'Leraren in het voordeel bij ontslag' Bewaar uw vakantieherinnering GRATIS Cl* 'Muizen knaagden aan geweten van Schiphol' PSP eist aanvaarden anonieme Rechter verbiedt auteur laster over rol van oud-burgemeester Giftige gassen vrij bij brand in Budel Schietpartij Amsterdam was mogelijk wraakactie Babylijkje gevonden WOENSDAG 31 JULI 1985 BINNENLAND PAGINA 5 DEN HAAG (ANP) - Minis ter Deetman moet de circu laire intrekken waarin wordt bepaald dat bij ont slag op rijksscholen reke ning gehouden dient te wor den met de militaire dienst plicht van leerkrachten. Dat eiste de Stichting Landelij ke Ombudsvrouw gisteren in een kort geding dat de stichting tegen de minister heeft aangespannen. De werkloosheid onder in het onderwijs is veel groter en zal procentueel nog verder toene- Justitie wil onmiddellijk vertrek van 20 Surinamers DEN HAAG (GPD) - Twintig Suri namers aan wie een verblijfsver gunning is geweigerd, moeten op korte termijn het land verlaten. Tot maandag krijgen zij de gelegen heid vrijwillig te vertrekken. Doen zij dat niet, dan worden ze door de vreemdelingenpolitie op het vlieg tuig naar Suriname gezet. Dat heeft een woordvoerder van het ministerie van justitie vanochtend meegedeeld. In de afgelopen maanden heb ben ongeveer zestig Surinamers een verzoek om politiek asiel inge diend. Staatssecretaris Korte-van Hemel heeft de eerste twintig ver zoeken nu afgewezen. Volgens haar komen de Surinamers, die al len individueel zijn beoordeeld, niet in aanmerking voor de vluch telingenstatus of voor een ver blijfsvergunning op andere gron-^ den. Steuncomité voor arts van 'De Terp' DEN HAAG (GPD) - Patiënten van de 32-jarige Haagse huisarts die wordt verdacht van moord op vier bejaarden van het verzor gingstehuis De Terp in Den Haag, hebben een comité opgericht om de arts en zijn gezin te steunen. De patiënten en een aantal sympathi santen willen via een fonds geld in zamelen, waarmee de financiële gevolgen voor de arts kunnen wor den verlicht. Volgens een van de initiatief neemsters, mevrouw Herfst uit Zoetermeer, ex-patiënte van de Haagse arts, hebben al bijna 200 mensen positief gereageerd. „Deze arts zien wij als een zeer bekwame man die dag en nacht klaarstond. Hij zit nu vier maanden vast, een vervanger neemt zijn praktijk waar. Dat kost geld, maar omdat hij zijn praktijk niet meer kan uit oefenen, heeft hij geen inkomen. Daarnaast moet hy zijn advocaat betalen. Met onze actie hopen wij dat patiënten en sympathisanten hem financieel willen steunen". Tegen de huisarts, die volhoudt dat hij naar eer en geweten eutha nasie heeft gepleegd op de vier be jaarden, is acht jaar gevangenis straf geëist. Het steuncomité wacht eerst de uitspraak van de Haagse rechtbank in deze zaak, volgende week dinsdag, af. Het ingezamelde geld wil het comité onder meer ge bruiken om de huisarts tot in hoog ste instantie juridische bijstand te geven. men. Leerkrachten die hun militai re dienstplicht hebben vervuld worden met de regeling van Deet man bevoordeeld. Er is sprake van zogenaame positieve discriminatie van mannen die in dienst zijn ge weest. Die tijd moet volgens Deet man worden opgeteld bij de perio de die een leraar les geeft. Dat is weer van invloed op het ontslag van leerkrachten bij inkrimping van scholen, aldus mr. I. van Dijk, advocate van de Stichting Lande lijke Ombudsvrouw voor de Haag se rechtbank. De eis tot intrekking van de richtlijnen van de minister steunt mede op het advies van de com missie gelijke behandeling van mannen en vrouwen bij de arbeid in de burgerlijke openbare dienst. Deze commissie bepaalde dat de circulaire in strijd is met de wet ge lijke behandeling mannen en vrou wen in burgerlijke openbare dienst. De commissie baseerde haar oor deel ook op het feit dat er een grote werkloosheid- onder vrouwen is en dat diensttijd in geen verhouding staat tot de carrièrebreuk van vrou wen die kinderen krijgen en op voeden. Maar volgens landsadvo caat mr. G.R.J. de Groot is de dienstplichtige toch twee jaar van de arbeidsmarkt en hebben scho len een zekere voorkeur voor solli citanten die direct van de school banken komen. Hij noemde het merkwaardig dat in het onderwijs een achterstand van dienstplichti ge mannen in stand werd gehou den, omdat vrouwen met kinderen ook een achterstand hebben bij het opbouwen van diensttijd. De Groot voerde aan dat de com missie het advies aan de minister heeft overhandigd. Deetman heeft reeds geantwoord dat hij dat ad vies wil bespreken met de perso neelsorganisaties, de Vereniging van Nederlandse Gemeenten en organisaties van schoolbesturen. Pas daarna wil hij een definitief standpunt bepalen. De landsadvo caat bestreed dan ook het spoedei sende karakter van de zaak. Hij vindt dat deze overlegprocedures moeten worden afgewacht. Een kort geding is volgend hem niet op zijn plaats. Uit onderzoek onder 31 van de 55 rijksscholen bleek dat er geen ont slag op grond van deze nieuwe re geling was gevallen. De Groot vroeg zich af voor wie de stichting nou eigenlijk optrad want geen en kele vrouwelijke onderwijskracht heeft zich gemeld die het slachtof fer zou zijn geworden van de nieu we richtlijnen. Uitspraak 6 augustus. Jamboree 1991 niet in Spaarnwoude SPAARNWOUDE (GPD) - De World Jamboree 1991 zal niet plaatsvinden in het recreatiege bied Spaarnwoude. Op een inter nationale conferentie van scouts in München is besloten de organisa tie van deze massale padvinders bijeenkomst aan Zuid-Korea toe te wijzen. Scouting Nederland is zeer te leurgesteld over de uitslag van de stemming. Ook het recreatieschap Spaarnwoude vindt het bijzonder jammer dat Scouting Nederland buiten de boot is gevallen. Spaarn woude is uiterst geschikt voor een bijeenkomst met zo'n 20.000 pad vinders van over de hele wereld. De komst van een dergelijk groot aantal mensen zou tot gevolg heb ben gehad dat ten oosten van Haar lem een compleet dorp uit de grond gestampt moest worden. Spaarnwoude en Scouting Neder land waren er van overtuigd dfeze klus te kunnen klaren. SCHIPHOL (GPD) - Actiegroep De Lastige Zwanenburger zal de Dierenbescherming in Den Haag haar excuses aanbieden voor het feit dat gisterochtend op Schiphol een aantal witte muizen bij een ac tie om het leven is gekomen. „De Lastige Zwanenburger betreurt het dat onder de muizen slachtof fers zijn gevallen. De actie was goed voorbereid, maar de uitvoe ring is niet voor honderd procent gelopen zoals de bedoeling was", zo heeft woordvoerder W. Goud smid vanochtend laten weten. „Het doel was, dat de muizen hun weg zouden vinden op Schiphol, de nodige paniek zouden veroorza ken en vooral dat ze zouden gaan knagen aan het geweten van de Schiphol-directie" De dozen waarin de muizen zich bevonden, bevatten brieven aan de directie van de luchthaven waarin een en ander werd uitgelegd. Vol gens De Lastige Zwanenburger is de beslissing om de vierde baan niet te draaien vooral genomen on der druk van de directie van Schip hol. Vandaar het beroep óp het ge weten, dat de losgelaten witte mui zen zou moeten aanduiden. In werkelijkheid kwam er van dat 'loslaten' weinig terecht. Tij dens het transport in de kartonnen dozen hadden enkele muizen el kaar doodgebeten en toen de do zen, die op verschillende plekken waren neergezet, door de vier ac tievoerders werden geopend, ble ken de nog levende muizen veelal te versuft om weg te lopen. Enkele tientallen andere jjie dat wel de den, konden gemakkelijk worden gevangen. Volgens woordvoerder Goud smid van De Lastige Zwanenbur ger zijn de verhalen over de dode muizen sterk overtrokken. „Oké, er zijn er waarschijnlijk een paar bij gesneuveld. Dat betreuren wij, en daarvoor zullen wij de Dieren bescherming onze excuses maken, maar voor de rest is het een typisch Schiphol-verhaal. Er zaten vol doende gaatjes in de dozen, en er zat ook eten in". Volgens Goud smid hebben de muizen „hoog stens een kwartier" in de karton nen dozen gezeten. Bij de actie wa ren volgens Goudsmid ongeveer driehonderd muizen betrokken. De Dierenbescherming heeft vanochtend haar scherpe afkeu- ring over de actie uitgesproken, n qv»mrfr^Tl Beleidsmedewerker W. Koedijk: ClClIJUJLIJ. LCIl „Het kan een goede zaak zijn als men een bepaalde doelstelling door een actie tracht te verwezen lijken, maar daar mag men geen dieren bij gebruiken die er part noch deel aan hebben. Daar zijn wij falikant tegen". Over juridische stappen tegen de actiegroep kon Koedijk vanoch tend nog weinig zeggen, dit in af wachting van een onderzoek door de Rijkspolitie dienst luchtvaart. Een lid van de Franse organisatie SOS Racisme speldt bij burgemeester 'Blijf van mijn makker'op. AMSTERDAM (ANP) - Burge meester Van Thijn van Amsterdam heeft een uitnodiging aanvaard om deel te nemen aan een reis naar Zuid-Afrika met een delegatie van de Franse jongerenorganisatie te gen racisme, SOS Racisme. De reis is bedoeld als uiting van steun aan de zwarte bevolking van Zuid-Afri ka en als steun aan de strijd tegen de apartheidspolitiek. De uitnodiging aan Van Thijn werd gedaan door de leider van de organisatie, Harlem Désir, tijdens een ontvangst in de Westerkerk in de hoofdstad van de SOS-delegatip Van Thijn op uitnodiging jongeren naar Zuid-Afrika die momenteel ons land bezoekt. Désir heeft verklaard medio vol gende maand met een delegatie naar Zuid-Afrika te willen gaan. Hii wil ook burgemeesters van an- De ontvangst in de Westerkerk sloot het officiële gedeelte af van de eerste dag van het bezoek aan de hoofdstad van de SOS Racisme- caravaan, die zondag in ons land aankwam. Het bezoek aan Neder land van de veertig leden van SOS Racisme is een onderdeel van een reis langs verschillende Europese landen. De Franse jongerenorgani satie kreeg grote bekendheid door hun embleem van het handje met de tekst „Blijf af van mijn mak ker". Tips aan politie over mishandeling bejaarde weduwe MAASTRICHT (ANP) - De Maas- trichtse politie heeft inmiddels en kele tips binnengekregen naar aan leiding van de ernstige mishande ling van de 67-jarige Maastrichtse weduwe M. Lathauwers. De tips hebben evenwel nog geen spoor van de dader of daders opgeleverd, zo heeft de politie gisteravond meegedeeld. De politie heeft de vrouw vorige week donderdagavond in bewuste loze toestand in haar woning aan getroffen. Zij was overdekt met wonden. De politie neemt aan dat zij diezelfde dag is overvallen. Gezien de toestand waarin de vrouw werd aangetroffen, en om dat het buurtonderzoek nog moest beginnen, heeft de politie de over val pas vijf dagen later, gisteren, bekend gemaakt. Zodoende is ver moedelijk de indruk gewekt dat mevrouw Lathauwers al enkele da gen bewusteloos in haar woning zou hebben gelegen, aldus de poli tie. Wessel-T uinstra verlaat Kamer DEN HAAG (ANP) - Het D'66- Tweede-Kamerlid mevrouw Wes- sel-Tuinstra stelt zich bij de ko mende verkiezingen niet herkies baar. Ze vindt het voor haar en haar fractie „verfrissend" als zij na negen jaar Kamerlidmaatschap wat anders gaat doen. Wat dat zal zijn is nog niet bekend. De in Oegstgeest woonachtige Elida Wessel-Tuinstra (53) kwam in 1977 voor D'66 in de Tweede Ka mer. April vorig jaar diende me vrouw Wessel een initiatief-wets ontwerp in om het euthanasie vraagstuk te regelen. Zij verwacht dat de openbare behandeling daar van nog voor de Kerst zal zijn afge rond. AMSTERDAM (ANP) - De PSP- fractie van de Amsterdamse ge meenteraad wil dat burgemeester Van Thijn de politiebureaus erop wijst dat homoseksuelen anoniem aangifte kunnen doen van bero ving en dat ook in een dergelijk ge val tot opsporing van de daders overgegaan moet worden. Dit stelt het raadslid Bob van Schijndel van de PSP in een vragenlijstje hier over aan Van Thijn. Aanleiding hiertoe was de aan gifte bij het politiebureau aan de Van Leyenberglaan in Amsterdam van een homoseksuele man, die !in juli in Amsterdam beroofd ;d was. De man wilde lijven in verband met mogelijke represaillemaatregelen door de daders. De politie deelde de man mee dat anonieme aangif tes niet worden opgenomen en dat de „Nederlandse Vereniging tot In tegratie voor Homoseksualiteit, het COC, de mogelijkheid van ano nieme aangiften uit haar duim zuigt", aldus het raadslid. Van Schijndel herinnert de bur gemeester eraan dat Van Thijn va ker heeft gezegd dat anonieme aan giften wel mogelijk zijn, vooral voor vrouwen en homoseksuelen. Van den Broek trachtte alsnog visa te krijgen DEN HAAG (ANP) - Minister Van den Broek (buitenlandse zaken) heeft persoonlijk getracht alsnog bij de Sovjet-autoriteiten een vi sum los te krijgen voor de kamerle den Ter Beek en Nijpels voor een bezoek aan Rusland. Beide Kamer leden kregen onlangs bij de Russi sche ambassade in ons land nul op het rekest voor een bezoek aan de dissidente Irina Grivnina in Mos kou. De minister heeft dit beide parlementariërs laten weten naar aanleiding van schriftelijke vra gen. Ter Beek en Nijpels menen dat weigeren van visa aan volksverte genwoordigers in strijd is met de normale diplomatieke betrekkin gen en in het bijzonder met de be palingen van de slotakte van Hel sinki, welke ook door de Sovjet- Unie zijn ondertekend. Van den Broek zegt tegenover de Sovjet-re gering tot uitdrukking te hebben gebracht „welke reacties het niet verlenen van door parlementsle den gevraagde visa in ons land op roept". Ziekteverzuim tweede kwartaal verder gedaald DEN HAAG (ANP) - Het ziektever zuim is over het tweede kwartaal 1985 ten opzichte van dezelfde pe riode vorig jaar gedaald van 7,2 naar 6,5 procent. Dat blijkt uit cij fers van het Centraal Bureau voor de Statistiek. Voor de mannelijke werknemers bedroeg dit percentage 6,2 en voor de vrouwelijke 8,0. In vergelijking met het tweede kwartaal van 1984 geven deze cijfers een daling te zien van 0,7 voor mannen en 1,2 De meldingsfrequentie was met 38 verzuimgevallen per honderd werknemers vijf lager dan in het overeenkomstige tijdvak van 1984, terwijl de gemiddelde duur met 0,5 dag steeg tot 15,1 kalenderdagen. Bij deze cijfers dient rekening te worden gehouden met de griepepi demie in 1984, die tot eind april voortduurde. Zonder deze griep zouden de verschillen met vorig jaar minder groot zijn, aldus het CBS. De uitkomsten over het eerste en tweede kwartaal geven voor h^ eerste halfjaar van 1985 voor man» zuimpercentage van 7,3 en een ge middelde verzuimduur van 14,2 kalenderdagen per geval. Ten op zichte van het eerste halfjaar van 1984 komt dit neer op een daling. Kort geding over boek Schiermonnikoog in de oorlog ADVERTENTIE )®S«£SK,\ Extra gr°°^°L^ er\ toch goedkoper- M 24 r, ""'TIS mbeaeZ?100ASA, CoedïeZ0'™* 'Mu/taat Bil slechts 3 Dixons stempels pocketfoto album tw.v. f4,95 (Een Dixons stempel krijgt u al bi, aankoop van 2 films en bij het ontwikkelen en afdrukken) BUDEL ((ANP) - Door een brand bij de zinkfabriek Budelco in Bu del zijn gisteren rond het midda guur giftige gassen vrijgekomen. De gassen leverden geen direct ge vaar op voor mensen, omdat er in de verre omtrek van de zinkfabriek niemand meer woont. Persoonlijke ongelukken deden zich dan ook niet voor. De brand ontstond doordat er uit een van de elektrische zinksmelto- vens vloeibaar zink lekte. Daar door raakten de koelslangen en de elektrische bedrading in brand, hetgeen een geweldige rookont wikkeling veroorzaakte. De be drijfsbrandweer moest assistentie vragen aan de regionale brandweer die met groot materieel te hulp kwam. De brand is uiteindelijk met poe der geblust. Volgens een woord voerder van de regionale brand weer, is er zeker 20 tot 25 ton vloei baar zink in daarvoor bestemde kelders gelekt. Een woordvoerder van Budelco zei desgevraagd dat de consequenties voor de produk- tie kortstondig zullen zijn. De scha de is nog niet bekend. Volgens woordvoerder Mutter van de regionale brandweer Eind hoven is de zinkfabriek Udelco in Budel het smerigste bedrijf in Zuidoost-Brabant. „Er komt daar de hele dag van alles vrij". Dinsdag hebben we zaken geconstateerd die me niet lekker zitten, aldus Mutter. Zo wilde de regionale brandweer metingen verrichten tij dens de brand, maar is dat voorko men door de bedrijfsbrandweer die op dat moment nog de leiding had. We zullen nog op de zaak te rugkomen, aldus Mutter, zeker om dat de regionale brandweer pas in een erg laat stadium te hulp is ge roepen. Een woordvoerder van het be drijf zei geen commentaar te kun nen geven op de uitspraken van Mutter. De produktie van zink is door de brand dinsdagmorgen voor onbepaalde tijd komen stil te liggen, aldus de woordvoerder. Eerder op de dag had hij gezegd dat de consequenties van de brand voor de produktie „kortstondig zullen zijn". ALKMAAR (ANP) - De president van de Alkmaarse rechtbank heeft dinsdag de Bergense auteur Wilko Bergmans verboden een oud-bur gemeester van het eiland Schier monnikoog nog langer te beschul digen van verraad, hoogverraad en „een judasrol" jegens de Duitse be zetter. Bergmans heeft dit volgens de president gedaan in zijn boekje "Schiermonnikoog, oogappel van Hitier". In een door de zoon van burge meester H.W. van den Berg aange spannen kort geding wees de presi dent vrijwel al diens vorderingen tóe: een verbod uitlatingen te doen over de gesuggereerde verraders rol van de burgemeester op straffe van een dwangsom van tiendui zend gulden, een verbod het boek je onder deze of een andere titel uit te geven zolang dat de lasterlijke passages bevat op straffe van dui zend gulden per exemplaar en de opdracht alle tot nu toe verspreide boekjes terug te halen en aan de eiser ter beschikking te stellen op straffe van duizend gulden voor elk exemplaar dat na een termijn van twee dagen nog in de boekhan dels wordt aangetroffen. In het gewraakte boekje be schrijft Bergmans onder meer de meidagen van 1940 op Schiermon nikoog. De president van de Alk maarse rechtbank beschreef het werk als "een niet strikt weten schappelijk historisch werk", om dat niet aannemelijk is geworden dat Bergmans daarvoor de nodige deskundigheid zou bezitten. Vol- gens de rechter heeft Bergmans in zijn boekje op veelal emotionele wijze feiten, veronderstellingen en fantasieën door elkaar gemengd. De president meent dat de be schuldiging van hoogverraad zoals Bergmans die in zijn boekje jegens Daders nog spoorloos maakt uw foto dubbeltjes goedkoper ZANDVOORT (GPD) - In de wa terleidingduinen vlakbij het fiets pad van Zandvoort naar Noordwij- kerhout blijkt vrijdagmiddag het lijkje te zijn gevonden van een pas geboren baby. De gemeentelijk lijkschouwer en de Zandvoortse recherche constateerden dat van een misdrijf geen sprake was. De baby bleek het zoontje van een is lamitisch Haarlems echtpaar en is inmiddels gisteren herbegraven. Het kind werd donderdag 18 juli doodgeboren in het Elisabeth Gasthuis in Haarlem. Volgens de politie heeft de isla mitische begraafplaats het stoffe lijk overschot geweigerd en de man gezegd te wachten tot na het weekeinde. Een andere, niet-isla- mitische begraafplaats weigerde eveneens aangezien het stoffelijk overschot niet was gekist. Islamie ten worden doorgaans in doeken begraven. De vader raakte daarop in paniek omdat dan de godsdien stige regels zouden moeten wor den overtreden. Hij besloot daarop zijn zoontje in de Zandvoortse dui nen te begraven. AMSTERDAM (ANP) - De Amster damse politie vermoedt dat verdo vende middelen de achtergrond hebben gevormd voor de schiet partij, waarbij maandagavond drie mannen om het leven zijn geko men. Een woordvoerder van de po litie van de hoofdstad heeft dit gis teren meegedeeld. De slachtoffers zijn de 28-jarige Nederlander Mike Echteld, de 36- jarige uit Turkije afkomstige I.K. en de 42-jarige I.S., eveneens uit Turkije. De politie wilde van de laatste twee slachtoffers de namen nog niet vrijgeven, omdat de fami lie nog niet in kennis is gesteld. Volgens de politiewoordvoerder lijkt de schietpartij op een wraak actie, of op een koele liquidatie. In de koffieshop, die geheel verlaten was toen de politie arriveerde, wees niets op een vechtpartij of worsteling die aan de schietpartij vooraf zou kunnen zijn gegaan. Al le tafeltjes en stoelen stonden nog ordelijk opgesteld. De koffieshop aan de Sint Ja- cobsstraat, waarvan het de politie bekend was dat er wel eens gehan deld werd in verdovende midde len, is eigendom van twee vrou wen. Echteld nam maandagavond voor één van hen met wie hij be vriend was, de zaken waar. Deze vrouw heeft zich inmiddels bij de politie gemeld. De politie wilde geen mededelingen doen over de onderlinge relatie tussen de vrou wen en de drie slachtoffers, die mogelijk, zou. hebben bestaan. De Groep Ernstige Delicten van de Amsterdamse politie heeft de zaak in onderzoek. Over motief en daders tast de politie nog volledig in het duister. Om 20.00 uur maandagavond werd de politie gemeld dat er nabij de shop zes schoten waren ge hoord. Toen de politie arriveerde trof men in het portiek het lijk van Echteld, die door kogels om het le ven was gebracht. Later troffen de politiemensen achterin de koffie shop de stoffelijke overschotten van de twee andere slachtoffers, eveneens door kogels gedood. de in 1943 overleden burgemeester uit, „als een zeer ernstige aantij ging moet worden aangemerkt die slechts onder zeer uitzonderlijke omstandigheden gerechtvaardigd is". In een uitvoerige toelichting verwerpt de president alle „bewij zen" die de auteur aanvoert om zijn beschuldigingen in het boek te on derbouwen. Bergmans belangrijkste bewijs middel, een door burgemeester Van den Berg ondertekend ver zoek van 16 mei 1940 aan de Duitse marine om bescherming van het ei land, rechtvaardigt naar het oor deel van de president niet de be schuldiging van verraad, hoogver raad of judasbriefje. Bewoners van Schiermonnikoog die actief waren in het verzet, heb ben het in mei 1985 uitgegeven boekje opgekocht met door de ge meenteraad van het eiland ver strekte financiële steun. De oplage van 8.000 exemplaren werd volle dig vernietigd in verband met tal loze, naar het oordeel van de ei landbewoners onterechte beschul digingen van nazistische sympa thieën. Bergmans besloot daarop in ei gen beheer een iets afgezwakte versie uit te geven. Maar naar het oordeel van de burgemeesterszoon bevat deze nieuwe versie nog steeds lasterlijke passages over zijn vader. De schrijver liet in een reactie weten deze slag verloren te hebben, maar het er niet bij te laten zitten. Bergmans zegt nog geen beslis sing genomen te hebben over een eventueel in te stellen hoger be roep. Druk overleg zaak De Jonge DEN HAAG (ANP) - De Zuidafri- kaanse advocate van de in de Ne derlandse ambassade in Pretoria verblijvende Klaas de Jonge, Kath leen Satchwell, heeft gisteren over de zaak van de Zuidafrikaanse re gering tegen De Jonge en zijn ex- vrouw Helene Passtoors, gespro ken op het ministerie van buiten landse zaken in Den Haag. Dit heeft een woordvoerder van het ministerie bevestigd. Het ministerie w'il niets zeggen over de inhoud van het gesprek, noch over de tijdsduur of de ge sprekspartners. De woorvoerder wilde slechts kwijt dat mevrouw Satchwell met verscheidene amb tenaren heeft gesproken.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 5