Wassenaar vergrijst snel Veiling Flora onderzoekt mogelijkheid samenwerking Keuring geiten als attractie in Zoeterwoude Bouwvergunning bungalows in V alkenburg geschorst Te weinig baby's door geringe aantal goedkope huizen Oudste inwoonster Leiderdorp overleden Barbequefeest Strengere beveiliging marine vliegkamp Stukje aan gemeentehuis 'geplakt' Loterij- trekking uitgesteld Leiderdorpse politie vindt geladen wapens PAGINA 2 REGIO LEIDEN VRIJDAG 19 JULI 19 ZOETERWOUDE - De plaat selijke geitenfokvereniging Eensgezindheid zorgt morgen voor een toeristische attractie in Zoeterwoude. Op het terrein van het centrum voor verstan delijk gehandicapten Swetter- hage worden vanaf half tien geiten gekeurd, meestal een aardig evenement voor jong en oud. Om de bezoekers nog meer te vermaken begint vanaf half elf een markt van oude am bachten. De geiten van de leden van de vereniging worden door vier keurmeesters van de Neder landse bond van de geitenfok kerij onderzocht. Het aanbod is groot, maar liefst 23 groepen worden aan een onderzoek on derworpen. In twee ringen wordt gekeurd. Op de ambachtenmarkt wor den acht 'antieke' beroepen beoefend. Geheel in stijl is er een kraampje van geitenkaas boerderij 't Geertje uit de Geer- polder. Odk het echtpaar Ver- steegen van de Zuidbuurtse kaasboerderij Rustdam is van de party. Bezoekers krijgen van hen uitleg over het maken van kaas. Klompenmaker Vreeswijk toont zijn kunsten nu eens in eigen dorp in plaats van voor horden buitenlandse toeristen, zoals vaak het geval is. Leide- naar Jan Bodyn zal ter plekke stoelen met riet 'matten' en Zoeterwoudenaar Theo Turk laat zien wat je met houtbewer king kunt doen. Ten slotte is er een pottenbakker en laat de Stompwijkse mevrouw Van der Meer op het spinnewiel zien hoe vroeger werd gespon- DEN HAAG/V ALKENBURG - Staatsraad mr. J.M. Polak heeft gisteren op verzoek van Valken burger L.J. de Jong de bouwver gunningen geschorst die waren verleend voor de bouw van twee bungalows aan de Legioendreef 6 en 8 in Valkenburg. De schorsing duurt tot 30 dagen nadat de ge meentelijke beroepscommissie op de bezwaarschriften van De Jong heeft beslist. Die beslissing wordt binnen enkele weken verwacht. De Jong, die zelf een bungalow aan de Frankenburg woont, had naar voren gebracht dat er tegen de bepalingen van het bestemmings plan in, vier in plaats van drie ningen worden gebouwd en tevens dat de woningen te dicht op elkaar komen te staan. Hierdoor zou zijn uitzicht worden aangetast en zijn woning minder waard worden. Bovendien vindt hij de te bou wen woningen geen bungalows. Zyn raadsman, mr. W.H. Veenen- daal, had zelfs de definitie opge zocht die Koenens woordenboek der Nederlandse taal aan bunga lows geeft: een landhuisje van een (1) verdieping. Aangezien de bouw vergunningen de realisering van slaapkamers en een badkamer op de bovenverdieping mogelijk ma ken, is dit volgens De Jong in strijd met de bestemming bungalow, die tenslotte in het bestemmingsplan aan de betreffende grond is gege- Volgens de gemeente wordt op de omstreden bouwplaats wel vol gens de regels van het bestem mingsplan gebouwd. Wethouder Vos bestreed deze week ter zitting de opvatting dat hier niet van bun- galowbouw sprake is en bracht naar voren dat de vergelijkbare woning van De Jong ook slaapka mers op de bovenverdieping heeft. Dat er van de oorspronkelijke drie bouwkavels vier zijn gemaakt ligt volgens de wethouder aan de ge wijzigde economische omstandig heden. „Overigens zonder dat de I voorschriften van het bestem mingsplan in in welke vorm dan ook geweld zijn aangedaan", aldus wethouder Vos. Hij vond dat de houders van de bouwvergunnin gen, A. Baars en J.P. van Velsen, dezelfde rechten hebben als de ei genaar van het ernaast gelegen bouwperceel, wiens woning al klaar is. „Aan die woning hebben zij kunnen zien wat zij mochten bouwen en in dezelfde geest is ook hen een bouwvergunning ver leend", aldus wethouder Vos. Overigens vecht De Jong al jaren de bouw van woningen in de buurt van zijn huis aan. Volgens hem zou hem ten tijde van de bouw van zijn woning door de gemeente zijn toe gezegd dat zijn uitzicht voor altijd onaangetast zou blijven. plan in, vier in plaats van drie wo- met de bestemming bungalow, die voorschriften van het bestem- gezegd dat zijn ui ningen worden gebouwd en tevens tenslotte in het bestemmingsplan mingsplan in in welke vorm dan onaangetast zou l WASSENAAR/REGIO - In T1'i fc, |'flü 1 WjSJjjjjk. T—1 Wassenaar worden steeds J P-, Ik- IH m f\ LEIDERDORP - De oudste in woonster van Leiderdorp, me vrouw W.E. Bakema-Pilon, is overleden en inmiddels in stilte be graven. Mevrouw Bakema zou vol gende maand 102 zijn geworden. Ze woonde de laatste jaren in ver pleeghuis Leythenrode. Eerder woonde mevrouw Bakema, gebo ren Friezin, in Oegstgeest. De oudste inwoner van Leider dorp is nu weer een vrouw: me vrouw Braat van der Stoel (96), die in de Dillenburg woont. 'VOORSCHOTEN - Een bourgon- dische barbecue en een midzomer- nachtsfeest. Dat organiseren drie horecabedrijven morgen in de Voorschotense Voorstraat. Het barbecuefeest begint morgenmid dag om vijf uur en het loopt vanzelf over in een feest. Iedereen kan meedoen. Barbe cuepakketten zijn tér plekke te koop en er worden houtskoolvuren neergezet. Mocht het erg slecht weer zijn, dan wordt het feest ver plaatst naar 27 juli. WASSENAAR/REGIO - In Wassenaar worden steeds minder kinderen geboren. Het Wassenaarse geboorte cijfer ligt ver onder het ge middeld aantal geboorten in Nederland. In 1983 werden in het ongeveer 27.000 inwoners tellende Wasse naar 180 kinderen geboren. Tien jaar geleden was dit volgens een voorlichter van de gemeente nog 425. Een van de oorzaken van het lage aantal geboorten is het gerin ge aantal goedkope woningen dat in Wassenaar voorhanden is. Tachtig procent van het Wasse naarse woningenbestand bestaat uit particuliere koopwoningen. De prijzen van deze woningen liggen vrij hoog, zodat veel jonge woning zoekenden uitwijken naar plaatsen als Zoetermeer. Om in aanmerking te komen voor een goedkope wo ning in Wassenaar moet een jong gezin zes jaar wachten. De 'vergrij zing' in Wassenaar is mede hier door boven het landelijk gemiddel de gekomen. De gegevens over de weinige ge boorten in Wassenaar komen van het centraal bureau voor de statis tiek (CBS) in Voorburg. Daar splitst men elk jaar de landelijke cijfers uit per gemeente. Omdat het enige tijd duurt voordat de getallen zijn verwerkt, zijn de meest recen te gegevens geldig voor het jaar 1983. Wassenaar heeft het laagste vruchtbaarheidscijfer van de ge meenten rond Leiden. Met dat cij fer wordt het gemiddeld aantal kinderen per vrouw in een bepaal de plaats aangegeven. In Wasse naar bedraagt dat cijfer 1,25, dus el ke vrouw tussen de 15 en 44 jaar zou één en een kwart kind hebben. Leiderdorp (1,33) en Warmond (1,38) zitten onder het landelijk vruchtbaarheidscijfer van 1,47. De Zoeterwoudse vrouwen scoren het beste met een vruchtbaarheid van 1,74. Voorschoten (1,59) en Oegst geest (1,58) volgen. Het CBS rekent in 'vruchtbaar heid' omdat deze gegevens het bes te met elkaar te vergelijken zijn. De geboortecijfers (het aantal geboor ten per duizend inwoners) zijn moeilijker vergelijkbaar omdat daarin geen rekening wordt gehou den met de leeftijdsopbouw in een bepaalde gemeente. VALKENBURG/DEN HAAG - De leiding van het marinevlieg kamp in Valkenburg is bang voor activiteiten van anti-mili- tairistische organisaties. De be veiliging van het vliegveld is in de afgelopen weken dan ook drastisch verscherpt en er is een kostbaar nieuw hek rond het hele terrein aangebracht. De marinevoorlichtings dienst in Den Haag zegt niet over aanwijzingen te beschik ken dat antimilitaristische or ganisaties acties voorbereiden tegen de vliegbasis. Op het ma rinevliegkamp zijn 13 Orion- vliegtuigen gestationeerd. Deze vliegtuigen hebben onder meer een atoomtaak. Ook het gebruik van het vliegveld door particulieren is in de afgelopen tijd streng aan banden gelegd. Zo zijn er wachttijden van enkele weken voor mensen die willen zweef vliegen bij de Zuid-Hollandse Zweefvliegclub, die gebruik maakt van faciliteiten van het kamp. Commandant Bottema van het vliegkamp zei daarover on langs onder meer dat de bevei liging van het vliegveld vereist dat aanvragen voor toegang tot het veld nog strenger zullen worden beoordeeld dan voor heen. "Het zijn bevelen van bo venaf', zegt hij. Agenda opvoering Elckerlj VRIJDAG Leiden Lakenfeesten: Pieterskerk, opvoeri Elckerlyc, 22.30-24 mm Filmhuis LVC - Breestraat, film 'Par Texas' van Wim Wenders. 22.15 ZATERDAG Leiden Lakenfeesten: Van der Werfpark, Fol festival. 14-22 Pieterskerk 22.30-24 uur. Beestenmarkt - braderie, hele dag. Hartebrugkerk - wandelorgelconce door Arie Plomp, 15-15.30 uur. Nieuwe Mare/hoek Oude Singel - tiek- en curiosamarkt, 9.30-17 uur. Zoeterwoude Swetterhage-complex - geitenkeurij 'Eensgezindheid', vanaf 9.30 bachtenmarkt, van 10.30-16 ui Voorschoten Voorstraat - midzomernachtfeeste met barbecue, vanaf 17 Medische Diensten Dithoekjewordt opgevuld. De eerste stenen zijn er al voor gemetseld. LEIDERDORP - Oplettende pas santen hebben het al gezien: aan het nog bijna gloednieuwe Leider- dorpse gemeentehuis wordt een klein stukje 'geplakt'. De buiten wand wordt gewoon een stukje op geschoven. Een noodzakelijke uitbreiding, omdat de ambtenaren van de afde lingen sociale zaken/huisvesting meer ruimte nodig hebben. Ze dreigden met hun archiefkasten het gemeentehuis uit te groeien. Oorzaak: de krachtige groei van het cliëntenbestand in de afgelo pen jaren. Daardoor kwamen er op de betrokken afdelingen meer mensen te werken én meer archief kasten te staan. Maar de werkruimte is altijd al aan de krappe kant geweest, heb ben burgemeester en wethouders becijferd. Destijds beschikten twaalf medewerkers over 113Vfe vierkante meter netto vloeropper vlakte. Dat terwijl men uitging van 15 vierkante meter per medewer ker. Dat kon zo niet langer, vond het gemeentebestuur. Temeer daar juist huisvesting en sociale zaken erg bedrijvige afdelingen zijn: con stant mensen aan de balie, veel te lefoongesprekken en geratel van typmachines. "En dat allemaal, ter wijl de medewerkers bijna op el- kaars lippen zitten. Een en ander vraagt ons inziens teveel van het concentratievermogen van deze medewerkers en brengt een niet aanvaardbare werkdruk met zich mee", schreven burgemeester en wethouders destijds in een voor stel om de afdeling uit te bouwen. De raad gaf, na enige aarzeling, toestemming voor de verbouwing en het aanschaffen van een ruimte- besparende 'paternosterkast' a 35.000 gulden. De verplaatsing van de buitenwand kost de gemeente ruim 50.000 gulden. Aarzeling was er omdat een aan tal raadsleden dacht dat de herzie ning van het sociale stelsel, waar mee de staatssecretaris van sociale zaken bezig is, bij de gemeente voor een vermindering van werk en personeel met zich meebrengt. Volgens burgemeester en wethou ders bestaat er echter nog geen en kele zekerheid over die herziening: de discussie hierover is nog volop aan de gang. OEGSTGEEST - De trekking van de loterij voor Sierra Leone zal waarschijnlijk op 5 december van dit jaar worden gehouden. Na de zomermaanden wil de actiegroep voor het Teko-project in Sierra Leone verder gaan met de verkoop van de gedrukte veertigduizend lo ten. De actie zou een ton moeten opleveren aan verkochte loten. Dat betekent dat bijna iedere Oegst- geestenaar twee loten zou moeten kopen. Een lot kost 2,50 gulden. Voorzitter A. Kohlbeck van de werkgroep geeft toe dat het uitstel van de trekkingsdatum "niet uit weelde" gebeurt. De verkoop loopt minder goed dan aanvankelijk was gedacht. "Met de goedlopende te levisieacties als de 1-2-3-Show in gedachten is de raming wat te opti mistisch geweest", aldus Kohl beck. Door de scholen in Oegst geest meer bij de actie te betrek ken, hoopt hij het verspreidingsge bied - en daarmee de afzet - te ver groten. Ook de plaatselijke sport verenigingen zullen na de zomer worden ingeschakeld om de ver koop van loten te bevorderen. G1 Voor de praktijk van Duijn, Brandt: RIJNSBURG - De Coöperatieve Bloemenveiling Flora in Rijnsburg gaat de voordelen oeg^g»*^ j'aeEan<i van samenwerking met de veiling Berkel en omstreken nader onderzoeken. Het bestuur Homansva'at 1, ROnsburg. tei. 173266. van de veiling is ervan overtuigd dat Flora zelfstandig kan voortbestaan. Het wil de R°S?ï5lr'^?. ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag o uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12 tot 12.30 uur, (alle voor spoedeisen medische hulp). Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Tan, Zwijnenburg, Meijer, v. Leeuwen, Verhage, Groeneveld, Ruiter, B. Janssen: za 8 uur tot zo 8 uur: Y. Groenevel a*' Brikken wal 19, tel. 218661; spreeku dc Rosmolen 2. zo 8 uur tot 24 uur: H. Janssen, 121641; spreekuur Rosmolen 2. Groep 2 - Bergmeyer, Pieterse, v. Gl Taytelbaum, v. Luyk, Klaassen, Ri Kruis: za 8 uur tot zo 8 uur: H. Klaassen, Zw nenzijde 27, tel. 213546. zo 8 uur tot 24 uur. J. van Gent, ZoeU woudsesingel 28, tel. 122538. Groep 3 - Pleiter, J. van Leeuwen, Sm W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Ji gens, Fogelberg: za 8 uur tot zo 8 uur: J. van Leeuwi v.d. Brandelerkade 28. tel. 120412. zo 8 uur tot 24 uur: S. Smit, Cobetstn 43. tel. 130177. Groep 4 - v. Wingerden, Lahr, v. Rj Bénit, Nieuwenhuis, Roos, Boer, v Waard, Arnou: za 8 uur tot zo 8 uur: F. Lahr, Zoet woudsesingel 11, tel. 120347. zo 8 uur tot 24 uur: G. bénit, Brahmslai 315, tel. 720404; spreekuur Kennedyla* 24. Groep 5 - Schaefer, Jasperse, Cn Kooyman, de Jong, Prince, Reinders, Hammerstein, A. Hammerstein: za 8 uur tot zo 8 uur: A. Hammerstei tel. 767646; spreekuur Saffierstraat 3. zo 8 uur tot 24 uur: J. Reinders, Brandtstraat 29, tel. 760947. Leiderdorp J.J. Paulides, Santhorst 33, tel. 8928 za en zo spreekuur van 12.30-13 uur Vlaskamp 16, tel. 891100. Oegstgeest van za 10 uur tot ma 7.30 uur: J.B. H genholtz, Prins Hendriklaan 4, 155666. Voor de praktijk Haaswijk: J.J. Voi zaat/G.A. van der Steenhoven, Querid laan 2, tel. 176867; dag en nacht berei baar ook in het weekend. Voorschoten za, E. Schotanus, Leidseweg 305, 766462; zó, C. Meyer, J.W. Frisolaan tel. 2493. Warmond A. de Gyzel, Dorpsstraat 35, tel. 0171 10834. Wassenaar Noord: E.J.J. Op 't Land, Middelweg tel. 13056; zuid: M.H. van Tolingen Weteringenlaan 4, tel. 78303. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst v de apotheken in de regio Leiden, woi waargenomen van vrijdag 19 tot vrijd; 26 juli door: Zuider Apotheek, Lammenschanswi 7. Leiden, tel. 123553. Apotheek Linnaeus, Kempenaerstra 31, Oegstgeest, tel. 173330. DIERENARTSEN Voor de praktijk van Muurling, Helde Roest: G. Roest, Haaghuishof 5, Leiderdon tel. 890405. Voor de praktijk van Ves(jens, Wouw: E.J.M. v.d. Wouw, Boshuizerlaan 2 Leiden, tel. 764058 bestaande zelfstandigheid alleen (gedeeltelijk) opgeven als dit grote voordelen met zich tandartsen meebrengt. R. Koster, Narcislaan 47, tel. 3836. VOORSCHOTEN - 'De Groene Kik ker' van het Voorschotens gerefor meerd jeugdwerk en de plaatselij ke postduivenvereniging 'De Zwa luwen' nemen binnenkort hun in trek in dit nieuwe gezamen clubge bouw. Zij hoeven elkaar echter niet in de haren te vliegen over de ruimte. Hoewel zij samen het twee-onder- een-kap-bouwsel betrekken, krij gen beide clubs namelijk elk een ei gen gedeelte. "Wij zijn buren, maar wonen niet bij elkaar in", legt pre dikant J.D.A. de Zwart van de ge reformeerde kerk desgevraagd uit. Tussen de ijsbaan en De Vliet, waar eens twee krotterige houten bouwsels het landschap 'sierden', staat nu dit wit stenen gebouw met fraaie rode dakpannen. Als datum van intrek is 31 augustus geprikt. LEIDERDORP - Bij een 35-ja- rige Leiderdorper thuis zijn gis termiddag rond vijf uur een ge laden pistool en uzi aangetrof fen. Beide wapens zijn in be slag genomen. De man zit mo menteel voor verhoor vast in het Leiderdorpse politiebu reau. Hij wordt over vier dagen voorgeleid bij de officier van justitie. Uit het korte gesprek dat de politie tot dusverre met de Lei derdorper heeft gehad blijkt dat de man de wapens "uit zelf verdediging" in huis had. Een woordvoerder van de po litie wil niet vertellen of de wa pens via een tip zijn gevonden. Dat zou voor de eventuele tip gever vervelende consequen ties kunnen hebben, aldus de woordvoerder, die om redenen van privacy niet wil vertellen in welke straat de vondst is ge daan. Het onderzoek is een gevolg van een aanbeveling van de Vereniging van Bloemenveilingen Nederland (VBN) in een onlangs uitgebracht rapport over mogelijke samenwer kingsverbanden tussen verschil lende Nederlandse bloemen- en plantenveilingen. De voorzitter van de coöperatie ve bloemenveiling Flora, W.A. van Nobelen, denkt genuanceerd over het rapport van de Verenigde Bloe menveilingen Nederland. "De or ganisatorische en financiële positie van Flora is zodanig dat we alleen kunnen doorgaan. Daarom willen we alleen met een andere veiling in zee als dit voor ons overtuigende voordelen oplevert", aldus Van Nobelen. Flora zou, volgens het rapport, door samenwerking met Berkel, kunnen werken aan een verbre ding van het sortiment. Van ouds her worden op de Rijnsburgse bloemenveiling voornamelijk bol- bloemen en zomergoed aange voerd. Potplanten zijn er duidelijk 'ondervertegenwoordigd'. De vei ling in Berkel heeft juist meer pot planten dan bloemen in haar aan- voerassortiment. Voor Van Nobelen moet samen werking méér voordelen brengen dan alleen een verbreding van het assortiment: "Voor we tot samen werking kunnen komen moeten er bergen werk worden verzet. Levert een 'huwelijk' met Berkel alleen een vergroting van het aantal soor ten bloemen en planten, dan is een samengaan niet rendabel te ma ken. We moeten er méér profijt uil kunnen trekken". Verbreding Verbreding van het sortiment is volgens de veilingvoorzitter op tal van andere manieren mogelijk. Sinds kort heeft bijvoorbeeld een van de veilingbestuursleden zich toegelegd op het geven van voor- werking op een lichting aan de telers over mogelij- derzoek uit dat ke alternatieve teelten. Zonodig andere veiling kier. Wijst het on- »en relatie met een voordelig LEIDSCH aSÈ DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN POSTADRES Postbus 54, 2300 AB LEIDEN ADVERTENTIES (071)144941 (071)143545 kan Flora via het bemiddelingsbu- uitpakt, dan zetten de de deur reau bloemen en planten inkopen. der open. Zo niet, dan gaat deze vooralsnog dicht", besluit Van No- Uitbreiding Los van iedere vorm van samen werking heeft de veiling de nodige uitbreidingsplannen op stapel staan. De voorzitter van het be stuur voorspelt dat de veiling bin nen een paar jaar een volledig an der aanzien heeft. Begin juli is de bouw begonnen van een 5000 vier kante meter grote kopershal. Daar mee is het ruimtegebrek aan de ko perszijde volgens Van Nobelen nog niet opgelost: "Er melden zich nog steeds nieuwe kopers bij de veiling. Om iedereen een plaatsje te kunnen geven zullen we verder moeten uitbreiden. De kopersac commodatie zal binnen twee jaar met 10.000 tot 20.000 vierkante me ter moeten worden vergroot". Ook de aanvoerruimte, met daar aan gekoppeld het aantal veilklok- ken, zullen volgens de voorzitter moeten worden vergroot. Hij voor ziet een uitbreiding met 15.000 me ter. Hoewel de veiling nog voldoen de grond in eigendom heeft om de nieuwbouw op de begane grond te situeren, wordt toch onderzocht of het mogelijk is een tweede verdie ping op de veilinghal te zetten. De afstanden tot de veilruimte dreigen te groot te worden wanneer de nieuwbouw aan het bestaande ge bouw wordt vastgeplakt. "Eigenlijk leveren we met de nieuwbouwplannen opnieuw een bewijs van eigen kunnen. Voor ons staat vast dat we zonder samen werking met de een of andere vei ling prima kunnen draaien. We houden echter de deur r door:. P.C. Akkerman, Zoeterwoudsesingc 56, Leiden, tel. 149921; spreekuur zo om 13 uur. Voorschoten, Wassenaar, Zoeterwou de: J. Postma, Buurtweg 113a, Wassenaar tel. 01751-77270. SLEUTELTJES ma.-vrij. van 8.00-19.30 u ABONNEESERVICE Nieuwe abonnementen, wijzigingen, beta lingen ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071)144941 NABEZORGING ma -vrij. van 18.00-19 30 uur (071) 123143 (Nabezorging na 19.30 uur) zaterdag van 16.30-18.00 uur (071)123143 (Nabezorging na 18.00 uur) ADMINISTRATIE ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071) 144941 REDACTIE (071) 144941 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad pleeg het telefoonboek. ABONNEMENTEN per jaar, aan huis bezorgd per post (binnenland) per halfjaar, aan huis bezorgd per kwartaal, aan huis bezorgd per post (binnenland) per maand, aan huis bezorgd 250,90 345,20 131,40 65.70 89.30 22.10 30.- (maandabonnement alleen mogelijk met automatische betaling), losse nummers f 1,00 Abonnementsgelden dienen bij vooruitbe taling te worden voldaan. Restitutie is niet mogelijk. Bij automatische betaling geen administra tie- en incassokosten. Abonnementen kunnen op elke gewenste dag ingaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen wordt het abonnement automatisch verlengd. Betaling van abonnementen op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem HOOFDKANTOOR Witte Singel 1Leiden (071)144941 REGIOKANTOREN Julianastraat 19. 2405 CG Alphen aan den Rijn (01720) 93961 Vuurbaakplein 11, 2221 JB Katwijk (01718) 12383 Hoofdredacteur: drs. J.W.E. Metselaar Adj. hoofdredacteur: R.D. Paauw Alg. redactiechef: A van Leeuwen Plv. alg. redactiechef: J.M.J. Post Commentaren: W.F.J. Wirtz, A.A. van Brussel Stad: J. Kroon Duin- en bollenstreek: H.I.J. Veldhuizen Bin./Buitenl./Econ.: W.F.J. Wirtz Sport: P.J. de Tombe Feature: W.C.H. Schrama Regio Leiden: W. Hoenson-de Graaff Kunst, radio, tv: P.C. Rosier Geestelijk leven: S.J. de Groot Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst, met ei gen correspondenten in Bonn. Brussel. Jo hannesburg. Tokio. Londen, Parijs, Was hington, Rome. Madrid. Mexico-City, Tel Aviv en Beiroet.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 2