ach- tergeveldakvlak; Timorstraat 50, plaatsen erfafscheiding; Breestraat 19, inwendig verbouwen '"t Breehuys"; Hansenstraat 10, plaatsen dakkapel in voorgeveldakvlak en dakraam in achter- geveldakvlak; Hansenstraat 27, optrekken achtergevel en maken dakterras op aanbouw; Hansenstraat 48, verbouwen en uitbrei den woning; Hansenstraat 93, bouwen gemetselde erf afscheiding; Haarlemmerstraat 112, verbouwen c.q. restaureren pand; Bakker Korffstraat 10, plaatsen dakkapel in achtergeveldakvlak en maken dakterras op aanbouw; Oude Vest 155, verbouwen woning; Oude Rijn 1wijzigen onderpui en verbou wen winkel op begane grond; Bloemstraat 34-36, indelen van 2 garages tot 22 bergingen t.b.v. woningen; Sint Aagtenstraat 10-12, verbouwen pand; Drontermeerlaan 21uitbreiden woning en bouwen carport; Kortenaerstraat 91, bouwen berging; Heemskerkstraat 54, inwendig verbouwen woning; Lage Rijndijk 45a en 47a, wijzigen kapcon structie Verder hebben Burgemeester en Wethou ders het voornemen de volgende bouw vergunningen volgens de normale proce dure te verlenen: Van Hogendorpstraat 36, inwendig ver bouwen dienstencentrum; Volkstuinencomplex Cronestein aan de Vrouwenweg, bouwen tuinhuisje op de tui nen A9, C14 en K11; Roomburgerweg 7, plaatsen dakkapel in voorgeveldakvlak; Roomburgerweg 9, bouwen berging; Hugo de Vriesstraat 82, bouwen berging; De Goejestraat 22, inwendig verbouwen woning; Poelgeeststraat 17, verbouwen woning; Piet Heinstraat 17, inwendig verbouwen woning; De Sitterlaan 54, uitbreiden berging; Vestestraat 126, optrekken voor- en ach tergevel; Hoge Rijndijk 98, inwendig verbouwen winkel; Prins Frederikstraat 24-24a, verbouwen woning; terrein A.Z.L., plaatsen houten gebouw bij gebouw 13. Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 12 augustus 1985 gedurende veertien dagen (bij voorkeur tussen 10.00 en 12.00 uur) ter inzage in het Stadsbouwhuis, Lan- gegracht 72. In die periode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Als Burgemeester en Wethouders ondanks de ingediende bezwaarschriften en de even tuele toelichting in de commissie ruimtelijke ordening, uiteindelijk toch een bouwvergun ning verlenen, krijgen de indieners van be zwaarschriften hiervan bericht. Daarbij krij gen ze ook informatie over nog openstaande beroepsmogelijkheden. Voor diverse relaties in en rond Leiden zoeken wij met spoed o.a.: LubaUitzend Buro Luba Uitzend Buro AA Nieuwe Rijn 35 in Leiden is gespecialiseerd in tijdelijk technisch en industrieel werk. I ••••••••••••••••A f N INPAKSTER uJ J PRODUKTIEMEDEWERKERS die voor minimaal één week beschikbaar zijn voor diverse soorten werkzaamheden bij verschillende bedrijven in en rond Leiden. voor het inpakken van cosmetica-artikelen voor een periode van 6 maanden bij een bedrijf in Leiden CHEMISCH ANALIST mbo nivo voor ca. 3 weken bij een bedrijf ii Leiden. HEFTRUCKCHAUFFEURS met EVO diploma en/of ruime ervaring. Alle opdrachten zijn voor langere tijd bij bedrijven in en rond Leiden. CV MONTEUR die zelfstandig kan werken. Deze baan is voor een aantal weken bij een bedrijf in Leiden. MTS-ER BOUWKUNDE voor het uitwerken van tekeningen bij een bedrijf in Oegstgeest. Deze baan is voor een aantal weken voor iemand met ervaring tot 30 jaar. Voor sollicitaties of informatie over andere mogelijkheden bent u welkom bij Luba Uitzend Buro, Nieuwe Rijn 35, Leiden, telefoon 071-140341 MÉÉR KANSEN VOOR GEHANDICAPTEN Een handicap betekent: extra afgekeurd. Daarom vragen wij méér kansen op sociaal contact, werk, studie, vorming. wonen, vervoer, recreatie, enz. AVO-DOET A Tel. 033-63 5214. watécht nodig is avo Antwoordnr. 2013800 VB Amersfoort ZITPLEZIERPQOR EEN ZOMERSE VOORDL1.LPR1JS. Bankstel van eikehout met ëcTif rundleder Biedt door de. kwpmiynige stoffering met extra hoge rug enjJ brede zijarmen een riant z.itkomfort (modelook als 3-2 z.its kombinatie, a/leen dez.e maand 3395, -) Meubeltoonzalen Nieuwe Riin 39 tel. 071-126491 0 Bankstel 3-1-1 A lleen deze maand met remnaaf.355,- met terugtraprem /IOC 3 versnellingentOD," met knijprem /IOC 3 versn44lO,- met trommelrem m 3 versn*r# 57," Leverbaar in dames- en herenmodel Kunststof kettingkast, kogel- lagertrapas, 26" of 28" wielen, dikke spaken, klasse lak, veel chroom, 5 jaar garantie op frame en vork RIJWIEL CASH CARRY b.v. Turfmarkt 1-2-3 Leiden - Telefoon 071-124409 Wereldberoemde stuntmannen John Massis Donderdag 15 augustus, 15.00 uur, nabij de fZZs Hartebrugkerk Joe Alcatraz -P, Vrijdag 16 augustus 14.00 uur, V gp';lr. Driessenplein Ook Vrijmark^* Kom, kijk, koopr^a^^ eet, proef en geniet aarlemmerstraat 1 km koopplezier Inlichtingen: Lunchroom Bouma, Haarlemmerstraat 216 Pallet&Container Pooling Systems CHEP Benelux Nederland BV maakt deel uit van een internationale organisatie. Voor Nederland is het kantoor gevestigd in Alphen aJd Rijn (medio oktober 1985 verhuizen wij naar Zoeterwoude- Rijndijk). CHEP is een groeiend bedrijf, gespecialiseerd in verhuur van pallets en palletcontainers in pool- verband. Bedrijven verhogen hun efficiency in distributie, transport en opslag door van het pool- systeem gebruik te maken. Wegens uitbreiding van de afdeling Systemen Service zoeken wij kandidaten (m/v) voor de funktie van: DE FUNKTIE: - U koördineert en verwerkt de systeeminformatie van en naar de klanten en systeemadviseurs. - U bent verantwoordelijk voor het opzetten en beheer van een adekwaat informatieverwerkings systeem om voornoemde koördinatie optimaal te kunnen voeren. GEVRAAGD WORDT: - Uw leeftijd is ongeveer 25 jaar en uw opleiding is op HEAO-niveau. - U heeft belangstelling voor fysieke distributie en gebruikerskennis van automatisering. Uw woonplaats ligt binnen redelijke alstand van Zoeterwoude-Rijndijk of u bent bereid te verhui- GEBODEN WORDT: - Een adekwate training en ondersteuning door een flexibele organisatie met open kommunikatie- lijnen. Doorgroeimogelijkheden. Een vast salaris met goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatiebrief kunt u zenden aan: CHEP Benelux Nederland BV Postbus 233 2400 AE Alphen a/d Rijn t.a.v. mw. I. van Kins, pers. zaken

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 18