Melkhuisje voor de leek onherkenbaar 5^J Bliksemcarrière Redegeld John van der Wiel in het voordeel Moeilijke start in Noordwijk Experiment bij tafeltennis [Toppers ontbreken in Hilversum n Ecclestone is gekeuvel Zandvoort beu Jan Timman verkleint achterstand Binnen twee maanden polo-international KNZB-coaches blijven NK-Schakel op Braassem KNMV helpt Dave Strijbos jLi JINSDAG 23 JULI 1985 sL' (G£D) De internationale tenniskampioenschappen van Nederland op delee Melkhuisje vertoonden gisteren dan toch nog in een opzicht overeenkomst met de en i< >efaamde Championships op Wimbledon. De eerste toernooidag in Hilversum kende ie vc vegens het sombere, regenachtige weer een bijna net zo „Engelse" valse start, al konden uss®n de buien door op het Gooise gravel wèl partijen worden afgewerkt. Uit de namen ün-a uSpe alleen 20u zeker de argeioze leek echter niet hebben kunnen Jarbosa, Rivas, Riniussi, De Mini- is, Limberger, Kley: een kleine ;reep uit de zestien anonimi die ;isteren aan de Bussumer Grind- t openingsprogramma nochten verzorgen. Het is dat de Nederlandse naam van Christian reenstra, de Europese jeugdkam- )ioen tot en met 18 jaar. bij menig- lichtje deed branden, an- iers hadden ze best verward kun- worden met deelnemers aan aijvoorbeeld een of ander interzo- ie-schaaktoernooi. or nisraad (MIPTC) doet hetzelfde en maar liefst 11.200 dollar verdwijnt in een zogeheten bonuspoule. Dit aan het eind van het jaar te verde len „extraatje" bestaat voor het en kelspel uit in totaal de lieve van 3.250.000 dollar. Om nu niet alleen de toch al dat spelers veel kwetsbaarder zijn als ze op gras hebben getennist dan wanneer ze alleen maar graveltoer nooien afwerken. Ik heb daar zelf ook ervaring mee gehad. Zeker als het gras goed vochtig is - en dat was het dit jaar op Wimbledon - maak je gauw een verkeerde bewe- rijken nog rijker te maken. ging. En omdat veel afhangt van ?paald dat uit die bo- een sterke opslag, zijn ook schou- ?er geld moet gereser- derblessures snel verklaard", juist de kleinere toer met wit tegen Petursson. Een ge duchte opponent, van wie Van der Wiel nog nimmer heeft gewonnen. „Ik heb de laatste jaren niet meer tegen hem gespeeld. In mijn junio- rentijd verloor ik twee keer en speelde ik twee keer remise. Maar die negatieve score zegt niet veel. Petursson steekt hier niet in zijn al lerbeste vorm. Dus ik heb zeker een goede kans. Trouwens ik moet winnen om mijn kansen op kwali ficatie open te houden", aldus de Leidenaar. ïnn min of meer herkenbare gezichten. Volgens internationale afspraken verhoogde de Melkhuisje-organi- .jpatie de toernooipot dit jaar met 5000 dollar naar een totaal van 97.200. Van dit bedrag steekt de cnolprsualfhnnrl fATPi "iftOO rlnllor [evo liet SILVERSTONE/ZANDVOORT (ANP) - Bernie Ecclestone, de top man van de verenigde formule-1- renstallen (FOCA), heeft na afloop ken. De laatste van de race om de Grote Prijs van redenen, de ovc. Engeland een vernietigend oordeel sures aan knie, enkels of schouder geveld over het circuit van Zand voort. Ecclestone gaf circuitdirec- teur Vermeulen een brevet van on- ,„i,l vermogen, laakte de opstelling »cl\h majcrlnnjpa ai.aekoi/1 1 is sinds kort bepaald dat uit die bo- nuspot veerd nooien en dus ook de wat mindere goden tegemoet te komen. Tennis- profs zouden dan aan minimaal vijf van dergelijke laag ingeschatte evenementen (zogeheten regular series, in vaktermen) moeten deel nemen om via een halve of finale plaats een extra beloning te kun nen ontvangen. Van de „Dutch Open" blijkt ech ter nauwelijks stimulerende wer king uit te gaan. Sterker nog, door afzeggingen op het laatste moment heeft toernooidirecteur Piet van Eijsden de redelijk aantrekkelijk ogende deelnemerslijst die hij en kele weken terug nog in zijn hoofd had op maar liefst elf plaatsen moeten herzien. Want na Jarryd, Gene Mayer, Edmondson, Fibak en Hocevar blekèn gisteren ook de als derde geplaatste Gunnarsson en Mansdorf, Ostoja, Drewitt, Der- Doyle op het appèl te ontbre- nog onbekende redenen, de overigen wegens bles- Boris Becker begint vandaag in de Verenigde Staten aan zijn eerste toernooi na zijn overwinning op Wimbledon. Maar overal waar de jonge Westduitser verschijntmoet hij eerst nog eens zijn successtory uit de doe ken doen. Waarbij hij zo opgewekt mogelijk probeert te blijven... (foto ad NOORDWIJK - Ondanks storm en regen werden gis- liggen op de loer. De gebroeders v .u. Capellen voeren teren toch wedstrijden gespeeld op de banen van het de Ujst aan in het dubbel, voormalige Casino in Noordwijk. Met tennis had het Serge Car, echter weinig van doen. Hoewel het pas juli is, leek Moerland, op twee. Zo ook het alsof de herfststormen van oktober al waren losge- Verrijzer, waar hij weer Freek BIEL (ANP) - Ljubomir Ljubojevic is er gisteren op de rustdag in het interzonale schaaktoernooi in Biel niet in geslaagd de aansluiting met de top tot stand te brengen. De Joegoslavische grootmeester, die vooraf tot de voornaamste kans hebbers op de eindzege werd gere kend, haalde uit zijn beide afgebro ken partijen slechts één punt door twee remises. De deling van het punt tegen de Argentijn Quinteros was een lo gisch resultaat. Ljubojevic werd na de eerste en tweede zitting licht voordeel toebedacht, maar toch nietvoldoende het volle punt te veroveren. Dat was wel het geval in de partij van de Joegoslaaf tegen de IJslander Petursson. Ljuboje vic, negende op de wereldranglijst, brak de partij tegen de IJslander drie maal af en zette zich gisteren in het Zwitserse toeristenoord aan de taak de winst binnen te halen. In de vierde zitting vond hij even wel niet de juiste voortzetting en na vijftien uur spelen en 127 zetten moest hij noodgedwongen berus- AMSTERDAM (ANP) - Jan Tim- ten in remise, omdat Petursson man heeft een half puntje van zijn zich in een patstelling manoeu- acherstand op Karpov m het vreerde. schaakfestival van Amsterdam af- Door de twee remises heeft Lju- gesnoept. De Amsterdammer ver- bojevic na vijftien ronden negen sloeg gisteren in de zevende ronde punten. Anderhalf minder dan de 1 twee koplopers Vaganjan en Seira- vol punt minder dan broken. De bouwkeet en de d. Capellen boven Torre, Van der Wiel en Sokolov. i huizen. velyk de bar en de wedstrijdleiding den ook bijna binnenstebuiten. Met of zonder zon, het toernooi heeft toch veei waar respectie- zich vindt. Freek speelt met Xandra Weller, de lijst- Met nog twee ronden te spelen to. i 46 zetten. Karpov kwam ingewikkelde partij met de Braziliaanse kampioen Sunye Ne- Door die ont- aanvoerdster bij de vrouwen in B. Volgens de note- staat de Joegoslaaf voor de vrijwel wikkelingen heeft Timman 4,5 ring krijgt zij Martine van Maarleveld, van de Neder- onmogelijke taak zich te wringen Punt mt zeven, een vol punt landse tennisschool, tegenover zich. Maar die moet bij de eerste vier, die overgaan ËÊM u Vn zijn oude aantrekkingskracht ingeboet. Een paar jaar daarvoor eerst langs Margot van Overloop, die ze mo- het kandidatentoernooi geleden voelden velen dat al toen het Heren A Satelite rnenteel lekker staat te raken. Zelfs voor het dames- pellier. gebeuren werd afgeschaft. Nu is ook het Casino met dubbel B waren voldoende inschrijvingen. Als be- De afmattende partij tussen Lju- een moderne hal met langrijkste duo treden daar op de Zeeuwse meisjes bojevic en Petursson is wel in hel Van Maarleveld en Verrijzer. voordeel van John van der Wiel. In C staan Rogier Liefbroer bij de mannen en Simo- De Leidse grootmeester speelt kwam het siciliaans op het bord. den Hollander bij de vrouwen bovenaan het sche- vandaag in de voorlaatste ronde Na 46 zetten capituleerde de Joe- de grond gelijk gemaakt drie tennis- en vier squash banen verrezen. De verbou wingswerkzaamheden zijn echter nog in volle gang, wat een zeer rommelige indruk geeft. De naam badgastentoernooi is als laatste der Mohi kanen nog overeind, want ook dit jaar hebben vooral der dan koploper Karpov, die hij "Mont- vrijdag in de slotronde ontmoet. versloeg Martinovic de tweede keer in dit toer- In de tweede ontmoeting Rogier kan stuiten op J. v.d. Broek, uit het Bra bantse Son, Peter Bauw en Onno van Paridon, respec- Hoewel Van Eijsden van betrok ken afmelders de voorgeschreven medische verklaring voor hun ab sentie zal eisen, vermoedt hij geen J de Nederlandse overheid en beti- boze opzet. „Dat risico zullen 1 telde de baan van Zandvoort als met een boete van minimaal 1500 een stoffige rommel. Op datzelfde dollar niet willen lopen. Ik wist bo- circuit wordt eind augustus de 33s- vendien dat Gunnarsson kniepro- te race om de Grote Prijs van Ne- blemen had. Het is gewoon een feit Freek Tanis, Duitse vakantiegangers weer in groten getale inge- tievelijk één, twee en drie geplaatst. Voor Simone schreven. Maar ook Zweden en Engeland zijn van de kunnen Leontine Poots, M. Kuypers en Janine Junger gevaarlijk worden. De mogelijke winnaars in de C dubbels zijn bij de heren Peter Bauw en Maarten Lug- thart en by de dames wedstrijdleidster Winneke den In het mannenenkel B staat Freek v.d. Capellen als Otter, die speelt met Jeltje Teekens. eerste genoteerd. Van Serge Carpentier uit Zeeland, - - - - - wordt verwacht dat hij het in de eindstrijd tegen V.d. Capellen zal gaan opnemen. Mark v.d. Donk en Jan In D heeft papieren nummer één T. Schauff het toer nooi al vaarwel moeten zeggen en hoewel twee, A. Koekenbier veel in zyn mars heeft mogen a Willem Lugthart kunnen als nummer drie en vier roet de vele badgasten toch allerlei verrassingen verwacht het eten gaan gooien. Maar ook Stephan Faas, toer- worden. De dames Hooghoudt en V.d. Simon mogen °P Forescate en finalist in Hillegom, gewaarschuwd heten voor eenzelfde lot. Herman v.d. Capellen en Marcel Vink JACQUELINE VAN WIJK eeld vuuj su- tjM per-organisator Ecclestone. Die stelde in Silverstone:„Als de Grand Prix op Zandvoort dit keer geen batig saldo oplevert, dan ver liest Nederland het formule-1- spektakel voorgoed." Woordvoerder Buwalda van de CENAV, de expoitatiemaatschap- pij van Zandvoort, oordeelt de laat ste uitspraak als een politieke daad van Ecclestone, die begin dit jaar een meeijarige overeenkomst aan ging met de CENAV. De overige beschuldigingen weerlegt Buwal da echter niet Hij bevestigt ze. „Ecclestone heeft op alle punten LEIDEN - De koffer met bestemming Malta stond al gereed. Edwin Redegeld wist niet gelijk. Hij is het gekeuvel in Neder- beter dat hij met zijn club De Zijl/LGB een vakantie- annex trainingstrip naar het zon- mee te m^n op ™*Soten ®Uandin de Middenlandse zee zou meemaken. Goed, hij was weliswaar toege- elkaar. Wij hebben niet de macht voegd aan de selectie van het Nederlands waterpoloteam, maar een uitverkiezing voor 761l de al jaren durende patstelling te bet team voor de Europese kampioenschappen in Sofia behoorde tot de onmogelijkhe- J11T_ gr kun je Ver- den. doorbreken. In die meulen van onvermogen beschul digen. Door dat alles is Zandvoort Niets is echter onmogelijk. Dat i ook een stoffige boel. Het circuit Edwin Redegeld inmiddels promoveerde hij tot Orarye-klant. Redegeld is zich ervan bewust had allang een grondige opknap- bewust. De ~20-jarige Leidenaar dat hij de reis naar de Balkan mede diende zijn reisbestemming te wy- heeft te danken aan de afzeggingen Ton Buunk en stadgenoot Wil- van der Zeeuw, die vanwege blessures in Nederland moeten maanden (vyf keer per week) wei beurt moeten krijgen, maar krijgen de mogelijkheden daar- zigen, nadat bondscoach George door Rob Onderwater voor niet." Ecclestone snapt niet, Nederlandse regering zo weinig Twee maanden geleden geeft om het behoud van de Grand atheneum-scholier zich Geurtsen hem inviteerde voor de Oraiye. Hoezo bliksemcarrière? de achterblijven. „Maar", cijfert hij r kleiner geworden, r Prix. „Er kijken honderd miljoen kwaad bewust'. Pas begin juni mensen naar de TV-uitzending werd Redegeld door Geurtsen 'ont- geen z.chzdf niet weg, "k hebdeselëc- degeld verwacht niet dat hjji over de Grote Prijs van Nederland, haald', melijk met de inten- ein deel afgedwon- fi.a w*;1 '"het water zal worden ge- heus nog meer gega- J*"»* daar kan rk wel Dat is toch niet niks. De naam Hol- tie de jeugdige poloër ervaring te land gaat over de hele wereld. laten op te doen. Zes weken later tie toch gen. Er digen voor de opengevallen plaats. Toen ik in de gaten kreeg dat er i plaats vrij kwam, ben ik kei- UTRECHT (ANP) - De Koninklijke Nederlandse Zwembond heeft beslo ten de contracten met de bondscoaches met een jaar te verlengen. Het bondsbestuur heeft, na overleg met de betreffende commissies, de beslis sing twee weken voor de Europese kampioenschappen te Sofia bekend gemaakt. De KNZB stelt zich op het standpunt dat de aanpak op langere termijn niet behoeft te worden doorkruist door incidentele resultaten. Ruud Beele en Ton van Klooster (zwemmen), George Geurtsen en Rob Schouten (mannen waterpolo) en Peter van de Biggelaar (vrouwen water polo) kunnen verder gaan tot eind 1986 omdat de bond vindt dat het uitgestippelde beleid redelijk werkt. Theo Rademakers verdwijnt uit het coachteam door drukke werkzaamheden. Voor het kunstzwemmen en het schoonspringen wil de KNZB zijn trainers ook een langere werkperiode bieden. De gesprekken met die betrokkenen zullen in september plaatsvinden. hard gaan trainen. Dat is Geurtsen jjfn kennelijk niet ontgaan". inkomen ook", oordeelt hij. "Wat heb ik nu te bieden? Niet veel. Al leen bij de Zijl heb ik bij wedstrij den voor de Europa Cup in het wa ter geleden. En pas nog heb ik er in de interland tegen Amerika even aan mogen ruiken. Ik ga hoofdza kelijk mee om ervaring op te doen. Voor speeltijd moet ik nog geduld opbrengen". Trainingsstage Edwin Redegeld verwacht wel DEN HAAG (ANP) - De nationa le tafeltennis-competitie staat het komende seizoen in het te ken van het experiment. Na overleg met de clubs heeft com petitieleider René van Dijk de lijk ere- en eerste divisie bij de vrouwen en mannen samenge voegd. Dat betekent, dat in bei de afdelingen twaalf teams in de slag gaan om het landskam pioenschap. Zowel bij de mannen als bij de vrouwen zijn de twaalf teams verdeeld in twee groepen van zes, die in de eerste seizoen helft een hele competitie spelen. Na het opmaken van de tussen balans worden de eerste drie van elke groep samengevoegd. Die zes clubs gaan in de tweede seizoenhelft (eveneens een hele competitie) spelen om de lands titel. De nummers vier en vijf krijgen gezelschap van de kam pioenen van de tweede divisie. Die zes clubs spelen in het twee de deel van het seizoen om een plaats in de hoogste, samenge smolten divisie. De onderste twee van de promotie/degrada- tiegroep gaan naar de tweede divisie. De nummers zes van de oorspronkelijke groepen degra deren na de eerste competitie helft rechtstreeks naar de twee de divisie. Dit experiment geldt voorlo pig voor één jaar. Van Dijk: „Tachtig procent van de clubs zijn met deze opzet akkoord ge gaan. Zij waren zich ervan be wust, dat de competitie aan trekkelijker gemaakt moest worden. We hopen dat doel te bereiken met de invoering van dit play-off systeem". De mannencompetitie zal de komende jaargang interessan ter zijn dan ooit. De transfer markt was onrustig en vele clubs hebben versterkingen aangetrokken. Avanti deed de beste zaken. Het contracteerde voor acht maanden per jaar de Bulgaarse topspeler Loekov, die met Bettine Vriesekoop en „Ik had het voordeel dat er bij De Zijl werd doorgetraind vanwege die trip naar Malta", ontvouwt hij, „daardoor had ik een voorsprong op die andere jongens die bij de se lectie werden gehaald. Wat niet wegneemt dat de stap van de Zijl naar het Nederlands team erg groot was. Qua snelheid kon ik het dat bondscoach Geurtsen allemaal wel bijbenen, maar in fy- roep op de Leidenaar doet tijdens siek en technisch opzicht had ik de trainingsstage in Italië. Eind de- het moeilijk. Begrijpelijk, want ik ze week reist Oranje af om zich in had nog nauwelijks internationale Rome en Napels voor te bereiden ervaring". op het EK. „In wedstrijdjes waar relatief niet veel op het spel staat, kan ik toch worden ingezet. Dan ngsarbeid gedurende de laatste moet ik mijn kansen pakken en mijn uitverkiezing rechtvaardigen. Sinds ik deel uit maak van de se lectie, ben ik trouwens vooruit ge gaan. Je hebt te maken met betere medespelers en de trainingen staan op een hoger niveau. Daar trek je je automatisch aan op. Die ervaringen kan ik straks mooi ge bruiken bij De Zijl". De kloof is door de trai- Rob Turk het eerste team van de Hazerswoudse club zal be mannen. Daarnaast is Loekov vooral aangetrokken als spar ring-partner voor Vriesekoop. Valkencourt heeft de oud-Joe goslavische international Kara- kasevic gecontracteerd. Daar naast zijn de Britten Potton en Hilton beschikbaar. Alkmaar versterkte zich eveneens met twee Britten, Skylet en Mason en Scylla-speler Swier. Bij Odion zal Mirjam Kloppenburg haar debuut maken in de man nencompetitie. De groepsinde ling van de competitie is: Mannen: Groep A: Valkencourt, Avanti 1, Veluwe 2, Odion, TT Amsterdam, Middelburg Zuid. Groep B: Scylla, L&T Eindho ven, Hooge Huys, Veluwe 1, JCV, Avanti 1. Vrouwen: Groep A: Scylla, Avanti 1, Shot, Swift, Treffers, Hotac. Groep B: Avanti 2, Am sterdam '78, Koningslust, Mega- cles, Middelburg Zuid, Toren- stad. goslavische grootmeester. De lyse toonde aan, dat er geen ont snappingsroute resteerde en hij glad verloren stond. Karpov en Sunye Neto vochtén een scherp duel uit, waarin de we reldkampioen al zijn koelbloedig heid nodig had om remise te force ren. De Braziliaan verraste halver wege met een schynoffer, maar Karpov trapte niet in de val. Hij wikkelde af naar een gelijk eind spel, trok zyn befaamde trucen doos nog eventjes open, maar de valletjes waren te doorzichtig om Sunye in verlegenheid te brengen. In de partijen tussen de Britten Miles en Nunn lijkt vrijwel altijd het kampioenschap van Engeland op het spel te staan, gisteren speel den beide grootmeesters weer op merkelijk agressief.Voor elke aan val werd ruim de tijd genomen en in een gecompliceerde stelling werd tenslotte de vrede getekend. Tenslotte staat er een leuke som geld op het spel. De nummer drie toucheert altijd nog 4000 gulden. In de grootmeestergroep verras te de 16-jarige Zweed Hellers, de jeugdkampioen van Europa, met een glanzende overwinning op leeftijdsgenoot Jeroen Piket. De Leidenaar werd werkelijk van het bord geveegd. Door de overwin ning nam Hellers met vyf uit zes de leiding. Piket bleef op vier uit zes in kansrijke positie. LEIDEN - Op het Braasemermeer wordt van 27 tot en met 31 juli het Nederlands kampioenschap zeilen in de Schakel-klasse gehouden. Het comité WSV Braasemermeer is organisator. Voor het nationaal kampioenschap binden 35 Scha kels de strijd met elkaar aan. In vijf dagen worden in totaal zeven wed strijden gevaren. Op 31 juli is de kampioen bekend. Van de Leidse vereniging is hij reeds vanaf zyn 11de jaar lid en ac tief in het water. Aan de hand van de inmiddels afgezwaaide oefen- meester Rob Schouten werd Rede geld geloodst naar het eerste team, waarin hij op 18-jarige leeftijd zijn opwachting maakte. Een jaar later was de poloër vaste keus van de hoofdmacht. „Ik viel meteen met m'n neus in de boter. In het jaar dat De Zijl goed presteerde in de Euro pa Cup (pas in de derde ronde uit geschakeld), werd in by de selectie gehaald. Heb ik toch mooi een paar speelminuutjes meegepikt. Vorig seizoen werd ik min of meer een vaste kracht, mede door het weg vallen van Martin Vreeburg en Jan Jaap Korevaar". Selectie Vaste keus voor Oranje is hij daarentegen nog lang niet. „In de eerste plaats moet ik zorgen dat ik bij de selectie blijf. Daarvoor zal ik ook alles in het werk stellen. Het kan mij niet schelen of ik daarvoor elke dag moet trainen, als ik er maar bij blijf. Het liefst lig ik ook elke dag in het water, het is voor mij geen sport maar een versla ving. Maar ik verlies de realiteit niet uit het oog. Ik denk heus wel aan de toekomst. Na het atheneum moet ik eerst in dienst, daarna be gin ik aan een studie. Dat moet toch met het waterpolo te combi neren zyn". Aan de orde is evenwel het Euro pees kampioenschap, dat begin au gustus zijn beslag krijgt. Hóewei de beste spelers van Nederland (Ton Buunk en Stan van Belkum) niet meedoen, denkt Redegeld dat Orarye in Bulgarije successen zal oppikken. „De trainingsinzet is prima, daaraan zal het niet liggen. Ik denk dat het team heeft geleerd van de slechte prestaties in de strijd om de FINA-Cup. In West- Duitsland werd de raad van Geurt sen niet altijd opgevolgd. Ik heb het gevoel dat er in Sofia goed zal worden gepresteerd". Edwin Redegeld hoopt een posi tief aandeel te leveren, zodat zijn koffer niet voor niets is ingepakt. ARNHEM (ANP) - De nationale motorsportbond, de KNMV, heeft bij de internationale fede ratie (FIM) protest aangete kend tegen de diskwalificatie van Dave Strijbos bij de Grote Prijs van Duitsland, twee we ken geleden. In een golf van protesten werd de Nederlandse ranglijstaanvoerder in de we reldtitelstrijd motocross 125cc het resultaat van de eerste man che, de tweede plaats (goed voor 17 WK-punten), ontno men. De KNMV acht een be roep tegen het jury-besluit op zijn plaats, omdat er volgens woordvoerder Vaessen belang rijke procedure-fouten zijn ge maakt. Met nog drie Grote Prijzen op het programma leidt Strijbos, die vorige week in Finland als revanche twee manches won, in de strijd om het wereldkam pioenschap met 16 punten voorsprong op de Fin Vekka Vehkonen. Interzone-toernooi Biel Stand na vijftien ronden: 1. Vaganjan (Sov), Seirawan (Vst) lOVi punt, 3. Van der Wiel (Ned), Torre (Fil), So- Poloeg<yevski (Sov) Vh. Schaakfestival Amsterdam Kroongroep Stand na de 7e ronde: 1. Karpov 5Vi, 2. Timman 4>A, 3. Miles 3 l/z, 4. Nunn 3, 5. Sunye Neto 2+1 afg., 6. Marti novic V/2 1 afg. Grootmeestergroep Stand na de 6e ronde: 1. Hellers 5, 2. Kudrin 4V4, 3/6. Farago, Pi ket, De Wit, Pliester 4, 7/10. Georgiev, Ree. Campora, Borm 3Vi. Gicaldo Barbosa (Bra) - Guillermo Rivas (Arg) 6-4, 6-4, Alessandro de Minicis (Ita) - Christian Miniussi (Arg) 6-2, 6-0, Carl Lim- (Ned) 6-1, 6-1. Go, West-Terschelling (ANP) - "Bij de Europese titelstrijd zijn nog zes spelers ongeslagen. Behalve de Brit MacFadyen en de Fransman Pierre Colmez zijn dat vier Neder landers: Schlemper, Rehm, Muller en Buys.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 11