SflT McEnroe f Iwinflt toch resrieet a f Wedstrijdelement in De Kaagweek op tweede plan Nederlandse honkballers opnieuw onder de maat Havanna wint Wereldliavenstedentoernooi Van der Wiel na winst in Biel gedeeld op kop Wilborts en Moos naar Sassenheim Ondanks nederlaag in kwartfinale tegen Kevin Curren Ketelaar verder op Wimbledon DONDERDAG 4 JULI 1985 SPORT PAGINA 11 DE KAAG - Hoewel het geenszins de bedoeling van de organisatoren zal zijn lijkt dit jaar het wedstrijd element in de Kaagweek zo op het eerste gezicht wat op het tweede plan te zijn geraakt. Randver schijnselen bepalen eerder het beeld; niet zo verwonderlijk nu de Koninklijke Watersport Vereni ging De Kaag maar liefst twee jubi leums tegelijk mag vieren. Het is precies 75 jaar geleden dat een groepje zeilliefhebbers de han den ineen sloeg en besloot om in Warmond een club op te richten. Exact tien jaar later kreeg de eerste Kaagweek gestalte en de 65ste afle vering van dit in landelijke zeil- kringen zeer gewaardeerde evene ment wordt in samenhang met het 75-jarig bestaan omlijst met aller hande festiviteiten. Die het wed- strijdgebeuren enigszins aan het oog onttrekken. En ook opsplitsen, want hoewel de team- en individuele wedstrij den op zaterdag een aanvang ne men, krijgen de honderdën deelne mers op zondag vrijaf om zich met volle overgave in het feestgewoel te storten, om daarna maandag weer in de boten plaats te nemen. Een greep uit het zondagse (droge) programma: een Vlootschouw, een spiegelgevecht met ronde- en plat- bodemjachten, een puzzelrit, een barbecue en een zeilersbal waarbij Dolf Delprado voor muzikale om lijsting zorgt. Klap op de vuurpijl zondag is een Regenboogwedstrijden voor genodigden. Invitaties daarvoor zijn gestuurd aan ondermeer mi- der Reijden, de commissarissen Wiegel en Pa tij n (Holland-Fries land) en de burgemeesters Goe- koop (Leiden) en Wassenaar (Alke made). De start vindt plaats om 12.00 uur bij de Kaagsociëteit. Dit in 1917 door de vereniging aangekochte monumentale pand fungeert uiteraard weer als cen traal zenuwstelsel, dit in combina tie met de uit 1921 daterende start- toren op de punt van het eilandje waar Zijl en Zijp samenstromen. Pal daarvoor ligt het startterrein waar ook in de 65ste uitgave van de Kaagweek de meeste aandacht zal uitgaan naar de traditionele wed strijden tussen de Regenbogen van Holland en Friesland. Ruim daarvoor al was er sprake van een dergelijke ontmoeting tus sen zeilers uit de meest waterrijke gebieden van ons land, maar in 1937 kreeg de tweestrijd een offi- ciël karakter met de instelling van de Holland-Friesland beker. De Regenboog, een geheel met de hand vervaardigd oer-Nederlands schip waarvan er nog zo'n 80 rond varen (recentelijk liep er nog een voor een bedrag van meer dan een ton van de helling) leent zich door zijn snelheid bij uitstek voor duels op het scherp van de snede. Voor- De wedstrijden tiLSsen Holland en Friesland in de Regenboog-klasse lopen gewoontegetrouw als een rode draad door de Kaagweek. Op deze archieffoto de Friesland-zeiler Harry van Amsterdam, in actie. waarde is natuurlijk een stevige bries, want dan gaat het pas echt hard. Favoriet voor de zege zijn, al thans in de Kaagweek, de Hollan ders. Het team van captain De Groot won op eigen water 31 maal en moest 12 keer voorrang verle nen aan de zeilers van Harry Am sterdam. In de Sneekweek, waar de Regenbogen elkaar opnieuw treffen, zegevierde Friesland daar entegen 25 keer, tegenover de Hol landers 19 maal. In de totaalstand leidt Holland met 50 tegen 37. Behalve teamleider De Groot ko men voor Holland verder Bouw van Wijk, Martin Heineke, Peter Hoogendam en Bert Bakker aan de start. Reserve is Kempeneers met zijn schip de Jantje van Leiden. Naast Harry Amsterdam treden voor Friesland nog Hettinga, Don ker, De Vries en Plaatje in het strijdperk. Donker jr. is hier de re serve. Over namen gesproken. In de 19 overige klassen die strijd voeren op De Kaag kom je de gekste tegen waarbij het er soms op lijkt alsof de deelnemers eerder onderling we dijveren in het benoemen van hun boten dan in het zeilen tegen el kaar. Wat te denken bijvoorbeeld van: Lord Zeepsop, Steef op Dreef, Gaab de Goede Hoop, Inmunnup- pie. Lady Wanhoop, Still Going Anna of de Hupmetdieglaze. Dat- die laatste boot wel in de buurt van de Koelkastdeur (Laserklasse, F.Burger) zal dobberen lijdt geen twijfel. De wedstrijden beginnen op za terdag, maandag, dinsdag, woens dag en donderdag om 09.30 uur. Om 20.00 uur vindt de uitreiking van de dagprijzen plaats. Op de af sluitende donderdag is de algehele prijsuitreiking om 18.00 uur. Daar mee is de Kaagweek overigens nog niet afgelopen. De vereniging jubi leert en wil dat weten ook. Het feest duurt daarom tot zondag 14 juli. ROTTERDAM (ANP) - Het Ne derlandse honkbalnegental heeft het Wereldhavenstedentoernooi af gesloten met een bescheiden vier de plaats. Van het vijf teams tellen de deelnemersveld hield de forma tie van Harvey Shapiro alleen Cu racao achter zich. De stedenteams van Havanna, Kobe en Dallas wa ren ruimschoots sterker. Shapiro beschouwde de eerste editie van het Rotterdamse evenement als een "oefentest" voor de Europese titelstrijd, volgende week in Haar lem. Daar dient tijdens het voor naamste toernooi van het jaar aartsrivaal Italië het kampioen schap te worden ontfutseld. Nederland bleef in de laatste wedstrijd tegen Dallas opnieuw onder de maat, al doen de cijfers (5-4 in Amerikaans voordeel) dat niet vermoeden. Het duel zal Sha piro geen definitieve zekerheid hebben verschaft over de startop stelling, waarmee de Europese kampioen tegemoet moet worden getreden. Nederland ging tegen Dallas, dat het na een slagvaardig begin heeft laten afweten, goed van start. In de zesde slagbeurt liep de score zelfs op tot 4-1 voor Nederland, waaraan twee twee-honkslagen van de plot seling ontketende Urbanus bij droegen. De Amerikanen wensten niet te worden afgestrafd. Even ging de knuppel er over: zes honk- slagen waren voldoende om de stand in Amerikaans voordeel om te buigen. In verdedigend opzicht was het spel van Nederland een dikke vol doende waard. De werpersstaf on der leiding van Bart Volkerijk, met Jan Hijzelendoorn, Roel Klaassen, Tonny Cohen en in iets mindere mate Hans van Renselaar. zal Italië volgende week in Haarlem voor ve le problemen kunnen stellen. Ook de achtervangers Gerlach Halder- man in eerste positie, gevolgd door de dit keer tamelijk onzekere Paul Smit spelen op Europees'niveau. Bill Groot zal het eerste honk be zetten, terwijl Urbanus het tweede honk niet kan ontgaan. De posities van de teleurstellende Robert Knol als korte stop, de bepaald niet im ponerende Gerard Blacquiere op het derde honk staan nog niet vast; Alfred de Leeuw en Sven van de Graaf en ook Judsel Baranco maakten een sterkere indruk. In het verre veld zal ongetwijfeld Marcel Joost aantreden; Hickinson en Vervaat zijn ook voor Shapiro nog vraagtekens. Havanna Havanna heeft uiteindelijk het eerste Wereldhavenstedentoernooi gewonnen. De Cubaanse honkbal lers bleven tegen Kobe voor ruim 5000 enthousiaste toeschouwers moeizaam overeind: 5-4. Drie keer kwam Havanna gedurende dit toernooi tegen Kobe als triomfator uit de strijd: eerder waren de cij fers 7-1 en 8-1. Alleen in Dallas, geen havenstad, moesten de Cuba nen hun meerdere erkennen: 8-11. Na het succes van Jan Timman in het interzone schaaktoernooi van Taxco is ook John van der Wiel be zig met een sterke kwalificatie reeks voor het kandidatentoernooi, dat de uitdager van de wereldkam pioen zal opleveren. De Nederland se grootmeester is tot en met de derde ronde van het toernooi te Biel ongeslagen. Door de zege van gisteren op de Argentijn Miguel Quinteros deelt Van der Wiel de eerste plaats met Sokolbv, Vaganjan en Gutman. Morgen wacht Van der Wiel het be langrijke duel met Ljubojevic, die met twee punten het leidende vier tal volgt. Net als Van der Wiel won ook de Filipijn Torre. Alle andere partijen eindigden in remise. Va ganjan kreeg nog een punt uit afge broken partij van de eerste ronde tegen Petursson, die opgaf. Gutman De internationale meester Lev Gutman uit Israel zorgde gisteren voor een verrassing door in de tweede ronde van het interzone schaaktoernooi Groep B de Russi sche grootmeester Lev Polugaevs- ki te verslaan. Gutman plaatste zich door zijn overwinning naast de Rus Andrei Sokolov aan de top van de ranglijst. Polugaevski, die met 2.600 pun ten elfde staat op de wereldrang lijst van de Internationale Schaak Bond, gaf na 52 zetten zijn verlies toe. De Israëliër, die met zwart speelde, heeft op de wereldrang lijst 2.455 punten. Het hoogtepunt op het toernooi van de Sassenheimse tennis ver eniging is deze week ongetwijfeld de demonstratiewedstrijd tussen staande zaterdag om 14.00 uur zul len zij hun kunsten op het gravel ten toon spreiden. Voor het echter zover is, zal er in het gewone toernooi nog menige strijd gestreden worden. Wat echt strijden is, lieten Heemskerk en Booy zien aan het publiek, dat in grote getalen was komen opdagen voor dit STV on deronsje. Heemskerk zag de vol gende ronde in het HED 30+ aan zjjn neus voorbij gaan na zelfs matchpoints gehad te hebben: 11-9 in de tie-break van de derde set voor Booy. In het HEB rekende Waldo Jan sen af met Rogier Liefbroer: 6-2 6- 1. Hoewel daar als derde geno teerd, verloor Liefbroer ook in C. Maar zijn tegenstander, Erik Snel lenberg, raakt ze momenteel goed dus een schande is het zeker niet. De uitslag van 7-5 7-5. Philip Nagtegeller, die in het HEB naar verwachting verloor van Bart v.d. Feen (5-7 6-3 6-1), lijkt niet voor het geluk geboren te zijn. In de afgelopen twee weken werden eerst zijn rackets gestolen, vervol gens werd hij op een hoogst onge lukkige manier geëlimineerd op de districtskampioenschappen en nu is het ook weer mis gegaan. Door een misverstand bij de wedstrijdleiding werd aan zijn te genstander een w.o. toegekend. Dezelfde avond werd dit door de bondsgedelegeerde weer rechtge zet, maar de volgende dag kreeg Philip te horen dat hij toch niet mocht spelen. W. Stegeman trad maar liefst twee maal op in de Cl klasse. Hij versloeg achtereenvolgens Dave Wijnveldt en Jan Baan. Bij de vrouwen won Nel Weijermans met 7-6 6-3 van Ellen de Jong in een partij waarin schitterende ballen afgewisseld werden met vreselijke missers. In het DEC' zette Astrid Leyten de als vierde geplaatste M. Boven met 6-7 6-3 6-1 uit het toer nooi. E. Vink, de nummer 1 van het DED30+ mag ook niet meer mee doen. S. Wiersema was hier verant woordelijk voor. Johan v.d. Lippe en Thomas de Mooy hielden zich keurig aan de plaatsing van de C2 lijst en plaat sten zich voor de volgende ronde ten koste van respectievelijk I. Dal- haus en K. Vlekke. JACQUELINE VAN WIJK Overige uitslagen: HEB R. Mooyman - O.V. Paridon 1-6,7-5,7-6, M. v.d. Berg - M. Lugthart 6-2, 6-2, J. v.d. Geest - B. Meddens 6-0, 7-5. HECI J. Aperghis - L. v.d. Geest 6-4, 6-4. C. v.d. Meer - A. Veenman 7-5, 6-2, W. den Hollander - J. Junger 6-4, 4-6, 6-1. DEC 2 F. Meijer - I. ten Hage 6-0, 6-2. P. Jongmans - M. Halenbeek 6-3, 6-2. DED 30 H. Schepers - T. Heemskerk 7-5, 6-3. LONDEN (GPD) - Boven de spelersingang naar het cen- tre-court van Wimbledon staat een fraaie dichtregel gegra veerd: „If you can meet with triumph and disaster; And treat those two impostors just the same", valt er te lezen, hetgeen vrij vertaald betekent, dat iemand met het juiste, karakter zich niet door winst of verlies laat beinvloeden. Uitgerekend John McEnroe, de man wiens beste eigen schap (het opeenstapelen van overwinningen) zo vaak wordt overschaduwd door zijn vele nare trekjes, beant woordde gisteren perfect aan die ware woorden van de poeet Rudyard Kipling. De nederlaag die 's werelds meest succesvolle tennisser al in de kwartfinales van The Champions hips leed tegen Kevin Curren was weliswaar een uiterst pijnlijke er varing, maar de onttroonde kam pioen zette zich dermate manmoe dig over die teleurstelling heen, dat hij uiteindelijk te laat het respect afdwong waarnaar hij al die tijd wanhopig en vergeefs op zoek was geweest. Geen uitgebreid misbaar na afloop, geen scènes of teruggrij pen naar aanleiding van het con flict met de scheidsrechter en refe ree Alan Mills en niet schuw het hoofd in de nek leggen als iemand van de verzamelde pers weer zo'n merkwaardige vraag stelt. McEn roe is en blijft voer voor psycholo gen. De "verbale lomperik", zoals hij wordt genoemd, was veranderd in een bijna 'meelijwekkende fi guur die geduldig en met gevoel voor dramatiek probeerde uit te leggen hoe gegaan. Overschakelen De zichtbaar aangeslagen Ameri kaan bleek plotseling veel begrip te kunnen opbrengen voor het be sluit van zijn illustere Zweedse voorganger Björn Borg, die enkele jaren terug vrij onverwacht besloot afscheid te nemen van het interna tionale circuit. "Ik ben pas 26, maar vandaag voelde ik me oud", erkende McEnroe. "Zoiets van dat je niet eens weet of je eigenlijk wel hebt gespeeld. Ik draai nu acht sei- LONDEN (ANP) - Digna Kete laar heeft zich gisteren ge plaatst voor de achtste finales van het jeugdtoernooi van Wimbledon. De 18-jarige Am sterdamse won van de als twee de geplaatste Italiaanse Laura Garrone met 3-6, 6-3, 9-7. In de laatste set werkte zij driemaal een achterstand weg om ten slotte de partij op het eerste matchpoint te beslissen.In de achtste finales komt Digna Ke telaar uit tegen de Braziliaanse Giselle Miro. Jeugdkampioen Marc van Eeckeren won bij. de junioren in de eerste ronde met 6-3, 6-1 van de Tsjechoslowaak Cyril Suk. In de volgende ronde komt hij uit tegen de als derde geplaatste Peruaan Jaime Yza- het hele circus mee en ben al jarenlang de nummer één. Die druk begint kennelijk zijn tol te eisen. Lichamelijk en geestelijk heb ik meer tijd nodig om te her stellen en daar geeft het overvolle toernooischema geen enkele gele genheid toe. De open Franse kam pioenschappen (waar Wilander hem uit de finale hield - red.) had den ook behoorlijk wat van me ge vergd. Al met al was ik down, ge woon niet fit, hoewel het me heeft verrast dat het zó slecht is gegaan. Curren heeft me volkomen over rompeld, me afgebluft op kracht en dat is een frustrerende ervaring. Alles doet veel meer pijn als je ver liest. Ik kon slechts hopen dat hij zijn enkel zou breken". De nederlaag - zijn vijfde dit sei zoen in het eenzijdige duel met Curren, die in zeven voorgaande ontmoetingen nooit van McEnroe wist te winnen, heeft de Newyor- ker nadrukkelijk aan het denken gezet. "De spelers beginnen nu steeds harder te slaan en daar zal ik toch iets tegen moeten doen. Mis schien moet ik opnieuw overscha kelen op een ander racket, zodat ik beter kan reageren en zelf meer "power" kan ontwikkelen. Maar daar wil ik dit verlies niet op af schuiven, het gaat om een complex van factoren". Vooral mentaal blijkt McEnroe steeds meer moeite te hebben met zijn overal geldende favorietenrol en het feit dat hij min of meer pu bliek bezit is geworden. De wereld wijde bekendheid heeft de super ster, die onlangs in T-shirt met het niet mis te verstane opschrift "Laat me met rust!" droeg, bijna para noia gemaakt. Met name in Enge land, waarmee McEnroe een soort haat-liefdeverhouding heeft opge bouwd. Van het Britse eiland ont vangt hij weliswaar de meeste fan mail, maar de relatie met vooral de (roddel)pers is op z'n zachtst ge zegd danig bekoeld. En dat heeft duidelijk zijn spo ren nagelaten. "Als ze altijd maar onzin over je schrijven, word je vanzelf gevoeliger, agressiever. Ik kan gewoon niet met ze communi ceren. Kijk, wanneer Lendl protes teert of Connors, dan wordt dat voor kennisgeving aangenomen, maar ik betaal altijd de prijs voor mijn gedrag op de baan. Bij hen wordt ook lang niet zoveel in de privésfeer getrokken. Het is ge woon ongezond wat er rond mijn persoon gebeurt, die enorme con centratie van belangstelling. Ik was genoodzaakt mijn vriendin (Tatum O'Neill - red.) thuis te la ten, en me in de Verenigde Staten op dit toernooi voor te bereiden, al leen omdat de pers normaal func tioneren onmogelijk maakt. Ik ben een jongen van 26, die - en dat klinkt misschien gek - volwasse- ner wordt en meer interesses ont wikkelt voor het leven buiten de Het gezicht van John McEnroe staat op zwaar onweer. De als nummer één geplaatste Amerikaan z scheidsrechter Alan Mills, maar ook in zijn kwartfinaleduel met Kevin Curren. niet alleen bakzeil halen in zijn discussie met tennisbaan. Wat heb ik in gods naam misdaan dat ik zo word be handeld? Je kunt die invloeden niet zomaar van je laten afglijden", weet McEnroe. Voetstuk "Drie keer heb ik het toernooi hier nu gewonnen en tweemaal in de finale gestaan. Dan mag je toch wat meer respect verwachten. Het is al moeilijk genoeg om de beste van de wereld te zijn, maar ik kom terug, al weet ik nog niet wanneer. In elk geval ben ik niet van plan plotseling te stoppen, zoals Borg deed. Ik hoop alleen dat de om standigheden op Wimbledon straks vriendelijker voor me zullen zijn". De klaagzang klonk oprecht en was begrijpelijk. "Nu weet ik ook hoe Jimmy zich moet hebben gevoeld", voegde McEnroe daar nog aan toe, doelend op het feit dat zijn landgenoot Connors twee jaar terug van dezelfde Curren verloor in de kwartfinales. Dat de 27-jarige Zuidafrikaan ditmaal McEnroe, die sinds 1982 op Wimbledon pas twee spelreeksen hoefde prijs te geven, zelfs drie „straight" sets aan de broek gaf, kwam niet als een echte verrassing voor de nummer negen op de wereldranglijst. "Dergelijke spelers worden wel op een voetstuk gezet, maar ik wist dat ik goede kansen had. Iedereen is te verslaan. Ik had dan nog nooit van McEnroe gewonnen, maar het was elke keer wel een nipte neder laag. Ik ben sterker dan twee jaar terug en voor dit soort evenemen ten kan ik me altijd aardig oppep pen. Ik heb bewust meer risico ge nomen bij m'n opslag en ook meer dubbele fouten (zeven - red.) ge produceerd dan'normaal. omdat ik hem niet in z'n ritme wilde laten komen", verklaarde de als achtste geplaatste Curren, die het voorne men van McEnroe inmiddels heeft uitgevoerd. Sinds januari hanteert hij een ander slagwapen, waarmee „ik aanzienlijk meer kracht en snelheid kan ontwikkelen". Hoe vernietigend de uithalen van Curren kunnen zijn, bewees hij bijvoorbeeld in 1983 tijdens een gedenkwaardig duel met Connors, toen de lange man uit Durban een •recordaantal aces (33) van zijn rac ket liet vertrekken. Ditmaal kan de 32-jarige Amerikaan revanche ne men, want het komt opnieuw tot een rechtstreekse confrontatie. De als derde geplaatste veteraan haal de vrij simpel de halve eindstrijd, ten koste van de Chileense kwalifi catiespeler Ricardo Acuna, en mag (foto AP) zich nu onverwacht de grote favo riet noemen voor de Wimbledonti- tel. Echter niet volgens de book makers, die hun geld hebben inge zet op Boris Becker, de Westduitse tennissensatie. Hij ontdeed zich gisteren van Henri Leconte. Bec ker ontmoet nu de bijna onge merkt omhooggeslopen Zweed Anders Jarryd, die Heinz Gün- thardt elimineerde. Wimbledon Uitslagen mannen, enkelspel, kwartfina les: Kevin Curren (Vst) - John McEnroe (Vst) 6-2.6-2,6-4 Jimmy Connors (VSt) - Ricardo Acuna (Chi) 6-1, 7-6, 6-2 Boris Becker (Wdl) - Henri Leconte (Fra) (Zwi) 6-4,6-3,6-2 Het programma voor de halve finales is: Jarryd - Becker, Connors - Curren. Vrouwen, enkelspel, kwartfinales: Martina Navratilova (Vst) - Pam Shriver (Vst) 7-6,6-3 Kathy Rinaldi (Vst) - Helena Sukova (Tsj) 6-1,1-6.6-1 Zina Garrison (Vst) - Molly van Nostrand (Vst) 2-6,6-3,6-0 Chris Evert-Lloyd (VSt) - Barbara Potter (VSt) 6-2, 6-1 Het programma voor de halve finales is: Evert-Lloyd - Rinaldi, Navratilova - Garri- ronde van het interzone toernooi in Biel: John van der Wiel (Ned) - Miguel Quinteros (Arg) 1-0 Eugenio Torre (Fil) - Angel Martin-Gonza- les (Spa) 1-0 Zunian Li (Chi) - Lev Pogoelajevski (Sow) Rafael Vaganjan (Sow) - Yasser Seirawan (VSt) 1/2 - 1/2 Vlastimil Jansa (Tsj) - Nigel Short (Eng) 1/2 SCOREBORD Amador Rodriguez (Cub) - Margeir Peturs son (IJsl) 1/2 - 1/2 Lev Gutman (Isr) - Charles Partos (Zwi) 1/2 De stand na drie ronden is: 1. Van der Wiel, Sokolov, Vagary in en Gut- man 2 1/2 punt 5. Ljubojevic 2 6. Jansa 11/2 1 afgebroken 7. Li, Andersson, Seirawan en Poloegajevs- 2,00 f. 1,90 f. 1,40, koppel f. 39,40, trio f. Cede (G. van Eykelenborg) 2.44,3 -1.20,5, 2. Zeus Buitenzorg, 3. Yereba Cartouche. To to: winnend f. 5,20, plaats f. 5,10 f. 1,60, kop pel f. 7,50, trio f. 28,60. VIJFDE KOERS, 2000 meter: 1. Mon Aryo- lo (A. Manuel) 2.09,5,2. Madammeke, 3. Ak- tora. Toto: winnend f. 22,40, plaats f. 3,50 f. 1,80 f. 2,90, koppel f. 19,00, trio f. 212,40. ZESDE KOERS. 1609 meter: 1. Yester P (G. van Eykelenborg) 2.04,4 -1.17,3,2. York Fortuna, 3. Yna Wielinga. Toto: winnend f. 4.40, plaats f. 1,10 f. 1,10 f. 1,30, koppel f. 2.10.1 o f. 131.80. WASSENAAR (ANP) - De uitslagen van de gisteren op de baan van Duindigt gehou den paardekoersen zijn: EERSTE KOERS, 2040 meter: 1. Zeppelin S (L. Dooper) 2.44,9 - 1.20,8, 2. Zie Zo Bos- zorg, 3. Yorky. Niet gestart: Yeah Be. Toto: winnend f. 1,70, plaats f. 2,10 f. 6,70 f. 3,60, koppel f. 30.90, trio f. 303,60. TWEEDE KOERS, 2100 meter: 1. Zodiac Vryenesse (W. Duivenvoorden) 2.50,0 - 1.21,0, 2. Yarwell Mac, 3. Ydo Buitenzorg. Toto: winnend f. 3,30, plaats f. 1,50 f. 2,20, koppel f. 18,20, trio f. 132,10 DERDE KOERS, 2040 meter: 1. Ylonas Berkum (P. Weidema) 2.43,1 - 1.20,0,2. Wa- lele du Bois, 3. Yllucy. Niet gestart: Winner Princess. Toto: winnend f. 7.50. plaats f. ZEVENDE KOERS, 2040 meter: 1. dead heat nr. 2 War ter Lune (C. Guldemond) en nr. 7 Wilhelmina Mac (L. Dooper) 2.42,9 - koppel f. 53,90, trio 2-7-8 f. 560,30; 7-2-8 f. 455,40. ACHTSTE KOERS, 2100 meter: 1. Orly Norton (T.H. Kooyman) 2.45,1 - 1.18,6; 2. Sam Avon; 3. Tim Hanover. Toto: winnend f. 18,90, plaats f. 2,10 f. 2,00 f. 2,80, koppel f. 72,00, trio f. 1709,30. NEGENDE KOERS, 1609 meter: 1. Ymola Hanover (A.J. Mollema) 2.02,0 - 1.15,8; 2. 1,50, koppel f. 9,40, trio f. 225,40. TIENDE KOERS, 2040 meter: 1. Vorden's Dillon (G.G.M. Gommans) 2.40,0 -1.18,4; 2. Winston Dartel; 3. Whopper Oostwyck. To to: winnend f. 4,60, plaats f. 1,00 f. 1,00 f. 1,00, koppel f. 2,20, trio f. 28,70. ELFDE KOERS, 2040 meter: 1. Winchester T (T. Smeding) 2.42,7 -1.19,8; 2. Wimbert S; 3. Udo Tonka. Niet gestart Vannessa E. To to: winnend f. 4,20, plaats f. 1,30 f. 2,50 f. 3,20, koppel f. 17,30, trio f. 663,20. TOTALISATOR-OMZET: f. 272.622,00.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 11